„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Aš

Nové produkty Aš

Dlažby a obrubníky Aš

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Aš

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Aš

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Aš

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Aš

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Aš, Levná dlažba Aš, Dlažba Aš, Zámkové dlažby Aš, Zámkové dlažba Aš, Betonové dlažby Aš, Betonová dlažba Aš, Zdící prvky Aš, Dlažby II jakosti Aš, Dlažba II jakosti Aš, Plošné dlažby Aš, Plošná dlažba


Další města:

Praha-západ Hodonín Chomutov Praha-Klánovice Tachov Jičín Praha-Běchovice Praha 19 Praha-Vinoř Mělník Praha-Řeporyje Rychnov nad Kněžnou Praha 14 Most Praha-východ Praha-Kolovraty Uherské Hradiště Praha 16 Litoměřice Ústí nad Labem Praha-Nedvězí Svitavy Plzeň-jih Jihlava Praha-Královice Praha-Březiněves Praha 18 Bruntál Praha 3 Praha 12 Přerov Ústí nad Orlicí Olomouc Praha-Nebušice Opava Liberec Benešov Praha-Ďáblice Znojmo Vsetín Ostrava-město Praha-Dolní Chabry Praha-Benice Jeseník Praha-Lochkov Praha-Dolní Počernice Jindřichův Hradec Prostějov Rokycany Cheb Blansko Kutná Hora Nový Jičín Chrudim Karlovy Vary Rakovník Beroun Praha-Křeslice Česká Lípa Prachatice Pardubice Praha-Slivenec Domažlice Kladno Praha-Koloděje Praha-Šeberov Kolín Louny Zlín Havlíčkův Brod Brno-město Praha-Újezd Praha 13 Praha-Velká Chuchle Praha-Satalice Praha 1 Žďár nad Sázavou Praha-Suchdol Praha-Dubeč Mladá Boleslav Praha-Lipence Třebíč Praha-Dolní Měcholupy Praha-Štěrboholy Praha-Lysolaje Praha-Přední Kopanina Písek Sokolov Praha 7 Praha-Kunratice Hradec Králové Praha 5 Náchod Vyškov Pelhřimov Praha-Troja Brno-venkov České Budějovice Šumperk Praha 6 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Aš

Levná dlažba Aš

Dlažba Aš

Zámkové dlažby Aš

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby Aš

Betonová dlažba Aš

Zdící prvky Aš

Dlažby II jakosti Aš

Dlažba II jakosti Aš

Plošné dlažby Aš