„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bavory

Nové produkty Bavory

Dlažby a obrubníky Bavory

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bavory

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bavory

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bavory

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bavory

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bavory, Levná dlažba Bavory, Dlažba Bavory, Zámkové dlažby Bavory, Zámkové dlažba Bavory, Betonové dlažby Bavory, Betonová dlažba Bavory, Zdící prvky Bavory, Dlažby II jakosti Bavory, Dlažba II jakosti Bavory, Plošné dlažby Bavory, Plošná dlažba


Další města:

Příbram Šumperk Praha-Benice Vsetín Praha-Koloděje Praha 10 Praha-Královice Děčín Liberec Praha 21 Praha-Lochkov Louny Trutnov Opava Plzeň-jih Pelhřimov Zlín Praha-Satalice Rakovník Strakonice Česká Lípa Praha 1 Nymburk Praha-Troja Rokycany Ústí nad Orlicí Prostějov Praha 17 Chomutov Praha-Vinoř Chrudim Praha-Nebušice Náchod Ústí nad Labem Mladá Boleslav Praha-Přední Kopanina Praha-Lysolaje Havlíčkův Brod Semily Kutná Hora Domažlice Praha-Křeslice Karviná Litoměřice Most Blansko Praha-Běchovice Plzeň-sever Brno-město Praha-Dolní Chabry Praha 6 Olomouc Praha-Ďáblice Benešov Praha-Libuš Praha 20 Praha-Slivenec Hradec Králové Praha-Újezd Praha-Nedvězí Praha-Kunratice Nový Jičín Uherské Hradiště Jihlava Frýdek-Místek Vyškov Klatovy Teplice Praha-Velká Chuchle Praha-Petrovice Praha 14 Karlovy Vary Praha 11 Brno-venkov Kroměříž Svitavy Přerov Praha-Suchdol Praha-Dolní Počernice Kladno Prachatice Praha-Kolovraty Tábor Kolín Ostrava-město Praha-Lipence Praha 19 Praha 2 Břeclav Písek Jablonec nad Nisou Praha-Dubeč Praha 12 Hodonín Praha-Šeberov Praha-Zbraslav Cheb Praha-Dolní Měcholupy Praha 3 Praha-západ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bavory

Levná dlažba Bavory

Dlažba Bavory

Zámkové dlažby Bavory

Zámkové betonové dlažby Bavory

Zámková dlažba Bavory

Betonové dlažby Bavory

Betonová dlažba Bavory

Zdící prvky Bavory

Dlažby II jakosti Bavory

Dlažba II jakosti Bavory

Plošné dlažby Bavory