„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačice

Nové produkty Bačice

Dlažby a obrubníky Bačice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačice, Levná dlažba Bačice, Dlažba Bačice, Zámkové dlažby Bačice, Zámkové dlažba Bačice, Betonové dlažby Bačice, Betonová dlažba Bačice, Zdící prvky Bačice, Dlažby II jakosti Bačice, Dlažba II jakosti Bačice, Plošné dlažby Bačice, Plošná dlažba


Další města:

Šumperk Praha-Ďáblice Prostějov Praha 1 Jičín Praha-Újezd Praha 5 Praha-Běchovice Hodonín Praha-Lysolaje Mělník Zlín Praha 6 Kutná Hora Kolín Praha-Březiněves Praha 20 Sokolov Znojmo Mladá Boleslav Praha-Dubeč Kroměříž Opava Český Krumlov Karlovy Vary Prachatice Praha-Nedvězí Bruntál Praha-západ Blansko Praha 10 Praha-Lochkov Vsetín Praha 2 Praha 18 Přerov Praha 11 Strakonice Karviná Praha-Šeberov Jeseník Tábor Chrudim Frýdek-Místek Praha 7 Třebíč Praha-Slivenec Olomouc Praha-východ Nový Jičín Praha 14 Praha-Klánovice Praha 19 Nymburk Vyškov Praha-Vinoř Ústí nad Labem Litoměřice Plzeň-jih Praha-Nebušice Příbram Praha 3 Praha 13 Praha-Křeslice Praha-Velká Chuchle Praha-Přední Kopanina Rychnov nad Kněžnou Praha-Libuš Plzeň-město Břeclav Praha 8 Praha 9 Praha-Troja Most Náchod Rokycany Žďár nad Sázavou Rakovník Praha 22 Brno-venkov Praha 15 Praha-Kunratice Praha-Koloděje Pelhřimov Praha-Petrovice Praha-Řeporyje Písek Domažlice Benešov Jindřichův Hradec Praha-Benice Trutnov Praha-Satalice Praha-Zbraslav Ostrava-město Jablonec nad Nisou Praha 17 Česká Lípa Praha 12 Praha-Čakovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačice

Levná dlažba Bačice

Dlažba Bačice

Zámkové dlažby Bačice

Zámkové betonové dlažby Bačice

Zámková dlažba Bačice

Betonové dlažby Bačice

Betonová dlažba Bačice

Zdící prvky Bačice

Dlažby II jakosti Bačice

Dlažba II jakosti Bačice

Plošné dlažby Bačice