„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Balkova Lhota

Nové produkty Balkova Lhota

Dlažby a obrubníky Balkova Lhota

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Balkova Lhota

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Balkova Lhota

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Balkova Lhota

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Balkova Lhota

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Balkova Lhota, Levná dlažba Balkova Lhota, Dlažba Balkova Lhota, Zámkové dlažby Balkova Lhota, Zámkové dlažba Balkova Lhota, Betonové dlažby Balkova Lhota, Betonová dlažba Balkova Lhota, Zdící prvky Balkova Lhota, Dlažby II jakosti Balkova Lhota, Dlažba II jakosti Balkova Lhota, Plošné dlažby Balkova Lhota, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Čakovice Praha-Březiněves Praha-Zbraslav Náchod Jindřichův Hradec Praha-Újezd Kutná Hora Kolín Rokycany Brno-venkov Šumperk Benešov Praha-Troja Praha 11 Praha-Přední Kopanina Plzeň-město Rychnov nad Kněžnou Praha-Kunratice Trutnov Praha 5 Pardubice Praha 14 Praha-Běchovice Praha-Královice Praha-Dolní Počernice Praha-Koloděje Chomutov Praha 22 Plzeň-sever Jičín Praha-Nedvězí Most Prachatice Bruntál Praha-Suchdol Hradec Králové Beroun Příbram Praha 3 Teplice České Budějovice Olomouc Cheb Praha-Benice Praha-Lysolaje Karlovy Vary Žďár nad Sázavou Praha 7 Praha-Lochkov Rakovník Praha 18 Praha-Zličín Praha-Křeslice Chrudim Praha 19 Praha-Petrovice Blansko Brno-město Nymburk Břeclav Havlíčkův Brod Praha-východ Prostějov Semily Klatovy Písek Praha-Šeberov Hodonín Znojmo Praha-Štěrboholy Praha 1 Třebíč Tachov Kladno Praha-Satalice Nový Jičín Praha-Vinoř Praha-Kolovraty Praha 6 Praha 9 Česká Lípa Praha-Řeporyje Strakonice Přerov Frýdek-Místek Praha-Nebušice Ostrava-město Sokolov Praha-Dubeč Uherské Hradiště Praha 13 Mělník Opava Plzeň-jih Vsetín Ústí nad Labem Tábor Děčín Praha-Lipence Jablonec nad Nisou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Balkova Lhota

Levná dlažba Balkova Lhota

Dlažba Balkova Lhota

Zámkové dlažby Balkova Lhota

Zámkové betonové dlažby Balkova Lhota

Zámková dlažba Balkova Lhota

Betonové dlažby Balkova Lhota

Betonová dlažba Balkova Lhota

Zdící prvky Balkova Lhota

Dlažby II jakosti Balkova Lhota

Dlažba II jakosti Balkova Lhota

Plošné dlažby Balkova Lhota