„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Albrechtice

Nové produkty Albrechtice

Dlažby a obrubníky Albrechtice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Albrechtice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Albrechtice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Albrechtice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Albrechtice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Albrechtice, Levná dlažba Albrechtice, Dlažba Albrechtice, Zámkové dlažby Albrechtice, Zámkové dlažba Albrechtice, Betonové dlažby Albrechtice, Betonová dlažba Albrechtice, Zdící prvky Albrechtice, Dlažby II jakosti Albrechtice, Dlažba II jakosti Albrechtice, Plošné dlažby Albrechtice, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-jih Praha 18 Praha 12 Praha 4 Semily Strakonice Jablonec nad Nisou Praha 7 Vsetín Praha-Dolní Počernice Trutnov Znojmo Přerov Praha-Kunratice Domažlice Praha-Křeslice Praha 15 Příbram Praha-Dolní Měcholupy Praha 2 Praha-Petrovice Nový Jičín Praha 22 Žďár nad Sázavou Praha-Královice Praha-Libuš Brno-město Opava Praha 6 Mladá Boleslav Praha-Dolní Chabry Chrudim Praha 20 Praha-Březiněves Karviná Tábor Jihlava Ostrava-město Brno-venkov Praha-Zbraslav Praha-Troja Praha-Lysolaje Olomouc Praha-Ďáblice Hlavní město Praha Kolín Praha 10 Šumperk Praha 9 Praha 16 Praha-Újezd Český Krumlov Praha-Slivenec Písek Sokolov Prachatice Rakovník Praha 17 Teplice Liberec Praha-Nedvězí Uherské Hradiště Kutná Hora Praha 14 Havlíčkův Brod Praha-Šeberov Vyškov Praha-Satalice Kladno Praha-Benice Bruntál Praha-Klánovice Praha-Přední Kopanina Náchod Litoměřice Praha 3 Praha-Suchdol Karlovy Vary Ústí nad Orlicí Hodonín Tachov Mělník Pelhřimov České Budějovice Klatovy Praha-Kolovraty Praha-Koloděje Rychnov nad Kněžnou Prostějov Praha-Vinoř Třebíč Praha-Lipence Praha 1 Praha-Lochkov Blansko Praha 5 Praha-Zličín Praha-Nebušice Česká Lípa Praha 13 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Albrechtice

Levná dlažba Albrechtice

Dlažba Albrechtice

Zámkové dlažby Albrechtice

Zámkové betonové dlažby Albrechtice

Zámková dlažba Albrechtice

Betonové dlažby Albrechtice

Betonová dlažba Albrechtice

Zdící prvky Albrechtice

Dlažby II jakosti Albrechtice

Dlažba II jakosti Albrechtice

Plošné dlažby Albrechtice