„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bácovice

Nové produkty Bácovice

Dlažby a obrubníky Bácovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bácovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bácovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bácovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bácovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bácovice, Levná dlažba Bácovice, Dlažba Bácovice, Zámkové dlažby Bácovice, Zámkové dlažba Bácovice, Betonové dlažby Bácovice, Betonová dlažba Bácovice, Zdící prvky Bácovice, Dlažby II jakosti Bácovice, Dlažba II jakosti Bácovice, Plošné dlažby Bácovice, Plošná dlažba


Další města:

Trutnov Praha 18 Brno-venkov Vyškov Praha-Nedvězí Praha-Koloděje Hodonín Karlovy Vary Praha-Štěrboholy Mladá Boleslav Beroun Plzeň-jih Semily Litoměřice Zlín Praha 10 Plzeň-sever Žďár nad Sázavou Praha 2 České Budějovice Praha-Dolní Chabry Chrudim Blansko Uherské Hradiště Praha-Satalice Praha-Petrovice Děčín Benešov Praha-Libuš Praha-Dubeč Český Krumlov Praha 6 Praha 1 Praha-Kolovraty Praha 3 Praha 4 Třebíč Praha-Nebušice Kolín Chomutov Teplice Praha-Ďáblice Praha-Běchovice Jablonec nad Nisou Praha-Lipence Prachatice Frýdek-Místek Praha-Suchdol Přerov Tachov Praha-Královice Pardubice Vsetín Praha 22 Náchod Rakovník Hradec Králové Tábor Česká Lípa Jihlava Plzeň-město Praha 7 Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Labem Domažlice Praha 15 Příbram Havlíčkův Brod Strakonice Praha 21 Písek Praha-Zbraslav Ústí nad Orlicí Cheb Praha-Březiněves Šumperk Praha-Kunratice Praha-Velká Chuchle Jindřichův Hradec Mělník Praha 8 Jičín Praha 19 Praha 5 Praha 9 Praha 12 Karviná Olomouc Praha 16 Nymburk Klatovy Praha-Vinoř Kroměříž Praha-Benice Rokycany Pelhřimov Prostějov Břeclav Praha-západ Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bácovice

Levná dlažba Bácovice

Dlažba Bácovice

Zámkové dlažby Bácovice

Zámkové betonové dlažby Bácovice

Zámková dlažba Bácovice

Betonové dlažby Bácovice

Betonová dlažba Bácovice

Zdící prvky Bácovice

Dlažby II jakosti Bácovice

Dlažba II jakosti Bácovice

Plošné dlažby Bácovice