„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Adamov

Nové produkty Adamov

Dlažby a obrubníky Adamov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Adamov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Adamov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Adamov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Adamov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Adamov, Levná dlažba Adamov, Dlažba Adamov, Zámkové dlažby Adamov, Zámkové dlažba Adamov, Betonové dlažby Adamov, Betonová dlažba Adamov, Zdící prvky Adamov, Dlažby II jakosti Adamov, Dlažba II jakosti Adamov, Plošné dlažby Adamov, Plošná dlažba


Další města:

Jeseník Havlíčkův Brod Rokycany Šumperk Praha 12 Praha-Satalice Mělník Praha-Dolní Chabry Vyškov Praha-Štěrboholy Trutnov Praha-Březiněves Praha 20 Praha-Zličín Praha 18 Praha 14 Jihlava Rakovník Pardubice Karviná Tábor Nymburk Rychnov nad Kněžnou Plzeň-město Praha-Běchovice Třebíč Praha-Lysolaje Kladno Brno-město Plzeň-jih Praha 11 Cheb Český Krumlov Praha 15 Praha-Lipence Zlín Praha 6 Ostrava-město Žďár nad Sázavou Praha 9 Praha-Nebušice Jičín Praha-Dolní Počernice Benešov Vsetín Náchod Jindřichův Hradec Praha-Slivenec Písek Strakonice Praha-Křeslice Beroun Domažlice Praha-Kunratice Mladá Boleslav Olomouc Frýdek-Místek Praha 13 Hodonín Nový Jičín Praha-Koloděje Prachatice Praha 8 Uherské Hradiště Praha-Ďáblice Bruntál Příbram Praha-Velká Chuchle Tachov Hradec Králové Praha-Zbraslav Praha-Petrovice Jablonec nad Nisou Louny Praha-východ Praha-Újezd Hlavní město Praha Praha 2 Chrudim Praha 19 Semily Praha-Lochkov Praha-západ České Budějovice Prostějov Praha-Kolovraty Praha 3 Blansko Praha 7 Kroměříž Přerov Praha 10 Břeclav Brno-venkov Praha-Čakovice Chomutov Praha-Troja Česká Lípa Sokolov Praha 4 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Adamov

Levná dlažba Adamov

Dlažba Adamov

Zámkové dlažby Adamov

Zámkové betonové dlažby Adamov

Zámková dlažba Adamov

Betonové dlažby Adamov

Betonová dlažba Adamov

Zdící prvky Adamov

Dlažby II jakosti Adamov

Dlažba II jakosti Adamov

Plošné dlažby Adamov