„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bácovice

Nové produkty Bácovice

Dlažby a obrubníky Bácovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bácovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bácovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bácovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bácovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bácovice, Levná dlažba Bácovice, Dlažba Bácovice, Zámkové dlažby Bácovice, Zámkové dlažba Bácovice, Betonové dlažby Bácovice, Betonová dlažba Bácovice, Zdící prvky Bácovice, Dlažby II jakosti Bácovice, Dlažba II jakosti Bácovice, Plošné dlažby Bácovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Březiněves Praha 17 Ostrava-město Praha 8 Praha 10 Praha-Suchdol Olomouc Nový Jičín Havlíčkův Brod Písek Mělník Louny Ústí nad Labem Plzeň-město Praha-Benice Praha-Troja Kutná Hora Zlín Tachov Česká Lípa Praha-Štěrboholy Praha 21 Praha-Újezd Praha-Nebušice Semily Liberec Praha-Běchovice Chrudim Praha 18 Karlovy Vary Děčín Mladá Boleslav Praha 22 Praha 13 Jindřichův Hradec Praha 9 Praha-Libuš Praha-Satalice Praha-Petrovice Prostějov Trutnov Tábor Hradec Králové Praha-Koloděje Praha-Zličín Praha 5 Praha-Přední Kopanina Chomutov Klatovy Praha-západ Praha-Nedvězí Jihlava Třebíč Praha 1 Praha-Dolní Počernice Praha-Lochkov Praha-Velká Chuchle Jeseník Český Krumlov Brno-venkov Bruntál Praha-Dolní Měcholupy Přerov Praha-Lysolaje Beroun Kladno Břeclav Frýdek-Místek Brno-město Pelhřimov Svitavy Kroměříž Praha-Dubeč Jičín Praha-Ďáblice Praha-Vinoř Blansko Praha 6 Praha 15 Praha-Klánovice Praha-Zbraslav Vsetín Praha-Dolní Chabry Praha-Křeslice Hlavní město Praha Jablonec nad Nisou Vyškov Praha 14 Praha 4 Praha 3 Praha 2 Strakonice Ústí nad Orlicí Praha-Čakovice Šumperk Praha-Kolovraty Kolín Opava Hodonín Teplice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bácovice

Levná dlažba Bácovice

Dlažba Bácovice

Zámkové dlažby Bácovice

Zámkové betonové dlažby Bácovice

Zámková dlažba Bácovice

Betonové dlažby Bácovice

Betonová dlažba Bácovice

Zdící prvky Bácovice

Dlažby II jakosti Bácovice

Dlažba II jakosti Bácovice

Plošné dlažby Bácovice