„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bánov

Nové produkty Bánov

Dlažby a obrubníky Bánov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bánov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bánov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bánov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bánov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bánov, Levná dlažba Bánov, Dlažba Bánov, Zámkové dlažby Bánov, Zámkové dlažba Bánov, Betonové dlažby Bánov, Betonová dlažba Bánov, Zdící prvky Bánov, Dlažby II jakosti Bánov, Dlažba II jakosti Bánov, Plošné dlažby Bánov, Plošná dlažba


Další města:

Prostějov Praha 2 Přerov Praha-Velká Chuchle Rakovník Praha 15 Olomouc Praha-Křeslice Praha 10 Česká Lípa Ústí nad Labem Praha-Běchovice Praha 9 Plzeň-město Praha-Petrovice Praha-západ Praha-Koloděje Praha 12 Kroměříž Praha-Čakovice Praha-Vinoř Cheb Písek Sokolov Praha-Královice Tachov Praha-Benice Bruntál Praha-Satalice Praha-Lipence Karlovy Vary Ostrava-město Praha-Nedvězí Praha-Lysolaje Znojmo Praha 13 Prachatice Pardubice Praha-Dolní Měcholupy Tábor Praha-Kolovraty Praha 1 Plzeň-sever Domažlice Praha 22 Vsetín Nový Jičín Hradec Králové Praha-Suchdol Strakonice Litoměřice Svitavy Praha-Újezd Praha 16 Brno-město Jindřichův Hradec Zlín Chomutov Chrudim Český Krumlov Praha-Nebušice Hlavní město Praha Nymburk Liberec Praha 6 Benešov Rychnov nad Kněžnou Rokycany Mladá Boleslav Plzeň-jih Havlíčkův Brod Praha 8 Praha-Ďáblice Praha 11 Praha 5 Praha-Řeporyje Jeseník Opava Praha 20 Praha 19 Praha 18 Blansko Třebíč Vyškov Praha-Dubeč Jablonec nad Nisou Praha 21 Klatovy Jičín Trutnov Praha-Slivenec Šumperk Most Praha-Zbraslav České Budějovice Semily Příbram Ústí nad Orlicí Praha 4 Karviná ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bánov

Levná dlažba Bánov

Dlažba Bánov

Zámkové dlažby Bánov

Zámkové betonové dlažby Bánov

Zámková dlažba Bánov

Betonové dlažby Bánov

Betonová dlažba Bánov

Zdící prvky Bánov

Dlažby II jakosti Bánov

Dlažba II jakosti Bánov

Plošné dlažby Bánov