„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Báňovice

Nové produkty Báňovice

Dlažby a obrubníky Báňovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Báňovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Báňovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Báňovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Báňovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Báňovice, Levná dlažba Báňovice, Dlažba Báňovice, Zámkové dlažby Báňovice, Zámkové dlažba Báňovice, Betonové dlažby Báňovice, Betonová dlažba Báňovice, Zdící prvky Báňovice, Dlažby II jakosti Báňovice, Dlažba II jakosti Báňovice, Plošné dlažby Báňovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Velká Chuchle Praha 15 Praha-Dolní Měcholupy Znojmo Praha 21 Opava Praha-Lipence Nymburk Praha 12 Prachatice Brno-venkov Louny Most Mělník Tábor Kolín Svitavy Liberec Praha-Dubeč Náchod Chomutov Tachov Ostrava-město Praha-Vinoř Praha 6 Praha-Zličín Praha 19 Brno-město Praha 17 Domažlice Rokycany Jindřichův Hradec Plzeň-jih Plzeň-město Praha-Libuš Frýdek-Místek Strakonice Rychnov nad Kněžnou Praha-Přední Kopanina Praha-Klánovice Karlovy Vary Litoměřice Český Krumlov Olomouc Nový Jičín Praha 1 Praha-Újezd Třebíč Sokolov Česká Lípa Praha 8 Mladá Boleslav Praha 18 Praha-Kunratice Šumperk Semily Praha 7 Teplice Kladno Praha-Benice Praha-Slivenec Žďár nad Sázavou Praha 4 Hlavní město Praha Praha-Dolní Počernice Příbram Bruntál Praha-Satalice Praha-Lysolaje Praha 5 Jeseník Břeclav Praha-Lochkov Praha 11 Praha-Petrovice Trutnov Kutná Hora Rakovník Praha 9 Praha 13 Praha-Březiněves Havlíčkův Brod Přerov Plzeň-sever Ústí nad Orlicí Vsetín Praha-Suchdol Praha-Řeporyje Benešov Chrudim Praha-západ Ústí nad Labem Praha 20 Praha-Čakovice Praha-Zbraslav Písek Praha 14 Pardubice Klatovy Cheb ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Báňovice

Levná dlažba Báňovice

Dlažba Báňovice

Zámkové dlažby Báňovice

Zámkové betonové dlažby Báňovice

Zámková dlažba Báňovice

Betonové dlažby Báňovice

Betonová dlažba Báňovice

Zdící prvky Báňovice

Dlažby II jakosti Báňovice

Dlažba II jakosti Báňovice

Plošné dlažby Báňovice