„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačetín

Nové produkty Bačetín

Dlažby a obrubníky Bačetín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačetín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačetín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačetín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačetín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačetín, Levná dlažba Bačetín, Dlažba Bačetín, Zámkové dlažby Bačetín, Zámkové dlažba Bačetín, Betonové dlažby Bačetín, Betonová dlažba Bačetín, Zdící prvky Bačetín, Dlažby II jakosti Bačetín, Dlažba II jakosti Bačetín, Plošné dlažby Bačetín, Plošná dlažba


Další města:

Benešov Praha-Lipence Přerov Strakonice Praha 19 Praha 1 Třebíč Šumperk Cheb Plzeň-jih Praha-Benice Pelhřimov Beroun Praha 17 Most Jihlava Trutnov Pardubice Jičín Mladá Boleslav Ústí nad Orlicí Praha 3 Louny Brno-město Karviná Praha-Královice Praha-Řeporyje Praha 16 Kolín Praha-Slivenec Praha-Zličín Praha 4 Praha-východ Praha 13 Ostrava-město Praha 11 Praha-Zbraslav Domažlice Hlavní město Praha Česká Lípa Děčín Praha 6 Jablonec nad Nisou Vyškov Praha 15 Prostějov Praha-Vinoř Ústí nad Labem Praha-Lysolaje Opava Praha-Čakovice Praha-Petrovice Nymburk Praha-Suchdol Hodonín Praha-Šeberov Havlíčkův Brod Praha-Kunratice Plzeň-město Praha 10 Praha-Přední Kopanina Praha 9 Praha-Libuš Prachatice Blansko Bruntál Praha 8 Jindřichův Hradec Praha-Nedvězí Rychnov nad Kněžnou Náchod Jeseník Svitavy Litoměřice Chrudim Rakovník Praha 22 Praha-Satalice Praha-Troja Praha-Dubeč Liberec Praha 5 Praha-Křeslice Tachov Brno-venkov Praha 2 Vsetín Žďár nad Sázavou České Budějovice Praha-Dolní Chabry Nový Jičín Praha-Dolní Počernice Znojmo Praha 7 Tábor Praha-Lochkov Olomouc Praha-Nebušice Klatovy Praha-Březiněves ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačetín

Levná dlažba Bačetín

Dlažba Bačetín

Zámkové dlažby Bačetín

Zámkové betonové dlažby Bačetín

Zámková dlažba Bačetín

Betonové dlažby Bačetín

Betonová dlažba Bačetín

Zdící prvky Bačetín

Dlažby II jakosti Bačetín

Dlažba II jakosti Bačetín

Plošné dlažby Bačetín