„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačetín

Nové produkty Bačetín

Dlažby a obrubníky Bačetín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačetín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačetín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačetín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačetín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačetín, Levná dlažba Bačetín, Dlažba Bačetín, Zámkové dlažby Bačetín, Zámkové dlažba Bačetín, Betonové dlažby Bačetín, Betonová dlažba Bačetín, Zdící prvky Bačetín, Dlažby II jakosti Bačetín, Dlažba II jakosti Bačetín, Plošné dlažby Bačetín, Plošná dlažba


Další města:

Svitavy Plzeň-jih Praha 17 Praha-Dolní Chabry Žďár nad Sázavou Rychnov nad Kněžnou Karlovy Vary Kroměříž Praha-Nebušice Tachov Praha 20 Olomouc Praha-Nedvězí Praha 7 Praha-Dubeč Liberec Chomutov Praha-Ďáblice Třebíč Přerov Praha-Libuš Praha 4 Praha 13 Praha 14 Litoměřice Znojmo Mladá Boleslav Praha 12 Praha 8 České Budějovice Praha 16 Plzeň-sever Bruntál Jičín Příbram Děčín Ústí nad Orlicí Nymburk Praha-Petrovice Cheb Praha-Lochkov Sokolov Praha-Vinoř Vyškov Plzeň-město Praha-Újezd Písek Praha 15 Pelhřimov Hodonín Jablonec nad Nisou Karviná Praha-Dolní Počernice Most Praha 5 Rokycany Praha 21 Teplice Praha 2 Frýdek-Místek Klatovy Hlavní město Praha Břeclav Opava Praha-Suchdol Praha-Královice Praha 6 Praha-Klánovice Brno-venkov Praha-Kolovraty Praha 1 Šumperk Kutná Hora Beroun Kolín Blansko Praha-Lipence Ostrava-město Praha 18 Prachatice Jindřichův Hradec Brno-město Praha-Benice Uherské Hradiště Rakovník Praha 22 Praha-Zličín Praha 19 Praha 11 Praha 10 Praha-Šeberov Česká Lípa Pardubice Kladno Jihlava Mělník Praha 9 Chrudim Hradec Králové Praha-Běchovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačetín

Levná dlažba Bačetín

Dlažba Bačetín

Zámkové dlažby Bačetín

Zámkové betonové dlažby Bačetín

Zámková dlažba Bačetín

Betonové dlažby Bačetín

Betonová dlažba Bačetín

Zdící prvky Bačetín

Dlažby II jakosti Bačetín

Dlažba II jakosti Bačetín

Plošné dlažby Bačetín