„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bácovice

Nové produkty Bácovice

Dlažby a obrubníky Bácovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bácovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bácovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bácovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bácovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bácovice, Levná dlažba Bácovice, Dlažba Bácovice, Zámkové dlažby Bácovice, Zámkové dlažba Bácovice, Betonové dlažby Bácovice, Betonová dlažba Bácovice, Zdící prvky Bácovice, Dlažby II jakosti Bácovice, Dlažba II jakosti Bácovice, Plošné dlažby Bácovice, Plošná dlažba


Další města:

Vyškov Česká Lípa Praha-Klánovice Praha 4 Tábor Trutnov Jičín Praha-Březiněves Praha-Zličín Beroun Mělník Šumperk Most Praha-Šeberov Nový Jičín Litoměřice Pardubice Jihlava Hodonín Plzeň-sever Praha 3 Hradec Králové Uherské Hradiště Znojmo Praha 11 Praha-Čakovice Praha 12 Benešov Praha-Dubeč Praha-Slivenec Praha-Velká Chuchle Ústí nad Labem Praha-Vinoř Teplice Brno-venkov Strakonice Zlín Praha-Koloděje Praha 22 Pelhřimov Sokolov Praha-Kunratice Kladno Praha-Benice Praha-Újezd Jablonec nad Nisou Praha 9 Praha-Štěrboholy Karviná Praha 18 Praha-Suchdol Liberec Praha 16 Cheb Břeclav Praha 15 Kroměříž Praha-Dolní Počernice Brno-město Praha-Lipence Praha-Královice Praha 13 Plzeň-jih Praha 21 Náchod Svitavy Rokycany Praha-Kolovraty Chomutov Semily Praha-Libuš Praha-Troja Plzeň-město Příbram Hlavní město Praha Ostrava-město Praha 14 Jindřichův Hradec Praha-Petrovice Třebíč Praha 5 Klatovy Přerov Domažlice Prostějov Praha 2 Praha-Zbraslav Praha-Dolní Měcholupy Prachatice Opava Rakovník Karlovy Vary Praha 20 Praha-Lochkov Praha-Satalice Vsetín Praha-Řeporyje Bruntál Kolín Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bácovice

Levná dlažba Bácovice

Dlažba Bácovice

Zámkové dlažby Bácovice

Zámkové betonové dlažby Bácovice

Zámková dlažba Bácovice

Betonové dlažby Bácovice

Betonová dlažba Bácovice

Zdící prvky Bácovice

Dlažby II jakosti Bácovice

Dlažba II jakosti Bácovice

Plošné dlažby Bácovice