„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bačalky Bačetín Bačice
Bačkov Bačkovice Bakov nad Jizerou
Baliny Balkova Lhota Banín
Bánov Báňovice Bantice
Barchov Barchov Barchovice
Bartošovice Bartošovice v Orlických horách Bartoušov
Bařice-Velké Těšany Baška Bašnice
Bašť Batelov Batňovice
Bavorov Bavory Bavoryně
Bdeněves Bdín Bečice

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21  >>

Další města:

Praha 12 Plzeň-město Bruntál Praha-Královice Plzeň-sever Praha 2 Praha-Dolní Měcholupy Ostrava-město Uherské Hradiště Rychnov nad Kněžnou Praha-Štěrboholy Ústí nad Labem Pelhřimov Třebíč Praha 6 Brno-venkov Znojmo Hradec Králové Praha-Velká Chuchle Karviná Praha 19 Praha-Libuš Frýdek-Místek Louny Praha 9 Přerov Strakonice Praha-Běchovice Praha 4 Pardubice Praha-Petrovice Břeclav Praha-Zbraslav Tábor Praha-Slivenec Praha-Přední Kopanina Litoměřice Žďár nad Sázavou Praha-Lochkov Praha-Nedvězí Klatovy Jeseník Hodonín Kladno Praha 5 Česká Lípa Praha-Lipence České Budějovice Prostějov Praha-Čakovice Svitavy Jihlava Most Praha 7 Benešov Mladá Boleslav Domažlice Nový Jičín Jindřichův Hradec Praha-západ Praha-Zličín Praha-Benice Olomouc Brno-město Náchod Nymburk Zlín Trutnov Praha-Lysolaje Ústí nad Orlicí Teplice Praha-Dolní Počernice Praha-Klánovice Praha-Dolní Chabry Plzeň-jih Praha 22 Praha 10 Praha 3 Praha 15 Chrudim Praha-Dubeč Příbram Jablonec nad Nisou Kutná Hora Karlovy Vary Blansko Praha 16 Praha-Kolovraty Chomutov Praha 1 Praha-Suchdol Praha 13 Praha 11 Vsetín Beroun Praha-Řeporyje Praha 14 Semily Liberec Praha 20 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby