„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bácovice

Nové produkty Bácovice

Dlažby a obrubníky Bácovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bácovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bácovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bácovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bácovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bácovice, Levná dlažba Bácovice, Dlažba Bácovice, Zámkové dlažby Bácovice, Zámkové dlažba Bácovice, Betonové dlažby Bácovice, Betonová dlažba Bácovice, Zdící prvky Bácovice, Dlažby II jakosti Bácovice, Dlažba II jakosti Bácovice, Plošné dlažby Bácovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 5 Tachov Opava Praha-Královice Semily Rokycany Brno-venkov Chrudim Praha-Zbraslav Praha-Šeberov Praha-Libuš Beroun Karviná Vyškov Praha-Řeporyje Jablonec nad Nisou Cheb Olomouc Praha-Lysolaje Přerov Nymburk Praha-Zličín Plzeň-sever Klatovy Praha 2 Praha 10 Jičín Praha-Troja Pardubice Louny Praha 8 Brno-město Praha-Běchovice Praha-Nebušice Strakonice Benešov Hlavní město Praha Praha-Ďáblice Jeseník Český Krumlov Ústí nad Labem Praha-Slivenec Praha-Dubeč Ústí nad Orlicí Rychnov nad Kněžnou Praha 15 Zlín České Budějovice Kroměříž Praha-Vinoř Ostrava-město Prachatice Blansko Znojmo Kladno Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lochkov Teplice Vsetín Praha 11 Praha-Štěrboholy Plzeň-jih Havlíčkův Brod Praha-Újezd Frýdek-Místek Praha 18 Jihlava Praha 6 Uherské Hradiště Praha 22 Liberec Praha 16 Rakovník Praha-Kunratice Svitavy Hodonín Litoměřice Praha-Klánovice Praha-Přední Kopanina Nový Jičín Karlovy Vary Praha-Suchdol Praha 17 Mladá Boleslav Příbram Praha 20 Praha-Petrovice Kolín Písek Hradec Králové Pelhřimov Praha-východ Plzeň-město Praha 3 Sokolov Praha 21 Jindřichův Hradec Most Praha-Březiněves Žďár nad Sázavou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bácovice

Levná dlažba Bácovice

Dlažba Bácovice

Zámkové dlažby Bácovice

Zámkové betonové dlažby Bácovice

Zámková dlažba Bácovice

Betonové dlažby Bácovice

Betonová dlažba Bácovice

Zdící prvky Bácovice

Dlažby II jakosti Bácovice

Dlažba II jakosti Bácovice

Plošné dlažby Bácovice