„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bednáreček

Nové produkty Bednáreček

Dlažby a obrubníky Bednáreček

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bednáreček

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bednáreček

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bednáreček

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bednáreček

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bednáreček, Levná dlažba Bednáreček, Dlažba Bednáreček, Zámkové dlažby Bednáreček, Zámkové dlažba Bednáreček, Betonové dlažby Bednáreček, Betonová dlažba Bednáreček, Zdící prvky Bednáreček, Dlažby II jakosti Bednáreček, Dlažba II jakosti Bednáreček, Plošné dlažby Bednáreček, Plošná dlažba


Další města:

Náchod Praha-Dubeč Semily Pelhřimov Hradec Králové Praha-Zličín Plzeň-sever Praha-Štěrboholy Rakovník Praha 5 Olomouc Příbram Opava Třebíč Praha 12 Praha-Březiněves Praha-východ Plzeň-jih Český Krumlov Praha-Kunratice Šumperk Nymburk Pardubice Praha-Lochkov Praha 19 Prachatice Kutná Hora Chomutov Rokycany Karlovy Vary Blansko Kolín Chrudim Nový Jičín Praha 8 Tachov Praha 9 Praha-Přední Kopanina Hlavní město Praha Brno-venkov Vsetín Praha-Koloděje Břeclav Cheb Praha 1 Vyškov Uherské Hradiště Praha-Slivenec Praha 11 Kroměříž Ústí nad Orlicí Praha 15 Ostrava-město České Budějovice Jeseník Praha-Lipence Praha-Křeslice Česká Lípa Praha-Zbraslav Děčín Písek Mělník Praha 17 Praha-Újezd Mladá Boleslav Brno-město Praha-Dolní Chabry Jindřichův Hradec Znojmo Prostějov Praha-Nedvězí Jičín Přerov Praha 2 Praha-Klánovice Kladno Praha 4 Praha 18 Praha 22 Teplice Svitavy Praha-Petrovice Litoměřice Praha-Běchovice Praha-Troja Most Praha-Libuš Praha-západ Frýdek-Místek Praha 21 Praha-Suchdol Praha-Nebušice Praha-Velká Chuchle Praha 13 Žďár nad Sázavou Praha-Královice Praha 14 Bruntál Praha-Vinoř Praha 7 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bednáreček

Levná dlažba Bednáreček

Dlažba Bednáreček

Zámkové dlažby Bednáreček

Zámkové betonové dlažby Bednáreček

Zámková dlažba Bednáreček

Betonové dlažby Bednáreček

Betonová dlažba Bednáreček

Zdící prvky Bednáreček

Dlažby II jakosti Bednáreček

Dlažba II jakosti Bednáreček

Plošné dlažby Bednáreček