„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bartošovice

Nové produkty Bartošovice

Dlažby a obrubníky Bartošovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bartošovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bartošovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bartošovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bartošovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bartošovice, Levná dlažba Bartošovice, Dlažba Bartošovice, Zámkové dlažby Bartošovice, Zámkové dlažba Bartošovice, Betonové dlažby Bartošovice, Betonová dlažba Bartošovice, Zdící prvky Bartošovice, Dlažby II jakosti Bartošovice, Dlažba II jakosti Bartošovice, Plošné dlažby Bartošovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 21 Praha 6 Semily Znojmo Praha 1 Trutnov Kolín Praha-Lysolaje Praha-Petrovice Hradec Králové Praha 18 Praha-Libuš Nymburk České Budějovice Beroun Praha-Dubeč Břeclav Klatovy Plzeň-jih Praha-Šeberov Praha-Lipence Česká Lípa Mělník Brno-venkov Opava Prachatice Plzeň-sever Cheb Nový Jičín Praha-Dolní Měcholupy Olomouc Žďár nad Sázavou Náchod Tábor Uherské Hradiště Praha 11 Vsetín Rychnov nad Kněžnou Praha-Řeporyje Děčín Praha 17 Praha-Přední Kopanina Praha 4 Blansko Ústí nad Orlicí Zlín Pardubice Praha-Zbraslav Praha-Koloděje Praha-východ Most Praha 20 Prostějov Praha 3 Praha 5 Brno-město Praha-Vinoř Praha-Březiněves Kutná Hora Hodonín Praha-Královice Jindřichův Hradec Jihlava Praha-západ Rokycany Praha-Újezd Domažlice Praha-Ďáblice Český Krumlov Praha-Kolovraty Praha-Zličín Praha-Lochkov Praha-Čakovice Frýdek-Místek Praha-Velká Chuchle Praha 14 Svitavy Praha-Satalice Praha-Troja Jablonec nad Nisou Praha 19 Praha 9 Praha-Křeslice Přerov Praha 2 Chomutov Benešov Karlovy Vary Rakovník Praha-Nedvězí Šumperk Ústí nad Labem Praha 8 Třebíč Liberec Praha-Dolní Chabry Praha-Klánovice Jeseník Praha 12 Teplice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bartošovice

Levná dlažba Bartošovice

Dlažba Bartošovice

Zámkové dlažby Bartošovice

Zámkové betonové dlažby Bartošovice

Zámková dlažba Bartošovice

Betonové dlažby Bartošovice

Betonová dlažba Bartošovice

Zdící prvky Bartošovice

Dlažby II jakosti Bartošovice

Dlažba II jakosti Bartošovice

Plošné dlažby Bartošovice