„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Aš

Nové produkty Aš

Dlažby a obrubníky Aš

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Aš

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Aš

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Aš

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Aš

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Aš, Levná dlažba Aš, Dlažba Aš, Zámkové dlažby Aš, Zámkové dlažba Aš, Betonové dlažby Aš, Betonová dlažba Aš, Zdící prvky Aš, Dlažby II jakosti Aš, Dlažba II jakosti Aš, Plošné dlažby Aš, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kunratice Praha-Štěrboholy Prachatice Praha 7 Plzeň-město Karlovy Vary Svitavy Třebíč Znojmo Praha 4 Praha 16 Chomutov Mělník Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Počernice Praha 1 Jeseník Rokycany Domažlice Pelhřimov Praha 3 Praha-Dolní Chabry Praha-východ Žďár nad Sázavou Jablonec nad Nisou Břeclav Frýdek-Místek Praha-Lipence Praha-Lochkov Praha 9 Pardubice Praha-Královice Teplice Praha 10 Děčín Praha 15 Náchod Praha-Satalice Praha-Dubeč Praha-Libuš Česká Lípa Litoměřice Praha-Újezd Zlín Tábor Karviná Plzeň-sever Cheb Praha-Benice Havlíčkův Brod Nymburk Brno-venkov Jičín Praha-Suchdol Praha 20 Kutná Hora Bruntál Benešov Plzeň-jih Praha-západ Praha-Šeberov Praha 18 Praha-Koloděje Praha-Řeporyje Praha-Lysolaje Praha 2 Praha 8 Šumperk Praha-Zbraslav Mladá Boleslav Praha 21 Praha 22 Kolín Beroun Sokolov Praha-Zličín Rychnov nad Kněžnou Praha-Běchovice Praha 6 Praha-Nebušice Chrudim Jindřichův Hradec Olomouc Kladno Příbram Louny Praha 14 Semily Vsetín Praha-Kolovraty Blansko Praha 13 Praha 11 Praha-Nedvězí Praha 17 Praha-Čakovice Praha-Velká Chuchle Brno-město Strakonice České Budějovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Aš

Levná dlažba Aš

Dlažba Aš

Zámkové dlažby Aš

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby Aš

Betonová dlažba Aš

Zdící prvky Aš

Dlažby II jakosti Aš

Dlažba II jakosti Aš

Plošné dlažby Aš