„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Báňovice

Nové produkty Báňovice

Dlažby a obrubníky Báňovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Báňovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Báňovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Báňovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Báňovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Báňovice, Levná dlažba Báňovice, Dlažba Báňovice, Zámkové dlažby Báňovice, Zámkové dlažba Báňovice, Betonové dlažby Báňovice, Betonová dlažba Báňovice, Zdící prvky Báňovice, Dlažby II jakosti Báňovice, Dlažba II jakosti Báňovice, Plošné dlažby Báňovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 1 Praha-Suchdol Sokolov Zlín Nový Jičín Praha-Šeberov Trutnov Semily Klatovy Plzeň-město Náchod Tachov Praha 6 Písek Louny Tábor Jeseník Praha-Velká Chuchle Praha-Královice Kolín Praha-Štěrboholy Plzeň-sever Pardubice Kladno Liberec Frýdek-Místek Praha 15 Kutná Hora Praha-Čakovice Přerov Praha-Libuš Praha 5 Vsetín Mělník Praha-Nebušice České Budějovice Jičín Praha-Ďáblice Praha-Řeporyje Praha 17 Praha 4 Praha 8 Praha 10 Praha-Křeslice Praha 13 Praha 21 Praha 20 Chrudim Třebíč Plzeň-jih Brno-venkov Pelhřimov Hodonín Praha-Dubeč Hradec Králové Český Krumlov Ústí nad Labem Česká Lípa Jablonec nad Nisou Praha-Kunratice Teplice Praha-západ Praha-Nedvězí Břeclav Praha 3 Rakovník Havlíčkův Brod Chomutov Praha-Koloděje Olomouc Praha-Zličín Hlavní město Praha Praha-Březiněves Praha-Zbraslav Praha-Újezd Kroměříž Děčín Praha 9 Praha-Troja Praha 19 Šumperk Rychnov nad Kněžnou Bruntál Praha 14 Praha-Petrovice Praha-Lipence Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Počernice Uherské Hradiště Cheb Litoměřice Praha 7 Karviná Praha 18 Praha 22 Beroun Praha 12 Praha-Kolovraty Jihlava Praha 11 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Báňovice

Levná dlažba Báňovice

Dlažba Báňovice

Zámkové dlažby Báňovice

Zámkové betonové dlažby Báňovice

Zámková dlažba Báňovice

Betonové dlažby Báňovice

Betonová dlažba Báňovice

Zdící prvky Báňovice

Dlažby II jakosti Báňovice

Dlažba II jakosti Báňovice

Plošné dlažby Báňovice