„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bácovice

Nové produkty Bácovice

Dlažby a obrubníky Bácovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bácovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bácovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bácovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bácovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bácovice, Levná dlažba Bácovice, Dlažba Bácovice, Zámkové dlažby Bácovice, Zámkové dlažba Bácovice, Betonové dlažby Bácovice, Betonová dlažba Bácovice, Zdící prvky Bácovice, Dlažby II jakosti Bácovice, Dlažba II jakosti Bácovice, Plošné dlažby Bácovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 21 Praha 12 Strakonice Praha-Vinoř Mělník Uherské Hradiště Praha 7 Praha 2 Mladá Boleslav Vyškov Kladno Šumperk Praha-Dolní Měcholupy Praha-Čakovice Praha-Zbraslav Praha-Dolní Chabry Praha-Újezd Tachov Písek Praha 9 Brno-venkov Nový Jičín Karlovy Vary Praha-Běchovice Rokycany Praha-Dolní Počernice Praha 13 Tábor Jeseník Olomouc Příbram Praha 15 Brno-město Trutnov Sokolov Nymburk Praha-Petrovice Praha-Lysolaje Prostějov Kroměříž Ústí nad Orlicí Děčín Hodonín Praha-Satalice Klatovy Znojmo Praha-Přední Kopanina Praha 16 Praha-Štěrboholy Havlíčkův Brod Chrudim Břeclav Hlavní město Praha Praha-Šeberov Praha-Křeslice Frýdek-Místek Praha 20 Jičín Semily Praha-Benice Praha 4 Praha 6 Hradec Králové Praha-Zličín Praha-Ďáblice Kolín Český Krumlov Praha 3 Prachatice Litoměřice Karviná Jablonec nad Nisou Praha-Libuš Teplice Praha-Lochkov Plzeň-sever Praha-východ Praha-Koloděje Bruntál Ostrava-město Plzeň-město Jihlava Vsetín Rakovník Praha 19 Praha-Troja Blansko Náchod Praha-Dubeč Praha-Kolovraty Praha-Nedvězí Praha-Velká Chuchle Cheb Praha-Královice Žďár nad Sázavou Praha 18 Praha-Březiněves Třebíč Praha-Nebušice Praha 22 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bácovice

Levná dlažba Bácovice

Dlažba Bácovice

Zámkové dlažby Bácovice

Zámkové betonové dlažby Bácovice

Zámková dlažba Bácovice

Betonové dlažby Bácovice

Betonová dlažba Bácovice

Zdící prvky Bácovice

Dlažby II jakosti Bácovice

Dlažba II jakosti Bácovice

Plošné dlažby Bácovice