„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Aš

Nové produkty Aš

Dlažby a obrubníky Aš

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Aš

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Aš

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Aš

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Aš

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Aš, Levná dlažba Aš, Dlažba Aš, Zámkové dlažby Aš, Zámkové dlažba Aš, Betonové dlažby Aš, Betonová dlažba Aš, Zdící prvky Aš, Dlažby II jakosti Aš, Dlažba II jakosti Aš, Plošné dlažby Aš, Plošná dlažba


Další města:

Pardubice Ostrava-město Příbram Ústí nad Labem Svitavy Opava Kladno Praha 11 Děčín Rychnov nad Kněžnou Louny Praha-Vinoř Tábor Praha 22 Plzeň-jih Praha-Nebušice Praha-Újezd Kutná Hora Praha 10 Uherské Hradiště Praha-Březiněves Praha-Kunratice Praha 7 Praha-Kolovraty Praha 5 Rokycany Strakonice Praha 8 Hlavní město Praha Prachatice Přerov Vyškov Praha 21 Praha-Lipence Praha 2 Bruntál Praha 15 Praha-Velká Chuchle Beroun Brno-venkov Zlín Praha-východ Šumperk Náchod Praha-Satalice Vsetín Praha 18 Praha-Koloděje Jablonec nad Nisou Jeseník Plzeň-sever Česká Lípa Pelhřimov Plzeň-město Břeclav Praha-Slivenec Znojmo Blansko Frýdek-Místek Praha 20 Hradec Králové Semily Praha-Nedvězí Praha-Dubeč Praha-Benice Praha-Čakovice Praha-Troja Třebíč Kolín Kroměříž Praha 4 Ústí nad Orlicí Praha-Lochkov Karviná Žďár nad Sázavou Praha-Klánovice Prostějov Praha 13 Praha 6 České Budějovice Praha 1 Praha 14 Jičín Praha-Zbraslav Most Tachov Praha 19 Cheb Praha-Dolní Měcholupy Praha 9 Chomutov Praha 17 Písek Praha-Běchovice Nymburk Hodonín Klatovy Brno-město Praha 16 Mělník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Aš

Levná dlažba Aš

Dlažba Aš

Zámkové dlažby Aš

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby Aš

Betonová dlažba Aš

Zdící prvky Aš

Dlažby II jakosti Aš

Dlažba II jakosti Aš

Plošné dlažby Aš