„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Batňovice

Nové produkty Batňovice

Dlažby a obrubníky Batňovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Batňovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Batňovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Batňovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Batňovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Batňovice, Levná dlažba Batňovice, Dlažba Batňovice, Zámkové dlažby Batňovice, Zámkové dlažba Batňovice, Betonové dlažby Batňovice, Betonová dlažba Batňovice, Zdící prvky Batňovice, Dlažby II jakosti Batňovice, Dlažba II jakosti Batňovice, Plošné dlažby Batňovice, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Labem České Budějovice Tachov Praha-Řeporyje Plzeň-jih Praha 10 Praha 14 Blansko Ústí nad Orlicí Semily Praha-Benice Děčín Praha-východ Karlovy Vary Rakovník Praha-Troja Domažlice Prostějov Prachatice Nový Jičín Praha 2 Most Praha-Křeslice Praha 13 Hodonín Jihlava Praha 9 Jablonec nad Nisou Praha-Kunratice Žďár nad Sázavou Praha 12 Trutnov Praha-Zličín Náchod Frýdek-Místek Strakonice Praha 20 Jičín Praha-Koloděje Nymburk Třebíč Praha-Vinoř Praha-Lipence Chomutov Mělník Kroměříž Jindřichův Hradec Kladno Praha-Dolní Chabry Praha-Suchdol Opava Brno-město Praha 4 Praha 22 Praha-Slivenec Liberec Praha 18 Svitavy Přerov Praha 5 Praha-Kolovraty Mladá Boleslav Praha 19 Praha-Královice Rychnov nad Kněžnou Praha-Dubeč Břeclav Praha 3 Uherské Hradiště Karviná Praha-Dolní Počernice Vsetín Hlavní město Praha Praha 17 Plzeň-město Sokolov Praha-Březiněves Pardubice Praha-Libuš Praha 7 Praha-Újezd Tábor Praha-Velká Chuchle Klatovy Jeseník Praha-Šeberov Praha-Zbraslav Litoměřice Hradec Králové Bruntál Kutná Hora Rokycany Znojmo Praha 11 Praha-Ďáblice Praha-Čakovice Praha-západ Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-sever Praha-Přední Kopanina ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Batňovice

Levná dlažba Batňovice

Dlažba Batňovice

Zámkové dlažby Batňovice

Zámkové betonové dlažby Batňovice

Zámková dlažba Batňovice

Betonové dlažby Batňovice

Betonová dlažba Batňovice

Zdící prvky Batňovice

Dlažby II jakosti Batňovice

Dlažba II jakosti Batňovice

Plošné dlažby Batňovice