„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Adršpach

Nové produkty Adršpach

Dlažby a obrubníky Adršpach

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Adršpach

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Adršpach

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Adršpach

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Adršpach

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Adršpach, Levná dlažba Adršpach, Dlažba Adršpach, Zámkové dlažby Adršpach, Zámkové dlažba Adršpach, Betonové dlažby Adršpach, Betonová dlažba Adršpach, Zdící prvky Adršpach, Dlažby II jakosti Adršpach, Dlažba II jakosti Adršpach, Plošné dlažby Adršpach, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Satalice Praha 6 Chomutov Svitavy Praha-Běchovice Praha 2 Praha-Libuš Mělník Jablonec nad Nisou Praha-Šeberov Praha-Řeporyje Praha-Lochkov Praha-Zbraslav Jindřichův Hradec Praha-Benice Karlovy Vary Praha 16 Praha-Kunratice Praha-Čakovice Písek Benešov Příbram Tábor Prostějov Náchod Praha-Ďáblice Liberec Rychnov nad Kněžnou Hradec Králové Jičín Frýdek-Místek Praha-Kolovraty Brno-venkov Plzeň-jih Uherské Hradiště Praha-Dolní Počernice Praha 20 Tachov Rakovník Plzeň-sever Praha 15 Praha 12 Praha 9 Praha 22 Louny Vyškov Praha-Zličín Praha 3 Praha-Klánovice Praha 7 Klatovy Praha-Troja Třebíč Jihlava Praha-Nedvězí Plzeň-město Vsetín Beroun Praha-Nebušice Praha 21 Praha-Přední Kopanina Pelhřimov Pardubice Praha-Březiněves Praha-Dolní Chabry Kladno Kroměříž Ostrava-město Praha 1 Rokycany Strakonice Praha 11 Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Praha 17 Zlín Praha 19 Břeclav Přerov Znojmo Děčín Praha-Dubeč Nymburk Praha 18 Bruntál Praha-Vinoř Praha-Štěrboholy Brno-město Litoměřice Teplice Praha-Královice Havlíčkův Brod Praha-Petrovice Kolín Trutnov Most Semily Praha-Slivenec Opava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Adršpach

Levná dlažba Adršpach

Dlažba Adršpach

Zámkové dlažby Adršpach

Zámkové betonové dlažby Adršpach

Zámková dlažba Adršpach

Betonové dlažby Adršpach

Betonová dlažba Adršpach

Zdící prvky Adršpach

Dlažby II jakosti Adršpach

Dlažba II jakosti Adršpach

Plošné dlažby Adršpach