„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bečváry

Nové produkty Bečváry

Dlažby a obrubníky Bečváry

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bečváry

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bečváry

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bečváry

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bečváry

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bečváry, Levná dlažba Bečváry, Dlažba Bečváry, Zámkové dlažby Bečváry, Zámkové dlažba Bečváry, Betonové dlažby Bečváry, Betonová dlažba Bečváry, Zdící prvky Bečváry, Dlažby II jakosti Bečváry, Dlažba II jakosti Bečváry, Plošné dlažby Bečváry, Plošná dlažba


Další města:

Prachatice Mělník Svitavy Teplice Liberec Praha-Lysolaje Písek České Budějovice Praha 18 Praha-Velká Chuchle Jihlava Praha 14 Ústí nad Orlicí Praha-Dubeč Praha-Řeporyje Praha 16 Domažlice Praha-Křeslice Rakovník Třebíč Ústí nad Labem Praha-Běchovice Praha 10 Plzeň-sever Plzeň-jih Kolín Chomutov Praha-Vinoř Blansko Hlavní město Praha Příbram Jeseník Praha-Královice Opava Praha 7 Praha-Nedvězí Praha-Dolní Měcholupy Praha 1 Semily Jablonec nad Nisou Praha-východ Rychnov nad Kněžnou Žďár nad Sázavou Klatovy Praha-Čakovice Brno-venkov Praha-Přední Kopanina Bruntál Uherské Hradiště Praha 12 Kutná Hora Trutnov Zlín Nový Jičín Praha-Libuš Praha 2 Praha 3 Benešov Praha-Klánovice Frýdek-Místek Praha-západ Praha-Lochkov Vyškov Praha-Satalice Kroměříž Praha-Štěrboholy Pelhřimov Louny Břeclav Karviná Strakonice Olomouc Praha-Březiněves Praha-Suchdol Nymburk Plzeň-město Cheb Praha 6 Tábor Jindřichův Hradec Praha 4 Šumperk Brno-město Praha 9 Vsetín Přerov Rokycany Praha-Újezd Praha 8 Sokolov Praha 19 Pardubice Praha-Lipence Praha-Kolovraty Český Krumlov Tachov Praha-Kunratice Hodonín Hradec Králové Praha 22 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bečváry

Levná dlažba Bečváry

Dlažba Bečváry

Zámkové dlažby Bečváry

Zámkové betonové dlažby Bečváry

Zámková dlažba Bečváry

Betonové dlažby Bečváry

Betonová dlažba Bečváry

Zdící prvky Bečváry

Dlažby II jakosti Bečváry

Dlažba II jakosti Bečváry

Plošné dlažby Bečváry