„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bánov

Nové produkty Bánov

Dlažby a obrubníky Bánov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bánov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bánov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bánov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bánov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bánov, Levná dlažba Bánov, Dlažba Bánov, Zámkové dlažby Bánov, Zámkové dlažba Bánov, Betonové dlažby Bánov, Betonová dlažba Bánov, Zdící prvky Bánov, Dlažby II jakosti Bánov, Dlažba II jakosti Bánov, Plošné dlažby Bánov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Královice Kladno Praha-Troja Prostějov Brno-venkov Praha-Libuš Jičín Trutnov Praha 17 Praha 6 Praha-Zličín Plzeň-město Šumperk Hodonín Uherské Hradiště Praha-Kunratice Hlavní město Praha Nový Jičín Praha 22 Jeseník Liberec Praha-Petrovice Praha-Křeslice Jablonec nad Nisou Praha-Běchovice Beroun Břeclav Louny Ústí nad Labem Chrudim Praha-Řeporyje Tachov Chomutov Olomouc Zlín Praha 16 Most Domažlice Písek Havlíčkův Brod Pelhřimov Ústí nad Orlicí Praha-Nebušice Tábor Pardubice Svitavy Prachatice Znojmo Přerov Praha 10 Praha 1 Praha 18 Praha 21 Mělník Praha 14 Praha 4 Děčín Praha-Šeberov Praha-Suchdol Praha-Nedvězí Praha-Lysolaje Praha-západ Praha-Dolní Chabry Česká Lípa Praha 5 Hradec Králové Karlovy Vary Rychnov nad Kněžnou Jihlava Praha-Dolní Počernice Třebíč Praha 8 Plzeň-sever Český Krumlov Praha 15 Vsetín Benešov Příbram Praha-Koloděje Praha 13 Praha-Újezd Praha-Přední Kopanina Opava Praha 2 Praha 3 Praha-Dolní Měcholupy Mladá Boleslav Praha-Klánovice Praha 20 Vyškov České Budějovice Praha-východ Praha-Velká Chuchle Strakonice Náchod Plzeň-jih Karviná Blansko Praha-Čakovice Teplice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bánov

Levná dlažba Bánov

Dlažba Bánov

Zámkové dlažby Bánov

Zámkové betonové dlažby Bánov

Zámková dlažba Bánov

Betonové dlažby Bánov

Betonová dlažba Bánov

Zdící prvky Bánov

Dlažby II jakosti Bánov

Dlažba II jakosti Bánov

Plošné dlažby Bánov