„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21  >>

Další města:

Domažlice Prostějov Jeseník Sokolov Plzeň-město Praha-Březiněves Kolín Jablonec nad Nisou Kladno Třebíč Praha 16 Nymburk Praha 9 Praha-Čakovice Ústí nad Labem Praha 21 Praha-Křeslice Uherské Hradiště Písek Praha-Řeporyje Kroměříž Vsetín Teplice Litoměřice Praha-Újezd Tábor Rychnov nad Kněžnou Praha 3 Přerov Mladá Boleslav Praha 2 Praha-Suchdol Praha-Velká Chuchle Strakonice Rakovník Plzeň-sever Ostrava-město Praha-Lysolaje Vyškov Praha-Dolní Počernice Karviná Jindřichův Hradec Klatovy Praha 1 Praha-Libuš Praha-Ďáblice Praha 20 Tachov Praha-Benice Jihlava Praha-Dolní Chabry Hradec Králové Brno-venkov Chomutov Praha 4 Náchod Cheb Plzeň-jih Benešov Louny Blansko Brno-město Semily Mělník Trutnov Praha 6 Praha 8 Praha 22 Praha-Zbraslav Praha 14 Děčín Jičín Praha-Nebušice Praha 13 Praha-Královice Rokycany Praha 5 Praha 17 Praha-Klánovice Praha-Přední Kopanina Havlíčkův Brod Praha-Zličín Praha-Petrovice Příbram Olomouc Praha-Vinoř Chrudim Zlín Prachatice Beroun Břeclav Praha-Dubeč Karlovy Vary Český Krumlov Praha-Štěrboholy Praha 11 Ústí nad Orlicí Praha 12 Praha 18 Praha-Slivenec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby