„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bavorov

Nové produkty Bavorov

Dlažby a obrubníky Bavorov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bavorov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bavorov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bavorov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bavorov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bavorov, Levná dlažba Bavorov, Dlažba Bavorov, Zámkové dlažby Bavorov, Zámkové dlažba Bavorov, Betonové dlažby Bavorov, Betonová dlažba Bavorov, Zdící prvky Bavorov, Dlažby II jakosti Bavorov, Dlažba II jakosti Bavorov, Plošné dlažby Bavorov, Plošná dlažba


Další města:

Havlíčkův Brod Beroun Praha-Lysolaje Praha-Přední Kopanina Praha 19 Svitavy Domažlice Praha-Vinoř Jičín Praha-Dolní Měcholupy Praha 6 Praha-západ Praha-Koloděje Kroměříž Praha-Petrovice Přerov Karviná Ústí nad Orlicí Bruntál Praha 7 Břeclav Opava Ústí nad Labem Praha 10 Praha-Běchovice Praha-Šeberov Praha 22 Praha 1 Litoměřice Praha 17 Rychnov nad Kněžnou Praha 2 Pelhřimov Cheb Praha 11 Praha 16 Praha-Kolovraty Praha-Čakovice Šumperk Rokycany Hlavní město Praha Vsetín Liberec Praha-Březiněves Praha-Ďáblice Zlín Hradec Králové Praha 14 Praha 18 Mělník Chomutov Chrudim Praha-Slivenec Český Krumlov Rakovník Praha-Lochkov Praha 8 Vyškov Benešov Praha-Satalice Pardubice Uherské Hradiště Znojmo České Budějovice Jihlava Kolín Praha-Dubeč Praha-Libuš Nový Jičín Brno-venkov Louny Žďár nad Sázavou Jeseník Strakonice Kutná Hora Olomouc Praha-Zbraslav Blansko Praha 15 Praha-Troja Kladno Praha-Suchdol Praha 13 Praha 12 Sokolov Praha 9 Plzeň-sever Příbram Semily Písek Praha-Klánovice Děčín Tábor Praha 5 Praha-Benice Nymburk Praha-Újezd Karlovy Vary Praha-Dolní Chabry Náchod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bavorov

Levná dlažba Bavorov

Dlažba Bavorov

Zámkové dlažby Bavorov

Zámkové betonové dlažby Bavorov

Zámková dlažba Bavorov

Betonové dlažby Bavorov

Betonová dlažba Bavorov

Zdící prvky Bavorov

Dlažby II jakosti Bavorov

Dlažba II jakosti Bavorov

Plošné dlažby Bavorov