„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Alojzov

Nové produkty Alojzov

Dlažby a obrubníky Alojzov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Alojzov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Alojzov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Alojzov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Alojzov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Alojzov, Levná dlažba Alojzov, Dlažba Alojzov, Zámkové dlažby Alojzov, Zámkové dlažba Alojzov, Betonové dlažby Alojzov, Betonová dlažba Alojzov, Zdící prvky Alojzov, Dlažby II jakosti Alojzov, Dlažba II jakosti Alojzov, Plošné dlažby Alojzov, Plošná dlažba


Další města:

Litoměřice Hradec Králové Teplice Domažlice Sokolov Praha-Velká Chuchle Praha 11 Cheb Praha-Královice Praha-západ Praha-Lysolaje Náchod Jablonec nad Nisou Strakonice Mladá Boleslav Praha 2 Praha-Benice Kroměříž Praha-Klánovice Vsetín Rakovník Kladno Žďár nad Sázavou Bruntál Praha-Kunratice Ústí nad Labem Praha 9 Praha-Řeporyje Praha-Dolní Počernice Praha-Lochkov Praha 22 Znojmo Kutná Hora Karlovy Vary Praha 12 Semily Praha-Dolní Měcholupy Chomutov Zlín Jeseník Přerov Praha-Zličín Praha 13 Brno-venkov Rokycany Praha-Satalice Praha-Troja Most Praha-Dubeč Praha 1 Praha-východ Pelhřimov Praha-Zbraslav Praha-Dolní Chabry Jihlava Frýdek-Místek Praha-Újezd Vyškov Plzeň-jih Prostějov Praha-Libuš Karviná Praha 5 Písek Plzeň-město Praha 7 Praha 17 Pardubice Praha 21 Šumperk Hodonín Svitavy Ústí nad Orlicí Benešov Ostrava-město Jindřichův Hradec Praha 16 České Budějovice Praha-Šeberov Plzeň-sever Třebíč Praha-Ďáblice Praha 6 Praha-Nebušice Liberec Brno-město Tábor Kolín Břeclav Praha-Přední Kopanina Klatovy Praha 10 Praha-Koloděje Jičín Příbram Praha-Suchdol Český Krumlov Prachatice Mělník Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Alojzov

Levná dlažba Alojzov

Dlažba Alojzov

Zámkové dlažby Alojzov

Zámkové betonové dlažby Alojzov

Zámková dlažba Alojzov

Betonové dlažby Alojzov

Betonová dlažba Alojzov

Zdící prvky Alojzov

Dlažby II jakosti Alojzov

Dlažba II jakosti Alojzov

Plošné dlažby Alojzov