„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Adamov

Nové produkty Adamov

Dlažby a obrubníky Adamov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Adamov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Adamov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Adamov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Adamov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Adamov, Levná dlažba Adamov, Dlažba Adamov, Zámkové dlažby Adamov, Zámkové dlažba Adamov, Betonové dlažby Adamov, Betonová dlažba Adamov, Zdící prvky Adamov, Dlažby II jakosti Adamov, Dlažba II jakosti Adamov, Plošné dlažby Adamov, Plošná dlažba


Další města:

Pardubice Praha-Koloděje Žďár nad Sázavou Rakovník Praha 15 Prachatice Jihlava Praha 5 Praha-Slivenec Strakonice Chomutov Mladá Boleslav Svitavy Praha 1 Jeseník Jičín Praha 3 Jablonec nad Nisou Rokycany Hradec Králové Cheb Litoměřice Přerov Praha-Královice Praha 13 Jindřichův Hradec Praha-západ Kroměříž Praha 17 Hodonín Plzeň-město Teplice Bruntál Rychnov nad Kněžnou Praha-Kolovraty Praha-Lysolaje Sokolov Liberec Havlíčkův Brod Děčín Praha-Nebušice Praha-Vinoř Praha-Štěrboholy Praha-Křeslice Praha-Petrovice Příbram Ústí nad Labem Uherské Hradiště Praha-Dolní Chabry Pelhřimov Kutná Hora České Budějovice Praha 12 Vyškov Praha-Dolní Měcholupy Kladno Brno-venkov Benešov Šumperk Praha-Suchdol Zlín Praha 16 Nový Jičín Praha-Benice Praha 20 Praha-Velká Chuchle Tachov Praha-Libuš Praha-Čakovice Praha 2 Opava Praha 11 Praha-Dubeč Kolín Břeclav Praha-Březiněves Chrudim Plzeň-jih Trutnov Plzeň-sever Praha-Nedvězí Praha-Řeporyje Náchod Praha 6 Klatovy Semily Louny Mělník Domažlice Beroun Frýdek-Místek Praha 18 Nymburk Znojmo Ostrava-město Olomouc Praha-Zličín Praha 19 Praha-Přední Kopanina Praha-Troja ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Adamov

Levná dlažba Adamov

Dlažba Adamov

Zámkové dlažby Adamov

Zámkové betonové dlažby Adamov

Zámková dlažba Adamov

Betonové dlažby Adamov

Betonová dlažba Adamov

Zdící prvky Adamov

Dlažby II jakosti Adamov

Dlažba II jakosti Adamov

Plošné dlažby Adamov