„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bednáreček

Nové produkty Bednáreček

Dlažby a obrubníky Bednáreček

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bednáreček

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bednáreček

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bednáreček

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bednáreček

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bednáreček, Levná dlažba Bednáreček, Dlažba Bednáreček, Zámkové dlažby Bednáreček, Zámkové dlažba Bednáreček, Betonové dlažby Bednáreček, Betonová dlažba Bednáreček, Zdící prvky Bednáreček, Dlažby II jakosti Bednáreček, Dlažba II jakosti Bednáreček, Plošné dlažby Bednáreček, Plošná dlažba


Další města:

Praha 20 Liberec Benešov Praha-západ Praha-Královice Teplice Praha-Zličín Prostějov Náchod Prachatice Praha-Petrovice Karlovy Vary Praha-Štěrboholy České Budějovice Kroměříž Jičín Praha-Koloděje Tábor Trutnov Praha-Dolní Počernice Strakonice Plzeň-jih Přerov Mladá Boleslav Praha 14 Praha 4 Praha-Libuš Praha 1 Praha-východ Praha 10 Zlín Brno-město Šumperk Kolín Praha-Nedvězí Ústí nad Labem Praha-Újezd Opava Praha 16 Kutná Hora Nový Jičín Bruntál Praha-Kolovraty Písek Znojmo Praha-Troja Praha 12 Chomutov Kladno Most Třebíč Praha-Nebušice Žďár nad Sázavou Beroun Praha-Velká Chuchle Praha 6 Ústí nad Orlicí Nymburk Rychnov nad Kněžnou Brno-venkov Břeclav Praha-Křeslice Praha 11 Litoměřice Praha-Dubeč Český Krumlov Chrudim Cheb Tachov Praha 21 Praha 13 Rokycany Hlavní město Praha Vsetín Praha-Dolní Měcholupy Jablonec nad Nisou Praha-Satalice Praha-Klánovice Příbram Praha-Benice Praha 19 Karviná Pelhřimov Praha-Suchdol Klatovy Jihlava Praha 18 Vyškov Praha-Řeporyje Plzeň-sever Praha 15 Ostrava-město Praha-Zbraslav Praha-Slivenec Plzeň-město Praha 3 Hodonín Olomouc Praha-Ďáblice Semily ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bednáreček

Levná dlažba Bednáreček

Dlažba Bednáreček

Zámkové dlažby Bednáreček

Zámkové betonové dlažby Bednáreček

Zámková dlažba Bednáreček

Betonové dlažby Bednáreček

Betonová dlažba Bednáreček

Zdící prvky Bednáreček

Dlažby II jakosti Bednáreček

Dlažba II jakosti Bednáreček

Plošné dlažby Bednáreček