„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Babice

Nové produkty Babice

Dlažby a obrubníky Babice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Babice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Babice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Babice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Babice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Babice, Levná dlažba Babice, Dlažba Babice, Zámkové dlažby Babice, Zámkové dlažba Babice, Betonové dlažby Babice, Betonová dlažba Babice, Zdící prvky Babice, Dlažby II jakosti Babice, Dlažba II jakosti Babice, Plošné dlažby Babice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-východ Praha-Vinoř Praha 4 Brno-město Praha 11 Klatovy Česká Lípa Praha-Ďáblice Plzeň-sever Praha 18 Praha-Dolní Chabry Ústí nad Labem Litoměřice Teplice Tachov Cheb Vsetín Plzeň-jih Louny Svitavy Chrudim Beroun Kladno Praha 13 Semily Chomutov Praha-Dolní Měcholupy Prostějov Praha-Zličín Praha-Lipence Praha 10 Trutnov Rychnov nad Kněžnou Prachatice Olomouc Břeclav Sokolov Praha-Řeporyje Hradec Králové Písek Žďár nad Sázavou Kolín Hlavní město Praha Hodonín Praha 1 Opava Příbram Praha 16 Strakonice Praha 19 Praha-Kolovraty Praha-Šeberov Děčín Plzeň-město Praha-Velká Chuchle Frýdek-Místek Praha 15 Praha 22 Praha 12 Praha 6 Vyškov Český Krumlov Praha-Křeslice Praha-Koloděje Nymburk Praha-Nedvězí Pardubice Praha 5 Přerov Šumperk Ostrava-město Praha-Královice Uherské Hradiště Praha-Satalice Mělník Praha-Štěrboholy Havlíčkův Brod Nový Jičín Znojmo Praha 14 Praha-Nebušice Praha-Petrovice Praha 8 Kutná Hora Praha-Přední Kopanina Karviná Jindřichův Hradec Jihlava Praha 17 Praha-Dubeč Třebíč Brno-venkov Praha-Troja Praha-Klánovice Praha-Újezd Praha-Čakovice Karlovy Vary Benešov Praha 9 Rokycany ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Babice

Levná dlažba Babice

Dlažba Babice

Zámkové dlažby Babice

Zámkové betonové dlažby Babice

Zámková dlažba Babice

Betonové dlažby Babice

Betonová dlažba Babice

Zdící prvky Babice

Dlažby II jakosti Babice

Dlažba II jakosti Babice

Plošné dlažby Babice