„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Adamov

Nové produkty Adamov

Dlažby a obrubníky Adamov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Adamov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Adamov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Adamov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Adamov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Adamov, Levná dlažba Adamov, Dlažba Adamov, Zámkové dlažby Adamov, Zámkové dlažba Adamov, Betonové dlažby Adamov, Betonová dlažba Adamov, Zdící prvky Adamov, Dlažby II jakosti Adamov, Dlažba II jakosti Adamov, Plošné dlažby Adamov, Plošná dlažba


Další města:

České Budějovice Praha-Újezd Praha 19 Louny Frýdek-Místek Jeseník Praha 7 Praha-Ďáblice Mělník Žďár nad Sázavou Praha-Satalice Praha-Březiněves Prachatice Praha 22 Praha 10 Praha-Královice Praha-Přední Kopanina Praha-Lysolaje Pardubice Praha-východ Hradec Králové Domažlice Hodonín Mladá Boleslav Beroun Praha-Kolovraty Praha-Šeberov Praha 18 Praha-Velká Chuchle Brno-venkov Přerov Ostrava-město Praha-Nedvězí Praha-Řeporyje Sokolov Plzeň-sever Blansko Benešov Praha 4 Olomouc Teplice Náchod Praha 15 Zlín Praha-Nebušice Praha 17 Praha-Dolní Chabry Trutnov Opava Praha-Zbraslav Praha-Suchdol Karviná Praha 14 Vyškov Rokycany Most Vsetín Praha-Petrovice Praha-Dolní Měcholupy Cheb Jičín Nový Jičín Praha-Libuš Klatovy Tachov Praha 16 Praha 9 Praha-Běchovice Brno-město Praha 13 Znojmo Praha 3 Strakonice Praha-Slivenec Uherské Hradiště Plzeň-jih Břeclav Praha 2 Ústí nad Labem Kutná Hora Chomutov Praha 21 Příbram Svitavy Ústí nad Orlicí Praha-Čakovice Děčín Praha 20 Jindřichův Hradec Liberec Pelhřimov Praha-Lochkov Šumperk Praha-Zličín Havlíčkův Brod Semily Prostějov Plzeň-město Nymburk Praha-Dubeč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Adamov

Levná dlažba Adamov

Dlažba Adamov

Zámkové dlažby Adamov

Zámkové betonové dlažby Adamov

Zámková dlažba Adamov

Betonové dlažby Adamov

Betonová dlažba Adamov

Zdící prvky Adamov

Dlažby II jakosti Adamov

Dlažba II jakosti Adamov

Plošné dlažby Adamov