„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Albrechtice

Nové produkty Albrechtice

Dlažby a obrubníky Albrechtice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Albrechtice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Albrechtice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Albrechtice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Albrechtice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Albrechtice, Levná dlažba Albrechtice, Dlažba Albrechtice, Zámkové dlažby Albrechtice, Zámkové dlažba Albrechtice, Betonové dlažby Albrechtice, Betonová dlažba Albrechtice, Zdící prvky Albrechtice, Dlažby II jakosti Albrechtice, Dlažba II jakosti Albrechtice, Plošné dlažby Albrechtice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 4 Praha-Královice Most Praha-Slivenec Praha-Přední Kopanina Cheb Praha 7 Plzeň-sever Kutná Hora Praha 5 Šumperk Svitavy Pardubice Brno-město Rokycany Plzeň-město Praha 21 Chomutov Praha-Březiněves Praha-Kunratice Chrudim Praha-Klánovice Praha-Kolovraty Praha-Ďáblice Praha-Vinoř Přerov Mladá Boleslav Praha 16 Rakovník Praha-Nebušice Praha-Satalice Praha-východ Praha 18 Praha 6 Hodonín Praha 9 Písek Praha-Dubeč Praha-Lochkov Trutnov Prachatice Praha 14 Olomouc Jičín Domažlice Hlavní město Praha Praha-Lipence Sokolov Ústí nad Orlicí Praha-Benice Praha 3 Beroun Praha 20 Kladno Brno-venkov Karviná Vsetín Praha-Dolní Počernice Jihlava České Budějovice Klatovy Ústí nad Labem Praha-Lysolaje Praha 10 Česká Lípa Pelhřimov Ostrava-město Uherské Hradiště Praha 19 Strakonice Praha 8 Praha-Štěrboholy Praha-Petrovice Praha-Újezd Benešov Praha 13 Praha 22 Praha 2 Praha-Suchdol Břeclav Praha 17 Nový Jičín Příbram Praha-Troja Zlín Praha-Šeberov Havlíčkův Brod Děčín Praha-Křeslice Plzeň-jih Praha-Zbraslav Teplice Praha-Řeporyje Jindřichův Hradec Litoměřice Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Chabry Louny Praha-Čakovice Tábor ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Albrechtice

Levná dlažba Albrechtice

Dlažba Albrechtice

Zámkové dlažby Albrechtice

Zámkové betonové dlažby Albrechtice

Zámková dlažba Albrechtice

Betonové dlažby Albrechtice

Betonová dlažba Albrechtice

Zdící prvky Albrechtice

Dlažby II jakosti Albrechtice

Dlažba II jakosti Albrechtice

Plošné dlažby Albrechtice