„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačkov

Nové produkty Bačkov

Dlažby a obrubníky Bačkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačkov, Levná dlažba Bačkov, Dlažba Bačkov, Zámkové dlažby Bačkov, Zámkové dlažba Bačkov, Betonové dlažby Bačkov, Betonová dlažba Bačkov, Zdící prvky Bačkov, Dlažby II jakosti Bačkov, Dlažba II jakosti Bačkov, Plošné dlažby Bačkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Ďáblice Jihlava Praha-Satalice Uherské Hradiště Kroměříž Pelhřimov Praha 20 Chomutov Opava Kutná Hora Praha 1 Praha 7 Karviná Český Krumlov Zlín Bruntál Praha-Nedvězí Praha-Řeporyje Svitavy Brno-venkov Plzeň-sever Pardubice Havlíčkův Brod Plzeň-jih Prostějov Přerov Praha-Čakovice Praha 18 Praha-Petrovice Ostrava-město Jablonec nad Nisou Teplice Praha 12 Česká Lípa Praha 3 Praha-Kolovraty Liberec Praha-Zbraslav Blansko Tachov Praha-západ Břeclav Praha-Šeberov Kolín Praha-východ Plzeň-město Vsetín Karlovy Vary Domažlice Třebíč Praha 14 Brno-město Praha-Koloděje Praha 21 Praha 4 Trutnov Praha 5 Praha-Běchovice Kladno Frýdek-Místek Praha-Suchdol Olomouc České Budějovice Žďár nad Sázavou Znojmo Praha-Dolní Chabry Praha-Přední Kopanina Klatovy Mladá Boleslav Praha-Dolní Počernice Cheb Nový Jičín Hradec Králové Litoměřice Beroun Praha-Klánovice Praha 13 Semily Praha-Velká Chuchle Praha 10 Ústí nad Orlicí Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lysolaje Mělník Ústí nad Labem Praha 17 Náchod Sokolov Rokycany Hlavní město Praha Praha-Troja Šumperk Praha-Libuš Praha 16 Praha-Slivenec Praha-Zličín Praha-Újezd Hodonín Vyškov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačkov

Levná dlažba Bačkov

Dlažba Bačkov

Zámkové dlažby Bačkov

Zámkové betonové dlažby Bačkov

Zámková dlažba Bačkov

Betonové dlažby Bačkov

Betonová dlažba Bačkov

Zdící prvky Bačkov

Dlažby II jakosti Bačkov

Dlažba II jakosti Bačkov

Plošné dlažby Bačkov