„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Batňovice

Nové produkty Batňovice

Dlažby a obrubníky Batňovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Batňovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Batňovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Batňovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Batňovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Batňovice, Levná dlažba Batňovice, Dlažba Batňovice, Zámkové dlažby Batňovice, Zámkové dlažba Batňovice, Betonové dlažby Batňovice, Betonová dlažba Batňovice, Zdící prvky Batňovice, Dlažby II jakosti Batňovice, Dlažba II jakosti Batňovice, Plošné dlažby Batňovice, Plošná dlažba


Další města:

Prachatice Pardubice Praha 21 Příbram Žďár nad Sázavou Kladno Praha 8 Třebíč Teplice Tábor Děčín Praha-Šeberov Praha-Dolní Počernice Praha-Lipence Náchod Znojmo Prostějov Praha-Koloděje Praha-Lochkov Praha-Čakovice Praha-Vinoř Frýdek-Místek Svitavy Praha 19 Praha-Štěrboholy Přerov Praha 6 Praha-Dubeč Praha-Petrovice Praha 11 Ústí nad Orlicí Praha 17 Cheb Bruntál Nymburk Praha-Zbraslav Praha 12 Šumperk Praha 10 Ostrava-město Brno-město Nový Jičín Písek Praha-Újezd Praha 14 Trutnov Rychnov nad Kněžnou Praha-Lysolaje Praha-Kolovraty Jindřichův Hradec Brno-venkov Hodonín Praha-východ Praha 9 Praha 1 Praha-Nebušice Karlovy Vary Praha-Dolní Měcholupy Zlín Semily Praha 22 Praha-Královice Praha-Přední Kopanina Domažlice Blansko Praha-Libuš Jablonec nad Nisou Praha-Řeporyje Praha 16 Rakovník Praha-Ďáblice Praha 2 Sokolov Uherské Hradiště Klatovy Tachov Hlavní město Praha Praha-Slivenec Praha-Troja Vsetín Ústí nad Labem Praha 13 Břeclav Praha-západ Plzeň-sever Rokycany Kroměříž Havlíčkův Brod Jihlava Kolín České Budějovice Praha 15 Praha-Kunratice Praha 5 Český Krumlov Mladá Boleslav Liberec Plzeň-město Jičín Praha-Březiněves ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Batňovice

Levná dlažba Batňovice

Dlažba Batňovice

Zámkové dlažby Batňovice

Zámkové betonové dlažby Batňovice

Zámková dlažba Batňovice

Betonové dlažby Batňovice

Betonová dlažba Batňovice

Zdící prvky Batňovice

Dlažby II jakosti Batňovice

Dlažba II jakosti Batňovice

Plošné dlažby Batňovice