„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bánov

Nové produkty Bánov

Dlažby a obrubníky Bánov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bánov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bánov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bánov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bánov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bánov, Levná dlažba Bánov, Dlažba Bánov, Zámkové dlažby Bánov, Zámkové dlažba Bánov, Betonové dlažby Bánov, Betonová dlažba Bánov, Zdící prvky Bánov, Dlažby II jakosti Bánov, Dlažba II jakosti Bánov, Plošné dlažby Bánov, Plošná dlažba


Další města:

Jeseník Semily Kolín Chrudim Praha-Dolní Počernice Bruntál Kladno Praha-Velká Chuchle Hradec Králové Tábor Nový Jičín Český Krumlov Praha 9 Praha-Běchovice Náchod Kutná Hora Rokycany Sokolov Svitavy Praha 2 Praha-Benice Ústí nad Orlicí Praha 1 Praha 15 Praha 17 Praha-Libuš Praha-Lipence Hlavní město Praha Praha 13 Praha-Vinoř Praha-Troja Praha-západ České Budějovice Praha 18 Šumperk Praha-Dubeč Praha 10 Teplice Havlíčkův Brod Praha-Suchdol Ostrava-město Břeclav Praha-Dolní Chabry Brno-město Plzeň-sever Klatovy Písek Praha-Královice Třebíč Praha 3 Olomouc Praha-Újezd Benešov Uherské Hradiště Rakovník Praha 6 Frýdek-Místek Domažlice Praha-Koloděje Pardubice Žďár nad Sázavou Praha 5 Praha-Lochkov Louny Praha 12 Plzeň-město Praha-Lysolaje Praha-Ďáblice Česká Lípa Mělník Karviná Trutnov Praha-Březiněves Hodonín Praha 21 Praha-východ Liberec Praha 16 Praha-Satalice Jičín Prostějov Praha 19 Praha-Štěrboholy Praha 7 Praha 22 Praha-Nedvězí Jablonec nad Nisou Znojmo Praha 11 Praha-Řeporyje Vsetín Přerov Děčín Kroměříž Plzeň-jih Praha-Zličín Strakonice Blansko Cheb Praha-Křeslice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bánov

Levná dlažba Bánov

Dlažba Bánov

Zámkové dlažby Bánov

Zámkové betonové dlažby Bánov

Zámková dlažba Bánov

Betonové dlažby Bánov

Betonová dlažba Bánov

Zdící prvky Bánov

Dlažby II jakosti Bánov

Dlažba II jakosti Bánov

Plošné dlažby Bánov