„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bánov

Nové produkty Bánov

Dlažby a obrubníky Bánov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bánov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bánov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bánov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bánov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bánov, Levná dlažba Bánov, Dlažba Bánov, Zámkové dlažby Bánov, Zámkové dlažba Bánov, Betonové dlažby Bánov, Betonová dlažba Bánov, Zdící prvky Bánov, Dlažby II jakosti Bánov, Dlažba II jakosti Bánov, Plošné dlažby Bánov, Plošná dlažba


Další města:

Rychnov nad Kněžnou Beroun Rakovník Kutná Hora Praha 8 Tábor Znojmo Mladá Boleslav Sokolov Plzeň-město Praha 19 Praha 16 Praha-Slivenec Liberec Praha-Nebušice Brno-venkov Praha-Křeslice Praha 3 Praha-Satalice Louny Praha-Přední Kopanina Praha 2 Uherské Hradiště Praha 7 Praha-Čakovice Ústí nad Labem Praha-Ďáblice Praha-Benice Prachatice Šumperk Hodonín Český Krumlov Ústí nad Orlicí Mělník Prostějov Semily Trutnov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Troja Praha-Klánovice Rokycany Praha 18 Náchod Praha-Nedvězí Praha-Zličín Karviná Praha 13 Nymburk Praha-Kunratice Plzeň-sever Praha 21 Praha-Královice Žďár nad Sázavou Zlín Česká Lípa Jablonec nad Nisou Olomouc Praha-východ Praha-Petrovice Plzeň-jih Frýdek-Místek Blansko Děčín Nový Jičín Praha 9 Praha-Řeporyje Praha-Lochkov Břeclav Jindřichův Hradec Praha-Újezd Praha-západ Praha-Libuš Praha-Běchovice Jičín Příbram Vyškov Praha-Březiněves Chomutov Přerov Vsetín Praha-Dolní Chabry Praha 4 Klatovy Praha 12 Praha-Lipence Praha-Kolovraty Praha-Zbraslav Litoměřice Praha 6 Jeseník Pardubice Kolín Praha 22 Praha 10 Opava Ostrava-město Praha 5 Teplice Praha-Štěrboholy České Budějovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bánov

Levná dlažba Bánov

Dlažba Bánov

Zámkové dlažby Bánov

Zámkové betonové dlažby Bánov

Zámková dlažba Bánov

Betonové dlažby Bánov

Betonová dlažba Bánov

Zdící prvky Bánov

Dlažby II jakosti Bánov

Dlažba II jakosti Bánov

Plošné dlažby Bánov