„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Babice

Nové produkty Babice

Dlažby a obrubníky Babice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Babice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Babice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Babice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Babice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Babice, Levná dlažba Babice, Dlažba Babice, Zámkové dlažby Babice, Zámkové dlažba Babice, Betonové dlažby Babice, Betonová dlažba Babice, Zdící prvky Babice, Dlažby II jakosti Babice, Dlažba II jakosti Babice, Plošné dlažby Babice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 1 Praha 7 Plzeň-sever Mladá Boleslav Rokycany Praha-Kolovraty Kroměříž Strakonice Kladno Praha 3 Přerov Praha 15 Praha 21 Bruntál Olomouc Vyškov Hlavní město Praha Praha 16 Hodonín Chrudim Praha-Křeslice Tachov Praha-Lysolaje Frýdek-Místek Praha-Královice Uherské Hradiště Praha-Čakovice Svitavy Praha 22 Benešov Jeseník Praha-Koloděje Karlovy Vary Náchod Praha-Libuš Praha-Šeberov Příbram Praha-Kunratice Sokolov Praha-Újezd Praha-Benice Karviná Praha 11 Liberec Praha-Satalice Praha 10 Praha-západ Praha-Dolní Počernice Písek Praha-Řeporyje Prachatice Louny Vsetín Teplice Praha-Lipence Praha-Dolní Chabry Praha-Nedvězí Brno-venkov Jihlava Domažlice Praha-Lochkov Rychnov nad Kněžnou Litoměřice Zlín Praha-Štěrboholy Cheb Břeclav Blansko Praha 19 Praha-Dolní Měcholupy Hradec Králové Trutnov Třebíč Pelhřimov Praha 13 Plzeň-město Praha-Velká Chuchle Praha 4 Nový Jičín Praha-Petrovice Ústí nad Labem Český Krumlov Jičín Praha 17 Praha-Nebušice Nymburk Praha-Dubeč Praha-Ďáblice Chomutov Praha-Přední Kopanina Praha-Zbraslav Praha-Zličín Tábor Praha 18 Praha-východ Žďár nad Sázavou Praha 6 Prostějov Beroun Praha 8 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Babice

Levná dlažba Babice

Dlažba Babice

Zámkové dlažby Babice

Zámkové betonové dlažby Babice

Zámková dlažba Babice

Betonové dlažby Babice

Betonová dlažba Babice

Zdící prvky Babice

Dlažby II jakosti Babice

Dlažba II jakosti Babice

Plošné dlažby Babice