„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Archlebov

Nové produkty Archlebov

Dlažby a obrubníky Archlebov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Archlebov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Archlebov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Archlebov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Archlebov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Archlebov, Levná dlažba Archlebov, Dlažba Archlebov, Zámkové dlažby Archlebov, Zámkové dlažba Archlebov, Betonové dlažby Archlebov, Betonová dlažba Archlebov, Zdící prvky Archlebov, Dlažby II jakosti Archlebov, Dlažba II jakosti Archlebov, Plošné dlažby Archlebov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 5 Domažlice Karlovy Vary Praha 9 Praha-Březiněves Sokolov Praha-Velká Chuchle Praha-Křeslice Plzeň-město Jičín Tachov Hodonín Praha-Suchdol Zlín Opava Praha 12 Praha-Nedvězí Havlíčkův Brod Praha 11 Praha-Přední Kopanina Praha 20 Praha-Dubeč Hlavní město Praha Cheb Bruntál Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Chabry Praha-Štěrboholy Praha-Újezd Přerov Praha 10 Rokycany Ostrava-město Praha 13 Praha-východ Praha-Královice Semily Most Kroměříž Praha-Nebušice Praha-Koloděje Kolín Praha 4 Náchod Praha 1 Praha 6 Česká Lípa Brno-město Praha-Šeberov Praha 17 Břeclav Praha 7 Praha-Dolní Počernice Prachatice Jeseník Praha-Lysolaje Mladá Boleslav Mělník Chrudim Praha-Libuš Kutná Hora Hradec Králové Vsetín Karviná Pardubice Ústí nad Orlicí Frýdek-Místek Benešov Praha 19 Praha 15 Praha 22 Český Krumlov Praha-Lochkov Tábor Praha-Zličín Uherské Hradiště Chomutov Strakonice Praha-Čakovice Prostějov Praha-Satalice Praha 16 Praha-Ďáblice Liberec Kladno Praha 21 Plzeň-jih Znojmo Praha 14 Jihlava Teplice Jablonec nad Nisou Rakovník Praha 2 Praha-Kunratice Vyškov Praha-Lipence Praha-Klánovice Nymburk Praha-Slivenec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Archlebov

Levná dlažba Archlebov

Dlažba Archlebov

Zámkové dlažby Archlebov

Zámkové betonové dlažby Archlebov

Zámková dlažba Archlebov

Betonové dlažby Archlebov

Betonová dlažba Archlebov

Zdící prvky Archlebov

Dlažby II jakosti Archlebov

Dlažba II jakosti Archlebov

Plošné dlažby Archlebov