„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Abertamy

Nové produkty Abertamy

Dlažby a obrubníky Abertamy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Abertamy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Abertamy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Abertamy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Abertamy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Abertamy, Levná dlažba Abertamy, Dlažba Abertamy, Zámkové dlažby Abertamy, Zámkové dlažba Abertamy, Betonové dlažby Abertamy, Betonová dlažba Abertamy, Zdící prvky Abertamy, Dlažby II jakosti Abertamy, Dlažba II jakosti Abertamy, Plošné dlažby Abertamy, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Čakovice Praha 10 Praha-Lochkov Praha-Zbraslav Česká Lípa Příbram Plzeň-město Bruntál Karlovy Vary Jihlava Kladno Praha 18 Praha-Dubeč Liberec Přerov Praha 21 Hlavní město Praha Praha-Březiněves Praha 6 Praha-Dolní Měcholupy Ostrava-město Praha-Újezd Praha-Lysolaje Praha-Běchovice Prostějov Praha-Zličín Šumperk Benešov Praha-Libuš Ústí nad Orlicí Třebíč Praha 17 Litoměřice Chomutov Rychnov nad Kněžnou Vyškov Rakovník Praha 5 Tachov Žďár nad Sázavou Praha 16 Cheb Praha-Velká Chuchle Nový Jičín Břeclav Praha-Dolní Počernice Děčín Praha-Lipence Tábor Mladá Boleslav Znojmo Beroun Semily Praha 4 Strakonice Praha-Řeporyje Praha 15 Praha-Koloděje Praha-Kolovraty Praha-Dolní Chabry Praha-Suchdol Mělník Hodonín Prachatice Písek Teplice Praha-Petrovice Praha-Kunratice Zlín Olomouc Vsetín Trutnov Praha-Benice Praha-Klánovice České Budějovice Karviná Plzeň-jih Praha 14 Frýdek-Místek Praha-východ Pardubice Praha-Satalice Praha-západ Praha 22 Klatovy Praha-Šeberov Uherské Hradiště Praha-Nebušice Sokolov Pelhřimov Praha-Ďáblice Jičín Louny Jeseník Hradec Králové Praha 9 Jablonec nad Nisou Praha 1 Svitavy Chrudim ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Abertamy

Levná dlažba Abertamy

Dlažba Abertamy

Zámkové dlažby Abertamy

Zámkové betonové dlažby Abertamy

Zámková dlažba Abertamy

Betonové dlažby Abertamy

Betonová dlažba Abertamy

Zdící prvky Abertamy

Dlažby II jakosti Abertamy

Dlažba II jakosti Abertamy

Plošné dlažby Abertamy