„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačetín

Nové produkty Bačetín

Dlažby a obrubníky Bačetín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačetín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačetín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačetín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačetín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačetín, Levná dlažba Bačetín, Dlažba Bačetín, Zámkové dlažby Bačetín, Zámkové dlažba Bačetín, Betonové dlažby Bačetín, Betonová dlažba Bačetín, Zdící prvky Bačetín, Dlažby II jakosti Bačetín, Dlažba II jakosti Bačetín, Plošné dlažby Bačetín, Plošná dlažba


Další města:

Jeseník Praha-Kolovraty Louny Kutná Hora Pardubice Praha-Troja Bruntál Plzeň-sever Liberec Kladno Frýdek-Místek Praha-Lysolaje Chrudim Praha-Křeslice Praha 19 Praha-Benice Praha-východ Brno-venkov Ústí nad Labem Přerov Plzeň-město Rakovník Sokolov Praha 10 Olomouc Praha-Slivenec Znojmo Praha-Koloděje Jičín Praha-Lipence Jihlava Písek Zlín Praha 14 Opava Praha-Dolní Chabry Plzeň-jih Nový Jičín Jindřichův Hradec Ústí nad Orlicí Praha-Petrovice Šumperk Příbram Praha 8 Praha-Zličín Semily Praha-Klánovice Praha 5 Praha-Dolní Počernice Praha 17 Praha 12 Praha-Zbraslav Tachov Karlovy Vary Praha 2 Kroměříž Praha-Kunratice Praha-Běchovice Praha-Královice Praha 21 Praha-Dolní Měcholupy Praha 18 Praha 16 Praha-Šeberov Praha-Řeporyje Praha-Březiněves Svitavy Brno-město Praha-Dubeč Karviná Cheb Hradec Králové Rokycany Pelhřimov Ostrava-město Praha 20 Prachatice Praha-Nedvězí Břeclav Rychnov nad Kněžnou Tábor Blansko Havlíčkův Brod Jablonec nad Nisou Prostějov Praha 22 Praha 7 Vsetín Praha-Újezd Strakonice Děčín Praha 15 Litoměřice Klatovy Praha 9 Mělník Praha-Libuš Vyškov Praha-Satalice Mladá Boleslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačetín

Levná dlažba Bačetín

Dlažba Bačetín

Zámkové dlažby Bačetín

Zámkové betonové dlažby Bačetín

Zámková dlažba Bačetín

Betonové dlažby Bačetín

Betonová dlažba Bačetín

Zdící prvky Bačetín

Dlažby II jakosti Bačetín

Dlažba II jakosti Bačetín

Plošné dlažby Bačetín