„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Babice

Nové produkty Babice

Dlažby a obrubníky Babice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Babice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Babice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Babice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Babice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Babice, Levná dlažba Babice, Dlažba Babice, Zámkové dlažby Babice, Zámkové dlažba Babice, Betonové dlažby Babice, Betonová dlažba Babice, Zdící prvky Babice, Dlažby II jakosti Babice, Dlažba II jakosti Babice, Plošné dlažby Babice, Plošná dlažba


Další města:

Jindřichův Hradec Vsetín Strakonice Havlíčkův Brod Praha 21 Praha-Přední Kopanina Šumperk Olomouc Praha 8 Praha-Dubeč Hlavní město Praha Prachatice Louny Písek Praha-Petrovice Tábor Praha-Kolovraty Praha-Lipence Chrudim Praha 19 Praha-Újezd Kolín Cheb Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Počernice Praha 17 Praha-Velká Chuchle Praha-Satalice Trutnov Blansko Náchod Ústí nad Labem Přerov Jeseník Semily Praha 4 Most Kroměříž Praha 1 Karlovy Vary Praha-Zličín Brno-venkov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Čakovice Praha 5 Nový Jičín Příbram Bruntál Praha 3 Třebíč Brno-město Rakovník Tachov Žďár nad Sázavou Ostrava-město Sokolov Znojmo Beroun Svitavy Opava Liberec Pelhřimov Praha-Kunratice Litoměřice Praha 22 Praha-Slivenec Praha 10 Benešov Praha-Nebušice Břeclav Praha-Vinoř Praha 15 Praha-Nedvězí Praha 13 Praha-Ďáblice Ústí nad Orlicí Kutná Hora Praha 20 Praha-Běchovice Domažlice Teplice Praha 2 Nymburk Praha 14 Praha-Lochkov Praha 11 Klatovy Rokycany Praha-Šeberov Česká Lípa Mladá Boleslav Plzeň-jih Praha-Královice Uherské Hradiště Praha-Březiněves Praha-Lysolaje Praha 12 Praha-Benice Vyškov Praha-Koloděje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Babice

Levná dlažba Babice

Dlažba Babice

Zámkové dlažby Babice

Zámkové betonové dlažby Babice

Zámková dlažba Babice

Betonové dlažby Babice

Betonová dlažba Babice

Zdící prvky Babice

Dlažby II jakosti Babice

Dlažba II jakosti Babice

Plošné dlažby Babice