„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Anenská Studánka

Nové produkty Anenská Studánka

Dlažby a obrubníky Anenská Studánka

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Anenská Studánka

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Anenská Studánka

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Anenská Studánka

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Anenská Studánka

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Anenská Studánka, Levná dlažba Anenská Studánka, Dlažba Anenská Studánka, Zámkové dlažby Anenská Studánka, Zámkové dlažba Anenská Studánka, Betonové dlažby Anenská Studánka, Betonová dlažba Anenská Studánka, Zdící prvky Anenská Studánka, Dlažby II jakosti Anenská Studánka, Dlažba II jakosti Anenská Studánka, Plošné dlažby Anenská Studánka, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Běchovice Praha-Kolovraty Plzeň-sever Vyškov Kolín Praha 8 Praha 13 Uherské Hradiště Svitavy Mělník Praha 5 Praha-Benice Rychnov nad Kněžnou Cheb Praha-Čakovice Tachov Praha-Ďáblice Ostrava-město Praha-Koloděje Děčín Prachatice Frýdek-Místek Benešov Kladno Strakonice Praha-Klánovice Chrudim Jičín Praha 7 Rokycany Praha-Dolní Chabry Praha-Šeberov Pardubice Tábor Praha 15 Litoměřice Blansko Praha 1 Rakovník Nymburk Praha 18 Kroměříž Hodonín Karviná Přerov Praha-Přední Kopanina Náchod Praha 17 Vsetín Brno-město Pelhřimov Praha-západ České Budějovice Praha-východ Praha 22 Domažlice Opava Sokolov Jeseník Karlovy Vary Semily Písek Praha-Suchdol Praha-Nedvězí Praha-Troja Praha-Březiněves Praha 14 Šumperk Hradec Králové Most Plzeň-jih Olomouc Klatovy Nový Jičín Kutná Hora Praha-Řeporyje Praha 19 Praha-Zličín Plzeň-město Praha-Křeslice Praha 4 Brno-venkov Praha 12 Praha-Lochkov Praha-Dubeč Praha-Velká Chuchle Praha 9 Praha-Dolní Počernice Praha 20 Praha-Satalice Hlavní město Praha Praha 21 Zlín Praha 11 Praha-Slivenec Trutnov Praha 6 Praha-Lipence Louny Praha-Královice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Anenská Studánka

Levná dlažba Anenská Studánka

Dlažba Anenská Studánka

Zámkové dlažby Anenská Studánka

Zámkové betonové dlažby Anenská Studánka

Zámková dlažba Anenská Studánka

Betonové dlažby Anenská Studánka

Betonová dlažba Anenská Studánka

Zdící prvky Anenská Studánka

Dlažby II jakosti Anenská Studánka

Dlažba II jakosti Anenská Studánka

Plošné dlažby Anenská Studánka