„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Batňovice

Nové produkty Batňovice

Dlažby a obrubníky Batňovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Batňovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Batňovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Batňovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Batňovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Batňovice, Levná dlažba Batňovice, Dlažba Batňovice, Zámkové dlažby Batňovice, Zámkové dlažba Batňovice, Betonové dlažby Batňovice, Betonová dlažba Batňovice, Zdící prvky Batňovice, Dlažby II jakosti Batňovice, Dlažba II jakosti Batňovice, Plošné dlažby Batňovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Šeberov Znojmo Praha-Velká Chuchle Praha-Zbraslav Praha 10 Česká Lípa Domažlice Praha 16 Hodonín Vsetín Praha-Lipence Praha-Dolní Počernice Beroun Praha-Kolovraty Praha-Řeporyje Třebíč Praha-Běchovice České Budějovice Praha-Koloděje Tábor Praha-Suchdol Praha 18 Tachov Praha 14 Chrudim Praha-Nebušice Praha-Petrovice Rychnov nad Kněžnou Jeseník Praha-Klánovice Ostrava-město Praha-Kunratice Praha 19 Praha-Lysolaje Nymburk Strakonice Praha-Královice Ústí nad Labem Praha-východ Jičín Praha 5 Jablonec nad Nisou Jihlava Praha 22 Praha-Dubeč Přerov Praha-Lochkov Žďár nad Sázavou Sokolov Praha 20 Děčín Chomutov Karviná Kutná Hora Praha-Troja Praha-Nedvězí Praha 12 Praha-Benice Praha-Újezd Kladno Rakovník Benešov Brno-město Vyškov Praha-Štěrboholy Hlavní město Praha Praha 13 Plzeň-město Nový Jičín Teplice Olomouc Brno-venkov Plzeň-jih Praha 11 Praha 15 Semily Praha-Ďáblice Praha-Březiněves Mělník Uherské Hradiště Prostějov Most Praha 2 Český Krumlov Louny Praha-Čakovice Praha-Zličín Blansko Havlíčkův Brod Frýdek-Místek Klatovy Kolín Pelhřimov Hradec Králové Trutnov Litoměřice Praha-Libuš Bruntál Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Batňovice

Levná dlažba Batňovice

Dlažba Batňovice

Zámkové dlažby Batňovice

Zámkové betonové dlažby Batňovice

Zámková dlažba Batňovice

Betonové dlažby Batňovice

Betonová dlažba Batňovice

Zdící prvky Batňovice

Dlažby II jakosti Batňovice

Dlažba II jakosti Batňovice

Plošné dlažby Batňovice