„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Albrechtice

Nové produkty Albrechtice

Dlažby a obrubníky Albrechtice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Albrechtice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Albrechtice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Albrechtice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Albrechtice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Albrechtice, Levná dlažba Albrechtice, Dlažba Albrechtice, Zámkové dlažby Albrechtice, Zámkové dlažba Albrechtice, Betonové dlažby Albrechtice, Betonová dlažba Albrechtice, Zdící prvky Albrechtice, Dlažby II jakosti Albrechtice, Dlažba II jakosti Albrechtice, Plošné dlažby Albrechtice, Plošná dlažba


Další města:

Nymburk Prachatice Žďár nad Sázavou Benešov Havlíčkův Brod Domažlice Ústí nad Orlicí Cheb Jihlava Praha-Velká Chuchle Praha 10 Vsetín Karviná Praha 13 Praha-Satalice Praha-Kunratice Praha 15 Frýdek-Místek Liberec Uherské Hradiště Hlavní město Praha Praha-Šeberov Hodonín Břeclav Hradec Králové Praha-Lochkov Praha-Vinoř Praha-Křeslice Praha-Březiněves Brno-město Sokolov Praha-Čakovice Plzeň-sever Praha-Klánovice Praha-Přední Kopanina Tábor Zlín Praha 1 Jindřichův Hradec Praha-Koloděje Praha 2 Pelhřimov Rakovník Třebíč Rychnov nad Kněžnou Beroun Praha 20 Praha-Řeporyje Praha-Slivenec Kroměříž Praha 19 Louny Praha-Lipence Opava Praha-Dolní Počernice Svitavy Jablonec nad Nisou Děčín Příbram Ústí nad Labem Praha 17 Jeseník Písek Prostějov Kladno Chrudim Jičín Teplice Praha 12 Praha 11 Vyškov Praha 4 Praha-Dolní Chabry Praha 18 Česká Lípa Mladá Boleslav Znojmo Šumperk Klatovy Praha-Nebušice Praha-Suchdol Praha-Královice Praha-Ďáblice Rokycany Praha 7 Praha-Petrovice Praha-Zličín Mělník Trutnov Tachov Praha-Dubeč Bruntál Praha-Kolovraty Semily Praha-Nedvězí Praha-Újezd Přerov Brno-venkov Náchod Ostrava-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Albrechtice

Levná dlažba Albrechtice

Dlažba Albrechtice

Zámkové dlažby Albrechtice

Zámkové betonové dlažby Albrechtice

Zámková dlažba Albrechtice

Betonové dlažby Albrechtice

Betonová dlažba Albrechtice

Zdící prvky Albrechtice

Dlažby II jakosti Albrechtice

Dlažba II jakosti Albrechtice

Plošné dlažby Albrechtice