„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bečváry

Nové produkty Bečváry

Dlažby a obrubníky Bečváry

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bečváry

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bečváry

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bečváry

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bečváry

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bečváry, Levná dlažba Bečváry, Dlažba Bečváry, Zámkové dlažby Bečváry, Zámkové dlažba Bečváry, Betonové dlažby Bečváry, Betonová dlažba Bečváry, Zdící prvky Bečváry, Dlažby II jakosti Bečváry, Dlažba II jakosti Bečváry, Plošné dlažby Bečváry, Plošná dlažba


Další města:

Praha 15 Opava Pelhřimov Praha-Šeberov Praha 10 Blansko Prostějov Česká Lípa Praha-Ďáblice Rychnov nad Kněžnou Vsetín Praha 22 Kutná Hora Praha-Libuš Pardubice Frýdek-Místek Jičín Praha-východ Prachatice Mělník Plzeň-jih Praha 12 Břeclav Praha 1 Cheb Praha-Lipence Brno-město Teplice Praha-Řeporyje Tábor Praha-Běchovice Praha-Velká Chuchle České Budějovice Olomouc Praha-Královice Praha-Zličín Bruntál Chrudim Brno-venkov Semily Praha-Dolní Počernice Jindřichův Hradec Praha-Troja Karlovy Vary Mladá Boleslav Praha-Přední Kopanina Náchod Klatovy Praha-Dolní Měcholupy Sokolov Praha 8 Domažlice Praha 2 Chomutov Louny Praha-Benice Trutnov Ústí nad Labem Svitavy Plzeň-město Kolín Praha 17 Kroměříž Praha-Vinoř Písek Děčín Karviná Přerov Praha-Nebušice Šumperk Praha-Petrovice Praha-Dubeč Rokycany Znojmo Tachov Praha 3 Praha-Březiněves Praha 11 Praha-Lochkov Praha-Slivenec Praha-Štěrboholy Beroun Praha 14 Praha 5 Praha-Lysolaje Havlíčkův Brod Strakonice Jablonec nad Nisou Hodonín Most Příbram Praha 7 Nymburk Vyškov Praha-Kunratice Praha 6 Praha-Čakovice Ostrava-město Praha 19 Praha-Suchdol ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bečváry

Levná dlažba Bečváry

Dlažba Bečváry

Zámkové dlažby Bečváry

Zámkové betonové dlažby Bečváry

Zámková dlažba Bečváry

Betonové dlažby Bečváry

Betonová dlažba Bečváry

Zdící prvky Bečváry

Dlažby II jakosti Bečváry

Dlažba II jakosti Bečváry

Plošné dlažby Bečváry