„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Alojzov

Nové produkty Alojzov

Dlažby a obrubníky Alojzov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Alojzov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Alojzov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Alojzov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Alojzov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Alojzov, Levná dlažba Alojzov, Dlažba Alojzov, Zámkové dlažby Alojzov, Zámkové dlažba Alojzov, Betonové dlažby Alojzov, Betonová dlažba Alojzov, Zdící prvky Alojzov, Dlažby II jakosti Alojzov, Dlažba II jakosti Alojzov, Plošné dlažby Alojzov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Ďáblice Vsetín Nový Jičín Praha 6 Klatovy Opava Olomouc Praha 2 Praha-Dolní Chabry Znojmo Svitavy Praha-Benice Jindřichův Hradec Praha-Lochkov Mělník Hlavní město Praha Cheb Litoměřice Praha-Slivenec Praha-Štěrboholy Rakovník Praha 10 Liberec Praha-Nebušice Karviná České Budějovice Praha-Královice Praha-východ Beroun Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Počernice Praha-Klánovice Praha 13 Praha-Křeslice Nymburk Příbram Praha-západ Praha-Újezd Praha 5 Karlovy Vary Praha-Kolovraty Praha 9 Praha-Vinoř Havlíčkův Brod Náchod Prachatice Praha 1 Praha 7 Pelhřimov Praha-Troja Semily Sokolov Hodonín Plzeň-sever Frýdek-Místek Praha-Koloděje Praha-Běchovice Teplice Mladá Boleslav Praha-Březiněves Benešov Přerov Trutnov Strakonice Česká Lípa Děčín Praha-Petrovice Rychnov nad Kněžnou Chomutov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Šeberov Praha 16 Praha 22 Praha-Kunratice Ostrava-město Kladno Tachov Praha-Zličín Praha 21 Bruntál Praha-Dubeč Praha 19 Blansko Praha 15 Praha-Čakovice Český Krumlov Pardubice Praha 8 Zlín Plzeň-jih Tábor Praha 17 Jablonec nad Nisou Jihlava Praha-Lysolaje Plzeň-město Brno-město Domažlice Kolín Most ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Alojzov

Levná dlažba Alojzov

Dlažba Alojzov

Zámkové dlažby Alojzov

Zámkové betonové dlažby Alojzov

Zámková dlažba Alojzov

Betonové dlažby Alojzov

Betonová dlažba Alojzov

Zdící prvky Alojzov

Dlažby II jakosti Alojzov

Dlažba II jakosti Alojzov

Plošné dlažby Alojzov