„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Archlebov

Nové produkty Archlebov

Dlažby a obrubníky Archlebov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Archlebov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Archlebov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Archlebov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Archlebov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Archlebov, Levná dlažba Archlebov, Dlažba Archlebov, Zámkové dlažby Archlebov, Zámkové dlažba Archlebov, Betonové dlažby Archlebov, Betonová dlažba Archlebov, Zdící prvky Archlebov, Dlažby II jakosti Archlebov, Dlažba II jakosti Archlebov, Plošné dlažby Archlebov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zličín Písek Trutnov Praha-Březiněves Děčín Praha 16 Liberec České Budějovice Nymburk Praha 8 Praha-Petrovice Chrudim Šumperk Praha 14 Strakonice Praha 6 Třebíč Žďár nad Sázavou Praha-Benice Praha 21 Praha-východ Pelhřimov Blansko Praha 17 Praha-Dolní Počernice Praha 2 Mělník Praha-Zbraslav Praha-Křeslice Jičín Praha-Dubeč Opava Praha 7 Karviná Praha-Satalice Praha-Libuš Praha-Nedvězí Chomutov Praha 1 Domažlice Praha-Vinoř Havlíčkův Brod Mladá Boleslav Plzeň-jih Benešov Praha-Koloděje Znojmo Praha-Ďáblice Praha 11 Břeclav Praha-Újezd Přerov Praha-Přední Kopanina Praha-západ Praha 22 Hodonín Olomouc Jihlava Česká Lípa Tachov Praha-Velká Chuchle Louny Ústí nad Orlicí Praha 9 Praha-Běchovice Cheb Kolín Plzeň-sever Rakovník Praha 13 Praha-Kunratice Tábor Bruntál Nový Jičín Praha-Klánovice Příbram Praha-Lysolaje Český Krumlov Svitavy Praha-Šeberov Praha 15 Kutná Hora Ústí nad Labem Praha 10 Praha-Čakovice Teplice Kladno Ostrava-město Praha 5 Jablonec nad Nisou Praha-Slivenec Praha-Lipence Vyškov Praha 20 Beroun Praha 19 Praha-Lochkov Kroměříž Praha-Suchdol Rychnov nad Kněžnou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Archlebov

Levná dlažba Archlebov

Dlažba Archlebov

Zámkové dlažby Archlebov

Zámkové betonové dlažby Archlebov

Zámková dlažba Archlebov

Betonové dlažby Archlebov

Betonová dlažba Archlebov

Zdící prvky Archlebov

Dlažby II jakosti Archlebov

Dlažba II jakosti Archlebov

Plošné dlažby Archlebov