„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bečváry

Nové produkty Bečváry

Dlažby a obrubníky Bečváry

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bečváry

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bečváry

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bečváry

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bečváry

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bečváry, Levná dlažba Bečváry, Dlažba Bečváry, Zámkové dlažby Bečváry, Zámkové dlažba Bečváry, Betonové dlažby Bečváry, Betonová dlažba Bečváry, Zdící prvky Bečváry, Dlažby II jakosti Bečváry, Dlažba II jakosti Bečváry, Plošné dlažby Bečváry, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Labem Praha-Újezd Praha 16 Praha 10 Náchod Žďár nad Sázavou Praha-Dubeč Strakonice Kladno Praha-Čakovice Domažlice Praha-Dolní Měcholupy Chrudim Kutná Hora Praha-Satalice Praha 20 Praha-Běchovice Praha 1 Písek Praha 12 Praha 19 Přerov Sokolov Praha 18 Plzeň-jih Prachatice Praha-Ďáblice Karlovy Vary Praha 6 Znojmo Praha-Zbraslav Most Praha-Benice Praha-Kolovraty Uherské Hradiště Karviná Kroměříž Praha 17 Hodonín Praha-Lochkov Klatovy Praha 13 Praha-Dolní Počernice Pardubice Praha 15 Praha-Řeporyje Kolín Praha 8 Praha-Suchdol Praha 2 Jeseník Trutnov Břeclav Semily Praha-Šeberov Praha-Velká Chuchle Cheb Vsetín Tábor Praha 4 Rakovník Jičín Olomouc Bruntál Vyškov Mělník Praha-Královice Praha-Kunratice Prostějov Český Krumlov Praha-Lysolaje Ústí nad Orlicí Praha 5 Jablonec nad Nisou Praha-Zličín Třebíč Chomutov Brno-město Liberec Tachov Praha-Klánovice Šumperk Praha-Křeslice Praha-Troja Havlíčkův Brod Praha-Petrovice Hlavní město Praha Praha-Koloděje Beroun Louny Praha 7 Praha-Libuš Děčín Praha-Lipence Blansko Praha-Nebušice Teplice Praha 21 Praha-Nedvězí Praha-západ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bečváry

Levná dlažba Bečváry

Dlažba Bečváry

Zámkové dlažby Bečváry

Zámkové betonové dlažby Bečváry

Zámková dlažba Bečváry

Betonové dlažby Bečváry

Betonová dlažba Bečváry

Zdící prvky Bečváry

Dlažby II jakosti Bečváry

Dlažba II jakosti Bečváry

Plošné dlažby Bečváry