„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Babice

Nové produkty Babice

Dlažby a obrubníky Babice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Babice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Babice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Babice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Babice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Babice, Levná dlažba Babice, Dlažba Babice, Zámkové dlažby Babice, Zámkové dlažba Babice, Betonové dlažby Babice, Betonová dlažba Babice, Zdící prvky Babice, Dlažby II jakosti Babice, Dlažba II jakosti Babice, Plošné dlažby Babice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Libuš Praha 5 Bruntál Kutná Hora Mělník Uherské Hradiště Žďár nad Sázavou Blansko Praha-Dolní Počernice Trutnov Praha-Koloděje Praha 14 Hlavní město Praha Jindřichův Hradec Praha-Troja Domažlice Šumperk Praha-Dolní Chabry Jeseník Klatovy Český Krumlov Rakovník Nový Jičín Praha-východ Tachov Frýdek-Místek Havlíčkův Brod Praha-Zličín Hradec Králové Hodonín Praha-Petrovice Praha 12 Praha-Zbraslav Praha-Nedvězí Rychnov nad Kněžnou Kroměříž Kladno Přerov Praha-Přední Kopanina Praha 8 Praha 16 Praha 17 Jihlava Zlín Teplice Olomouc Praha 19 Beroun Praha-Březiněves Praha-Štěrboholy Most Znojmo Strakonice Praha 21 Praha 3 Nymburk Praha-Újezd Cheb České Budějovice Praha-Kunratice Brno-venkov Svitavy Brno-město Plzeň-město Louny Prostějov Praha 11 Prachatice Praha-Slivenec Ústí nad Orlicí Tábor Praha 13 Kolín Praha-Lochkov Praha 6 Pelhřimov Praha-Ďáblice Praha-Dubeč Praha-Benice Semily Plzeň-sever Pardubice Praha 18 Praha-Nebušice Praha-Lysolaje Praha-Suchdol Praha 15 Chomutov Břeclav Praha 22 Praha-Lipence Praha 20 Praha 1 Praha-Křeslice Praha 10 Praha-Královice Praha 2 Praha-Řeporyje Karviná Praha-Klánovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Babice

Levná dlažba Babice

Dlažba Babice

Zámkové dlažby Babice

Zámkové betonové dlažby Babice

Zámková dlažba Babice

Betonové dlažby Babice

Betonová dlažba Babice

Zdící prvky Babice

Dlažby II jakosti Babice

Dlažba II jakosti Babice

Plošné dlažby Babice