„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Albrechtičky

Nové produkty Albrechtičky

Dlažby a obrubníky Albrechtičky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Albrechtičky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Albrechtičky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Albrechtičky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Albrechtičky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Albrechtičky, Levná dlažba Albrechtičky, Dlažba Albrechtičky, Zámkové dlažby Albrechtičky, Zámkové dlažba Albrechtičky, Betonové dlažby Albrechtičky, Betonová dlažba Albrechtičky, Zdící prvky Albrechtičky, Dlažby II jakosti Albrechtičky, Dlažba II jakosti Albrechtičky, Plošné dlažby Albrechtičky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Libuš Praha-Kunratice Pelhřimov Brno-venkov Plzeň-město Praha-Dolní Počernice Praha-Křeslice Kutná Hora Praha-Dubeč Praha-Královice Plzeň-sever Cheb Praha-Suchdol Olomouc Teplice Praha-Lysolaje Praha-Kolovraty Praha-Velká Chuchle Český Krumlov Praha 14 Trutnov Most Chomutov Praha-Troja Praha-Štěrboholy Uherské Hradiště Praha-Zbraslav Písek Znojmo Praha-Koloděje Břeclav Náchod Praha-Slivenec Jablonec nad Nisou Brno-město Praha-východ Tábor Praha-Klánovice Česká Lípa Jeseník Ústí nad Orlicí Praha-Újezd Jihlava Praha-Satalice Praha 20 Vsetín Jindřichův Hradec Praha 15 Nymburk Domažlice Praha-Petrovice Praha 7 Praha-Nedvězí Praha 18 Praha 19 Svitavy Šumperk Klatovy Havlíčkův Brod Jičín Sokolov Kladno Praha-Řeporyje Prostějov Strakonice Mělník Beroun Praha 16 Praha 4 Rokycany Praha-Lochkov Rychnov nad Kněžnou Praha 12 Kroměříž Zlín Liberec Blansko Hodonín Praha 17 Děčín Chrudim Žďár nad Sázavou Semily Nový Jičín Kolín Praha-západ Louny Praha 9 Praha 10 Vyškov Frýdek-Místek Praha-Vinoř Praha 11 Prachatice Praha-Benice Praha-Dolní Měcholupy Benešov Praha-Přední Kopanina Praha 22 Opava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Albrechtičky

Levná dlažba Albrechtičky

Dlažba Albrechtičky

Zámkové dlažby Albrechtičky

Zámkové betonové dlažby Albrechtičky

Zámková dlažba Albrechtičky

Betonové dlažby Albrechtičky

Betonová dlažba Albrechtičky

Zdící prvky Albrechtičky

Dlažby II jakosti Albrechtičky

Dlažba II jakosti Albrechtičky

Plošné dlažby Albrechtičky