„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bašť

Nové produkty Bašť

Dlažby a obrubníky Bašť

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bašť

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bašť

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bašť

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bašť

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bašť, Levná dlažba Bašť, Dlažba Bašť, Zámkové dlažby Bašť, Zámkové dlažba Bašť, Betonové dlažby Bašť, Betonová dlažba Bašť, Zdící prvky Bašť, Dlažby II jakosti Bašť, Dlažba II jakosti Bašť, Plošné dlažby Bašť, Plošná dlažba


Další města:

Praha 20 Praha-Běchovice Prostějov Praha-Slivenec Praha 15 Praha-Přední Kopanina Praha-Křeslice Děčín Domažlice Praha-Lysolaje Praha 3 Praha-Řeporyje Praha 16 Plzeň-sever Hlavní město Praha Brno-město Praha-Lochkov Pardubice Praha-Vinoř Liberec Jeseník Praha-Kolovraty Most Chomutov Louny Brno-venkov Strakonice Praha-západ Praha-Dolní Chabry Praha 4 Semily Praha 2 Ústí nad Orlicí Praha-Satalice Praha 18 Praha 21 Praha-Štěrboholy Praha 17 Praha-Královice Karlovy Vary Klatovy Praha-Kunratice Bruntál Praha-Čakovice Pelhřimov Praha 14 Vsetín Český Krumlov Vyškov Praha 22 Znojmo Praha-Suchdol Tábor Praha 19 Ostrava-město Trutnov České Budějovice Kutná Hora Příbram Zlín Přerov Praha-Dolní Měcholupy Třebíč Frýdek-Místek Praha-Libuš Náchod Praha-Nedvězí Kolín Praha-Lipence Praha 7 Jičín Nový Jičín Havlíčkův Brod Jablonec nad Nisou Beroun Praha 11 Praha 6 Břeclav Praha-Březiněves Sokolov Opava Praha-Zbraslav Chrudim Rakovník Plzeň-město Praha-Velká Chuchle Olomouc Praha-Dubeč Karviná Mělník Litoměřice Praha-Petrovice Kladno Praha-Troja Praha 9 Uherské Hradiště Praha 12 Praha 1 Blansko Praha-Újezd ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bašť

Levná dlažba Bašť

Dlažba Bašť

Zámkové dlažby Bašť

Zámkové betonové dlažby Bašť

Zámková dlažba Bašť

Betonové dlažby Bašť

Betonová dlažba Bašť

Zdící prvky Bašť

Dlažby II jakosti Bašť

Dlažba II jakosti Bašť

Plošné dlažby Bašť