„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bavorov

Nové produkty Bavorov

Dlažby a obrubníky Bavorov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bavorov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bavorov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bavorov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bavorov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bavorov, Levná dlažba Bavorov, Dlažba Bavorov, Zámkové dlažby Bavorov, Zámkové dlažba Bavorov, Betonové dlažby Bavorov, Betonová dlažba Bavorov, Zdící prvky Bavorov, Dlažby II jakosti Bavorov, Dlažba II jakosti Bavorov, Plošné dlažby Bavorov, Plošná dlažba


Další města:

Kutná Hora Praha-Ďáblice Praha-Přední Kopanina Praha 18 Brno-venkov Rokycany Praha-východ Uherské Hradiště Praha-Dolní Chabry Praha 1 Třebíč Ústí nad Orlicí Praha-Kolovraty Šumperk Praha-Řeporyje Liberec Praha-Lipence Znojmo Praha 8 Sokolov Praha-Lochkov Jindřichův Hradec Praha-Březiněves Praha-Libuš Praha-Dolní Měcholupy Karlovy Vary Mělník Beroun Nový Jičín Praha 17 Praha-Troja Praha-západ Praha 19 Praha 9 Praha 14 Mladá Boleslav Tachov Praha-Nedvězí Praha-Dubeč Praha 12 České Budějovice Praha-Čakovice Praha-Křeslice Praha-Královice Bruntál Hodonín Praha-Šeberov Praha 2 Benešov Klatovy Rakovník Brno-město Praha-Lysolaje Chrudim Jihlava Opava Rychnov nad Kněžnou Prostějov Praha-Štěrboholy Zlín Česká Lípa Kladno Pelhřimov Praha-Slivenec Český Krumlov Ostrava-město Frýdek-Místek Praha-Nebušice Svitavy Kolín Havlíčkův Brod Praha 15 Praha-Klánovice Prachatice Praha 22 Karviná Ústí nad Labem Most Praha-Benice Praha 5 Praha-Satalice Olomouc Blansko Písek Příbram Strakonice Jablonec nad Nisou Teplice Děčín Jičín Praha-Kunratice Pardubice Praha 11 Praha 13 Litoměřice Praha 3 Vsetín Praha 21 Praha-Vinoř Praha 4 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bavorov

Levná dlažba Bavorov

Dlažba Bavorov

Zámkové dlažby Bavorov

Zámkové betonové dlažby Bavorov

Zámková dlažba Bavorov

Betonové dlažby Bavorov

Betonová dlažba Bavorov

Zdící prvky Bavorov

Dlažby II jakosti Bavorov

Dlažba II jakosti Bavorov

Plošné dlažby Bavorov