„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bašť

Nové produkty Bašť

Dlažby a obrubníky Bašť

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bašť

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bašť

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bašť

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bašť

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bašť, Levná dlažba Bašť, Dlažba Bašť, Zámkové dlažby Bašť, Zámkové dlažba Bašť, Betonové dlažby Bašť, Betonová dlažba Bašť, Zdící prvky Bašť, Dlažby II jakosti Bašť, Dlažba II jakosti Bašť, Plošné dlažby Bašť, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Rokycany Praha 18 Praha 21 Opava Ústí nad Labem Praha-Koloděje Jindřichův Hradec Praha-Újezd Praha-východ Praha-Kolovraty Vsetín Praha-Březiněves Kutná Hora Praha-Štěrboholy Semily Praha 14 Praha 20 Příbram Trutnov Praha 12 Praha 9 Rakovník Kladno Prostějov Přerov Liberec Louny Praha-Dolní Chabry Praha-Lochkov Ostrava-město Praha-Dolní Počernice Strakonice Klatovy Praha-Křeslice Rychnov nad Kněžnou Beroun Praha 8 Praha-Královice Blansko Praha 13 Praha-Vinoř Praha-Slivenec Praha-Šeberov Benešov Praha-Libuš Teplice Mladá Boleslav Náchod Hodonín Mělník Domažlice Praha 4 Brno-město Chomutov Praha-Kunratice Praha 7 Hradec Králové Praha-Lipence Děčín Plzeň-jih Praha-Troja Tábor Praha-Dubeč Chrudim Tachov Písek Vyškov Pardubice Praha 19 Praha 3 Frýdek-Místek Český Krumlov Bruntál Praha 2 Olomouc Praha-Zličín Praha-Nedvězí Litoměřice Kolín Praha-Dolní Měcholupy Praha 5 Karlovy Vary Praha-Satalice Sokolov Praha 15 Prachatice Třebíč Praha-Čakovice Karviná Praha 6 Praha 10 Zlín Svitavy Jablonec nad Nisou Jeseník Havlíčkův Brod Praha-Klánovice Praha 22 České Budějovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bašť

Levná dlažba Bašť

Dlažba Bašť

Zámkové dlažby Bašť

Zámkové betonové dlažby Bašť

Zámková dlažba Bašť

Betonové dlažby Bašť

Betonová dlažba Bašť

Zdící prvky Bašť

Dlažby II jakosti Bašť

Dlažba II jakosti Bašť

Plošné dlažby Bašť