„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačalky

Nové produkty Bačalky

Dlažby a obrubníky Bačalky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačalky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačalky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačalky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačalky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačalky, Levná dlažba Bačalky, Dlažba Bačalky, Zámkové dlažby Bačalky, Zámkové dlažba Bačalky, Betonové dlažby Bačalky, Betonová dlažba Bačalky, Zdící prvky Bačalky, Dlažby II jakosti Bačalky, Dlažba II jakosti Bačalky, Plošné dlažby Bačalky, Plošná dlažba


Další města:

Nymburk Hlavní město Praha Liberec Chomutov Most Praha-Satalice Prostějov Blansko Mladá Boleslav Praha 18 Cheb Rokycany Praha 10 Praha-Lochkov Vyškov Trutnov Praha-Dolní Chabry Praha 16 Praha 4 Jihlava Praha-Čakovice Plzeň-město Rakovník Havlíčkův Brod Česká Lípa Hodonín Strakonice Praha-Velká Chuchle Praha 21 České Budějovice Praha-Dolní Počernice Praha-východ Sokolov Praha-Troja Praha-Nedvězí Kladno Opava Louny Praha-Klánovice Praha-Lipence Praha-Koloděje Brno-město Praha 19 Kutná Hora Praha 15 Praha-Královice Brno-venkov Vsetín Praha 2 Plzeň-sever Praha 12 Frýdek-Místek Praha-Dubeč Bruntál Uherské Hradiště Jablonec nad Nisou Český Krumlov Praha 6 Kroměříž Chrudim Praha 7 Praha 22 Karlovy Vary Praha-Řeporyje Praha 14 Děčín Olomouc Praha-Petrovice Domažlice Litoměřice Mělník Praha 9 Rychnov nad Kněžnou Praha 5 Praha 1 Třebíč Šumperk Příbram Praha-Lysolaje Ústí nad Orlicí Praha-Kunratice Praha-Nebušice Praha-Březiněves Praha-Zličín Praha-Benice Ústí nad Labem Praha-Suchdol Přerov Praha-Kolovraty Karviná Praha-Vinoř Nový Jičín Plzeň-jih Semily Kolín Praha 17 Břeclav Praha 3 Praha-Křeslice Praha-Zbraslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačalky

Levná dlažba Bačalky

Dlažba Bačalky

Zámkové dlažby Bačalky

Zámkové betonové dlažby Bačalky

Zámková dlažba Bačalky

Betonové dlažby Bačalky

Betonová dlažba Bačalky

Zdící prvky Bačalky

Dlažby II jakosti Bačalky

Dlažba II jakosti Bačalky

Plošné dlažby Bačalky