„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Alojzov

Nové produkty Alojzov

Dlažby a obrubníky Alojzov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Alojzov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Alojzov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Alojzov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Alojzov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Alojzov, Levná dlažba Alojzov, Dlažba Alojzov, Zámkové dlažby Alojzov, Zámkové dlažba Alojzov, Betonové dlažby Alojzov, Betonová dlažba Alojzov, Zdící prvky Alojzov, Dlažby II jakosti Alojzov, Dlažba II jakosti Alojzov, Plošné dlažby Alojzov, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-město Praha-Běchovice Praha-Velká Chuchle Praha-Slivenec Nový Jičín Rakovník Vsetín Ústí nad Orlicí Praha-Nedvězí Praha-Březiněves Praha 22 Havlíčkův Brod Praha-Štěrboholy Praha-východ Břeclav Klatovy Jihlava Kolín Praha 15 Jindřichův Hradec Praha 9 Praha-Dubeč Domažlice Ústí nad Labem Semily Děčín Praha 20 Uherské Hradiště Brno-venkov Praha-Klánovice České Budějovice Praha-Ďáblice Přerov Praha 13 Praha 11 Mladá Boleslav Praha 7 Praha 10 Jeseník Hodonín Praha 21 Česká Lípa Zlín Jičín Praha 19 Praha-Kunratice Svitavy Praha 1 Nymburk Praha 12 Liberec Praha-Královice Znojmo Hradec Králové Most Louny Praha 3 Opava Praha-Újezd Praha 17 Praha-Koloděje Kladno Ostrava-město Vyškov Cheb Písek Praha-Dolní Měcholupy Praha 5 Praha-Čakovice Jablonec nad Nisou Blansko Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Počernice Praha 6 Pardubice Litoměřice Karviná Praha 8 Praha-Libuš Praha-Zbraslav Frýdek-Místek Praha-Benice Karlovy Vary Praha-Dolní Chabry Praha-Petrovice Rychnov nad Kněžnou Prostějov Plzeň-sever Chomutov Praha-Lochkov Praha-Křeslice Praha-Vinoř Tachov Šumperk Český Krumlov Praha-Troja Olomouc Praha-Zličín Praha-Kolovraty Praha-Satalice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Alojzov

Levná dlažba Alojzov

Dlažba Alojzov

Zámkové dlažby Alojzov

Zámkové betonové dlažby Alojzov

Zámková dlažba Alojzov

Betonové dlažby Alojzov

Betonová dlažba Alojzov

Zdící prvky Alojzov

Dlažby II jakosti Alojzov

Dlažba II jakosti Alojzov

Plošné dlažby Alojzov