„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačkov

Nové produkty Bačkov

Dlažby a obrubníky Bačkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačkov, Levná dlažba Bačkov, Dlažba Bačkov, Zámkové dlažby Bačkov, Zámkové dlažba Bačkov, Betonové dlažby Bačkov, Betonová dlažba Bačkov, Zdící prvky Bačkov, Dlažby II jakosti Bačkov, Dlažba II jakosti Bačkov, Plošné dlažby Bačkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 2 Rakovník Most Praha-Šeberov Brno-město Ostrava-město Klatovy Praha 15 Liberec Praha-Benice Praha-Troja Tábor Ústí nad Labem Plzeň-jih Prachatice Rokycany Karlovy Vary Praha-Březiněves Praha 8 Praha-Petrovice Přerov Praha 1 Nový Jičín Praha-Velká Chuchle Praha 20 Ústí nad Orlicí Zlín Praha-východ Praha-Kunratice Blansko Kolín Praha-Koloděje Louny Plzeň-sever Praha-Štěrboholy Praha 17 Písek Nymburk Praha 14 Domažlice Praha 19 Praha-Kolovraty Znojmo Praha-Klánovice Rychnov nad Kněžnou Uherské Hradiště Praha-Čakovice Praha-Ďáblice Kroměříž Jihlava Pelhřimov Praha 9 Jeseník Praha-Lipence Náchod Semily Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Měcholupy Pardubice Praha-Libuš Tachov Praha-Dubeč Svitavy Litoměřice Strakonice Praha-Slivenec Praha-Zbraslav Mladá Boleslav Praha-Běchovice Trutnov Cheb Bruntál Kutná Hora Chrudim Praha 10 Hlavní město Praha Praha 16 Vsetín Šumperk Praha-Nedvězí Praha-Řeporyje Mělník Praha-Lochkov Český Krumlov Kladno Prostějov Chomutov Třebíč Praha 22 Benešov Praha-Suchdol Havlíčkův Brod Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Chabry Praha-Újezd Děčín Olomouc Beroun Příbram Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačkov

Levná dlažba Bačkov

Dlažba Bačkov

Zámkové dlažby Bačkov

Zámkové betonové dlažby Bačkov

Zámková dlažba Bačkov

Betonové dlažby Bačkov

Betonová dlažba Bačkov

Zdící prvky Bačkov

Dlažby II jakosti Bačkov

Dlažba II jakosti Bačkov

Plošné dlažby Bačkov