„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Babylon

Nové produkty Babylon

Dlažby a obrubníky Babylon

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Babylon

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Babylon

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Babylon

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Babylon

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Babylon, Levná dlažba Babylon, Dlažba Babylon, Zámkové dlažby Babylon, Zámkové dlažba Babylon, Betonové dlažby Babylon, Betonová dlažba Babylon, Zdící prvky Babylon, Dlažby II jakosti Babylon, Dlažba II jakosti Babylon, Plošné dlažby Babylon, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Svitavy Praha 17 Praha-Slivenec Opava Praha 22 České Budějovice Mělník Jihlava Strakonice Česká Lípa Praha-Lysolaje Praha-Klánovice Vsetín Praha 8 Praha-Dubeč Tachov Praha-Koloděje Olomouc Praha 11 Praha 14 Uherské Hradiště Beroun Praha-Libuš Praha-Královice Blansko Praha 16 Praha-Kunratice Nový Jičín Praha-Lipence Nymburk Praha-Čakovice Praha-Řeporyje Praha 12 Praha-Petrovice Praha-Šeberov Louny Praha-Vinoř Chomutov Jeseník Břeclav Praha-Suchdol Praha-Nedvězí Praha 2 Benešov Praha-Velká Chuchle Praha-Zličín Praha-Kolovraty Praha 15 Praha 20 Brno-venkov Karviná Praha 19 Praha 9 Jindřichův Hradec Hradec Králové Domažlice Klatovy Praha-Přední Kopanina Semily Praha-Újezd Praha-východ Praha-Zbraslav Žďár nad Sázavou Vyškov Praha-Benice Třebíč Ostrava-město Liberec Tábor Zlín Praha-Štěrboholy Praha 18 Litoměřice Praha-Běchovice Rokycany Praha-Lochkov Mladá Boleslav Prostějov Rakovník Praha-Troja Kladno Ústí nad Orlicí Hlavní město Praha Cheb Praha 4 Praha 1 Prachatice Havlíčkův Brod Kolín Praha-západ Trutnov Praha 7 Příbram Hodonín Znojmo Praha-Nebušice Praha 5 Praha-Březiněves Plzeň-jih ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Babylon

Levná dlažba Babylon

Dlažba Babylon

Zámkové dlažby Babylon

Zámkové betonové dlažby Babylon

Zámková dlažba Babylon

Betonové dlažby Babylon

Betonová dlažba Babylon

Zdící prvky Babylon

Dlažby II jakosti Babylon

Dlažba II jakosti Babylon

Plošné dlažby Babylon