„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Babylon

Nové produkty Babylon

Dlažby a obrubníky Babylon

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Babylon

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Babylon

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Babylon

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Babylon

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Babylon, Levná dlažba Babylon, Dlažba Babylon, Zámkové dlažby Babylon, Zámkové dlažba Babylon, Betonové dlažby Babylon, Betonová dlažba Babylon, Zdící prvky Babylon, Dlažby II jakosti Babylon, Dlažba II jakosti Babylon, Plošné dlažby Babylon, Plošná dlažba


Další města:

Praha 20 Frýdek-Místek Brno-město Vyškov Domažlice Jihlava Hodonín Blansko Hlavní město Praha Praha-Petrovice Praha 11 Svitavy Praha-Újezd Příbram Praha-Kolovraty Praha-Satalice Karviná Ostrava-město Praha-Dolní Počernice Semily Mladá Boleslav Rakovník Praha-Šeberov Praha-Klánovice Praha 10 Praha-Suchdol Praha-Kunratice Ústí nad Orlicí Praha-Nebušice Vsetín Praha-Lysolaje Praha-Vinoř Praha 7 Chrudim Kutná Hora Praha 1 Klatovy Havlíčkův Brod Náchod Praha-Lochkov Praha-Zličín Praha-Štěrboholy Hradec Králové Praha-Dubeč Praha-Běchovice Praha-Nedvězí Kolín Praha 9 Prostějov Česká Lípa České Budějovice Plzeň-sever Třebíč Praha 3 Trutnov Olomouc Most Tachov Přerov Prachatice Praha-Přední Kopanina Praha 6 Sokolov Břeclav Praha-Libuš Znojmo Brno-venkov Šumperk Praha-Křeslice Praha 13 Praha 19 Praha-Velká Chuchle Písek Jindřichův Hradec Jičín Cheb Praha-východ Beroun Praha-Ďáblice Praha 16 Praha-Benice Louny Praha-Zbraslav Mělník Karlovy Vary Kroměříž Praha-Čakovice Praha 22 Jablonec nad Nisou Jeseník Praha 14 Plzeň-jih Nový Jičín Praha 5 Liberec Opava Teplice Praha 15 Praha 2 Tábor ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Babylon

Levná dlažba Babylon

Dlažba Babylon

Zámkové dlažby Babylon

Zámkové betonové dlažby Babylon

Zámková dlažba Babylon

Betonové dlažby Babylon

Betonová dlažba Babylon

Zdící prvky Babylon

Dlažby II jakosti Babylon

Dlažba II jakosti Babylon

Plošné dlažby Babylon