„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Babylon

Nové produkty Babylon

Dlažby a obrubníky Babylon

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Babylon

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Babylon

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Babylon

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Babylon

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Babylon, Levná dlažba Babylon, Dlažba Babylon, Zámkové dlažby Babylon, Zámkové dlažba Babylon, Betonové dlažby Babylon, Betonová dlažba Babylon, Zdící prvky Babylon, Dlažby II jakosti Babylon, Dlažba II jakosti Babylon, Plošné dlažby Babylon, Plošná dlažba


Další města:

Frýdek-Místek Svitavy Hradec Králové Trutnov Praha-Zličín Břeclav Uherské Hradiště Plzeň-jih Opava Ostrava-město Ústí nad Labem Praha 15 Praha 19 Mladá Boleslav Rychnov nad Kněžnou Praha 13 Jablonec nad Nisou Praha 20 Praha-Satalice Hodonín Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Chabry Praha-Zbraslav Praha 3 Most Praha-Benice Praha-Ďáblice Praha-Lysolaje Praha-Nebušice Nový Jičín Kroměříž Louny Liberec Praha-Dubeč Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lochkov Mělník Chomutov Praha-Troja Praha-Velká Chuchle Benešov Tábor Prachatice Praha-Křeslice Praha-Kunratice Teplice Cheb Nymburk České Budějovice Brno-město Praha 4 Kutná Hora Česká Lípa Brno-venkov Jindřichův Hradec Praha-Nedvězí Zlín Praha-západ Jihlava Praha 6 Praha-Královice Praha-východ Praha-Březiněves Olomouc Písek Domažlice Chrudim Praha 11 Přerov Jeseník Příbram Žďár nad Sázavou Praha 5 Děčín Karlovy Vary Praha 10 Kladno Semily Pelhřimov Havlíčkův Brod Vsetín Praha-Petrovice Praha-Štěrboholy Praha-Vinoř Český Krumlov Třebíč Prostějov Praha-Újezd Klatovy Praha-Řeporyje Šumperk Praha 21 Praha-Koloděje Praha-Suchdol Praha-Přední Kopanina Kolín Praha 8 Praha 2 Náchod Praha-Kolovraty ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Babylon

Levná dlažba Babylon

Dlažba Babylon

Zámkové dlažby Babylon

Zámkové betonové dlažby Babylon

Zámková dlažba Babylon

Betonové dlažby Babylon

Betonová dlažba Babylon

Zdící prvky Babylon

Dlažby II jakosti Babylon

Dlažba II jakosti Babylon

Plošné dlažby Babylon