„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bavory

Nové produkty Bavory

Dlažby a obrubníky Bavory

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bavory

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bavory

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bavory

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bavory

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bavory, Levná dlažba Bavory, Dlažba Bavory, Zámkové dlažby Bavory, Zámkové dlažba Bavory, Betonové dlažby Bavory, Betonová dlažba Bavory, Zdící prvky Bavory, Dlažby II jakosti Bavory, Dlažba II jakosti Bavory, Plošné dlažby Bavory, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Slivenec Teplice Praha 17 Praha-Benice Blansko Pelhřimov Praha-Březiněves Praha-Ďáblice Praha-Dubeč Praha-Lochkov Praha 4 Praha 2 Náchod Bruntál Praha 15 Most Mladá Boleslav Plzeň-město Praha-Křeslice Břeclav Rakovník Jindřichův Hradec Šumperk Praha-Klánovice Jeseník Praha-západ Kroměříž Praha-Petrovice Praha-Újezd Děčín Praha 20 Opava Praha 9 Chrudim Praha-Čakovice Sokolov Jablonec nad Nisou Uherské Hradiště Praha 16 Praha-Zličín Liberec Praha 18 Kolín Zlín Klatovy Praha 13 Hradec Králové Ústí nad Orlicí Pardubice Louny Praha-Běchovice Karviná Plzeň-sever Brno-venkov Nymburk Praha-Řeporyje Hlavní město Praha Semily Praha-Dolní Počernice Česká Lípa Praha 19 Praha 14 Přerov Praha-Satalice Rokycany Praha 11 Ostrava-město Cheb Trutnov Hodonín Nový Jičín Jičín Praha-Libuš Kladno Kutná Hora Praha-Lipence Brno-město Benešov Praha-východ Beroun Praha-Štěrboholy Praha 1 Praha-Dolní Chabry Prachatice Praha 5 Praha 3 Prostějov Havlíčkův Brod Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Labem Praha-Zbraslav Praha 22 Třebíč Praha-Koloděje Tábor Chomutov Příbram Vyškov Strakonice České Budějovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bavory

Levná dlažba Bavory

Dlažba Bavory

Zámkové dlažby Bavory

Zámkové betonové dlažby Bavory

Zámková dlažba Bavory

Betonové dlažby Bavory

Betonová dlažba Bavory

Zdící prvky Bavory

Dlažby II jakosti Bavory

Dlažba II jakosti Bavory

Plošné dlažby Bavory