„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Babylon

Nové produkty Babylon

Dlažby a obrubníky Babylon

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Babylon

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Babylon

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Babylon

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Babylon

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Babylon, Levná dlažba Babylon, Dlažba Babylon, Zámkové dlažby Babylon, Zámkové dlažba Babylon, Betonové dlažby Babylon, Betonová dlažba Babylon, Zdící prvky Babylon, Dlažby II jakosti Babylon, Dlažba II jakosti Babylon, Plošné dlažby Babylon, Plošná dlažba


Další města:

Praha 19 Klatovy Praha-Březiněves České Budějovice Semily Praha-Klánovice Brno-venkov Praha-Vinoř Praha-Čakovice Mladá Boleslav Praha-Dolní Chabry Praha 16 Praha-Slivenec Domažlice Jeseník Znojmo Praha-východ Praha-Zličín Třebíč Praha-Koloděje Plzeň-sever Plzeň-město Praha-Běchovice Praha 17 Jihlava Jindřichův Hradec Chomutov Šumperk Chrudim Vyškov Děčín Praha-Ďáblice Litoměřice Praha 3 Písek Praha-Petrovice Opava Česká Lípa Praha-Lochkov Prachatice Praha 10 Kladno Praha-Kolovraty Nymburk Hradec Králové Praha-Přední Kopanina Praha-Satalice Tachov Ostrava-město Prostějov Praha-Suchdol Praha 8 Praha 4 Praha-Královice Přerov Tábor Praha 1 Praha-Dubeč Trutnov Havlíčkův Brod Praha-Újezd Kroměříž Sokolov Praha-Štěrboholy Praha 12 Břeclav Uherské Hradiště Rychnov nad Kněžnou Pelhřimov Praha 11 Praha 18 Praha-Šeberov Beroun Olomouc Ústí nad Labem Vsetín Pardubice Příbram Praha-Dolní Měcholupy Bruntál Praha 2 Frýdek-Místek Nový Jičín Blansko Louny Praha-Dolní Počernice Most Praha 9 Praha-Libuš Praha 22 Praha-Zbraslav Praha 21 Praha-Nedvězí Svitavy Praha-Benice Ústí nad Orlicí Praha-Nebušice Praha 7 Teplice Karviná ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Babylon

Levná dlažba Babylon

Dlažba Babylon

Zámkové dlažby Babylon

Zámkové betonové dlažby Babylon

Zámková dlažba Babylon

Betonové dlažby Babylon

Betonová dlažba Babylon

Zdící prvky Babylon

Dlažby II jakosti Babylon

Dlažba II jakosti Babylon

Plošné dlažby Babylon