„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Batňovice

Nové produkty Batňovice

Dlažby a obrubníky Batňovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Batňovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Batňovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Batňovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Batňovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Batňovice, Levná dlažba Batňovice, Dlažba Batňovice, Zámkové dlažby Batňovice, Zámkové dlažba Batňovice, Betonové dlažby Batňovice, Betonová dlažba Batňovice, Zdící prvky Batňovice, Dlažby II jakosti Batňovice, Dlažba II jakosti Batňovice, Plošné dlažby Batňovice, Plošná dlažba


Další města:

Pelhřimov Frýdek-Místek Praha-Zličín Praha-Benice Praha 7 Praha 14 Praha-Petrovice Hradec Králové Plzeň-sever Havlíčkův Brod Praha-Velká Chuchle Praha 2 Praha 8 Prostějov Praha 11 Praha-východ Třebíč Semily Teplice Hodonín Vyškov Karlovy Vary Praha 18 Karviná Praha 5 Praha 12 Praha-Lochkov Ostrava-město Svitavy Klatovy Nový Jičín Vsetín Praha-Dubeč Brno-venkov Praha 4 Praha 15 Kroměříž Jihlava Praha 21 Praha 6 Praha-Dolní Počernice Praha-Nebušice Písek Prachatice Hlavní město Praha Blansko Kolín Jeseník Nymburk Praha-Nedvězí Znojmo České Budějovice Brno-město Žďár nad Sázavou Tachov Opava Jindřichův Hradec Jablonec nad Nisou Ústí nad Orlicí Praha 10 Praha-Troja Český Krumlov Praha-Dolní Měcholupy Břeclav Praha-Klánovice Praha-Lipence Česká Lípa Bruntál Praha 16 Most Praha-Březiněves Praha-Běchovice Přerov Rokycany Praha 22 Ústí nad Labem Zlín Praha 9 Benešov Plzeň-jih Plzeň-město Kutná Hora Praha-západ Sokolov Praha-Slivenec Rakovník Praha-Zbraslav Praha-Čakovice Trutnov Praha-Koloděje Mělník Olomouc Praha-Řeporyje Praha-Královice Praha 20 Náchod Praha-Dolní Chabry Praha-Ďáblice Liberec Chrudim ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Batňovice

Levná dlažba Batňovice

Dlažba Batňovice

Zámkové dlažby Batňovice

Zámkové betonové dlažby Batňovice

Zámková dlažba Batňovice

Betonové dlažby Batňovice

Betonová dlažba Batňovice

Zdící prvky Batňovice

Dlažby II jakosti Batňovice

Dlažba II jakosti Batňovice

Plošné dlažby Batňovice