„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bdeněves

Nové produkty Bdeněves

Dlažby a obrubníky Bdeněves

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bdeněves

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bdeněves

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bdeněves

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bdeněves

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bdeněves, Levná dlažba Bdeněves, Dlažba Bdeněves, Zámkové dlažby Bdeněves, Zámkové dlažba Bdeněves, Betonové dlažby Bdeněves, Betonová dlažba Bdeněves, Zdící prvky Bdeněves, Dlažby II jakosti Bdeněves, Dlažba II jakosti Bdeněves, Plošné dlažby Bdeněves, Plošná dlažba


Další města:

Praha 7 Praha-Dolní Měcholupy Praha 11 Praha-západ Praha 20 Praha-Libuš Praha-Šeberov Mělník Praha 12 Praha 8 Teplice Hodonín Louny Nový Jičín Praha-Kolovraty Praha 5 Praha-Zličín Chrudim Klatovy Přerov Český Krumlov Praha 14 Liberec Jablonec nad Nisou Pardubice Praha 6 Praha-Benice Opava Jihlava Praha-Křeslice Ostrava-město Svitavy Šumperk Praha-Dubeč Strakonice Olomouc Praha-východ Brno-město Praha-Čakovice Tachov Příbram Trutnov Sokolov Kladno Praha-Kunratice Mladá Boleslav Praha 19 Jeseník Nymburk Karlovy Vary Litoměřice Praha 2 Kutná Hora Ústí nad Orlicí Praha-Vinoř Praha-Satalice Havlíčkův Brod Rychnov nad Kněžnou Praha-Nebušice Blansko Praha 4 Praha 13 Praha 16 Pelhřimov Jindřichův Hradec Praha-Újezd Žďár nad Sázavou Frýdek-Místek Praha-Štěrboholy Karviná Praha-Přední Kopanina Praha 9 Třebíč Břeclav Náchod Praha-Běchovice Tábor Vyškov Zlín Praha 15 Praha-Nedvězí Praha-Březiněves Praha-Troja Vsetín Praha-Dolní Počernice Praha-Koloděje Praha 17 Plzeň-město Praha-Petrovice Rokycany Plzeň-sever Hradec Králové Praha-Klánovice Uherské Hradiště Písek Praha-Královice Kolín Praha-Lochkov Praha 21 Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bdeněves

Levná dlažba Bdeněves

Dlažba Bdeněves

Zámkové dlažby Bdeněves

Zámkové betonové dlažby Bdeněves

Zámková dlažba Bdeněves

Betonové dlažby Bdeněves

Betonová dlažba Bdeněves

Zdící prvky Bdeněves

Dlažby II jakosti Bdeněves

Dlažba II jakosti Bdeněves

Plošné dlažby Bdeněves