„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bečváry

Nové produkty Bečváry

Dlažby a obrubníky Bečváry

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bečváry

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bečváry

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bečváry

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bečváry

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bečváry, Levná dlažba Bečváry, Dlažba Bečváry, Zámkové dlažby Bečváry, Zámkové dlažba Bečváry, Betonové dlažby Bečváry, Betonová dlažba Bečváry, Zdící prvky Bečváry, Dlažby II jakosti Bečváry, Dlažba II jakosti Bečváry, Plošné dlažby Bečváry, Plošná dlažba


Další města:

Kutná Hora Praha-Zličín Praha-Štěrboholy Praha 3 Praha-Nebušice Praha-Křeslice Praha-Královice Praha-Suchdol Domažlice Ústí nad Orlicí Hlavní město Praha Ústí nad Labem Praha 22 Karviná Nový Jičín Náchod Praha-Vinoř Znojmo Benešov Praha-Lipence Praha 17 Praha-Kunratice Brno-město Zlín Praha-Lochkov Liberec Praha-Slivenec Praha 2 Rakovník Jičín Svitavy Třebíč Opava Havlíčkův Brod Chomutov Písek Příbram Praha-Dolní Počernice Plzeň-sever Klatovy Praha-Újezd Praha-Koloděje Tachov Rychnov nad Kněžnou Nymburk Uherské Hradiště Rokycany Děčín Praha 18 Jablonec nad Nisou Česká Lípa Praha-Velká Chuchle Beroun Praha 14 Praha-Benice Žďár nad Sázavou Kolín Praha 1 Praha 19 Mladá Boleslav Kladno Praha-Zbraslav Šumperk Prostějov Přerov České Budějovice Praha-Čakovice Pelhřimov Louny Praha-Libuš Blansko Praha-Lysolaje Praha-Březiněves Praha-Dolní Měcholupy Frýdek-Místek Vsetín Trutnov Olomouc Praha 11 Cheb Hodonín Praha 15 Praha 6 Praha-Petrovice Praha-Satalice Český Krumlov Praha-Řeporyje Teplice Praha-Troja Most Praha 20 Tábor Pardubice Praha 5 Strakonice Prachatice Semily Sokolov Praha-Dubeč Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bečváry

Levná dlažba Bečváry

Dlažba Bečváry

Zámkové dlažby Bečváry

Zámkové betonové dlažby Bečváry

Zámková dlažba Bečváry

Betonové dlažby Bečváry

Betonová dlažba Bečváry

Zdící prvky Bečváry

Dlažby II jakosti Bečváry

Dlažba II jakosti Bečváry

Plošné dlažby Bečváry