„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bdín

Nové produkty Bdín

Dlažby a obrubníky Bdín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bdín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bdín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bdín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bdín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bdín, Levná dlažba Bdín, Dlažba Bdín, Zámkové dlažby Bdín, Zámkové dlažba Bdín, Betonové dlažby Bdín, Betonová dlažba Bdín, Zdící prvky Bdín, Dlažby II jakosti Bdín, Dlažba II jakosti Bdín, Plošné dlažby Bdín, Plošná dlažba


Další města:

Nový Jičín Praha-Štěrboholy Praha-Lochkov Mělník Praha-Velká Chuchle Praha 17 Karlovy Vary Praha 19 Praha-Satalice Brno-město Praha-Klánovice Náchod Karviná Hodonín Havlíčkův Brod Prostějov Olomouc Šumperk Písek Hradec Králové Nymburk Praha-Běchovice Jičín Vyškov Praha-Dolní Počernice Rakovník Zlín Praha-Dolní Měcholupy Praha 16 Praha-Suchdol Teplice Pelhřimov Praha 1 Kroměříž Žďár nad Sázavou Chrudim Plzeň-jih Praha-Zličín Praha 11 Praha-Nebušice Praha-Lysolaje Most Praha-Kunratice Praha-západ Příbram Praha-Újezd Praha 5 Klatovy Jablonec nad Nisou Tábor Plzeň-sever Praha-Dubeč Praha-Řeporyje Praha 6 Praha-Vinoř Praha 4 Praha 2 Vsetín Třebíč Praha-Kolovraty Praha-Čakovice Praha-Troja Jeseník Praha-Nedvězí Hlavní město Praha Tachov Kladno Praha 8 Sokolov Rychnov nad Kněžnou Praha-Slivenec Praha-východ Cheb Praha-Šeberov Litoměřice Brno-venkov Praha-Libuš Praha-Koloděje České Budějovice Uherské Hradiště Liberec Břeclav Chomutov Praha 14 Praha-Královice Praha-Ďáblice Praha-Dolní Chabry Mladá Boleslav Praha-Křeslice Česká Lípa Trutnov Plzeň-město Praha 13 Praha 18 Rokycany Praha 21 Praha-Petrovice Praha-Zbraslav Přerov Praha-Benice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bdín

Levná dlažba Bdín

Dlažba Bdín

Zámkové dlažby Bdín

Zámkové betonové dlažby Bdín

Zámková dlažba Bdín

Betonové dlažby Bdín

Betonová dlažba Bdín

Zdící prvky Bdín

Dlažby II jakosti Bdín

Dlažba II jakosti Bdín

Plošné dlažby Bdín