„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Albrechtice

Nové produkty Albrechtice

Dlažby a obrubníky Albrechtice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Albrechtice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Albrechtice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Albrechtice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Albrechtice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Albrechtice, Levná dlažba Albrechtice, Dlažba Albrechtice, Zámkové dlažby Albrechtice, Zámkové dlažba Albrechtice, Betonové dlažby Albrechtice, Betonová dlažba Albrechtice, Zdící prvky Albrechtice, Dlažby II jakosti Albrechtice, Dlažba II jakosti Albrechtice, Plošné dlažby Albrechtice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Březiněves Cheb Brno-město Tachov Nymburk Strakonice Praha-Dubeč Praha 7 Praha-Čakovice Bruntál Uherské Hradiště Praha-Lochkov Praha 11 Praha-Nedvězí Praha-Dolní Měcholupy Prachatice Praha-Kunratice Litoměřice Praha-Koloděje Praha-Újezd Praha 21 Karviná Praha-Zličín České Budějovice Tábor Jičín Praha-Kolovraty Praha 8 Olomouc Praha-Velká Chuchle Prostějov Praha 1 Praha-Řeporyje Praha-Nebušice Chrudim Praha-Lipence Náchod Plzeň-jih Opava Praha-západ Louny Chomutov Praha 18 Praha 5 Praha-Dolní Počernice Jindřichův Hradec Sokolov Kroměříž Praha-Šeberov Praha 16 Děčín Vsetín Praha-Ďáblice Praha-Slivenec Praha 3 Havlíčkův Brod Praha 2 Praha 22 Kladno Jeseník Nový Jičín Semily Klatovy Praha 6 Ústí nad Orlicí Rakovník Česká Lípa Praha-Běchovice Praha-Dolní Chabry Rokycany Žďár nad Sázavou Břeclav Ostrava-město Příbram Praha 19 Praha 20 Hodonín Písek Praha-Klánovice Znojmo Praha-Přední Kopanina Praha-východ Hradec Králové Domažlice Most Jablonec nad Nisou Praha 10 Český Krumlov Kolín Rychnov nad Kněžnou Plzeň-město Praha-Satalice Praha-Křeslice Trutnov Praha 14 Brno-venkov Ústí nad Labem Praha 15 Svitavy Pelhřimov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Albrechtice

Levná dlažba Albrechtice

Dlažba Albrechtice

Zámkové dlažby Albrechtice

Zámkové betonové dlažby Albrechtice

Zámková dlažba Albrechtice

Betonové dlažby Albrechtice

Betonová dlažba Albrechtice

Zdící prvky Albrechtice

Dlažby II jakosti Albrechtice

Dlažba II jakosti Albrechtice

Plošné dlažby Albrechtice