„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Adršpach

Nové produkty Adršpach

Dlažby a obrubníky Adršpach

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Adršpach

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Adršpach

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Adršpach

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Adršpach

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Adršpach, Levná dlažba Adršpach, Dlažba Adršpach, Zámkové dlažby Adršpach, Zámkové dlažba Adršpach, Betonové dlažby Adršpach, Betonová dlažba Adršpach, Zdící prvky Adršpach, Dlažby II jakosti Adršpach, Dlažba II jakosti Adršpach, Plošné dlažby Adršpach, Plošná dlažba


Další města:

Nový Jičín Praha-Královice Praha 22 Praha-Lysolaje Praha-východ Ostrava-město Tábor Praha 16 Praha-Běchovice Kladno Praha-Lochkov Praha 6 Praha-Libuš Plzeň-sever Rychnov nad Kněžnou České Budějovice Děčín Ústí nad Labem Louny Blansko Praha-Štěrboholy Cheb Praha 1 Břeclav Praha 19 Praha 3 Semily Praha-Zličín Jeseník Přerov Brno-město Praha-Zbraslav Šumperk Kroměříž Karviná Trutnov Praha-Čakovice Liberec Teplice Praha-Újezd Praha-Suchdol Nymburk Bruntál Zlín Praha-Kunratice Frýdek-Místek Třebíč Český Krumlov Vsetín Praha 10 Praha 11 Tachov Praha-Kolovraty Praha 18 Praha 20 Plzeň-město Náchod Praha-Nedvězí Svitavy Praha-Dolní Měcholupy Praha-Petrovice Kutná Hora Praha-Lipence Plzeň-jih Praha 15 Praha-Řeporyje Praha-Ďáblice Prachatice Litoměřice Uherské Hradiště Praha-Velká Chuchle Praha-Benice Jindřichův Hradec Praha-Březiněves Praha 7 Rokycany Mladá Boleslav Havlíčkův Brod Praha-Šeberov Příbram Praha-Klánovice Praha 9 Praha-Satalice Most Praha-Slivenec Praha 21 Praha-Koloděje Opava Hodonín Jablonec nad Nisou Praha 8 Klatovy Česká Lípa Chrudim Ústí nad Orlicí Vyškov Benešov Brno-venkov Rakovník Hradec Králové ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Adršpach

Levná dlažba Adršpach

Dlažba Adršpach

Zámkové dlažby Adršpach

Zámkové betonové dlažby Adršpach

Zámková dlažba Adršpach

Betonové dlažby Adršpach

Betonová dlažba Adršpach

Zdící prvky Adršpach

Dlažby II jakosti Adršpach

Dlažba II jakosti Adršpach

Plošné dlažby Adršpach