„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačkov

Nové produkty Bačkov

Dlažby a obrubníky Bačkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačkov, Levná dlažba Bačkov, Dlažba Bačkov, Zámkové dlažby Bačkov, Zámkové dlažba Bačkov, Betonové dlažby Bačkov, Betonová dlažba Bačkov, Zdící prvky Bačkov, Dlažby II jakosti Bačkov, Dlažba II jakosti Bačkov, Plošné dlažby Bačkov, Plošná dlažba


Další města:

Frýdek-Místek Příbram Praha-Lochkov Louny Jeseník Bruntál Liberec Nový Jičín Praha-Klánovice Vyškov Praha-Přední Kopanina Praha-Nebušice Benešov Praha 15 Praha-Benice Praha 3 Praha-Nedvězí Praha 7 Tachov Praha-Velká Chuchle Klatovy Tábor Praha-Suchdol Praha 18 Vsetín Děčín Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Měcholupy Praha-Slivenec Blansko Praha-Kolovraty Ústí nad Orlicí Opava Rokycany Hlavní město Praha Kolín Pardubice Most Praha-Dubeč Jičín Praha-Újezd Plzeň-jih Praha-Šeberov Praha 22 Praha 9 Praha-Petrovice Praha-východ Hodonín Plzeň-sever Praha 5 Praha 8 Praha-Zbraslav Praha-Troja Náchod Praha-Dolní Počernice Beroun Strakonice Mladá Boleslav Praha-Březiněves Hradec Králové Teplice Praha 19 Praha-Běchovice Nymburk Praha 21 Praha 2 Praha 10 Praha 6 Trutnov Domažlice Přerov Praha-Lysolaje Olomouc Praha-Kunratice Písek Břeclav Rakovník Uherské Hradiště Praha 1 Praha 12 Havlíčkův Brod Třebíč Praha-Čakovice Karlovy Vary Praha 11 Praha-Ďáblice Praha-Řeporyje Pelhřimov Praha-Satalice Kladno Praha 16 Prostějov Žďár nad Sázavou Praha-Koloděje Ostrava-město Kutná Hora Chomutov Šumperk Semily Plzeň-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačkov

Levná dlažba Bačkov

Dlažba Bačkov

Zámkové dlažby Bačkov

Zámkové betonové dlažby Bačkov

Zámková dlažba Bačkov

Betonové dlažby Bačkov

Betonová dlažba Bačkov

Zdící prvky Bačkov

Dlažby II jakosti Bačkov

Dlažba II jakosti Bačkov

Plošné dlažby Bačkov