„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačkov

Nové produkty Bačkov

Dlažby a obrubníky Bačkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačkov, Levná dlažba Bačkov, Dlažba Bačkov, Zámkové dlažby Bačkov, Zámkové dlažba Bačkov, Betonové dlažby Bačkov, Betonová dlažba Bačkov, Zdící prvky Bačkov, Dlažby II jakosti Bačkov, Dlažba II jakosti Bačkov, Plošné dlažby Bačkov, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Orlicí Praha 19 Praha-Lysolaje Český Krumlov Žďár nad Sázavou Kolín Strakonice Karviná Praha 18 Brno-město Benešov Ostrava-město Louny Praha-Libuš Praha-Březiněves Jindřichův Hradec Praha 14 Rychnov nad Kněžnou Liberec Olomouc Praha-Velká Chuchle Praha 1 Znojmo Litoměřice Hradec Králové Hlavní město Praha Svitavy Opava Praha-Klánovice Praha-Benice Praha-Újezd Praha-Slivenec Praha-Petrovice Praha-Zbraslav Semily Praha 7 Tachov Praha 16 Břeclav Praha 11 Ústí nad Labem Jihlava Praha 17 Vyškov Plzeň-sever Hodonín Praha-Troja Praha-Lipence Písek České Budějovice Praha-Běchovice Tábor Česká Lípa Havlíčkův Brod Vsetín Rokycany Praha-Satalice Praha 6 Praha-Nebušice Sokolov Most Plzeň-město Uherské Hradiště Zlín Kladno Praha-Nedvězí Praha-Čakovice Praha 13 Praha-Dolní Chabry Praha-Zličín Mělník Praha 22 Plzeň-jih Nymburk Praha-západ Praha 9 Třebíč Nový Jičín Prachatice Praha-Kunratice Jeseník Praha-Ďáblice Náchod Beroun Bruntál Praha 3 Praha-Přední Kopanina Praha 15 Pelhřimov Praha 20 Praha-Křeslice Praha-Řeporyje Praha-Šeberov Jičín Praha-Kolovraty Praha 21 Klatovy Praha 5 Jablonec nad Nisou Praha 4 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačkov

Levná dlažba Bačkov

Dlažba Bačkov

Zámkové dlažby Bačkov

Zámkové betonové dlažby Bačkov

Zámková dlažba Bačkov

Betonové dlažby Bačkov

Betonová dlažba Bačkov

Zdící prvky Bačkov

Dlažby II jakosti Bačkov

Dlažba II jakosti Bačkov

Plošné dlažby Bačkov