„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Albrechtičky

Nové produkty Albrechtičky

Dlažby a obrubníky Albrechtičky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Albrechtičky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Albrechtičky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Albrechtičky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Albrechtičky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Albrechtičky, Levná dlažba Albrechtičky, Dlažba Albrechtičky, Zámkové dlažby Albrechtičky, Zámkové dlažba Albrechtičky, Betonové dlažby Albrechtičky, Betonová dlažba Albrechtičky, Zdící prvky Albrechtičky, Dlažby II jakosti Albrechtičky, Dlažba II jakosti Albrechtičky, Plošné dlažby Albrechtičky, Plošná dlažba


Další města:

Mladá Boleslav Praha-Křeslice Praha-Lipence Nymburk Jindřichův Hradec Pelhřimov Praha-Dubeč Praha 21 Mělník Praha 20 Břeclav Praha 22 Praha 2 Praha-Královice Frýdek-Místek Kutná Hora Kroměříž Děčín Jičín Blansko Praha-Dolní Chabry Praha 19 Ústí nad Labem Uherské Hradiště Klatovy Strakonice Praha-Kolovraty Vsetín Ostrava-město Přerov Benešov Šumperk Praha-Velká Chuchle Praha-Benice Most Znojmo Jihlava Trutnov Nový Jičín Hradec Králové Prachatice Praha 16 Praha-Vinoř Praha 4 České Budějovice Česká Lípa Praha-Troja Havlíčkův Brod Chomutov Praha 3 Plzeň-jih Hodonín Jeseník Jablonec nad Nisou Prostějov Praha 8 Praha-Řeporyje Praha-Satalice Plzeň-sever Praha-Lysolaje Liberec Praha-Čakovice Praha-Nebušice Český Krumlov Třebíč Praha-Březiněves Kladno Bruntál Tábor Praha-Přední Kopanina Brno-město Písek Chrudim Praha-Dolní Počernice Praha-Lochkov Teplice Praha 5 Praha-Šeberov Svitavy Praha-Suchdol Praha-západ Rokycany Hlavní město Praha Praha 18 Praha-východ Domažlice Zlín Praha 6 Praha-Újezd Opava Brno-venkov Karviná Praha 14 Praha 7 Vyškov Litoměřice Příbram Praha-Ďáblice Rychnov nad Kněžnou Praha 11 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Albrechtičky

Levná dlažba Albrechtičky

Dlažba Albrechtičky

Zámkové dlažby Albrechtičky

Zámkové betonové dlažby Albrechtičky

Zámková dlažba Albrechtičky

Betonové dlažby Albrechtičky

Betonová dlažba Albrechtičky

Zdící prvky Albrechtičky

Dlažby II jakosti Albrechtičky

Dlažba II jakosti Albrechtičky

Plošné dlažby Albrechtičky