„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Adamov

Nové produkty Adamov

Dlažby a obrubníky Adamov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Adamov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Adamov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Adamov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Adamov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Adamov, Levná dlažba Adamov, Dlažba Adamov, Zámkové dlažby Adamov, Zámkové dlažba Adamov, Betonové dlažby Adamov, Betonová dlažba Adamov, Zdící prvky Adamov, Dlažby II jakosti Adamov, Dlažba II jakosti Adamov, Plošné dlažby Adamov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nedvězí Louny Praha 1 Jihlava Uherské Hradiště Praha-Kunratice Chrudim Tachov Kladno Vsetín Domažlice Mělník Nymburk Praha-Březiněves Praha 2 Praha-Lysolaje Praha 10 Praha 21 Praha-Zbraslav Plzeň-město Přerov Svitavy Praha-Čakovice Praha-Suchdol Šumperk Kutná Hora Nový Jičín Most Mladá Boleslav Praha-Lipence Praha-Satalice Rychnov nad Kněžnou Havlíčkův Brod Břeclav Rakovník Praha-Královice Praha 15 Praha-západ Jeseník Česká Lípa Hradec Králové Praha 12 Kolín Olomouc Praha-Dubeč Litoměřice Klatovy Blansko Bruntál Zlín Praha-Velká Chuchle Brno-venkov Prostějov Praha-Přední Kopanina České Budějovice Pelhřimov Opava Znojmo Pardubice Benešov Praha-východ Příbram Praha 4 Praha-Zličín Český Krumlov Praha-Vinoř Hlavní město Praha Praha 8 Praha-Řeporyje Praha-Petrovice Praha 6 Praha 18 Beroun Žďár nad Sázavou Praha-Klánovice Praha 11 Praha-Běchovice Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Praha-Lochkov Praha 5 Třebíč Vyškov Náchod Brno-město Rokycany Praha-Šeberov Hodonín Praha 22 Praha 20 Plzeň-jih Praha-Koloděje Praha-Dolní Počernice Praha-Ďáblice Jindřichův Hradec Praha-Dolní Měcholupy Praha-Benice Plzeň-sever Praha-Křeslice Cheb ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Adamov

Levná dlažba Adamov

Dlažba Adamov

Zámkové dlažby Adamov

Zámkové betonové dlažby Adamov

Zámková dlažba Adamov

Betonové dlažby Adamov

Betonová dlažba Adamov

Zdící prvky Adamov

Dlažby II jakosti Adamov

Dlažba II jakosti Adamov

Plošné dlažby Adamov