„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Alojzov

Nové produkty Alojzov

Dlažby a obrubníky Alojzov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Alojzov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Alojzov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Alojzov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Alojzov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Alojzov, Levná dlažba Alojzov, Dlažba Alojzov, Zámkové dlažby Alojzov, Zámkové dlažba Alojzov, Betonové dlažby Alojzov, Betonová dlažba Alojzov, Zdící prvky Alojzov, Dlažby II jakosti Alojzov, Dlažba II jakosti Alojzov, Plošné dlažby Alojzov, Plošná dlažba


Další města:

Hlavní město Praha Beroun Praha 5 Praha-Dolní Počernice Prostějov Praha 12 Nymburk Praha-Lipence Praha-Dolní Chabry Rychnov nad Kněžnou Praha-Benice Most Jeseník Trutnov Praha 8 Praha-Klánovice Česká Lípa Prachatice Vsetín Pelhřimov Praha 9 Kolín Praha 20 Praha-Slivenec Třebíč Praha-Nebušice České Budějovice Karviná Cheb Náchod Hodonín Olomouc Praha-Nedvězí Plzeň-město Přerov Jindřichův Hradec Český Krumlov Praha-Běchovice Praha-Šeberov Mělník Litoměřice Praha-Velká Chuchle Sokolov Praha 3 Praha-Suchdol Blansko Jablonec nad Nisou Praha 15 Hradec Králové Domažlice Jičín Benešov Semily Praha-Březiněves Louny Praha-Dolní Měcholupy Praha 7 Plzeň-jih Břeclav Bruntál Brno-venkov Praha 21 Praha-Kolovraty Ústí nad Labem Praha-Královice Rakovník Praha-Štěrboholy Mladá Boleslav Pardubice Praha 16 Praha-Kunratice Praha-Přední Kopanina Uherské Hradiště Praha-Ďáblice Nový Jičín Praha-západ Havlíčkův Brod Kroměříž Praha-Petrovice Tábor Klatovy Chrudim Karlovy Vary Teplice Praha 17 Svitavy Praha-Troja Písek Praha 6 Plzeň-sever Praha 2 Praha 1 Praha-Zbraslav Frýdek-Místek Praha 14 Příbram Praha-Libuš Strakonice Brno-město Zlín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Alojzov

Levná dlažba Alojzov

Dlažba Alojzov

Zámkové dlažby Alojzov

Zámkové betonové dlažby Alojzov

Zámková dlažba Alojzov

Betonové dlažby Alojzov

Betonová dlažba Alojzov

Zdící prvky Alojzov

Dlažby II jakosti Alojzov

Dlažba II jakosti Alojzov

Plošné dlažby Alojzov