„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Alojzov

Nové produkty Alojzov

Dlažby a obrubníky Alojzov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Alojzov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Alojzov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Alojzov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Alojzov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Alojzov, Levná dlažba Alojzov, Dlažba Alojzov, Zámkové dlažby Alojzov, Zámkové dlažba Alojzov, Betonové dlažby Alojzov, Betonová dlažba Alojzov, Zdící prvky Alojzov, Dlažby II jakosti Alojzov, Dlažba II jakosti Alojzov, Plošné dlažby Alojzov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 18 Mladá Boleslav České Budějovice Praha 20 Praha-Lysolaje Praha 22 Jindřichův Hradec Praha-Dolní Měcholupy Praha 8 Praha-Benice Kolín Havlíčkův Brod Praha 10 Praha 5 Most Praha-Troja Plzeň-sever Bruntál Olomouc Beroun Praha-Libuš Praha-Ďáblice Jihlava Praha 9 Prostějov Strakonice Brno-venkov Praha-Lochkov Rokycany Česká Lípa Chrudim Praha 21 Praha-Petrovice Kutná Hora Praha-Březiněves Český Krumlov Kroměříž Vyškov Mělník Hodonín Rakovník Tábor Praha 16 Praha-Satalice Praha 2 Praha 13 Praha-Lipence Praha-Řeporyje Opava Ostrava-město Praha 7 Praha 17 Praha 15 Praha-východ Blansko Pelhřimov Plzeň-jih Praha-Zličín Praha-Koloděje Praha 11 Praha-Klánovice Jeseník Trutnov Hlavní město Praha Praha-Slivenec Teplice Frýdek-Místek Praha 3 Praha 4 Ústí nad Orlicí Břeclav Třebíč Praha-Dolní Počernice Praha-Šeberov Nymburk Praha-Nebušice Brno-město Hradec Králové Nový Jičín Praha-západ Praha-Suchdol Praha-Dubeč Kladno Benešov Děčín Praha-Křeslice Klatovy Praha 1 Zlín Příbram Jičín Pardubice Písek Praha-Běchovice Karlovy Vary Cheb Praha-Nedvězí Chomutov Praha-Přední Kopanina Praha-Kunratice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Alojzov

Levná dlažba Alojzov

Dlažba Alojzov

Zámkové dlažby Alojzov

Zámkové betonové dlažby Alojzov

Zámková dlažba Alojzov

Betonové dlažby Alojzov

Betonová dlažba Alojzov

Zdící prvky Alojzov

Dlažby II jakosti Alojzov

Dlažba II jakosti Alojzov

Plošné dlažby Alojzov