„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačetín

Nové produkty Bačetín

Dlažby a obrubníky Bačetín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačetín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačetín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačetín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačetín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačetín, Levná dlažba Bačetín, Dlažba Bačetín, Zámkové dlažby Bačetín, Zámkové dlažba Bačetín, Betonové dlažby Bačetín, Betonová dlažba Bačetín, Zdící prvky Bačetín, Dlažby II jakosti Bačetín, Dlažba II jakosti Bačetín, Plošné dlažby Bačetín, Plošná dlažba


Další města:

Praha 5 Praha-Zličín Praha 2 Nový Jičín Praha 16 Praha-Křeslice Brno-venkov Kroměříž Klatovy Chrudim Benešov Most Pardubice Praha-Dolní Počernice Praha-Březiněves Praha 15 Mělník Praha-Lipence Praha-Slivenec Havlíčkův Brod Praha 12 Praha 19 Praha-Lochkov Praha-Dubeč Tábor Jičín Praha 6 Sokolov Praha-Libuš Domažlice Česká Lípa Praha 13 Trutnov Vyškov Břeclav Tachov Chomutov Jihlava Hlavní město Praha Praha-Kunratice Vsetín Praha-východ Plzeň-jih Praha 22 Prostějov Litoměřice Praha-Nebušice Znojmo Kladno Praha 8 Praha-Královice Praha 9 Prachatice Liberec Český Krumlov Semily Olomouc Praha-Lysolaje Praha-Vinoř Šumperk Praha-Štěrboholy Plzeň-sever Uherské Hradiště Beroun Ostrava-město Praha-Dolní Chabry Praha-Zbraslav Praha-Klánovice Kutná Hora Praha-Dolní Měcholupy Praha-Velká Chuchle Praha 21 Kolín Praha 1 Praha 11 Praha-Nedvězí Plzeň-město Praha-Kolovraty Karviná Praha 14 Hodonín Louny Nymburk Strakonice Praha-Suchdol Třebíč Praha-Šeberov Praha-Čakovice Žďár nad Sázavou Praha-Petrovice Praha-Benice Praha-Újezd Rakovník Náchod Praha-Satalice Mladá Boleslav Praha 20 Příbram Praha-Běchovice Frýdek-Místek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačetín

Levná dlažba Bačetín

Dlažba Bačetín

Zámkové dlažby Bačetín

Zámkové betonové dlažby Bačetín

Zámková dlažba Bačetín

Betonové dlažby Bačetín

Betonová dlažba Bačetín

Zdící prvky Bačetín

Dlažby II jakosti Bačetín

Dlažba II jakosti Bačetín

Plošné dlažby Bačetín