„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bácovice

Nové produkty Bácovice

Dlažby a obrubníky Bácovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bácovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bácovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bácovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bácovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bácovice, Levná dlažba Bácovice, Dlažba Bácovice, Zámkové dlažby Bácovice, Zámkové dlažba Bácovice, Betonové dlažby Bácovice, Betonová dlažba Bácovice, Zdící prvky Bácovice, Dlažby II jakosti Bácovice, Dlažba II jakosti Bácovice, Plošné dlažby Bácovice, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-město Přerov Praha 7 Frýdek-Místek Praha-Křeslice Praha-Březiněves Praha-Lochkov Znojmo Praha-Vinoř Praha-Štěrboholy Vyškov Havlíčkův Brod Svitavy Praha 2 Praha-Benice Praha-Šeberov Praha-Petrovice Praha 14 Praha-Ďáblice Praha 16 Semily Brno-město Praha-Dolní Chabry Praha-Satalice Benešov Praha-Zličín Most Praha 22 Prachatice Opava Vsetín Hodonín Pardubice Praha 12 Praha-Velká Chuchle Praha-Lysolaje Praha 8 Příbram Praha-Nebušice Žďár nad Sázavou Praha-Kolovraty Praha 9 Karlovy Vary Hradec Králové Praha 21 Tachov Jeseník Břeclav Praha-Koloděje Třebíč Praha-Královice Praha-Újezd Kutná Hora Plzeň-jih Praha-Dolní Měcholupy Praha 11 Prostějov Kroměříž Plzeň-sever Nový Jičín Praha-Dubeč Brno-venkov Olomouc Strakonice Praha-Zbraslav Česká Lípa Rokycany Zlín Rychnov nad Kněžnou Beroun Praha 20 Praha-Dolní Počernice Praha-Klánovice Kolín Český Krumlov Praha 5 Jablonec nad Nisou Rakovník Tábor Praha-Nedvězí Praha-východ Praha 4 Náchod Praha-Lipence Praha 17 Praha 19 Louny Praha-Slivenec Domažlice Bruntál Praha-západ Sokolov Praha-Libuš Praha 15 Praha 18 Blansko Hlavní město Praha Praha-Řeporyje Praha 1 Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bácovice

Levná dlažba Bácovice

Dlažba Bácovice

Zámkové dlažby Bácovice

Zámkové betonové dlažby Bácovice

Zámková dlažba Bácovice

Betonové dlažby Bácovice

Betonová dlažba Bácovice

Zdící prvky Bácovice

Dlažby II jakosti Bácovice

Dlažba II jakosti Bácovice

Plošné dlažby Bácovice