„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bdín

Nové produkty Bdín

Dlažby a obrubníky Bdín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bdín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bdín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bdín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bdín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bdín, Levná dlažba Bdín, Dlažba Bdín, Zámkové dlažby Bdín, Zámkové dlažba Bdín, Betonové dlažby Bdín, Betonová dlažba Bdín, Zdící prvky Bdín, Dlažby II jakosti Bdín, Dlažba II jakosti Bdín, Plošné dlažby Bdín, Plošná dlažba


Další města:

Vyškov Plzeň-jih Praha-Přední Kopanina Praha-Běchovice Blansko Kladno Chrudim Nymburk Praha-Lipence Prostějov Vsetín Česká Lípa Teplice Praha-Ďáblice Praha-Kunratice Praha 15 Žďár nad Sázavou Litoměřice Praha-Suchdol Jeseník Praha 19 Olomouc Praha-Zličín Rychnov nad Kněžnou Praha-Královice Jindřichův Hradec Praha 16 Jihlava Praha-Benice Praha-Petrovice Praha 11 Praha-Březiněves Praha 6 Mladá Boleslav Tachov Louny Brno-město Praha 7 Plzeň-město Praha-Řeporyje Praha-Klánovice Jičín Praha-Křeslice Praha-Velká Chuchle Praha 21 Rakovník Praha 13 Ústí nad Orlicí Karlovy Vary Frýdek-Místek Havlíčkův Brod Nový Jičín Klatovy Praha 20 Praha 14 Beroun Děčín Praha-Libuš Karviná Prachatice Pardubice Bruntál Domažlice Náchod Sokolov Strakonice Semily Praha 10 Praha-Lysolaje Praha 22 Šumperk Cheb České Budějovice Trutnov Český Krumlov Praha-Čakovice Chomutov Praha 2 Praha-Satalice Praha-Zbraslav Praha-Kolovraty Liberec Praha-Dubeč Mělník Přerov Praha 9 Praha-Újezd Benešov Svitavy Třebíč Praha-Dolní Měcholupy Písek Ústí nad Labem Kolín Praha 3 Praha-Štěrboholy Rokycany Jablonec nad Nisou Praha 5 Brno-venkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bdín

Levná dlažba Bdín

Dlažba Bdín

Zámkové dlažby Bdín

Zámkové betonové dlažby Bdín

Zámková dlažba Bdín

Betonové dlažby Bdín

Betonová dlažba Bdín

Zdící prvky Bdín

Dlažby II jakosti Bdín

Dlažba II jakosti Bdín

Plošné dlažby Bdín