„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bašnice

Nové produkty Bašnice

Dlažby a obrubníky Bašnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bašnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bašnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bašnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bašnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bašnice, Levná dlažba Bašnice, Dlažba Bašnice, Zámkové dlažby Bašnice, Zámkové dlažba Bašnice, Betonové dlažby Bašnice, Betonová dlažba Bašnice, Zdící prvky Bašnice, Dlažby II jakosti Bašnice, Dlažba II jakosti Bašnice, Plošné dlažby Bašnice, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Orlicí Praha 8 Praha 1 Hlavní město Praha Praha 18 Louny Olomouc Litoměřice Praha-Dolní Chabry Praha-Zbraslav Sokolov Praha 16 Příbram Plzeň-sever Praha-Dubeč Žďár nad Sázavou Havlíčkův Brod Ostrava-město Praha-Satalice Praha-západ Praha-Řeporyje Jablonec nad Nisou Hodonín Praha-Vinoř Praha-Lochkov Nový Jičín Praha 9 Praha-Lysolaje Jindřichův Hradec Praha-Kolovraty Praha-Slivenec Praha 6 Přerov Beroun Praha-Troja Karlovy Vary Praha-Lipence Jeseník Kladno Český Krumlov Praha-Velká Chuchle Svitavy Most Tábor Nymburk Praha 15 Praha-Libuš Praha-Benice Břeclav Tachov Kroměříž Rokycany Praha-Křeslice Praha-Újezd Šumperk Semily Plzeň-město Praha-Koloděje Vyškov Opava Děčín Brno-venkov Jihlava Praha 3 Praha-Nebušice Praha 12 Blansko Praha 17 Náchod Praha-východ Frýdek-Místek Praha 20 Prostějov Praha-Kunratice Strakonice Praha 2 Praha 14 Písek Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Počernice Praha 10 Karviná Pelhřimov Česká Lípa České Budějovice Praha-Nedvězí Vsetín Teplice Brno-město Jičín Chrudim Praha-Suchdol Mělník Praha 19 Trutnov Praha 5 Praha-Petrovice Zlín Mladá Boleslav Chomutov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bašnice

Levná dlažba Bašnice

Dlažba Bašnice

Zámkové dlažby Bašnice

Zámkové betonové dlažby Bašnice

Zámková dlažba Bašnice

Betonové dlažby Bašnice

Betonová dlažba Bašnice

Zdící prvky Bašnice

Dlažby II jakosti Bašnice

Dlažba II jakosti Bašnice

Plošné dlažby Bašnice