„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačice

Nové produkty Bačice

Dlažby a obrubníky Bačice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačice, Levná dlažba Bačice, Dlažba Bačice, Zámkové dlažby Bačice, Zámkové dlažba Bačice, Betonové dlažby Bačice, Betonová dlažba Bačice, Zdící prvky Bačice, Dlažby II jakosti Bačice, Dlažba II jakosti Bačice, Plošné dlažby Bačice, Plošná dlažba


Další města:

Prachatice Praha-Dubeč Praha-Troja Rychnov nad Kněžnou Česká Lípa Český Krumlov Jičín Praha 15 Praha-Klánovice Benešov Plzeň-sever Praha-Nedvězí Rokycany Most Praha-Lochkov Hlavní město Praha Praha-Křeslice Praha-Suchdol Praha 22 Žďár nad Sázavou Praha-Zbraslav Cheb Jablonec nad Nisou Opava Zlín Nový Jičín Praha-Šeberov Plzeň-jih Kolín Praha 12 Praha 17 Tachov Chomutov Praha-západ Ostrava-město Jindřichův Hradec Brno-město Písek Praha-Lysolaje Praha 14 Karviná Děčín Praha 6 Praha 10 Praha 5 Jeseník Bruntál Hradec Králové Praha-Ďáblice Praha 19 Blansko Liberec Praha-Koloděje Praha-Velká Chuchle Rakovník České Budějovice Ústí nad Labem Praha-Čakovice Praha-Kunratice Svitavy Praha 11 Prostějov Praha-Dolní Měcholupy Praha 8 Litoměřice Plzeň-město Praha 7 Praha-Vinoř Břeclav Praha-Zličín Praha 16 Praha-Újezd Teplice Praha-Dolní Chabry Pelhřimov Praha-Přední Kopanina Praha-východ Praha-Štěrboholy Frýdek-Místek Praha-Slivenec Louny Praha-Petrovice Hodonín Praha-Kolovraty Náchod Olomouc Praha 18 Semily Kladno Praha-Libuš Mladá Boleslav Pardubice Trutnov Praha 21 Praha-Dolní Počernice Chrudim Šumperk Přerov Praha-Benice Praha 1 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačice

Levná dlažba Bačice

Dlažba Bačice

Zámkové dlažby Bačice

Zámkové betonové dlažby Bačice

Zámková dlažba Bačice

Betonové dlažby Bačice

Betonová dlažba Bačice

Zdící prvky Bačice

Dlažby II jakosti Bačice

Dlažba II jakosti Bačice

Plošné dlažby Bačice