„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Báňovice

Nové produkty Báňovice

Dlažby a obrubníky Báňovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Báňovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Báňovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Báňovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Báňovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Báňovice, Levná dlažba Báňovice, Dlažba Báňovice, Zámkové dlažby Báňovice, Zámkové dlažba Báňovice, Betonové dlažby Báňovice, Betonová dlažba Báňovice, Zdící prvky Báňovice, Dlažby II jakosti Báňovice, Dlažba II jakosti Báňovice, Plošné dlažby Báňovice, Plošná dlažba


Další města:

Pelhřimov Benešov Praha-Běchovice České Budějovice Náchod Praha-Přední Kopanina Praha-Čakovice Praha-Šeberov Znojmo Mladá Boleslav Hradec Králové Domažlice Praha 5 Strakonice Praha-Lipence Praha-Újezd Olomouc Děčín Praha 11 Praha-Satalice Praha-Klánovice Praha-Štěrboholy Praha-Křeslice Praha 21 Tachov Česká Lípa Praha 18 Příbram Praha 19 Praha-Kolovraty Praha 17 Chomutov Český Krumlov Praha-Zbraslav Brno-město Jihlava Sokolov Vsetín Praha-Řeporyje Vyškov Plzeň-město Praha 22 Praha 7 Praha-Nedvězí Praha 6 Ústí nad Orlicí Rakovník Praha-Královice Louny Hlavní město Praha Břeclav Kolín Praha-Dubeč Praha-Dolní Měcholupy Karviná Kroměříž Praha 2 Praha-Vinoř Kladno Jindřichův Hradec Žďár nad Sázavou Svitavy Praha 14 Praha 20 Praha-Nebušice Písek Praha-Troja Jeseník Prostějov Praha-Koloděje Praha 8 Beroun Frýdek-Místek Havlíčkův Brod Přerov Ústí nad Labem Brno-venkov Plzeň-sever Praha 15 Praha 16 Teplice Jablonec nad Nisou Blansko Prachatice Praha-Kunratice Praha 12 Pardubice Nový Jičín Praha-Lysolaje Praha-Suchdol Klatovy Uherské Hradiště Šumperk Karlovy Vary Praha 9 Plzeň-jih Most Litoměřice Liberec Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Báňovice

Levná dlažba Báňovice

Dlažba Báňovice

Zámkové dlažby Báňovice

Zámkové betonové dlažby Báňovice

Zámková dlažba Báňovice

Betonové dlažby Báňovice

Betonová dlažba Báňovice

Zdící prvky Báňovice

Dlažby II jakosti Báňovice

Dlažba II jakosti Báňovice

Plošné dlažby Báňovice