„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bavory

Nové produkty Bavory

Dlažby a obrubníky Bavory

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bavory

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bavory

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bavory

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bavory

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bavory, Levná dlažba Bavory, Dlažba Bavory, Zámkové dlažby Bavory, Zámkové dlažba Bavory, Betonové dlažby Bavory, Betonová dlažba Bavory, Zdící prvky Bavory, Dlažby II jakosti Bavory, Dlažba II jakosti Bavory, Plošné dlažby Bavory, Plošná dlažba


Další města:

Jeseník Praha 8 Praha 19 Plzeň-město Praha-Šeberov Praha-Kolovraty Praha-Nedvězí Děčín Beroun Uherské Hradiště Ostrava-město Česká Lípa Havlíčkův Brod Praha-Nebušice Karlovy Vary Praha 7 Praha 16 Jindřichův Hradec Litoměřice Plzeň-jih Jihlava Tábor Praha-Ďáblice Louny Praha-Zbraslav Praha-Dolní Počernice Praha-Satalice Praha-Koloděje Praha 12 Olomouc Frýdek-Místek Benešov Český Krumlov České Budějovice Rakovník Praha-Klánovice Praha 13 Most Praha 2 Domažlice Liberec Bruntál Vyškov Klatovy Praha-Dolní Měcholupy Nymburk Ústí nad Orlicí Praha-Suchdol Ústí nad Labem Praha-Lipence Teplice Praha-Troja Zlín Znojmo Náchod Praha-Březiněves Rychnov nad Kněžnou Třebíč Praha 20 Pardubice Hlavní město Praha Karviná Praha-Velká Chuchle Praha-Přední Kopanina Praha-Benice Praha 15 Praha-Dolní Chabry Praha 11 Opava Praha-Újezd Přerov Strakonice Šumperk Prostějov Praha-Královice Praha-Lochkov Praha 5 Blansko Žďár nad Sázavou Praha 21 Kladno Brno-venkov Kolín Jablonec nad Nisou Svitavy Kroměříž Praha-Čakovice Mladá Boleslav Praha-západ Praha-východ Chomutov Trutnov Hodonín Praha 9 Praha 22 Praha-Dubeč Praha-Běchovice Břeclav Jičín Příbram ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bavory

Levná dlažba Bavory

Dlažba Bavory

Zámkové dlažby Bavory

Zámkové betonové dlažby Bavory

Zámková dlažba Bavory

Betonové dlažby Bavory

Betonová dlažba Bavory

Zdící prvky Bavory

Dlažby II jakosti Bavory

Dlažba II jakosti Bavory

Plošné dlažby Bavory