„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Adamov

Nové produkty Adamov

Dlažby a obrubníky Adamov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Adamov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Adamov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Adamov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Adamov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Adamov, Levná dlažba Adamov, Dlažba Adamov, Zámkové dlažby Adamov, Zámkové dlažba Adamov, Betonové dlažby Adamov, Betonová dlažba Adamov, Zdící prvky Adamov, Dlažby II jakosti Adamov, Dlažba II jakosti Adamov, Plošné dlažby Adamov, Plošná dlažba


Další města:

Chomutov Praha-Zbraslav Brno-město Praha-Královice Semily Blansko Sokolov Praha-Nebušice Praha 16 Rokycany Praha-Čakovice Břeclav Ústí nad Labem Děčín Praha 18 Praha-Přední Kopanina Bruntál Plzeň-jih Pardubice Praha-Březiněves Praha-Vinoř Praha-Kunratice Vsetín Žďár nad Sázavou Praha-Řeporyje Strakonice Praha 7 Mladá Boleslav Tábor Plzeň-město Praha-Benice Praha 2 Litoměřice Praha-Lysolaje Jeseník Ostrava-město Praha-Kolovraty Praha 17 Mělník Most Zlín Praha 21 České Budějovice Prostějov Praha-Dolní Počernice Louny Kroměříž Praha 11 Praha-Dolní Chabry Praha 9 Klatovy Praha 22 Praha 1 Praha-Lochkov Kladno Český Krumlov Praha 5 Praha-Libuš Liberec Praha 4 Nymburk Náchod Kutná Hora Praha-Troja Praha-Újezd Praha-Křeslice Praha-Klánovice Znojmo Praha-Lipence Jindřichův Hradec Karviná Svitavy Uherské Hradiště Šumperk Praha-Slivenec Jablonec nad Nisou Hlavní město Praha Hodonín Rakovník Plzeň-sever Chrudim Praha-Nedvězí Cheb Jihlava Karlovy Vary Praha-Satalice Praha-Běchovice Praha-Zličín Olomouc Domažlice Přerov Třebíč Pelhřimov Praha 6 Praha 15 Opava Rychnov nad Kněžnou Praha 19 Praha-Šeberov Praha 13 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Adamov

Levná dlažba Adamov

Dlažba Adamov

Zámkové dlažby Adamov

Zámkové betonové dlažby Adamov

Zámková dlažba Adamov

Betonové dlažby Adamov

Betonová dlažba Adamov

Zdící prvky Adamov

Dlažby II jakosti Adamov

Dlažba II jakosti Adamov

Plošné dlažby Adamov