„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bašnice

Nové produkty Bašnice

Dlažby a obrubníky Bašnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bašnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bašnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bašnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bašnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bašnice, Levná dlažba Bašnice, Dlažba Bašnice, Zámkové dlažby Bašnice, Zámkové dlažba Bašnice, Betonové dlažby Bašnice, Betonová dlažba Bašnice, Zdící prvky Bašnice, Dlažby II jakosti Bašnice, Dlažba II jakosti Bašnice, Plošné dlažby Bašnice, Plošná dlažba


Další města:

Klatovy Teplice Praha-Kunratice Kutná Hora Olomouc Jeseník Praha 20 Praha 10 Domažlice Karlovy Vary Jablonec nad Nisou Praha 21 Rychnov nad Kněžnou Praha-Řeporyje Chrudim Praha 4 Prostějov Praha-Kolovraty Cheb Vsetín Rokycany Přerov Prachatice Praha 11 Praha 7 Praha-Čakovice Praha-Satalice Uherské Hradiště Praha 14 Praha-Benice Opava Praha 18 Praha 6 Praha-Nedvězí Louny Praha-Troja Kroměříž Písek Znojmo Ostrava-město Praha 8 Praha-Petrovice Praha-Vinoř Havlíčkův Brod Liberec Praha 5 Mladá Boleslav Praha 22 Plzeň-jih Praha-Březiněves Praha-Šeberov Kladno Praha-Dolní Měcholupy Praha 1 Tábor Jičín Praha 3 Ústí nad Labem Svitavy Praha-západ Bruntál Praha-Křeslice Třebíč Děčín Praha 15 Praha-Dubeč Chomutov Praha-Zbraslav Praha-Lysolaje Praha-východ Kolín Praha-Dolní Počernice Zlín Blansko Mělník Šumperk Praha-Běchovice Trutnov Most Brno-venkov Pardubice Praha-Zličín Praha-Lipence Český Krumlov Hlavní město Praha Beroun Příbram Praha-Slivenec Benešov Jindřichův Hradec Praha-Suchdol Praha-Velká Chuchle Praha 12 Nový Jičín Praha-Újezd Strakonice Hradec Králové Hodonín Praha-Libuš Praha 2 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bašnice

Levná dlažba Bašnice

Dlažba Bašnice

Zámkové dlažby Bašnice

Zámkové betonové dlažby Bašnice

Zámková dlažba Bašnice

Betonové dlažby Bašnice

Betonová dlažba Bašnice

Zdící prvky Bašnice

Dlažby II jakosti Bašnice

Dlažba II jakosti Bašnice

Plošné dlažby Bašnice