„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Aš

Nové produkty Aš

Dlažby a obrubníky Aš

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Aš

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Aš

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Aš

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Aš

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Aš, Levná dlažba Aš, Dlažba Aš, Zámkové dlažby Aš, Zámkové dlažba Aš, Betonové dlažby Aš, Betonová dlažba Aš, Zdící prvky Aš, Dlažby II jakosti Aš, Dlažba II jakosti Aš, Plošné dlažby Aš, Plošná dlažba


Další města:

Tachov Jičín Benešov Praha-Šeberov Rakovník Praha-Ďáblice Praha-Běchovice Praha-Koloděje Praha 4 Pelhřimov Praha-Březiněves Praha-Dolní Počernice Praha-Kunratice Praha 13 Mělník Hlavní město Praha Praha-Zličín Uherské Hradiště Praha 9 Tábor Chrudim Praha-Královice Jablonec nad Nisou Plzeň-město Vyškov Praha-Nebušice Děčín Praha-Přední Kopanina Praha 19 Praha 1 Přerov Jindřichův Hradec Frýdek-Místek Cheb Kutná Hora Praha-Lipence Litoměřice Karviná Praha-západ Ústí nad Labem Mladá Boleslav Praha-Troja Svitavy Nový Jičín Praha-Libuš Bruntál Louny Praha-Lochkov Rychnov nad Kněžnou Praha 6 Brno-město Brno-venkov Praha 17 Praha 21 Praha-Nedvězí Třebíč Kolín Český Krumlov Praha-Dubeč Praha 20 Havlíčkův Brod Praha 18 Nymburk Opava České Budějovice Praha-Řeporyje Praha-Petrovice Praha-Štěrboholy Praha-východ Praha 15 Olomouc Trutnov Beroun Praha 7 Šumperk Rokycany Praha 8 Praha 22 Praha 3 Praha 14 Náchod Praha-Zbraslav Praha-Suchdol Semily Praha 11 Jeseník Karlovy Vary Břeclav Blansko Praha-Slivenec Praha 2 Praha-Dolní Chabry Praha 10 Prachatice Příbram Praha-Kolovraty Praha-Křeslice Praha 5 Vsetín Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Aš

Levná dlažba Aš

Dlažba Aš

Zámkové dlažby Aš

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby Aš

Betonová dlažba Aš

Zdící prvky Aš

Dlažby II jakosti Aš

Dlažba II jakosti Aš

Plošné dlažby Aš