„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Babice

Nové produkty Babice

Dlažby a obrubníky Babice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Babice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Babice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Babice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Babice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Babice, Levná dlažba Babice, Dlažba Babice, Zámkové dlažby Babice, Zámkové dlažba Babice, Betonové dlažby Babice, Betonová dlažba Babice, Zdící prvky Babice, Dlažby II jakosti Babice, Dlažba II jakosti Babice, Plošné dlažby Babice, Plošná dlažba


Další města:

Kolín Litoměřice Brno-město Benešov Uherské Hradiště Brno-venkov Praha-Dolní Měcholupy Přerov Praha 10 Kroměříž Praha-Šeberov Praha-Nedvězí Prachatice Tábor České Budějovice Praha-Petrovice Plzeň-město Praha 3 Písek Praha-Královice Praha-Kolovraty Praha-Troja Praha 20 Bruntál Chomutov Blansko Cheb Praha 1 Praha-Libuš Praha-Kunratice Strakonice Praha 15 Olomouc Praha-Řeporyje Karviná Sokolov Prostějov Šumperk Praha-Dolní Počernice Tachov Praha 19 Praha-Křeslice Praha 9 Praha 5 Jičín Jihlava Praha-Lochkov Třebíč Praha-Ďáblice Praha-Lipence Praha 13 Český Krumlov Plzeň-sever Pardubice Praha 8 Praha-Nebušice Domažlice Praha 21 Kladno Liberec Svitavy Beroun Praha-Klánovice Hodonín Praha-Dubeč Jablonec nad Nisou Praha 14 Mladá Boleslav Příbram Praha 17 Praha-Březiněves Praha 12 Praha 6 Praha-Běchovice Praha-Přední Kopanina Praha-Zličín Trutnov Jindřichův Hradec Vsetín Praha-Suchdol Rokycany Praha 7 Praha-Benice Hradec Králové Teplice Břeclav Praha-Dolní Chabry Vyškov Nymburk Děčín Karlovy Vary Praha-Štěrboholy Praha-Vinoř Praha 22 Zlín Náchod Česká Lípa Ústí nad Labem Praha-Lysolaje Žďár nad Sázavou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Babice

Levná dlažba Babice

Dlažba Babice

Zámkové dlažby Babice

Zámkové betonové dlažby Babice

Zámková dlažba Babice

Betonové dlažby Babice

Betonová dlažba Babice

Zdící prvky Babice

Dlažby II jakosti Babice

Dlažba II jakosti Babice

Plošné dlažby Babice