„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačetín

Nové produkty Bačetín

Dlažby a obrubníky Bačetín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačetín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačetín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačetín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačetín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačetín, Levná dlažba Bačetín, Dlažba Bačetín, Zámkové dlažby Bačetín, Zámkové dlažba Bačetín, Betonové dlažby Bačetín, Betonová dlažba Bačetín, Zdící prvky Bačetín, Dlažby II jakosti Bačetín, Dlažba II jakosti Bačetín, Plošné dlažby Bačetín, Plošná dlažba


Další města:

Cheb Praha-Satalice Praha 3 Praha 21 Frýdek-Místek Praha-Lipence Praha-Ďáblice Praha-Slivenec Benešov Praha 11 Praha-Dubeč Opava Praha-Dolní Měcholupy Beroun Praha-Velká Chuchle Praha-Běchovice Písek Praha 20 Vyškov Praha 10 Rychnov nad Kněžnou Brno-venkov Svitavy Praha 19 Chrudim Praha-Kolovraty Jablonec nad Nisou Praha-Suchdol Hlavní město Praha Žďár nad Sázavou Hodonín Karviná Praha-Újezd Třebíč Brno-město Praha-Petrovice Praha 14 Strakonice Praha-Benice Praha 8 Louny Znojmo Kladno Praha-Lochkov Jihlava Praha-Zbraslav Pardubice Nymburk Kroměříž Praha-Lysolaje Praha-Přední Kopanina Plzeň-jih Pelhřimov Praha-Koloděje Děčín Olomouc Praha 18 Přerov Praha 13 Praha-západ Praha-východ Bruntál České Budějovice Nový Jičín Praha-Dolní Počernice Liberec Sokolov Jičín Praha 2 Kutná Hora Praha 1 Praha-Čakovice Tábor Rakovník Trutnov Praha-Křeslice Chomutov Břeclav Ústí nad Orlicí Praha-Troja Praha 17 Praha-Královice Praha 4 Tachov Klatovy Praha-Dolní Chabry Jeseník Blansko Ústí nad Labem Hradec Králové Domažlice Zlín Český Krumlov Praha-Šeberov Kolín Karlovy Vary Česká Lípa Příbram Plzeň-sever Praha-Zličín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačetín

Levná dlažba Bačetín

Dlažba Bačetín

Zámkové dlažby Bačetín

Zámkové betonové dlažby Bačetín

Zámková dlažba Bačetín

Betonové dlažby Bačetín

Betonová dlažba Bačetín

Zdící prvky Bačetín

Dlažby II jakosti Bačetín

Dlažba II jakosti Bačetín

Plošné dlažby Bačetín