„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Archlebov

Nové produkty Archlebov

Dlažby a obrubníky Archlebov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Archlebov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Archlebov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Archlebov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Archlebov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Archlebov, Levná dlažba Archlebov, Dlažba Archlebov, Zámkové dlažby Archlebov, Zámkové dlažba Archlebov, Betonové dlažby Archlebov, Betonová dlažba Archlebov, Zdící prvky Archlebov, Dlažby II jakosti Archlebov, Dlažba II jakosti Archlebov, Plošné dlažby Archlebov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Královice Praha 11 Domažlice Jindřichův Hradec Praha-Velká Chuchle Vsetín Praha 17 Praha 2 Nymburk Plzeň-sever Praha-Štěrboholy Praha-západ Ústí nad Labem Písek Přerov Cheb Praha-Běchovice Benešov Děčín Blansko Prachatice Praha 7 Karviná Plzeň-jih Brno-venkov Vyškov Strakonice Chomutov Pelhřimov Havlíčkův Brod Beroun Jablonec nad Nisou Praha-Přední Kopanina Praha-Satalice Semily Louny Chrudim Jeseník Praha-Vinoř Liberec Tábor Praha 4 Hradec Králové Znojmo Kutná Hora Praha 15 Praha-Šeberov Praha-Zbraslav Praha 6 Praha-Troja Jičín Břeclav Mělník Kroměříž Teplice Kolín Most Praha 16 Svitavy Litoměřice Ústí nad Orlicí Sokolov Uherské Hradiště Bruntál Praha-Slivenec Praha-Čakovice Rokycany Praha-Kolovraty Praha 13 Praha-Nedvězí Praha-východ Zlín Praha 22 Praha 1 Praha-Křeslice Praha-Dolní Chabry Brno-město Praha-Klánovice Praha-Suchdol Praha-Libuš Praha-Petrovice Klatovy Praha 3 Praha-Březiněves Praha-Ďáblice Jihlava Trutnov Praha-Řeporyje Hlavní město Praha Plzeň-město Rakovník Praha-Dubeč Praha-Kunratice Praha-Újezd České Budějovice Ostrava-město Karlovy Vary Praha-Lochkov Třebíč Žďár nad Sázavou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Archlebov

Levná dlažba Archlebov

Dlažba Archlebov

Zámkové dlažby Archlebov

Zámkové betonové dlažby Archlebov

Zámková dlažba Archlebov

Betonové dlažby Archlebov

Betonová dlažba Archlebov

Zdící prvky Archlebov

Dlažby II jakosti Archlebov

Dlažba II jakosti Archlebov

Plošné dlažby Archlebov