„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Albrechtičky

Nové produkty Albrechtičky

Dlažby a obrubníky Albrechtičky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Albrechtičky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Albrechtičky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Albrechtičky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Albrechtičky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Albrechtičky, Levná dlažba Albrechtičky, Dlažba Albrechtičky, Zámkové dlažby Albrechtičky, Zámkové dlažba Albrechtičky, Betonové dlažby Albrechtičky, Betonová dlažba Albrechtičky, Zdící prvky Albrechtičky, Dlažby II jakosti Albrechtičky, Dlažba II jakosti Albrechtičky, Plošné dlažby Albrechtičky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kunratice Teplice Třebíč Praha-Lipence Praha 18 Vyškov Praha-Zbraslav Praha-Běchovice Praha 8 Praha-Zličín Praha-Dubeč Strakonice Hodonín Praha-východ Děčín Praha-Řeporyje Český Krumlov Praha-Královice Benešov Kutná Hora Pardubice Praha-Nebušice Prostějov Praha-Nedvězí Česká Lípa Praha 12 Olomouc Tachov Chrudim Praha 9 Trutnov Praha 6 Mladá Boleslav Opava Jičín Jindřichův Hradec Litoměřice Praha-Újezd Praha 21 Nový Jičín Plzeň-jih Cheb Karlovy Vary Mělník Praha 7 Jihlava Praha-Lochkov Praha-Klánovice Klatovy Praha-Vinoř Praha-Dolní Měcholupy Prachatice Praha-Satalice Zlín Praha-Petrovice Praha-Křeslice Praha-Dolní Chabry Praha 16 Rokycany Kladno Ústí nad Labem Praha 2 Praha 15 Blansko Praha 19 Brno-město Šumperk Praha 10 Praha 3 České Budějovice Znojmo Most Rakovník Praha-Benice Liberec Praha-Libuš Havlíčkův Brod Praha-Štěrboholy Břeclav Praha-Troja Praha 5 Praha 13 Vsetín Praha 4 Praha 1 Praha-Dolní Počernice Praha-Velká Chuchle Brno-venkov Praha-Přední Kopanina Praha-Kolovraty Praha 14 Praha 22 Praha-Březiněves Hradec Králové Kolín Frýdek-Místek Žďár nad Sázavou Louny Praha 11 Praha-Koloděje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Albrechtičky

Levná dlažba Albrechtičky

Dlažba Albrechtičky

Zámkové dlažby Albrechtičky

Zámkové betonové dlažby Albrechtičky

Zámková dlažba Albrechtičky

Betonové dlažby Albrechtičky

Betonová dlažba Albrechtičky

Zdící prvky Albrechtičky

Dlažby II jakosti Albrechtičky

Dlažba II jakosti Albrechtičky

Plošné dlažby Albrechtičky