„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačalky

Nové produkty Bačalky

Dlažby a obrubníky Bačalky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačalky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačalky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačalky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačalky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačalky, Levná dlažba Bačalky, Dlažba Bačalky, Zámkové dlažby Bačalky, Zámkové dlažba Bačalky, Betonové dlažby Bačalky, Betonová dlažba Bačalky, Zdící prvky Bačalky, Dlažby II jakosti Bačalky, Dlažba II jakosti Bačalky, Plošné dlažby Bačalky, Plošná dlažba


Další města:

Brno-město Ústí nad Labem Praha-západ Mělník Prostějov Hradec Králové Liberec Praha-Lipence České Budějovice Praha-Přední Kopanina Jablonec nad Nisou Praha 8 Litoměřice Ostrava-město Příbram Znojmo Praha 9 Praha-Dolní Chabry Praha-Lochkov Tachov Praha-Benice Praha-Dolní Počernice Praha-Kolovraty Blansko Praha 2 Praha-Řeporyje Karlovy Vary Prachatice Praha-Velká Chuchle Praha-Slivenec Sokolov Přerov Trutnov Plzeň-sever Břeclav Praha 14 Žďár nad Sázavou Ústí nad Orlicí Praha 6 Praha 22 Praha-Zbraslav Kroměříž Praha-Suchdol Praha-Běchovice Jihlava Praha-Koloděje Praha-Újezd Děčín Semily Praha 15 Kolín Plzeň-město Havlíčkův Brod Praha 4 Vyškov Beroun Praha-Zličín Hlavní město Praha Pelhřimov Olomouc Praha 19 Praha 3 Most Praha-Troja Praha-Čakovice Praha-Lysolaje Tábor Praha-Klánovice Praha 12 Praha 5 Praha 10 Rokycany Praha 20 Pardubice Karviná Praha-Kunratice Písek Louny Praha-Satalice Náchod Hodonín Nymburk Český Krumlov Strakonice Svitavy Jeseník Praha-Křeslice Chrudim Česká Lípa Kladno Cheb Praha-Štěrboholy Praha 18 Klatovy Plzeň-jih Praha-Libuš Kutná Hora Jindřichův Hradec Praha-Petrovice Vsetín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačalky

Levná dlažba Bačalky

Dlažba Bačalky

Zámkové dlažby Bačalky

Zámkové betonové dlažby Bačalky

Zámková dlažba Bačalky

Betonové dlažby Bačalky

Betonová dlažba Bačalky

Zdící prvky Bačalky

Dlažby II jakosti Bačalky

Dlažba II jakosti Bačalky

Plošné dlažby Bačalky