„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Abertamy

Nové produkty Abertamy

Dlažby a obrubníky Abertamy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Abertamy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Abertamy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Abertamy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Abertamy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Abertamy, Levná dlažba Abertamy, Dlažba Abertamy, Zámkové dlažby Abertamy, Zámkové dlažba Abertamy, Betonové dlažby Abertamy, Betonová dlažba Abertamy, Zdící prvky Abertamy, Dlažby II jakosti Abertamy, Dlažba II jakosti Abertamy, Plošné dlažby Abertamy, Plošná dlažba


Další města:

Praha 8 Praha-Klánovice Opava Praha-Slivenec Praha 19 Praha-Satalice Jičín Praha-Suchdol Praha-Řeporyje Praha-Královice Chomutov Praha-Přední Kopanina Prostějov Rakovník Praha-Petrovice Rychnov nad Kněžnou Praha-Kolovraty Praha-Šeberov Domažlice Praha-Zbraslav Hodonín Nový Jičín Praha 15 Praha-západ Praha 14 Praha-Lipence Praha 18 Praha-Dolní Měcholupy Praha 22 Nymburk Mladá Boleslav Praha-Újezd Praha 13 Příbram Praha 4 Praha 16 Kutná Hora Vyškov Uherské Hradiště Havlíčkův Brod Třebíč Sokolov Praha 12 Praha-Zličín Rokycany Náchod Praha-Štěrboholy Praha-Běchovice Ústí nad Labem Praha-Lysolaje Trutnov Semily Praha 3 Praha 10 Hlavní město Praha Beroun Praha-Březiněves Prachatice Brno-venkov Praha-východ Zlín Vsetín Jeseník Praha-Nedvězí Litoměřice Svitavy Praha-Koloděje Kroměříž Kolín Praha-Dolní Počernice Přerov Jablonec nad Nisou Cheb Jindřichův Hradec Frýdek-Místek Žďár nad Sázavou Praha-Ďáblice Plzeň-město Liberec Pardubice Karviná Praha 17 Plzeň-jih Jihlava Most Praha 20 Praha-Benice Teplice Plzeň-sever Praha 11 Louny Děčín Praha 1 Praha-Nebušice Benešov Šumperk Břeclav Praha-Vinoř Praha-Dolní Chabry Strakonice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Abertamy

Levná dlažba Abertamy

Dlažba Abertamy

Zámkové dlažby Abertamy

Zámkové betonové dlažby Abertamy

Zámková dlažba Abertamy

Betonové dlažby Abertamy

Betonová dlažba Abertamy

Zdící prvky Abertamy

Dlažby II jakosti Abertamy

Dlažba II jakosti Abertamy

Plošné dlažby Abertamy