„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Albrechtice

Nové produkty Albrechtice

Dlažby a obrubníky Albrechtice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Albrechtice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Albrechtice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Albrechtice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Albrechtice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Albrechtice, Levná dlažba Albrechtice, Dlažba Albrechtice, Zámkové dlažby Albrechtice, Zámkové dlažba Albrechtice, Betonové dlažby Albrechtice, Betonová dlažba Albrechtice, Zdící prvky Albrechtice, Dlažby II jakosti Albrechtice, Dlažba II jakosti Albrechtice, Plošné dlažby Albrechtice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lipence Tachov Písek Praha-Křeslice Praha-Lochkov Příbram Most Cheb Praha-Újezd Mladá Boleslav Kroměříž Jihlava Hodonín Hlavní město Praha Jindřichův Hradec Praha-Velká Chuchle Praha-Nedvězí Praha 6 Vsetín Praha-Petrovice Praha 14 Praha 7 Plzeň-město Praha 3 Rychnov nad Kněžnou Rakovník Klatovy Praha-Nebušice Praha 5 Nymburk Prostějov Praha 19 Šumperk Jeseník Jičín Český Krumlov Nový Jičín Praha-Satalice Havlíčkův Brod Praha-Čakovice Praha-Řeporyje Praha 12 Karviná Praha-Lysolaje Zlín Karlovy Vary Praha-Koloděje Tábor Praha 10 Praha 9 Benešov Praha-Klánovice Česká Lípa Praha-Přední Kopanina Praha 8 Praha-západ Strakonice Praha 13 Kolín Svitavy Ústí nad Orlicí Praha-východ Praha-Zličín Litoměřice Sokolov Praha-Ďáblice Praha-Slivenec Praha-Kolovraty Praha-Benice Praha-Běchovice Praha-Vinoř Blansko Praha-Královice Beroun Znojmo Hradec Králové Břeclav Praha-Dolní Měcholupy Chrudim Brno-město Domažlice Plzeň-jih Praha 21 Praha-Štěrboholy Náchod Praha 17 Semily Praha-Dolní Chabry Mělník Praha-Suchdol Praha 15 Praha 1 Praha 11 Praha-Libuš Jablonec nad Nisou Frýdek-Místek Praha-Šeberov Praha 16 Třebíč Žďár nad Sázavou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Albrechtice

Levná dlažba Albrechtice

Dlažba Albrechtice

Zámkové dlažby Albrechtice

Zámkové betonové dlažby Albrechtice

Zámková dlažba Albrechtice

Betonové dlažby Albrechtice

Betonová dlažba Albrechtice

Zdící prvky Albrechtice

Dlažby II jakosti Albrechtice

Dlažba II jakosti Albrechtice

Plošné dlažby Albrechtice