„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Albrechtice

Nové produkty Albrechtice

Dlažby a obrubníky Albrechtice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Albrechtice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Albrechtice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Albrechtice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Albrechtice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Albrechtice, Levná dlažba Albrechtice, Dlažba Albrechtice, Zámkové dlažby Albrechtice, Zámkové dlažba Albrechtice, Betonové dlažby Albrechtice, Betonová dlažba Albrechtice, Zdící prvky Albrechtice, Dlažby II jakosti Albrechtice, Dlažba II jakosti Albrechtice, Plošné dlažby Albrechtice, Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Most Praha-Zličín Hodonín Jeseník Pardubice Kladno Plzeň-jih Olomouc Praha 1 Praha-Zbraslav Praha-Troja Nový Jičín Praha-Běchovice Praha 5 Praha 17 Znojmo Svitavy Vsetín Louny Praha-Královice Praha 9 Nymburk Pelhřimov Praha-Štěrboholy Vyškov Blansko Náchod Rokycany Prostějov Praha-Přední Kopanina Praha-Řeporyje Mladá Boleslav Kroměříž Brno-město Praha 12 Praha-Ďáblice Praha-Čakovice Třebíč Praha-Šeberov Praha-Koloděje Ústí nad Labem Praha-Kunratice Strakonice Praha-Velká Chuchle Praha 22 Domažlice Trutnov Praha-Lipence Karviná Klatovy Mělník Kolín Praha-Suchdol Ústí nad Orlicí Praha 16 Karlovy Vary Praha-Dolní Počernice Praha 18 Praha 13 Praha 10 Praha-Satalice Praha-Dubeč Děčín Jindřichův Hradec Praha 14 Praha 2 Praha-Dolní Chabry Sokolov Havlíčkův Brod Praha-východ Zlín Litoměřice Uherské Hradiště Praha-Slivenec Praha-Dolní Měcholupy Kutná Hora České Budějovice Břeclav Praha 8 Praha 3 Praha-Petrovice Praha-Kolovraty Rychnov nad Kněžnou Plzeň-město Příbram Praha-Březiněves Praha-Libuš Praha 6 Opava Praha-Nebušice Praha 21 Ostrava-město Jičín Bruntál Chomutov Praha 19 Frýdek-Místek Tábor Praha-Lochkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Albrechtice

Levná dlažba Albrechtice

Dlažba Albrechtice

Zámkové dlažby Albrechtice

Zámkové betonové dlažby Albrechtice

Zámková dlažba Albrechtice

Betonové dlažby Albrechtice

Betonová dlažba Albrechtice

Zdící prvky Albrechtice

Dlažby II jakosti Albrechtice

Dlažba II jakosti Albrechtice

Plošné dlažby Albrechtice