„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Adršpach

Nové produkty Adršpach

Dlažby a obrubníky Adršpach

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Adršpach

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Adršpach

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Adršpach

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Adršpach

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Adršpach, Levná dlažba Adršpach, Dlažba Adršpach, Zámkové dlažby Adršpach, Zámkové dlažba Adršpach, Betonové dlažby Adršpach, Betonová dlažba Adršpach, Zdící prvky Adršpach, Dlažby II jakosti Adršpach, Dlažba II jakosti Adršpach, Plošné dlažby Adršpach, Plošná dlažba


Další města:

Tábor Praha-Řeporyje Praha 5 Vsetín Mělník Rakovník Teplice Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Měcholupy Břeclav Praha-Dolní Počernice Cheb Domažlice Praha-Slivenec Písek Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Praha-Troja Svitavy Blansko Praha 4 Náchod Praha-Zbraslav Praha-Čakovice Rychnov nad Kněžnou Praha 17 Příbram Praha-Šeberov Chomutov Praha-Běchovice Hlavní město Praha Jeseník Praha-Lipence Louny Praha-Dubeč Praha-Kunratice Ostrava-město Karviná Praha-Satalice Praha-Ďáblice Praha 14 Nový Jičín Mladá Boleslav Pelhřimov Benešov Praha-Újezd Český Krumlov Kladno Třebíč Karlovy Vary Praha-Lochkov Praha 16 Jičín Ústí nad Orlicí Praha-Královice Praha 7 Praha-západ Praha-Zličín Prachatice Plzeň-město Praha 2 Praha 10 Frýdek-Místek Praha 12 Přerov Šumperk Znojmo Sokolov Praha-Vinoř Tachov Praha-Koloděje Pardubice Kutná Hora Praha 13 Praha 1 Praha-Březiněves Jihlava České Budějovice Praha 11 Plzeň-sever Beroun Praha-východ Bruntál Praha 20 Praha-Libuš Ústí nad Labem Uherské Hradiště Praha-Petrovice Nymburk Zlín Kroměříž Litoměřice Liberec Brno-město Hradec Králové Praha-Nedvězí Plzeň-jih Olomouc Semily Praha 9 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Adršpach

Levná dlažba Adršpach

Dlažba Adršpach

Zámkové dlažby Adršpach

Zámkové betonové dlažby Adršpach

Zámková dlažba Adršpach

Betonové dlažby Adršpach

Betonová dlažba Adršpach

Zdící prvky Adršpach

Dlažby II jakosti Adršpach

Dlažba II jakosti Adršpach

Plošné dlažby Adršpach