„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Babice

Nové produkty Babice

Dlažby a obrubníky Babice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Babice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Babice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Babice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Babice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Babice, Levná dlažba Babice, Dlažba Babice, Zámkové dlažby Babice, Zámkové dlažba Babice, Betonové dlažby Babice, Betonová dlažba Babice, Zdící prvky Babice, Dlažby II jakosti Babice, Dlažba II jakosti Babice, Plošné dlažby Babice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 16 Příbram Praha 7 Praha-Čakovice Mladá Boleslav Český Krumlov Cheb Kroměříž Strakonice Praha 17 Jindřichův Hradec Vsetín Přerov Rakovník Praha-Štěrboholy Benešov Klatovy Praha-východ Praha 1 Praha 6 Praha-Libuš Praha-Újezd Praha 22 Písek Praha-Zličín Praha-Královice Teplice Havlíčkův Brod Žďár nad Sázavou Znojmo Praha 18 Praha 11 Most Praha-Dolní Počernice Praha 3 Praha-Lipence Praha-Dolní Chabry Bruntál Prachatice Pardubice Opava Liberec Praha-Troja Vyškov Praha-Koloděje Praha 20 Plzeň-sever Děčín Šumperk Praha-Nedvězí Praha 15 Jablonec nad Nisou Nový Jičín Litoměřice Praha-Šeberov Mělník Praha-Křeslice Náchod Nymburk Karlovy Vary Ústí nad Labem Praha-Řeporyje Rychnov nad Kněžnou Praha-Kunratice Praha-Ďáblice Praha 12 Praha-Přední Kopanina Praha 10 Plzeň-město České Budějovice Praha 14 Praha-Březiněves Praha 2 Kutná Hora Svitavy Domažlice Břeclav Praha-Satalice Jičín Praha-západ Louny Hodonín Zlín Praha-Nebušice Praha-Vinoř Praha-Běchovice Česká Lípa Kladno Hradec Králové Karviná Jeseník Brno-venkov Praha-Petrovice Praha 4 Uherské Hradiště Praha-Dubeč Hlavní město Praha Praha-Lochkov Sokolov Praha-Slivenec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Babice

Levná dlažba Babice

Dlažba Babice

Zámkové dlažby Babice

Zámkové betonové dlažby Babice

Zámková dlažba Babice

Betonové dlažby Babice

Betonová dlažba Babice

Zdící prvky Babice

Dlažby II jakosti Babice

Dlažba II jakosti Babice

Plošné dlažby Babice