„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bavory

Nové produkty Bavory

Dlažby a obrubníky Bavory

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bavory

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bavory

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bavory

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bavory

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bavory, Levná dlažba Bavory, Dlažba Bavory, Zámkové dlažby Bavory, Zámkové dlažba Bavory, Betonové dlažby Bavory, Betonová dlažba Bavory, Zdící prvky Bavory, Dlažby II jakosti Bavory, Dlažba II jakosti Bavory, Plošné dlažby Bavory, Plošná dlažba


Další města:

Bruntál Karlovy Vary Jeseník Praha-Benice Svitavy Most Opava Zlín Domažlice Děčín Praha 20 Přerov Praha 17 Praha-Troja Kroměříž Znojmo Jablonec nad Nisou Tábor Praha-Slivenec Ústí nad Orlicí Praha-Lipence Strakonice Praha 1 Brno-město Hodonín Praha-Kolovraty Třebíč Praha 16 Cheb Chomutov Jindřichův Hradec Praha 10 Chrudim Praha-Nedvězí Praha-Dubeč Mladá Boleslav Uherské Hradiště Pardubice Hradec Králové Praha-Řeporyje Písek Praha 3 Praha 13 Klatovy Praha 5 Teplice Beroun Ostrava-město Louny Tachov Praha-Újezd Jičín Praha-Březiněves Praha-Dolní Chabry Břeclav Praha-Satalice Praha 8 Plzeň-jih Praha-Vinoř Praha-Koloděje Mělník Praha-východ Praha-Lochkov Praha-západ Praha-Křeslice Plzeň-město Příbram Praha-Libuš Praha-Šeberov Praha-Velká Chuchle Česká Lípa Kolín České Budějovice Praha 11 Praha-Zličín Ústí nad Labem Prostějov Praha-Zbraslav Hlavní město Praha Praha 21 Žďár nad Sázavou Praha 14 Plzeň-sever Praha-Suchdol Praha 22 Praha-Klánovice Praha-Lysolaje Vyškov Brno-venkov Benešov Český Krumlov Praha 4 Praha-Přední Kopanina Rokycany Praha-Petrovice Semily Olomouc Praha-Štěrboholy Praha 7 Jihlava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bavory

Levná dlažba Bavory

Dlažba Bavory

Zámkové dlažby Bavory

Zámkové betonové dlažby Bavory

Zámková dlažba Bavory

Betonové dlažby Bavory

Betonová dlažba Bavory

Zdící prvky Bavory

Dlažby II jakosti Bavory

Dlažba II jakosti Bavory

Plošné dlažby Bavory