„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bašnice

Nové produkty Bašnice

Dlažby a obrubníky Bašnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bašnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bašnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bašnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bašnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bašnice, Levná dlažba Bašnice, Dlažba Bašnice, Zámkové dlažby Bašnice, Zámkové dlažba Bašnice, Betonové dlažby Bašnice, Betonová dlažba Bašnice, Zdící prvky Bašnice, Dlažby II jakosti Bašnice, Dlažba II jakosti Bašnice, Plošné dlažby Bašnice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 7 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Velká Chuchle Praha 18 Praha-Přední Kopanina Praha-Suchdol Praha 21 Frýdek-Místek Kladno Ústí nad Labem Praha-Šeberov Praha-Troja Cheb Praha 20 Rakovník Praha 19 Most Praha 14 Mělník Ostrava-město Zlín Jihlava Pelhřimov Praha-Dubeč Svitavy Praha-Řeporyje Praha-Klánovice Praha-Vinoř Praha-západ Louny Praha-Dolní Počernice Kutná Hora Mladá Boleslav Praha-Dolní Chabry Kolín Praha-Štěrboholy Praha-východ Písek Praha 5 Rychnov nad Kněžnou Chomutov Děčín Semily Liberec Příbram Český Krumlov Litoměřice Praha 11 Praha 6 Břeclav Blansko Sokolov Praha 10 Benešov Praha-Nedvězí Hradec Králové Praha-Koloděje Vsetín Přerov Praha 15 Karlovy Vary Praha 9 Ústí nad Orlicí Plzeň-jih Brno-město Jeseník Praha 2 Praha-Nebušice Prachatice Jindřichův Hradec Náchod Praha-Čakovice Jablonec nad Nisou Havlíčkův Brod Znojmo Praha-Kunratice Praha 12 Hodonín Plzeň-sever Pardubice Brno-venkov Praha-Kolovraty Šumperk Praha-Běchovice Tábor Tachov Třebíč Vyškov Strakonice Kroměříž Praha-Újezd Prostějov Praha-Lochkov Praha-Petrovice Žďár nad Sázavou Praha 4 Praha 17 Praha-Lysolaje Plzeň-město Praha 3 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bašnice

Levná dlažba Bašnice

Dlažba Bašnice

Zámkové dlažby Bašnice

Zámkové betonové dlažby Bašnice

Zámková dlažba Bašnice

Betonové dlažby Bašnice

Betonová dlažba Bašnice

Zdící prvky Bašnice

Dlažby II jakosti Bašnice

Dlažba II jakosti Bašnice

Plošné dlažby Bašnice