„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Albrechtice

Nové produkty Albrechtice

Dlažby a obrubníky Albrechtice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Albrechtice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Albrechtice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Albrechtice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Albrechtice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Albrechtice, Levná dlažba Albrechtice, Dlažba Albrechtice, Zámkové dlažby Albrechtice, Zámkové dlažba Albrechtice, Betonové dlažby Albrechtice, Betonová dlažba Albrechtice, Zdící prvky Albrechtice, Dlažby II jakosti Albrechtice, Dlažba II jakosti Albrechtice, Plošné dlažby Albrechtice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 1 Praha-Lochkov Břeclav Praha-Křeslice Praha 21 Praha-Satalice Praha 15 Praha-Štěrboholy Praha 2 Domažlice Praha 8 Praha-Královice Litoměřice Semily Strakonice Praha-Kolovraty Ústí nad Orlicí Praha-Petrovice Praha 12 Kroměříž Praha 3 Praha-Lipence Most Praha 9 Plzeň-sever Náchod Louny Tábor Kolín Praha-Dolní Chabry Praha-Dubeč Praha-Přední Kopanina Praha 13 Cheb Třebíč Jeseník Praha-západ Praha-Slivenec Brno-venkov Praha 16 Praha-Klánovice Hradec Králové Nový Jičín Rychnov nad Kněžnou Praha-Suchdol Praha-Velká Chuchle Jičín Praha 17 Rakovník Jablonec nad Nisou Liberec Český Krumlov Praha-Čakovice Uherské Hradiště Olomouc Praha 11 Opava Nymburk Trutnov Bruntál Prostějov Praha 6 Rokycany Ústí nad Labem Sokolov Česká Lípa Vyškov Praha-Vinoř Praha-Dolní Měcholupy Znojmo Jindřichův Hradec Chomutov Praha 5 Praha-Lysolaje Praha-Libuš Frýdek-Místek Jihlava Praha-východ Blansko České Budějovice Ostrava-město Tachov Praha-Běchovice Kladno Praha 22 Praha-Zbraslav Hodonín Praha-Zličín Praha 10 Benešov Vsetín Praha 7 Přerov Mělník Praha-Březiněves Pelhřimov Praha-Benice Praha-Újezd Žďár nad Sázavou Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Albrechtice

Levná dlažba Albrechtice

Dlažba Albrechtice

Zámkové dlažby Albrechtice

Zámkové betonové dlažby Albrechtice

Zámková dlažba Albrechtice

Betonové dlažby Albrechtice

Betonová dlažba Albrechtice

Zdící prvky Albrechtice

Dlažby II jakosti Albrechtice

Dlažba II jakosti Albrechtice

Plošné dlažby Albrechtice