„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bartošovice

Nové produkty Bartošovice

Dlažby a obrubníky Bartošovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bartošovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bartošovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bartošovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bartošovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bartošovice, Levná dlažba Bartošovice, Dlažba Bartošovice, Zámkové dlažby Bartošovice, Zámkové dlažba Bartošovice, Betonové dlažby Bartošovice, Betonová dlažba Bartošovice, Zdící prvky Bartošovice, Dlažby II jakosti Bartošovice, Dlažba II jakosti Bartošovice, Plošné dlažby Bartošovice, Plošná dlažba


Další města:

Vyškov Mělník Tábor Litoměřice Most Teplice Chomutov Praha-Lysolaje Liberec Jindřichův Hradec Břeclav Praha 6 Praha-Troja Děčín Havlíčkův Brod Praha 16 Praha-východ Rakovník Praha-Vinoř Chrudim Sokolov České Budějovice Praha-Benice Benešov Praha 4 Ústí nad Labem Ostrava-město Rokycany Přerov Louny Jihlava Karviná Klatovy Plzeň-sever Praha-Satalice Prachatice Domažlice Praha 7 Hlavní město Praha Praha-Libuš Praha-Suchdol Praha-Lipence Praha 13 Semily Kladno Praha 9 Praha-Petrovice Praha 19 Kutná Hora Prostějov Praha-Velká Chuchle Svitavy Praha-Přední Kopanina Pelhřimov Praha 10 Praha 21 Praha-Dubeč Praha-Nedvězí Praha-Zličín Praha-Dolní Chabry Praha-Běchovice Hradec Králové Opava Nový Jičín Praha-Dolní Počernice Znojmo Trutnov Praha-Koloděje Brno-venkov Praha-Březiněves Český Krumlov Brno-město Jičín Praha-Nebušice Písek Praha-Klánovice Frýdek-Místek Praha-Újezd Mladá Boleslav Vsetín Pardubice Praha-Zbraslav Praha-Šeberov Praha 14 Česká Lípa Tachov Praha-Lochkov Příbram Praha 17 Jablonec nad Nisou Praha-Slivenec Praha 18 Praha 22 Zlín Nymburk Rychnov nad Kněžnou Praha-Kolovraty Praha-Kunratice Blansko Beroun ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bartošovice

Levná dlažba Bartošovice

Dlažba Bartošovice

Zámkové dlažby Bartošovice

Zámkové betonové dlažby Bartošovice

Zámková dlažba Bartošovice

Betonové dlažby Bartošovice

Betonová dlažba Bartošovice

Zdící prvky Bartošovice

Dlažby II jakosti Bartošovice

Dlažba II jakosti Bartošovice

Plošné dlažby Bartošovice