„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Babice

Nové produkty Babice

Dlažby a obrubníky Babice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Babice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Babice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Babice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Babice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Babice, Levná dlažba Babice, Dlažba Babice, Zámkové dlažby Babice, Zámkové dlažba Babice, Betonové dlažby Babice, Betonová dlažba Babice, Zdící prvky Babice, Dlažby II jakosti Babice, Dlažba II jakosti Babice, Plošné dlažby Babice, Plošná dlažba


Další města:

Rakovník Vyškov Klatovy Praha 8 Praha-Lysolaje Teplice Jablonec nad Nisou Praha-Slivenec Kolín Praha 6 Ostrava-město Praha 11 Praha 1 Praha-Velká Chuchle Jihlava Ústí nad Labem Praha 18 Praha 4 Hradec Králové Písek Praha-Řeporyje Praha-Kunratice Praha-Suchdol Beroun Praha-Újezd Praha-Zbraslav Semily Praha-Lochkov Litoměřice Praha-Nedvězí Brno-venkov České Budějovice Praha-Troja Liberec Praha-Kolovraty Plzeň-sever Praha-Dolní Počernice Plzeň-jih Praha-Přední Kopanina Ústí nad Orlicí Praha 17 Tachov Havlíčkův Brod Rokycany Praha-Čakovice Praha-Zličín Praha-západ Náchod Praha 3 Nymburk Tábor Praha 15 Mladá Boleslav Praha-Štěrboholy Kladno Jindřichův Hradec Praha-Libuš Jeseník Trutnov Most Praha-Nebušice Cheb Praha 10 Šumperk Praha 5 Praha 16 Karviná Praha-Dubeč Louny Znojmo Chrudim Praha-Královice Rychnov nad Kněžnou Praha 13 Praha 20 Praha-Dolní Chabry Jičín Děčín Praha-Šeberov Olomouc Praha-Březiněves Praha 19 Praha 9 Český Krumlov Praha-Klánovice Vsetín Praha-Koloděje Strakonice Frýdek-Místek Prachatice Praha 2 Praha-Satalice Praha-Lipence Praha 21 Žďár nad Sázavou Svitavy Praha-Křeslice Přerov Benešov Opava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Babice

Levná dlažba Babice

Dlažba Babice

Zámkové dlažby Babice

Zámkové betonové dlažby Babice

Zámková dlažba Babice

Betonové dlažby Babice

Betonová dlažba Babice

Zdící prvky Babice

Dlažby II jakosti Babice

Dlažba II jakosti Babice

Plošné dlažby Babice