„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Alojzov

Nové produkty Alojzov

Dlažby a obrubníky Alojzov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Alojzov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Alojzov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Alojzov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Alojzov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Alojzov, Levná dlažba Alojzov, Dlažba Alojzov, Zámkové dlažby Alojzov, Zámkové dlažba Alojzov, Betonové dlažby Alojzov, Betonová dlažba Alojzov, Zdící prvky Alojzov, Dlažby II jakosti Alojzov, Dlažba II jakosti Alojzov, Plošné dlažby Alojzov, Plošná dlažba


Další města:

Vyškov Kladno Semily Praha-Libuš Praha 8 Praha-Kunratice Teplice Praha-Řeporyje Praha-Přední Kopanina Praha-Satalice Svitavy Praha-Březiněves Praha-Petrovice Praha 11 Praha-Zbraslav Blansko Česká Lípa Hodonín Praha 19 Praha-Slivenec Praha-Královice Rychnov nad Kněžnou Praha 10 Opava Zlín Praha-Šeberov Ostrava-město Pardubice Praha 7 České Budějovice Šumperk Jablonec nad Nisou Praha-Štěrboholy Břeclav Mladá Boleslav Chrudim Praha-Nebušice Praha 16 Děčín Ústí nad Orlicí Nový Jičín Strakonice Kutná Hora Klatovy Tábor Benešov Praha 6 Praha-Vinoř Beroun Praha-Klánovice Znojmo Praha 14 Trutnov Brno-venkov Přerov Praha 21 Karlovy Vary Praha 18 Liberec Olomouc Praha 2 Praha-Dolní Počernice Louny Brno-město Praha 5 Praha-východ Most Praha-Dolní Měcholupy Praha-Běchovice Praha-Velká Chuchle Hlavní město Praha Praha 9 Praha-Suchdol Sokolov Jihlava Praha-Zličín Praha 1 Praha 3 Karviná Třebíč Ústí nad Labem Praha-Koloděje Praha-Čakovice Vsetín Uherské Hradiště Praha-Dolní Chabry Praha 17 Praha 4 Kolín Praha 13 Praha-Troja Praha-Křeslice Frýdek-Místek Praha-Újezd Plzeň-město Prostějov Praha-Dubeč Rokycany Praha 20 Jeseník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Alojzov

Levná dlažba Alojzov

Dlažba Alojzov

Zámkové dlažby Alojzov

Zámkové betonové dlažby Alojzov

Zámková dlažba Alojzov

Betonové dlažby Alojzov

Betonová dlažba Alojzov

Zdící prvky Alojzov

Dlažby II jakosti Alojzov

Dlažba II jakosti Alojzov

Plošné dlažby Alojzov