„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bánov

Nové produkty Bánov

Dlažby a obrubníky Bánov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bánov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bánov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bánov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bánov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bánov, Levná dlažba Bánov, Dlažba Bánov, Zámkové dlažby Bánov, Zámkové dlažba Bánov, Betonové dlažby Bánov, Betonová dlažba Bánov, Zdící prvky Bánov, Dlažby II jakosti Bánov, Dlažba II jakosti Bánov, Plošné dlažby Bánov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 19 Nymburk Praha-Dolní Měcholupy Brno-město Ostrava-město Jičín Jeseník Praha 15 Šumperk Mladá Boleslav Praha 20 Ústí nad Labem Jablonec nad Nisou Praha 16 Kroměříž Praha-Dolní Počernice Kutná Hora Praha-Zbraslav Praha-Satalice Havlíčkův Brod Žďár nad Sázavou Sokolov Praha 5 Praha-Benice Praha-Čakovice Břeclav Praha 6 Hodonín Praha 1 Praha 10 Praha-Koloděje Písek Prachatice Praha 2 Uherské Hradiště Praha 17 Plzeň-město Praha 22 Olomouc Praha-Zličín Praha-Velká Chuchle Praha-Lipence Praha-Kolovraty Praha-Šeberov Vyškov Praha 12 Litoměřice Praha-Dolní Chabry Praha 8 Praha 3 Frýdek-Místek Praha 7 Kladno Tábor Karlovy Vary Cheb Praha 11 Rakovník Praha-Slivenec České Budějovice Praha-Vinoř Praha-Troja Chrudim Náchod Praha-Dubeč Praha-Nebušice Benešov Svitavy Praha-Štěrboholy Hradec Králové Praha-Přední Kopanina Opava Česká Lípa Most Třebíč Praha-Ďáblice Praha 13 Praha-Lochkov Brno-venkov Praha-Petrovice Karviná Praha 9 Přerov Kolín Strakonice Tachov Český Krumlov Trutnov Prostějov Louny Jihlava Praha-Libuš Bruntál Plzeň-jih Praha-Kunratice Praha 21 Praha-Březiněves Praha-Suchdol Praha-Řeporyje Praha-Újezd ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bánov

Levná dlažba Bánov

Dlažba Bánov

Zámkové dlažby Bánov

Zámkové betonové dlažby Bánov

Zámková dlažba Bánov

Betonové dlažby Bánov

Betonová dlažba Bánov

Zdící prvky Bánov

Dlažby II jakosti Bánov

Dlažba II jakosti Bánov

Plošné dlažby Bánov