„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Adamov

Nové produkty Adamov

Dlažby a obrubníky Adamov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Adamov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Adamov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Adamov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Adamov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Adamov, Levná dlažba Adamov, Dlažba Adamov, Zámkové dlažby Adamov, Zámkové dlažba Adamov, Betonové dlažby Adamov, Betonová dlažba Adamov, Zdící prvky Adamov, Dlažby II jakosti Adamov, Dlažba II jakosti Adamov, Plošné dlažby Adamov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Běchovice Praha-východ Praha-Koloděje Tábor Frýdek-Místek Praha 4 Vyškov Břeclav Praha-Slivenec Praha-západ Praha-Šeberov Karviná Sokolov Rokycany Karlovy Vary Praha-Dolní Počernice Praha 16 Klatovy Brno-město Praha-Benice Chomutov Rakovník Žďár nad Sázavou Nymburk Česká Lípa Praha 8 Praha-Řeporyje Praha 14 Kolín Kutná Hora Uherské Hradiště Jindřichův Hradec Praha 19 Praha 10 Praha 9 Praha-Troja Praha-Libuš Praha 1 Praha 15 Plzeň-sever Třebíč Brno-venkov Praha-Křeslice Trutnov Praha-Královice Bruntál Pelhřimov Praha-Dolní Měcholupy Jeseník Praha-Zbraslav Praha-Zličín Jičín Praha-Přední Kopanina Kladno Praha-Dubeč Praha 6 Ostrava-město Prostějov Praha-Kolovraty Kroměříž Náchod Cheb Domažlice Prachatice Praha 7 Praha-Lipence Praha 11 Beroun Praha-Satalice Vsetín Praha-Vinoř Praha-Lysolaje Český Krumlov Tachov Olomouc Mladá Boleslav Teplice Praha 22 Praha-Lochkov Písek Liberec Ústí nad Labem Pardubice Strakonice Znojmo Semily Praha 17 Praha-Nedvězí Příbram Mělník Havlíčkův Brod Svitavy Praha-Kunratice Praha-Březiněves Praha-Petrovice Praha 12 Hodonín Praha 20 Plzeň-jih Zlín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Adamov

Levná dlažba Adamov

Dlažba Adamov

Zámkové dlažby Adamov

Zámkové betonové dlažby Adamov

Zámková dlažba Adamov

Betonové dlažby Adamov

Betonová dlažba Adamov

Zdící prvky Adamov

Dlažby II jakosti Adamov

Dlažba II jakosti Adamov

Plošné dlažby Adamov