„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Batňovice

Nové produkty Batňovice

Dlažby a obrubníky Batňovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Batňovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Batňovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Batňovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Batňovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Batňovice, Levná dlažba Batňovice, Dlažba Batňovice, Zámkové dlažby Batňovice, Zámkové dlažba Batňovice, Betonové dlažby Batňovice, Betonová dlažba Batňovice, Zdící prvky Batňovice, Dlažby II jakosti Batňovice, Dlažba II jakosti Batňovice, Plošné dlažby Batňovice, Plošná dlažba


Další města:

Rakovník Česká Lípa Kroměříž Praha-Dolní Chabry Praha-Řeporyje Praha-Libuš Strakonice Praha 11 Praha 13 Praha 9 Tachov Zlín Jablonec nad Nisou Mladá Boleslav Jindřichův Hradec Blansko Klatovy Praha-Zbraslav Praha-Kolovraty Praha-Královice Praha-Benice Praha 21 Praha 6 Praha-Klánovice Praha-západ Praha-Kunratice Louny Praha 7 Praha 2 Praha 5 Cheb Prachatice Praha 3 Rokycany Nový Jičín Znojmo Český Krumlov Brno-město Ústí nad Labem Teplice Praha-Nebušice České Budějovice Beroun Břeclav Přerov Pelhřimov Brno-venkov Litoměřice Děčín Praha 17 Praha 14 Praha-Křeslice Praha-Petrovice Uherské Hradiště Mělník Hradec Králové Praha 20 Kutná Hora Písek Frýdek-Místek Chrudim Praha 1 Plzeň-jih Jihlava Ostrava-město Praha-Zličín Praha-Suchdol Třebíč Praha-východ Praha 15 Praha-Slivenec Sokolov Jeseník Praha 8 Praha-Koloděje Praha-Velká Chuchle Vyškov Plzeň-sever Praha 16 Praha-Lysolaje Most Praha 19 Jičín Domažlice Praha-Dolní Počernice Praha-Lipence Karviná Praha-Nedvězí Praha 12 Trutnov Praha-Čakovice Rychnov nad Kněžnou Liberec Praha-Běchovice Nymburk Žďár nad Sázavou Praha-Újezd Praha-Štěrboholy Hodonín Kolín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Batňovice

Levná dlažba Batňovice

Dlažba Batňovice

Zámkové dlažby Batňovice

Zámkové betonové dlažby Batňovice

Zámková dlažba Batňovice

Betonové dlažby Batňovice

Betonová dlažba Batňovice

Zdící prvky Batňovice

Dlažby II jakosti Batňovice

Dlažba II jakosti Batňovice

Plošné dlažby Batňovice