„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačice

Nové produkty Bačice

Dlažby a obrubníky Bačice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačice, Levná dlažba Bačice, Dlažba Bačice, Zámkové dlažby Bačice, Zámkové dlažba Bačice, Betonové dlažby Bačice, Betonová dlažba Bačice, Zdící prvky Bačice, Dlažby II jakosti Bačice, Dlažba II jakosti Bačice, Plošné dlažby Bačice, Plošná dlažba


Další města:

Ostrava-město Tábor Praha 22 Žďár nad Sázavou Prachatice Mělník Hradec Králové Plzeň-sever Kroměříž Frýdek-Místek Praha-Újezd Praha 12 Česká Lípa Praha 17 Plzeň-město Sokolov Praha-Přední Kopanina Praha-Křeslice Brno-venkov Benešov Hodonín Hlavní město Praha Praha-západ Praha 2 Praha 7 Teplice Praha 13 Beroun Praha-Ďáblice Praha-Slivenec Jihlava Ústí nad Orlicí Praha-Šeberov Praha 21 České Budějovice Opava Praha 3 Pelhřimov Uherské Hradiště Praha-Velká Chuchle Praha-Klánovice Praha-Nebušice Praha 19 Klatovy Jičín Český Krumlov Praha-Benice Praha 6 Karlovy Vary Praha-Libuš Znojmo Praha-Koloděje Chrudim Jindřichův Hradec Litoměřice Cheb Přerov Praha-Lochkov Praha-Zbraslav Praha-Dolní Chabry Náchod Praha-Dolní Počernice Praha-Vinoř Třebíč Brno-město Praha 4 Strakonice Praha 18 Rokycany Zlín Kolín Praha-Dolní Měcholupy Praha 15 Pardubice Písek Olomouc Praha-Petrovice Praha 5 Praha-Královice Jeseník Praha 14 Vsetín Praha-Zličín Rychnov nad Kněžnou Nymburk Blansko Praha 8 Kladno Most Mladá Boleslav Rakovník Praha 11 Praha-Lipence Praha-Satalice Praha 20 Praha-Kunratice Praha-Dubeč Praha-Suchdol Louny Praha 9 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačice

Levná dlažba Bačice

Dlažba Bačice

Zámkové dlažby Bačice

Zámkové betonové dlažby Bačice

Zámková dlažba Bačice

Betonové dlažby Bačice

Betonová dlažba Bačice

Zdící prvky Bačice

Dlažby II jakosti Bačice

Dlažba II jakosti Bačice

Plošné dlažby Bačice