„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Batňovice

Nové produkty Batňovice

Dlažby a obrubníky Batňovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Batňovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Batňovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Batňovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Batňovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Batňovice, Levná dlažba Batňovice, Dlažba Batňovice, Zámkové dlažby Batňovice, Zámkové dlažba Batňovice, Betonové dlažby Batňovice, Betonová dlažba Batňovice, Zdící prvky Batňovice, Dlažby II jakosti Batňovice, Dlažba II jakosti Batňovice, Plošné dlažby Batňovice, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-město Praha-Dolní Měcholupy Benešov Teplice Vsetín Jindřichův Hradec Praha-Lochkov Praha-Královice Praha-Klánovice Jičín Praha-Velká Chuchle Děčín Praha-Troja Praha-Dolní Chabry Klatovy Třebíč Plzeň-jih Praha-Zličín Praha 21 Praha-Ďáblice Pelhřimov Praha 3 Praha 17 Praha-Šeberov Frýdek-Místek Rokycany Nový Jičín Český Krumlov Praha-Kolovraty Kroměříž Hlavní město Praha Praha 20 Svitavy Rychnov nad Kněžnou Česká Lípa Chomutov Havlíčkův Brod Mělník Praha-Koloděje Prachatice Liberec Praha-Štěrboholy Praha 19 Praha-Dubeč Břeclav Hradec Králové Praha-východ Praha 18 Praha-západ Mladá Boleslav Litoměřice Tachov Prostějov Opava Strakonice Domažlice Uherské Hradiště Písek Praha-Satalice Karlovy Vary Zlín Praha-Újezd Praha-Březiněves Praha-Suchdol Jablonec nad Nisou Praha-Čakovice Praha-Přední Kopanina Příbram Praha-Nebušice Ostrava-město Beroun Trutnov Praha 8 Praha 5 Hodonín Pardubice Kolín Praha-Zbraslav Náchod Praha 13 Praha 11 Praha-Petrovice Kutná Hora Praha-Benice Nymburk Praha 7 Šumperk Praha 2 Praha-Kunratice Rakovník Znojmo Plzeň-sever Praha 12 Cheb Most České Budějovice Louny Ústí nad Orlicí Blansko Praha-Slivenec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Batňovice

Levná dlažba Batňovice

Dlažba Batňovice

Zámkové dlažby Batňovice

Zámkové betonové dlažby Batňovice

Zámková dlažba Batňovice

Betonové dlažby Batňovice

Betonová dlažba Batňovice

Zdící prvky Batňovice

Dlažby II jakosti Batňovice

Dlažba II jakosti Batňovice

Plošné dlažby Batňovice