„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Aš

Nové produkty Aš

Dlažby a obrubníky Aš

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Aš

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Aš

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Aš

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Aš

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Aš, Levná dlažba Aš, Dlažba Aš, Zámkové dlažby Aš, Zámkové dlažba Aš, Betonové dlažby Aš, Betonová dlažba Aš, Zdící prvky Aš, Dlažby II jakosti Aš, Dlažba II jakosti Aš, Plošné dlažby Aš, Plošná dlažba


Další města:

Beroun Semily Praha-Velká Chuchle Sokolov Praha-Petrovice Praha-Benice Praha-Přední Kopanina České Budějovice Praha-Újezd Praha-Královice Kladno Nový Jičín Tachov Kolín Praha-západ Trutnov Strakonice Jablonec nad Nisou Chomutov Praha 7 Praha 22 Praha-Řeporyje Mělník Louny Blansko Zlín Plzeň-sever Česká Lípa Praha-Dolní Chabry Nymburk Český Krumlov Praha-Běchovice Ústí nad Orlicí Jičín Praha-Čakovice Ostrava-město Opava Praha-Kolovraty Břeclav Praha-Kunratice Most Přerov Praha 15 Praha 18 Praha 20 Praha 1 Praha 2 Znojmo Kutná Hora Benešov Praha 17 Hradec Králové Praha-Troja Praha 6 Příbram Praha-Koloděje Praha 8 Bruntál Praha 19 Praha-Březiněves Olomouc Jindřichův Hradec Praha-Křeslice Brno-město Rokycany Plzeň-město Teplice Praha 11 Praha-Slivenec Praha-Zbraslav Praha-Dubeč Praha 14 Třebíč Prachatice Praha-Satalice Ústí nad Labem Havlíčkův Brod Chrudim Praha-Klánovice Praha 4 Pardubice Svitavy Praha 21 Jeseník Praha-Šeberov Kroměříž Praha-východ Praha 5 Praha-Dolní Měcholupy Hlavní město Praha Praha-Štěrboholy Domažlice Praha-Nedvězí Uherské Hradiště Rychnov nad Kněžnou Praha 9 Praha-Lochkov Praha-Dolní Počernice Brno-venkov Vsetín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Aš

Levná dlažba Aš

Dlažba Aš

Zámkové dlažby Aš

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby Aš

Betonová dlažba Aš

Zdící prvky Aš

Dlažby II jakosti Aš

Dlažba II jakosti Aš

Plošné dlažby Aš