„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Albrechtičky

Nové produkty Albrechtičky

Dlažby a obrubníky Albrechtičky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Albrechtičky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Albrechtičky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Albrechtičky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Albrechtičky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Albrechtičky, Levná dlažba Albrechtičky, Dlažba Albrechtičky, Zámkové dlažby Albrechtičky, Zámkové dlažba Albrechtičky, Betonové dlažby Albrechtičky, Betonová dlažba Albrechtičky, Zdící prvky Albrechtičky, Dlažby II jakosti Albrechtičky, Dlažba II jakosti Albrechtičky, Plošné dlažby Albrechtičky, Plošná dlažba


Další města:

Jihlava Nymburk Opava Praha-Klánovice Znojmo Chrudim Ústí nad Labem Břeclav Praha 18 Brno-venkov Praha-Nebušice Jeseník Klatovy České Budějovice Kladno Kroměříž Trutnov Praha 15 Prostějov Jičín Tábor Pardubice Karviná Plzeň-sever Děčín Praha-Kolovraty Praha-Řeporyje Praha-Velká Chuchle Český Krumlov Praha-Lysolaje Praha-Šeberov Praha-Zličín Litoměřice Rakovník Praha-Štěrboholy Plzeň-jih Svitavy Domažlice Praha 13 Mělník Praha 10 Přerov Frýdek-Místek Praha-Ďáblice Praha 12 Praha-Březiněves Rokycany Chomutov Tachov Praha-Kunratice Praha 19 Praha 14 Semily Praha 16 Havlíčkův Brod Praha-Vinoř Hlavní město Praha Praha-Libuš Praha-západ Uherské Hradiště Praha-Satalice Praha-Troja Praha 11 Prachatice Žďár nad Sázavou Praha 6 Brno-město Strakonice Praha-Zbraslav Praha 3 Šumperk Praha-Újezd Vyškov Náchod Jindřichův Hradec Bruntál Praha 8 Karlovy Vary Blansko Ostrava-město Praha-Slivenec Praha-Benice Příbram Praha 5 Praha-Suchdol Praha 7 Zlín Praha 2 Liberec Praha-Lochkov Praha-Petrovice Hradec Králové Praha 1 Plzeň-město Praha 17 Sokolov Praha-Koloděje Třebíč Kolín Vsetín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Albrechtičky

Levná dlažba Albrechtičky

Dlažba Albrechtičky

Zámkové dlažby Albrechtičky

Zámkové betonové dlažby Albrechtičky

Zámková dlažba Albrechtičky

Betonové dlažby Albrechtičky

Betonová dlažba Albrechtičky

Zdící prvky Albrechtičky

Dlažby II jakosti Albrechtičky

Dlažba II jakosti Albrechtičky

Plošné dlažby Albrechtičky