„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bavorov

Nové produkty Bavorov

Dlažby a obrubníky Bavorov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bavorov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bavorov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bavorov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bavorov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bavorov, Levná dlažba Bavorov, Dlažba Bavorov, Zámkové dlažby Bavorov, Zámkové dlažba Bavorov, Betonové dlažby Bavorov, Betonová dlažba Bavorov, Zdící prvky Bavorov, Dlažby II jakosti Bavorov, Dlažba II jakosti Bavorov, Plošné dlažby Bavorov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 3 Praha 1 Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Labem Praha-Řeporyje Hlavní město Praha Chrudim Písek Praha-východ Praha 11 Kroměříž Sokolov Vsetín Plzeň-město Rakovník Šumperk Ústí nad Orlicí Svitavy Plzeň-jih Praha-Lysolaje Praha-Klánovice Praha-Petrovice Praha-Slivenec Praha-Dolní Chabry Praha 21 Trutnov Praha 7 Cheb Kolín Strakonice Nymburk Praha-Dubeč Žďár nad Sázavou Jičín Praha-Nedvězí Praha 16 Praha-Újezd Rokycany Česká Lípa Teplice Praha-Šeberov Semily Praha-západ Domažlice Praha-Suchdol Praha 4 Tábor Chomutov Tachov Praha 12 Zlín Jihlava Praha-Březiněves Bruntál Karviná Praha-Satalice Praha-Libuš Kladno Pardubice Praha-Kunratice Praha-Benice Děčín Benešov Praha-Zličín Praha 9 Klatovy Břeclav Praha-Štěrboholy Havlíčkův Brod Vyškov Prachatice Praha 17 Praha-Čakovice Jablonec nad Nisou Praha-Troja Jindřichův Hradec Praha-Ďáblice Frýdek-Místek Praha 14 Praha-Kolovraty Praha-Vinoř Most Příbram Louny Praha 15 Karlovy Vary České Budějovice Praha-Křeslice Olomouc Praha 10 Praha 20 Ostrava-město Praha 2 Prostějov Praha-Dolní Počernice Nový Jičín Znojmo Praha-Velká Chuchle Kutná Hora Mělník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bavorov

Levná dlažba Bavorov

Dlažba Bavorov

Zámkové dlažby Bavorov

Zámkové betonové dlažby Bavorov

Zámková dlažba Bavorov

Betonové dlažby Bavorov

Betonová dlažba Bavorov

Zdící prvky Bavorov

Dlažby II jakosti Bavorov

Dlažba II jakosti Bavorov

Plošné dlažby Bavorov