„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bdín

Nové produkty Bdín

Dlažby a obrubníky Bdín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bdín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bdín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bdín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bdín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bdín, Levná dlažba Bdín, Dlažba Bdín, Zámkové dlažby Bdín, Zámkové dlažba Bdín, Betonové dlažby Bdín, Betonová dlažba Bdín, Zdící prvky Bdín, Dlažby II jakosti Bdín, Dlažba II jakosti Bdín, Plošné dlažby Bdín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lysolaje Praha 2 Praha-Křeslice Mělník Děčín Teplice Kolín Rakovník Hlavní město Praha Praha-Petrovice Jablonec nad Nisou Praha-východ Praha 20 Pardubice Praha 5 Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Měcholupy Praha-Přední Kopanina Trutnov Most Praha-Suchdol Praha-Královice Praha-Ďáblice Praha 8 Jičín Praha 18 Příbram Liberec Praha-Březiněves Praha-Štěrboholy Benešov Praha 7 Ostrava-město Praha 9 Havlíčkův Brod Praha-Kolovraty Kutná Hora Jihlava Chrudim Náchod Karviná Praha-Satalice Jeseník Praha-Velká Chuchle Semily Praha 6 Blansko Praha 11 Praha 19 Praha-Řeporyje Praha 1 Nový Jičín Louny Sokolov Praha 21 Český Krumlov Praha 15 Praha 4 Praha-Slivenec Cheb Tachov Znojmo Praha 16 Praha-Klánovice Ústí nad Orlicí Praha-Benice České Budějovice Pelhřimov Praha-Troja Prostějov Brno-město Beroun Praha-Dubeč Mladá Boleslav Nymburk Uherské Hradiště Praha-Zbraslav Praha-Újezd Rokycany Praha-Dolní Chabry Opava Bruntál Praha-Šeberov Praha 22 Vsetín Praha-Nebušice Praha 12 Chomutov Třebíč Praha-Kunratice Tábor Šumperk Praha 3 Karlovy Vary Praha-Běchovice Praha 10 Ústí nad Labem Písek Praha-Koloděje Praha-Lipence ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bdín

Levná dlažba Bdín

Dlažba Bdín

Zámkové dlažby Bdín

Zámkové betonové dlažby Bdín

Zámková dlažba Bdín

Betonové dlažby Bdín

Betonová dlažba Bdín

Zdící prvky Bdín

Dlažby II jakosti Bdín

Dlažba II jakosti Bdín

Plošné dlažby Bdín