„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Adršpach

Nové produkty Adršpach

Dlažby a obrubníky Adršpach

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Adršpach

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Adršpach

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Adršpach

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Adršpach

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Adršpach, Levná dlažba Adršpach, Dlažba Adršpach, Zámkové dlažby Adršpach, Zámkové dlažba Adršpach, Betonové dlažby Adršpach, Betonová dlažba Adršpach, Zdící prvky Adršpach, Dlažby II jakosti Adršpach, Dlažba II jakosti Adršpach, Plošné dlažby Adršpach, Plošná dlažba


Další města:

Beroun Praha-Kunratice České Budějovice Ústí nad Orlicí Most Praha-Slivenec Praha-Ďáblice Brno-město Louny Pardubice Strakonice Šumperk Praha-Koloděje Blansko Praha-Šeberov Praha 10 Praha-Petrovice Praha 5 Liberec Nymburk Kroměříž Praha-Dubeč Ostrava-město Chomutov Cheb Český Krumlov Praha-Libuš Plzeň-město Hodonín Děčín Litoměřice Praha-Štěrboholy Frýdek-Místek Praha-Újezd Praha 8 Rakovník Plzeň-sever Břeclav Praha-Satalice Vsetín Praha-Nedvězí Olomouc Prachatice Uherské Hradiště Praha-Březiněves Mělník Opava Praha 11 Sokolov Praha-Vinoř Teplice Kolín Praha 16 Kladno Praha-Lochkov Praha-Nebušice Praha-Zbraslav Trutnov Praha 12 Vyškov Praha-Dolní Počernice Praha 19 Praha 9 Karlovy Vary Praha-Běchovice Praha-Suchdol Praha 6 Náchod Praha 20 Praha 3 Domažlice Praha-Klánovice Praha 18 Praha 2 Praha-Královice Praha 22 Třebíč Praha-západ Přerov Svitavy Semily Jičín Rychnov nad Kněžnou Žďár nad Sázavou Jihlava Havlíčkův Brod Pelhřimov Kutná Hora Jindřichův Hradec Tábor Jablonec nad Nisou Plzeň-jih Praha 15 Praha 4 Rokycany Bruntál Praha 17 Praha 14 Prostějov Znojmo ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Adršpach

Levná dlažba Adršpach

Dlažba Adršpach

Zámkové dlažby Adršpach

Zámkové betonové dlažby Adršpach

Zámková dlažba Adršpach

Betonové dlažby Adršpach

Betonová dlažba Adršpach

Zdící prvky Adršpach

Dlažby II jakosti Adršpach

Dlažba II jakosti Adršpach

Plošné dlažby Adršpach