„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Báňovice

Nové produkty Báňovice

Dlažby a obrubníky Báňovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Báňovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Báňovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Báňovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Báňovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Báňovice, Levná dlažba Báňovice, Dlažba Báňovice, Zámkové dlažby Báňovice, Zámkové dlažba Báňovice, Betonové dlažby Báňovice, Betonová dlažba Báňovice, Zdící prvky Báňovice, Dlažby II jakosti Báňovice, Dlažba II jakosti Báňovice, Plošné dlažby Báňovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Březiněves Pelhřimov Mladá Boleslav Praha 20 Klatovy Česká Lípa Praha-Benice Praha 2 Praha 21 Praha 19 Kolín Praha-Běchovice Praha-východ Zlín Jeseník Třebíč Praha 18 Praha-západ Tábor Šumperk Jičín Praha-Újezd Praha-Suchdol Praha-Šeberov Praha 22 Louny Plzeň-sever Praha-Slivenec Praha-Nedvězí Praha-Troja Beroun Rakovník Kutná Hora Český Krumlov Hlavní město Praha Chomutov Žďár nad Sázavou Bruntál Praha-Dubeč Vyškov Znojmo Teplice Ostrava-město Liberec České Budějovice Vsetín Praha-Petrovice Praha 10 Praha 7 Břeclav Cheb Trutnov Kladno Praha-Štěrboholy Jihlava Rokycany Praha-Zbraslav Praha-Libuš Praha-Křeslice Mělník Praha-Zličín Semily Praha 5 Praha-Vinoř Tachov Jindřichův Hradec Strakonice Kroměříž Frýdek-Místek Praha 14 Praha-Řeporyje Praha-Ďáblice Praha 6 Prostějov Praha 11 Hradec Králové Olomouc Ústí nad Orlicí Praha-Nebušice Prachatice Praha 13 Plzeň-jih Praha-Lochkov Litoměřice Praha 1 Opava Plzeň-město Děčín Praha-Koloděje Praha 3 Nový Jičín Praha-Kunratice Praha 15 Brno-město Ústí nad Labem Brno-venkov Havlíčkův Brod Praha-Královice Písek Praha-Lipence ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Báňovice

Levná dlažba Báňovice

Dlažba Báňovice

Zámkové dlažby Báňovice

Zámkové betonové dlažby Báňovice

Zámková dlažba Báňovice

Betonové dlažby Báňovice

Betonová dlažba Báňovice

Zdící prvky Báňovice

Dlažby II jakosti Báňovice

Dlažba II jakosti Báňovice

Plošné dlažby Báňovice