„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bavorov

Nové produkty Bavorov

Dlažby a obrubníky Bavorov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bavorov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bavorov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bavorov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bavorov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bavorov, Levná dlažba Bavorov, Dlažba Bavorov, Zámkové dlažby Bavorov, Zámkové dlažba Bavorov, Betonové dlažby Bavorov, Betonová dlažba Bavorov, Zdící prvky Bavorov, Dlažby II jakosti Bavorov, Dlažba II jakosti Bavorov, Plošné dlažby Bavorov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Klánovice Praha-Libuš Praha 1 Praha 15 Žďár nad Sázavou Pelhřimov Přerov Praha-Ďáblice Praha 22 Praha 19 Šumperk Jindřichův Hradec Louny Praha-západ Litoměřice Ostrava-město Praha-východ Praha-Zličín Hlavní město Praha Zlín Opava Praha-Březiněves Cheb Chomutov Praha 2 Praha-Běchovice Praha-Štěrboholy Praha-Řeporyje Praha 3 Praha 11 Nový Jičín Praha-Kunratice Vsetín Kladno Domažlice Klatovy Bruntál Rychnov nad Kněžnou Liberec Praha-Dubeč Praha-Královice Praha-Slivenec Praha-Koloděje Praha 13 Praha-Vinoř Praha-Velká Chuchle Děčín Chrudim Praha 21 Olomouc Praha 5 Praha-Újezd Blansko Praha-Dolní Počernice Praha-Nebušice Sokolov Praha-Kolovraty Česká Lípa Praha 10 Praha-Lochkov Znojmo Plzeň-jih Jihlava Semily Jeseník Praha-Lipence Praha 8 Kolín Praha-Suchdol Teplice Ústí nad Orlicí Příbram Kroměříž Praha-Dolní Chabry Praha 20 Hodonín Frýdek-Místek Hradec Králové Most Praha 12 Tábor Praha-Troja Plzeň-město Praha-Zbraslav Trutnov Praha-Dolní Měcholupy Praha 6 Havlíčkův Brod Vyškov Prostějov Třebíč Plzeň-sever Praha 18 Kutná Hora Prachatice České Budějovice Ústí nad Labem Brno-venkov Mělník Český Krumlov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bavorov

Levná dlažba Bavorov

Dlažba Bavorov

Zámkové dlažby Bavorov

Zámkové betonové dlažby Bavorov

Zámková dlažba Bavorov

Betonové dlažby Bavorov

Betonová dlažba Bavorov

Zdící prvky Bavorov

Dlažby II jakosti Bavorov

Dlažba II jakosti Bavorov

Plošné dlažby Bavorov