„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bavorov

Nové produkty Bavorov

Dlažby a obrubníky Bavorov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bavorov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bavorov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bavorov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bavorov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bavorov, Levná dlažba Bavorov, Dlažba Bavorov, Zámkové dlažby Bavorov, Zámkové dlažba Bavorov, Betonové dlažby Bavorov, Betonová dlažba Bavorov, Zdící prvky Bavorov, Dlažby II jakosti Bavorov, Dlažba II jakosti Bavorov, Plošné dlažby Bavorov, Plošná dlažba


Další města:

Náchod Vyškov Benešov Frýdek-Místek Praha-Velká Chuchle Praha 4 Karviná Praha 8 Praha 19 Praha 11 Praha-Ďáblice Písek Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Počernice Praha 16 Praha-Kolovraty Žďár nad Sázavou Semily Blansko Praha-východ Uherské Hradiště Praha-Zličín Praha-Troja Mělník Liberec Znojmo Praha-Štěrboholy Kroměříž Opava Praha 22 Nový Jičín Tábor Praha 6 Trutnov Praha 21 Praha-Dubeč Praha-Šeberov Praha 10 Praha-Čakovice Prachatice Praha-Běchovice Praha 5 Praha 9 Praha-Vinoř Praha-Újezd Brno-venkov Brno-město Praha 3 Hradec Králové Praha 18 Plzeň-jih Praha 7 Louny Praha-Suchdol Praha 15 Praha 2 Pardubice Břeclav Praha-Královice Praha-Zbraslav Ústí nad Labem Příbram Strakonice Sokolov Praha-Libuš Rychnov nad Kněžnou Tachov Hlavní město Praha Domažlice Přerov Zlín Praha-Benice Praha-Slivenec Český Krumlov Havlíčkův Brod Klatovy Praha 17 Jeseník Praha-Nedvězí Vsetín Šumperk Plzeň-sever Rokycany České Budějovice Praha 12 Kutná Hora Praha-Dolní Chabry Teplice Praha-Křeslice Ústí nad Orlicí Bruntál Nymburk Rakovník Praha-Lipence Chomutov Praha-Nebušice Praha-Přední Kopanina Praha-západ Praha 20 Pelhřimov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bavorov

Levná dlažba Bavorov

Dlažba Bavorov

Zámkové dlažby Bavorov

Zámkové betonové dlažby Bavorov

Zámková dlažba Bavorov

Betonové dlažby Bavorov

Betonová dlažba Bavorov

Zdící prvky Bavorov

Dlažby II jakosti Bavorov

Dlažba II jakosti Bavorov

Plošné dlažby Bavorov