„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bašť

Nové produkty Bašť

Dlažby a obrubníky Bašť

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bašť

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bašť

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bašť

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bašť

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bašť, Levná dlažba Bašť, Dlažba Bašť, Zámkové dlažby Bašť, Zámkové dlažba Bašť, Betonové dlažby Bašť, Betonová dlažba Bašť, Zdící prvky Bašť, Dlažby II jakosti Bašť, Dlažba II jakosti Bašť, Plošné dlažby Bašť, Plošná dlažba


Další města:

Kutná Hora Praha-Nedvězí Praha-Ďáblice Náchod Bruntál Plzeň-jih Teplice Břeclav Most Hodonín Opava Praha 16 Olomouc Benešov Praha-Březiněves Praha-Dubeč Praha-Benice Praha 13 Praha-Přední Kopanina Strakonice Uherské Hradiště Praha 22 Praha-Velká Chuchle Ostrava-město Praha-Běchovice Plzeň-sever Praha-Dolní Měcholupy Prostějov Žďár nad Sázavou Český Krumlov Hlavní město Praha Praha-Lipence Trutnov Praha-Dolní Chabry Rokycany Praha 3 Pardubice Cheb Praha-Řeporyje Praha-Čakovice Písek Praha 9 Jihlava Praha-Troja Praha-Zličín Praha 19 České Budějovice Praha-Dolní Počernice Havlíčkův Brod Nymburk Šumperk Přerov Kolín Praha 18 Praha 10 Třebíč Svitavy Praha-Nebušice Praha 5 Praha 14 Litoměřice Praha 8 Kroměříž Rakovník Praha-Vinoř Praha 1 Česká Lípa Zlín Praha-Kolovraty Mladá Boleslav Praha 17 Praha-východ Praha 21 Karviná Praha 6 Praha 2 Rychnov nad Kněžnou Příbram Praha 11 Praha-Štěrboholy Vyškov Brno-město Tábor Praha 7 Domažlice Ústí nad Labem Mělník Nový Jičín Praha-Klánovice Tachov Praha 15 Praha-Kunratice Praha-Lochkov Brno-venkov Klatovy Praha-Lysolaje Jablonec nad Nisou Praha-západ Ústí nad Orlicí Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bašť

Levná dlažba Bašť

Dlažba Bašť

Zámkové dlažby Bašť

Zámkové betonové dlažby Bašť

Zámková dlažba Bašť

Betonové dlažby Bašť

Betonová dlažba Bašť

Zdící prvky Bašť

Dlažby II jakosti Bašť

Dlažba II jakosti Bašť

Plošné dlažby Bašť