„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bdeněves

Nové produkty Bdeněves

Dlažby a obrubníky Bdeněves

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bdeněves

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bdeněves

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bdeněves

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bdeněves

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bdeněves, Levná dlažba Bdeněves, Dlažba Bdeněves, Zámkové dlažby Bdeněves, Zámkové dlažba Bdeněves, Betonové dlažby Bdeněves, Betonová dlažba Bdeněves, Zdící prvky Bdeněves, Dlažby II jakosti Bdeněves, Dlažba II jakosti Bdeněves, Plošné dlažby Bdeněves, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Vinoř Český Krumlov Rakovník Kolín Praha-Újezd Praha 7 Prostějov Plzeň-sever Uherské Hradiště Plzeň-jih Jeseník Litoměřice Praha-Dubeč Praha 2 Brno-venkov Karviná Svitavy Beroun Praha-Lipence Louny Praha-Nedvězí Praha 16 Jablonec nad Nisou Ostrava-město Praha-Benice Praha-Čakovice Praha-Slivenec Praha 10 Praha-Kolovraty Náchod Jihlava Praha-Velká Chuchle Příbram Karlovy Vary Hlavní město Praha Semily Nymburk Most Praha-Královice Havlíčkův Brod Pardubice Hodonín Kutná Hora Strakonice Opava Praha 21 Praha 18 Chomutov Ústí nad Orlicí Brno-město Praha-Běchovice Praha 1 Praha-Zbraslav Kroměříž Rychnov nad Kněžnou Přerov Pelhřimov Vyškov Cheb Praha-Řeporyje Sokolov Praha-Lysolaje Praha 13 Praha 14 Praha-Přední Kopanina Plzeň-město Zlín Praha 3 Tábor Kladno Hradec Králové Praha-Klánovice Jičín Praha-Koloděje Mladá Boleslav Praha 12 Tachov Mělník Prachatice Ústí nad Labem Praha-Troja Domažlice Praha-Šeberov Olomouc Písek Praha-Ďáblice Šumperk Klatovy Praha-Satalice Nový Jičín Praha-Štěrboholy Rokycany Praha-Křeslice Praha-Březiněves Třebíč Praha 6 Praha-Lochkov České Budějovice Praha-Dolní Chabry Bruntál ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bdeněves

Levná dlažba Bdeněves

Dlažba Bdeněves

Zámkové dlažby Bdeněves

Zámkové betonové dlažby Bdeněves

Zámková dlažba Bdeněves

Betonové dlažby Bdeněves

Betonová dlažba Bdeněves

Zdící prvky Bdeněves

Dlažby II jakosti Bdeněves

Dlažba II jakosti Bdeněves

Plošné dlažby Bdeněves