„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačkov

Nové produkty Bačkov

Dlažby a obrubníky Bačkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačkov, Levná dlažba Bačkov, Dlažba Bačkov, Zámkové dlažby Bačkov, Zámkové dlažba Bačkov, Betonové dlažby Bačkov, Betonová dlažba Bačkov, Zdící prvky Bačkov, Dlažby II jakosti Bačkov, Dlažba II jakosti Bačkov, Plošné dlažby Bačkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 22 Český Krumlov Praha-Troja Praha 7 Praha-Vinoř Prachatice Tachov Sokolov Havlíčkův Brod Praha 6 Bruntál Praha-Benice Praha-Libuš Opava Rakovník Praha 21 Praha 12 Praha-Štěrboholy Karviná Praha 2 Praha-Suchdol Praha-Nebušice Rychnov nad Kněžnou Frýdek-Místek Chrudim Třebíč Blansko Praha 10 Praha-Zbraslav Chomutov Praha-Lochkov Ústí nad Labem Šumperk Kladno Praha-Březiněves Žďár nad Sázavou Strakonice Zlín Uherské Hradiště Rokycany Praha 16 Praha-Křeslice Most Praha 14 Jičín Prostějov Plzeň-město Praha-východ Brno-město Praha 11 Kroměříž Praha 19 Praha-Koloděje Praha-Slivenec Náchod Klatovy Kutná Hora Tábor Písek Ústí nad Orlicí Praha 9 Olomouc Praha 20 Praha-Šeberov Břeclav Jihlava České Budějovice Hlavní město Praha Praha 13 Teplice Hradec Králové Praha 1 Trutnov Praha-Dubeč Vyškov Praha-Kolovraty Příbram Praha-Kunratice Praha 4 Praha-Královice Praha 18 Jindřichův Hradec Svitavy Litoměřice Domažlice Hodonín Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Počernice Mělník Přerov Pardubice Praha-Přední Kopanina Louny Praha-Lipence Praha-Běchovice Česká Lípa Praha 3 Plzeň-sever Nymburk Praha-Újezd ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačkov

Levná dlažba Bačkov

Dlažba Bačkov

Zámkové dlažby Bačkov

Zámkové betonové dlažby Bačkov

Zámková dlažba Bačkov

Betonové dlažby Bačkov

Betonová dlažba Bačkov

Zdící prvky Bačkov

Dlažby II jakosti Bačkov

Dlažba II jakosti Bačkov

Plošné dlažby Bačkov