„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Adršpach

Nové produkty Adršpach

Dlažby a obrubníky Adršpach

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Adršpach

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Adršpach

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Adršpach

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Adršpach

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Adršpach, Levná dlažba Adršpach, Dlažba Adršpach, Zámkové dlažby Adršpach, Zámkové dlažba Adršpach, Betonové dlažby Adršpach, Betonová dlažba Adršpach, Zdící prvky Adršpach, Dlažby II jakosti Adršpach, Dlažba II jakosti Adršpach, Plošné dlažby Adršpach, Plošná dlažba


Další města:

Třebíč Praha-Petrovice Svitavy Praha 1 Praha 9 Liberec Plzeň-sever Praha-Kunratice Zlín Hradec Králové Praha 5 Praha 21 Chrudim Blansko Olomouc Praha 8 Chomutov Kladno Praha 19 Nymburk Tábor Teplice Praha-Újezd Tachov Praha-Nebušice Praha-Vinoř Praha 18 Praha-Křeslice Louny Praha 13 Ostrava-město Praha 7 Praha 2 Rakovník Praha-Suchdol Praha 17 Žďár nad Sázavou Přerov Kolín Jičín Praha 10 Praha 3 Praha-Lochkov Karviná Praha-Královice Praha 22 Děčín Praha-Satalice Příbram Praha-západ Praha-Zličín Praha-Klánovice Pardubice Litoměřice Rychnov nad Kněžnou Praha-Dubeč Praha-Zbraslav Praha-Štěrboholy Most Praha-Lysolaje Praha-Ďáblice Praha-Troja Benešov Strakonice Opava Praha-Kolovraty Praha 11 Praha 14 Mělník Jablonec nad Nisou Praha 12 Znojmo Praha-Velká Chuchle Ústí nad Labem Praha-východ Hodonín Kutná Hora Jihlava Vyškov Praha 4 Český Krumlov Praha-Řeporyje Frýdek-Místek Kroměříž Praha-Dolní Měcholupy Brno-město Hlavní město Praha Praha 6 Beroun Praha-Koloděje Praha-Nedvězí Bruntál Praha-Lipence Sokolov Havlíčkův Brod Praha 16 Ústí nad Orlicí Praha 20 Mladá Boleslav Praha-Dolní Chabry ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Adršpach

Levná dlažba Adršpach

Dlažba Adršpach

Zámkové dlažby Adršpach

Zámkové betonové dlažby Adršpach

Zámková dlažba Adršpach

Betonové dlažby Adršpach

Betonová dlažba Adršpach

Zdící prvky Adršpach

Dlažby II jakosti Adršpach

Dlažba II jakosti Adršpach

Plošné dlažby Adršpach