„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačice

Nové produkty Bačice

Dlažby a obrubníky Bačice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačice, Levná dlažba Bačice, Dlažba Bačice, Zámkové dlažby Bačice, Zámkové dlažba Bačice, Betonové dlažby Bačice, Betonová dlažba Bačice, Zdící prvky Bačice, Dlažby II jakosti Bačice, Dlažba II jakosti Bačice, Plošné dlažby Bačice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 2 Olomouc Břeclav Tábor Praha-Troja Semily Vsetín Karviná Klatovy Třebíč Děčín Brno-venkov Praha-Suchdol Praha-Přední Kopanina Praha 19 Bruntál Benešov Praha 13 Praha-Lipence Praha-Koloděje Praha-Štěrboholy Písek Pelhřimov Strakonice Domažlice Praha 17 Praha-Kolovraty Praha 9 Praha-Kunratice Hlavní město Praha Karlovy Vary Praha-Čakovice Česká Lípa Praha 8 Praha-Šeberov Praha-Dolní Počernice Kutná Hora Brno-město Prostějov Beroun Praha-Křeslice Praha-Ďáblice Plzeň-město Jeseník Hodonín Jindřichův Hradec Praha-Březiněves Mělník Praha-Libuš Chomutov Nový Jičín Český Krumlov Praha 11 Praha 15 Rychnov nad Kněžnou Praha-Běchovice Plzeň-jih Chrudim Vyškov Rakovník Rokycany Praha-Zbraslav Praha-Benice Teplice Tachov Zlín Praha 20 Ústí nad Labem Praha 18 Praha-Újezd Praha-západ Jablonec nad Nisou Louny Praha 1 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Vinoř Cheb Pardubice Mladá Boleslav Praha-Řeporyje Praha 3 Praha-Petrovice Praha-Lochkov Praha 12 Plzeň-sever Frýdek-Místek Opava Praha-Nebušice Litoměřice Trutnov Havlíčkův Brod Jičín Praha-východ Svitavy České Budějovice Praha 7 Praha-Nedvězí Praha 4 Praha-Dubeč Přerov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačice

Levná dlažba Bačice

Dlažba Bačice

Zámkové dlažby Bačice

Zámkové betonové dlažby Bačice

Zámková dlažba Bačice

Betonové dlažby Bačice

Betonová dlažba Bačice

Zdící prvky Bačice

Dlažby II jakosti Bačice

Dlažba II jakosti Bačice

Plošné dlažby Bačice