„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Alojzov

Nové produkty Alojzov

Dlažby a obrubníky Alojzov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Alojzov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Alojzov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Alojzov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Alojzov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Alojzov, Levná dlažba Alojzov, Dlažba Alojzov, Zámkové dlažby Alojzov, Zámkové dlažba Alojzov, Betonové dlažby Alojzov, Betonová dlažba Alojzov, Zdící prvky Alojzov, Dlažby II jakosti Alojzov, Dlažba II jakosti Alojzov, Plošné dlažby Alojzov, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Chomutov Hodonín Opava Český Krumlov Plzeň-jih Praha-Ďáblice Praha-Benice Praha 4 Praha-Dubeč Brno-venkov Vyškov Praha 17 Praha-Šeberov Bruntál Praha 10 Nový Jičín Praha-Přední Kopanina Kroměříž Praha-Březiněves Praha-Zbraslav Praha-Lysolaje Praha 2 Praha-Suchdol Blansko Praha-Koloděje Praha-Satalice Praha-Kolovraty Praha-Lipence Jihlava Praha 22 Benešov Mělník Děčín Pardubice Praha 15 Příbram Praha-Klánovice Louny Hlavní město Praha Šumperk Kolín Praha 18 Rakovník Prachatice Praha-Vinoř Plzeň-město Praha 3 Karviná Praha 5 Klatovy Praha-Lochkov Brno-město Praha 16 Praha-Nedvězí Kutná Hora Praha-Dolní Počernice Praha 13 Znojmo Ústí nad Orlicí Praha 19 Praha 12 Jindřichův Hradec Praha-západ Nymburk České Budějovice Litoměřice Praha-Královice Praha-Čakovice Uherské Hradiště Praha-Troja Karlovy Vary Olomouc Kladno Sokolov Rychnov nad Kněžnou Rokycany Trutnov Svitavy Přerov Most Domažlice Liberec Náchod Praha-Kunratice Jablonec nad Nisou Praha-Libuš Praha 6 Cheb Praha 21 Praha 20 Jeseník Písek Pelhřimov Teplice Vsetín Praha-Petrovice Praha-Újezd Strakonice Praha 14 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Alojzov

Levná dlažba Alojzov

Dlažba Alojzov

Zámkové dlažby Alojzov

Zámkové betonové dlažby Alojzov

Zámková dlažba Alojzov

Betonové dlažby Alojzov

Betonová dlažba Alojzov

Zdící prvky Alojzov

Dlažby II jakosti Alojzov

Dlažba II jakosti Alojzov

Plošné dlažby Alojzov