„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bdín

Nové produkty Bdín

Dlažby a obrubníky Bdín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bdín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bdín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bdín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bdín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bdín, Levná dlažba Bdín, Dlažba Bdín, Zámkové dlažby Bdín, Zámkové dlažba Bdín, Betonové dlažby Bdín, Betonová dlažba Bdín, Zdící prvky Bdín, Dlažby II jakosti Bdín, Dlažba II jakosti Bdín, Plošné dlažby Bdín, Plošná dlažba


Další města:

Svitavy Prachatice Praha-Kunratice Trutnov Litoměřice Praha-Satalice Praha 8 Domažlice Bruntál Ústí nad Orlicí Praha-Libuš Znojmo Praha-Řeporyje Příbram Uherské Hradiště Praha 5 Jeseník Praha-Dolní Měcholupy Hlavní město Praha Praha-Kolovraty Třebíč Brno-venkov Praha 12 Děčín Český Krumlov Šumperk Břeclav Přerov Náchod Strakonice Louny Jičín Hradec Králové Praha-Suchdol Praha 15 Nymburk Sokolov Karlovy Vary Most Ústí nad Labem Kroměříž Praha 10 Praha-Březiněves Praha-Újezd Plzeň-jih Kolín Praha-Lipence Plzeň-sever Olomouc Chrudim Jablonec nad Nisou Praha 18 Nový Jičín Praha-Dolní Chabry Beroun Praha-Petrovice Praha-Královice Praha-Zličín České Budějovice Praha 6 Semily Praha-Přední Kopanina Praha-Nebušice Praha-Dubeč Žďár nad Sázavou Praha 20 Liberec Plzeň-město Tachov Praha 13 Pardubice Praha 16 Praha-Lochkov Teplice Hodonín Praha-Vinoř Rokycany Jindřichův Hradec Praha 9 Praha-Nedvězí Rakovník Mladá Boleslav Praha-Dolní Počernice Praha 19 Chomutov Praha-Lysolaje Praha-Zbraslav Opava Praha-Ďáblice Karviná Frýdek-Místek Praha-Klánovice Praha-Troja Praha-západ Benešov Praha-Křeslice Tábor Praha-Velká Chuchle Praha-Běchovice Cheb ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bdín

Levná dlažba Bdín

Dlažba Bdín

Zámkové dlažby Bdín

Zámkové betonové dlažby Bdín

Zámková dlažba Bdín

Betonové dlažby Bdín

Betonová dlažba Bdín

Zdící prvky Bdín

Dlažby II jakosti Bdín

Dlažba II jakosti Bdín

Plošné dlažby Bdín