„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačkov

Nové produkty Bačkov

Dlažby a obrubníky Bačkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačkov, Levná dlažba Bačkov, Dlažba Bačkov, Zámkové dlažby Bačkov, Zámkové dlažba Bačkov, Betonové dlažby Bačkov, Betonová dlažba Bačkov, Zdící prvky Bačkov, Dlažby II jakosti Bačkov, Dlažba II jakosti Bačkov, Plošné dlažby Bačkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kolovraty Jindřichův Hradec Praha-Vinoř Přerov Žďár nad Sázavou Rokycany Mělník Hlavní město Praha Praha-Dolní Chabry Praha 13 Karviná Nový Jičín Šumperk Praha 12 Strakonice Náchod Praha-Slivenec Praha 17 Jičín Praha 11 Nymburk Praha 14 Praha-Běchovice Třebíč Praha-Suchdol Příbram Kolín Praha 8 Praha-Lochkov Trutnov Beroun Praha 2 Vsetín Chomutov Praha-Štěrboholy Opava Český Krumlov Praha-Velká Chuchle Jablonec nad Nisou Chrudim Praha 20 Praha 6 Kroměříž Kladno Domažlice Cheb Kutná Hora Plzeň-sever Praha-Přední Kopanina Praha-Čakovice Praha 3 Tábor Hradec Králové Praha-Zbraslav Brno-město Praha 15 Jihlava Česká Lípa Praha-Nedvězí Zlín Most Praha-Troja Pardubice Praha-Kunratice Děčín Teplice Semily Pelhřimov Praha-Petrovice Svitavy Sokolov Praha 4 Praha-Šeberov Louny Plzeň-jih Praha-Dolní Měcholupy Praha 18 Frýdek-Místek Mladá Boleslav Praha 19 Praha-západ Praha-Ďáblice Jeseník Brno-venkov Bruntál Praha-Zličín Praha 16 Prostějov Praha 22 Tachov Praha-Koloděje Praha-Lysolaje Praha 21 Praha 1 Praha-Dolní Počernice Plzeň-město Písek Hodonín Praha-Újezd Praha-Lipence ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačkov

Levná dlažba Bačkov

Dlažba Bačkov

Zámkové dlažby Bačkov

Zámkové betonové dlažby Bačkov

Zámková dlažba Bačkov

Betonové dlažby Bačkov

Betonová dlažba Bačkov

Zdící prvky Bačkov

Dlažby II jakosti Bačkov

Dlažba II jakosti Bačkov

Plošné dlažby Bačkov