„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bdeněves

Nové produkty Bdeněves

Dlažby a obrubníky Bdeněves

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bdeněves

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bdeněves

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bdeněves

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bdeněves

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bdeněves, Levná dlažba Bdeněves, Dlažba Bdeněves, Zámkové dlažby Bdeněves, Zámkové dlažba Bdeněves, Betonové dlažby Bdeněves, Betonová dlažba Bdeněves, Zdící prvky Bdeněves, Dlažby II jakosti Bdeněves, Dlažba II jakosti Bdeněves, Plošné dlažby Bdeněves, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Klánovice Uherské Hradiště Vsetín Most Praha 11 Blansko Opava Praha-Suchdol Český Krumlov Praha-Zbraslav Praha 5 Praha 2 Praha 15 Karviná Zlín Domažlice Praha 8 Praha-Ďáblice Jeseník Jindřichův Hradec Karlovy Vary Praha 4 Písek Praha-Štěrboholy Mladá Boleslav Brno-město Šumperk Praha-Lochkov Příbram Trutnov Jablonec nad Nisou Praha-Slivenec Ostrava-město Praha-Koloděje Praha 22 Praha-Nedvězí Sokolov Plzeň-jih Prachatice Rakovník Praha-východ Praha-Vinoř Litoměřice Praha 12 Praha 7 Praha-Dolní Chabry Praha-Zličín Ústí nad Labem Kladno Bruntál Třebíč Cheb Klatovy Praha 17 Jihlava Beroun Přerov Frýdek-Místek Praha-Šeberov Praha-Újezd Praha-Běchovice Hodonín Praha-Křeslice Praha-Kolovraty Praha-Dolní Počernice Strakonice Semily Vyškov Praha-Dolní Měcholupy Liberec Praha-Řeporyje Praha 16 Praha-Velká Chuchle Praha 1 Praha 19 Praha-západ Praha 18 Praha 9 Praha-Královice Praha-Troja Praha 3 Pardubice Chomutov Tábor Praha-Přední Kopanina Kutná Hora Praha 14 Tachov Praha-Benice Brno-venkov Praha-Kunratice Jičín Benešov Praha-Lysolaje Teplice Havlíčkův Brod Svitavy Nový Jičín Hradec Králové Chrudim ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bdeněves

Levná dlažba Bdeněves

Dlažba Bdeněves

Zámkové dlažby Bdeněves

Zámkové betonové dlažby Bdeněves

Zámková dlažba Bdeněves

Betonové dlažby Bdeněves

Betonová dlažba Bdeněves

Zdící prvky Bdeněves

Dlažby II jakosti Bdeněves

Dlažba II jakosti Bdeněves

Plošné dlažby Bdeněves