„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bednáreček

Nové produkty Bednáreček

Dlažby a obrubníky Bednáreček

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bednáreček

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bednáreček

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bednáreček

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bednáreček

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bednáreček, Levná dlažba Bednáreček, Dlažba Bednáreček, Zámkové dlažby Bednáreček, Zámkové dlažba Bednáreček, Betonové dlažby Bednáreček, Betonová dlažba Bednáreček, Zdící prvky Bednáreček, Dlažby II jakosti Bednáreček, Dlažba II jakosti Bednáreček, Plošné dlažby Bednáreček, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Šeberov Praha-Klánovice Praha 20 Praha-Zličín Praha 19 Praha 12 Louny Domažlice Praha-Troja Praha-Lipence Mladá Boleslav Praha-Královice Přerov Brno-venkov Rakovník Praha-Březiněves Svitavy Plzeň-jih Plzeň-město Plzeň-sever Sokolov Bruntál Znojmo Praha-Dolní Počernice Děčín Klatovy Praha-Slivenec Praha-Nedvězí Žďár nad Sázavou Ústí nad Orlicí Praha-Zbraslav Praha-Přední Kopanina Kroměříž Kolín Havlíčkův Brod Šumperk Jindřichův Hradec Praha 7 Praha-Kolovraty Jablonec nad Nisou Karviná Praha-Kunratice Náchod Tachov Praha 8 Vsetín Olomouc Praha-Lochkov Praha 14 Praha 6 Benešov Hodonín Chomutov Praha-Benice Praha 4 Vyškov Český Krumlov Praha-Čakovice Třebíč Karlovy Vary Praha-Koloděje Rokycany Zlín Uherské Hradiště Příbram Praha 11 České Budějovice Praha-Křeslice Praha-západ Praha 5 Praha-Dubeč Teplice Praha-Lysolaje Kutná Hora Beroun Most Praha 21 Opava Pelhřimov Hlavní město Praha Praha 16 Praha-Dolní Chabry Jeseník Trutnov Ostrava-město Cheb Praha 13 Semily Nymburk Praha-Suchdol Mělník Nový Jičín Praha-Vinoř Praha 15 Blansko Rychnov nad Kněžnou Praha 18 Prostějov Praha-Ďáblice Frýdek-Místek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bednáreček

Levná dlažba Bednáreček

Dlažba Bednáreček

Zámkové dlažby Bednáreček

Zámkové betonové dlažby Bednáreček

Zámková dlažba Bednáreček

Betonové dlažby Bednáreček

Betonová dlažba Bednáreček

Zdící prvky Bednáreček

Dlažby II jakosti Bednáreček

Dlažba II jakosti Bednáreček

Plošné dlažby Bednáreček