„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačetín

Nové produkty Bačetín

Dlažby a obrubníky Bačetín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačetín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačetín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačetín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačetín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačetín, Levná dlažba Bačetín, Dlažba Bačetín, Zámkové dlažby Bačetín, Zámkové dlažba Bačetín, Betonové dlažby Bačetín, Betonová dlažba Bačetín, Zdící prvky Bačetín, Dlažby II jakosti Bačetín, Dlažba II jakosti Bačetín, Plošné dlažby Bačetín, Plošná dlažba


Další města:

Vsetín Blansko Praha-Zličín Praha-Slivenec Karlovy Vary Praha 6 Znojmo Praha-Koloděje Praha 9 Praha-Kunratice Praha-Křeslice Praha 7 Litoměřice Praha-Libuš Praha-Vinoř Jičín Frýdek-Místek Náchod Praha 13 Praha 18 Vyškov Plzeň-sever Svitavy Praha-Březiněves Havlíčkův Brod Praha-Přední Kopanina Plzeň-město Prostějov Hodonín Jindřichův Hradec Louny Praha-Čakovice Písek Praha-Řeporyje Praha-Dolní Chabry Cheb Praha 8 Praha-Nedvězí Praha-Zbraslav České Budějovice Mělník Brno-venkov Česká Lípa Prachatice Teplice Jablonec nad Nisou Praha 22 Děčín Nymburk Rokycany Jeseník Šumperk Bruntál Praha 5 Chomutov Praha 16 Praha-Lipence Beroun Ostrava-město Praha-Šeberov Praha 12 Praha 15 Praha-Velká Chuchle Tachov Kutná Hora Český Krumlov Praha 20 Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Měcholupy Praha 10 Praha 1 Praha-Suchdol Praha-západ Klatovy Tábor Praha-Satalice Strakonice Praha-Běchovice Praha-Klánovice Praha-Benice Praha-Kolovraty Praha-Nebušice Uherské Hradiště Praha-Ďáblice Praha 14 Praha-Štěrboholy Praha-Petrovice Olomouc Břeclav Praha-Lochkov Opava Rychnov nad Kněžnou Karviná Domažlice Kroměříž Praha 17 Praha-Dolní Počernice Plzeň-jih Praha-Troja Pardubice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačetín

Levná dlažba Bačetín

Dlažba Bačetín

Zámkové dlažby Bačetín

Zámkové betonové dlažby Bačetín

Zámková dlažba Bačetín

Betonové dlažby Bačetín

Betonová dlažba Bačetín

Zdící prvky Bačetín

Dlažby II jakosti Bačetín

Dlažba II jakosti Bačetín

Plošné dlažby Bačetín