„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačice

Nové produkty Bačice

Dlažby a obrubníky Bačice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačice, Levná dlažba Bačice, Dlažba Bačice, Zámkové dlažby Bačice, Zámkové dlažba Bačice, Betonové dlažby Bačice, Betonová dlažba Bačice, Zdící prvky Bačice, Dlažby II jakosti Bačice, Dlažba II jakosti Bačice, Plošné dlažby Bačice, Plošná dlažba


Další města:

Liberec Karlovy Vary Praha-Zbraslav Praha-Dolní Měcholupy Havlíčkův Brod Jeseník Písek Domažlice Plzeň-sever Jindřichův Hradec Praha 5 Praha 20 Praha-Dolní Chabry Vsetín Chomutov Praha-Nebušice Cheb Bruntál Tachov Znojmo Chrudim Praha 13 Praha-Satalice Praha 8 Mělník Šumperk Uherské Hradiště Rychnov nad Kněžnou Praha-Lochkov Kroměříž Klatovy Praha 19 Svitavy Přerov Praha-Libuš Praha-východ Prostějov Praha-Královice Hodonín Hlavní město Praha Praha 14 Plzeň-jih Praha-Benice Praha-Suchdol Mladá Boleslav Rokycany Praha-Přední Kopanina Pelhřimov Praha-Lysolaje Sokolov Praha 7 Praha-Petrovice Praha-Zličín Trutnov Ústí nad Labem Praha-Řeporyje Louny Praha-západ Zlín Praha-Velká Chuchle Praha-Klánovice Olomouc Praha 17 Brno-město Nový Jičín Praha-Štěrboholy České Budějovice Praha 4 Semily Praha 12 Praha-Dubeč Praha-Kolovraty Praha 18 Praha-Nedvězí Brno-venkov Praha 2 Praha-Slivenec Děčín Rakovník Jičín Praha-Lipence Benešov Nymburk Praha 16 Náchod Hradec Králové Praha 9 Ostrava-město Karviná Plzeň-město Litoměřice Praha-Dolní Počernice Ústí nad Orlicí Praha-Čakovice Praha-Křeslice Most Kladno Jablonec nad Nisou Opava Praha-Koloděje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačice

Levná dlažba Bačice

Dlažba Bačice

Zámkové dlažby Bačice

Zámkové betonové dlažby Bačice

Zámková dlažba Bačice

Betonové dlažby Bačice

Betonová dlažba Bačice

Zdící prvky Bačice

Dlažby II jakosti Bačice

Dlažba II jakosti Bačice

Plošné dlažby Bačice