„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Aš

Nové produkty Aš

Dlažby a obrubníky Aš

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Aš

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Aš

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Aš

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Aš

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Aš, Levná dlažba Aš, Dlažba Aš, Zámkové dlažby Aš, Zámkové dlažba Aš, Betonové dlažby Aš, Betonová dlažba Aš, Zdící prvky Aš, Dlažby II jakosti Aš, Dlažba II jakosti Aš, Plošné dlažby Aš, Plošná dlažba


Další města:

Šumperk Praha 9 Praha-Kolovraty Praha-Satalice Praha-Přední Kopanina Pardubice Praha-Dolní Měcholupy Sokolov Praha-Lochkov Třebíč Praha 20 Praha 3 Rokycany Svitavy Praha 11 Praha 10 Nový Jičín Praha-Dubeč Karviná Louny Jihlava Praha 21 Příbram Hlavní město Praha Benešov Kladno Litoměřice Znojmo Prachatice Přerov Jičín Praha-Koloděje Praha-Řeporyje Praha 12 Semily Nymburk Jeseník Náchod Mladá Boleslav Praha-Šeberov Teplice Praha 15 Kutná Hora Praha-Královice Praha-Lysolaje Strakonice Praha-Lipence Kolín Jablonec nad Nisou Praha-Petrovice Opava Praha 18 Karlovy Vary Mělník Kroměříž Praha-Kunratice Brno-venkov Praha 17 Cheb Praha 2 Brno-město Olomouc Klatovy Praha-Ďáblice Praha 8 Žďár nad Sázavou Praha-Čakovice Praha 22 Praha-Nebušice Praha-Troja Praha 1 Praha-Běchovice Frýdek-Místek Břeclav Písek Praha-Slivenec Praha-Velká Chuchle České Budějovice Praha 5 Praha 14 Praha-Suchdol Praha-Nedvězí Pelhřimov Most Praha-Újezd Havlíčkův Brod Praha-Benice Zlín Praha-Dolní Počernice Praha-Štěrboholy Prostějov Beroun Praha-Křeslice Praha-Březiněves Tachov Praha-západ Chomutov Praha 19 Uherské Hradiště Tábor ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Aš

Levná dlažba Aš

Dlažba Aš

Zámkové dlažby Aš

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby Aš

Betonová dlažba Aš

Zdící prvky Aš

Dlažby II jakosti Aš

Dlažba II jakosti Aš

Plošné dlažby Aš