„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Aš

Nové produkty Aš

Dlažby a obrubníky Aš

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Aš

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Aš

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Aš

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Aš

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Aš, Levná dlažba Aš, Dlažba Aš, Zámkové dlažby Aš, Zámkové dlažba Aš, Betonové dlažby Aš, Betonová dlažba Aš, Zdící prvky Aš, Dlažby II jakosti Aš, Dlažba II jakosti Aš, Plošné dlažby Aš, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Slivenec Jindřichův Hradec Hradec Králové Liberec Louny Zlín Benešov Kroměříž Ústí nad Labem Žďár nad Sázavou Praha 14 Praha 20 Mladá Boleslav Tábor Praha-Vinoř Litoměřice Jeseník Praha-Újezd Praha 12 Nymburk Praha-Dolní Měcholupy Praha-Koloděje Pelhřimov Náchod Příbram Praha-Lipence Praha-Petrovice Praha-Čakovice Znojmo Karviná Praha-Ďáblice Praha 16 Svitavy Mělník Pardubice Praha-Velká Chuchle Praha-Lysolaje Praha 13 Praha 7 Praha-Libuš Praha-Křeslice Plzeň-jih Praha 5 Prostějov Praha-Řeporyje Most Chomutov Trutnov Strakonice Havlíčkův Brod Vyškov Rakovník Praha-Kolovraty Písek Hlavní město Praha Praha-Kunratice Kolín Teplice Praha 15 Plzeň-město Olomouc Jičín Nový Jičín Praha 19 Třebíč Praha 2 Praha-Dubeč Praha-Benice Brno-venkov Praha-Dolní Chabry Praha-Březiněves Praha-Nebušice Prachatice Opava Praha-Zbraslav Praha-Suchdol Přerov Brno-město Praha 4 Bruntál Děčín Praha 1 Uherské Hradiště Praha 22 Hodonín Vsetín Karlovy Vary Praha-Zličín Praha 17 Cheb Praha 9 Frýdek-Místek Blansko Praha 18 Praha-Královice Semily Praha-Běchovice Ústí nad Orlicí Kutná Hora Praha-Klánovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Aš

Levná dlažba Aš

Dlažba Aš

Zámkové dlažby Aš

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby Aš

Betonová dlažba Aš

Zdící prvky Aš

Dlažby II jakosti Aš

Dlažba II jakosti Aš

Plošné dlažby Aš