„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Babylon

Nové produkty Babylon

Dlažby a obrubníky Babylon

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Babylon

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Babylon

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Babylon

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Babylon

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Babylon, Levná dlažba Babylon, Dlažba Babylon, Zámkové dlažby Babylon, Zámkové dlažba Babylon, Betonové dlažby Babylon, Betonová dlažba Babylon, Zdící prvky Babylon, Dlažby II jakosti Babylon, Dlažba II jakosti Babylon, Plošné dlažby Babylon, Plošná dlažba


Další města:

Třebíč Praha 1 Karlovy Vary Prachatice Karviná Praha 3 Ostrava-město Praha-Čakovice Sokolov Cheb Praha 9 Praha-Benice Praha 21 Přerov Pelhřimov Kolín Jeseník Praha-Štěrboholy Svitavy Rokycany Praha 14 Praha-Dubeč Praha-Lipence Praha-Šeberov Ústí nad Labem Benešov Liberec Praha-Velká Chuchle Praha 10 Praha 20 Brno-venkov Praha-Troja Tábor Nymburk Praha 12 Praha-Lysolaje Pardubice Praha-Dolní Chabry Česká Lípa Rakovník Praha-Nebušice Hlavní město Praha Vsetín Jablonec nad Nisou Hodonín Praha 2 Praha-Lochkov Praha-Přední Kopanina Praha-Řeporyje Žďár nad Sázavou Brno-město Český Krumlov Praha 18 Praha 13 Nový Jičín Opava Písek Olomouc Kladno Hradec Králové Praha-Březiněves Praha-Petrovice Praha-Křeslice Praha-Zbraslav Praha 17 Jičín Praha 19 Praha 7 Domažlice Jindřichův Hradec Litoměřice Plzeň-sever Vyškov Plzeň-jih Most Teplice Praha-Slivenec Praha-Suchdol Praha-Zličín Trutnov Znojmo Zlín Chrudim Náchod Praha-Vinoř Praha 4 Plzeň-město Praha 15 Jihlava Praha-Dolní Počernice Praha-Kunratice Uherské Hradiště Tachov Praha-Běchovice Praha-Nedvězí Praha 16 Praha-Dolní Měcholupy Kroměříž Praha-Kolovraty Strakonice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Babylon

Levná dlažba Babylon

Dlažba Babylon

Zámkové dlažby Babylon

Zámkové betonové dlažby Babylon

Zámková dlažba Babylon

Betonové dlažby Babylon

Betonová dlažba Babylon

Zdící prvky Babylon

Dlažby II jakosti Babylon

Dlažba II jakosti Babylon

Plošné dlažby Babylon