„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bánov

Nové produkty Bánov

Dlažby a obrubníky Bánov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bánov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bánov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bánov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bánov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bánov, Levná dlažba Bánov, Dlažba Bánov, Zámkové dlažby Bánov, Zámkové dlažba Bánov, Betonové dlažby Bánov, Betonová dlažba Bánov, Zdící prvky Bánov, Dlažby II jakosti Bánov, Dlažba II jakosti Bánov, Plošné dlažby Bánov, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-město Pardubice Jablonec nad Nisou Nymburk Praha-Koloděje Praha 19 Strakonice Plzeň-sever Praha-Vinoř Sokolov Praha 21 Jihlava Třebíč Most Zlín Karlovy Vary Praha 1 Kolín Karviná Vsetín Praha-Suchdol Louny Jičín Praha 22 Jindřichův Hradec Mělník Praha 14 Beroun Praha 12 Praha 11 Prachatice Ostrava-město Brno-město Brno-venkov Praha 5 Praha 17 Břeclav Rokycany Domažlice Benešov Praha-Kunratice Klatovy Praha-Dubeč Znojmo Praha-Troja České Budějovice Přerov Kladno Mladá Boleslav Praha-Čakovice Kutná Hora Praha 6 Frýdek-Místek Praha-Řeporyje Praha-Zbraslav Praha 13 Děčín Pelhřimov Písek Praha-Šeberov Praha-Lipence Ústí nad Labem Tachov Liberec Tábor Praha-Libuš Praha-Slivenec Cheb Bruntál Náchod Blansko Praha 3 Žďár nad Sázavou Praha-Zličín Kroměříž Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Chabry Uherské Hradiště Praha 9 Litoměřice Praha 16 Teplice Praha-Dolní Počernice Praha 18 Prostějov Praha-Březiněves Praha 2 Semily Hodonín Hlavní město Praha Praha-Lochkov Příbram Vyškov Hradec Králové Praha-východ Praha-Satalice Jeseník Praha-Nebušice Česká Lípa Havlíčkův Brod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bánov

Levná dlažba Bánov

Dlažba Bánov

Zámkové dlažby Bánov

Zámkové betonové dlažby Bánov

Zámková dlažba Bánov

Betonové dlažby Bánov

Betonová dlažba Bánov

Zdící prvky Bánov

Dlažby II jakosti Bánov

Dlažba II jakosti Bánov

Plošné dlažby Bánov