„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačalky

Nové produkty Bačalky

Dlažby a obrubníky Bačalky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačalky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačalky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačalky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačalky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačalky, Levná dlažba Bačalky, Dlažba Bačalky, Zámkové dlažby Bačalky, Zámkové dlažba Bačalky, Betonové dlažby Bačalky, Betonová dlažba Bačalky, Zdící prvky Bačalky, Dlažby II jakosti Bačalky, Dlažba II jakosti Bačalky, Plošné dlažby Bačalky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zličín Praha-Nebušice Zlín Litoměřice Praha-Vinoř Brno-venkov Tábor Praha-Lochkov Prostějov Praha-Dolní Měcholupy Jičín Praha-Dubeč Strakonice Praha-Velká Chuchle Praha-Nedvězí Praha-Čakovice Příbram Praha 7 Havlíčkův Brod Praha 14 Kutná Hora Sokolov Praha 22 Praha-Štěrboholy Hodonín Praha 19 Praha 3 Kroměříž Pelhřimov Ústí nad Orlicí Praha 21 Praha 15 Plzeň-jih Rokycany Praha 6 Klatovy Praha-Slivenec Přerov Nymburk Praha 9 Teplice Karviná Louny Bruntál Olomouc Praha-Královice Cheb Praha-Kunratice Praha-východ Svitavy Praha-Šeberov Praha-Klánovice Domažlice Praha-Kolovraty Praha 4 Praha 12 Vsetín Benešov Praha-Křeslice Rakovník Praha 13 Jihlava Praha-Lipence Most Praha-Libuš Hradec Králové Brno-město Mělník Praha-Dolní Chabry Znojmo Opava Liberec Plzeň-sever Chomutov Nový Jičín Praha-Ďáblice Žďár nad Sázavou Frýdek-Místek Náchod Tachov Český Krumlov Praha-Lysolaje Praha-Suchdol Mladá Boleslav Kolín Praha-Dolní Počernice Praha-Petrovice Praha-Troja Praha 1 České Budějovice Praha 18 Praha-západ Praha 16 Třebíč Praha-Březiněves Jindřichův Hradec Karlovy Vary Praha 5 Hlavní město Praha Kladno ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačalky

Levná dlažba Bačalky

Dlažba Bačalky

Zámkové dlažby Bačalky

Zámkové betonové dlažby Bačalky

Zámková dlažba Bačalky

Betonové dlažby Bačalky

Betonová dlažba Bačalky

Zdící prvky Bačalky

Dlažby II jakosti Bačalky

Dlažba II jakosti Bačalky

Plošné dlažby Bačalky