„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Balkova Lhota

Nové produkty Balkova Lhota

Dlažby a obrubníky Balkova Lhota

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Balkova Lhota

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Balkova Lhota

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Balkova Lhota

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Balkova Lhota

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Balkova Lhota, Levná dlažba Balkova Lhota, Dlažba Balkova Lhota, Zámkové dlažby Balkova Lhota, Zámkové dlažba Balkova Lhota, Betonové dlažby Balkova Lhota, Betonová dlažba Balkova Lhota, Zdící prvky Balkova Lhota, Dlažby II jakosti Balkova Lhota, Dlažba II jakosti Balkova Lhota, Plošné dlažby Balkova Lhota, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Libuš Domažlice Praha 5 Děčín Klatovy Praha 1 Praha-Satalice Praha-Březiněves Praha 4 Praha-Lysolaje Teplice Kroměříž Žďár nad Sázavou Břeclav Hlavní město Praha Praha-Lipence Praha 3 Kolín Praha 20 Přerov Praha-Přední Kopanina Praha-Velká Chuchle Trutnov Beroun Blansko Pardubice Pelhřimov Praha-Zbraslav Chomutov Vyškov Benešov Praha-Křeslice Praha-Běchovice Praha-západ Bruntál Prachatice Litoměřice Nový Jičín Praha-Dolní Měcholupy Náchod Tachov Karlovy Vary Sokolov Praha-Petrovice Praha-východ Písek Kladno Příbram Svitavy Praha 9 Praha-Újezd Česká Lípa Praha-Šeberov Nymburk Plzeň-jih Praha-Koloděje Praha 21 Plzeň-sever Havlíčkův Brod Znojmo Karviná Opava Praha-Nedvězí Jihlava Praha 7 Jičín Strakonice Vsetín Jindřichův Hradec Uherské Hradiště Mělník Louny Chrudim Praha-Štěrboholy Praha-Dubeč Praha 10 Praha-Dolní Chabry Praha 8 Brno-venkov Praha-Slivenec Praha-Troja Praha-Čakovice Praha 15 Mladá Boleslav Most Praha 19 Rokycany Jeseník Cheb Praha-Dolní Počernice Praha 11 Praha 6 Český Krumlov Hradec Králové Praha-Královice Třebíč Praha 16 Praha-Vinoř Tábor Praha-Nebušice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Balkova Lhota

Levná dlažba Balkova Lhota

Dlažba Balkova Lhota

Zámkové dlažby Balkova Lhota

Zámkové betonové dlažby Balkova Lhota

Zámková dlažba Balkova Lhota

Betonové dlažby Balkova Lhota

Betonová dlažba Balkova Lhota

Zdící prvky Balkova Lhota

Dlažby II jakosti Balkova Lhota

Dlažba II jakosti Balkova Lhota

Plošné dlažby Balkova Lhota