„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bácovice

Nové produkty Bácovice

Dlažby a obrubníky Bácovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bácovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bácovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bácovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bácovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bácovice, Levná dlažba Bácovice, Dlažba Bácovice, Zámkové dlažby Bácovice, Zámkové dlažba Bácovice, Betonové dlažby Bácovice, Betonová dlažba Bácovice, Zdící prvky Bácovice, Dlažby II jakosti Bácovice, Dlažba II jakosti Bácovice, Plošné dlažby Bácovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lysolaje Vyškov Zlín Praha-Koloděje Praha-Slivenec Karlovy Vary Nymburk Praha-Satalice Praha-Dolní Měcholupy Rychnov nad Kněžnou Pardubice Praha-Suchdol Praha-Zbraslav Sokolov Břeclav Písek Praha-Libuš Jindřichův Hradec Ústí nad Labem Praha-Velká Chuchle Třebíč Praha-Královice Praha-Ďáblice Praha 20 Praha 14 Praha 9 Děčín Praha 21 Ostrava-město Bruntál Náchod Louny Praha-Benice Praha 15 Hodonín Liberec Šumperk Plzeň-jih Blansko Ústí nad Orlicí Praha-Dubeč Praha-Březiněves Praha 17 Praha-Vinoř Frýdek-Místek Kladno Teplice Semily Chomutov Praha-Lipence Praha 8 Praha-Šeberov Plzeň-město Beroun Brno-město Praha-Křeslice České Budějovice Praha-Lochkov Hradec Králové Znojmo Strakonice Žďár nad Sázavou Klatovy Jablonec nad Nisou Praha-Kunratice Cheb Vsetín Praha 22 Příbram Rokycany Praha-Dolní Chabry Kolín Praha-Štěrboholy Praha 16 Praha-východ Praha 13 Plzeň-sever Mělník Tábor Praha-Přední Kopanina Praha-Zličín Česká Lípa Olomouc Uherské Hradiště Trutnov Tachov Praha 6 Most Praha-Troja Jeseník Pelhřimov Havlíčkův Brod Praha 11 Praha-západ Praha 18 Litoměřice Praha-Nebušice Chrudim Praha-Klánovice Karviná ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bácovice

Levná dlažba Bácovice

Dlažba Bácovice

Zámkové dlažby Bácovice

Zámkové betonové dlažby Bácovice

Zámková dlažba Bácovice

Betonové dlažby Bácovice

Betonová dlažba Bácovice

Zdící prvky Bácovice

Dlažby II jakosti Bácovice

Dlažba II jakosti Bácovice

Plošné dlažby Bácovice