„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Adamov

Nové produkty Adamov

Dlažby a obrubníky Adamov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Adamov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Adamov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Adamov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Adamov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Adamov, Levná dlažba Adamov, Dlažba Adamov, Zámkové dlažby Adamov, Zámkové dlažba Adamov, Betonové dlažby Adamov, Betonová dlažba Adamov, Zdící prvky Adamov, Dlažby II jakosti Adamov, Dlažba II jakosti Adamov, Plošné dlažby Adamov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-východ Olomouc Hradec Králové Jihlava Kroměříž Teplice Tachov Praha 22 Pardubice Praha 2 Třebíč Kladno Praha-Újezd Nymburk Rychnov nad Kněžnou Praha-Přední Kopanina Ústí nad Orlicí Praha 9 Brno-venkov Karlovy Vary Praha-Lipence Praha-Lochkov Strakonice Praha-Štěrboholy Praha 6 Praha-Vinoř Praha 17 České Budějovice Benešov Most Praha-Ďáblice Vsetín Beroun Tábor Plzeň-jih Plzeň-sever Šumperk Cheb Praha-Lysolaje Praha-Šeberov Uherské Hradiště Děčín Znojmo Praha 14 Domažlice Prostějov Blansko Praha-Kolovraty Kolín Praha-Královice Prachatice Praha 8 Praha-Suchdol Praha-Koloděje Příbram Praha-Řeporyje Jičín Praha-Běchovice Praha-Nedvězí Brno-město Praha 4 Jindřichův Hradec Jeseník Praha-Libuš Rakovník Karviná Ústí nad Labem Žďár nad Sázavou Louny Praha 19 Kutná Hora Plzeň-město Praha-Dolní Měcholupy Praha 3 Svitavy Praha-Slivenec Praha 11 Praha 7 Praha 13 Rokycany Hodonín Praha-Dolní Chabry Klatovy Praha 16 Praha-Zbraslav Praha-Velká Chuchle Frýdek-Místek Praha-Petrovice Litoměřice Praha 15 Praha 5 Praha-Dolní Počernice Nový Jičín Vyškov Praha 1 Česká Lípa Mladá Boleslav Praha-Čakovice Jablonec nad Nisou Praha-Kunratice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Adamov

Levná dlažba Adamov

Dlažba Adamov

Zámkové dlažby Adamov

Zámkové betonové dlažby Adamov

Zámková dlažba Adamov

Betonové dlažby Adamov

Betonová dlažba Adamov

Zdící prvky Adamov

Dlažby II jakosti Adamov

Dlažba II jakosti Adamov

Plošné dlažby Adamov