„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Aš

Nové produkty Aš

Dlažby a obrubníky Aš

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Aš

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Aš

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Aš

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Aš

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Aš, Levná dlažba Aš, Dlažba Aš, Zámkové dlažby Aš, Zámkové dlažba Aš, Betonové dlažby Aš, Betonová dlažba Aš, Zdící prvky Aš, Dlažby II jakosti Aš, Dlažba II jakosti Aš, Plošné dlažby Aš, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Petrovice Nový Jičín Praha 2 Plzeň-město Rakovník Beroun Praha 14 Náchod Praha 12 Praha-Vinoř Zlín Příbram Praha-Řeporyje Rokycany Sokolov Chrudim Praha-Koloděje Litoměřice Praha 19 Praha 11 Strakonice Praha-Šeberov Tachov Praha-Dubeč Kladno Jičín Rychnov nad Kněžnou Praha 6 Šumperk Praha 16 Benešov Praha 18 Mělník Mladá Boleslav Praha-západ Ústí nad Orlicí Praha-Zličín Znojmo Bruntál Praha-Lysolaje Praha-Zbraslav Praha-Lochkov Nymburk Pardubice Trutnov Žďár nad Sázavou Vyškov Most Hodonín Praha 5 Praha-Ďáblice Praha-Lipence Praha-Suchdol Jablonec nad Nisou Přerov Kutná Hora Olomouc Praha-Satalice Plzeň-sever Ostrava-město Liberec Praha 8 Praha-Nebušice Praha-Křeslice Praha-Nedvězí Praha 22 Kolín Uherské Hradiště Praha 21 Praha 10 Brno-venkov Kroměříž Praha 4 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Královice Havlíčkův Brod Plzeň-jih Teplice Brno-město Praha-Přední Kopanina Praha-Újezd Jihlava České Budějovice Praha-Štěrboholy Hlavní město Praha Praha-Čakovice Praha-Kunratice Praha 15 Praha-východ Frýdek-Místek Třebíč Praha-Benice Jindřichův Hradec Praha-Troja Svitavy Praha 20 Ústí nad Labem Pelhřimov Jeseník Semily ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Aš

Levná dlažba Aš

Dlažba Aš

Zámkové dlažby Aš

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby Aš

Betonová dlažba Aš

Zdící prvky Aš

Dlažby II jakosti Aš

Dlažba II jakosti Aš

Plošné dlažby Aš