„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Adamov

Nové produkty Adamov

Dlažby a obrubníky Adamov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Adamov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Adamov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Adamov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Adamov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Adamov, Levná dlažba Adamov, Dlažba Adamov, Zámkové dlažby Adamov, Zámkové dlažba Adamov, Betonové dlažby Adamov, Betonová dlažba Adamov, Zdící prvky Adamov, Dlažby II jakosti Adamov, Dlažba II jakosti Adamov, Plošné dlažby Adamov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 6 Praha-Březiněves Praha 15 Prachatice Mladá Boleslav Praha-Troja Jihlava Praha-Újezd Praha-Dolní Počernice Ústí nad Labem Praha 11 Benešov Česká Lípa Ústí nad Orlicí Jindřichův Hradec Praha-Slivenec Praha 18 Hradec Králové Mělník Praha-Velká Chuchle Most Praha 8 Svitavy Nový Jičín Frýdek-Místek Plzeň-jih Karviná Cheb Vyškov Louny Praha 16 Praha 22 Brno-město Klatovy Olomouc Uherské Hradiště Praha 12 Zlín Praha-Křeslice Plzeň-město Karlovy Vary Praha-Dolní Chabry Jablonec nad Nisou Praha-Koloděje Děčín Praha-Běchovice Praha-Lochkov Vsetín Beroun Praha-Královice Kladno Plzeň-sever Hlavní město Praha Praha 9 Teplice Praha-Kunratice Praha 2 Brno-venkov Praha-Nedvězí Praha-Benice Praha-Nebušice Praha-Přední Kopanina Strakonice Praha-západ Hodonín České Budějovice Sokolov Praha-Kolovraty Trutnov Praha 7 Kutná Hora Rychnov nad Kněžnou Praha-Vinoř Tábor Náchod Příbram Kolín Bruntál Liberec Chomutov Praha 20 Tachov Kroměříž Praha-Klánovice Domažlice Znojmo Pardubice Pelhřimov Praha-východ Litoměřice Havlíčkův Brod Praha 3 Břeclav Jičín Praha-Petrovice Šumperk Semily Žďár nad Sázavou Písek Český Krumlov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Adamov

Levná dlažba Adamov

Dlažba Adamov

Zámkové dlažby Adamov

Zámkové betonové dlažby Adamov

Zámková dlažba Adamov

Betonové dlažby Adamov

Betonová dlažba Adamov

Zdící prvky Adamov

Dlažby II jakosti Adamov

Dlažba II jakosti Adamov

Plošné dlažby Adamov