„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačice

Nové produkty Bačice

Dlažby a obrubníky Bačice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačice, Levná dlažba Bačice, Dlažba Bačice, Zámkové dlažby Bačice, Zámkové dlažba Bačice, Betonové dlažby Bačice, Betonová dlažba Bačice, Zdící prvky Bačice, Dlažby II jakosti Bačice, Dlažba II jakosti Bačice, Plošné dlažby Bačice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lysolaje Praha 8 Strakonice Písek Rakovník Benešov Vsetín Třebíč Bruntál Praha-Satalice Vyškov Praha-západ Praha 20 Česká Lípa Praha 17 Mladá Boleslav Jičín Ostrava-město Semily Přerov Praha-Lochkov Praha-Újezd Praha-Koloděje Šumperk Praha 1 Praha 7 Praha 5 Praha-východ Jablonec nad Nisou Nový Jičín Praha-Ďáblice Praha-Dubeč Praha 9 Liberec Praha-Dolní Chabry Kolín Praha-Zbraslav Praha-Vinoř Most Plzeň-město Mělník Znojmo Praha 13 Praha 14 Louny Břeclav Žďár nad Sázavou Praha-Troja Praha-Nedvězí Praha 6 Praha-Klánovice Praha-Křeslice Ústí nad Labem Svitavy Karlovy Vary Praha-Nebušice Hodonín Prachatice Praha-Šeberov Plzeň-jih Praha-Běchovice Chomutov Tábor Praha 3 Pardubice Hradec Králové Praha-Libuš Jindřichův Hradec Havlíčkův Brod Praha 11 Jeseník Prostějov Rokycany Praha-Petrovice Praha-Štěrboholy Praha-Slivenec Klatovy Praha-Kunratice Trutnov Praha-Zličín Opava Praha 18 Praha-Řeporyje Domažlice Rychnov nad Kněžnou Jihlava Praha 2 Praha 21 Brno-venkov Praha-Suchdol Příbram Praha 10 Praha-Benice Český Krumlov Praha-Přední Kopanina Praha 16 Zlín Praha-Čakovice Praha-Kolovraty Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačice

Levná dlažba Bačice

Dlažba Bačice

Zámkové dlažby Bačice

Zámkové betonové dlažby Bačice

Zámková dlažba Bačice

Betonové dlažby Bačice

Betonová dlažba Bačice

Zdící prvky Bačice

Dlažby II jakosti Bačice

Dlažba II jakosti Bačice

Plošné dlažby Bačice