„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Albrechtice

Nové produkty Albrechtice

Dlažby a obrubníky Albrechtice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Albrechtice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Albrechtice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Albrechtice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Albrechtice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Albrechtice, Levná dlažba Albrechtice, Dlažba Albrechtice, Zámkové dlažby Albrechtice, Zámkové dlažba Albrechtice, Betonové dlažby Albrechtice, Betonová dlažba Albrechtice, Zdící prvky Albrechtice, Dlažby II jakosti Albrechtice, Dlažba II jakosti Albrechtice, Plošné dlažby Albrechtice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 19 Praha 3 Přerov Znojmo Praha-Dolní Chabry Tachov Hodonín Praha-východ Plzeň-sever Praha 8 Praha-Nebušice Litoměřice Praha-Šeberov Most Bruntál Uherské Hradiště Praha-Slivenec Mladá Boleslav Klatovy Karviná Praha 18 Brno-venkov Rokycany Ústí nad Orlicí Pelhřimov Děčín Praha-Kunratice Praha 10 Praha 15 Praha 14 Rychnov nad Kněžnou Břeclav Náchod Jablonec nad Nisou Mělník Praha 17 Chomutov Praha 12 Praha-Kolovraty Kutná Hora Plzeň-město Praha-Čakovice Havlíčkův Brod Ústí nad Labem Praha-Křeslice Benešov Praha-Nedvězí Strakonice Praha 16 Praha 21 Praha-západ Česká Lípa Kroměříž Praha-Dubeč Praha 22 Teplice Praha-Řeporyje Rakovník Plzeň-jih Praha 1 Praha-Suchdol Praha-Koloděje Nový Jičín Praha-Troja Sokolov Tábor Šumperk Liberec Praha 7 Opava Praha 11 Praha 2 Písek Praha 6 Praha-Zbraslav Praha-Petrovice Jeseník Praha 13 Hradec Králové Příbram Praha 9 Jindřichův Hradec Hlavní město Praha Louny Svitavy Blansko Praha-Újezd Cheb Praha-Satalice České Budějovice Frýdek-Místek Ostrava-město Praha-Klánovice Praha-Benice Praha-Dolní Počernice Jihlava Olomouc Prostějov Vsetín Praha 4 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Albrechtice

Levná dlažba Albrechtice

Dlažba Albrechtice

Zámkové dlažby Albrechtice

Zámkové betonové dlažby Albrechtice

Zámková dlažba Albrechtice

Betonové dlažby Albrechtice

Betonová dlažba Albrechtice

Zdící prvky Albrechtice

Dlažby II jakosti Albrechtice

Dlažba II jakosti Albrechtice

Plošné dlažby Albrechtice