„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Adršpach

Nové produkty Adršpach

Dlažby a obrubníky Adršpach

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Adršpach

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Adršpach

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Adršpach

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Adršpach

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Adršpach, Levná dlažba Adršpach, Dlažba Adršpach, Zámkové dlažby Adršpach, Zámkové dlažba Adršpach, Betonové dlažby Adršpach, Betonová dlažba Adršpach, Zdící prvky Adršpach, Dlažby II jakosti Adršpach, Dlažba II jakosti Adršpach, Plošné dlažby Adršpach, Plošná dlažba


Další města:

Praha 10 Louny Praha-západ Opava Praha-Benice Praha-Suchdol Praha 7 Praha-Nebušice Tábor Plzeň-jih Náchod Tachov Mladá Boleslav Praha-Slivenec Praha 3 Praha 5 Praha-Petrovice Přerov Nový Jičín Praha-Ďáblice Most Jihlava Praha 9 Praha-Klánovice Prostějov Praha 18 Kolín Praha 11 Praha-Březiněves Ústí nad Orlicí Plzeň-sever České Budějovice Praha 22 Praha 14 Hlavní město Praha Chrudim Ostrava-město Děčín Praha-Zličín Praha 19 Rakovník Praha-Vinoř Teplice Praha-Velká Chuchle Rokycany Znojmo Jindřichův Hradec Třebíč Strakonice Praha-Řeporyje Břeclav Mělník Uherské Hradiště Písek Praha-Zbraslav Praha-Dolní Chabry Plzeň-město Pelhřimov Praha-Satalice Brno-město Jablonec nad Nisou Kladno Příbram Karlovy Vary Praha-Újezd Vyškov Praha-Přední Kopanina Praha-Křeslice Šumperk Jeseník Praha 1 Praha-Královice Klatovy Praha 21 Praha-Nedvězí Praha 8 Praha 20 Ústí nad Labem Liberec Praha-Lipence Česká Lípa Praha-Běchovice Karviná Litoměřice Praha 16 Pardubice Semily Sokolov Hodonín Praha-Čakovice Blansko Praha-Štěrboholy Havlíčkův Brod Praha-Troja Svitavy Bruntál Kutná Hora Praha 13 Benešov Praha-Lochkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Adršpach

Levná dlažba Adršpach

Dlažba Adršpach

Zámkové dlažby Adršpach

Zámkové betonové dlažby Adršpach

Zámková dlažba Adršpach

Betonové dlažby Adršpach

Betonová dlažba Adršpach

Zdící prvky Adršpach

Dlažby II jakosti Adršpach

Dlažba II jakosti Adršpach

Plošné dlažby Adršpach