„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Babylon

Nové produkty Babylon

Dlažby a obrubníky Babylon

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Babylon

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Babylon

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Babylon

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Babylon

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Babylon, Levná dlažba Babylon, Dlažba Babylon, Zámkové dlažby Babylon, Zámkové dlažba Babylon, Betonové dlažby Babylon, Betonová dlažba Babylon, Zdící prvky Babylon, Dlažby II jakosti Babylon, Dlažba II jakosti Babylon, Plošné dlažby Babylon, Plošná dlažba


Další města:

Jihlava Kladno Ústí nad Orlicí Frýdek-Místek Praha-Běchovice Jeseník Semily Teplice Děčín Prachatice Most Kolín Náchod Plzeň-sever Praha 2 Ostrava-město Praha-Petrovice Brno-město Praha-Přední Kopanina Praha-Dubeč Sokolov Žďár nad Sázavou Český Krumlov Praha 17 Praha-Satalice Znojmo Praha-Benice Rokycany Domažlice Svitavy Praha-Lipence Praha-Libuš Tachov Cheb Praha-Dolní Měcholupy Chomutov Litoměřice Praha-Suchdol Beroun Strakonice Příbram Uherské Hradiště Praha-Koloděje Praha-Řeporyje Rychnov nad Kněžnou Praha-Štěrboholy Praha 9 Hradec Králové Praha-Zbraslav Klatovy Tábor Kutná Hora Praha-Troja Česká Lípa Praha 19 Praha-Dolní Počernice Benešov Praha 20 Nový Jičín Břeclav Praha-Šeberov Praha-Nebušice Jičín Praha 16 Opava Praha-Lochkov Prostějov Praha-Nedvězí Mladá Boleslav Kroměříž Praha 8 Chrudim Praha-Klánovice Praha-Lysolaje Praha-východ Praha 10 Praha 18 Olomouc Praha-Dolní Chabry Praha 21 Praha-Kunratice Praha 1 Rakovník Plzeň-město Praha 15 Jindřichův Hradec Praha-Čakovice Praha-Zličín Praha 5 Nymburk Bruntál Praha 13 Ústí nad Labem Havlíčkův Brod Praha-Královice Zlín Praha-západ Praha 7 Praha 6 Praha-Újezd ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Babylon

Levná dlažba Babylon

Dlažba Babylon

Zámkové dlažby Babylon

Zámkové betonové dlažby Babylon

Zámková dlažba Babylon

Betonové dlažby Babylon

Betonová dlažba Babylon

Zdící prvky Babylon

Dlažby II jakosti Babylon

Dlažba II jakosti Babylon

Plošné dlažby Babylon