„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Babylon

Nové produkty Babylon

Dlažby a obrubníky Babylon

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Babylon

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Babylon

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Babylon

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Babylon

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Babylon, Levná dlažba Babylon, Dlažba Babylon, Zámkové dlažby Babylon, Zámkové dlažba Babylon, Betonové dlažby Babylon, Betonová dlažba Babylon, Zdící prvky Babylon, Dlažby II jakosti Babylon, Dlažba II jakosti Babylon, Plošné dlažby Babylon, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Troja Benešov Pardubice Praha 16 Praha 9 Praha-Klánovice Praha 6 Praha-Zličín Praha-Ďáblice Ústí nad Labem Praha 18 České Budějovice Česká Lípa Praha-Koloděje Prostějov Praha 20 Praha-Satalice Praha-Křeslice Praha-Nebušice Praha-Velká Chuchle Praha 5 Louny Praha-Březiněves Náchod Vyškov Uherské Hradiště Praha 10 Most Jablonec nad Nisou Praha-Lysolaje Rakovník Praha-Dolní Chabry Břeclav Kutná Hora Praha-Řeporyje Praha-Kunratice Mělník Semily Praha-Vinoř Šumperk Tachov Chrudim Brno-město Hradec Králové Praha 12 Beroun Kroměříž Praha-Benice Jihlava Praha-Kolovraty Praha-Dubeč Litoměřice Praha 11 Praha 13 Brno-venkov Praha 3 Děčín Zlín Rokycany Hlavní město Praha Praha-Královice Praha-Újezd Praha 17 Jindřichův Hradec Praha-Šeberov Přerov Hodonín Praha-Běchovice Praha 1 Praha-Lipence Prachatice Liberec Praha 15 Praha-Dolní Počernice Praha-Petrovice Praha-západ Frýdek-Místek Teplice Příbram Písek Blansko Praha-východ Praha 22 Ústí nad Orlicí Český Krumlov Praha-Čakovice Rychnov nad Kněžnou Kolín Žďár nad Sázavou Kladno Ostrava-město Jičín Pelhřimov Sokolov Praha-Suchdol Vsetín Praha 7 Domažlice Třebíč Trutnov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Babylon

Levná dlažba Babylon

Dlažba Babylon

Zámkové dlažby Babylon

Zámkové betonové dlažby Babylon

Zámková dlažba Babylon

Betonové dlažby Babylon

Betonová dlažba Babylon

Zdící prvky Babylon

Dlažby II jakosti Babylon

Dlažba II jakosti Babylon

Plošné dlažby Babylon