„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bašnice

Nové produkty Bašnice

Dlažby a obrubníky Bašnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bašnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bašnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bašnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bašnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bašnice, Levná dlažba Bašnice, Dlažba Bašnice, Zámkové dlažby Bašnice, Zámkové dlažba Bašnice, Betonové dlažby Bašnice, Betonová dlažba Bašnice, Zdící prvky Bašnice, Dlažby II jakosti Bašnice, Dlažba II jakosti Bašnice, Plošné dlažby Bašnice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Slivenec Praha 14 Praha-Kunratice Zlín Praha-Lochkov Jihlava České Budějovice Kutná Hora Písek Karlovy Vary Plzeň-sever Mladá Boleslav Žďár nad Sázavou Praha-Ďáblice Kolín Beroun Rakovník Praha-Suchdol Blansko Praha-Dolní Měcholupy Brno-venkov Bruntál Praha-Nebušice Praha 21 Uherské Hradiště Český Krumlov Praha 1 Tábor Praha-Královice Šumperk Praha 16 Praha-západ Karviná Praha-Řeporyje Znojmo Praha-Dolní Chabry Praha-Nedvězí Tachov Pelhřimov Praha-Velká Chuchle Nymburk Praha 18 Ostrava-město Trutnov Sokolov Praha 10 Liberec Nový Jičín Česká Lípa Strakonice Praha 8 Praha-Zbraslav Praha-Klánovice Děčín Domažlice Praha 9 Semily Jičín Benešov Most Frýdek-Místek Ústí nad Labem Olomouc Vsetín Kroměříž Náchod Chrudim Vyškov Prostějov Mělník Plzeň-jih Jeseník Praha 4 Praha-Benice Rokycany Rychnov nad Kněžnou Praha-Koloděje Pardubice Hlavní město Praha Praha 17 Praha 3 Teplice Praha-Šeberov Havlíčkův Brod Praha-Vinoř Plzeň-město Praha 20 Jindřichův Hradec Jablonec nad Nisou Praha-Štěrboholy Praha-Křeslice Praha 19 Praha-Čakovice Praha 13 Praha-Dubeč Brno-město Praha 2 Praha-východ Praha-Kolovraty Praha-Lipence ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bašnice

Levná dlažba Bašnice

Dlažba Bašnice

Zámkové dlažby Bašnice

Zámkové betonové dlažby Bašnice

Zámková dlažba Bašnice

Betonové dlažby Bašnice

Betonová dlažba Bašnice

Zdící prvky Bašnice

Dlažby II jakosti Bašnice

Dlažba II jakosti Bašnice

Plošné dlažby Bašnice