„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bašť

Nové produkty Bašť

Dlažby a obrubníky Bašť

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bašť

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bašť

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bašť

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bašť

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bašť, Levná dlažba Bašť, Dlažba Bašť, Zámkové dlažby Bašť, Zámkové dlažba Bašť, Betonové dlažby Bašť, Betonová dlažba Bašť, Zdící prvky Bašť, Dlažby II jakosti Bašť, Dlažba II jakosti Bašť, Plošné dlažby Bašť, Plošná dlažba


Další města:

Vyškov Praha-Koloděje Mladá Boleslav Jičín Rokycany Praha 4 Ostrava-město Praha-Petrovice Praha 6 Šumperk Chomutov Praha 9 Praha 10 Chrudim Havlíčkův Brod Teplice Plzeň-město Prostějov Praha-Satalice Rakovník Most Praha-Kolovraty České Budějovice Praha 15 Praha 1 Praha-Libuš Praha-Březiněves Praha 3 Opava Ústí nad Orlicí Jablonec nad Nisou Litoměřice Praha 12 Praha-Újezd Praha-Zbraslav Praha-Velká Chuchle Pardubice Mělník Karlovy Vary Nymburk Ústí nad Labem Bruntál Svitavy Praha-Lysolaje Praha-Benice Louny Jindřichův Hradec Cheb Praha 7 Nový Jičín Praha-Nebušice Znojmo Blansko Praha-Křeslice Vsetín Praha-východ Děčín Praha 2 Praha-Zličín Strakonice Náchod Praha 13 Beroun Prachatice Praha-Běchovice Plzeň-sever Praha 19 Praha-západ Liberec Olomouc Praha 20 Praha-Vinoř Praha-Klánovice Praha 8 Praha-Slivenec Kladno Praha 5 Praha 16 Klatovy Praha 22 Domažlice Praha-Kunratice Praha-Řeporyje Praha 21 Brno-město Karviná Hradec Králové Praha-Dubeč Tábor Praha 14 Brno-venkov Kroměříž Praha-Dolní Měcholupy Praha 17 Kolín Praha-Suchdol Pelhřimov Praha 18 Žďár nad Sázavou Praha-Přední Kopanina ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bašť

Levná dlažba Bašť

Dlažba Bašť

Zámkové dlažby Bašť

Zámkové betonové dlažby Bašť

Zámková dlažba Bašť

Betonové dlažby Bašť

Betonová dlažba Bašť

Zdící prvky Bašť

Dlažby II jakosti Bašť

Dlažba II jakosti Bašť

Plošné dlažby Bašť