„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bašnice

Nové produkty Bašnice

Dlažby a obrubníky Bašnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bašnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bašnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bašnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bašnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bašnice, Levná dlažba Bašnice, Dlažba Bašnice, Zámkové dlažby Bašnice, Zámkové dlažba Bašnice, Betonové dlažby Bašnice, Betonová dlažba Bašnice, Zdící prvky Bašnice, Dlažby II jakosti Bašnice, Dlažba II jakosti Bašnice, Plošné dlažby Bašnice, Plošná dlažba


Další města:

Prostějov Sokolov Karviná Rychnov nad Kněžnou Praha-Lysolaje Praha 15 Praha 2 Bruntál Písek Přerov Praha 11 Praha-Dolní Chabry Praha-Březiněves Praha-Újezd Praha-Dolní Měcholupy Praha-Velká Chuchle Praha-Přední Kopanina Zlín Jablonec nad Nisou České Budějovice Praha 13 Nymburk Plzeň-jih Praha 6 Chrudim Praha 21 Praha 17 Praha-Čakovice Cheb Praha-Dolní Počernice Praha-Vinoř Praha 4 Brno-město Opava Praha-Klánovice Praha-západ Praha-Satalice Prachatice Praha 12 Praha-Lipence Domažlice Frýdek-Místek Břeclav Žďár nad Sázavou Klatovy Praha-Slivenec Praha-Řeporyje Praha 10 Brno-venkov Ústí nad Labem Most Jindřichův Hradec Kladno Tachov Příbram Pelhřimov Semily Praha-Petrovice Praha-Troja Znojmo Rokycany Litoměřice Blansko Praha 22 Třebíč Praha 16 Praha 20 Praha-Zličín Kolín Hodonín Nový Jičín Praha 18 Praha-Běchovice Mělník Kroměříž Mladá Boleslav Jihlava Olomouc Děčín Louny Trutnov Benešov Teplice Ostrava-město Praha-Kunratice Plzeň-město Praha-východ Praha 8 Česká Lípa Ústí nad Orlicí Praha-Kolovraty Praha-Benice Praha 3 Praha-Ďáblice Kutná Hora Vsetín Uherské Hradiště Plzeň-sever Praha-Suchdol Tábor ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bašnice

Levná dlažba Bašnice

Dlažba Bašnice

Zámkové dlažby Bašnice

Zámkové betonové dlažby Bašnice

Zámková dlažba Bašnice

Betonové dlažby Bašnice

Betonová dlažba Bašnice

Zdící prvky Bašnice

Dlažby II jakosti Bašnice

Dlažba II jakosti Bašnice

Plošné dlažby Bašnice