„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Albrechtičky

Nové produkty Albrechtičky

Dlažby a obrubníky Albrechtičky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Albrechtičky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Albrechtičky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Albrechtičky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Albrechtičky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Albrechtičky, Levná dlažba Albrechtičky, Dlažba Albrechtičky, Zámkové dlažby Albrechtičky, Zámkové dlažba Albrechtičky, Betonové dlažby Albrechtičky, Betonová dlažba Albrechtičky, Zdící prvky Albrechtičky, Dlažby II jakosti Albrechtičky, Dlažba II jakosti Albrechtičky, Plošné dlažby Albrechtičky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Suchdol Tábor Šumperk České Budějovice Liberec Praha 11 Praha 16 Praha-Zbraslav Olomouc Chrudim Praha-Dolní Chabry Praha-Běchovice Praha 19 Praha-Újezd Náchod Praha-Dubeč Prachatice Strakonice Praha-Nebušice Praha 2 Praha-Březiněves Praha-Vinoř Třebíč Kolín Praha-Lochkov Praha-Lipence Sokolov Nový Jičín Praha-Kolovraty Písek Praha-Troja Prostějov Bruntál Praha-Přední Kopanina Semily Brno-venkov Mladá Boleslav Blansko Hradec Králové Praha 13 Rokycany Praha 14 Kladno Praha-Čakovice Praha-Řeporyje Praha-Petrovice Praha 7 Plzeň-jih Hodonín Praha-Štěrboholy Vsetín Praha 9 Praha-Lysolaje Svitavy Kutná Hora Teplice Domažlice Hlavní město Praha Benešov Pelhřimov Praha-Koloděje Praha-Dolní Měcholupy Praha 1 Praha 20 Praha-Šeberov Praha 3 Česká Lípa Praha-Benice Praha 5 Beroun Chomutov Karlovy Vary Jablonec nad Nisou Praha 6 Praha 15 Ostrava-město Praha 17 Ústí nad Labem Jičín Rakovník Příbram Opava Vyškov Plzeň-sever Karviná Brno-město Cheb Jindřichův Hradec Louny Praha-východ Praha 12 Nymburk Litoměřice Praha-Královice Pardubice Děčín Klatovy Mělník Praha-Satalice Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Albrechtičky

Levná dlažba Albrechtičky

Dlažba Albrechtičky

Zámkové dlažby Albrechtičky

Zámkové betonové dlažby Albrechtičky

Zámková dlažba Albrechtičky

Betonové dlažby Albrechtičky

Betonová dlažba Albrechtičky

Zdící prvky Albrechtičky

Dlažby II jakosti Albrechtičky

Dlažba II jakosti Albrechtičky

Plošné dlažby Albrechtičky