„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bánov

Nové produkty Bánov

Dlažby a obrubníky Bánov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bánov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bánov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bánov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bánov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bánov, Levná dlažba Bánov, Dlažba Bánov, Zámkové dlažby Bánov, Zámkové dlažba Bánov, Betonové dlažby Bánov, Betonová dlažba Bánov, Zdící prvky Bánov, Dlažby II jakosti Bánov, Dlažba II jakosti Bánov, Plošné dlažby Bánov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 10 Praha-Zbraslav Praha 9 Praha-Velká Chuchle Praha 14 Nymburk Plzeň-město Česká Lípa Praha 22 Praha-východ Louny Mladá Boleslav Opava Jindřichův Hradec Praha-Přední Kopanina Rokycany Praha-Suchdol Karlovy Vary Brno-město Praha 12 Uherské Hradiště České Budějovice Praha-Řeporyje Praha 18 Praha-Křeslice Domažlice Praha-Vinoř Jičín Praha 21 Plzeň-jih Břeclav Cheb Vsetín Tachov Chomutov Nový Jičín Praha 16 Chrudim Pelhřimov Praha-Újezd Kolín Kutná Hora Litoměřice Žďár nad Sázavou Trutnov Sokolov Praha-Zličín Náchod Praha-Lysolaje Bruntál Vyškov Tábor Praha-Nedvězí Ostrava-město Praha 17 Praha 2 Benešov Praha 11 Kladno Praha-Čakovice Strakonice Praha-západ Praha-Petrovice Praha-Lochkov Praha-Libuš Praha 6 Praha-Koloděje Praha 13 Praha-Nebušice Šumperk Karviná Praha 1 Prostějov Ústí nad Labem Brno-venkov Praha-Březiněves Liberec Prachatice Praha 3 Hodonín Praha-Slivenec Praha-Ďáblice Klatovy Olomouc Písek Jablonec nad Nisou Jeseník Praha-Satalice Teplice Praha-Dolní Počernice Praha-Štěrboholy Praha 7 Frýdek-Místek Praha 15 Plzeň-sever Most Pardubice Praha 20 Praha-Dolní Chabry Praha 4 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bánov

Levná dlažba Bánov

Dlažba Bánov

Zámkové dlažby Bánov

Zámkové betonové dlažby Bánov

Zámková dlažba Bánov

Betonové dlažby Bánov

Betonová dlažba Bánov

Zdící prvky Bánov

Dlažby II jakosti Bánov

Dlažba II jakosti Bánov

Plošné dlažby Bánov