„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Alojzov

Nové produkty Alojzov

Dlažby a obrubníky Alojzov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Alojzov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Alojzov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Alojzov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Alojzov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Alojzov, Levná dlažba Alojzov, Dlažba Alojzov, Zámkové dlažby Alojzov, Zámkové dlažba Alojzov, Betonové dlažby Alojzov, Betonová dlažba Alojzov, Zdící prvky Alojzov, Dlažby II jakosti Alojzov, Dlažba II jakosti Alojzov, Plošné dlažby Alojzov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lochkov Ostrava-město Trutnov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Benice Praha-Dubeč Teplice Pelhřimov Praha 12 Znojmo Praha-Březiněves Klatovy Náchod Opava Praha 19 Praha-Kunratice Zlín Hodonín Praha 8 Praha-Vinoř Česká Lípa Šumperk Bruntál Benešov Ústí nad Labem Most Havlíčkův Brod Louny Praha 11 Hlavní město Praha Praha-Újezd Jindřichův Hradec Ústí nad Orlicí Praha-Královice Praha 1 Karlovy Vary Kladno Praha 5 Jablonec nad Nisou Praha-Ďáblice Jičín Praha-Čakovice Praha-Satalice Praha-Zličín Praha 14 Praha-Běchovice Praha-Řeporyje Praha-Petrovice Praha 2 Praha-Dolní Počernice Olomouc Tábor Praha 17 Děčín Praha-Štěrboholy Praha-Koloděje Prachatice Praha-Přední Kopanina Chrudim Praha 16 Břeclav Praha-Troja Svitavy České Budějovice Praha 7 Rokycany Praha-Velká Chuchle Tachov Žďár nad Sázavou Písek Praha-Slivenec Cheb Praha-Dolní Chabry Liberec Praha-Nebušice Praha-Libuš Praha-Šeberov Přerov Kutná Hora Sokolov Příbram Praha 18 Praha 22 Vyškov Praha 13 Rakovník Praha-Lysolaje Praha 15 Blansko Mělník Praha-Kolovraty Český Krumlov Chomutov Nový Jičín Praha-Lipence Praha-východ Litoměřice Mladá Boleslav Plzeň-jih Praha 20 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Alojzov

Levná dlažba Alojzov

Dlažba Alojzov

Zámkové dlažby Alojzov

Zámkové betonové dlažby Alojzov

Zámková dlažba Alojzov

Betonové dlažby Alojzov

Betonová dlažba Alojzov

Zdící prvky Alojzov

Dlažby II jakosti Alojzov

Dlažba II jakosti Alojzov

Plošné dlažby Alojzov