„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Albrechtice

Nové produkty Albrechtice

Dlažby a obrubníky Albrechtice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Albrechtice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Albrechtice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Albrechtice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Albrechtice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Albrechtice, Levná dlažba Albrechtice, Dlažba Albrechtice, Zámkové dlažby Albrechtice, Zámkové dlažba Albrechtice, Betonové dlažby Albrechtice, Betonová dlažba Albrechtice, Zdící prvky Albrechtice, Dlažby II jakosti Albrechtice, Dlažba II jakosti Albrechtice, Plošné dlažby Albrechtice, Plošná dlažba


Další města:

Kutná Hora Praha-Troja Pardubice Praha-západ Ústí nad Orlicí Hodonín Most Klatovy Český Krumlov Praha-Lipence Praha-Dolní Počernice Frýdek-Místek Praha-Újezd Domažlice Pelhřimov Uherské Hradiště Benešov Praha 15 Karlovy Vary Praha-Suchdol Praha-Libuš Praha 14 Děčín Havlíčkův Brod Praha-Řeporyje Hradec Králové Praha 1 Hlavní město Praha Trutnov Zlín Praha 16 Praha-Královice Prostějov Náchod Praha-Křeslice Praha-Satalice Nymburk Praha-Dolní Chabry Karviná Praha-Čakovice Kolín Praha 10 Plzeň-jih Písek Praha-Nedvězí Třebíč Praha-Kolovraty Vsetín Brno-město Jablonec nad Nisou Praha 5 Liberec Svitavy Praha-Klánovice Česká Lípa Vyškov Tachov Praha-Zličín Praha 6 Praha-Velká Chuchle Praha-Šeberov Jindřichův Hradec Opava Cheb Mladá Boleslav Rychnov nad Kněžnou Jeseník Jičín Rokycany Teplice Praha 8 Jihlava Praha-Dubeč Praha-Koloděje Přerov Litoměřice České Budějovice Praha-Lysolaje Praha 19 Praha 13 Olomouc Břeclav Praha-Dolní Měcholupy Praha-Přední Kopanina Praha 3 Praha-Kunratice Praha-Nebušice Ústí nad Labem Praha-Ďáblice Prachatice Praha 18 Brno-venkov Praha 9 Praha-Štěrboholy Strakonice Praha 21 Příbram Praha 22 Ostrava-město Praha-Lochkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Albrechtice

Levná dlažba Albrechtice

Dlažba Albrechtice

Zámkové dlažby Albrechtice

Zámkové betonové dlažby Albrechtice

Zámková dlažba Albrechtice

Betonové dlažby Albrechtice

Betonová dlažba Albrechtice

Zdící prvky Albrechtice

Dlažby II jakosti Albrechtice

Dlažba II jakosti Albrechtice

Plošné dlažby Albrechtice