„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Batňovice

Nové produkty Batňovice

Dlažby a obrubníky Batňovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Batňovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Batňovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Batňovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Batňovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Batňovice, Levná dlažba Batňovice, Dlažba Batňovice, Zámkové dlažby Batňovice, Zámkové dlažba Batňovice, Betonové dlažby Batňovice, Betonová dlažba Batňovice, Zdící prvky Batňovice, Dlažby II jakosti Batňovice, Dlažba II jakosti Batňovice, Plošné dlažby Batňovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Březiněves Praha-Suchdol Trutnov Praha-Křeslice Zlín Praha 15 Karviná Český Krumlov Nymburk Praha-Dolní Počernice Strakonice Plzeň-jih Praha 8 Praha 5 České Budějovice Mladá Boleslav Praha-Slivenec Praha-Lochkov Praha-Řeporyje Jihlava Olomouc Praha-Libuš Teplice Benešov Havlíčkův Brod Děčín Praha-Újezd Prachatice Praha 11 Praha-Ďáblice Přerov Mělník Hlavní město Praha Uherské Hradiště Náchod Frýdek-Místek Třebíč Praha 20 Bruntál Sokolov Praha-Petrovice Most Praha-Nedvězí Praha-Vinoř Ostrava-město Praha-východ Břeclav Chomutov Ústí nad Labem Rakovník Brno-venkov Praha-Velká Chuchle Praha-Běchovice Praha 22 Praha-Čakovice Praha-západ Česká Lípa Praha-Nebušice Praha-Kolovraty Pardubice Praha-Královice Kladno Jeseník Praha-Dolní Měcholupy Tábor Domažlice Pelhřimov Chrudim Praha-Troja Praha-Zbraslav Praha 4 Louny Cheb Ústí nad Orlicí Rychnov nad Kněžnou Praha-Šeberov Praha 3 Praha-Klánovice Žďár nad Sázavou Litoměřice Beroun Plzeň-město Praha 16 Praha-Přední Kopanina Liberec Praha-Koloděje Praha-Kunratice Šumperk Kolín Jičín Praha 12 Písek Semily Brno-město Znojmo Praha 19 Kroměříž Praha 9 Praha-Zličín Praha-Dubeč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Batňovice

Levná dlažba Batňovice

Dlažba Batňovice

Zámkové dlažby Batňovice

Zámkové betonové dlažby Batňovice

Zámková dlažba Batňovice

Betonové dlažby Batňovice

Betonová dlažba Batňovice

Zdící prvky Batňovice

Dlažby II jakosti Batňovice

Dlažba II jakosti Batňovice

Plošné dlažby Batňovice