„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Babylon

Nové produkty Babylon

Dlažby a obrubníky Babylon

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Babylon

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Babylon

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Babylon

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Babylon

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Babylon, Levná dlažba Babylon, Dlažba Babylon, Zámkové dlažby Babylon, Zámkové dlažba Babylon, Betonové dlažby Babylon, Betonová dlažba Babylon, Zdící prvky Babylon, Dlažby II jakosti Babylon, Dlažba II jakosti Babylon, Plošné dlažby Babylon, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Přední Kopanina Praha-Újezd Klatovy Litoměřice Praha 20 Znojmo Karviná Praha 18 Opava Praha 5 Praha-Troja Praha-Lochkov Český Krumlov Plzeň-sever Karlovy Vary Praha 14 Kolín České Budějovice Praha-Nedvězí Beroun Praha 16 Praha-Kunratice Havlíčkův Brod Pardubice Rakovník Praha-Dolní Chabry Hodonín Blansko Břeclav Mělník Praha-Čakovice Šumperk Olomouc Vyškov Praha-Zličín Jičín Teplice Domažlice Ústí nad Labem Praha 17 Praha 12 Jindřichův Hradec Strakonice Svitavy Jablonec nad Nisou Praha 19 Praha-Dubeč Brno-město Vsetín Praha 21 Praha-Ďáblice Praha 11 Praha-Klánovice Cheb Praha 13 Praha-Běchovice Praha-Satalice Praha 9 Praha-západ Sokolov Praha-Štěrboholy Praha-Suchdol Trutnov Děčín Hradec Králové Kladno Benešov Kutná Hora Praha 15 Bruntál Praha-Kolovraty Praha 10 Praha-Slivenec Nový Jičín Prachatice Kroměříž Praha-východ Praha-Vinoř Praha 6 Praha-Lipence Ostrava-město Brno-venkov Rokycany Uherské Hradiště Praha 2 Praha-Libuš Chrudim Pelhřimov Příbram Česká Lípa Hlavní město Praha Praha-Petrovice Náchod Jihlava Frýdek-Místek Jeseník Mladá Boleslav Praha-Velká Chuchle Praha-Nebušice Písek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Babylon

Levná dlažba Babylon

Dlažba Babylon

Zámkové dlažby Babylon

Zámkové betonové dlažby Babylon

Zámková dlažba Babylon

Betonové dlažby Babylon

Betonová dlažba Babylon

Zdící prvky Babylon

Dlažby II jakosti Babylon

Dlažba II jakosti Babylon

Plošné dlažby Babylon