„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bánov

Nové produkty Bánov

Dlažby a obrubníky Bánov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bánov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bánov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bánov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bánov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bánov, Levná dlažba Bánov, Dlažba Bánov, Zámkové dlažby Bánov, Zámkové dlažba Bánov, Betonové dlažby Bánov, Betonová dlažba Bánov, Zdící prvky Bánov, Dlažby II jakosti Bánov, Dlažba II jakosti Bánov, Plošné dlažby Bánov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Benice Pelhřimov Praha-východ Praha 4 Praha-Libuš Praha-Zbraslav Bruntál Plzeň-město Plzeň-sever Karviná Brno-venkov Havlíčkův Brod Praha 10 Kroměříž Karlovy Vary Praha-Suchdol Praha-Dolní Měcholupy Strakonice Jičín Praha-Satalice Chrudim Praha-Lochkov Děčín Praha-Dolní Počernice Opava Jablonec nad Nisou Liberec Přerov Rychnov nad Kněžnou Louny Praha-Vinoř Praha 18 Praha 15 Chomutov Domažlice Trutnov Kolín Hlavní město Praha Praha 21 Praha 3 Praha-Slivenec Klatovy Benešov Praha 5 Znojmo Praha-Koloděje Plzeň-jih Praha-Velká Chuchle Náchod Česká Lípa Praha-Běchovice Praha 11 Prachatice Praha-Štěrboholy Praha-Nedvězí Rokycany Praha 17 Ústí nad Orlicí Praha-Lysolaje Praha-Dubeč Praha-západ Hradec Králové Praha-Lipence Brno-město Praha-Řeporyje Praha-Ďáblice Jeseník Český Krumlov Praha-Újezd Praha-Dolní Chabry Praha-Kolovraty Praha 6 Semily Praha-Křeslice Praha 12 Nymburk Praha 20 Svitavy Tachov Mladá Boleslav Praha-Královice Praha 16 Třebíč Jihlava Praha-Čakovice Rakovník Ostrava-město Příbram Praha 7 Šumperk Mělník Frýdek-Místek Nový Jičín Praha 13 Praha 1 Vsetín Praha-Klánovice Praha-Troja Praha-Nebušice Praha-Zličín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bánov

Levná dlažba Bánov

Dlažba Bánov

Zámkové dlažby Bánov

Zámkové betonové dlažby Bánov

Zámková dlažba Bánov

Betonové dlažby Bánov

Betonová dlažba Bánov

Zdící prvky Bánov

Dlažby II jakosti Bánov

Dlažba II jakosti Bánov

Plošné dlažby Bánov