„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Babice

Nové produkty Babice

Dlažby a obrubníky Babice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Babice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Babice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Babice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Babice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Babice, Levná dlažba Babice, Dlažba Babice, Zámkové dlažby Babice, Zámkové dlažba Babice, Betonové dlažby Babice, Betonová dlažba Babice, Zdící prvky Babice, Dlažby II jakosti Babice, Dlažba II jakosti Babice, Plošné dlažby Babice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 22 Most Chrudim Česká Lípa Praha-Benice Prostějov Rakovník Louny Praha-Lipence Praha-Šeberov Praha 12 Nymburk Praha 10 Praha-Lochkov Blansko Znojmo Pelhřimov Náchod Bruntál Plzeň-jih Praha 19 Domažlice Praha-Kunratice Hlavní město Praha Praha-Velká Chuchle Praha 20 Praha-Troja Jičín Praha 5 Frýdek-Místek Brno-venkov Praha-Zličín Praha-Kolovraty Písek Praha-Vinoř Chomutov Břeclav Teplice Praha-Dolní Chabry Vyškov Kutná Hora Praha-Slivenec Praha-Lysolaje Třebíč Ústí nad Labem Opava Benešov Praha 3 Praha-Březiněves Praha-Nebušice Tábor Ústí nad Orlicí Praha 16 Klatovy Praha-Křeslice Praha-východ Vsetín Děčín Uherské Hradiště Kladno Brno-město Praha 11 Prachatice Trutnov Praha-Řeporyje Praha 15 Praha-západ Praha-Petrovice Šumperk Plzeň-sever Strakonice Svitavy Praha 21 Praha 2 Přerov Praha 8 Mladá Boleslav Praha-Koloděje Praha-Újezd Praha-Běchovice Praha 17 Karviná Praha-Dolní Počernice Havlíčkův Brod Hodonín Rokycany Praha-Královice Plzeň-město Praha 9 Český Krumlov Praha 14 Praha 6 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Libuš Praha 7 Jeseník Tachov Hradec Králové Jihlava Zlín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Babice

Levná dlažba Babice

Dlažba Babice

Zámkové dlažby Babice

Zámkové betonové dlažby Babice

Zámková dlažba Babice

Betonové dlažby Babice

Betonová dlažba Babice

Zdící prvky Babice

Dlažby II jakosti Babice

Dlažba II jakosti Babice

Plošné dlažby Babice