„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bašť

Nové produkty Bašť

Dlažby a obrubníky Bašť

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bašť

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bašť

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bašť

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bašť

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bašť, Levná dlažba Bašť, Dlažba Bašť, Zámkové dlažby Bašť, Zámkové dlažba Bašť, Betonové dlažby Bašť, Betonová dlažba Bašť, Zdící prvky Bašť, Dlažby II jakosti Bašť, Dlažba II jakosti Bašť, Plošné dlažby Bašť, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kolovraty Písek Praha-Nebušice Náchod Praha-Lochkov Praha-Ďáblice Jeseník Brno-venkov Břeclav Jihlava Nymburk Praha 6 Praha 21 Praha-Zličín Praha-Zbraslav Přerov Kutná Hora Vyškov Chomutov Pelhřimov Praha-Benice Praha-Lipence Příbram Tachov Praha-Nedvězí Praha-Dolní Chabry Praha-Újezd Hodonín Praha 16 Český Krumlov Trutnov Litoměřice Praha 19 Kroměříž Jičín Tábor Praha 8 Praha-Březiněves Praha-Velká Chuchle Frýdek-Místek Šumperk Uherské Hradiště Mladá Boleslav Praha 2 Olomouc Praha 1 Sokolov Praha-Dolní Počernice Mělník Česká Lípa Praha 9 Prachatice Praha-Klánovice Prostějov Praha 11 Domažlice Chrudim Praha-Šeberov Kladno Teplice Ústí nad Labem Rakovník Praha 4 Praha 3 Brno-město Praha-Slivenec Plzeň-město Semily Praha 13 Louny Praha-Královice Liberec Strakonice Kolín Praha-Libuš Beroun Pardubice Praha-Lysolaje Bruntál České Budějovice Praha 18 Praha 14 Praha 10 Praha-Dubeč Praha 17 Rychnov nad Kněžnou Praha 7 Praha-Křeslice Praha-západ Rokycany Znojmo Havlíčkův Brod Opava Praha-Suchdol Ústí nad Orlicí Vsetín Blansko Plzeň-jih Praha-Vinoř Karviná ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bašť

Levná dlažba Bašť

Dlažba Bašť

Zámkové dlažby Bašť

Zámkové betonové dlažby Bašť

Zámková dlažba Bašť

Betonové dlažby Bašť

Betonová dlažba Bašť

Zdící prvky Bašť

Dlažby II jakosti Bašť

Dlažba II jakosti Bašť

Plošné dlažby Bašť