„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Adamov

Nové produkty Adamov

Dlažby a obrubníky Adamov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Adamov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Adamov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Adamov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Adamov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Adamov, Levná dlažba Adamov, Dlažba Adamov, Zámkové dlažby Adamov, Zámkové dlažba Adamov, Betonové dlažby Adamov, Betonová dlažba Adamov, Zdící prvky Adamov, Dlažby II jakosti Adamov, Dlažba II jakosti Adamov, Plošné dlažby Adamov, Plošná dlažba


Další města:

Ostrava-město Praha-Přední Kopanina Praha-Kolovraty Beroun Praha-Dubeč Praha 16 Olomouc Praha 10 Plzeň-jih Teplice Praha-Ďáblice Praha-Dolní Chabry Liberec Svitavy Nymburk Praha 1 Bruntál Kroměříž Praha-Benice Domažlice Praha-Dolní Počernice Praha-Satalice Litoměřice Zlín Tachov Praha 7 Praha-Lysolaje Jičín Kutná Hora Praha 8 Šumperk Praha 14 Praha-Štěrboholy Vsetín Praha-Libuš Praha-Dolní Měcholupy Praha 22 Louny Hradec Králové Praha 2 Rokycany Praha-Újezd Benešov Nový Jičín Praha 20 Vyškov Přerov Praha-Běchovice Jeseník Náchod Uherské Hradiště Praha-Křeslice Praha-Řeporyje Praha-Nebušice Břeclav Chomutov Havlíčkův Brod Praha 12 Praha 19 Znojmo Třebíč Ústí nad Labem Semily Praha-Kunratice Český Krumlov Mladá Boleslav Praha 13 Praha-Petrovice Praha-Klánovice Jindřichův Hradec Praha-Lochkov Praha-Nedvězí Rakovník Frýdek-Místek Praha-Zbraslav Praha 6 Ústí nad Orlicí Praha 9 Praha-Troja Pelhřimov Příbram Praha-východ Klatovy Jablonec nad Nisou Praha 18 Praha-Březiněves Praha-Slivenec Praha-Vinoř Cheb Plzeň-město Brno-venkov Česká Lípa Most Plzeň-sever Opava Praha-Koloděje Prachatice Rychnov nad Kněžnou Hodonín Praha 4 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Adamov

Levná dlažba Adamov

Dlažba Adamov

Zámkové dlažby Adamov

Zámkové betonové dlažby Adamov

Zámková dlažba Adamov

Betonové dlažby Adamov

Betonová dlažba Adamov

Zdící prvky Adamov

Dlažby II jakosti Adamov

Dlažba II jakosti Adamov

Plošné dlažby Adamov