„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bašnice

Nové produkty Bašnice

Dlažby a obrubníky Bašnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bašnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bašnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bašnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bašnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bašnice, Levná dlažba Bašnice, Dlažba Bašnice, Zámkové dlažby Bašnice, Zámkové dlažba Bašnice, Betonové dlažby Bašnice, Betonová dlažba Bašnice, Zdící prvky Bašnice, Dlažby II jakosti Bašnice, Dlažba II jakosti Bašnice, Plošné dlažby Bašnice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Počernice Cheb Praha-Petrovice Praha-Benice Opava Praha-Zličín Praha-Řeporyje Praha-západ Rokycany Chrudim Děčín Praha 7 Praha 18 Praha 14 Praha-Vinoř Praha-Ďáblice Mělník Praha-Lysolaje Jihlava Nymburk Zlín Kolín Český Krumlov Praha-Běchovice Jindřichův Hradec Praha 20 Olomouc Kutná Hora Praha-Troja Praha-Čakovice Jeseník Liberec Praha-Přední Kopanina Prostějov Praha-Nebušice Havlíčkův Brod Praha 2 Ústí nad Orlicí Trutnov Rychnov nad Kněžnou Strakonice Ústí nad Labem Praha 10 Beroun Sokolov Praha-Suchdol Nový Jičín Praha-východ Praha-Štěrboholy Praha-Královice Praha 3 Praha-Lochkov Rakovník Přerov Plzeň-město Tachov Teplice Praha-Kunratice Praha-Dolní Měcholupy Litoměřice Praha-Zbraslav Praha-Libuš Brno-město Svitavy Praha 22 Příbram Klatovy Praha 5 Žďár nad Sázavou Praha-Koloděje Praha-Klánovice Praha 4 Česká Lípa Praha-Satalice Praha 8 Praha 9 Praha-Slivenec Hlavní město Praha Vyškov Břeclav Praha-Březiněves Ostrava-město Plzeň-sever Benešov Hradec Králové Praha 19 České Budějovice Karlovy Vary Plzeň-jih Praha-Dubeč Praha-Dolní Chabry Uherské Hradiště Znojmo Praha 16 Praha 13 Bruntál Semily Pelhřimov Chomutov Kroměříž ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bašnice

Levná dlažba Bašnice

Dlažba Bašnice

Zámkové dlažby Bašnice

Zámkové betonové dlažby Bašnice

Zámková dlažba Bašnice

Betonové dlažby Bašnice

Betonová dlažba Bašnice

Zdící prvky Bašnice

Dlažby II jakosti Bašnice

Dlažba II jakosti Bašnice

Plošné dlažby Bašnice