„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Batňovice

Nové produkty Batňovice

Dlažby a obrubníky Batňovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Batňovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Batňovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Batňovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Batňovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Batňovice, Levná dlažba Batňovice, Dlažba Batňovice, Zámkové dlažby Batňovice, Zámkové dlažba Batňovice, Betonové dlažby Batňovice, Betonová dlažba Batňovice, Zdící prvky Batňovice, Dlažby II jakosti Batňovice, Dlažba II jakosti Batňovice, Plošné dlažby Batňovice, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Orlicí Český Krumlov Kutná Hora Praha 4 Bruntál Ostrava-město Praha-Lipence Louny Praha 7 Praha 2 České Budějovice Praha-Ďáblice Strakonice Praha-Satalice Praha-Benice Břeclav Brno-venkov Praha-Řeporyje Praha-Libuš Hodonín Praha-Slivenec Praha 14 Sokolov Jindřichův Hradec Praha 6 Semily Praha-Přední Kopanina Rakovník Svitavy Praha-Kunratice Kladno Most Rychnov nad Kněžnou Praha-Újezd Vsetín Rokycany Česká Lípa Olomouc Praha 9 Praha 5 Opava Beroun Praha 17 Žďár nad Sázavou Praha 12 Jihlava Havlíčkův Brod Praha-Královice Nymburk Mladá Boleslav Blansko Teplice Vyškov Karlovy Vary Praha-Dolní Chabry Chomutov Uherské Hradiště Praha-Suchdol Praha 22 Praha 13 Tábor Náchod Praha 21 Zlín Praha-Štěrboholy Praha 18 Trutnov Praha-východ Praha-Koloděje Praha-Klánovice Praha-Nedvězí Praha 19 Písek Mělník Praha-Šeberov Praha-Lysolaje Pelhřimov Kolín Praha 10 Praha-Běchovice Benešov Praha 1 Třebíč Praha-Dolní Měcholupy Znojmo Praha-Křeslice Praha 15 Praha 16 Praha-Dubeč Praha 3 Liberec Šumperk Prachatice Praha-Čakovice Hlavní město Praha Praha-Troja Prostějov Příbram Děčín Tachov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Batňovice

Levná dlažba Batňovice

Dlažba Batňovice

Zámkové dlažby Batňovice

Zámkové betonové dlažby Batňovice

Zámková dlažba Batňovice

Betonové dlažby Batňovice

Betonová dlažba Batňovice

Zdící prvky Batňovice

Dlažby II jakosti Batňovice

Dlažba II jakosti Batňovice

Plošné dlažby Batňovice