„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Babylon

Nové produkty Babylon

Dlažby a obrubníky Babylon

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Babylon

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Babylon

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Babylon

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Babylon

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Babylon, Levná dlažba Babylon, Dlažba Babylon, Zámkové dlažby Babylon, Zámkové dlažba Babylon, Betonové dlažby Babylon, Betonová dlažba Babylon, Zdící prvky Babylon, Dlažby II jakosti Babylon, Dlažba II jakosti Babylon, Plošné dlažby Babylon, Plošná dlažba


Další města:

Český Krumlov Zlín Praha 16 Mělník Svitavy Strakonice Praha-Královice Praha 13 Jablonec nad Nisou Jičín Praha-Lysolaje Litoměřice Ostrava-město Praha-Zličín Praha-Velká Chuchle Karlovy Vary Sokolov Příbram Praha 8 Praha-Dubeč Praha 10 Třebíč Ústí nad Labem Břeclav Praha 2 České Budějovice Blansko Rokycany Praha 14 Uherské Hradiště Brno-město Praha 3 Hlavní město Praha Jihlava Praha-Lipence Plzeň-město Děčín Praha 17 Praha-Křeslice Praha-Újezd Praha-Kunratice Praha-Satalice Prostějov Praha 18 Praha-Slivenec Praha 12 Praha-Lochkov Praha-Čakovice Jindřichův Hradec Prachatice Praha-Petrovice Klatovy Náchod Ústí nad Orlicí Praha-Benice Bruntál Praha-Nebušice Praha-Dolní Počernice Chrudim Praha 7 Praha-Běchovice Česká Lípa Praha 20 Praha 1 Žďár nad Sázavou Kladno Tachov Domažlice Nový Jičín Louny Havlíčkův Brod Frýdek-Místek Mladá Boleslav Plzeň-jih Přerov Praha-Dolní Chabry Praha 11 Brno-venkov Praha 9 Rakovník Kolín Znojmo Plzeň-sever Praha-Dolní Měcholupy Praha-Libuš Praha 21 Praha-Kolovraty Cheb Praha-Klánovice Vsetín Vyškov Most Tábor Liberec Praha 4 Chomutov Praha-Koloděje Praha-Březiněves Praha-Zbraslav Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Babylon

Levná dlažba Babylon

Dlažba Babylon

Zámkové dlažby Babylon

Zámkové betonové dlažby Babylon

Zámková dlažba Babylon

Betonové dlažby Babylon

Betonová dlažba Babylon

Zdící prvky Babylon

Dlažby II jakosti Babylon

Dlažba II jakosti Babylon

Plošné dlažby Babylon