„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačalky

Nové produkty Bačalky

Dlažby a obrubníky Bačalky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačalky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačalky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačalky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačalky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačalky, Levná dlažba Bačalky, Dlažba Bačalky, Zámkové dlažby Bačalky, Zámkové dlažba Bačalky, Betonové dlažby Bačalky, Betonová dlažba Bačalky, Zdící prvky Bačalky, Dlažby II jakosti Bačalky, Dlažba II jakosti Bačalky, Plošné dlažby Bačalky, Plošná dlažba


Další města:

Louny Praha-Satalice Liberec Bruntál Hodonín Uherské Hradiště Žďár nad Sázavou Praha-západ Praha 9 Vsetín Praha-Březiněves Praha 10 Praha 19 Písek Mladá Boleslav Nymburk Ústí nad Orlicí Blansko Semily Znojmo Plzeň-sever Praha 15 Praha-Lipence Praha-Kunratice Přerov Most Plzeň-město Olomouc Praha-Běchovice Praha 21 Praha-Klánovice Praha-Troja Praha-Lochkov Praha-Nedvězí Praha 13 Praha-Ďáblice České Budějovice Hradec Králové Litoměřice Kladno Chrudim Praha-Čakovice Teplice Praha-Šeberov Pelhřimov Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Chabry Praha 7 Praha 2 Pardubice Kutná Hora Rokycany Rychnov nad Kněžnou Prostějov Praha 18 Jablonec nad Nisou Praha 8 Praha-Dubeč Praha 6 Praha-Štěrboholy Praha-Křeslice Cheb Chomutov Prachatice Praha 20 Svitavy Rakovník Praha 16 Kroměříž Jihlava Praha-Zličín Praha-Libuš Jičín Tachov Praha 4 Břeclav Jindřichův Hradec Děčín Praha 5 Praha-Petrovice Praha 11 Sokolov Praha-Dolní Počernice Šumperk Trutnov Hlavní město Praha Praha-Kolovraty Příbram Praha 22 Praha-Královice Praha-Velká Chuchle Praha 3 Strakonice Havlíčkův Brod Praha-Suchdol Praha-Lysolaje Klatovy Nový Jičín Praha-Benice Praha-Slivenec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačalky

Levná dlažba Bačalky

Dlažba Bačalky

Zámkové dlažby Bačalky

Zámkové betonové dlažby Bačalky

Zámková dlažba Bačalky

Betonové dlažby Bačalky

Betonová dlažba Bačalky

Zdící prvky Bačalky

Dlažby II jakosti Bačalky

Dlažba II jakosti Bačalky

Plošné dlažby Bačalky