„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Albrechtičky

Nové produkty Albrechtičky

Dlažby a obrubníky Albrechtičky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Albrechtičky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Albrechtičky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Albrechtičky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Albrechtičky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Albrechtičky, Levná dlažba Albrechtičky, Dlažba Albrechtičky, Zámkové dlažby Albrechtičky, Zámkové dlažba Albrechtičky, Betonové dlažby Albrechtičky, Betonová dlažba Albrechtičky, Zdící prvky Albrechtičky, Dlažby II jakosti Albrechtičky, Dlažba II jakosti Albrechtičky, Plošné dlažby Albrechtičky, Plošná dlažba


Další města:

Břeclav Praha-Kunratice Jičín Rakovník Praha-Vinoř Písek Hlavní město Praha Svitavy Mladá Boleslav Praha 7 Praha-Benice Havlíčkův Brod Praha-východ Praha-Nebušice Česká Lípa Praha-Kolovraty Praha-Slivenec Ústí nad Labem Mělník Karviná Ústí nad Orlicí Prostějov Prachatice Tachov Nový Jičín Praha-Lysolaje Frýdek-Místek Praha 11 Tábor Brno-venkov Praha-západ Uherské Hradiště Praha-Troja Praha 19 Praha 2 Praha 6 Znojmo Jablonec nad Nisou Beroun Praha-Libuš České Budějovice Třebíč Praha-Lochkov Praha-Petrovice Rychnov nad Kněžnou Šumperk Liberec Litoměřice Praha-Dolní Měcholupy Kroměříž Kladno Plzeň-sever Praha-Dolní Chabry Kolín Sokolov Hodonín Domažlice Hradec Králové Most Praha-Lipence Karlovy Vary Zlín Vyškov Chomutov Praha 20 Praha-Klánovice Praha 13 Praha-Velká Chuchle Brno-město Benešov Vsetín Kutná Hora Teplice Praha-Běchovice Praha 16 Ostrava-město Náchod Praha-Dolní Počernice Cheb Děčín Pardubice Praha-Zbraslav Praha 1 Praha 8 Praha 12 Praha-Čakovice Praha 18 Praha 14 Praha 17 Příbram Chrudim Žďár nad Sázavou Praha 21 Praha 15 Plzeň-jih Praha 5 Nymburk Praha 3 Plzeň-město Český Krumlov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Albrechtičky

Levná dlažba Albrechtičky

Dlažba Albrechtičky

Zámkové dlažby Albrechtičky

Zámkové betonové dlažby Albrechtičky

Zámková dlažba Albrechtičky

Betonové dlažby Albrechtičky

Betonová dlažba Albrechtičky

Zdící prvky Albrechtičky

Dlažby II jakosti Albrechtičky

Dlažba II jakosti Albrechtičky

Plošné dlažby Albrechtičky