„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bánov

Nové produkty Bánov

Dlažby a obrubníky Bánov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bánov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bánov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bánov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bánov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bánov, Levná dlažba Bánov, Dlažba Bánov, Zámkové dlažby Bánov, Zámkové dlažba Bánov, Betonové dlažby Bánov, Betonová dlažba Bánov, Zdící prvky Bánov, Dlažby II jakosti Bánov, Dlažba II jakosti Bánov, Plošné dlažby Bánov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Královice Přerov Domažlice Praha 22 Děčín Jihlava Prostějov Zlín Praha-Dolní Měcholupy Praha 3 Třebíč Praha-Satalice České Budějovice Pelhřimov Břeclav Teplice Praha-Křeslice Karviná Praha-Zličín Ústí nad Labem Plzeň-město Nymburk Hodonín Mladá Boleslav Praha-Dolní Chabry Kladno Karlovy Vary Olomouc Brno-venkov Nový Jičín Havlíčkův Brod Louny Rychnov nad Kněžnou Tábor Česká Lípa Kolín Praha 7 Praha-Štěrboholy Praha 17 Praha-Šeberov Jablonec nad Nisou Kutná Hora Hradec Králové Praha 21 Klatovy Tachov Příbram Praha-Nedvězí Praha-Petrovice Praha 2 Praha-západ Praha 13 Vsetín Vyškov Opava Náchod Pardubice Beroun Praha 4 Praha 8 Praha-Lipence Praha 9 Ústí nad Orlicí Uherské Hradiště Rokycany Praha-Benice Praha-Zbraslav Žďár nad Sázavou Blansko Praha-Troja Praha 11 Bruntál Praha-Dubeč Brno-město Praha 16 Praha-Ďáblice Litoměřice Praha 1 Sokolov Svitavy Chomutov Frýdek-Místek Praha 14 Jeseník Praha-Kunratice Praha-Lochkov Praha 10 Znojmo Praha-Březiněves Praha 19 Liberec Praha 18 Jindřichův Hradec Strakonice Rakovník Praha-Suchdol Prachatice Jičín Plzeň-sever Písek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bánov

Levná dlažba Bánov

Dlažba Bánov

Zámkové dlažby Bánov

Zámkové betonové dlažby Bánov

Zámková dlažba Bánov

Betonové dlažby Bánov

Betonová dlažba Bánov

Zdící prvky Bánov

Dlažby II jakosti Bánov

Dlažba II jakosti Bánov

Plošné dlažby Bánov