„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Babice

Nové produkty Babice

Dlažby a obrubníky Babice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Babice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Babice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Babice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Babice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Babice, Levná dlažba Babice, Dlažba Babice, Zámkové dlažby Babice, Zámkové dlažba Babice, Betonové dlažby Babice, Betonová dlažba Babice, Zdící prvky Babice, Dlažby II jakosti Babice, Dlažba II jakosti Babice, Plošné dlažby Babice, Plošná dlažba


Další města:

Nymburk Praha 10 Jindřichův Hradec Brno-město Frýdek-Místek Nový Jičín Praha 4 Praha 22 Praha-Královice Praha 19 Opava Šumperk Praha-Dolní Počernice Most Praha 8 Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Chabry Žďár nad Sázavou Praha-Štěrboholy Praha 6 Jeseník Karlovy Vary Praha 12 Kolín Břeclav Praha-Nebušice Pardubice Praha 17 Teplice Beroun Praha-Libuš Hradec Králové Semily Plzeň-město Praha-Troja Příbram Trutnov Klatovy Praha-Slivenec Praha 7 Praha-Ďáblice Tábor Karviná Rokycany Praha-Suchdol Svitavy Praha-Zbraslav Praha-Vinoř Praha 9 Děčín Mladá Boleslav Praha-východ Liberec Rakovník Praha 3 Praha-Koloděje Plzeň-jih Praha 11 Praha-Klánovice Zlín Litoměřice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nedvězí Havlíčkův Brod Praha 20 Olomouc Uherské Hradiště Praha 1 Pelhřimov Praha 2 České Budějovice Praha 18 Praha-Lysolaje Ústí nad Orlicí Praha-Křeslice Ostrava-město Cheb Kroměříž Hodonín Znojmo Domažlice Kutná Hora Praha-Petrovice Strakonice Plzeň-sever Bruntál Praha-Benice Chrudim Český Krumlov Vyškov Mělník Praha 13 Hlavní město Praha Praha-Přední Kopanina Praha-Satalice Praha-Zličín Praha-Běchovice Praha 15 Praha-Řeporyje Písek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Babice

Levná dlažba Babice

Dlažba Babice

Zámkové dlažby Babice

Zámkové betonové dlažby Babice

Zámková dlažba Babice

Betonové dlažby Babice

Betonová dlažba Babice

Zdící prvky Babice

Dlažby II jakosti Babice

Dlažba II jakosti Babice

Plošné dlažby Babice