„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačetín

Nové produkty Bačetín

Dlažby a obrubníky Bačetín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačetín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačetín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačetín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačetín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačetín, Levná dlažba Bačetín, Dlažba Bačetín, Zámkové dlažby Bačetín, Zámkové dlažba Bačetín, Betonové dlažby Bačetín, Betonová dlažba Bačetín, Zdící prvky Bačetín, Dlažby II jakosti Bačetín, Dlažba II jakosti Bačetín, Plošné dlažby Bačetín, Plošná dlažba


Další města:

Prachatice Benešov Písek Jablonec nad Nisou Praha-západ Karlovy Vary Praha-Kunratice Praha-Suchdol Praha-Újezd Nový Jičín Praha-Lysolaje Rokycany Bruntál Jindřichův Hradec Nymburk Praha-východ Praha-Slivenec Havlíčkův Brod Praha-Lochkov Praha-Dolní Chabry Jičín Praha-Velká Chuchle Jihlava Jeseník Klatovy Tábor Praha-Čakovice Tachov Praha-Satalice Brno-město Mělník Cheb Česká Lípa Praha-Nedvězí Opava Ostrava-město Praha-Zličín Praha 12 Vsetín Rychnov nad Kněžnou Hodonín Praha-Koloděje Praha 16 Kroměříž Domažlice Litoměřice Prostějov Praha-Ďáblice Přerov Praha-Troja Zlín Plzeň-město Praha 5 Praha 14 Blansko Pelhřimov Pardubice Praha-Dolní Počernice Český Krumlov Praha-Křeslice Praha 13 Žďár nad Sázavou Ústí nad Orlicí Příbram Liberec Louny Znojmo Praha 17 Karviná Semily Praha-Zbraslav Kladno Praha-Lipence Kolín Trutnov Teplice Praha 20 Třebíč Praha 18 Praha 8 Praha 1 Frýdek-Místek Břeclav Praha 22 Praha 11 Praha-Řeporyje Praha 15 Mladá Boleslav Praha-Petrovice Praha-Běchovice Praha-Královice Praha 4 Vyškov České Budějovice Praha-Kolovraty Praha 10 Svitavy Praha 19 Kutná Hora Praha 3 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačetín

Levná dlažba Bačetín

Dlažba Bačetín

Zámkové dlažby Bačetín

Zámkové betonové dlažby Bačetín

Zámková dlažba Bačetín

Betonové dlažby Bačetín

Betonová dlažba Bačetín

Zdící prvky Bačetín

Dlažby II jakosti Bačetín

Dlažba II jakosti Bačetín

Plošné dlažby Bačetín