„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Babice

Nové produkty Babice

Dlažby a obrubníky Babice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Babice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Babice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Babice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Babice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Babice, Levná dlažba Babice, Dlažba Babice, Zámkové dlažby Babice, Zámkové dlažba Babice, Betonové dlažby Babice, Betonová dlažba Babice, Zdící prvky Babice, Dlažby II jakosti Babice, Dlažba II jakosti Babice, Plošné dlažby Babice, Plošná dlažba


Další města:

Liberec Chomutov Praha 1 Karviná Litoměřice Praha-Velká Chuchle Přerov Praha-Královice Praha-Kolovraty Benešov Praha-Dubeč Česká Lípa Praha-Koloděje Praha-Lysolaje Praha-Křeslice Mělník Praha-Benice Jeseník Plzeň-město Praha-Vinoř Jablonec nad Nisou Praha 17 Praha-Zličín Tábor Praha 9 Praha 14 Praha 18 Praha-Slivenec Břeclav Opava Pelhřimov Praha 8 Beroun Praha-Satalice Praha 15 Praha 12 Nový Jičín Teplice Frýdek-Místek Uherské Hradiště Třebíč Praha-Petrovice Praha-Nedvězí Louny Praha-Suchdol Most Praha-západ Praha-Běchovice Praha-Kunratice Vsetín České Budějovice Český Krumlov Hradec Králové Šumperk Praha 10 Praha-Libuš Praha 3 Prachatice Praha 19 Karlovy Vary Kolín Praha-Klánovice Havlíčkův Brod Jihlava Plzeň-sever Rychnov nad Kněžnou Praha 6 Brno-venkov Hlavní město Praha Olomouc Plzeň-jih Praha-Ďáblice Písek Tachov Praha 21 Praha-Přední Kopanina Praha 16 Praha 13 Rokycany Praha-Lochkov Praha 2 Příbram Domažlice Praha-Březiněves Semily Praha 4 Kladno Praha-Dolní Počernice Praha-Újezd Ostrava-město Praha-Dolní Chabry Praha 20 Praha-Čakovice Praha-Štěrboholy Prostějov Praha-Nebušice Klatovy Sokolov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zbraslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Babice

Levná dlažba Babice

Dlažba Babice

Zámkové dlažby Babice

Zámkové betonové dlažby Babice

Zámková dlažba Babice

Betonové dlažby Babice

Betonová dlažba Babice

Zdící prvky Babice

Dlažby II jakosti Babice

Dlažba II jakosti Babice

Plošné dlažby Babice