„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačice

Nové produkty Bačice

Dlažby a obrubníky Bačice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačice, Levná dlažba Bačice, Dlažba Bačice, Zámkové dlažby Bačice, Zámkové dlažba Bačice, Betonové dlažby Bačice, Betonová dlažba Bačice, Zdící prvky Bačice, Dlažby II jakosti Bačice, Dlažba II jakosti Bačice, Plošné dlažby Bačice, Plošná dlažba


Další města:

Jablonec nad Nisou Jindřichův Hradec Děčín Praha-Klánovice Ústí nad Labem Brno-město Pardubice Praha-Běchovice Praha 9 Praha 22 Český Krumlov Blansko Zlín Praha 2 Praha-Královice Praha 20 Trutnov Jihlava České Budějovice Žďár nad Sázavou Praha-Ďáblice Praha-Lysolaje Kolín Litoměřice Rakovník Praha-východ Olomouc Kladno Praha-Kunratice Praha 17 Praha 11 Praha 4 Praha-Dolní Měcholupy Praha 7 Břeclav Plzeň-sever Tábor Praha 18 Prachatice Praha-Přední Kopanina Praha-Zličín Praha-Řeporyje Praha-Újezd Strakonice Brno-venkov Praha-Troja Česká Lípa Karviná Praha-Březiněves Beroun Tachov Semily Ústí nad Orlicí Cheb Praha-západ Praha 12 Praha 1 Praha-Lipence Praha-Nebušice Praha-Čakovice Louny Hradec Králové Praha 21 Praha-Lochkov Praha-Velká Chuchle Opava Praha-Křeslice Most Karlovy Vary Rokycany Praha-Koloděje Plzeň-město Hlavní město Praha Praha-Štěrboholy Hodonín Praha-Dolní Chabry Kroměříž Sokolov Klatovy Frýdek-Místek Domažlice Nymburk Praha-Libuš Praha-Vinoř Praha-Zbraslav Písek Praha 16 Jičín Benešov Praha 13 Chrudim Praha 15 Havlíčkův Brod Znojmo Praha-Dolní Počernice Praha 5 Praha-Kolovraty Chomutov Praha-Petrovice Praha-Satalice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačice

Levná dlažba Bačice

Dlažba Bačice

Zámkové dlažby Bačice

Zámkové betonové dlažby Bačice

Zámková dlažba Bačice

Betonové dlažby Bačice

Betonová dlažba Bačice

Zdící prvky Bačice

Dlažby II jakosti Bačice

Dlažba II jakosti Bačice

Plošné dlažby Bačice