„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačalky

Nové produkty Bačalky

Dlažby a obrubníky Bačalky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačalky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačalky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačalky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačalky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačalky, Levná dlažba Bačalky, Dlažba Bačalky, Zámkové dlažby Bačalky, Zámkové dlažba Bačalky, Betonové dlažby Bačalky, Betonová dlažba Bačalky, Zdící prvky Bačalky, Dlažby II jakosti Bačalky, Dlažba II jakosti Bačalky, Plošné dlažby Bačalky, Plošná dlažba


Další města:

Uherské Hradiště Domažlice Praha-Křeslice Přerov Klatovy Praha 17 Hodonín Praha 22 Plzeň-město Rakovník Brno-venkov Praha 10 Chomutov Prachatice Praha-východ Praha-Vinoř Žďár nad Sázavou Praha 7 Praha-Satalice Kladno Ústí nad Orlicí Kroměříž Praha-západ Opava Praha-Koloděje Zlín Praha-Zbraslav Bruntál Praha-Dolní Měcholupy Olomouc Strakonice Mělník Praha-Libuš Blansko Šumperk Mladá Boleslav Praha 20 Vyškov Praha 19 Plzeň-jih Jičín Praha 8 Jeseník České Budějovice Jablonec nad Nisou Praha-Slivenec Nový Jičín Praha-Královice Praha 9 Náchod Praha 3 Praha-Čakovice Sokolov Praha-Řeporyje Praha-Lochkov Praha 6 Praha-Ďáblice Praha-Šeberov Praha 11 Praha-Benice Jihlava Písek Havlíčkův Brod Břeclav Rokycany Praha-Suchdol Praha-Nedvězí Praha-Dolní Počernice Benešov Praha-Březiněves Praha 13 Plzeň-sever Praha-Lysolaje Praha 21 Beroun Most Trutnov Karviná Litoměřice Česká Lípa Nymburk Praha-Petrovice Děčín Praha-Nebušice Tábor Praha-Štěrboholy Praha 2 Praha-Přední Kopanina Praha 5 Rychnov nad Kněžnou Tachov Praha 18 Louny Praha 15 Praha 1 Frýdek-Místek Praha-Zličín Pardubice Praha-Velká Chuchle Teplice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačalky

Levná dlažba Bačalky

Dlažba Bačalky

Zámkové dlažby Bačalky

Zámkové betonové dlažby Bačalky

Zámková dlažba Bačalky

Betonové dlažby Bačalky

Betonová dlažba Bačalky

Zdící prvky Bačalky

Dlažby II jakosti Bačalky

Dlažba II jakosti Bačalky

Plošné dlažby Bačalky