„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bavory

Nové produkty Bavory

Dlažby a obrubníky Bavory

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bavory

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bavory

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bavory

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bavory

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bavory, Levná dlažba Bavory, Dlažba Bavory, Zámkové dlažby Bavory, Zámkové dlažba Bavory, Betonové dlažby Bavory, Betonová dlažba Bavory, Zdící prvky Bavory, Dlažby II jakosti Bavory, Dlažba II jakosti Bavory, Plošné dlažby Bavory, Plošná dlažba


Další města:

Nový Jičín Benešov Praha 13 Přerov Klatovy Strakonice Ostrava-město Praha 11 Louny Náchod Praha 17 Praha 18 Praha 9 Plzeň-sever Kroměříž Teplice Praha-Lipence Praha-Šeberov Šumperk Praha-Dolní Chabry Jindřichův Hradec Praha-Suchdol Cheb Tachov Praha 5 Praha-Slivenec Blansko Praha-Štěrboholy Praha 19 Svitavy Kolín Praha 1 Plzeň-jih Praha-Petrovice Praha-Nedvězí Praha 12 Jablonec nad Nisou Chrudim Praha 7 Praha 21 Praha-Vinoř Praha-Dolní Měcholupy Praha 22 Příbram Mělník Prostějov České Budějovice Bruntál Praha 20 Praha 14 Praha 10 Beroun Děčín Praha 8 Praha-Běchovice Mladá Boleslav Praha-Čakovice Rakovník Nymburk Plzeň-město Praha-Kunratice Praha-západ Kladno Praha 16 Semily Vyškov Praha-Koloděje Uherské Hradiště Kutná Hora Praha-Přední Kopanina Chomutov Praha-Zbraslav Praha-Ďáblice Praha-Kolovraty Praha-Křeslice Rychnov nad Kněžnou Sokolov Hodonín Třebíč Praha-Lysolaje Karviná Praha 3 Rokycany Praha-Zličín Praha-Lochkov Hlavní město Praha Brno-město Praha-Satalice Praha-Benice Praha-Řeporyje Pardubice Česká Lípa Brno-venkov Praha-Libuš Vsetín Prachatice Pelhřimov Praha-Troja Praha 15 Tábor ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bavory

Levná dlažba Bavory

Dlažba Bavory

Zámkové dlažby Bavory

Zámkové betonové dlažby Bavory

Zámková dlažba Bavory

Betonové dlažby Bavory

Betonová dlažba Bavory

Zdící prvky Bavory

Dlažby II jakosti Bavory

Dlažba II jakosti Bavory

Plošné dlažby Bavory