„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bdeněves

Nové produkty Bdeněves

Dlažby a obrubníky Bdeněves

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bdeněves

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bdeněves

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bdeněves

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bdeněves

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bdeněves, Levná dlažba Bdeněves, Dlažba Bdeněves, Zámkové dlažby Bdeněves, Zámkové dlažba Bdeněves, Betonové dlažby Bdeněves, Betonová dlažba Bdeněves, Zdící prvky Bdeněves, Dlažby II jakosti Bdeněves, Dlažba II jakosti Bdeněves, Plošné dlažby Bdeněves, Plošná dlažba


Další města:

Mladá Boleslav Praha-Kunratice Praha-Nedvězí Přerov Praha-Vinoř Pardubice Tábor Příbram Brno-město Praha-Nebušice Blansko Jindřichův Hradec Praha 13 Rychnov nad Kněžnou Praha 7 Praha-Křeslice Praha-Dolní Chabry Praha-Lysolaje Vyškov Ústí nad Labem Svitavy České Budějovice Beroun Praha-Běchovice Plzeň-jih Uherské Hradiště Praha-Královice Třebíč Praha-Benice Praha 16 Trutnov Praha 21 Praha 5 Praha-Velká Chuchle Praha 3 Hodonín Nový Jičín Praha 9 Karlovy Vary Pelhřimov Rokycany Plzeň-sever Praha 19 Litoměřice Kolín Praha-Řeporyje Ostrava-město Sokolov Praha 8 Brno-venkov Písek Praha-Zličín Plzeň-město Praha-Lipence Česká Lípa Český Krumlov Bruntál Žďár nad Sázavou Semily Vsetín Praha 20 Cheb Nymburk Praha-Dolní Měcholupy Hlavní město Praha Domažlice Jablonec nad Nisou Praha 10 Jeseník Zlín Praha-Březiněves Jihlava Ústí nad Orlicí Břeclav Praha-Satalice Praha-Štěrboholy Praha 18 Havlíčkův Brod Kutná Hora Kroměříž Most Praha 1 Praha 12 Praha 11 Tachov Hradec Králové Olomouc Praha-Kolovraty Šumperk Praha-Přední Kopanina Praha-Koloděje Praha 2 Opava Praha-Libuš Chrudim Mělník Praha-Suchdol Jičín Prostějov Praha-Zbraslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bdeněves

Levná dlažba Bdeněves

Dlažba Bdeněves

Zámkové dlažby Bdeněves

Zámkové betonové dlažby Bdeněves

Zámková dlažba Bdeněves

Betonové dlažby Bdeněves

Betonová dlažba Bdeněves

Zdící prvky Bdeněves

Dlažby II jakosti Bdeněves

Dlažba II jakosti Bdeněves

Plošné dlažby Bdeněves