„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačetín

Nové produkty Bačetín

Dlažby a obrubníky Bačetín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačetín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačetín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačetín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačetín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačetín, Levná dlažba Bačetín, Dlažba Bačetín, Zámkové dlažby Bačetín, Zámkové dlažba Bačetín, Betonové dlažby Bačetín, Betonová dlažba Bačetín, Zdící prvky Bačetín, Dlažby II jakosti Bačetín, Dlažba II jakosti Bačetín, Plošné dlažby Bačetín, Plošná dlažba


Další města:

Frýdek-Místek Olomouc Praha 6 Praha 15 Praha-Šeberov Ostrava-město Rokycany Tábor Praha 1 Praha-Lipence Praha-Křeslice Kutná Hora Brno-venkov Praha 14 Vsetín Praha-Újezd Jičín Hlavní město Praha Praha-Běchovice Kladno Ústí nad Orlicí Praha-Benice Chrudim Praha-Koloděje Sokolov Praha 13 Nový Jičín Karlovy Vary Mělník Praha-Vinoř Jeseník Kroměříž Brno-město Louny Domažlice Trutnov Beroun Karviná Praha-Zbraslav Pelhřimov Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Měcholupy Svitavy Praha-Slivenec Kolín Prachatice Chomutov Praha 4 Benešov Znojmo Šumperk Plzeň-jih Praha-Suchdol Jablonec nad Nisou Praha-Lochkov Praha-Dubeč Praha 10 Praha-Březiněves Praha-Přední Kopanina Semily Praha-Petrovice Blansko Liberec Praha-Klánovice Praha-Kolovraty Jihlava Náchod Havlíčkův Brod Nymburk Praha 9 Přerov Tachov Klatovy Opava Příbram Praha 7 Bruntál Český Krumlov Hradec Králové Rakovník Jindřichův Hradec Praha-Troja Praha 20 Praha-Nebušice Litoměřice Praha-Čakovice Písek Praha 17 Praha 12 Děčín Plzeň-město Cheb Praha-Nedvězí Praha 3 Hodonín Zlín Plzeň-sever Vyškov Praha 19 Praha-Libuš ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačetín

Levná dlažba Bačetín

Dlažba Bačetín

Zámkové dlažby Bačetín

Zámkové betonové dlažby Bačetín

Zámková dlažba Bačetín

Betonové dlažby Bačetín

Betonová dlažba Bačetín

Zdící prvky Bačetín

Dlažby II jakosti Bačetín

Dlažba II jakosti Bačetín

Plošné dlažby Bačetín