„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bácovice

Nové produkty Bácovice

Dlažby a obrubníky Bácovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bácovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bácovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bácovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bácovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bácovice, Levná dlažba Bácovice, Dlažba Bácovice, Zámkové dlažby Bácovice, Zámkové dlažba Bácovice, Betonové dlažby Bácovice, Betonová dlažba Bácovice, Zdící prvky Bácovice, Dlažby II jakosti Bácovice, Dlažba II jakosti Bácovice, Plošné dlažby Bácovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 6 Jindřichův Hradec Praha-Dolní Chabry Písek Domažlice Třebíč Tachov Rychnov nad Kněžnou Teplice Praha-Zbraslav Pelhřimov Cheb Praha 14 Havlíčkův Brod Hradec Králové Strakonice Beroun Praha 12 Mladá Boleslav Liberec Ústí nad Labem Praha 18 Praha-Křeslice Praha-Březiněves Kladno Praha-Benice Praha-Nebušice Kutná Hora Prachatice Praha-Kolovraty Praha-Újezd Vsetín Most Praha-Koloděje Jičín Rakovník Kolín Sokolov Praha 13 Ústí nad Orlicí Jihlava Praha-Klánovice Hodonín Praha 7 Praha-Přední Kopanina Praha-Slivenec Praha-Libuš Praha-Královice Opava Praha 20 Svitavy Praha-Lochkov Hlavní město Praha Karviná Benešov Šumperk Náchod Děčín Praha 17 Praha-Čakovice Praha-západ Pardubice Praha-Ďáblice Louny Praha-Lysolaje Žďár nad Sázavou Praha 22 Přerov Praha-Lipence Chrudim Frýdek-Místek Litoměřice Praha-Vinoř Olomouc Praha 5 Vyškov Praha-Štěrboholy Praha 15 Praha-Dolní Počernice Praha 16 Praha 19 Ostrava-město Chomutov Praha 2 Praha-Nedvězí Český Krumlov Klatovy Praha-Petrovice Česká Lípa Praha 3 Praha-Šeberov Praha 1 České Budějovice Praha-Dolní Měcholupy Nový Jičín Zlín Praha-Kunratice Praha-Zličín Praha 8 Praha-Troja ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bácovice

Levná dlažba Bácovice

Dlažba Bácovice

Zámkové dlažby Bácovice

Zámkové betonové dlažby Bácovice

Zámková dlažba Bácovice

Betonové dlažby Bácovice

Betonová dlažba Bácovice

Zdící prvky Bácovice

Dlažby II jakosti Bácovice

Dlažba II jakosti Bácovice

Plošné dlažby Bácovice