„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bdeněves

Nové produkty Bdeněves

Dlažby a obrubníky Bdeněves

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bdeněves

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bdeněves

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bdeněves

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bdeněves

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bdeněves, Levná dlažba Bdeněves, Dlažba Bdeněves, Zámkové dlažby Bdeněves, Zámkové dlažba Bdeněves, Betonové dlažby Bdeněves, Betonová dlažba Bdeněves, Zdící prvky Bdeněves, Dlažby II jakosti Bdeněves, Dlažba II jakosti Bdeněves, Plošné dlažby Bdeněves, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Měcholupy Praha 11 Tachov Praha 14 Karviná Praha-Zbraslav Kolín Nymburk Praha-Troja Zlín Havlíčkův Brod Plzeň-sever Náchod Teplice České Budějovice Praha 18 Praha-Benice Rokycany Jeseník Praha 10 Ústí nad Labem Praha-Běchovice Kroměříž Praha-Šeberov Praha-Křeslice Rychnov nad Kněžnou Jindřichův Hradec Děčín Praha-Březiněves Domažlice Břeclav Chrudim Strakonice Mladá Boleslav Blansko Praha 4 Praha-Dolní Chabry Praha 22 Pardubice Beroun Praha-Řeporyje Vyškov Praha-Lysolaje Trutnov Praha-Lipence Chomutov Rakovník Frýdek-Místek Praha 17 Praha 19 Praha 8 Prachatice Most Praha-Kunratice Praha 6 Liberec Ostrava-město Praha-Královice Hlavní město Praha Plzeň-jih Pelhřimov Praha-Vinoř Praha 12 Karlovy Vary Mělník Praha 20 Jičín Bruntál Praha-Petrovice Třebíč Olomouc Praha-Újezd Praha 21 Praha-Přední Kopanina Hodonín Praha-Zličín Kladno Praha 16 Příbram Praha-Suchdol Plzeň-město Litoměřice Česká Lípa Ústí nad Orlicí Tábor Hradec Králové Šumperk Svitavy Znojmo Praha-Slivenec Praha-Lochkov Praha-Klánovice Praha-Čakovice Brno-město Nový Jičín Praha 13 Praha-Libuš Přerov Jihlava Kutná Hora ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bdeněves

Levná dlažba Bdeněves

Dlažba Bdeněves

Zámkové dlažby Bdeněves

Zámkové betonové dlažby Bdeněves

Zámková dlažba Bdeněves

Betonové dlažby Bdeněves

Betonová dlažba Bdeněves

Zdící prvky Bdeněves

Dlažby II jakosti Bdeněves

Dlažba II jakosti Bdeněves

Plošné dlažby Bdeněves