„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Adamov

Nové produkty Adamov

Dlažby a obrubníky Adamov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Adamov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Adamov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Adamov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Adamov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Adamov, Levná dlažba Adamov, Dlažba Adamov, Zámkové dlažby Adamov, Zámkové dlažba Adamov, Betonové dlažby Adamov, Betonová dlažba Adamov, Zdící prvky Adamov, Dlažby II jakosti Adamov, Dlažba II jakosti Adamov, Plošné dlažby Adamov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Ďáblice Domažlice Praha-Královice Blansko Hlavní město Praha Kroměříž Hradec Králové Praha 18 Praha 5 Praha-Lipence Praha 4 Nový Jičín Chrudim Praha 13 Jihlava Příbram Benešov Praha-Dolní Počernice Praha 6 Havlíčkův Brod Praha-Šeberov České Budějovice Nymburk Jablonec nad Nisou Praha 11 Ústí nad Labem Praha-Zbraslav Praha-Klánovice Chomutov Praha-Kolovraty Praha-západ Praha 16 Praha 19 Zlín Svitavy Olomouc Prachatice Praha-Zličín Praha 10 Praha 15 Praha-Řeporyje Trutnov Uherské Hradiště Praha 20 Rokycany Beroun Jičín Praha-Benice Praha 7 Mladá Boleslav Strakonice Praha-Lochkov Praha 17 Praha 8 Praha 22 Praha-Křeslice Plzeň-město Praha-Koloděje Karviná Praha 1 Praha-Velká Chuchle Praha-východ Rychnov nad Kněžnou Vyškov Praha 3 Česká Lípa Praha 21 Plzeň-jih Přerov Český Krumlov Tábor Jindřichův Hradec Třebíč Opava Praha-Březiněves Praha-Čakovice Kladno Praha-Dolní Chabry Ústí nad Orlicí Hodonín Sokolov Praha-Dolní Měcholupy Pelhřimov Praha-Lysolaje Liberec Kutná Hora Praha-Nedvězí Tachov Praha-Přední Kopanina Jeseník Litoměřice Šumperk Praha-Slivenec Praha-Štěrboholy Teplice Praha-Nebušice Bruntál Vsetín Pardubice Praha-Libuš ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Adamov

Levná dlažba Adamov

Dlažba Adamov

Zámkové dlažby Adamov

Zámkové betonové dlažby Adamov

Zámková dlažba Adamov

Betonové dlažby Adamov

Betonová dlažba Adamov

Zdící prvky Adamov

Dlažby II jakosti Adamov

Dlažba II jakosti Adamov

Plošné dlažby Adamov