„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačice

Nové produkty Bačice

Dlažby a obrubníky Bačice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačice, Levná dlažba Bačice, Dlažba Bačice, Zámkové dlažby Bačice, Zámkové dlažba Bačice, Betonové dlažby Bačice, Betonová dlažba Bačice, Zdící prvky Bačice, Dlažby II jakosti Bačice, Dlažba II jakosti Bačice, Plošné dlažby Bačice, Plošná dlažba


Další města:

Brno-město Litoměřice Praha 5 České Budějovice Strakonice Praha 7 Kolín Praha-Lochkov Znojmo Praha 3 Praha-Benice Pelhřimov Kutná Hora Olomouc Ústí nad Labem Rokycany Trutnov Prostějov Uherské Hradiště Karlovy Vary Praha 2 Nový Jičín Praha-Lipence Praha-Satalice Beroun Příbram Praha-Dolní Počernice Praha 16 Praha-Křeslice Praha-Dolní Chabry Mladá Boleslav Frýdek-Místek Praha-Nebušice Svitavy Nymburk Praha 13 Praha-Libuš Praha-Zbraslav Plzeň-sever Praha 17 Jeseník Rychnov nad Kněžnou Praha 22 Klatovy Praha-Koloděje Praha-Dolní Měcholupy Hlavní město Praha Praha-Kunratice Praha-Kolovraty Praha 20 Praha-západ Kroměříž Semily Žďár nad Sázavou Náchod Praha-Slivenec Cheb Ústí nad Orlicí Praha 4 Praha-Troja Mělník Praha-Nedvězí Vyškov Most Praha 21 Tábor Vsetín Sokolov Chrudim Chomutov Kladno Pardubice Děčín Praha 15 Bruntál Praha-východ Hodonín Prachatice Liberec Brno-venkov Praha-Březiněves Česká Lípa Šumperk Jindřichův Hradec Opava Český Krumlov Praha-Suchdol Praha-Újezd Praha-Petrovice Třebíč Přerov Havlíčkův Brod Praha-Čakovice Ostrava-město Písek Jihlava Praha 12 Zlín Praha-Klánovice Praha 19 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačice

Levná dlažba Bačice

Dlažba Bačice

Zámkové dlažby Bačice

Zámkové betonové dlažby Bačice

Zámková dlažba Bačice

Betonové dlažby Bačice

Betonová dlažba Bačice

Zdící prvky Bačice

Dlažby II jakosti Bačice

Dlažba II jakosti Bačice

Plošné dlažby Bačice