„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bašnice

Nové produkty Bašnice

Dlažby a obrubníky Bašnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bašnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bašnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bašnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bašnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bašnice, Levná dlažba Bašnice, Dlažba Bašnice, Zámkové dlažby Bašnice, Zámkové dlažba Bašnice, Betonové dlažby Bašnice, Betonová dlažba Bašnice, Zdící prvky Bašnice, Dlažby II jakosti Bašnice, Dlažba II jakosti Bašnice, Plošné dlažby Bašnice, Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Jablonec nad Nisou Praha 12 Most Bruntál Praha 10 Strakonice Praha-Nebušice Tábor Rakovník Praha 21 Praha 17 Teplice Kutná Hora Svitavy Nový Jičín Praha-Křeslice Praha 22 Jindřichův Hradec Praha-Lochkov Praha-Koloděje Praha 9 Příbram Ústí nad Orlicí Vsetín Praha-Kolovraty Praha-Ďáblice Hlavní město Praha Mělník Rychnov nad Kněžnou Praha 11 Praha-Benice Chomutov Vyškov Kladno Hradec Králové Praha-Řeporyje Plzeň-město Rokycany Praha-Nedvězí Havlíčkův Brod Praha 4 Praha-Petrovice Praha-východ Karlovy Vary Praha-Újezd Jihlava Praha 3 Písek Jičín Praha 15 Praha 1 Mladá Boleslav Praha 14 Opava Semily Brno-město Břeclav Uherské Hradiště Český Krumlov Žďár nad Sázavou Praha-Dubeč Praha 20 Třebíč Praha-Březiněves Frýdek-Místek Praha 7 Jeseník Praha-Dolní Chabry Litoměřice Praha-Klánovice Ostrava-město Prostějov Praha-Satalice Praha 13 Praha-Čakovice Praha-Zbraslav Děčín Blansko Praha-Královice Praha 5 České Budějovice Praha-Dolní Počernice Praha-Štěrboholy Praha-Libuš Praha 18 Praha-Troja Domažlice Přerov Praha 16 Klatovy Praha-Zličín Cheb Praha-Přední Kopanina Olomouc Praha-Slivenec Prachatice Trutnov Nymburk Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bašnice

Levná dlažba Bašnice

Dlažba Bašnice

Zámkové dlažby Bašnice

Zámkové betonové dlažby Bašnice

Zámková dlažba Bašnice

Betonové dlažby Bašnice

Betonová dlažba Bašnice

Zdící prvky Bašnice

Dlažby II jakosti Bašnice

Dlažba II jakosti Bašnice

Plošné dlažby Bašnice