„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bdín

Nové produkty Bdín

Dlažby a obrubníky Bdín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bdín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bdín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bdín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bdín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bdín, Levná dlažba Bdín, Dlažba Bdín, Zámkové dlažby Bdín, Zámkové dlažba Bdín, Betonové dlažby Bdín, Betonová dlažba Bdín, Zdící prvky Bdín, Dlažby II jakosti Bdín, Dlažba II jakosti Bdín, Plošné dlažby Bdín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Velká Chuchle Praha 13 Praha 14 Jihlava Plzeň-sever Pardubice Rakovník Praha 20 Mělník Praha-Královice Praha 3 Olomouc Praha 15 Český Krumlov Praha-Běchovice Praha-Šeberov Plzeň-město Praha-Čakovice Praha-Troja Opava Sokolov Praha-Kolovraty Jičín Praha 7 Ostrava-město Jindřichův Hradec Praha-Kunratice Praha-Lysolaje Praha-Dubeč Šumperk Praha 5 Blansko Praha-Slivenec Tachov Praha-východ Žďár nad Sázavou Rokycany Praha 17 Praha-Štěrboholy Brno-venkov Semily Praha-Dolní Chabry Příbram Prostějov Jablonec nad Nisou Zlín Hodonín Praha 12 Ústí nad Orlicí Frýdek-Místek Třebíč Praha-Vinoř Pelhřimov Jeseník Znojmo Bruntál Prachatice Kutná Hora Karlovy Vary Praha-Nedvězí Praha-Petrovice Praha-Řeporyje Praha-Libuš Plzeň-jih Praha 4 Praha-Lochkov Chrudim Praha 16 Praha-Klánovice Praha 2 Břeclav Praha-Satalice Praha 10 Nymburk Liberec Přerov Praha-Zličín Most Praha 9 Trutnov Brno-město Praha 11 Hlavní město Praha Česká Lípa Praha-Nebušice Praha 8 Náchod Ústí nad Labem Cheb Vsetín Strakonice Nový Jičín Praha 22 Uherské Hradiště Vyškov Písek Klatovy Chomutov Havlíčkův Brod Rychnov nad Kněžnou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bdín

Levná dlažba Bdín

Dlažba Bdín

Zámkové dlažby Bdín

Zámkové betonové dlažby Bdín

Zámková dlažba Bdín

Betonové dlažby Bdín

Betonová dlažba Bdín

Zdící prvky Bdín

Dlažby II jakosti Bdín

Dlažba II jakosti Bdín

Plošné dlažby Bdín