„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bednáreček

Nové produkty Bednáreček

Dlažby a obrubníky Bednáreček

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bednáreček

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bednáreček

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bednáreček

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bednáreček

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bednáreček, Levná dlažba Bednáreček, Dlažba Bednáreček, Zámkové dlažby Bednáreček, Zámkové dlažba Bednáreček, Betonové dlažby Bednáreček, Betonová dlažba Bednáreček, Zdící prvky Bednáreček, Dlažby II jakosti Bednáreček, Dlažba II jakosti Bednáreček, Plošné dlažby Bednáreček, Plošná dlažba


Další města:

Karviná Šumperk Praha-Lipence Písek Benešov Brno-město Plzeň-město Rokycany Prachatice Praha 8 Praha-Petrovice Praha-Troja Praha-Dolní Počernice Praha-Slivenec Havlíčkův Brod Pardubice Praha-Čakovice Praha 13 Praha 17 Zlín České Budějovice Mělník Žďár nad Sázavou Chomutov Praha 7 Praha-Klánovice Nymburk Jeseník Český Krumlov Praha-Újezd Rychnov nad Kněžnou Jičín Praha-Březiněves Praha-Nedvězí Česká Lípa Prostějov Praha-Libuš Praha 6 Teplice Beroun Litoměřice Kroměříž Praha 12 Praha-Satalice Praha 22 Chrudim Opava Děčín Karlovy Vary Kladno Nový Jičín Praha-Benice Praha 21 Bruntál Praha-Lochkov Praha-Štěrboholy Náchod Praha 18 Hradec Králové Plzeň-jih Praha 4 Praha-Suchdol Praha-Vinoř Brno-venkov Semily Praha 15 Kolín Praha 3 Praha-západ Jablonec nad Nisou Praha-Křeslice Praha-Běchovice Svitavy Uherské Hradiště Tachov Praha 14 Příbram Praha-Dolní Měcholupy Jindřichův Hradec Mladá Boleslav Praha-Zličín Praha-Dolní Chabry Praha-Přední Kopanina Vyškov Praha 19 Ostrava-město Jihlava Kutná Hora Ústí nad Orlicí Rakovník Klatovy Praha-Dubeč Hlavní město Praha Hodonín Vsetín Sokolov Praha-Kolovraty Plzeň-sever Praha 16 Praha-Nebušice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bednáreček

Levná dlažba Bednáreček

Dlažba Bednáreček

Zámkové dlažby Bednáreček

Zámkové betonové dlažby Bednáreček

Zámková dlažba Bednáreček

Betonové dlažby Bednáreček

Betonová dlažba Bednáreček

Zdící prvky Bednáreček

Dlažby II jakosti Bednáreček

Dlažba II jakosti Bednáreček

Plošné dlažby Bednáreček