„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Aš

Nové produkty Aš

Dlažby a obrubníky Aš

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Aš

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Aš

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Aš

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Aš

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Aš, Levná dlažba Aš, Dlažba Aš, Zámkové dlažby Aš, Zámkové dlažba Aš, Betonové dlažby Aš, Betonová dlažba Aš, Zdící prvky Aš, Dlažby II jakosti Aš, Dlažba II jakosti Aš, Plošné dlažby Aš, Plošná dlažba


Další města:

Hodonín Sokolov Zlín Praha 12 Praha-Královice Ostrava-město Plzeň-sever Praha-Újezd Praha 1 Svitavy Mělník Praha-západ Praha-Libuš Praha 10 Praha-Lysolaje Praha 6 Praha 19 Vyškov Praha-Štěrboholy Chrudim Strakonice Pelhřimov Písek Karlovy Vary Praha-Ďáblice Brno-venkov Most Plzeň-jih Chomutov Klatovy Blansko Praha-Nedvězí Praha-Březiněves Náchod Praha 9 Prachatice Praha 3 Praha 11 Olomouc Praha-Vinoř Jičín Frýdek-Místek Nový Jičín Praha-Velká Chuchle Rychnov nad Kněžnou Praha-Troja Praha 15 Praha-Přední Kopanina Praha-Slivenec Havlíčkův Brod Rakovník Praha-Křeslice Praha 13 Praha-Dolní Měcholupy Děčín Znojmo Praha-Řeporyje Praha 18 Praha-Petrovice Uherské Hradiště Praha-Lipence Žďár nad Sázavou Praha 8 Pardubice Tábor Kolín Cheb Šumperk Praha 2 Ústí nad Orlicí Praha-Zbraslav Prostějov Praha 16 Tachov Benešov Praha 5 Přerov Praha 21 Teplice Nymburk Praha 17 Praha-Dolní Chabry Louny Plzeň-město Praha-Kolovraty Třebíč Praha-Kunratice Trutnov České Budějovice Kutná Hora Kroměříž Brno-město Kladno Praha-Zličín Praha 14 Ústí nad Labem Bruntál Semily Karviná Jihlava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Aš

Levná dlažba Aš

Dlažba Aš

Zámkové dlažby Aš

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby Aš

Betonová dlažba Aš

Zdící prvky Aš

Dlažby II jakosti Aš

Dlažba II jakosti Aš

Plošné dlažby Aš