„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Albrechtičky

Nové produkty Albrechtičky

Dlažby a obrubníky Albrechtičky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Albrechtičky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Albrechtičky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Albrechtičky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Albrechtičky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Albrechtičky, Levná dlažba Albrechtičky, Dlažba Albrechtičky, Zámkové dlažby Albrechtičky, Zámkové dlažba Albrechtičky, Betonové dlažby Albrechtičky, Betonová dlažba Albrechtičky, Zdící prvky Albrechtičky, Dlažby II jakosti Albrechtičky, Dlažba II jakosti Albrechtičky, Plošné dlažby Albrechtičky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lysolaje Český Krumlov Praha-Čakovice Praha 10 Praha-Koloděje Frýdek-Místek Liberec Rokycany Praha-Libuš Praha-Velká Chuchle Praha 22 Trutnov Praha-Březiněves Nový Jičín Praha 1 Brno-venkov Náchod Praha 3 Praha-Štěrboholy Česká Lípa Praha-Satalice Most Svitavy Praha 2 Praha 12 Praha-Újezd Strakonice Vyškov Praha 13 Znojmo Praha-Dolní Měcholupy Praha 18 Praha-Šeberov Karlovy Vary Praha-Královice Plzeň-jih Praha-Křeslice Praha-Řeporyje Kladno Praha-Dubeč Domažlice Praha-západ Praha-Kolovraty Opava Klatovy Kolín Děčín Praha-Zličín Praha 4 Praha 15 Praha-Přední Kopanina Praha-Běchovice Prostějov Praha 14 Praha-Dolní Chabry Hlavní město Praha Praha-Nedvězí Přerov Chrudim Praha 5 Písek Praha-Benice Benešov Praha 9 Praha-východ Třebíč Pelhřimov Praha-Nebušice Vsetín Beroun Praha-Petrovice Teplice Ostrava-město Louny Praha-Lochkov Praha-Lipence Brno-město Karviná Praha-Kunratice Jihlava Šumperk Břeclav Jindřichův Hradec Havlíčkův Brod Praha 16 Hodonín Plzeň-město Olomouc Jablonec nad Nisou Tábor Plzeň-sever České Budějovice Sokolov Pardubice Mladá Boleslav Praha 21 Uherské Hradiště Praha-Zbraslav Ústí nad Labem Žďár nad Sázavou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Albrechtičky

Levná dlažba Albrechtičky

Dlažba Albrechtičky

Zámkové dlažby Albrechtičky

Zámkové betonové dlažby Albrechtičky

Zámková dlažba Albrechtičky

Betonové dlažby Albrechtičky

Betonová dlažba Albrechtičky

Zdící prvky Albrechtičky

Dlažby II jakosti Albrechtičky

Dlažba II jakosti Albrechtičky

Plošné dlažby Albrechtičky