„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Adamov

Nové produkty Adamov

Dlažby a obrubníky Adamov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Adamov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Adamov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Adamov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Adamov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Adamov, Levná dlažba Adamov, Dlažba Adamov, Zámkové dlažby Adamov, Zámkové dlažba Adamov, Betonové dlažby Adamov, Betonová dlažba Adamov, Zdící prvky Adamov, Dlažby II jakosti Adamov, Dlažba II jakosti Adamov, Plošné dlažby Adamov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lysolaje Náchod Praha-Dolní Chabry Rakovník Domažlice Kolín Tábor Praha-Koloděje Plzeň-město Praha-Řeporyje Praha-Troja Chrudim Praha-Lochkov Plzeň-jih Praha-Křeslice Jindřichův Hradec Vsetín Jeseník Praha-Lipence Přerov Praha 7 Praha-Dubeč Teplice Prostějov Nymburk Praha-Ďáblice Chomutov Karlovy Vary Praha-Libuš Praha-Slivenec Český Krumlov Strakonice Hradec Králové Praha-Velká Chuchle Praha-Petrovice Tachov Cheb Jablonec nad Nisou Praha 12 Praha 14 Kroměříž Praha-Zbraslav Praha-Klánovice Praha 4 Třebíč Bruntál Praha-Nedvězí Rychnov nad Kněžnou Praha-Kolovraty Praha-Suchdol Znojmo Trutnov Havlíčkův Brod Praha-Benice Praha-Březiněves Praha-Dolní Počernice Zlín Žďár nad Sázavou Beroun Praha-Satalice Praha-Zličín Plzeň-sever Písek Semily Praha 9 Karviná Jihlava Liberec Praha-Štěrboholy Praha-Šeberov Olomouc Praha 3 Praha 21 Praha-Běchovice Břeclav Praha 2 Pelhřimov Ústí nad Labem Brno-město České Budějovice Mělník Vyškov Praha-Újezd Pardubice Praha 20 Příbram Praha 17 Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Orlicí Frýdek-Místek Opava Klatovy Mladá Boleslav Praha 5 Děčín Praha 18 Nový Jičín Praha 19 Blansko Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Adamov

Levná dlažba Adamov

Dlažba Adamov

Zámkové dlažby Adamov

Zámkové betonové dlažby Adamov

Zámková dlažba Adamov

Betonové dlažby Adamov

Betonová dlažba Adamov

Zdící prvky Adamov

Dlažby II jakosti Adamov

Dlažba II jakosti Adamov

Plošné dlažby Adamov