„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bečváry

Nové produkty Bečváry

Dlažby a obrubníky Bečváry

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bečváry

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bečváry

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bečváry

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bečváry

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bečváry, Levná dlažba Bečváry, Dlažba Bečváry, Zámkové dlažby Bečváry, Zámkové dlažba Bečváry, Betonové dlažby Bečváry, Betonová dlažba Bečváry, Zdící prvky Bečváry, Dlažby II jakosti Bečváry, Dlažba II jakosti Bečváry, Plošné dlažby Bečváry, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Měcholupy Praha 14 Praha-Štěrboholy Vyškov Náchod Praha 21 Litoměřice Praha 4 Břeclav Praha 18 Frýdek-Místek Třebíč Praha-Suchdol Semily Praha 7 Benešov Liberec Ústí nad Labem Praha 1 Příbram Opava Praha-Satalice Blansko Praha-Dolní Chabry Praha-západ Kolín Praha 2 Karviná Praha-Kolovraty Praha-Vinoř Praha-Petrovice Praha-Lysolaje Zlín Praha 12 Praha-Zbraslav Beroun Praha-Dolní Počernice Klatovy Praha-Lochkov Plzeň-sever Praha 15 Praha-Slivenec Hradec Králové Praha-Velká Chuchle Domažlice Praha-Běchovice Praha 6 Plzeň-jih Uherské Hradiště Kutná Hora Trutnov Praha 8 Praha-Šeberov Žďár nad Sázavou Ústí nad Orlicí Svitavy Šumperk Praha-Kunratice Praha-Nebušice Kladno Praha-Újezd Praha 19 Praha 10 Jablonec nad Nisou Bruntál Kroměříž Praha-Nedvězí Olomouc Teplice Praha-Dubeč Hlavní město Praha Jičín Praha 13 Tachov Praha 16 Hodonín Sokolov Chrudim Mělník Písek Nový Jičín Havlíčkův Brod Ostrava-město Rakovník Strakonice Prostějov Most České Budějovice Plzeň-město Praha-Troja Praha-Zličín Praha-Ďáblice Znojmo Rokycany Jeseník Praha-Březiněves Praha-Přední Kopanina Jihlava Pardubice Praha 20 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bečváry

Levná dlažba Bečváry

Dlažba Bečváry

Zámkové dlažby Bečváry

Zámkové betonové dlažby Bečváry

Zámková dlažba Bečváry

Betonové dlažby Bečváry

Betonová dlažba Bečváry

Zdící prvky Bečváry

Dlažby II jakosti Bečváry

Dlažba II jakosti Bečváry

Plošné dlažby Bečváry