„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačalky

Nové produkty Bačalky

Dlažby a obrubníky Bačalky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačalky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačalky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačalky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačalky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačalky, Levná dlažba Bačalky, Dlažba Bačalky, Zámkové dlažby Bačalky, Zámkové dlažba Bačalky, Betonové dlažby Bačalky, Betonová dlažba Bačalky, Zdící prvky Bačalky, Dlažby II jakosti Bačalky, Dlažba II jakosti Bačalky, Plošné dlažby Bačalky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Satalice Mělník Chomutov Praha-Kolovraty Praha-Dolní Chabry Praha 14 Jindřichův Hradec Pardubice Praha-Březiněves Praha 19 Tábor Tachov Domažlice Praha 12 Praha-Běchovice Most Praha-Štěrboholy Semily Praha-Petrovice Děčín Praha-Šeberov Pelhřimov Třebíč Hradec Králové Praha-Lipence Písek Praha-Troja Karlovy Vary Praha 9 Znojmo Blansko Praha 16 Ústí nad Orlicí Praha-Nebušice Ústí nad Labem Praha 13 Olomouc Strakonice Frýdek-Místek Praha 21 Ostrava-město Praha 18 Praha 22 Praha 8 Jihlava Trutnov Břeclav Brno-venkov Praha 6 Praha 20 Uherské Hradiště Praha-východ Vyškov Havlíčkův Brod Praha-Vinoř Nový Jičín Praha 5 Praha-Ďáblice Praha-Velká Chuchle Praha-Kunratice Praha 15 Plzeň-město Praha 7 Kolín Praha-Zličín Karviná Praha-Koloděje Praha 2 Praha-Křeslice Teplice Praha-Dolní Počernice Praha-západ Praha 1 České Budějovice Prachatice Jeseník Vsetín Praha-Suchdol Kladno Přerov Náchod Zlín Brno-město Praha-Újezd Nymburk Rakovník Kroměříž Klatovy Jičín Praha-Řeporyje Plzeň-sever Praha-Libuš Mladá Boleslav Benešov Praha-Čakovice Praha-Královice Rychnov nad Kněžnou Praha 11 Praha-Zbraslav Plzeň-jih ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačalky

Levná dlažba Bačalky

Dlažba Bačalky

Zámkové dlažby Bačalky

Zámkové betonové dlažby Bačalky

Zámková dlažba Bačalky

Betonové dlažby Bačalky

Betonová dlažba Bačalky

Zdící prvky Bačalky

Dlažby II jakosti Bačalky

Dlažba II jakosti Bačalky

Plošné dlažby Bačalky