„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačkov

Nové produkty Bačkov

Dlažby a obrubníky Bačkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačkov, Levná dlažba Bačkov, Dlažba Bačkov, Zámkové dlažby Bačkov, Zámkové dlažba Bačkov, Betonové dlažby Bačkov, Betonová dlažba Bačkov, Zdící prvky Bačkov, Dlažby II jakosti Bačkov, Dlažba II jakosti Bačkov, Plošné dlažby Bačkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Přední Kopanina Praha 9 Náchod Ústí nad Labem Praha-Satalice Karlovy Vary Karviná Liberec Ostrava-město Česká Lípa Nymburk Louny Jičín Praha 16 Praha-Koloděje Prachatice Praha 18 Hlavní město Praha Opava Kutná Hora Hodonín Most Praha 20 Praha-Nedvězí Tábor Plzeň-jih Praha-Lochkov Praha-Štěrboholy Praha 7 Kolín Plzeň-město Brno-město Uherské Hradiště Praha-Libuš Rokycany Ústí nad Orlicí Praha-Kunratice Sokolov Zlín Praha-Nebušice Praha-Křeslice Praha-Kolovraty Praha-Klánovice Břeclav Praha-Dolní Počernice Praha-Ďáblice Třebíč Nový Jičín Jindřichův Hradec Praha-Lipence Praha-Újezd České Budějovice Znojmo Český Krumlov Praha-Řeporyje Přerov Praha 3 Jablonec nad Nisou Prostějov Praha 12 Praha-Zličín Praha 1 Praha-Královice Praha 11 Bruntál Teplice Jeseník Praha 15 Rakovník Frýdek-Místek Rychnov nad Kněžnou Praha-Suchdol Žďár nad Sázavou Písek Jihlava Pardubice Mělník Olomouc Semily Blansko Vyškov Vsetín Praha 8 Příbram Litoměřice Domažlice Havlíčkův Brod Děčín Praha-Benice Praha 6 Plzeň-sever Beroun Praha-Lysolaje Kroměříž Šumperk Praha-východ Kladno Chrudim Praha 22 Pelhřimov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačkov

Levná dlažba Bačkov

Dlažba Bačkov

Zámkové dlažby Bačkov

Zámkové betonové dlažby Bačkov

Zámková dlažba Bačkov

Betonové dlažby Bačkov

Betonová dlažba Bačkov

Zdící prvky Bačkov

Dlažby II jakosti Bačkov

Dlažba II jakosti Bačkov

Plošné dlažby Bačkov