„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačkov

Nové produkty Bačkov

Dlažby a obrubníky Bačkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačkov, Levná dlažba Bačkov, Dlažba Bačkov, Zámkové dlažby Bačkov, Zámkové dlažba Bačkov, Betonové dlažby Bačkov, Betonová dlažba Bačkov, Zdící prvky Bačkov, Dlažby II jakosti Bačkov, Dlažba II jakosti Bačkov, Plošné dlažby Bačkov, Plošná dlažba


Další města:

Kolín Praha-Kunratice Praha-Lipence Praha 18 Chomutov Prachatice Chrudim Tábor Praha 14 Brno-město Sokolov Bruntál Rokycany Praha-Čakovice Praha 2 Jičín Český Krumlov Praha-Újezd Žďár nad Sázavou Praha-Královice Praha-Lysolaje Praha 10 Havlíčkův Brod Opava Blansko Praha 13 Kroměříž Karviná Louny Praha-Slivenec Most Brno-venkov Praha-Klánovice Praha 20 Šumperk Praha 17 Praha-Lochkov Praha-Velká Chuchle Plzeň-město Praha 9 Vyškov Praha 4 Karlovy Vary Jindřichův Hradec České Budějovice Děčín Břeclav Tachov Olomouc Praha-Přední Kopanina Praha-Suchdol Trutnov Praha-Dolní Měcholupy Pardubice Pelhřimov Vsetín Praha 1 Praha 22 Praha-Kolovraty Praha-Zbraslav Kutná Hora Kladno Ústí nad Orlicí Praha 19 Praha-Benice Praha-Ďáblice Plzeň-sever Beroun Praha 8 Třebíč Praha-Křeslice Praha 3 Zlín Praha-Nedvězí Benešov Klatovy Česká Lípa Praha-Zličín Praha-Petrovice Praha-Satalice Praha 12 Praha-Libuš Praha 11 Praha-Koloděje Mělník Přerov Jeseník Ostrava-město Hlavní město Praha Praha-západ Hodonín Příbram Strakonice Praha 6 Semily Praha-Březiněves Praha 7 Praha 16 Rychnov nad Kněžnou Uherské Hradiště ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačkov

Levná dlažba Bačkov

Dlažba Bačkov

Zámkové dlažby Bačkov

Zámkové betonové dlažby Bačkov

Zámková dlažba Bačkov

Betonové dlažby Bačkov

Betonová dlažba Bačkov

Zdící prvky Bačkov

Dlažby II jakosti Bačkov

Dlažba II jakosti Bačkov

Plošné dlažby Bačkov