„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Aš

Nové produkty Aš

Dlažby a obrubníky Aš

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Aš

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Aš

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Aš

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Aš

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Aš, Levná dlažba Aš, Dlažba Aš, Zámkové dlažby Aš, Zámkové dlažba Aš, Betonové dlažby Aš, Betonová dlažba Aš, Zdící prvky Aš, Dlažby II jakosti Aš, Dlažba II jakosti Aš, Plošné dlažby Aš, Plošná dlažba


Další města:

Písek Praha-Královice Praha-Březiněves Praha-Dubeč Praha 15 Děčín Liberec Mladá Boleslav Benešov Kladno Ostrava-město Praha-Troja Rokycany Svitavy Karlovy Vary Praha 12 Praha-Čakovice Třebíč Brno-město Jičín Přerov Praha-Újezd Praha-Řeporyje Sokolov Praha 18 Rakovník Praha-Kunratice Praha-Koloděje Brno-venkov Praha 20 Jindřichův Hradec Plzeň-jih Praha-Lysolaje Nový Jičín Plzeň-sever Pelhřimov Prostějov Ústí nad Labem Uherské Hradiště Příbram Bruntál Praha-Zbraslav Praha 16 Tábor Olomouc Praha 1 Kutná Hora Praha 14 Opava České Budějovice Litoměřice Praha 4 Praha 3 Praha 6 Praha-Benice Chomutov Praha-Ďáblice Praha 2 Praha-Přední Kopanina Cheb Hradec Králové Praha 17 Praha-Lochkov Havlíčkův Brod Břeclav Praha-Křeslice Hodonín Praha-západ Karviná Praha-Velká Chuchle Česká Lípa Rychnov nad Kněžnou Mělník Praha-Libuš Žďár nad Sázavou Praha 13 Jeseník Praha-Dolní Počernice Praha-Slivenec Náchod Praha 19 Frýdek-Místek Vsetín Trutnov Praha-Satalice Praha-Dolní Chabry Znojmo Praha-Petrovice Praha-Běchovice Praha 8 Domažlice Ústí nad Orlicí Chrudim Praha 11 Louny Jablonec nad Nisou Praha-Klánovice Praha 5 Vyškov Semily ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Aš

Levná dlažba Aš

Dlažba Aš

Zámkové dlažby Aš

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby Aš

Betonová dlažba Aš

Zdící prvky Aš

Dlažby II jakosti Aš

Dlažba II jakosti Aš

Plošné dlažby Aš