„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Adršpach

Nové produkty Adršpach

Dlažby a obrubníky Adršpach

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Adršpach

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Adršpach

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Adršpach

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Adršpach

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Adršpach, Levná dlažba Adršpach, Dlažba Adršpach, Zámkové dlažby Adršpach, Zámkové dlažba Adršpach, Betonové dlažby Adršpach, Betonová dlažba Adršpach, Zdící prvky Adršpach, Dlažby II jakosti Adršpach, Dlažba II jakosti Adršpach, Plošné dlažby Adršpach, Plošná dlažba


Další města:

Rakovník Jablonec nad Nisou Praha-Lochkov Sokolov Praha-Suchdol Praha-Újezd Praha 9 Havlíčkův Brod Praha-Klánovice Tábor Praha-Vinoř Praha-Kunratice Praha-Štěrboholy Praha 14 Praha 18 Karlovy Vary Uherské Hradiště Třebíč Semily Svitavy Chomutov Praha 12 Frýdek-Místek Praha-Dolní Chabry Praha 10 Brno-venkov Vsetín Nymburk Praha-Dubeč Pelhřimov Praha-Slivenec Karviná Česká Lípa Praha-západ Děčín Plzeň-sever Brno-město Písek Olomouc České Budějovice Nový Jičín Praha 16 Praha 1 Přerov Český Krumlov Prachatice Praha-Ďáblice Praha 6 Praha 5 Mělník Opava Znojmo Plzeň-město Zlín Praha 20 Žďár nad Sázavou Ústí nad Orlicí Prostějov Praha-Královice Praha 8 Praha-Lipence Praha-Troja Praha-Přední Kopanina Praha 13 Praha-Benice Strakonice Jindřichův Hradec Kutná Hora Kladno Tachov Plzeň-jih Trutnov Jihlava Příbram Louny Praha 3 Praha-Dolní Počernice Chrudim Praha-Dolní Měcholupy Náchod Cheb Jičín Liberec Praha-Šeberov Praha 2 Praha-Březiněves Benešov Praha 11 Praha 7 Praha 22 Most Praha-Libuš Hlavní město Praha Klatovy Praha-Kolovraty Beroun Rokycany Hodonín Bruntál Rychnov nad Kněžnou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Adršpach

Levná dlažba Adršpach

Dlažba Adršpach

Zámkové dlažby Adršpach

Zámkové betonové dlažby Adršpach

Zámková dlažba Adršpach

Betonové dlažby Adršpach

Betonová dlažba Adršpach

Zdící prvky Adršpach

Dlažby II jakosti Adršpach

Dlažba II jakosti Adršpach

Plošné dlažby Adršpach