„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bavorov

Nové produkty Bavorov

Dlažby a obrubníky Bavorov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bavorov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bavorov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bavorov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bavorov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bavorov, Levná dlažba Bavorov, Dlažba Bavorov, Zámkové dlažby Bavorov, Zámkové dlažba Bavorov, Betonové dlažby Bavorov, Betonová dlažba Bavorov, Zdící prvky Bavorov, Dlažby II jakosti Bavorov, Dlažba II jakosti Bavorov, Plošné dlažby Bavorov, Plošná dlažba


Další města:

Náchod Brno-venkov Chomutov Praha-Troja Vyškov Zlín Praha-Benice Praha-Velká Chuchle Nymburk Děčín Klatovy Litoměřice Praha-Řeporyje Praha-Lysolaje Praha 15 Šumperk Břeclav Liberec Ústí nad Labem Praha-Dolní Měcholupy Pelhřimov Praha-Královice Kroměříž Jindřichův Hradec Hradec Králové Praha-Ďáblice Olomouc Strakonice Frýdek-Místek Uherské Hradiště Praha-Koloděje Praha-Petrovice Rokycany Praha 22 Praha 19 Praha 18 Praha-východ Praha-Běchovice Vsetín Praha 5 Praha 10 Trutnov Hlavní město Praha Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Chabry Třebíč Blansko Praha-Kolovraty Česká Lípa Praha-Kunratice Plzeň-jih Praha 16 Praha-Vinoř Praha-Březiněves Praha-Nedvězí Plzeň-město Praha 12 Praha-Slivenec Hodonín Praha 9 Praha 11 Praha-Dubeč Praha 2 Ostrava-město Benešov Nový Jičín Jihlava Praha-Satalice Mělník Tachov Kutná Hora Plzeň-sever Semily Praha-Libuš Písek Přerov Teplice České Budějovice Prostějov Praha-Suchdol Jičín Praha-Újezd Svitavy Český Krumlov Jablonec nad Nisou Praha 1 Praha 20 Znojmo Opava Praha-západ Praha 17 Kolín Praha 14 Sokolov Praha-Lipence Karviná Karlovy Vary Prachatice Praha 3 Příbram ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bavorov

Levná dlažba Bavorov

Dlažba Bavorov

Zámkové dlažby Bavorov

Zámkové betonové dlažby Bavorov

Zámková dlažba Bavorov

Betonové dlažby Bavorov

Betonová dlažba Bavorov

Zdící prvky Bavorov

Dlažby II jakosti Bavorov

Dlažba II jakosti Bavorov

Plošné dlažby Bavorov