„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bartošovice

Nové produkty Bartošovice

Dlažby a obrubníky Bartošovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bartošovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bartošovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bartošovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bartošovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bartošovice, Levná dlažba Bartošovice, Dlažba Bartošovice, Zámkové dlažby Bartošovice, Zámkové dlažba Bartošovice, Betonové dlažby Bartošovice, Betonová dlažba Bartošovice, Zdící prvky Bartošovice, Dlažby II jakosti Bartošovice, Dlažba II jakosti Bartošovice, Plošné dlažby Bartošovice, Plošná dlažba


Další města:

Hradec Králové Praha-Řeporyje Praha-Lysolaje Znojmo Rakovník Brno-venkov Cheb Praha 7 Praha 14 Most Praha 18 Praha 8 Bruntál Praha-Zličín Tábor Teplice Písek Ústí nad Orlicí Rychnov nad Kněžnou Praha 12 Blansko Liberec Praha-Velká Chuchle Praha-Suchdol Nymburk Praha-Dubeč Semily Praha-Vinoř Tachov Beroun Opava Sokolov Kolín Jablonec nad Nisou Havlíčkův Brod Zlín Benešov Praha 20 Praha 10 Praha 9 Praha-Dolní Počernice Praha 21 Praha-Satalice Chrudim Vyškov Praha-Koloděje Praha-Libuš Plzeň-sever Praha-Troja Uherské Hradiště Praha-Kunratice Praha 11 Mladá Boleslav Olomouc Přerov Domažlice Praha-Slivenec Klatovy Český Krumlov Strakonice Hodonín Praha 16 Brno-město Praha-Šeberov Jihlava Praha 13 Ústí nad Labem Karviná Praha 17 Děčín Frýdek-Místek Praha-Zbraslav Praha-Lipence Chomutov Plzeň-jih Kroměříž Kladno Praha-Královice Ostrava-město Šumperk Praha-Přední Kopanina Svitavy Praha 3 Jeseník Praha 1 Jindřichův Hradec Praha 2 České Budějovice Žďár nad Sázavou Pardubice Praha 22 Příbram Kutná Hora Náchod Praha-Čakovice Praha-Kolovraty Nový Jičín Trutnov Praha-západ Praha-Lochkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bartošovice

Levná dlažba Bartošovice

Dlažba Bartošovice

Zámkové dlažby Bartošovice

Zámkové betonové dlažby Bartošovice

Zámková dlažba Bartošovice

Betonové dlažby Bartošovice

Betonová dlažba Bartošovice

Zdící prvky Bartošovice

Dlažby II jakosti Bartošovice

Dlažba II jakosti Bartošovice

Plošné dlažby Bartošovice