„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Babylon

Nové produkty Babylon

Dlažby a obrubníky Babylon

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Babylon

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Babylon

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Babylon

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Babylon

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Babylon, Levná dlažba Babylon, Dlažba Babylon, Zámkové dlažby Babylon, Zámkové dlažba Babylon, Betonové dlažby Babylon, Betonová dlažba Babylon, Zdící prvky Babylon, Dlažby II jakosti Babylon, Dlažba II jakosti Babylon, Plošné dlažby Babylon, Plošná dlažba


Další města:

Český Krumlov Praha-Dubeč Břeclav Olomouc Rychnov nad Kněžnou Karlovy Vary Česká Lípa Praha-Dolní Měcholupy Praha 7 Tábor Praha-Štěrboholy Kutná Hora Nový Jičín Chrudim Plzeň-sever Karviná Praha-Velká Chuchle Praha-Lochkov Litoměřice Praha-Klánovice Praha 1 Mělník Benešov Brno-venkov Praha-Ďáblice Liberec Trutnov Teplice Praha-Kunratice Praha-Benice Praha 9 Přerov Praha-Přední Kopanina Brno-město Praha 16 Znojmo Praha-Suchdol Jihlava Žďár nad Sázavou Vyškov Praha-Nedvězí Praha 15 Praha 19 Praha 17 Hradec Králové Most Praha-západ Louny Jindřichův Hradec Praha-Křeslice Bruntál Klatovy Praha-Běchovice Šumperk Tachov České Budějovice Praha 21 Hlavní město Praha Děčín Hodonín Praha-Zbraslav Třebíč Praha 3 Ostrava-město Praha 6 Strakonice Praha-Nebušice Uherské Hradiště Praha-Satalice Ústí nad Orlicí Praha 22 Praha-Zličín Praha-Újezd Sokolov Praha-Troja Blansko Ústí nad Labem Svitavy Praha-východ Cheb Praha-Řeporyje Domažlice Kolín Beroun Praha-Dolní Počernice Kroměříž Praha 10 Praha-Koloděje Rokycany Prachatice Jičín Kladno Praha 14 Rakovník Praha 12 Vsetín Mladá Boleslav Praha-Slivenec Zlín Praha 13 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Babylon

Levná dlažba Babylon

Dlažba Babylon

Zámkové dlažby Babylon

Zámkové betonové dlažby Babylon

Zámková dlažba Babylon

Betonové dlažby Babylon

Betonová dlažba Babylon

Zdící prvky Babylon

Dlažby II jakosti Babylon

Dlažba II jakosti Babylon

Plošné dlažby Babylon