„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Babice

Nové produkty Babice

Dlažby a obrubníky Babice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Babice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Babice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Babice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Babice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Babice, Levná dlažba Babice, Dlažba Babice, Zámkové dlažby Babice, Zámkové dlažba Babice, Betonové dlažby Babice, Betonová dlažba Babice, Zdící prvky Babice, Dlažby II jakosti Babice, Dlažba II jakosti Babice, Plošné dlažby Babice, Plošná dlažba


Další města:

Rokycany Praha-Kolovraty Rakovník Praha-Troja Praha-Kunratice Praha 17 Praha-západ Sokolov Praha-Vinoř Mělník Žďár nad Sázavou Náchod Praha-Nebušice Znojmo Plzeň-město Bruntál Vyškov Praha-Velká Chuchle Benešov Příbram Praha 12 Ostrava-město Klatovy Blansko Cheb Praha-Satalice Děčín Plzeň-sever Domažlice Jičín Jihlava Prachatice Praha 4 Kolín Pardubice Třebíč Praha-Koloděje Pelhřimov Chomutov Praha 19 Praha-Libuš Prostějov Praha-Ďáblice Trutnov Praha-Štěrboholy Hodonín Zlín Praha-Březiněves Praha-Lysolaje Praha 20 Praha 7 Most Hradec Králové Praha-Dolní Počernice Hlavní město Praha Brno-město Praha 8 Brno-venkov Tachov Praha-východ Ústí nad Labem Kutná Hora Praha-Nedvězí Plzeň-jih Litoměřice Praha 6 Praha-Čakovice Praha-Újezd Praha 14 Přerov České Budějovice Praha 18 Teplice Opava Mladá Boleslav Praha-Řeporyje Karlovy Vary Strakonice Olomouc Beroun Nymburk Jeseník Louny Praha 13 Liberec Praha 16 Praha 5 Havlíčkův Brod Praha 2 Praha 15 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Klánovice Kladno Praha-Královice Kroměříž Praha 11 Písek Chrudim Praha-Šeberov Praha 3 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Babice

Levná dlažba Babice

Dlažba Babice

Zámkové dlažby Babice

Zámkové betonové dlažby Babice

Zámková dlažba Babice

Betonové dlažby Babice

Betonová dlažba Babice

Zdící prvky Babice

Dlažby II jakosti Babice

Dlažba II jakosti Babice

Plošné dlažby Babice