„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačkov

Nové produkty Bačkov

Dlažby a obrubníky Bačkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačkov, Levná dlažba Bačkov, Dlažba Bačkov, Zámkové dlažby Bačkov, Zámkové dlažba Bačkov, Betonové dlažby Bačkov, Betonová dlažba Bačkov, Zdící prvky Bačkov, Dlažby II jakosti Bačkov, Dlažba II jakosti Bačkov, Plošné dlažby Bačkov, Plošná dlažba


Další města:

Chomutov Praha-Ďáblice Praha 7 Kroměříž Praha-západ Břeclav Ústí nad Labem Praha-Petrovice Praha-Lochkov Praha-Lysolaje Třebíč Nový Jičín Praha-Slivenec Praha 3 Rychnov nad Kněžnou Praha 19 Praha-Nedvězí Přerov Praha 10 Bruntál Šumperk Praha-Šeberov Rokycany Praha-Zličín Liberec Praha-Dolní Počernice Mladá Boleslav Semily Příbram Praha 2 Praha-Koloděje Praha 8 Praha 6 Praha-Klánovice Mělník Jičín Pelhřimov Praha-Nebušice Praha-Dolní Chabry Praha-Vinoř Benešov Praha 16 Praha-Velká Chuchle Hodonín Praha 9 Plzeň-sever Jindřichův Hradec Olomouc Prostějov Praha 4 Písek Praha 21 Jeseník Blansko Vsetín Praha-Dubeč Český Krumlov Brno-venkov České Budějovice Praha-Křeslice Sokolov Kladno Jablonec nad Nisou Praha 22 Praha 5 Karlovy Vary Praha-Lipence Karviná Praha 11 Kolín Jihlava Nymburk Praha-Kolovraty Praha-Řeporyje Vyškov Praha-Suchdol Praha 1 Praha-Troja Opava Strakonice Ostrava-město Kutná Hora Plzeň-jih Chrudim Trutnov Teplice Litoměřice Plzeň-město Havlíčkův Brod Praha 14 Praha-Dolní Měcholupy Praha 15 Praha-Zbraslav Hradec Králové Děčín Louny Praha-Štěrboholy Rakovník Tábor Znojmo ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačkov

Levná dlažba Bačkov

Dlažba Bačkov

Zámkové dlažby Bačkov

Zámkové betonové dlažby Bačkov

Zámková dlažba Bačkov

Betonové dlažby Bačkov

Betonová dlažba Bačkov

Zdící prvky Bačkov

Dlažby II jakosti Bačkov

Dlažba II jakosti Bačkov

Plošné dlažby Bačkov