„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bečváry

Nové produkty Bečváry

Dlažby a obrubníky Bečváry

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bečváry

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bečváry

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bečváry

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bečváry

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bečváry, Levná dlažba Bečváry, Dlažba Bečváry, Zámkové dlažby Bečváry, Zámkové dlažba Bečváry, Betonové dlažby Bečváry, Betonová dlažba Bečváry, Zdící prvky Bečváry, Dlažby II jakosti Bečváry, Dlažba II jakosti Bečváry, Plošné dlažby Bečváry, Plošná dlažba


Další města:

Blansko Brno-venkov Mělník Praha-Březiněves Klatovy Tábor Uherské Hradiště Semily Břeclav Třebíč Chomutov Praha-Suchdol Sokolov Brno-město Ostrava-město Praha-Lysolaje Teplice Písek Praha 19 Trutnov Kladno Jindřichův Hradec Kutná Hora Nymburk Praha-Čakovice Kroměříž Beroun Praha-Dolní Chabry Praha 18 Praha-východ Praha-Dolní Počernice Kolín Praha-Zbraslav Praha-Troja Litoměřice Svitavy Praha 5 Rychnov nad Kněžnou Praha-Újezd Praha-Benice Praha 9 Praha 21 Havlíčkův Brod Praha 22 Praha-Šeberov Plzeň-jih Rokycany Praha-Královice Karlovy Vary Nový Jičín Praha-Kolovraty Jičín Šumperk Praha-Nebušice Praha 20 Vsetín Tachov Jihlava Praha 10 České Budějovice Opava Praha-Petrovice Cheb Znojmo Prostějov Přerov Praha 15 Louny Praha 7 Rakovník Jablonec nad Nisou Příbram Praha-Zličín Praha-Řeporyje Praha 8 Děčín Náchod Praha-Kunratice Praha-Lipence Praha-Přední Kopanina Jeseník Praha 17 Praha 16 Praha 14 Praha-Štěrboholy Praha-Libuš Strakonice Praha 11 Vyškov Praha 6 Praha-Klánovice Hodonín Praha-Ďáblice Hradec Králové Prachatice Praha-Dolní Měcholupy Praha-západ Praha-Křeslice Praha-Velká Chuchle Bruntál ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bečváry

Levná dlažba Bečváry

Dlažba Bečváry

Zámkové dlažby Bečváry

Zámkové betonové dlažby Bečváry

Zámková dlažba Bečváry

Betonové dlažby Bečváry

Betonová dlažba Bečváry

Zdící prvky Bečváry

Dlažby II jakosti Bečváry

Dlažba II jakosti Bečváry

Plošné dlažby Bečváry