„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bavorov

Nové produkty Bavorov

Dlažby a obrubníky Bavorov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bavorov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bavorov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bavorov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bavorov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bavorov, Levná dlažba Bavorov, Dlažba Bavorov, Zámkové dlažby Bavorov, Zámkové dlažba Bavorov, Betonové dlažby Bavorov, Betonová dlažba Bavorov, Zdící prvky Bavorov, Dlažby II jakosti Bavorov, Dlažba II jakosti Bavorov, Plošné dlažby Bavorov, Plošná dlažba


Další města:

Břeclav Chomutov Praha-Štěrboholy Praha-Vinoř Praha 4 Kutná Hora Praha-Troja Opava Praha 9 Praha 2 Hlavní město Praha Praha-Satalice Havlíčkův Brod Praha 14 Praha-Velká Chuchle Písek Přerov Semily Brno-venkov Praha 8 Jihlava Prachatice Praha-Suchdol Frýdek-Místek Plzeň-jih Blansko Tábor Praha-Křeslice Pardubice Kroměříž Kladno Praha 22 Praha-Libuš Ostrava-město Praha-Lipence Praha-Nebušice Praha-Újezd Plzeň-město Jeseník Praha-Klánovice Praha-Šeberov Litoměřice Praha-Nedvězí Znojmo Beroun Praha-Koloděje Praha-Královice Rokycany Praha-východ Vyškov České Budějovice Tachov Praha 15 Jablonec nad Nisou Rychnov nad Kněžnou Jičín Praha 12 Praha-západ Praha 17 Domažlice Praha-Lochkov Praha 6 Strakonice Kolín Karlovy Vary Praha-Zbraslav Praha-Ďáblice Uherské Hradiště Zlín Trutnov Praha 19 Šumperk Klatovy Praha 20 Praha 11 Chrudim Mělník Praha 18 Nymburk Praha-Benice Česká Lípa Praha-Čakovice Olomouc Praha-Dolní Měcholupy Náchod Děčín Praha-Dubeč Liberec Příbram Praha 13 Praha-Přední Kopanina Vsetín Rakovník Praha-Dolní Počernice Praha 3 Karviná Žďár nad Sázavou Ústí nad Orlicí Plzeň-sever Pelhřimov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bavorov

Levná dlažba Bavorov

Dlažba Bavorov

Zámkové dlažby Bavorov

Zámkové betonové dlažby Bavorov

Zámková dlažba Bavorov

Betonové dlažby Bavorov

Betonová dlažba Bavorov

Zdící prvky Bavorov

Dlažby II jakosti Bavorov

Dlažba II jakosti Bavorov

Plošné dlažby Bavorov