„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bavory

Nové produkty Bavory

Dlažby a obrubníky Bavory

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bavory

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bavory

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bavory

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bavory

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bavory, Levná dlažba Bavory, Dlažba Bavory, Zámkové dlažby Bavory, Zámkové dlažba Bavory, Betonové dlažby Bavory, Betonová dlažba Bavory, Zdící prvky Bavory, Dlažby II jakosti Bavory, Dlažba II jakosti Bavory, Plošné dlažby Bavory, Plošná dlažba


Další města:

Praha 13 Praha 12 Přerov Vsetín Praha-Slivenec Praha-Lysolaje Praha-Kunratice Praha 4 Plzeň-město Příbram Jablonec nad Nisou Praha 17 Jičín Praha-Zličín Praha 16 Bruntál Praha-východ Praha-Březiněves Vyškov Chrudim Praha-Lipence Praha-Zbraslav Šumperk Česká Lípa Louny Praha 8 Praha-Dolní Chabry Kladno Nový Jičín Praha 18 Praha 21 Kroměříž Hradec Králové Cheb Mladá Boleslav Třebíč Praha-Petrovice Praha-Ďáblice Praha 10 Praha-Lochkov Karviná Praha-Koloděje Praha-Královice Praha-Přední Kopanina Strakonice Ústí nad Orlicí Chomutov Praha 1 Praha-západ Semily Praha-Nebušice Břeclav Praha 11 Český Krumlov Zlín Praha-Libuš Pardubice Mělník Ostrava-město Plzeň-sever České Budějovice Praha-Dubeč Praha-Velká Chuchle Pelhřimov Tachov Praha-Dolní Počernice Kutná Hora Praha 2 Praha-Vinoř Rychnov nad Kněžnou Prachatice Praha-Běchovice Kolín Jindřichův Hradec Znojmo Praha-Křeslice Svitavy Praha 9 Havlíčkův Brod Praha 19 Praha-Suchdol Rakovník Tábor Teplice Praha-Újezd Praha-Kolovraty Plzeň-jih Jihlava Praha-Nedvězí Praha 22 Prostějov Karlovy Vary Domažlice Hlavní město Praha Uherské Hradiště Most Praha 7 Praha-Čakovice Trutnov Písek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bavory

Levná dlažba Bavory

Dlažba Bavory

Zámkové dlažby Bavory

Zámkové betonové dlažby Bavory

Zámková dlažba Bavory

Betonové dlažby Bavory

Betonová dlažba Bavory

Zdící prvky Bavory

Dlažby II jakosti Bavory

Dlažba II jakosti Bavory

Plošné dlažby Bavory