„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bdín

Nové produkty Bdín

Dlažby a obrubníky Bdín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bdín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bdín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bdín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bdín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bdín, Levná dlažba Bdín, Dlažba Bdín, Zámkové dlažby Bdín, Zámkové dlažba Bdín, Betonové dlažby Bdín, Betonová dlažba Bdín, Zdící prvky Bdín, Dlažby II jakosti Bdín, Dlažba II jakosti Bdín, Plošné dlažby Bdín, Plošná dlažba


Další města:

Břeclav Hradec Králové Ústí nad Labem Děčín Praha 11 Praha-Dubeč Kladno Semily Sokolov Ostrava-město Hlavní město Praha Náchod Pardubice Ústí nad Orlicí Prachatice Prostějov Praha-Slivenec Plzeň-jih Litoměřice Třebíč Praha-Řeporyje Praha 9 Praha 20 Znojmo Nový Jičín Karviná Kroměříž Benešov Liberec Praha 10 Jičín Český Krumlov Praha-Křeslice Kolín Praha-západ Tábor Praha-Běchovice Praha-Lysolaje Beroun Praha 16 Plzeň-sever Praha-Čakovice Chomutov Praha 18 Olomouc Klatovy Tachov Praha-Přední Kopanina Praha-Březiněves Praha-Ďáblice Praha-Klánovice Praha 13 Praha-Zličín Praha-Nedvězí Praha 14 Praha-Suchdol Blansko Praha 2 Praha-Štěrboholy Praha 21 Praha 12 Bruntál Šumperk Jihlava Žďár nad Sázavou Praha-Petrovice Praha-východ Hodonín Praha-Dolní Měcholupy Louny Domažlice Opava Praha-Újezd Nymburk Zlín Rokycany Rakovník Praha-Lipence Praha-Zbraslav Praha-Kolovraty Praha 17 Praha 3 Chrudim Cheb Uherské Hradiště Praha 7 Kutná Hora Mělník Rychnov nad Kněžnou Brno-město Praha 19 Praha 1 Vyškov Praha-Kunratice České Budějovice Most Jindřichův Hradec Svitavy Teplice Praha-Satalice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bdín

Levná dlažba Bdín

Dlažba Bdín

Zámkové dlažby Bdín

Zámkové betonové dlažby Bdín

Zámková dlažba Bdín

Betonové dlažby Bdín

Betonová dlažba Bdín

Zdící prvky Bdín

Dlažby II jakosti Bdín

Dlažba II jakosti Bdín

Plošné dlažby Bdín