„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bácovice

Nové produkty Bácovice

Dlažby a obrubníky Bácovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bácovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bácovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bácovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bácovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bácovice, Levná dlažba Bácovice, Dlažba Bácovice, Zámkové dlažby Bácovice, Zámkové dlažba Bácovice, Betonové dlažby Bácovice, Betonová dlažba Bácovice, Zdící prvky Bácovice, Dlažby II jakosti Bácovice, Dlažba II jakosti Bácovice, Plošné dlažby Bácovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 8 Praha-Řeporyje Pardubice Praha-Březiněves Liberec Bruntál Děčín Rakovník Praha 14 Praha-Lochkov Jablonec nad Nisou Praha-Satalice Brno-venkov Karlovy Vary Jičín Hodonín Litoměřice Praha 11 Jihlava Prachatice Kolín Vsetín Ústí nad Labem Praha 5 Havlíčkův Brod Praha-Dolní Počernice Karviná Praha 4 Praha-Lipence Písek Praha-východ Praha-Suchdol Praha 6 Břeclav Praha-Klánovice Praha-Troja Znojmo Teplice Praha-Křeslice Praha-Ďáblice Beroun Praha 3 Praha 20 Praha 10 Sokolov Příbram Praha 2 Praha-Libuš Jeseník Chomutov Trutnov Rychnov nad Kněžnou Praha 17 Chrudim Šumperk Praha 16 Rokycany Praha-Velká Chuchle Praha-Újezd Uherské Hradiště Praha 13 Jindřichův Hradec Praha 1 Praha-Kolovraty Praha-Slivenec Opava Benešov Přerov Tábor Praha 21 Kroměříž Ústí nad Orlicí Nymburk Praha-Královice Praha-Dubeč Praha-Běchovice Blansko Domažlice Praha 18 Plzeň-jih Praha-Nebušice Kutná Hora Praha-Přední Kopanina Praha-Štěrboholy Plzeň-město Praha-Koloděje Strakonice Praha-Šeberov Prostějov České Budějovice Český Krumlov Mladá Boleslav Olomouc Zlín Frýdek-Místek Hlavní město Praha Praha 9 Praha-Nedvězí Praha-západ Česká Lípa ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bácovice

Levná dlažba Bácovice

Dlažba Bácovice

Zámkové dlažby Bácovice

Zámkové betonové dlažby Bácovice

Zámková dlažba Bácovice

Betonové dlažby Bácovice

Betonová dlažba Bácovice

Zdící prvky Bácovice

Dlažby II jakosti Bácovice

Dlažba II jakosti Bácovice

Plošné dlažby Bácovice