„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačice

Nové produkty Bačice

Dlažby a obrubníky Bačice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačice, Levná dlažba Bačice, Dlažba Bačice, Zámkové dlažby Bačice, Zámkové dlažba Bačice, Betonové dlažby Bačice, Betonová dlažba Bačice, Zdící prvky Bačice, Dlažby II jakosti Bačice, Dlažba II jakosti Bačice, Plošné dlažby Bačice, Plošná dlažba


Další města:

Jablonec nad Nisou Kutná Hora Praha-Březiněves Praha-Klánovice Praha 1 Třebíč Hradec Králové Praha 3 Havlíčkův Brod Hodonín Praha-Lysolaje Jihlava Strakonice Vyškov Uherské Hradiště Karviná Prostějov Přerov Bruntál Praha-Lipence Praha 8 Praha-Troja Praha 9 Nový Jičín Praha 14 Praha-východ Frýdek-Místek Tábor Praha-Šeberov Praha-Dolní Měcholupy Sokolov Cheb Praha-Zbraslav Praha-Nedvězí Praha-Řeporyje Klatovy Praha-Dolní Počernice Karlovy Vary Praha-Suchdol Příbram Praha-Kunratice Vsetín Brno-město Praha-Čakovice Praha 4 Hlavní město Praha Praha-Dolní Chabry Praha-Štěrboholy Tachov Praha 21 Znojmo Kolín Semily Praha-Královice Louny Brno-venkov Litoměřice Praha 17 Teplice Plzeň-město Liberec Praha-Běchovice Jindřichův Hradec Praha-Petrovice Domažlice Praha-Kolovraty Kroměříž Praha 6 Praha 7 Praha-Přední Kopanina Praha 2 Svitavy Ústí nad Labem Chrudim Rokycany Beroun Ústí nad Orlicí Jičín Žďár nad Sázavou Český Krumlov Praha 18 Praha-Vinoř Praha 12 Benešov Praha-Libuš Praha 22 Praha 19 Praha-Újezd Česká Lípa Plzeň-sever Ostrava-město Praha-západ Praha-Koloděje Praha-Nebušice Praha 15 Kladno Rakovník Praha 5 Praha-Křeslice Jeseník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačice

Levná dlažba Bačice

Dlažba Bačice

Zámkové dlažby Bačice

Zámkové betonové dlažby Bačice

Zámková dlažba Bačice

Betonové dlažby Bačice

Betonová dlažba Bačice

Zdící prvky Bačice

Dlažby II jakosti Bačice

Dlažba II jakosti Bačice

Plošné dlažby Bačice