„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Archlebov

Nové produkty Archlebov

Dlažby a obrubníky Archlebov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Archlebov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Archlebov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Archlebov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Archlebov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Archlebov, Levná dlažba Archlebov, Dlažba Archlebov, Zámkové dlažby Archlebov, Zámkové dlažba Archlebov, Betonové dlažby Archlebov, Betonová dlažba Archlebov, Zdící prvky Archlebov, Dlažby II jakosti Archlebov, Dlažba II jakosti Archlebov, Plošné dlažby Archlebov, Plošná dlažba


Další města:

Hodonín Opava Pelhřimov Praha-Přední Kopanina Praha-Zbraslav Plzeň-jih Praha 17 Domažlice Praha-Čakovice Uherské Hradiště Praha 19 Kolín Semily Praha-Dolní Chabry Praha 7 Plzeň-město Český Krumlov Pardubice Karviná Jihlava Prachatice Praha-Křeslice Karlovy Vary Praha 5 Klatovy Písek Praha-Řeporyje Praha 16 Praha-Velká Chuchle Praha-Suchdol Chomutov Frýdek-Místek Tábor Praha-Královice Praha 1 Praha 22 Plzeň-sever Praha-Dolní Počernice Praha-Nedvězí Praha 6 Praha 3 Zlín Praha-Lochkov Jičín Ústí nad Labem Cheb Ostrava-město Ústí nad Orlicí Praha-Kolovraty Nový Jičín Hlavní město Praha Jablonec nad Nisou Rakovník Přerov Rokycany Praha 11 Praha-Klánovice Brno-venkov Česká Lípa Praha-Újezd Praha 2 Strakonice Praha-Benice Příbram Trutnov Kutná Hora Znojmo Praha 9 Benešov Praha-Štěrboholy Rychnov nad Kněžnou Praha-Libuš Praha 13 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Koloděje Děčín Praha 12 Praha 8 Náchod Praha-Lipence Šumperk Liberec Tachov Mladá Boleslav Jindřichův Hradec Hradec Králové Praha-východ Praha 18 Praha 21 Chrudim Praha-Ďáblice Kroměříž Most Olomouc Vsetín Praha-Vinoř Jeseník Brno-město Prostějov Praha-Slivenec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Archlebov

Levná dlažba Archlebov

Dlažba Archlebov

Zámkové dlažby Archlebov

Zámkové betonové dlažby Archlebov

Zámková dlažba Archlebov

Betonové dlažby Archlebov

Betonová dlažba Archlebov

Zdící prvky Archlebov

Dlažby II jakosti Archlebov

Dlažba II jakosti Archlebov

Plošné dlažby Archlebov