„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bdín

Nové produkty Bdín

Dlažby a obrubníky Bdín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bdín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bdín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bdín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bdín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bdín, Levná dlažba Bdín, Dlažba Bdín, Zámkové dlažby Bdín, Zámkové dlažba Bdín, Betonové dlažby Bdín, Betonová dlažba Bdín, Zdící prvky Bdín, Dlažby II jakosti Bdín, Dlažba II jakosti Bdín, Plošné dlažby Bdín, Plošná dlažba


Další města:

Praha 11 Hlavní město Praha Praha-Zličín Praha 16 Mladá Boleslav Cheb Brno-město Praha-Šeberov Beroun Praha 9 Praha-Dolní Chabry Nový Jičín Znojmo Přerov Kladno Praha 13 Praha-Ďáblice Uherské Hradiště České Budějovice Mělník Hodonín Tábor Praha 14 Praha 18 Praha-Petrovice Prostějov Praha 8 Praha-Koloděje Semily Svitavy Hradec Králové Praha-Lipence Praha-Troja Rakovník Praha 4 Plzeň-sever Praha-Benice Praha-Křeslice Český Krumlov Litoměřice Praha 7 Liberec Praha-Lochkov Praha-Satalice Břeclav Praha-Březiněves Frýdek-Místek Jihlava Nymburk Prachatice Karlovy Vary Pelhřimov Jeseník Náchod Havlíčkův Brod Trutnov Praha-Kolovraty Praha 12 Praha-Újezd Kroměříž Vsetín Praha 1 Most Vyškov Praha-Nebušice Praha-Vinoř Příbram Praha 5 Praha-Dolní Počernice Praha 22 Praha 15 Praha-Královice Strakonice Chomutov Praha 3 Praha-západ Praha-Velká Chuchle Ústí nad Orlicí Praha-Libuš Tachov Praha-východ Děčín Kutná Hora Praha 17 Praha 2 Zlín Praha-Dubeč Praha-Přední Kopanina Praha-Běchovice Domažlice Praha-Zbraslav Karviná Jablonec nad Nisou Plzeň-město Teplice Praha-Nedvězí Pardubice Opava Klatovy Praha 6 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bdín

Levná dlažba Bdín

Dlažba Bdín

Zámkové dlažby Bdín

Zámkové betonové dlažby Bdín

Zámková dlažba Bdín

Betonové dlažby Bdín

Betonová dlažba Bdín

Zdící prvky Bdín

Dlažby II jakosti Bdín

Dlažba II jakosti Bdín

Plošné dlažby Bdín