„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bdín

Nové produkty Bdín

Dlažby a obrubníky Bdín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bdín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bdín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bdín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bdín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bdín, Levná dlažba Bdín, Dlažba Bdín, Zámkové dlažby Bdín, Zámkové dlažba Bdín, Betonové dlažby Bdín, Betonová dlažba Bdín, Zdící prvky Bdín, Dlažby II jakosti Bdín, Dlažba II jakosti Bdín, Plošné dlažby Bdín, Plošná dlažba


Další města:

Blansko Tábor Mladá Boleslav Jablonec nad Nisou Praha 10 Praha 2 Brno-venkov Praha 6 Pardubice Praha-východ Praha-Zbraslav Praha 19 Praha-Dolní Počernice Šumperk Ústí nad Labem Praha-Slivenec České Budějovice Olomouc Nymburk Ústí nad Orlicí Praha-Křeslice Praha-Satalice Praha 5 Třebíč Jeseník Přerov Bruntál Domažlice Kutná Hora Žďár nad Sázavou Praha-Benice Prostějov Praha-Zličín Praha-Kunratice Praha 17 Praha 1 Praha-Dolní Měcholupy Praha 3 Kladno Chomutov Kroměříž Uherské Hradiště Frýdek-Místek Pelhřimov Litoměřice Praha-Štěrboholy Mělník Praha-Vinoř Strakonice Brno-město Praha 11 Jihlava Praha-Újezd Praha 14 Svitavy Příbram Praha-Nedvězí Hlavní město Praha Praha-Běchovice Praha-Nebušice Benešov Plzeň-sever Semily Praha-Čakovice Plzeň-jih Praha-Lochkov Praha 16 Písek Cheb Hradec Králové Praha-Koloděje Ostrava-město Jindřichův Hradec Praha-Lysolaje Praha-Přední Kopanina Rokycany Praha 8 Jičín Praha-Dubeč Praha-Řeporyje Vyškov Praha 4 Havlíčkův Brod Rakovník Opava Praha 9 Náchod Liberec Karlovy Vary Most Praha-Klánovice Kolín Praha-Šeberov Nový Jičín Praha-Troja Teplice Praha-Kolovraty Louny Prachatice Praha-Libuš ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bdín

Levná dlažba Bdín

Dlažba Bdín

Zámkové dlažby Bdín

Zámkové betonové dlažby Bdín

Zámková dlažba Bdín

Betonové dlažby Bdín

Betonová dlažba Bdín

Zdící prvky Bdín

Dlažby II jakosti Bdín

Dlažba II jakosti Bdín

Plošné dlažby Bdín