„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bašť

Nové produkty Bašť

Dlažby a obrubníky Bašť

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bašť

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bašť

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bašť

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bašť

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bašť, Levná dlažba Bašť, Dlažba Bašť, Zámkové dlažby Bašť, Zámkové dlažba Bašť, Betonové dlažby Bašť, Betonová dlažba Bašť, Zdící prvky Bašť, Dlažby II jakosti Bašť, Dlažba II jakosti Bašť, Plošné dlažby Bašť, Plošná dlažba


Další města:

Rokycany Nymburk Ostrava-město Jablonec nad Nisou Zlín Uherské Hradiště Beroun Praha-Čakovice Praha-Štěrboholy Tachov Praha-Velká Chuchle Praha-Řeporyje Praha-Klánovice Praha-západ Pardubice Přerov Jihlava Frýdek-Místek Praha-Dolní Počernice České Budějovice Třebíč Praha-Suchdol Znojmo Praha-Zbraslav Praha-Ďáblice Praha-Lysolaje Klatovy Praha 12 Praha 19 Olomouc Svitavy Kladno Liberec Hlavní město Praha Chrudim Praha-Troja Chomutov Praha-Libuš Praha 3 Plzeň-jih Praha 20 Praha-Nebušice Praha-Kunratice Jeseník Ústí nad Labem Sokolov Praha-Kolovraty Praha-Petrovice Praha 18 Praha 22 Pelhřimov Praha-Zličín Semily Praha 4 Domažlice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Satalice Praha-Březiněves Písek Praha 21 Vyškov Praha 11 Praha-Lipence Praha-Běchovice Praha 13 Kroměříž Praha-Vinoř Praha-Dubeč Praha 16 Karviná Praha-Lochkov Česká Lípa Karlovy Vary Hradec Králové Benešov Kutná Hora Litoměřice Teplice Brno-město Prachatice Náchod Praha-Dolní Chabry Český Krumlov Praha 15 Bruntál Děčín Jindřichův Hradec Rakovník Praha-Slivenec Havlíčkův Brod Cheb Most Praha-Křeslice Praha 10 Praha-Šeberov Praha-Královice Praha 7 Kolín Louny Tábor ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bašť

Levná dlažba Bašť

Dlažba Bašť

Zámkové dlažby Bašť

Zámkové betonové dlažby Bašť

Zámková dlažba Bašť

Betonové dlažby Bašť

Betonová dlažba Bašť

Zdící prvky Bašť

Dlažby II jakosti Bašť

Dlažba II jakosti Bašť

Plošné dlažby Bašť