„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bdín

Nové produkty Bdín

Dlažby a obrubníky Bdín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bdín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bdín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bdín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bdín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bdín, Levná dlažba Bdín, Dlažba Bdín, Zámkové dlažby Bdín, Zámkové dlažba Bdín, Betonové dlažby Bdín, Betonová dlažba Bdín, Zdící prvky Bdín, Dlažby II jakosti Bdín, Dlažba II jakosti Bdín, Plošné dlažby Bdín, Plošná dlažba


Další města:

Liberec Přerov Praha-Nedvězí Benešov Karlovy Vary Praha-Šeberov Ústí nad Orlicí Praha-Čakovice Frýdek-Místek Písek Praha 9 Praha-Kunratice Praha 11 Nový Jičín Jičín Prostějov Kladno Trutnov Třebíč Pelhřimov Příbram Bruntál Beroun Praha-Lipence Olomouc Nymburk Brno-město Praha-Satalice Mladá Boleslav Praha 7 Praha 18 Praha 4 Praha-Koloděje Jindřichův Hradec Praha-Troja Semily Opava Děčín Ústí nad Labem Mělník Hradec Králové Brno-venkov Praha-Velká Chuchle Teplice Praha-Královice Praha-Nebušice Praha-Benice Ostrava-město Pardubice Praha-Zbraslav Hodonín Praha 6 Praha-Kolovraty Chomutov Plzeň-sever Praha-Újezd Žďár nad Sázavou Vsetín Praha-Březiněves Praha-západ Jablonec nad Nisou Praha-Přední Kopanina Praha-Libuš Domažlice Praha-Suchdol Praha 22 Praha-Vinoř Břeclav Praha-Lochkov Chrudim Náchod Louny Praha-Běchovice Praha 3 Jeseník Plzeň-jih Praha 10 Vyškov Praha-Dolní Měcholupy Jihlava Praha 1 Praha 15 Kolín Praha 13 Kutná Hora Zlín Karviná Sokolov Praha-Zličín Praha-Klánovice Kroměříž Tábor Praha 5 Praha-Křeslice Hlavní město Praha Šumperk Most Rakovník Praha 14 Praha-Štěrboholy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bdín

Levná dlažba Bdín

Dlažba Bdín

Zámkové dlažby Bdín

Zámkové betonové dlažby Bdín

Zámková dlažba Bdín

Betonové dlažby Bdín

Betonová dlažba Bdín

Zdící prvky Bdín

Dlažby II jakosti Bdín

Dlažba II jakosti Bdín

Plošné dlažby Bdín