„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bánov

Nové produkty Bánov

Dlažby a obrubníky Bánov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bánov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bánov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bánov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bánov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bánov, Levná dlažba Bánov, Dlažba Bánov, Zámkové dlažby Bánov, Zámkové dlažba Bánov, Betonové dlažby Bánov, Betonová dlažba Bánov, Zdící prvky Bánov, Dlažby II jakosti Bánov, Dlažba II jakosti Bánov, Plošné dlažby Bánov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 18 Český Krumlov Praha 2 Praha-Křeslice Hradec Králové Plzeň-jih Náchod Děčín Žďár nad Sázavou Beroun Praha-Štěrboholy Kroměříž Mělník Praha 7 Praha-Petrovice Frýdek-Místek Praha 11 Havlíčkův Brod Cheb Praha-Kolovraty Tachov Praha-Nebušice Strakonice Praha-Řeporyje Pelhřimov Nový Jičín Praha 6 Most Praha 20 Praha-Lochkov Praha-Klánovice Semily Rychnov nad Kněžnou Klatovy Mladá Boleslav Třebíč Praha 13 Přerov Plzeň-město Benešov Praha-Benice Praha-Březiněves Karlovy Vary Praha-Dubeč Praha 21 Litoměřice Svitavy Příbram Znojmo Praha-Šeberov Praha-Lysolaje Praha-Koloděje Jičín Praha 5 Bruntál Praha-Troja Louny Brno-venkov Praha-Satalice Chomutov Jablonec nad Nisou Praha-Zličín Praha 17 Kolín Rakovník Jindřichův Hradec Uherské Hradiště Trutnov Domažlice Praha-Dolní Počernice Praha-Přední Kopanina Tábor Břeclav Praha-západ Chrudim Česká Lípa Praha 1 Vsetín Brno-město Praha-Ďáblice Praha-Slivenec Praha 19 Praha-Velká Chuchle Pardubice Praha-Suchdol Nymburk Olomouc Prachatice Písek Praha-Lipence Praha-Dolní Chabry Teplice Praha-Libuš Praha-Dolní Měcholupy Praha-Královice Praha-východ Praha-Čakovice České Budějovice Praha-Nedvězí Praha 14 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bánov

Levná dlažba Bánov

Dlažba Bánov

Zámkové dlažby Bánov

Zámkové betonové dlažby Bánov

Zámková dlažba Bánov

Betonové dlažby Bánov

Betonová dlažba Bánov

Zdící prvky Bánov

Dlažby II jakosti Bánov

Dlažba II jakosti Bánov

Plošné dlažby Bánov