„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bašnice

Nové produkty Bašnice

Dlažby a obrubníky Bašnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bašnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bašnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bašnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bašnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bašnice, Levná dlažba Bašnice, Dlažba Bašnice, Zámkové dlažby Bašnice, Zámkové dlažba Bašnice, Betonové dlažby Bašnice, Betonová dlažba Bašnice, Zdící prvky Bašnice, Dlažby II jakosti Bašnice, Dlažba II jakosti Bašnice, Plošné dlažby Bašnice, Plošná dlažba


Další města:

Teplice Pelhřimov Karlovy Vary Praha-Dolní Počernice Benešov Praha-Štěrboholy Praha-Čakovice Plzeň-jih Jablonec nad Nisou Praha-Lochkov Cheb Praha 5 Semily Praha-Troja Opava Kladno Břeclav Praha-Satalice Praha 4 Praha-Koloděje Praha 2 Praha-Ďáblice Praha 21 Praha-Slivenec Praha 8 Uherské Hradiště Olomouc Mladá Boleslav Praha 3 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kunratice Strakonice Praha-Libuš Praha 11 Praha-Dubeč Nymburk Praha 15 Rakovník Jindřichův Hradec Písek Nový Jičín Praha-Březiněves Praha-Šeberov Praha 22 Praha-Vinoř Praha 7 Praha-Klánovice Praha-Újezd Český Krumlov Hlavní město Praha Praha 12 Brno-město Praha 13 Blansko Mělník Sokolov Příbram Praha-východ Pardubice Prostějov Praha 20 Brno-venkov Kroměříž Kutná Hora Praha-Lipence Louny Praha-Benice Jeseník Zlín Praha 17 Praha-Suchdol Šumperk Plzeň-město Praha-Lysolaje Praha-Kolovraty Domažlice Ostrava-město Karviná Praha-Křeslice Praha-Zličín Chrudim Praha 16 Žďár nad Sázavou Bruntál Kolín Hradec Králové Svitavy Praha-Velká Chuchle Praha-Královice Praha-Přední Kopanina Prachatice Trutnov Hodonín Praha-Dolní Chabry Tábor Praha-Zbraslav Vsetín Jihlava Praha 19 Vyškov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bašnice

Levná dlažba Bašnice

Dlažba Bašnice

Zámkové dlažby Bašnice

Zámkové betonové dlažby Bašnice

Zámková dlažba Bašnice

Betonové dlažby Bašnice

Betonová dlažba Bašnice

Zdící prvky Bašnice

Dlažby II jakosti Bašnice

Dlažba II jakosti Bašnice

Plošné dlažby Bašnice