„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bašnice

Nové produkty Bašnice

Dlažby a obrubníky Bašnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bašnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bašnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bašnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bašnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bašnice, Levná dlažba Bašnice, Dlažba Bašnice, Zámkové dlažby Bašnice, Zámkové dlažba Bašnice, Betonové dlažby Bašnice, Betonová dlažba Bašnice, Zdící prvky Bašnice, Dlažby II jakosti Bašnice, Dlažba II jakosti Bašnice, Plošné dlažby Bašnice, Plošná dlažba


Další města:

Vsetín Praha 8 Praha-Libuš Beroun Hlavní město Praha Louny Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Měcholupy Domažlice Praha 2 Ústí nad Orlicí Praha-Zličín Praha-Slivenec Plzeň-město Přerov Zlín Strakonice Český Krumlov Praha-východ Praha 19 Praha 3 Praha-Lochkov Tábor Most Praha 7 Klatovy Brno-venkov Jihlava Uherské Hradiště Praha-západ Praha-Dubeč Praha 18 Praha 13 Plzeň-jih Praha 21 Cheb Třebíč Ústí nad Labem Chrudim Praha 5 Liberec Praha-Újezd Pelhřimov Praha-Řeporyje Kroměříž Litoměřice Praha-Koloděje Opava Vyškov Praha-Nebušice Prachatice Kladno Žďár nad Sázavou Frýdek-Místek Praha-Klánovice Olomouc Praha-Čakovice Jičín Praha-Březiněves Praha-Dolní Chabry Praha-Křeslice Břeclav Ostrava-město Brno-město Hodonín Praha-Kunratice Mělník Příbram Praha-Vinoř Pardubice Rakovník Praha-Kolovraty Havlíčkův Brod Prostějov Praha 9 Praha-Nedvězí Benešov Praha 22 Mladá Boleslav Svitavy Jablonec nad Nisou Praha 6 Praha-Královice Praha-Suchdol Praha-Satalice Praha-Lipence Jindřichův Hradec Praha-Přední Kopanina Praha-Petrovice Nový Jičín Chomutov Trutnov Praha 14 Hradec Králové Semily Tachov Praha-Běchovice Plzeň-sever Praha-Ďáblice Rychnov nad Kněžnou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bašnice

Levná dlažba Bašnice

Dlažba Bašnice

Zámkové dlažby Bašnice

Zámkové betonové dlažby Bašnice

Zámková dlažba Bašnice

Betonové dlažby Bašnice

Betonová dlažba Bašnice

Zdící prvky Bašnice

Dlažby II jakosti Bašnice

Dlažba II jakosti Bašnice

Plošné dlažby Bašnice