„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Batňovice

Nové produkty Batňovice

Dlažby a obrubníky Batňovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Batňovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Batňovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Batňovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Batňovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Batňovice, Levná dlažba Batňovice, Dlažba Batňovice, Zámkové dlažby Batňovice, Zámkové dlažba Batňovice, Betonové dlažby Batňovice, Betonová dlažba Batňovice, Zdící prvky Batňovice, Dlažby II jakosti Batňovice, Dlažba II jakosti Batňovice, Plošné dlažby Batňovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 3 Praha-Čakovice České Budějovice Mladá Boleslav Hlavní město Praha Ústí nad Orlicí Český Krumlov Praha-Libuš Most Praha-Lysolaje Praha 11 Nový Jičín Plzeň-jih Praha-Nedvězí Trutnov Brno-město Rokycany Praha-Zbraslav Praha-Dolní Počernice Chrudim Praha-Březiněves Hradec Králové Praha-západ Ústí nad Labem Semily Praha-Přední Kopanina Praha 1 Vsetín Praha-východ Praha-Štěrboholy Bruntál Praha-Nebušice Praha-Troja Znojmo Jihlava Prostějov Praha-Lipence Praha 18 Praha-Kolovraty Klatovy Praha-Šeberov Praha 16 Jeseník Domažlice Praha 2 Kroměříž Havlíčkův Brod Praha 5 Olomouc Praha-Kunratice Písek Praha 13 Praha-Běchovice Příbram Praha-Zličín Praha-Lochkov Praha 6 Praha-Slivenec Chomutov Šumperk Frýdek-Místek Praha-Řeporyje Jablonec nad Nisou Rakovník Jindřichův Hradec Praha 21 Kutná Hora Sokolov Hodonín Praha-Velká Chuchle Nymburk Rychnov nad Kněžnou Praha 8 Praha-Suchdol Vyškov Plzeň-sever Praha-Vinoř Žďár nad Sázavou Praha-Satalice Pelhřimov Opava Svitavy Praha-Ďáblice Benešov Přerov Pardubice Praha-Koloděje Praha-Křeslice Tábor Strakonice Prachatice Praha-Újezd Cheb Praha 19 Praha-Benice Praha 22 Praha 17 Praha-Dubeč Tachov Břeclav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Batňovice

Levná dlažba Batňovice

Dlažba Batňovice

Zámkové dlažby Batňovice

Zámkové betonové dlažby Batňovice

Zámková dlažba Batňovice

Betonové dlažby Batňovice

Betonová dlažba Batňovice

Zdící prvky Batňovice

Dlažby II jakosti Batňovice

Dlažba II jakosti Batňovice

Plošné dlažby Batňovice