„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bavory

Nové produkty Bavory

Dlažby a obrubníky Bavory

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bavory

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bavory

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bavory

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bavory

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bavory, Levná dlažba Bavory, Dlažba Bavory, Zámkové dlažby Bavory, Zámkové dlažba Bavory, Betonové dlažby Bavory, Betonová dlažba Bavory, Zdící prvky Bavory, Dlažby II jakosti Bavory, Dlažba II jakosti Bavory, Plošné dlažby Bavory, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kunratice Chrudim Tábor Český Krumlov Plzeň-město Praha-Štěrboholy Praha-Koloděje Písek Semily Ústí nad Orlicí Praha-Kolovraty Praha-Čakovice Praha 1 Praha 15 Přerov Nový Jičín Náchod Praha-Dolní Chabry Pelhřimov Teplice Karlovy Vary Jičín Praha 7 Ostrava-město Havlíčkův Brod Zlín Praha 14 Praha 20 Praha-Královice Litoměřice Praha-Dolní Měcholupy Praha-západ Praha-Újezd Praha 17 Ústí nad Labem Rokycany Praha 3 Praha-Březiněves Mladá Boleslav Praha 6 Břeclav Kolín Znojmo Praha-Slivenec Sokolov Praha-Vinoř Tachov Praha 2 Cheb Praha-Řeporyje Praha-Velká Chuchle Mělník Most Nymburk Česká Lípa Klatovy Praha 11 České Budějovice Praha 18 Praha 5 Frýdek-Místek Praha-Benice Domažlice Praha-Ďáblice Chomutov Praha-Lipence Uherské Hradiště Blansko Benešov Strakonice Praha-Dubeč Praha 10 Praha-Nedvězí Praha 19 Praha 22 Prachatice Kutná Hora Olomouc Praha 12 Praha 13 Hlavní město Praha Praha-Zbraslav Plzeň-jih Vyškov Praha 9 Praha-Dolní Počernice Louny Praha 4 Praha-východ Praha-Petrovice Praha-Běchovice Praha-Přední Kopanina Praha-Nebušice Praha-Lochkov Praha-Křeslice Praha-Klánovice Svitavy Trutnov Bruntál Pardubice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bavory

Levná dlažba Bavory

Dlažba Bavory

Zámkové dlažby Bavory

Zámkové betonové dlažby Bavory

Zámková dlažba Bavory

Betonové dlažby Bavory

Betonová dlažba Bavory

Zdící prvky Bavory

Dlažby II jakosti Bavory

Dlažba II jakosti Bavory

Plošné dlažby Bavory