„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bácovice

Nové produkty Bácovice

Dlažby a obrubníky Bácovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bácovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bácovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bácovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bácovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bácovice, Levná dlažba Bácovice, Dlažba Bácovice, Zámkové dlažby Bácovice, Zámkové dlažba Bácovice, Betonové dlažby Bácovice, Betonová dlažba Bácovice, Zdící prvky Bácovice, Dlažby II jakosti Bácovice, Dlažba II jakosti Bácovice, Plošné dlažby Bácovice, Plošná dlažba


Další města:

Hodonín Sokolov Plzeň-sever Praha-Přední Kopanina Frýdek-Místek Kolín Břeclav Praha 1 Praha-Libuš Vyškov Mladá Boleslav Praha-Benice Praha-Újezd Plzeň-jih Praha-Čakovice Ostrava-město Hradec Králové Praha 9 Jindřichův Hradec Rokycany Prostějov Praha 15 Praha 10 Praha-Satalice Havlíčkův Brod Praha 3 Praha-Štěrboholy Česká Lípa Zlín Klatovy Brno-město Znojmo Přerov Jičín Praha-Slivenec Praha-Zbraslav Praha-Lipence Praha 2 Mělník Praha-Lochkov Kutná Hora Praha-Zličín Praha-Nebušice Praha-Šeberov Kroměříž Praha-Vinoř Praha 17 Praha-Dubeč Jihlava Praha-Petrovice Svitavy Blansko Praha 4 Beroun Prachatice Cheb Tachov Brno-venkov Praha-západ České Budějovice Praha 22 Praha-Běchovice Teplice Praha-Velká Chuchle Jeseník Trutnov Tábor Praha 18 Praha 12 Příbram Praha 19 Praha-Dolní Chabry Písek Nymburk Praha 5 Praha 11 Třebíč Louny Praha-Kunratice Náchod Praha-Královice Praha-Lysolaje Litoměřice Rychnov nad Kněžnou Praha-Nedvězí Praha 8 Most Pelhřimov Praha-Dolní Počernice Karlovy Vary Praha-Dolní Měcholupy Praha 6 Praha-Křeslice Opava Praha 20 Semily Praha 21 Žďár nad Sázavou Praha-Ďáblice Praha 16 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bácovice

Levná dlažba Bácovice

Dlažba Bácovice

Zámkové dlažby Bácovice

Zámkové betonové dlažby Bácovice

Zámková dlažba Bácovice

Betonové dlažby Bácovice

Betonová dlažba Bácovice

Zdící prvky Bácovice

Dlažby II jakosti Bácovice

Dlažba II jakosti Bácovice

Plošné dlažby Bácovice