„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Alojzov

Nové produkty Alojzov

Dlažby a obrubníky Alojzov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Alojzov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Alojzov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Alojzov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Alojzov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Alojzov, Levná dlažba Alojzov, Dlažba Alojzov, Zámkové dlažby Alojzov, Zámkové dlažba Alojzov, Betonové dlažby Alojzov, Betonová dlažba Alojzov, Zdící prvky Alojzov, Dlažby II jakosti Alojzov, Dlažba II jakosti Alojzov, Plošné dlažby Alojzov, Plošná dlažba


Další města:

Jičín Praha 22 Rychnov nad Kněžnou Jablonec nad Nisou Praha 18 Plzeň-sever Třebíč Chomutov Strakonice Český Krumlov Praha-Libuš Praha-Troja Jihlava Pardubice Klatovy Praha-Kolovraty Praha-Zličín Opava Louny Praha 10 Ústí nad Orlicí Litoměřice Praha-Velká Chuchle Svitavy Příbram Praha-Petrovice Kolín Praha 11 Benešov Praha 20 Vyškov Žďár nad Sázavou Praha-Nebušice Kroměříž Praha 8 Šumperk Praha-Lysolaje Most Hlavní město Praha Trutnov Teplice Praha 7 Praha-Koloděje Znojmo Praha 9 Praha 21 Brno-město Praha-Nedvězí Břeclav Zlín Písek Plzeň-město Rokycany Praha-Křeslice Praha-Satalice Praha 6 Praha-Suchdol Prostějov Praha-západ Tachov Frýdek-Místek Olomouc Liberec České Budějovice Praha-Benice Ústí nad Labem Semily Mělník Hodonín Pelhřimov Praha-Dolní Chabry Bruntál Cheb Uherské Hradiště Plzeň-jih Tábor Jindřichův Hradec Praha-Štěrboholy Praha 2 Praha-Ďáblice Praha 14 Praha 5 Sokolov Praha 12 Praha-Újezd Rakovník Praha-Lochkov Praha 13 Praha-Zbraslav Brno-venkov Praha-Slivenec Jeseník Praha 17 Praha-Královice Praha-Lipence Vsetín Praha-Klánovice Praha-Řeporyje Přerov Domažlice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Alojzov

Levná dlažba Alojzov

Dlažba Alojzov

Zámkové dlažby Alojzov

Zámkové betonové dlažby Alojzov

Zámková dlažba Alojzov

Betonové dlažby Alojzov

Betonová dlažba Alojzov

Zdící prvky Alojzov

Dlažby II jakosti Alojzov

Dlažba II jakosti Alojzov

Plošné dlažby Alojzov