„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Aš

Nové produkty Aš

Dlažby a obrubníky Aš

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Aš

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Aš

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Aš

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Aš

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Aš, Levná dlažba Aš, Dlažba Aš, Zámkové dlažby Aš, Zámkové dlažba Aš, Betonové dlažby Aš, Betonová dlažba Aš, Zdící prvky Aš, Dlažby II jakosti Aš, Dlažba II jakosti Aš, Plošné dlažby Aš, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Slivenec Kladno Mladá Boleslav Děčín Jičín Kroměříž Praha-Královice Pelhřimov Vsetín České Budějovice Pardubice Praha-Koloděje Praha-Satalice Karlovy Vary Karviná Praha-Přední Kopanina Teplice Praha 20 Praha 10 Praha-Lipence Praha-Nebušice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Libuš Břeclav Tachov Praha 11 Praha-Dolní Počernice Prachatice Vyškov Bruntál Praha 22 Praha-Velká Chuchle Praha-Lochkov Mělník Jihlava Písek Třebíč Rokycany Praha-Kolovraty Plzeň-sever Klatovy Sokolov Svitavy Kolín Praha 18 Chrudim Hlavní město Praha Ústí nad Orlicí Praha 16 Příbram Znojmo Praha-Klánovice Jeseník Nymburk Žďár nad Sázavou Praha 4 Rakovník Praha 3 Praha-Nedvězí Benešov Praha 8 Český Krumlov Praha-Újezd Praha-Běchovice Liberec Šumperk Cheb Praha-Řeporyje Uherské Hradiště Ústí nad Labem Rychnov nad Kněžnou Náchod Praha-Březiněves Praha-Dolní Chabry Zlín Praha 9 Praha-Křeslice Praha 2 Praha-Kunratice Praha-Benice Praha-Štěrboholy Trutnov Praha-Dubeč Frýdek-Místek Prostějov Přerov Praha 6 Brno-město Praha-Troja Most Praha-Petrovice Praha-západ Ostrava-město Brno-venkov Praha-východ Hodonín Praha-Zličín Litoměřice Plzeň-jih Praha 12 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Aš

Levná dlažba Aš

Dlažba Aš

Zámkové dlažby Aš

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby Aš

Betonová dlažba Aš

Zdící prvky Aš

Dlažby II jakosti Aš

Dlažba II jakosti Aš

Plošné dlažby Aš