„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bavory

Nové produkty Bavory

Dlažby a obrubníky Bavory

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bavory

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bavory

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bavory

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bavory

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bavory, Levná dlažba Bavory, Dlažba Bavory, Zámkové dlažby Bavory, Zámkové dlažba Bavory, Betonové dlažby Bavory, Betonová dlažba Bavory, Zdící prvky Bavory, Dlažby II jakosti Bavory, Dlažba II jakosti Bavory, Plošné dlažby Bavory, Plošná dlažba


Další města:

Chrudim Beroun Praha 14 Praha-Troja Praha 5 Nový Jičín Praha 21 Brno-město Strakonice Praha 19 Prostějov Praha-Klánovice Praha 2 Chomutov Liberec Praha 13 Praha 9 Jičín Karviná Klatovy Cheb Rakovník Praha-Šeberov Břeclav České Budějovice Praha-Lochkov Sokolov Praha 7 Ústí nad Labem Havlíčkův Brod Příbram Praha-západ Praha-Řeporyje Bruntál Trutnov Pardubice Plzeň-město Teplice Praha-Slivenec Praha-Petrovice Mladá Boleslav Praha-východ Náchod Praha 17 Praha-Královice Praha-Nedvězí Děčín Praha-Kolovraty Zlín Kladno Česká Lípa Praha 18 Plzeň-sever Praha 4 Pelhřimov Praha-Lysolaje Ústí nad Orlicí Praha-Běchovice Šumperk Praha 20 Kolín Praha 16 Písek Praha-Dolní Počernice Praha-Libuš Praha-Dolní Chabry Praha-Štěrboholy Praha-Kunratice Třebíč Olomouc Praha-Nebušice Praha-Koloděje Jindřichův Hradec Plzeň-jih Praha 12 Frýdek-Místek Praha-Újezd Tábor Praha-Dolní Měcholupy Rychnov nad Kněžnou Louny Tachov Karlovy Vary Praha-Čakovice Znojmo Vsetín Hradec Králové Opava Brno-venkov Praha-Ďáblice Praha-Satalice Praha-Přední Kopanina Jeseník Vyškov Jablonec nad Nisou Praha 15 Praha 10 Praha-Zbraslav Praha-Dubeč Rokycany ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bavory

Levná dlažba Bavory

Dlažba Bavory

Zámkové dlažby Bavory

Zámkové betonové dlažby Bavory

Zámková dlažba Bavory

Betonové dlažby Bavory

Betonová dlažba Bavory

Zdící prvky Bavory

Dlažby II jakosti Bavory

Dlažba II jakosti Bavory

Plošné dlažby Bavory