„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bácovice

Nové produkty Bácovice

Dlažby a obrubníky Bácovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bácovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bácovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bácovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bácovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bácovice, Levná dlažba Bácovice, Dlažba Bácovice, Zámkové dlažby Bácovice, Zámkové dlažba Bácovice, Betonové dlažby Bácovice, Betonová dlažba Bácovice, Zdící prvky Bácovice, Dlažby II jakosti Bácovice, Dlažba II jakosti Bácovice, Plošné dlažby Bácovice, Plošná dlažba


Další města:

Blansko Praha-Štěrboholy Louny Svitavy Praha-Dolní Chabry Třebíč Plzeň-město Praha-Benice Klatovy Praha 15 Cheb Praha-Zbraslav Praha-Šeberov Karviná Tábor Praha 11 Praha-Přední Kopanina Český Krumlov Chrudim Bruntál Žďár nad Sázavou Pardubice Praha 7 Praha-Újezd Uherské Hradiště Praha 8 Praha-Březiněves Praha-Kolovraty Praha-Velká Chuchle Děčín Vyškov Praha-Libuš Frýdek-Místek Kolín Praha-Ďáblice Praha-Lipence Praha-Nedvězí Prostějov Praha 14 Rokycany Příbram Jindřichův Hradec Praha 2 Praha-Nebušice Praha 16 Kladno Praha 21 Písek Litoměřice Praha 12 Praha-Řeporyje Kutná Hora Praha-Dolní Měcholupy Rakovník Praha-Petrovice Praha-Slivenec Ostrava-město Praha-Koloděje Benešov České Budějovice Jeseník Chomutov Praha 9 Domažlice Praha-Suchdol Praha-Lysolaje Karlovy Vary Praha 4 Praha 13 Praha 6 Praha-Satalice Praha 3 Mladá Boleslav Most Praha-Vinoř Praha 17 Kroměříž Opava Liberec Praha-Dubeč Jablonec nad Nisou Sokolov Hlavní město Praha Nymburk Praha-Kunratice Praha-Klánovice Prachatice Praha-Lochkov Praha 18 Trutnov Praha 19 Přerov Jihlava Plzeň-jih Česká Lípa Praha 20 Praha-Běchovice Praha-Zličín Pelhřimov Praha-Královice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bácovice

Levná dlažba Bácovice

Dlažba Bácovice

Zámkové dlažby Bácovice

Zámkové betonové dlažby Bácovice

Zámková dlažba Bácovice

Betonové dlažby Bácovice

Betonová dlažba Bácovice

Zdící prvky Bácovice

Dlažby II jakosti Bácovice

Dlažba II jakosti Bácovice

Plošné dlažby Bácovice