„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Babice

Nové produkty Babice

Dlažby a obrubníky Babice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Babice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Babice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Babice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Babice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Babice, Levná dlažba Babice, Dlažba Babice, Zámkové dlažby Babice, Zámkové dlažba Babice, Betonové dlažby Babice, Betonová dlažba Babice, Zdící prvky Babice, Dlažby II jakosti Babice, Dlažba II jakosti Babice, Plošné dlažby Babice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-východ Praha-Dubeč Praha-Kunratice Praha-Benice Rokycany Uherské Hradiště Pelhřimov Praha-Slivenec Praha 15 Praha-Klánovice Ústí nad Labem Nový Jičín Praha 20 Praha-Lysolaje Benešov Hradec Králové Plzeň-sever Praha-Zbraslav Kroměříž Praha-Čakovice Praha-Běchovice Praha-Lochkov Praha-Újezd Vyškov Praha 1 Kolín Praha 10 Praha-Řeporyje Olomouc Praha 21 Sokolov Kladno Most Plzeň-jih Praha 4 Nymburk Liberec Louny Praha-Troja Semily Šumperk Praha 16 Rakovník Praha 13 Praha-Dolní Počernice Pardubice Cheb Praha 7 Praha-Koloděje Praha 17 Ústí nad Orlicí Litoměřice Jihlava Praha-Královice Příbram Praha-Přední Kopanina Havlíčkův Brod Praha 2 Kutná Hora Svitavy Praha-Suchdol Praha-Štěrboholy Praha-Vinoř Chomutov Praha 11 Praha-Křeslice Praha-Zličín Vsetín Karlovy Vary Praha-Kolovraty Praha-Nedvězí Jičín Jablonec nad Nisou Rychnov nad Kněžnou Praha 12 Bruntál Chrudim Praha-západ Brno-venkov Praha-Petrovice Teplice Praha 9 Praha 6 Prachatice Náchod Brno-město České Budějovice Strakonice Praha-Březiněves Klatovy Česká Lípa Praha-Dolní Chabry Plzeň-město Děčín Mělník Zlín Tachov Trutnov Přerov Domažlice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Babice

Levná dlažba Babice

Dlažba Babice

Zámkové dlažby Babice

Zámkové betonové dlažby Babice

Zámková dlažba Babice

Betonové dlažby Babice

Betonová dlažba Babice

Zdící prvky Babice

Dlažby II jakosti Babice

Dlažba II jakosti Babice

Plošné dlažby Babice