„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Báňovice

Nové produkty Báňovice

Dlažby a obrubníky Báňovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Báňovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Báňovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Báňovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Báňovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Báňovice, Levná dlažba Báňovice, Dlažba Báňovice, Zámkové dlažby Báňovice, Zámkové dlažba Báňovice, Betonové dlažby Báňovice, Betonová dlažba Báňovice, Zdící prvky Báňovice, Dlažby II jakosti Báňovice, Dlažba II jakosti Báňovice, Plošné dlažby Báňovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 19 Prostějov Plzeň-jih Frýdek-Místek Chrudim Praha-Čakovice Tachov Praha-Velká Chuchle Praha-Nedvězí Přerov Praha 14 Praha-Královice Třebíč Praha-Šeberov Svitavy Benešov Praha-Zbraslav Praha-Slivenec Praha 8 Rokycany Praha-Běchovice Praha 17 Praha-Březiněves Praha 13 Semily Most Mělník Vyškov Blansko Praha 12 Praha-Nebušice Brno-venkov Ústí nad Orlicí Pardubice Vsetín Praha-Vinoř Žďár nad Sázavou Teplice Havlíčkův Brod Pelhřimov Praha 1 Kolín Kladno Mladá Boleslav Praha-východ Kroměříž Praha-západ Praha-Kolovraty Ostrava-město Chomutov Praha-Křeslice Tábor Praha 16 Klatovy Praha-Štěrboholy Děčín Jeseník Beroun Příbram Praha 18 Jablonec nad Nisou Karviná Liberec Hlavní město Praha Uherské Hradiště Praha-Dubeč Hodonín Praha 4 Sokolov Břeclav Jindřichův Hradec Praha-Koloděje Český Krumlov Jičín Cheb Náchod Praha 2 Praha-Kunratice Prachatice Ústí nad Labem Opava Plzeň-sever Praha-Petrovice Praha-Satalice Praha 3 Hradec Králové Znojmo Praha-Dolní Měcholupy Praha 5 Praha 11 Praha-Řeporyje Rychnov nad Kněžnou Praha-Újezd Praha-Suchdol Nový Jičín Praha-Lipence Praha-Lysolaje Praha 10 Olomouc Karlovy Vary ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Báňovice

Levná dlažba Báňovice

Dlažba Báňovice

Zámkové dlažby Báňovice

Zámkové betonové dlažby Báňovice

Zámková dlažba Báňovice

Betonové dlažby Báňovice

Betonová dlažba Báňovice

Zdící prvky Báňovice

Dlažby II jakosti Báňovice

Dlažba II jakosti Báňovice

Plošné dlažby Báňovice