„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Albrechtičky

Nové produkty Albrechtičky

Dlažby a obrubníky Albrechtičky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Albrechtičky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Albrechtičky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Albrechtičky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Albrechtičky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Albrechtičky, Levná dlažba Albrechtičky, Dlažba Albrechtičky, Zámkové dlažby Albrechtičky, Zámkové dlažba Albrechtičky, Betonové dlažby Albrechtičky, Betonová dlažba Albrechtičky, Zdící prvky Albrechtičky, Dlažby II jakosti Albrechtičky, Dlažba II jakosti Albrechtičky, Plošné dlažby Albrechtičky, Plošná dlažba


Další města:

Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Měcholupy Rakovník Česká Lípa Praha-Šeberov Břeclav Praha-Štěrboholy Benešov Praha-Satalice Prachatice Praha 3 Tábor Zlín Náchod Nový Jičín Blansko Praha 20 Praha-Troja Praha-Velká Chuchle Ústí nad Orlicí Praha-východ Hlavní město Praha Praha-Dubeč Klatovy Praha-Vinoř Frýdek-Místek Praha-Slivenec Vyškov Praha-západ Praha-Lipence Jičín Praha 18 Strakonice Praha-Březiněves Praha-Dolní Počernice Uherské Hradiště Praha-Dolní Chabry Praha 9 Praha-Lysolaje Karlovy Vary Tachov Praha-Zličín Kolín Rokycany Trutnov Praha-Nebušice Kladno Kutná Hora Praha-Zbraslav Děčín Šumperk Semily Praha 17 Praha-Lochkov Havlíčkův Brod Most Karviná Vsetín Louny Praha 21 Cheb Praha 12 Olomouc Praha 4 Svitavy Chomutov Písek Praha-Újezd Praha 6 Třebíč Praha 14 Praha-Křeslice Praha-Běchovice Praha-Libuš Rychnov nad Kněžnou Praha-Koloděje Chrudim Domažlice Kroměříž Příbram Ústí nad Labem Jindřichův Hradec Beroun Praha 7 Praha 8 Sokolov Praha 22 Liberec Praha 15 Praha-Kolovraty Praha-Řeporyje Praha-Suchdol Praha 11 Český Krumlov Praha 10 Praha 2 Prostějov Litoměřice Praha-Nedvězí Praha-Benice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Albrechtičky

Levná dlažba Albrechtičky

Dlažba Albrechtičky

Zámkové dlažby Albrechtičky

Zámkové betonové dlažby Albrechtičky

Zámková dlažba Albrechtičky

Betonové dlažby Albrechtičky

Betonová dlažba Albrechtičky

Zdící prvky Albrechtičky

Dlažby II jakosti Albrechtičky

Dlažba II jakosti Albrechtičky

Plošné dlažby Albrechtičky