„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Báňovice

Nové produkty Báňovice

Dlažby a obrubníky Báňovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Báňovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Báňovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Báňovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Báňovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Báňovice, Levná dlažba Báňovice, Dlažba Báňovice, Zámkové dlažby Báňovice, Zámkové dlažba Báňovice, Betonové dlažby Báňovice, Betonová dlažba Báňovice, Zdící prvky Báňovice, Dlažby II jakosti Báňovice, Dlažba II jakosti Báňovice, Plošné dlažby Báňovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 17 Písek Praha 3 Jihlava Jičín Praha-Kunratice Klatovy Praha-Nedvězí Praha-Březiněves Praha-Křeslice Rakovník Domažlice Praha-Libuš Praha 14 Rychnov nad Kněžnou Praha-Královice Praha 8 Praha-Lochkov Kladno Karlovy Vary Ústí nad Orlicí Praha 4 Praha-Ďáblice Příbram Pelhřimov Vsetín Žďár nad Sázavou Brno-město Zlín Praha-Újezd Praha-Velká Chuchle Praha 1 Praha-Lipence Praha-Suchdol Prostějov Tachov Praha-Satalice Sokolov Strakonice Praha-Troja Beroun Praha-Běchovice Praha 22 Praha-Klánovice Uherské Hradiště Bruntál Nový Jičín Trutnov Třebíč Praha-Koloděje Praha-Dolní Chabry Nymburk Plzeň-sever Praha 15 Praha 11 Břeclav Praha-Čakovice Znojmo Karviná Praha-Vinoř Vyškov Most Hradec Králové Louny Teplice Hlavní město Praha Svitavy Havlíčkův Brod Kroměříž Praha-Petrovice Cheb Praha 18 Chrudim Mělník Praha 5 Praha-Benice Chomutov Praha-Dolní Měcholupy Praha 7 Frýdek-Místek Pardubice Opava Praha 2 Prachatice Praha 6 Praha 13 Litoměřice Ostrava-město Jeseník Praha-Přední Kopanina Mladá Boleslav Děčín Praha 9 Náchod Brno-venkov Olomouc Přerov Praha-východ Praha-Zličín Ústí nad Labem ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Báňovice

Levná dlažba Báňovice

Dlažba Báňovice

Zámkové dlažby Báňovice

Zámkové betonové dlažby Báňovice

Zámková dlažba Báňovice

Betonové dlažby Báňovice

Betonová dlažba Báňovice

Zdící prvky Báňovice

Dlažby II jakosti Báňovice

Dlažba II jakosti Báňovice

Plošné dlažby Báňovice