„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Batňovice

Nové produkty Batňovice

Dlažby a obrubníky Batňovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Batňovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Batňovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Batňovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Batňovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Batňovice, Levná dlažba Batňovice, Dlažba Batňovice, Zámkové dlažby Batňovice, Zámkové dlažba Batňovice, Betonové dlažby Batňovice, Betonová dlažba Batňovice, Zdící prvky Batňovice, Dlažby II jakosti Batňovice, Dlažba II jakosti Batňovice, Plošné dlažby Batňovice, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Labem Praha-Újezd Praha 15 Praha-Nebušice Praha-Petrovice Benešov Praha-východ Klatovy Brno-město Praha-Klánovice Praha 2 Praha-Kunratice Praha 19 Rychnov nad Kněžnou Kroměříž Břeclav Praha-Čakovice Praha-Běchovice Praha-Březiněves Praha-Řeporyje Praha 20 Praha 18 Česká Lípa Praha 12 Kolín Praha-Štěrboholy Znojmo Hodonín Brno-venkov Praha-Nedvězí Karviná Praha-Zličín Praha-Ďáblice Trutnov Ostrava-město Praha-Slivenec Praha-Šeberov Prostějov Litoměřice Praha-Křeslice Blansko Plzeň-jih Praha 4 Bruntál Praha-Dubeč Zlín Karlovy Vary Praha-Satalice Praha-Koloděje Frýdek-Místek Praha-Velká Chuchle Praha-Lochkov Praha 11 Praha 16 Praha 21 Praha-Lipence Praha-Dolní Měcholupy Hlavní město Praha Mělník Chrudim Praha-Suchdol Praha-Přední Kopanina Domažlice Most Vsetín Pardubice Jindřichův Hradec Praha 8 Příbram Praha-Dolní Počernice Praha-Benice Semily Chomutov Jeseník Prachatice Cheb Kladno Praha-Libuš Nový Jičín Praha 7 Přerov Praha-západ Praha 22 Žďár nad Sázavou Praha 14 Tachov Praha-Kolovraty Praha 3 Olomouc Praha 13 Svitavy Praha-Lysolaje Uherské Hradiště Jihlava Havlíčkův Brod Tábor Třebíč Šumperk Beroun Ústí nad Orlicí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Batňovice

Levná dlažba Batňovice

Dlažba Batňovice

Zámkové dlažby Batňovice

Zámkové betonové dlažby Batňovice

Zámková dlažba Batňovice

Betonové dlažby Batňovice

Betonová dlažba Batňovice

Zdící prvky Batňovice

Dlažby II jakosti Batňovice

Dlažba II jakosti Batňovice

Plošné dlažby Batňovice