„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Albrechtice

Nové produkty Albrechtice

Dlažby a obrubníky Albrechtice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Albrechtice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Albrechtice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Albrechtice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Albrechtice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Albrechtice, Levná dlažba Albrechtice, Dlažba Albrechtice, Zámkové dlažby Albrechtice, Zámkové dlažba Albrechtice, Betonové dlažby Albrechtice, Betonová dlažba Albrechtice, Zdící prvky Albrechtice, Dlažby II jakosti Albrechtice, Dlažba II jakosti Albrechtice, Plošné dlažby Albrechtice, Plošná dlažba


Další města:

Sokolov Praha-západ Ústí nad Orlicí Břeclav Praha-Královice Mělník Nymburk Žďár nad Sázavou Vyškov Praha-Vinoř Praha-Běchovice Karviná Praha-Petrovice Písek Liberec Praha 7 Tachov Praha-Řeporyje Brno-město Prostějov Šumperk Praha 9 Praha-Klánovice Jihlava Znojmo Most Děčín Rokycany Mladá Boleslav Praha-Šeberov Blansko Praha-Újezd Hlavní město Praha Kroměříž Rychnov nad Kněžnou Český Krumlov Česká Lípa Praha-Koloděje Praha 14 Praha-Lipence Praha 8 Praha 11 Praha-Kunratice Praha 18 Opava Semily Ústí nad Labem Praha 19 Praha 15 Praha-Ďáblice Náchod Praha-Zbraslav Praha 6 Praha 17 Klatovy Praha-Březiněves Praha-Troja Praha-Slivenec Jičín Chomutov Cheb Strakonice Kladno Teplice Louny Praha-Suchdol Havlíčkův Brod Tábor Vsetín Praha-Satalice Jeseník Praha 12 Pelhřimov Svitavy Benešov Jablonec nad Nisou Domažlice Praha 1 Praha 10 Praha-Štěrboholy České Budějovice Bruntál Zlín Prachatice Praha-Přední Kopanina Uherské Hradiště Ostrava-město Praha 21 Praha-Zličín Praha-Lysolaje Praha-Benice Rakovník Karlovy Vary Olomouc Praha-Dolní Počernice Praha 4 Trutnov Příbram Praha 2 Praha-Kolovraty ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Albrechtice

Levná dlažba Albrechtice

Dlažba Albrechtice

Zámkové dlažby Albrechtice

Zámkové betonové dlažby Albrechtice

Zámková dlažba Albrechtice

Betonové dlažby Albrechtice

Betonová dlažba Albrechtice

Zdící prvky Albrechtice

Dlažby II jakosti Albrechtice

Dlažba II jakosti Albrechtice

Plošné dlažby Albrechtice