„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bdeněves

Nové produkty Bdeněves

Dlažby a obrubníky Bdeněves

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bdeněves

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bdeněves

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bdeněves

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bdeněves

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bdeněves, Levná dlažba Bdeněves, Dlažba Bdeněves, Zámkové dlažby Bdeněves, Zámkové dlažba Bdeněves, Betonové dlažby Bdeněves, Betonová dlažba Bdeněves, Zdící prvky Bdeněves, Dlažby II jakosti Bdeněves, Dlažba II jakosti Bdeněves, Plošné dlažby Bdeněves, Plošná dlažba


Další města:

Pardubice Jablonec nad Nisou Šumperk Vsetín Zlín Praha-Dubeč Praha-Zbraslav Praha 12 Praha-Koloděje Litoměřice Praha-Kunratice Benešov Rakovník Praha 22 Praha 11 Praha 5 Klatovy Vyškov Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Měcholupy Praha 18 Písek Praha 10 Svitavy Praha-Velká Chuchle Praha 16 Příbram Ostrava-město Beroun Semily Frýdek-Místek Tábor Cheb Praha-Suchdol Praha-Slivenec Praha 6 Brno-město Praha 1 Kladno Praha 2 Praha-Čakovice Praha 9 Praha-Křeslice Praha-Lochkov Žďár nad Sázavou Havlíčkův Brod Brno-venkov Kutná Hora Praha-Kolovraty Znojmo Prachatice Praha-Lysolaje Chomutov Praha 8 Bruntál Plzeň-jih Praha-Běchovice Tachov Praha-západ Praha-Lipence Hradec Králové Mladá Boleslav Praha-Královice Praha-Šeberov Přerov Most Náchod Praha-Dolní Počernice Praha-Troja Chrudim Blansko Praha-Ďáblice Praha-Libuš Plzeň-sever Sokolov Praha 19 Nový Jičín Domažlice Rokycany Praha-Štěrboholy Rychnov nad Kněžnou Jihlava Karviná Jindřichův Hradec Děčín Praha-Klánovice Praha-Březiněves Louny Praha 3 Kroměříž Olomouc Praha 21 Trutnov Kolín Mělník Jeseník České Budějovice Praha 20 Plzeň-město Praha-Vinoř ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bdeněves

Levná dlažba Bdeněves

Dlažba Bdeněves

Zámkové dlažby Bdeněves

Zámkové betonové dlažby Bdeněves

Zámková dlažba Bdeněves

Betonové dlažby Bdeněves

Betonová dlažba Bdeněves

Zdící prvky Bdeněves

Dlažby II jakosti Bdeněves

Dlažba II jakosti Bdeněves

Plošné dlažby Bdeněves