„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačetín

Nové produkty Bačetín

Dlažby a obrubníky Bačetín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačetín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačetín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačetín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačetín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačetín, Levná dlažba Bačetín, Dlažba Bačetín, Zámkové dlažby Bačetín, Zámkové dlažba Bačetín, Betonové dlažby Bačetín, Betonová dlažba Bačetín, Zdící prvky Bačetín, Dlažby II jakosti Bačetín, Dlažba II jakosti Bačetín, Plošné dlažby Bačetín, Plošná dlažba


Další města:

Praha 21 Praha 11 Praha 7 Rychnov nad Kněžnou Beroun Praha-Petrovice Prachatice České Budějovice Liberec Praha 1 Rakovník Praha-Velká Chuchle Praha-Ďáblice Olomouc Praha 5 Svitavy Hlavní město Praha Klatovy Praha-Nedvězí Český Krumlov Praha 18 Havlíčkův Brod Jeseník Třebíč Jihlava Praha-Nebušice Praha-Dolní Chabry Praha-Kolovraty Písek Praha 8 Praha-Satalice Přerov Děčín Pelhřimov Louny Praha-Lysolaje Břeclav Domažlice Praha 16 Plzeň-jih Semily Zlín Teplice Karviná Chomutov Brno-venkov Šumperk Uherské Hradiště Frýdek-Místek Praha-Dubeč Praha-Koloděje Praha-Řeporyje Praha 22 Praha-Lipence Praha-Čakovice Strakonice Chrudim Plzeň-sever Praha-Křeslice Benešov Praha-Zličín Náchod Hradec Králové Pardubice Praha-Šeberov Jindřichův Hradec Prostějov Praha 14 Vyškov Praha-západ Mladá Boleslav Kladno Cheb Praha-Zbraslav Ústí nad Orlicí Praha 20 Praha 2 Kroměříž Praha 12 Praha 4 Nový Jičín Praha-Suchdol Praha 17 Trutnov Vsetín Karlovy Vary Praha-Dolní Měcholupy Rokycany Praha-Štěrboholy Praha-východ Ústí nad Labem Praha-Březiněves Praha-Dolní Počernice Praha 6 Sokolov Kolín Praha-Lochkov Praha-Běchovice Litoměřice Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačetín

Levná dlažba Bačetín

Dlažba Bačetín

Zámkové dlažby Bačetín

Zámkové betonové dlažby Bačetín

Zámková dlažba Bačetín

Betonové dlažby Bačetín

Betonová dlažba Bačetín

Zdící prvky Bačetín

Dlažby II jakosti Bačetín

Dlažba II jakosti Bačetín

Plošné dlažby Bačetín