„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Albrechtice

Nové produkty Albrechtice

Dlažby a obrubníky Albrechtice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Albrechtice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Albrechtice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Albrechtice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Albrechtice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Albrechtice, Levná dlažba Albrechtice, Dlažba Albrechtice, Zámkové dlažby Albrechtice, Zámkové dlažba Albrechtice, Betonové dlažby Albrechtice, Betonová dlažba Albrechtice, Zdící prvky Albrechtice, Dlažby II jakosti Albrechtice, Dlažba II jakosti Albrechtice, Plošné dlažby Albrechtice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Čakovice Nový Jičín Plzeň-jih Praha 22 Břeclav Kutná Hora Kladno Šumperk Praha-Benice Praha-Zličín Praha-Královice Prachatice Plzeň-město Praha-Ďáblice Praha-Suchdol Strakonice Hlavní město Praha Nymburk Praha 3 Mělník Rakovník Hradec Králové Tábor Děčín Prostějov Praha-Nebušice Pelhřimov Praha 12 Praha-Dolní Měcholupy Praha 17 Praha-Lochkov Příbram Domažlice Olomouc Znojmo Žďár nad Sázavou Semily Praha-Petrovice Praha-Slivenec Praha 15 Praha 21 Liberec Ústí nad Labem Hodonín Praha-Kunratice Havlíčkův Brod Praha 11 Brno-venkov Praha-Troja Praha 9 Uherské Hradiště Praha-Lipence Náchod Rokycany Kolín Česká Lípa Praha-Dolní Chabry Chomutov Praha-Velká Chuchle Praha-Dubeč Praha 20 Blansko Benešov Praha-Nedvězí Praha-Újezd Praha-Řeporyje Praha 14 Teplice Sokolov Praha-západ Vsetín Klatovy Jablonec nad Nisou Brno-město Praha 4 Praha-Březiněves Praha-Šeberov Praha-Dolní Počernice Praha-Klánovice Plzeň-sever Praha-Přední Kopanina Bruntál Karviná Písek Praha 18 Praha-východ Ostrava-město Přerov Praha-Křeslice Praha-Libuš České Budějovice Mladá Boleslav Praha 5 Opava Beroun Praha 2 Praha 19 Praha-Koloděje Frýdek-Místek Praha-Lysolaje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Albrechtice

Levná dlažba Albrechtice

Dlažba Albrechtice

Zámkové dlažby Albrechtice

Zámkové betonové dlažby Albrechtice

Zámková dlažba Albrechtice

Betonové dlažby Albrechtice

Betonová dlažba Albrechtice

Zdící prvky Albrechtice

Dlažby II jakosti Albrechtice

Dlažba II jakosti Albrechtice

Plošné dlažby Albrechtice