„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bavorov

Nové produkty Bavorov

Dlažby a obrubníky Bavorov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bavorov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bavorov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bavorov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bavorov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bavorov, Levná dlažba Bavorov, Dlažba Bavorov, Zámkové dlažby Bavorov, Zámkové dlažba Bavorov, Betonové dlažby Bavorov, Betonová dlažba Bavorov, Zdící prvky Bavorov, Dlažby II jakosti Bavorov, Dlažba II jakosti Bavorov, Plošné dlažby Bavorov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zbraslav Praha 11 Praha-západ Praha 20 Praha 13 Praha-Dolní Chabry Praha-Benice Praha-Šeberov Frýdek-Místek Ústí nad Orlicí Jindřichův Hradec Praha-Kunratice Český Krumlov Brno-venkov Plzeň-město Karlovy Vary Praha-Suchdol Hradec Králové Teplice Hlavní město Praha Praha 21 Kolín Praha-Lochkov Most Česká Lípa Praha-Přední Kopanina Praha 5 Vyškov Vsetín Nymburk Praha-Královice Praha 7 Náchod Hodonín Praha-Troja Šumperk Třebíč Pardubice Praha-Velká Chuchle Pelhřimov Praha 16 Praha-Dubeč Praha-Libuš Praha-Klánovice Praha-Křeslice Sokolov Praha-Březiněves Jeseník Blansko Zlín Litoměřice Opava Nový Jičín Praha-Dolní Počernice Praha-Zličín Písek Praha 4 Bruntál Praha-Lipence Prostějov Praha-Ďáblice Praha 10 Praha 19 Praha-Lysolaje Louny Brno-město Liberec Rakovník Rokycany Mělník Praha 15 Žďár nad Sázavou Domažlice Praha-Slivenec Praha 8 Jablonec nad Nisou Ústí nad Labem České Budějovice Chomutov Praha 6 Praha-Vinoř Plzeň-jih Praha-Újezd Děčín Karviná Ostrava-město Praha 22 Trutnov Praha 3 Přerov Praha 2 Jihlava Kroměříž Tábor Praha-Čakovice Jičín Praha 14 Praha 1 Beroun Kladno ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bavorov

Levná dlažba Bavorov

Dlažba Bavorov

Zámkové dlažby Bavorov

Zámkové betonové dlažby Bavorov

Zámková dlažba Bavorov

Betonové dlažby Bavorov

Betonová dlažba Bavorov

Zdící prvky Bavorov

Dlažby II jakosti Bavorov

Dlažba II jakosti Bavorov

Plošné dlažby Bavorov