„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Adršpach

Nové produkty Adršpach

Dlažby a obrubníky Adršpach

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Adršpach

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Adršpach

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Adršpach

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Adršpach

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Adršpach, Levná dlažba Adršpach, Dlažba Adršpach, Zámkové dlažby Adršpach, Zámkové dlažba Adršpach, Betonové dlažby Adršpach, Betonová dlažba Adršpach, Zdící prvky Adršpach, Dlažby II jakosti Adršpach, Dlažba II jakosti Adršpach, Plošné dlažby Adršpach, Plošná dlažba


Další města:

Nový Jičín Mladá Boleslav Prostějov Kladno Domažlice Praha 19 Praha 6 Praha-Dolní Měcholupy Jindřichův Hradec Rakovník Praha-Nedvězí Praha 5 Bruntál Rychnov nad Kněžnou Praha 12 Kolín Tachov Rokycany Beroun Přerov Praha-Čakovice Sokolov Praha 16 Praha 21 Semily Praha 17 Praha-Benice Praha-západ Praha 15 Praha 9 Praha-Troja Plzeň-sever Praha-Újezd Strakonice Praha-Zbraslav Litoměřice Žďár nad Sázavou Praha-Březiněves Jeseník Opava Praha-Štěrboholy Jihlava Cheb Uherské Hradiště Svitavy Příbram Praha 22 Ostrava-město Praha-Dolní Chabry Náchod Praha-východ Praha-Koloděje Brno-venkov Český Krumlov Zlín Pelhřimov Praha 2 Praha-Královice Praha-Nebušice Děčín Praha-Slivenec Praha 18 Prachatice Praha 20 Praha-Dubeč Vyškov Praha-Kolovraty Kroměříž Liberec Praha-Lipence Trutnov Praha-Řeporyje Louny České Budějovice Praha 8 Praha-Běchovice Praha 3 Praha-Klánovice Šumperk Praha-Kunratice Písek Havlíčkův Brod Česká Lípa Most Ústí nad Labem Hradec Králové Praha-Satalice Praha-Suchdol Praha-Zličín Praha-Libuš Praha 1 Plzeň-jih Karlovy Vary Chrudim Praha-Vinoř Praha-Dolní Počernice Praha-Velká Chuchle Praha 14 Hodonín Kutná Hora ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Adršpach

Levná dlažba Adršpach

Dlažba Adršpach

Zámkové dlažby Adršpach

Zámkové betonové dlažby Adršpach

Zámková dlažba Adršpach

Betonové dlažby Adršpach

Betonová dlažba Adršpach

Zdící prvky Adršpach

Dlažby II jakosti Adršpach

Dlažba II jakosti Adršpach

Plošné dlažby Adršpach