„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bašnice

Nové produkty Bašnice

Dlažby a obrubníky Bašnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bašnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bašnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bašnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bašnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bašnice, Levná dlažba Bašnice, Dlažba Bašnice, Zámkové dlažby Bašnice, Zámkové dlažba Bašnice, Betonové dlažby Bašnice, Betonová dlažba Bašnice, Zdící prvky Bašnice, Dlažby II jakosti Bašnice, Dlažba II jakosti Bašnice, Plošné dlažby Bašnice, Plošná dlažba


Další města:

Šumperk Praha-Újezd Přerov Rokycany Praha-Lipence Praha-Lochkov Břeclav Praha-Běchovice Písek Pardubice Jičín Praha 14 Hradec Králové Praha 2 Praha-Lysolaje Mělník Praha-Dolní Chabry Bruntál Semily Česká Lípa Praha-Dolní Počernice Opava Praha 7 Karlovy Vary Praha 11 Žďár nad Sázavou Praha-Březiněves Mladá Boleslav Praha-Suchdol Benešov Praha-západ Praha 21 Jablonec nad Nisou Praha-Čakovice Uherské Hradiště Praha-Šeberov Teplice Praha-východ Praha-Kolovraty Praha-Kunratice Tábor Příbram Nymburk Domažlice Plzeň-jih Praha 22 Praha-Přední Kopanina Blansko Hlavní město Praha Praha-Nebušice Praha-Petrovice Hodonín Praha-Libuš Praha 16 Brno-město Kroměříž Praha 18 Pelhřimov Chomutov Tachov Praha 10 Louny Kutná Hora Klatovy Ústí nad Orlicí Praha 12 Praha 9 Praha-Nedvězí Náchod Rakovník Třebíč Praha-Klánovice Jindřichův Hradec Strakonice Prostějov Kladno Plzeň-sever Praha-Slivenec Praha-Ďáblice Praha-Velká Chuchle Děčín Praha-Koloděje Praha-Řeporyje Brno-venkov Praha 6 Vyškov Praha 1 Praha-Křeslice Praha 5 Litoměřice Praha-Královice Rychnov nad Kněžnou Praha 17 Praha-Štěrboholy České Budějovice Praha 15 Praha-Vinoř Ústí nad Labem Beroun Jeseník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bašnice

Levná dlažba Bašnice

Dlažba Bašnice

Zámkové dlažby Bašnice

Zámkové betonové dlažby Bašnice

Zámková dlažba Bašnice

Betonové dlažby Bašnice

Betonová dlažba Bašnice

Zdící prvky Bašnice

Dlažby II jakosti Bašnice

Dlažba II jakosti Bašnice

Plošné dlažby Bašnice