„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bdín

Nové produkty Bdín

Dlažby a obrubníky Bdín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bdín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bdín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bdín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bdín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bdín, Levná dlažba Bdín, Dlažba Bdín, Zámkové dlažby Bdín, Zámkové dlažba Bdín, Betonové dlažby Bdín, Betonová dlažba Bdín, Zdící prvky Bdín, Dlažby II jakosti Bdín, Dlažba II jakosti Bdín, Plošné dlažby Bdín, Plošná dlažba


Další města:

Vsetín Frýdek-Místek Plzeň-jih Chomutov Praha 11 Praha-Ďáblice Most Praha-Lochkov Praha 6 Praha 21 Jablonec nad Nisou Praha-Běchovice Ostrava-město Kutná Hora Praha 18 Karlovy Vary Liberec Litoměřice Praha 13 Benešov Praha-východ Klatovy Praha-Újezd Brno-venkov Praha 9 Praha-Královice České Budějovice Český Krumlov Hradec Králové Praha-Čakovice Praha 19 Praha-Lysolaje Náchod Hlavní město Praha Mělník Nymburk Česká Lípa Uherské Hradiště Cheb Praha 16 Praha-Dolní Počernice Plzeň-sever Praha-Libuš Karviná Rychnov nad Kněžnou Jeseník Opava Teplice Praha-Koloděje Třebíč Praha-Vinoř Praha-Klánovice Praha-Lipence Ústí nad Orlicí Prachatice Louny Praha-Nedvězí Tábor Šumperk Rokycany Beroun Praha-Satalice Kroměříž Svitavy Praha-Dolní Měcholupy Olomouc Příbram Jihlava Praha 10 Žďár nad Sázavou Blansko Pardubice Praha 7 Praha 8 Plzeň-město Písek Praha-Zličín Praha 20 Praha 22 Praha 5 Přerov Hodonín Praha-Březiněves Praha 2 Praha-Petrovice Tachov Domažlice Praha 14 Praha-Kolovraty Nový Jičín Praha 12 Praha-Slivenec Praha-západ Bruntál Trutnov Vyškov Praha-Šeberov Praha-Dolní Chabry Praha 3 Mladá Boleslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bdín

Levná dlažba Bdín

Dlažba Bdín

Zámkové dlažby Bdín

Zámkové betonové dlažby Bdín

Zámková dlažba Bdín

Betonové dlažby Bdín

Betonová dlažba Bdín

Zdící prvky Bdín

Dlažby II jakosti Bdín

Dlažba II jakosti Bdín

Plošné dlažby Bdín