„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bánov

Nové produkty Bánov

Dlažby a obrubníky Bánov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bánov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bánov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bánov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bánov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bánov, Levná dlažba Bánov, Dlažba Bánov, Zámkové dlažby Bánov, Zámkové dlažba Bánov, Betonové dlažby Bánov, Betonová dlažba Bánov, Zdící prvky Bánov, Dlažby II jakosti Bánov, Dlažba II jakosti Bánov, Plošné dlažby Bánov, Plošná dlažba


Další města:

Mělník Písek Plzeň-jih Sokolov Praha-Kolovraty Děčín Louny Jeseník Semily Praha-Lysolaje Brno-venkov Praha 10 Praha-Troja Kroměříž Praha 3 Hradec Králové Břeclav Praha 13 Praha 18 Plzeň-město Hlavní město Praha Jihlava Trutnov Praha-Dolní Počernice Praha 12 Nový Jičín Praha 14 Vyškov České Budějovice Praha-Vinoř Praha-Nedvězí Praha-Přední Kopanina Praha-Březiněves Praha 4 Plzeň-sever Pelhřimov Praha 16 Tachov Praha-Čakovice Opava Most Znojmo Praha-Šeberov Prostějov Praha-Újezd Kolín Rychnov nad Kněžnou Prachatice Brno-město Praha-Štěrboholy Praha 20 Český Krumlov Domažlice Praha-Dubeč Praha-Řeporyje Rakovník Praha-Koloděje Praha-Velká Chuchle Karlovy Vary Praha-Dolní Měcholupy Bruntál Praha 2 Praha 6 Praha 22 Praha-Slivenec Praha-Nebušice Nymburk Praha-Běchovice Praha 15 Chomutov Praha-Satalice Jičín Teplice Praha 1 Praha-Petrovice Vsetín Praha 17 Zlín Ústí nad Labem Olomouc Praha 9 Praha-Kunratice Ústí nad Orlicí Liberec Ostrava-město Příbram Karviná Tábor Praha-Lochkov Havlíčkův Brod Praha-Zbraslav Cheb Přerov Hodonín Šumperk Rokycany Praha-Ďáblice Kutná Hora Praha-Libuš Praha-Dolní Chabry ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bánov

Levná dlažba Bánov

Dlažba Bánov

Zámkové dlažby Bánov

Zámkové betonové dlažby Bánov

Zámková dlažba Bánov

Betonové dlažby Bánov

Betonová dlažba Bánov

Zdící prvky Bánov

Dlažby II jakosti Bánov

Dlažba II jakosti Bánov

Plošné dlažby Bánov