„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačalky

Nové produkty Bačalky

Dlažby a obrubníky Bačalky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačalky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačalky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačalky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačalky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačalky, Levná dlažba Bačalky, Dlažba Bačalky, Zámkové dlažby Bačalky, Zámkové dlažba Bačalky, Betonové dlažby Bačalky, Betonová dlažba Bačalky, Zdící prvky Bačalky, Dlažby II jakosti Bačalky, Dlažba II jakosti Bačalky, Plošné dlažby Bačalky, Plošná dlažba


Další města:

Tachov Vyškov Jablonec nad Nisou Příbram Znojmo Praha-Libuš Praha 2 Benešov Praha 3 Praha-Újezd Klatovy Praha 1 Jihlava Domažlice Chrudim Praha-Šeberov Praha 18 Plzeň-sever Praha-Kolovraty Praha-Lipence Svitavy Karlovy Vary Písek Praha-Královice Kolín Karviná Praha-Dolní Počernice Břeclav Praha-Troja Kroměříž Ostrava-město Hlavní město Praha Praha-Dolní Chabry Praha-Zbraslav Praha-východ Praha 15 Český Krumlov Praha-Slivenec Žďár nad Sázavou Praha 17 Kladno Praha 8 Plzeň-město Plzeň-jih Praha-Nedvězí Praha-Štěrboholy Praha-Řeporyje Ústí nad Orlicí Česká Lípa Praha 10 Jeseník Brno-venkov Praha-Dolní Měcholupy Opava Praha 16 Louny Cheb Liberec Praha-Křeslice Praha-Čakovice Hodonín Praha-Březiněves Praha 7 Rakovník Praha-Vinoř Praha 21 Nymburk Praha 13 Náchod Praha 20 Vsetín Olomouc Trutnov Praha-Koloděje Nový Jičín Havlíčkův Brod Praha 4 Teplice Praha 11 Praha-Přední Kopanina Sokolov Praha-Benice Rokycany Přerov Kutná Hora Praha-Kunratice Semily Ústí nad Labem Brno-město Praha 5 Prostějov Praha-Lochkov Litoměřice Praha 6 Jindřichův Hradec Praha-Zličín Chomutov Zlín Děčín České Budějovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačalky

Levná dlažba Bačalky

Dlažba Bačalky

Zámkové dlažby Bačalky

Zámkové betonové dlažby Bačalky

Zámková dlažba Bačalky

Betonové dlažby Bačalky

Betonová dlažba Bačalky

Zdící prvky Bačalky

Dlažby II jakosti Bačalky

Dlažba II jakosti Bačalky

Plošné dlažby Bačalky