„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Babylon

Nové produkty Babylon

Dlažby a obrubníky Babylon

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Babylon

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Babylon

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Babylon

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Babylon

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Babylon, Levná dlažba Babylon, Dlažba Babylon, Zámkové dlažby Babylon, Zámkové dlažba Babylon, Betonové dlažby Babylon, Betonová dlažba Babylon, Zdící prvky Babylon, Dlažby II jakosti Babylon, Dlažba II jakosti Babylon, Plošné dlažby Babylon, Plošná dlažba


Další města:

Břeclav Olomouc Ústí nad Labem Liberec Praha-západ Tábor Kladno Litoměřice Jičín Chomutov Chrudim Prachatice Praha 1 Praha-Šeberov Praha 16 Praha 15 Bruntál Strakonice Praha 21 Ostrava-město Děčín Kolín Praha 5 Praha 2 Rokycany Praha-Lysolaje Pardubice Mělník Praha 17 Havlíčkův Brod Frýdek-Místek Praha 4 Prostějov Rakovník Karviná Pelhřimov Znojmo Praha-východ Trutnov Praha 6 Praha-Velká Chuchle Brno-venkov Blansko Praha-Královice Hradec Králové Praha 3 Nymburk Praha-Ďáblice Písek Praha-Kunratice Praha-Řeporyje Praha-Suchdol Praha-Čakovice Třebíč Praha 20 Praha-Libuš Český Krumlov Jihlava Jeseník Vyškov Praha 10 Praha-Křeslice Praha-Troja Praha-Březiněves Praha 9 Náchod Praha-Běchovice Žďár nad Sázavou Brno-město Praha-Dolní Chabry Praha-Újezd Ústí nad Orlicí Hlavní město Praha Zlín Praha-Štěrboholy Šumperk Plzeň-město Beroun Semily Praha-Dubeč Opava Kutná Hora Rychnov nad Kněžnou Hodonín České Budějovice Praha-Kolovraty Praha-Dolní Měcholupy Praha 13 Kroměříž Praha-Zličín Benešov Praha-Lochkov Praha 18 Svitavy Praha-Petrovice Praha-Dolní Počernice Příbram Přerov Cheb Klatovy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Babylon

Levná dlažba Babylon

Dlažba Babylon

Zámkové dlažby Babylon

Zámkové betonové dlažby Babylon

Zámková dlažba Babylon

Betonové dlažby Babylon

Betonová dlažba Babylon

Zdící prvky Babylon

Dlažby II jakosti Babylon

Dlažba II jakosti Babylon

Plošné dlažby Babylon