„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačice

Nové produkty Bačice

Dlažby a obrubníky Bačice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačice, Levná dlažba Bačice, Dlažba Bačice, Zámkové dlažby Bačice, Zámkové dlažba Bačice, Betonové dlažby Bačice, Betonová dlažba Bačice, Zdící prvky Bačice, Dlažby II jakosti Bačice, Dlažba II jakosti Bačice, Plošné dlažby Bačice, Plošná dlažba


Další města:

Havlíčkův Brod Třebíč Písek Louny Praha-Čakovice Praha-Kolovraty Praha-Řeporyje Karviná Praha-západ Kutná Hora Praha-Dolní Chabry Mělník Praha-Březiněves Opava Praha-Petrovice Ústí nad Orlicí Benešov Strakonice Praha 9 Praha-Koloděje Olomouc Praha-Suchdol Litoměřice Děčín Kroměříž Praha-Libuš Hlavní město Praha Svitavy Jičín Karlovy Vary Česká Lípa Praha-Štěrboholy Příbram Plzeň-město Praha-Velká Chuchle Bruntál Břeclav Praha-Lipence Hodonín Kolín Praha-východ Praha 6 Semily Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Počernice Jihlava Praha 1 Jeseník Uherské Hradiště Praha 13 Liberec Klatovy Praha-Zbraslav Praha 2 Blansko Nymburk Plzeň-sever Rokycany Praha 22 Praha-Přední Kopanina Praha 17 Praha-Zličín Praha-Benice Vyškov Znojmo Brno-město Praha-Křeslice Praha-Kunratice Praha-Klánovice Jablonec nad Nisou Praha 5 Praha 20 Frýdek-Místek Praha 14 Rakovník Tábor Pardubice Kladno Plzeň-jih Praha 3 Šumperk Praha 8 Chomutov Praha-Slivenec Český Krumlov Tachov Vsetín Praha-Lochkov Praha-Nedvězí Praha 7 České Budějovice Praha-Královice Přerov Praha-Šeberov Praha-Satalice Praha 12 Domažlice Prachatice Praha 10 Praha-Újezd ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačice

Levná dlažba Bačice

Dlažba Bačice

Zámkové dlažby Bačice

Zámkové betonové dlažby Bačice

Zámková dlažba Bačice

Betonové dlažby Bačice

Betonová dlažba Bačice

Zdící prvky Bačice

Dlažby II jakosti Bačice

Dlažba II jakosti Bačice

Plošné dlažby Bačice