„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačalky

Nové produkty Bačalky

Dlažby a obrubníky Bačalky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačalky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačalky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačalky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačalky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačalky, Levná dlažba Bačalky, Dlažba Bačalky, Zámkové dlažby Bačalky, Zámkové dlažba Bačalky, Betonové dlažby Bačalky, Betonová dlažba Bačalky, Zdící prvky Bačalky, Dlažby II jakosti Bačalky, Dlažba II jakosti Bačalky, Plošné dlažby Bačalky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Satalice Rychnov nad Kněžnou Znojmo Praha-Újezd Praha-Benice Kladno Praha-Kunratice Praha-východ Praha 9 Strakonice Šumperk Praha-Vinoř Praha-Březiněves Nový Jičín Praha 5 Praha 13 Praha-západ Praha 10 Praha 21 Vsetín Praha-Dubeč Blansko Opava Jablonec nad Nisou Praha-Suchdol Trutnov Brno-venkov Praha 6 Praha-Křeslice Kolín Plzeň-jih Praha-Přední Kopanina Cheb Prostějov Praha 16 Mělník Praha-Velká Chuchle Písek Praha 22 Plzeň-město Jindřichův Hradec Jihlava Frýdek-Místek Karviná České Budějovice Třebíč Praha-Královice Chomutov Semily Praha-Nebušice Praha-Štěrboholy Svitavy Praha-Dolní Měcholupy Hradec Králové Praha-Šeberov Litoměřice Ústí nad Labem Praha 11 Praha 14 Děčín Praha-Dolní Chabry Česká Lípa Tachov Žďár nad Sázavou Kutná Hora Uherské Hradiště Most Přerov Ústí nad Orlicí Praha-Petrovice Plzeň-sever Beroun Praha 12 Praha 1 Praha 15 Praha 7 Jičín Nymburk Olomouc Praha 20 Liberec Praha 19 Brno-město Sokolov Havlíčkův Brod Český Krumlov Zlín Kroměříž Praha-Zličín Chrudim Praha-Libuš Karlovy Vary Praha-Troja Pardubice Praha-Běchovice Praha-Dolní Počernice Praha-Čakovice Praha-Lysolaje Praha-Lochkov Klatovy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačalky

Levná dlažba Bačalky

Dlažba Bačalky

Zámkové dlažby Bačalky

Zámkové betonové dlažby Bačalky

Zámková dlažba Bačalky

Betonové dlažby Bačalky

Betonová dlažba Bačalky

Zdící prvky Bačalky

Dlažby II jakosti Bačalky

Dlažba II jakosti Bačalky

Plošné dlažby Bačalky