„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Batňovice

Nové produkty Batňovice

Dlažby a obrubníky Batňovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Batňovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Batňovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Batňovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Batňovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Batňovice, Levná dlažba Batňovice, Dlažba Batňovice, Zámkové dlažby Batňovice, Zámkové dlažba Batňovice, Betonové dlažby Batňovice, Betonová dlažba Batňovice, Zdící prvky Batňovice, Dlažby II jakosti Batňovice, Dlažba II jakosti Batňovice, Plošné dlažby Batňovice, Plošná dlažba


Další města:

Bruntál Písek Praha-Satalice Litoměřice Jablonec nad Nisou Ústí nad Labem Uherské Hradiště Brno-venkov Praha 17 Brno-město Strakonice Praha 7 Beroun Praha-Benice Praha-Velká Chuchle Praha-Zbraslav Praha-Libuš Šumperk Nový Jičín Praha 13 Praha 12 Praha-Řeporyje Praha-Nedvězí Přerov Praha 15 Nymburk Karviná Kroměříž Český Krumlov Hlavní město Praha Rakovník Trutnov Kutná Hora Praha-Březiněves Praha 9 Praha-Dolní Počernice Chrudim Ostrava-město Česká Lípa Hodonín Praha-Dubeč Praha-Štěrboholy Plzeň-město Praha 6 Chomutov Zlín Praha 14 Praha-Kolovraty Praha-Dolní Měcholupy Vyškov Benešov Svitavy Pardubice Praha-Suchdol Praha-Nebušice Mladá Boleslav Praha 10 Semily Praha 22 Prachatice Plzeň-sever Praha 8 Karlovy Vary Náchod Klatovy Jindřichův Hradec Tábor Praha-Křeslice Frýdek-Místek Domažlice Mělník Tachov Příbram Jeseník Praha 21 Hradec Králové Praha-Újezd Pelhřimov Sokolov Praha 18 Vsetín Kladno Praha-Lochkov Praha-Přední Kopanina Cheb Praha-Petrovice Praha-východ Praha-Lysolaje Znojmo Prostějov Teplice Opava Břeclav Praha 3 Olomouc Plzeň-jih Praha 19 Praha-Slivenec Rychnov nad Kněžnou Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Batňovice

Levná dlažba Batňovice

Dlažba Batňovice

Zámkové dlažby Batňovice

Zámkové betonové dlažby Batňovice

Zámková dlažba Batňovice

Betonové dlažby Batňovice

Betonová dlažba Batňovice

Zdící prvky Batňovice

Dlažby II jakosti Batňovice

Dlažba II jakosti Batňovice

Plošné dlažby Batňovice