„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bdín

Nové produkty Bdín

Dlažby a obrubníky Bdín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bdín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bdín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bdín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bdín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bdín, Levná dlažba Bdín, Dlažba Bdín, Zámkové dlažby Bdín, Zámkové dlažba Bdín, Betonové dlažby Bdín, Betonová dlažba Bdín, Zdící prvky Bdín, Dlažby II jakosti Bdín, Dlažba II jakosti Bdín, Plošné dlažby Bdín, Plošná dlažba


Další města:

Semily Praha 11 Pardubice Prostějov Olomouc Český Krumlov Praha 8 Svitavy Praha-Kolovraty Praha 14 Brno-venkov Vyškov Praha-Nedvězí Kutná Hora Praha-Lochkov Jihlava Zlín Praha-Vinoř Praha-Čakovice Praha 12 Praha-Nebušice Příbram Praha-Královice Praha-Libuš Litoměřice Most Žďár nad Sázavou Praha-západ Ústí nad Labem Plzeň-město Praha 7 Ostrava-město Praha 4 Karlovy Vary Praha-Satalice Hlavní město Praha Cheb Opava Praha 10 Praha-Lysolaje Chrudim Klatovy Šumperk Děčín Praha-Dolní Počernice Třebíč Domažlice Teplice Praha-Troja Praha-Suchdol Praha-Štěrboholy Praha-Zbraslav Praha 21 Praha-Ďáblice Praha 18 Praha-Zličín Kladno Mladá Boleslav Praha 19 Praha 9 Praha 16 Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Chabry Rychnov nad Kněžnou Praha-Slivenec Praha-Velká Chuchle Praha-Benice Prachatice Praha-Klánovice Sokolov Chomutov Karviná Praha-východ Praha-Šeberov Praha 1 Frýdek-Místek Plzeň-jih Praha-Březiněves Praha 15 Praha 5 Česká Lípa Praha 17 Jeseník Strakonice České Budějovice Uherské Hradiště Přerov Brno-město Praha 3 Kolín Bruntál Havlíčkův Brod Rakovník Liberec Hradec Králové Břeclav Trutnov Praha-Koloděje Tachov Praha-Újezd ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bdín

Levná dlažba Bdín

Dlažba Bdín

Zámkové dlažby Bdín

Zámkové betonové dlažby Bdín

Zámková dlažba Bdín

Betonové dlažby Bdín

Betonová dlažba Bdín

Zdící prvky Bdín

Dlažby II jakosti Bdín

Dlažba II jakosti Bdín

Plošné dlažby Bdín