„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Báňovice

Nové produkty Báňovice

Dlažby a obrubníky Báňovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Báňovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Báňovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Báňovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Báňovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Báňovice, Levná dlažba Báňovice, Dlažba Báňovice, Zámkové dlažby Báňovice, Zámkové dlažba Báňovice, Betonové dlažby Báňovice, Betonová dlažba Báňovice, Zdící prvky Báňovice, Dlažby II jakosti Báňovice, Dlažba II jakosti Báňovice, Plošné dlažby Báňovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 5 Praha-Benice Rychnov nad Kněžnou Kutná Hora Praha-Dolní Chabry Třebíč Kladno Znojmo Praha 21 Písek Jindřichův Hradec Plzeň-jih Praha-Vinoř Brno-venkov Benešov Rokycany Strakonice Hradec Králové Břeclav Česká Lípa Havlíčkův Brod Praha 20 Praha 19 Praha-Libuš Praha-Běchovice Praha-Újezd Praha 3 Praha-Lipence Praha-Nedvězí Blansko Praha-Dolní Měcholupy Praha 11 Hodonín Tachov Liberec Nový Jičín Praha-Zličín Domažlice Praha-Dolní Počernice Teplice Praha-Březiněves Praha 15 Mělník Příbram Praha-Kolovraty Nymburk Praha 6 Praha-Velká Chuchle Praha 13 Beroun Praha 17 Most Sokolov Praha 12 Tábor Opava České Budějovice Praha 16 Praha-západ Praha-Křeslice Praha-Lysolaje Praha-Královice Praha-východ Praha-Přední Kopanina Jablonec nad Nisou Zlín Praha-Zbraslav Praha-Satalice Karlovy Vary Jeseník Praha-Nebušice Praha 4 Plzeň-město Plzeň-sever Rakovník Ústí nad Labem Praha-Čakovice Cheb Klatovy Praha-Řeporyje Uherské Hradiště Praha-Lochkov Praha-Petrovice Praha 10 Praha-Suchdol Praha 1 Jihlava Praha 18 Vsetín Praha 14 Praha 9 Děčín Praha-Koloděje Praha-Dubeč Jičín Ostrava-město Praha-Šeberov Praha 7 Chrudim Chomutov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Báňovice

Levná dlažba Báňovice

Dlažba Báňovice

Zámkové dlažby Báňovice

Zámkové betonové dlažby Báňovice

Zámková dlažba Báňovice

Betonové dlažby Báňovice

Betonová dlažba Báňovice

Zdící prvky Báňovice

Dlažby II jakosti Báňovice

Dlažba II jakosti Báňovice

Plošné dlažby Báňovice