„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bartošovice

Nové produkty Bartošovice

Dlažby a obrubníky Bartošovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bartošovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bartošovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bartošovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bartošovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bartošovice, Levná dlažba Bartošovice, Dlažba Bartošovice, Zámkové dlažby Bartošovice, Zámkové dlažba Bartošovice, Betonové dlažby Bartošovice, Betonová dlažba Bartošovice, Zdící prvky Bartošovice, Dlažby II jakosti Bartošovice, Dlažba II jakosti Bartošovice, Plošné dlažby Bartošovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 7 Brno-venkov Prostějov Nymburk Praha-Satalice Písek Praha-Lochkov Havlíčkův Brod Praha 14 Mladá Boleslav Vyškov Ostrava-město Praha-Nebušice Karlovy Vary Rokycany Liberec Brno-město Žďár nad Sázavou Praha 1 Praha 4 Praha 22 Praha-Slivenec Praha-Kolovraty Rychnov nad Kněžnou Chomutov Zlín Praha-Čakovice Kladno Uherské Hradiště Benešov Praha 9 Praha 17 Tachov Ústí nad Labem Praha-Troja Šumperk Praha 18 Sokolov Praha-Dubeč Praha 21 Semily Karviná Praha-Klánovice Jičín Praha 15 Praha-Křeslice Praha 6 Český Krumlov Praha-Královice Praha-Libuš Strakonice Jindřichův Hradec Olomouc Praha-Březiněves Prachatice Praha-Dolní Měcholupy Jihlava Cheb Praha 10 Plzeň-město Most Rakovník Svitavy Nový Jičín Jablonec nad Nisou Bruntál Česká Lípa Praha-Štěrboholy Přerov Praha 2 Praha-Vinoř Tábor Blansko Praha-Nedvězí Kutná Hora Praha-Přední Kopanina Frýdek-Místek Praha-Zličín Znojmo Chrudim Mělník Praha-Lysolaje Trutnov Praha 16 Opava Příbram Praha-Zbraslav Litoměřice České Budějovice Praha-Petrovice Pardubice Praha 19 Praha-Kunratice Domažlice Kolín Třebíč Praha-Újezd Praha-Dolní Počernice Plzeň-jih Praha-východ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bartošovice

Levná dlažba Bartošovice

Dlažba Bartošovice

Zámkové dlažby Bartošovice

Zámkové betonové dlažby Bartošovice

Zámková dlažba Bartošovice

Betonové dlažby Bartošovice

Betonová dlažba Bartošovice

Zdící prvky Bartošovice

Dlažby II jakosti Bartošovice

Dlažba II jakosti Bartošovice

Plošné dlažby Bartošovice