„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bašnice

Nové produkty Bašnice

Dlažby a obrubníky Bašnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bašnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bašnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bašnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bašnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bašnice, Levná dlažba Bašnice, Dlažba Bašnice, Zámkové dlažby Bašnice, Zámkové dlažba Bašnice, Betonové dlažby Bašnice, Betonová dlažba Bašnice, Zdící prvky Bašnice, Dlažby II jakosti Bašnice, Dlažba II jakosti Bašnice, Plošné dlažby Bašnice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Řeporyje Teplice Hodonín Pelhřimov Hlavní město Praha Domažlice Praha-západ Jihlava Kroměříž Litoměřice Praha-Petrovice Beroun Frýdek-Místek Brno-město Náchod Klatovy Praha 10 Děčín Česká Lípa Praha 6 Praha-Čakovice Praha 5 Chomutov Nymburk Plzeň-jih Praha-Troja Praha 7 Bruntál Nový Jičín Prostějov Kolín Jablonec nad Nisou Praha-Zbraslav Praha-Kunratice Opava Tábor Praha-Královice Praha-Dubeč Kladno Praha 22 Praha-Lochkov Praha-Libuš Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Chabry Písek Havlíčkův Brod Prachatice Rakovník Jeseník Břeclav Rokycany Kutná Hora Plzeň-město České Budějovice Praha-východ Svitavy Praha-Lysolaje Cheb Praha-Nedvězí Praha-Březiněves Znojmo Praha 8 Příbram Praha 9 Pardubice Praha-Satalice Praha-Zličín Louny Praha-Dolní Počernice Praha 3 Praha 14 Praha 17 Praha-Kolovraty Tachov Český Krumlov Praha 4 Plzeň-sever Mělník Praha 12 Praha-Benice Ostrava-město Praha-Ďáblice Přerov Zlín Hradec Králové Praha 11 Praha-Křeslice Uherské Hradiště Ústí nad Labem Praha-Lipence Ústí nad Orlicí Blansko Praha 1 Jindřichův Hradec Liberec Praha-Dolní Měcholupy Třebíč Praha-Klánovice Rychnov nad Kněžnou Praha-Újezd ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bašnice

Levná dlažba Bašnice

Dlažba Bašnice

Zámkové dlažby Bašnice

Zámkové betonové dlažby Bašnice

Zámková dlažba Bašnice

Betonové dlažby Bašnice

Betonová dlažba Bašnice

Zdící prvky Bašnice

Dlažby II jakosti Bašnice

Dlažba II jakosti Bašnice

Plošné dlažby Bašnice