„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bavory

Nové produkty Bavory

Dlažby a obrubníky Bavory

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bavory

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bavory

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bavory

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bavory

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bavory, Levná dlažba Bavory, Dlažba Bavory, Zámkové dlažby Bavory, Zámkové dlažba Bavory, Betonové dlažby Bavory, Betonová dlažba Bavory, Zdící prvky Bavory, Dlažby II jakosti Bavory, Dlažba II jakosti Bavory, Plošné dlažby Bavory, Plošná dlažba


Další města:

Mladá Boleslav Děčín Pelhřimov Praha-Lipence Praha 21 Příbram Praha 5 Praha-Nedvězí Praha-Přední Kopanina Praha-Kunratice Rokycany Nymburk Praha 10 Praha 14 Praha 20 Praha 11 Praha 1 Mělník Kladno Žďár nad Sázavou Praha-Dubeč Ústí nad Labem České Budějovice Znojmo Břeclav Praha-Vinoř Ústí nad Orlicí Louny Praha-Královice Praha 8 Karviná Praha-východ Beroun Praha 13 Trutnov Most Praha-Dolní Chabry Bruntál Náchod Praha-Čakovice Praha-Dolní Měcholupy Praha 16 Praha 12 Praha-Zličín Olomouc Praha-Řeporyje Praha-Křeslice Karlovy Vary Chomutov Blansko Český Krumlov Litoměřice Chrudim Praha-Šeberov Praha 7 Praha-Klánovice Praha-Velká Chuchle Vsetín Praha 19 Praha-Koloděje Jihlava Jindřichův Hradec Liberec Přerov Ostrava-město Praha-Suchdol Vyškov Prostějov Rychnov nad Kněžnou Praha-Libuš Svitavy Havlíčkův Brod Praha-západ Klatovy Plzeň-sever Praha-Satalice Brno-město Praha-Nebušice Praha-Lysolaje Jičín Hodonín Strakonice Praha-Štěrboholy Tachov Praha 3 Česká Lípa Praha-Slivenec Praha-Ďáblice Brno-venkov Praha-Petrovice Nový Jičín Písek Praha-Běchovice Opava Praha 18 Sokolov Praha-Lochkov Praha-Troja Praha 17 Praha 22 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bavory

Levná dlažba Bavory

Dlažba Bavory

Zámkové dlažby Bavory

Zámkové betonové dlažby Bavory

Zámková dlažba Bavory

Betonové dlažby Bavory

Betonová dlažba Bavory

Zdící prvky Bavory

Dlažby II jakosti Bavory

Dlažba II jakosti Bavory

Plošné dlažby Bavory