„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Albrechtice

Nové produkty Albrechtice

Dlažby a obrubníky Albrechtice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Albrechtice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Albrechtice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Albrechtice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Albrechtice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Albrechtice, Levná dlažba Albrechtice, Dlažba Albrechtice, Zámkové dlažby Albrechtice, Zámkové dlažba Albrechtice, Betonové dlažby Albrechtice, Betonová dlažba Albrechtice, Zdící prvky Albrechtice, Dlažby II jakosti Albrechtice, Dlažba II jakosti Albrechtice, Plošné dlažby Albrechtice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lysolaje Tachov Louny Prachatice Praha-Ďáblice Praha-východ Svitavy Praha-Čakovice Praha-Petrovice Praha 3 Praha 15 Praha-Dolní Chabry Praha 19 Rychnov nad Kněžnou Klatovy Praha-Křeslice Praha-Dolní Počernice Olomouc Jablonec nad Nisou Praha-Nebušice Kolín Jihlava Mělník Benešov Znojmo Praha-Benice Rakovník Praha-Přední Kopanina Plzeň-jih Hlavní město Praha Šumperk Rokycany Nový Jičín Břeclav Praha 5 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Libuš Praha-Troja Tábor Praha-Lochkov Liberec Uherské Hradiště Praha 13 Praha 21 Praha-Královice Příbram Nymburk Cheb Praha-Šeberov Plzeň-sever Domažlice Praha-Koloděje Praha-Běchovice Žďár nad Sázavou Hradec Králové Česká Lípa Písek Pardubice Opava Praha-Štěrboholy Sokolov Praha-Kunratice České Budějovice Litoměřice Praha 7 Praha-Kolovraty Praha-Klánovice Strakonice Jeseník Praha 2 Praha 16 Most Český Krumlov Praha 14 Frýdek-Místek Semily Praha 20 Pelhřimov Praha 18 Ústí nad Orlicí Hodonín Beroun Praha 12 Praha 8 Blansko Praha 6 Praha 17 Brno-město Mladá Boleslav Praha 9 Jičín Teplice Chrudim Praha-Nedvězí Praha-Velká Chuchle Ostrava-město Náchod Havlíčkův Brod Brno-venkov Plzeň-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Albrechtice

Levná dlažba Albrechtice

Dlažba Albrechtice

Zámkové dlažby Albrechtice

Zámkové betonové dlažby Albrechtice

Zámková dlažba Albrechtice

Betonové dlažby Albrechtice

Betonová dlažba Albrechtice

Zdící prvky Albrechtice

Dlažby II jakosti Albrechtice

Dlažba II jakosti Albrechtice

Plošné dlažby Albrechtice