„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačice

Nové produkty Bačice

Dlažby a obrubníky Bačice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačice, Levná dlažba Bačice, Dlažba Bačice, Zámkové dlažby Bačice, Zámkové dlažba Bačice, Betonové dlažby Bačice, Betonová dlažba Bačice, Zdící prvky Bačice, Dlažby II jakosti Bačice, Dlažba II jakosti Bačice, Plošné dlažby Bačice, Plošná dlažba


Další města:

Žďár nad Sázavou Praha-Královice Praha-Újezd Jablonec nad Nisou Přerov Praha 2 Klatovy Praha-Lysolaje Praha 3 Praha 14 Praha-Dolní Chabry Pelhřimov Kutná Hora Praha-Běchovice Blansko Praha-západ Vsetín Břeclav Ostrava-město Kroměříž Prostějov Kladno Český Krumlov Jindřichův Hradec Praha 15 Most Liberec Příbram Rakovník Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nedvězí Kolín Havlíčkův Brod Plzeň-jih Praha-Velká Chuchle Domažlice Strakonice Praha 22 Praha-Čakovice Praha-Libuš Praha 17 Brno-venkov Praha-Slivenec Nymburk Praha-Satalice Praha-Troja Ústí nad Orlicí Plzeň-město Cheb Chrudim Hradec Králové Trutnov Šumperk Praha 5 Teplice Plzeň-sever Praha 7 Rychnov nad Kněžnou Praha-východ Litoměřice Opava Písek Ústí nad Labem Praha-Petrovice Semily Mladá Boleslav Praha-Nebušice Prachatice Praha-Kolovraty Znojmo Praha-Suchdol Praha-Březiněves Praha-Dubeč Praha 16 Benešov Karlovy Vary Praha-Křeslice Třebíč Bruntál Hodonín Tábor Praha 1 Praha 9 Praha-Dolní Počernice Mělník Pardubice Jičín Praha-Zličín Praha-Šeberov Chomutov Rokycany Praha 6 Praha 21 Praha 4 Praha 18 Olomouc Děčín Praha-Řeporyje Praha 13 Praha-Benice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačice

Levná dlažba Bačice

Dlažba Bačice

Zámkové dlažby Bačice

Zámkové betonové dlažby Bačice

Zámková dlažba Bačice

Betonové dlažby Bačice

Betonová dlažba Bačice

Zdící prvky Bačice

Dlažby II jakosti Bačice

Dlažba II jakosti Bačice

Plošné dlažby Bačice