„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Archlebov

Nové produkty Archlebov

Dlažby a obrubníky Archlebov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Archlebov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Archlebov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Archlebov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Archlebov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Archlebov, Levná dlažba Archlebov, Dlažba Archlebov, Zámkové dlažby Archlebov, Zámkové dlažba Archlebov, Betonové dlažby Archlebov, Betonová dlažba Archlebov, Zdící prvky Archlebov, Dlažby II jakosti Archlebov, Dlažba II jakosti Archlebov, Plošné dlažby Archlebov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 6 Benešov Nový Jičín Praha-Šeberov Praha 21 Plzeň-jih Bruntál Praha 17 Nymburk Frýdek-Místek Jihlava Praha-Křeslice Praha-Kunratice Plzeň-město Hodonín Ostrava-město Hlavní město Praha Havlíčkův Brod Vyškov Praha-západ Karlovy Vary Praha 19 Praha 15 Praha-Libuš Praha-Suchdol Teplice Třebíč Praha-Nedvězí Olomouc Příbram Praha-Lysolaje Praha-Dolní Měcholupy Semily Kutná Hora Praha-Velká Chuchle Praha-Kolovraty Praha 4 Praha-Benice Praha-Vinoř Louny Prostějov Zlín Strakonice Praha-Petrovice Uherské Hradiště Praha-Ďáblice Praha 14 Náchod Pardubice Praha-Újezd Praha 3 Litoměřice Písek Opava Praha 5 Rychnov nad Kněžnou Sokolov Jindřichův Hradec Praha-Zličín Kolín Beroun Praha 18 Praha 8 Praha 2 Přerov Praha 22 Svitavy Pelhřimov Šumperk Cheb Vsetín Praha-Dubeč Hradec Králové Praha-Nebušice Praha-Štěrboholy Jeseník Praha-Čakovice Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Počernice Praha 9 Praha-Slivenec Klatovy Plzeň-sever Praha-Zbraslav Prachatice Liberec Jičín Praha-Satalice Praha-Lipence Praha-Klánovice Mladá Boleslav Ústí nad Labem Český Krumlov Rokycany Tachov Chomutov České Budějovice Praha-Královice Mělník Znojmo ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Archlebov

Levná dlažba Archlebov

Dlažba Archlebov

Zámkové dlažby Archlebov

Zámkové betonové dlažby Archlebov

Zámková dlažba Archlebov

Betonové dlažby Archlebov

Betonová dlažba Archlebov

Zdící prvky Archlebov

Dlažby II jakosti Archlebov

Dlažba II jakosti Archlebov

Plošné dlažby Archlebov