„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bečváry

Nové produkty Bečváry

Dlažby a obrubníky Bečváry

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bečváry

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bečváry

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bečváry

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bečváry

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bečváry, Levná dlažba Bečváry, Dlažba Bečváry, Zámkové dlažby Bečváry, Zámkové dlažba Bečváry, Betonové dlažby Bečváry, Betonová dlažba Bečváry, Zdící prvky Bečváry, Dlažby II jakosti Bečváry, Dlažba II jakosti Bečváry, Plošné dlažby Bečváry, Plošná dlažba


Další města:

Mladá Boleslav Praha-Šeberov Praha-Lysolaje Praha-západ Praha 4 Praha-Přední Kopanina Praha-Kolovraty Praha 3 Praha-Ďáblice Hradec Králové Ostrava-město Plzeň-sever Nový Jičín Rychnov nad Kněžnou Blansko Praha-Petrovice Přerov Vsetín Olomouc Praha 9 Jablonec nad Nisou Semily Klatovy Praha-Čakovice Karlovy Vary Praha 15 Praha-Satalice Praha-východ Praha-Klánovice Praha 19 Uherské Hradiště Praha-Suchdol Benešov Jičín Šumperk Frýdek-Místek Praha 13 Chomutov Praha 2 Náchod Český Krumlov Praha-Dolní Měcholupy Praha 11 Praha-Slivenec Bruntál Praha 10 Ústí nad Orlicí České Budějovice Plzeň-jih Opava Hodonín Praha-Královice Kladno Pelhřimov Praha 22 Břeclav Praha-Štěrboholy Žďár nad Sázavou Praha 14 Vyškov Domažlice Brno-venkov Havlíčkův Brod Praha-Lipence Praha-Újezd Chrudim Praha 1 Most Praha-Vinoř Svitavy Ústí nad Labem Praha-Libuš Kutná Hora Hlavní město Praha Prachatice Praha-Březiněves Cheb Praha-Velká Chuchle Praha-Benice Praha-Dolní Počernice Česká Lípa Kroměříž Praha 8 Praha 21 Příbram Kolín Praha 16 Praha 12 Jindřichův Hradec Brno-město Praha-Lochkov Praha-Dolní Chabry Litoměřice Louny Nymburk Strakonice Trutnov Rakovník Plzeň-město Znojmo ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bečváry

Levná dlažba Bečváry

Dlažba Bečváry

Zámkové dlažby Bečváry

Zámkové betonové dlažby Bečváry

Zámková dlažba Bečváry

Betonové dlažby Bečváry

Betonová dlažba Bečváry

Zdící prvky Bečváry

Dlažby II jakosti Bečváry

Dlažba II jakosti Bečváry

Plošné dlažby Bečváry