„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bavory

Nové produkty Bavory

Dlažby a obrubníky Bavory

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bavory

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bavory

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bavory

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bavory

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bavory, Levná dlažba Bavory, Dlažba Bavory, Zámkové dlažby Bavory, Zámkové dlažba Bavory, Betonové dlažby Bavory, Betonová dlažba Bavory, Zdící prvky Bavory, Dlažby II jakosti Bavory, Dlažba II jakosti Bavory, Plošné dlažby Bavory, Plošná dlažba


Další města:

Praha 5 Praha 20 Břeclav Benešov Kladno Česká Lípa Praha-Lipence Praha 17 Tachov Praha-Štěrboholy Praha-Nedvězí Praha 6 Písek Klatovy Znojmo Praha-Královice Jablonec nad Nisou Litoměřice Praha-Dolní Měcholupy Teplice Praha-Běchovice Nymburk Praha-Satalice Mladá Boleslav Havlíčkův Brod Rakovník Praha-Libuš Praha-Koloděje Vyškov Pelhřimov Bruntál Praha-Zbraslav Praha 8 Brno-město Praha-Dolní Počernice Jihlava Ostrava-město Praha-Čakovice Praha 1 Praha 13 Prachatice Praha-Řeporyje Praha-západ Zlín Praha-Ďáblice Praha 22 Praha 15 Uherské Hradiště Rokycany Opava Louny Nový Jičín Český Krumlov Karviná Sokolov Praha-Křeslice Praha-Benice Mělník Praha 2 Pardubice Plzeň-jih Blansko Rychnov nad Kněžnou Hlavní město Praha Most Chrudim Kroměříž Chomutov Praha 7 Jindřichův Hradec Svitavy Přerov Praha-východ Vsetín Prostějov Praha-Lochkov České Budějovice Praha-Velká Chuchle Šumperk Tábor Plzeň-sever Praha-Nebušice Praha-Petrovice Třebíč Praha 4 Praha-Lysolaje Praha 14 Náchod Praha-Suchdol Plzeň-město Praha 21 Cheb Praha-Kunratice Děčín Olomouc Příbram Praha-Újezd Semily Jeseník Strakonice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bavory

Levná dlažba Bavory

Dlažba Bavory

Zámkové dlažby Bavory

Zámkové betonové dlažby Bavory

Zámková dlažba Bavory

Betonové dlažby Bavory

Betonová dlažba Bavory

Zdící prvky Bavory

Dlažby II jakosti Bavory

Dlažba II jakosti Bavory

Plošné dlažby Bavory