„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bašnice

Nové produkty Bašnice

Dlažby a obrubníky Bašnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bašnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bašnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bašnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bašnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bašnice, Levná dlažba Bašnice, Dlažba Bašnice, Zámkové dlažby Bašnice, Zámkové dlažba Bašnice, Betonové dlažby Bašnice, Betonová dlažba Bašnice, Zdící prvky Bašnice, Dlažby II jakosti Bašnice, Dlažba II jakosti Bašnice, Plošné dlažby Bašnice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Křeslice Plzeň-město Prachatice Ústí nad Labem Praha-Dubeč Praha-Březiněves Hradec Králové Praha-Dolní Chabry Praha-Lipence Hlavní město Praha Praha-Klánovice Blansko Praha-Čakovice Písek Praha-Lochkov Kladno Tachov Praha-Slivenec Kolín Praha 15 Praha-Běchovice Znojmo Rokycany Litoměřice Praha 5 Praha 2 Plzeň-jih Praha-Nebušice Praha 14 Praha-Šeberov Cheb Praha-Zličín Česká Lípa Vsetín Praha 1 Karviná Praha-Řeporyje Jihlava Vyškov Praha 16 Klatovy Praha 13 Praha-východ Bruntál Chrudim Praha-Zbraslav Praha-Štěrboholy Svitavy Praha-západ Český Krumlov Praha-Dolní Počernice Opava Nymburk Havlíčkův Brod Praha 3 Zlín Děčín Praha-Koloděje Praha 18 Praha 9 Karlovy Vary Praha-Libuš Ústí nad Orlicí Jeseník Liberec Praha-Královice Praha 4 Domažlice Pardubice Praha 19 Praha-Ďáblice Žďár nad Sázavou Praha-Nedvězí Uherské Hradiště Praha 10 Mělník Sokolov Praha-Lysolaje Praha 21 Šumperk Třebíč Praha-Velká Chuchle České Budějovice Kutná Hora Beroun Mladá Boleslav Louny Frýdek-Místek Olomouc Chomutov Praha 20 Břeclav Benešov Semily Praha-Újezd Nový Jičín Praha-Kunratice Praha 6 Kroměříž Praha-Kolovraty ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bašnice

Levná dlažba Bašnice

Dlažba Bašnice

Zámkové dlažby Bašnice

Zámkové betonové dlažby Bašnice

Zámková dlažba Bašnice

Betonové dlažby Bašnice

Betonová dlažba Bašnice

Zdící prvky Bašnice

Dlažby II jakosti Bašnice

Dlažba II jakosti Bašnice

Plošné dlažby Bašnice