„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bdín

Nové produkty Bdín

Dlažby a obrubníky Bdín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bdín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bdín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bdín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bdín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bdín, Levná dlažba Bdín, Dlažba Bdín, Zámkové dlažby Bdín, Zámkové dlažba Bdín, Betonové dlažby Bdín, Betonová dlažba Bdín, Zdící prvky Bdín, Dlažby II jakosti Bdín, Dlažba II jakosti Bdín, Plošné dlažby Bdín, Plošná dlažba


Další města:

Strakonice Praha 22 Brno-venkov Praha-Klánovice Plzeň-sever Praha-Kunratice Semily Hodonín Liberec Praha 9 Praha-Čakovice Praha 16 Karlovy Vary Praha 21 Šumperk Třebíč Praha-Ďáblice Praha-Újezd Praha-Kolovraty Praha-Satalice Praha 8 Praha-Řeporyje Mělník Praha 20 Rychnov nad Kněžnou Domažlice Praha-Přední Kopanina Praha-Slivenec Praha 7 Vsetín Teplice Cheb Blansko Český Krumlov Ostrava-město Rokycany Tábor Most Praha-Lochkov Karviná Litoměřice Praha-Nedvězí Pelhřimov Praha 17 Praha 6 Kutná Hora Praha-Nebušice Česká Lípa Benešov Praha-Velká Chuchle Jablonec nad Nisou Plzeň-město Praha-Březiněves Praha 13 Praha-západ Praha-Troja Jindřichův Hradec Praha-Dolní Chabry Tachov České Budějovice Chrudim Praha-Lysolaje Mladá Boleslav Praha-Křeslice Praha-Dubeč Praha-Zbraslav Praha 19 Trutnov Praha 18 Ústí nad Labem Přerov Brno-město Praha 11 Praha-Vinoř Žďár nad Sázavou Břeclav Jihlava Praha 10 Pardubice Louny Znojmo Praha 4 Kroměříž Havlíčkův Brod Praha-Koloděje Zlín Praha 14 Praha-Petrovice Kladno Praha-Štěrboholy Frýdek-Místek Jeseník Praha-východ Prostějov Klatovy Sokolov Plzeň-jih Praha-Lipence Praha 3 Vyškov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bdín

Levná dlažba Bdín

Dlažba Bdín

Zámkové dlažby Bdín

Zámkové betonové dlažby Bdín

Zámková dlažba Bdín

Betonové dlažby Bdín

Betonová dlažba Bdín

Zdící prvky Bdín

Dlažby II jakosti Bdín

Dlažba II jakosti Bdín

Plošné dlažby Bdín