„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Adršpach

Nové produkty Adršpach

Dlažby a obrubníky Adršpach

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Adršpach

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Adršpach

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Adršpach

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Adršpach

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Adršpach, Levná dlažba Adršpach, Dlažba Adršpach, Zámkové dlažby Adršpach, Zámkové dlažba Adršpach, Betonové dlažby Adršpach, Betonová dlažba Adršpach, Zdící prvky Adršpach, Dlažby II jakosti Adršpach, Dlažba II jakosti Adršpach, Plošné dlažby Adršpach, Plošná dlažba


Další města:

Havlíčkův Brod Blansko Prachatice Semily Nový Jičín Praha 14 Zlín Praha-Benice Praha 5 Praha 3 Praha 19 Náchod Praha-Újezd Praha 21 Praha-Řeporyje Praha 16 Praha-západ Tachov Praha-Libuš Praha-Dolní Počernice Šumperk Plzeň-sever Praha-Šeberov Hodonín Praha-Zličín Rokycany Teplice Praha-Koloděje Cheb Brno-venkov Bruntál Praha-Lysolaje Praha 15 Český Krumlov Vsetín Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Měcholupy Praha 6 Praha 13 Praha 9 Karviná Praha-Slivenec Praha-Petrovice Kroměříž Hlavní město Praha Praha 8 Chrudim Jeseník Litoměřice Přerov Karlovy Vary Jihlava Praha-Březiněves Praha-Suchdol Tábor Třebíč Praha 10 Žďár nad Sázavou Nymburk Praha 7 Olomouc Pardubice Praha 1 Praha-Dolní Chabry Česká Lípa Domažlice Praha-východ Frýdek-Místek Praha-Lochkov Praha 12 Praha 2 Praha 20 Sokolov Praha-Křeslice Písek Jičín Praha-Velká Chuchle Praha-Troja Strakonice Praha-Běchovice Jindřichův Hradec Praha-Přední Kopanina Příbram Praha-Královice Praha-Štěrboholy Louny Praha 4 Beroun Mělník Vyškov Ostrava-město České Budějovice Praha-Nedvězí Praha-Nebušice Břeclav Praha-Ďáblice Děčín Rychnov nad Kněžnou Praha-Vinoř Praha-Satalice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Adršpach

Levná dlažba Adršpach

Dlažba Adršpach

Zámkové dlažby Adršpach

Zámkové betonové dlažby Adršpach

Zámková dlažba Adršpach

Betonové dlažby Adršpach

Betonová dlažba Adršpach

Zdící prvky Adršpach

Dlažby II jakosti Adršpach

Dlažba II jakosti Adršpach

Plošné dlažby Adršpach