„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bavorov

Nové produkty Bavorov

Dlažby a obrubníky Bavorov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bavorov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bavorov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bavorov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bavorov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bavorov, Levná dlažba Bavorov, Dlažba Bavorov, Zámkové dlažby Bavorov, Zámkové dlažba Bavorov, Betonové dlažby Bavorov, Betonová dlažba Bavorov, Zdící prvky Bavorov, Dlažby II jakosti Bavorov, Dlažba II jakosti Bavorov, Plošné dlažby Bavorov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Štěrboholy Praha 3 Praha-Zbraslav Praha-Lochkov Jablonec nad Nisou Praha-Vinoř Praha-Libuš Rychnov nad Kněžnou Pelhřimov Praha-Ďáblice Karlovy Vary Praha-Velká Chuchle Opava Praha 2 Břeclav Chomutov Mladá Boleslav Praha-Dolní Měcholupy Blansko Praha-Suchdol Frýdek-Místek Ústí nad Labem Praha-Kolovraty Praha 12 Liberec Praha-Běchovice Hradec Králové Praha 19 Jindřichův Hradec Bruntál Praha-západ Praha-Klánovice Praha 21 Písek Zlín Praha-Lysolaje Praha-Dolní Chabry Mělník Praha 13 Hlavní město Praha Klatovy Praha 6 Plzeň-sever Praha-Nebušice Semily Vyškov Plzeň-město Žďár nad Sázavou Praha 4 Praha 16 Ostrava-město Tábor Praha 15 Tachov Praha-Řeporyje Praha-Koloděje České Budějovice Chrudim Karviná Praha 9 Pardubice Jeseník Třebíč Praha-Slivenec Praha 10 Vsetín Praha-Troja Praha-Šeberov Nymburk Praha-Újezd Děčín Nový Jičín Praha 22 Plzeň-jih Prostějov Strakonice Praha-Kunratice Uherské Hradiště Jičín Šumperk Brno-venkov Praha-Křeslice Náchod Praha 8 Domažlice Kladno Ústí nad Orlicí Praha-Lipence Prachatice Český Krumlov Most Praha 18 Havlíčkův Brod Praha-Satalice Kolín Rokycany Praha-Nedvězí Praha-Přední Kopanina Rakovník Praha-Čakovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bavorov

Levná dlažba Bavorov

Dlažba Bavorov

Zámkové dlažby Bavorov

Zámkové betonové dlažby Bavorov

Zámková dlažba Bavorov

Betonové dlažby Bavorov

Betonová dlažba Bavorov

Zdící prvky Bavorov

Dlažby II jakosti Bavorov

Dlažba II jakosti Bavorov

Plošné dlažby Bavorov