„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Alojzov

Nové produkty Alojzov

Dlažby a obrubníky Alojzov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Alojzov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Alojzov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Alojzov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Alojzov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Alojzov, Levná dlažba Alojzov, Dlažba Alojzov, Zámkové dlažby Alojzov, Zámkové dlažba Alojzov, Betonové dlažby Alojzov, Betonová dlažba Alojzov, Zdící prvky Alojzov, Dlažby II jakosti Alojzov, Dlažba II jakosti Alojzov, Plošné dlažby Alojzov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 3 Plzeň-město Blansko Praha-Čakovice Uherské Hradiště Praha 20 Praha 15 Prostějov Děčín Praha-Přední Kopanina Praha-Nebušice Jeseník Strakonice Praha 4 Zlín Karlovy Vary Písek Praha-Satalice Chrudim Praha 1 Praha-Lysolaje Kutná Hora Praha 6 Praha-Libuš Praha-Vinoř Příbram Praha-Štěrboholy Chomutov Přerov Frýdek-Místek Pardubice Praha-Lochkov Prachatice Tachov Olomouc Praha-Řeporyje Praha-Královice Karviná Sokolov Ústí nad Labem Praha 16 Kolín Jičín Praha-západ Praha 17 Praha 8 Svitavy Praha-Dubeč Havlíčkův Brod Praha-Křeslice Semily Praha-Kolovraty Praha-Lipence Kladno Praha 7 Praha-Petrovice Praha-Velká Chuchle Brno-město Mladá Boleslav Jindřichův Hradec Bruntál Praha-Běchovice Praha-Březiněves Praha 11 Praha 9 Praha-Zličín Praha-Koloděje Cheb Praha 5 Klatovy Plzeň-sever České Budějovice Tábor Česká Lípa Praha-Dolní Měcholupy Praha 19 Praha 2 Hlavní město Praha Plzeň-jih Praha-Dolní Chabry Rakovník Hodonín Náchod Nymburk Břeclav Most Praha 13 Jihlava Praha 21 Jablonec nad Nisou Trutnov Pelhřimov Beroun Praha 18 Ostrava-město Praha-Klánovice Praha-Troja Vyškov Praha-Ďáblice Žďár nad Sázavou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Alojzov

Levná dlažba Alojzov

Dlažba Alojzov

Zámkové dlažby Alojzov

Zámkové betonové dlažby Alojzov

Zámková dlažba Alojzov

Betonové dlažby Alojzov

Betonová dlažba Alojzov

Zdící prvky Alojzov

Dlažby II jakosti Alojzov

Dlažba II jakosti Alojzov

Plošné dlažby Alojzov