„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bánov

Nové produkty Bánov

Dlažby a obrubníky Bánov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bánov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bánov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bánov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bánov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bánov, Levná dlažba Bánov, Dlažba Bánov, Zámkové dlažby Bánov, Zámkové dlažba Bánov, Betonové dlažby Bánov, Betonová dlažba Bánov, Zdící prvky Bánov, Dlažby II jakosti Bánov, Dlažba II jakosti Bánov, Plošné dlažby Bánov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nedvězí Praha 4 Praha 2 Praha-Zbraslav Litoměřice Praha 14 Ústí nad Labem Praha 3 Praha-Čakovice Praha-Lysolaje Frýdek-Místek Most Karviná Praha 7 Praha-Dolní Chabry Praha-Libuš Praha 13 Praha-Dolní Měcholupy Jindřichův Hradec Jablonec nad Nisou Vsetín Plzeň-jih Praha 19 Příbram Praha 12 Jeseník Praha-Velká Chuchle Praha 16 Klatovy Praha-Nebušice Louny Praha-Kunratice Karlovy Vary Havlíčkův Brod Prostějov Praha-Slivenec Liberec Znojmo Praha-Štěrboholy Rakovník Praha-Březiněves Praha 10 Brno-venkov Kladno Praha-Petrovice Praha-Šeberov Svitavy Chomutov Praha 6 Kutná Hora Břeclav Písek Praha-Dolní Počernice Šumperk Pelhřimov Plzeň-sever Plzeň-město Chrudim Děčín Praha-Dubeč Praha-Suchdol Sokolov Praha-Královice Hodonín Praha 8 Praha-Ďáblice Praha-Troja Žďár nad Sázavou Praha-Kolovraty Semily Jihlava Prachatice Praha-Přední Kopanina Praha-Zličín Rychnov nad Kněžnou Praha-Újezd Praha 17 Mělník Praha-Vinoř Zlín Praha-Běchovice Cheb Bruntál Trutnov Uherské Hradiště Praha 20 Jičín Náchod Praha 1 Nymburk Praha 11 Strakonice Praha-Satalice Praha-Řeporyje Tachov Praha-západ Hlavní město Praha Blansko Pardubice Praha-Koloděje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bánov

Levná dlažba Bánov

Dlažba Bánov

Zámkové dlažby Bánov

Zámkové betonové dlažby Bánov

Zámková dlažba Bánov

Betonové dlažby Bánov

Betonová dlažba Bánov

Zdící prvky Bánov

Dlažby II jakosti Bánov

Dlažba II jakosti Bánov

Plošné dlažby Bánov