„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačetín

Nové produkty Bačetín

Dlažby a obrubníky Bačetín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačetín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačetín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačetín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačetín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačetín, Levná dlažba Bačetín, Dlažba Bačetín, Zámkové dlažby Bačetín, Zámkové dlažba Bačetín, Betonové dlažby Bačetín, Betonová dlažba Bačetín, Zdící prvky Bačetín, Dlažby II jakosti Bačetín, Dlažba II jakosti Bačetín, Plošné dlažby Bačetín, Plošná dlažba


Další města:

Děčín Český Krumlov Praha 8 Praha-Benice Tachov Praha 20 Ústí nad Orlicí Plzeň-město Rokycany Cheb Pardubice Klatovy Praha-Nebušice Praha 15 Praha-Suchdol Písek Olomouc Jindřichův Hradec Praha 11 Praha 14 Praha 10 Praha-Lochkov Litoměřice Svitavy Praha-Ďáblice Praha 21 Praha-východ Praha 12 Benešov Jablonec nad Nisou Vyškov Teplice Chrudim České Budějovice Praha-Klánovice Praha-Dubeč Prachatice Praha-Březiněves Rakovník Karviná Praha 4 Praha-západ Pelhřimov Praha 9 Kolín Jeseník Šumperk Liberec Bruntál Tábor Mladá Boleslav Domažlice Znojmo Rychnov nad Kněžnou Praha 19 Praha-Čakovice Ústí nad Labem Mělník Praha-Lipence Břeclav Praha-Újezd Česká Lípa Opava Havlíčkův Brod Praha-Zbraslav Praha-Koloděje Prostějov Praha-Satalice Praha-Lysolaje Praha 6 Zlín Praha-Slivenec Praha-Královice Příbram Frýdek-Místek Karlovy Vary Praha 17 Strakonice Praha 13 Brno-venkov Praha 1 Třebíč Praha 3 Praha-Kolovraty Beroun Praha-Běchovice Plzeň-sever Praha-Přední Kopanina Jičín Praha-Kunratice Kladno Praha 2 Praha-Dolní Chabry Semily Vsetín Praha-Libuš Praha-Řeporyje Praha-Dolní Počernice Hlavní město Praha Praha-Dolní Měcholupy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačetín

Levná dlažba Bačetín

Dlažba Bačetín

Zámkové dlažby Bačetín

Zámkové betonové dlažby Bačetín

Zámková dlažba Bačetín

Betonové dlažby Bačetín

Betonová dlažba Bačetín

Zdící prvky Bačetín

Dlažby II jakosti Bačetín

Dlažba II jakosti Bačetín

Plošné dlažby Bačetín