„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bašnice

Nové produkty Bašnice

Dlažby a obrubníky Bašnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bašnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bašnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bašnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bašnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bašnice, Levná dlažba Bašnice, Dlažba Bašnice, Zámkové dlažby Bašnice, Zámkové dlažba Bašnice, Betonové dlažby Bašnice, Betonová dlažba Bašnice, Zdící prvky Bašnice, Dlažby II jakosti Bašnice, Dlažba II jakosti Bašnice, Plošné dlažby Bašnice, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Labem Česká Lípa Praha 4 Kutná Hora Klatovy Praha-západ Mladá Boleslav Praha 18 Kolín Plzeň-město Písek Pelhřimov Praha-Šeberov Hlavní město Praha Praha 15 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zličín Přerov Prostějov Liberec Trutnov Blansko Svitavy Praha-Lipence Praha 8 Praha-Koloděje Mělník Praha 12 Hradec Králové Praha 17 Zlín Praha 10 Rychnov nad Kněžnou Praha-Nedvězí Praha 1 Praha-Vinoř Pardubice Ústí nad Orlicí Praha 9 Plzeň-jih Praha 16 Praha 2 Hodonín Plzeň-sever Chrudim Praha 11 Chomutov Praha-Libuš Opava Jihlava Litoměřice Žďár nad Sázavou Příbram Praha 3 Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Počernice Praha-Březiněves Praha-Kolovraty Brno-město Praha 6 Nový Jičín Praha-Ďáblice Šumperk Praha-Klánovice Praha 7 Karlovy Vary Praha-Lysolaje Praha 20 Praha-Čakovice Bruntál Břeclav Praha-východ Praha-Újezd Uherské Hradiště Jeseník Strakonice Praha-Štěrboholy Cheb Benešov Praha-Lochkov Vyškov Praha-Královice Rokycany Praha-Suchdol Třebíč Domažlice Praha-Řeporyje České Budějovice Praha 21 Prachatice Praha-Troja Vsetín Praha 22 Praha-Slivenec Praha 19 Rakovník Praha-Dolní Chabry Kladno Náchod Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bašnice

Levná dlažba Bašnice

Dlažba Bašnice

Zámkové dlažby Bašnice

Zámkové betonové dlažby Bašnice

Zámková dlažba Bašnice

Betonové dlažby Bašnice

Betonová dlažba Bašnice

Zdící prvky Bašnice

Dlažby II jakosti Bašnice

Dlažba II jakosti Bašnice

Plošné dlažby Bašnice