„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bdeněves

Nové produkty Bdeněves

Dlažby a obrubníky Bdeněves

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bdeněves

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bdeněves

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bdeněves

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bdeněves

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bdeněves, Levná dlažba Bdeněves, Dlažba Bdeněves, Zámkové dlažby Bdeněves, Zámkové dlažba Bdeněves, Betonové dlažby Bdeněves, Betonová dlažba Bdeněves, Zdící prvky Bdeněves, Dlažby II jakosti Bdeněves, Dlažba II jakosti Bdeněves, Plošné dlažby Bdeněves, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Koloděje Český Krumlov Praha-Královice Praha 3 Praha-Dolní Měcholupy Praha-východ Cheb Praha 6 Frýdek-Místek Praha 4 Praha-Dolní Počernice Benešov Rychnov nad Kněžnou Praha 12 Praha-Zličín Praha-Lipence Praha-Benice Praha-Lysolaje Most Plzeň-jih Strakonice Jičín Zlín Pardubice Trutnov Pelhřimov Praha-Běchovice Karlovy Vary Praha-Nedvězí Uherské Hradiště Praha-Kolovraty Praha 18 Praha-Suchdol Praha-Zbraslav Bruntál Praha-Kunratice Praha-Dubeč Břeclav Písek Prachatice Praha 21 Třebíč Brno-venkov Praha 5 Praha-Satalice Ústí nad Labem Praha-Ďáblice Praha 10 Praha-Lochkov Svitavy Louny Hradec Králové Praha 16 Praha 22 Praha-Dolní Chabry Žďár nad Sázavou Plzeň-město Znojmo Praha-Slivenec Rokycany Liberec Karviná Jihlava Praha-Křeslice Praha 17 Tachov Praha-Troja Praha 1 Blansko Praha 14 Domažlice Hodonín Olomouc Havlíčkův Brod Praha 8 Vsetín Kladno Praha 7 Příbram Praha 13 Nymburk Mělník České Budějovice Opava Náchod Praha 20 Jindřichův Hradec Praha-Řeporyje Praha-Přední Kopanina Prostějov Nový Jičín Kolín Přerov Praha-Čakovice Ústí nad Orlicí Mladá Boleslav Česká Lípa Děčín Litoměřice Hlavní město Praha ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bdeněves

Levná dlažba Bdeněves

Dlažba Bdeněves

Zámkové dlažby Bdeněves

Zámkové betonové dlažby Bdeněves

Zámková dlažba Bdeněves

Betonové dlažby Bdeněves

Betonová dlažba Bdeněves

Zdící prvky Bdeněves

Dlažby II jakosti Bdeněves

Dlažba II jakosti Bdeněves

Plošné dlažby Bdeněves