„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bácovice

Nové produkty Bácovice

Dlažby a obrubníky Bácovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bácovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bácovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bácovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bácovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bácovice, Levná dlažba Bácovice, Dlažba Bácovice, Zámkové dlažby Bácovice, Zámkové dlažba Bácovice, Betonové dlažby Bácovice, Betonová dlažba Bácovice, Zdící prvky Bácovice, Dlažby II jakosti Bácovice, Dlažba II jakosti Bácovice, Plošné dlažby Bácovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Suchdol Praha-Štěrboholy Blansko Písek Znojmo Karlovy Vary Zlín České Budějovice Praha-Kunratice Rokycany Česká Lípa Praha-Koloděje Karviná Český Krumlov Praha 22 Praha-Petrovice Praha-Běchovice Uherské Hradiště Praha-Královice Brno-venkov Jablonec nad Nisou Opava Praha-Lysolaje Prachatice Praha 12 Praha-Šeberov Hradec Králové Jihlava Příbram Praha 2 Praha 15 Praha-Dolní Počernice Praha 18 Praha-Újezd Praha 21 Praha-Slivenec Kladno Havlíčkův Brod Sokolov Praha 4 Kroměříž Žďár nad Sázavou Praha-Křeslice Most Plzeň-sever Kolín Prostějov Praha-Lochkov Chrudim Ostrava-město Mladá Boleslav Domažlice Praha 20 Praha-Ďáblice Břeclav Praha-východ Praha-Zličín Praha 13 Strakonice Praha-Troja Olomouc Praha-Dubeč Plzeň-město Praha 14 Praha-Kolovraty Praha 1 Chomutov Tachov Litoměřice Tábor Praha 11 Plzeň-jih Přerov Praha 6 Rakovník Praha-Dolní Chabry Třebíč Vyškov Ústí nad Labem Praha 8 Praha-Dolní Měcholupy Hodonín Klatovy Praha 19 Trutnov Benešov Mělník Praha 7 Praha-Libuš Jindřichův Hradec Šumperk Svitavy Praha-Vinoř Ústí nad Orlicí Jičín Praha-Zbraslav Praha 5 Pardubice Nymburk Rychnov nad Kněžnou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bácovice

Levná dlažba Bácovice

Dlažba Bácovice

Zámkové dlažby Bácovice

Zámkové betonové dlažby Bácovice

Zámková dlažba Bácovice

Betonové dlažby Bácovice

Betonová dlažba Bácovice

Zdící prvky Bácovice

Dlažby II jakosti Bácovice

Dlažba II jakosti Bácovice

Plošné dlažby Bácovice