„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Albrechtičky

Nové produkty Albrechtičky

Dlažby a obrubníky Albrechtičky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Albrechtičky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Albrechtičky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Albrechtičky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Albrechtičky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Albrechtičky, Levná dlažba Albrechtičky, Dlažba Albrechtičky, Zámkové dlažby Albrechtičky, Zámkové dlažba Albrechtičky, Betonové dlažby Albrechtičky, Betonová dlažba Albrechtičky, Zdící prvky Albrechtičky, Dlažby II jakosti Albrechtičky, Dlažba II jakosti Albrechtičky, Plošné dlažby Albrechtičky, Plošná dlažba


Další města:

Vyškov Český Krumlov Plzeň-sever Zlín Praha 12 Chomutov Praha 10 Tachov Praha 19 Praha-Dolní Měcholupy Příbram Praha-Vinoř Mělník Hradec Králové Praha-Benice Praha 7 Hlavní město Praha Praha-Nebušice Rychnov nad Kněžnou Liberec Praha-Přední Kopanina Praha-Libuš Praha-Lipence Karlovy Vary Praha-Zbraslav Praha-Dolní Chabry Olomouc Praha 14 Benešov Praha 20 Praha 13 Kutná Hora Praha-Lochkov Praha 2 Jindřichův Hradec Praha 18 Praha 4 Ústí nad Orlicí Jičín Praha 15 Praha-Petrovice Svitavy Semily Praha-východ Praha-Slivenec Kladno Vsetín Jihlava Praha-Satalice Kolín Uherské Hradiště Praha 21 Mladá Boleslav Praha 22 Praha-Křeslice Chrudim Žďár nad Sázavou Hodonín Prostějov Praha-Běchovice Kroměříž Praha-Štěrboholy Praha-Újezd Praha-Kunratice Trutnov Praha-Kolovraty Praha 1 Nymburk Frýdek-Místek Bruntál Přerov Praha-Nedvězí Praha-Suchdol Praha-Řeporyje Domažlice Praha-Čakovice Praha-Královice Praha-Troja Teplice Ostrava-město Karviná Děčín Praha-Šeberov Praha-Dolní Počernice Praha 11 Havlíčkův Brod Most Praha-Koloděje Písek Ústí nad Labem Náchod Blansko Strakonice Rakovník Klatovy Praha-Velká Chuchle Třebíč Česká Lípa Praha-Zličín Plzeň-jih ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Albrechtičky

Levná dlažba Albrechtičky

Dlažba Albrechtičky

Zámkové dlažby Albrechtičky

Zámkové betonové dlažby Albrechtičky

Zámková dlažba Albrechtičky

Betonové dlažby Albrechtičky

Betonová dlažba Albrechtičky

Zdící prvky Albrechtičky

Dlažby II jakosti Albrechtičky

Dlažba II jakosti Albrechtičky

Plošné dlažby Albrechtičky