„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Babylon

Nové produkty Babylon

Dlažby a obrubníky Babylon

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Babylon

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Babylon

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Babylon

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Babylon

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Babylon, Levná dlažba Babylon, Dlažba Babylon, Zámkové dlažby Babylon, Zámkové dlažba Babylon, Betonové dlažby Babylon, Betonová dlažba Babylon, Zdící prvky Babylon, Dlažby II jakosti Babylon, Dlažba II jakosti Babylon, Plošné dlažby Babylon, Plošná dlažba


Další města:

Vsetín Cheb Brno-město Louny Praha-Nedvězí Semily Praha-Královice Praha-Dolní Chabry Pardubice Chomutov Kladno Praha 12 Praha-Petrovice Praha 14 Praha 1 Havlíčkův Brod Praha 9 Praha 4 Praha-Satalice Písek Praha 21 Praha 22 Karviná Plzeň-město Most Praha 6 Nový Jičín Žďár nad Sázavou Prostějov Kutná Hora Frýdek-Místek Český Krumlov Mladá Boleslav Praha-Zličín Praha 16 Praha 11 Praha-Lysolaje Litoměřice Sokolov Praha 8 Praha 19 Praha-Křeslice Tábor Olomouc Tachov Praha-Březiněves Praha-Kunratice Praha 3 Praha-Lipence Benešov Prachatice Praha-Nebušice Praha-Klánovice Praha-Přední Kopanina Česká Lípa Rakovník Rokycany Praha-Štěrboholy Vyškov Liberec Kolín Praha 2 Jičín Hradec Králové Praha 15 Strakonice Praha 20 Praha-Benice Jindřichův Hradec Praha-Vinoř Bruntál Brno-venkov Děčín Jihlava Praha-Lochkov Třebíč Praha-Libuš Přerov Plzeň-jih Praha-Řeporyje Praha-Troja Praha-východ Praha 18 Praha 13 Praha-Kolovraty Praha-Velká Chuchle Praha-Slivenec Praha 17 Teplice České Budějovice Beroun Uherské Hradiště Praha-západ Šumperk Praha 5 Praha-Dubeč Praha 10 Praha-Dolní Počernice Opava Nymburk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Babylon

Levná dlažba Babylon

Dlažba Babylon

Zámkové dlažby Babylon

Zámkové betonové dlažby Babylon

Zámková dlažba Babylon

Betonové dlažby Babylon

Betonová dlažba Babylon

Zdící prvky Babylon

Dlažby II jakosti Babylon

Dlažba II jakosti Babylon

Plošné dlažby Babylon