„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Alojzov

Nové produkty Alojzov

Dlažby a obrubníky Alojzov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Alojzov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Alojzov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Alojzov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Alojzov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Alojzov, Levná dlažba Alojzov, Dlažba Alojzov, Zámkové dlažby Alojzov, Zámkové dlažba Alojzov, Betonové dlažby Alojzov, Betonová dlažba Alojzov, Zdící prvky Alojzov, Dlažby II jakosti Alojzov, Dlažba II jakosti Alojzov, Plošné dlažby Alojzov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kolovraty Praha 21 Praha-Šeberov Tachov Karviná Opava Vsetín Zlín Náchod Hodonín Most Praha-Královice Praha 17 Praha 18 Praha-Libuš Praha 16 Vyškov Havlíčkův Brod Praha-západ Kolín Praha-Lochkov Jeseník Pelhřimov Praha-Dolní Měcholupy Praha 19 České Budějovice Semily Praha-Vinoř Břeclav Praha-východ Rychnov nad Kněžnou Benešov Praha-Ďáblice Cheb Praha-Čakovice Jablonec nad Nisou Praha-Lipence Česká Lípa Praha 22 Praha-Koloděje Plzeň-jih Svitavy Praha-Štěrboholy Praha-Křeslice Louny Ostrava-město Hradec Králové Frýdek-Místek Žďár nad Sázavou Znojmo Praha-Dolní Chabry Ústí nad Labem Praha-Kunratice Šumperk Praha-Benice Mladá Boleslav Litoměřice Praha 14 Rakovník Praha-Nedvězí Beroun Tábor Praha 15 Nový Jičín Brno-venkov Praha-Slivenec Praha 3 Blansko Praha 12 Praha-Satalice Praha 9 Mělník Český Krumlov Praha-Nebušice Praha-Troja Praha 20 Praha-Zličín Liberec Olomouc Nymburk Praha 13 Praha 6 Rokycany Praha 2 Ústí nad Orlicí Plzeň-město Praha-Petrovice Teplice Praha-Zbraslav Brno-město Kroměříž Praha 8 Praha 4 Prostějov Trutnov Jihlava Praha-Dolní Počernice Praha 1 Praha 5 Praha-Březiněves ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Alojzov

Levná dlažba Alojzov

Dlažba Alojzov

Zámkové dlažby Alojzov

Zámkové betonové dlažby Alojzov

Zámková dlažba Alojzov

Betonové dlažby Alojzov

Betonová dlažba Alojzov

Zdící prvky Alojzov

Dlažby II jakosti Alojzov

Dlažba II jakosti Alojzov

Plošné dlažby Alojzov