„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Archlebov

Nové produkty Archlebov

Dlažby a obrubníky Archlebov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Archlebov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Archlebov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Archlebov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Archlebov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Archlebov, Levná dlažba Archlebov, Dlažba Archlebov, Zámkové dlažby Archlebov, Zámkové dlažba Archlebov, Betonové dlažby Archlebov, Betonová dlažba Archlebov, Zdící prvky Archlebov, Dlažby II jakosti Archlebov, Dlažba II jakosti Archlebov, Plošné dlažby Archlebov, Plošná dlažba


Další města:

Kladno Tábor Praha-Nebušice Praha-Dolní Počernice Karviná Praha 17 Praha-Slivenec Jablonec nad Nisou Zlín Mělník Praha-Lysolaje Přerov České Budějovice Praha-Královice Olomouc Vsetín Praha 14 Třebíč Praha 18 Břeclav Brno-venkov Teplice Domažlice Znojmo Praha-Troja Praha 5 Plzeň-sever Praha-Kolovraty Praha-Běchovice Bruntál Jihlava Praha 15 Praha-Zbraslav Praha-Kunratice Pardubice Hradec Králové Vyškov Náchod Praha-Libuš Tachov Praha-Řeporyje Havlíčkův Brod Opava Praha 10 Praha-Benice Praha 8 Český Krumlov Praha 7 Trutnov Rokycany Jičín Praha-Suchdol Praha-Zličín Ústí nad Orlicí Praha 21 Praha-Velká Chuchle Prostějov Rakovník Praha-Lochkov Ústí nad Labem Praha-východ Praha-Koloděje Praha 2 Praha-Újezd Česká Lípa Praha 12 Praha 13 Svitavy Litoměřice Nový Jičín Kolín Hlavní město Praha Praha-Dolní Měcholupy Žďár nad Sázavou Brno-město Mladá Boleslav Praha-Dubeč Chomutov Frýdek-Místek Jeseník Praha-Petrovice Písek Plzeň-jih Kutná Hora Praha-Ďáblice Praha-Satalice Praha-Klánovice Ostrava-město Praha 1 Praha 3 Most Nymburk Strakonice Chrudim Příbram Praha 9 Praha-Lipence Liberec Praha-Čakovice Klatovy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Archlebov

Levná dlažba Archlebov

Dlažba Archlebov

Zámkové dlažby Archlebov

Zámkové betonové dlažby Archlebov

Zámková dlažba Archlebov

Betonové dlažby Archlebov

Betonová dlažba Archlebov

Zdící prvky Archlebov

Dlažby II jakosti Archlebov

Dlažba II jakosti Archlebov

Plošné dlažby Archlebov