„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bavorov

Nové produkty Bavorov

Dlažby a obrubníky Bavorov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bavorov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bavorov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bavorov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bavorov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bavorov, Levná dlažba Bavorov, Dlažba Bavorov, Zámkové dlažby Bavorov, Zámkové dlažba Bavorov, Betonové dlažby Bavorov, Betonová dlažba Bavorov, Zdící prvky Bavorov, Dlažby II jakosti Bavorov, Dlažba II jakosti Bavorov, Plošné dlažby Bavorov, Plošná dlažba


Další města:

Vsetín Praha-Újezd Hodonín Most Znojmo Praha-Troja Sokolov Praha 1 Plzeň-město Strakonice České Budějovice Praha 2 Chomutov Beroun Hradec Králové Teplice Praha-Kolovraty Ostrava-město Pelhřimov Praha 19 Hlavní město Praha Jablonec nad Nisou Třebíč Ústí nad Labem Bruntál Česká Lípa Přerov Praha 7 Mělník Břeclav Jindřichův Hradec Nový Jičín Praha-Přední Kopanina Praha-Koloděje Praha 11 Benešov Kolín Cheb Žďár nad Sázavou Praha 4 Klatovy Ústí nad Orlicí Praha-východ Praha-Satalice Náchod Havlíčkův Brod Šumperk Rychnov nad Kněžnou Praha-západ Děčín Praha 3 Praha-Nebušice Příbram Olomouc Rakovník Praha 13 Jičín Praha 21 Prachatice Praha-Zbraslav Praha-Dolní Chabry Praha 9 Praha 17 Litoměřice Praha-Kunratice Blansko Český Krumlov Praha 18 Zlín Praha-Suchdol Brno-venkov Jihlava Praha 22 Praha-Nedvězí Praha-Dubeč Praha 5 Semily Domažlice Kutná Hora Praha-Petrovice Mladá Boleslav Kroměříž Tachov Nymburk Uherské Hradiště Praha-Dolní Měcholupy Karlovy Vary Praha-Královice Praha-Řeporyje Svitavy Praha 16 Praha 14 Trutnov Pardubice Praha-Dolní Počernice Karviná Praha-Zličín Praha-Čakovice Chrudim Praha-Štěrboholy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bavorov

Levná dlažba Bavorov

Dlažba Bavorov

Zámkové dlažby Bavorov

Zámkové betonové dlažby Bavorov

Zámková dlažba Bavorov

Betonové dlažby Bavorov

Betonová dlažba Bavorov

Zdící prvky Bavorov

Dlažby II jakosti Bavorov

Dlažba II jakosti Bavorov

Plošné dlažby Bavorov