„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bednáreček

Nové produkty Bednáreček

Dlažby a obrubníky Bednáreček

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bednáreček

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bednáreček

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bednáreček

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bednáreček

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bednáreček, Levná dlažba Bednáreček, Dlažba Bednáreček, Zámkové dlažby Bednáreček, Zámkové dlažba Bednáreček, Betonové dlažby Bednáreček, Betonová dlažba Bednáreček, Zdící prvky Bednáreček, Dlažby II jakosti Bednáreček, Dlažba II jakosti Bednáreček, Plošné dlažby Bednáreček, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Vinoř Jindřichův Hradec Prostějov Chomutov Praha-Zličín Uherské Hradiště Bruntál Kolín Praha-Běchovice Chrudim Pelhřimov Praha-Nedvězí Praha-Klánovice Česká Lípa Karviná Praha 10 Litoměřice Praha-Kolovraty Tachov Rychnov nad Kněžnou Praha 8 Zlín Praha-Petrovice Ústí nad Labem Plzeň-město Praha 11 Praha-Zbraslav Znojmo Klatovy Tábor Praha 16 Frýdek-Místek Praha-Kunratice Praha 3 Praha-východ Trutnov Praha-Lipence Strakonice Liberec Písek Jičín Jablonec nad Nisou Hradec Králové Praha-západ Ostrava-město Praha 18 Třebíč Praha 14 Praha-Řeporyje Praha 20 České Budějovice Cheb Praha 9 Praha-Slivenec Český Krumlov Praha 15 Praha 22 Mělník Praha 6 Havlíčkův Brod Kutná Hora Prachatice Žďár nad Sázavou Rokycany Pardubice Praha-Lysolaje Jihlava Praha-Újezd Praha-Satalice Praha-Přední Kopanina Praha-Královice Vsetín Praha-Křeslice Kroměříž Hodonín Brno-město Praha 19 Praha-Libuš Děčín Praha 5 Náchod Praha-Šeberov Praha-Čakovice Plzeň-jih Svitavy Praha-Koloděje Praha 12 Praha-Lochkov Příbram Hlavní město Praha Praha-Dolní Chabry Rakovník Karlovy Vary Praha 7 Praha-Nebušice Břeclav Teplice Praha 1 Sokolov Praha-Štěrboholy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bednáreček

Levná dlažba Bednáreček

Dlažba Bednáreček

Zámkové dlažby Bednáreček

Zámkové betonové dlažby Bednáreček

Zámková dlažba Bednáreček

Betonové dlažby Bednáreček

Betonová dlažba Bednáreček

Zdící prvky Bednáreček

Dlažby II jakosti Bednáreček

Dlažba II jakosti Bednáreček

Plošné dlažby Bednáreček