„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bašť

Nové produkty Bašť

Dlažby a obrubníky Bašť

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bašť

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bašť

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bašť

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bašť

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bašť, Levná dlažba Bašť, Dlažba Bašť, Zámkové dlažby Bašť, Zámkové dlažba Bašť, Betonové dlažby Bašť, Betonová dlažba Bašť, Zdící prvky Bašť, Dlažby II jakosti Bašť, Dlažba II jakosti Bašť, Plošné dlažby Bašť, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Benice Mladá Boleslav Praha-Čakovice Praha 21 Klatovy Praha-Křeslice Rychnov nad Kněžnou Praha 16 Pardubice Praha-Dolní Měcholupy Liberec Praha-Petrovice Brno-město Praha-Troja Nový Jičín Prachatice Praha-západ Plzeň-sever Kutná Hora Plzeň-město Chrudim Náchod Praha-Slivenec Děčín Svitavy Opava Olomouc Strakonice Hradec Králové Praha-Nedvězí Most Praha-Štěrboholy Bruntál Praha-Březiněves Praha 12 Jindřichův Hradec Přerov Praha-Libuš Praha-Satalice Praha-Nebušice Praha-Kunratice Vyškov Frýdek-Místek Nymburk Praha-Dolní Chabry Praha 10 Praha 3 Trutnov Uherské Hradiště Příbram Praha 2 Jičín Třebíč Praha-Vinoř Tachov Hlavní město Praha Praha-Dolní Počernice Praha-Lysolaje Karlovy Vary České Budějovice Havlíčkův Brod Praha 20 Praha 11 Praha 19 Louny Zlín Praha 7 Praha-Lipence Kladno Praha-Ďáblice Praha 14 Praha 6 Brno-venkov Cheb Hodonín Žďár nad Sázavou Ústí nad Labem Tábor Praha 17 Praha-Lochkov Praha-Klánovice Praha-Kolovraty Chomutov Praha-Zbraslav Vsetín Kroměříž Praha 18 Šumperk Rakovník Mělník Ústí nad Orlicí Sokolov Praha 5 Praha-Koloděje Blansko Praha 1 Litoměřice Prostějov Znojmo Praha-Řeporyje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bašť

Levná dlažba Bašť

Dlažba Bašť

Zámkové dlažby Bašť

Zámkové betonové dlažby Bašť

Zámková dlažba Bašť

Betonové dlažby Bašť

Betonová dlažba Bašť

Zdící prvky Bašť

Dlažby II jakosti Bašť

Dlažba II jakosti Bašť

Plošné dlažby Bašť