„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bašť

Nové produkty Bašť

Dlažby a obrubníky Bašť

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bašť

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bašť

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bašť

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bašť

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bašť, Levná dlažba Bašť, Dlažba Bašť, Zámkové dlažby Bašť, Zámkové dlažba Bašť, Betonové dlažby Bašť, Betonová dlažba Bašť, Zdící prvky Bašť, Dlažby II jakosti Bašť, Dlažba II jakosti Bašť, Plošné dlažby Bašť, Plošná dlažba


Další města:

Jeseník Písek Praha-Ďáblice Ústí nad Orlicí Chomutov Praha 10 Praha 4 Kutná Hora Pelhřimov Uherské Hradiště Praha-Benice Praha-Újezd Praha-Dolní Chabry Teplice Plzeň-sever Praha 15 Kolín Praha-západ Vsetín Trutnov Rakovník Karlovy Vary Litoměřice Opava Mělník Mladá Boleslav Plzeň-město Praha-Nedvězí Nymburk Bruntál Praha 17 Hodonín Jindřichův Hradec Ostrava-město Třebíč Praha 3 Blansko Sokolov Žďár nad Sázavou Louny Vyškov Praha-Lochkov Praha 11 Praha-Petrovice Praha-Zličín Brno-město Prostějov Břeclav Jičín Praha-Zbraslav Náchod Frýdek-Místek Znojmo Praha-Dolní Měcholupy Praha 13 Praha 5 Praha-Klánovice Beroun Hradec Králové Cheb Praha 22 Praha 12 Most Nový Jičín Český Krumlov Praha 20 Praha 16 Svitavy Praha-Kunratice Praha 7 Brno-venkov Praha 19 Praha-Lipence Šumperk Praha-Nebušice Praha-Běchovice Liberec Hlavní město Praha Praha-Křeslice Jihlava Semily Praha-Velká Chuchle Praha 9 Olomouc Prachatice Praha-Březiněves Praha 18 Zlín Benešov Praha 14 Kroměříž Havlíčkův Brod České Budějovice Jablonec nad Nisou Kladno Praha-Suchdol Pardubice Praha-Dubeč Strakonice Rychnov nad Kněžnou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bašť

Levná dlažba Bašť

Dlažba Bašť

Zámkové dlažby Bašť

Zámkové betonové dlažby Bašť

Zámková dlažba Bašť

Betonové dlažby Bašť

Betonová dlažba Bašť

Zdící prvky Bašť

Dlažby II jakosti Bašť

Dlažba II jakosti Bašť

Plošné dlažby Bašť