„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Abertamy

Nové produkty Abertamy

Dlažby a obrubníky Abertamy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Abertamy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Abertamy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Abertamy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Abertamy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Abertamy, Levná dlažba Abertamy, Dlažba Abertamy, Zámkové dlažby Abertamy, Zámkové dlažba Abertamy, Betonové dlažby Abertamy, Betonová dlažba Abertamy, Zdící prvky Abertamy, Dlažby II jakosti Abertamy, Dlažba II jakosti Abertamy, Plošné dlažby Abertamy, Plošná dlažba


Další města:

Pelhřimov Opava Rychnov nad Kněžnou Jeseník Praha 22 Plzeň-město Praha-Ďáblice Praha-Satalice Třebíč Praha 17 Praha-Štěrboholy Česká Lípa Hradec Králové Praha-Přední Kopanina Prostějov Karviná Praha-západ Praha-Zbraslav Svitavy Brno-město Prachatice Jindřichův Hradec Praha 16 Praha-Křeslice Kladno Praha-Újezd Ústí nad Orlicí Praha-Nedvězí Beroun Zlín Praha-Čakovice Praha-Benice Praha 13 Příbram Praha-Dolní Počernice Praha-Běchovice Praha-Kunratice Praha-Dolní Chabry Praha 15 Hlavní město Praha Litoměřice Žďár nad Sázavou Praha-Petrovice Praha-Suchdol Cheb Blansko Klatovy Chomutov Praha-Březiněves Praha 6 Karlovy Vary Praha 9 Praha 7 Praha 4 Mělník Praha-Řeporyje Praha-Koloděje Praha 19 Praha-Velká Chuchle Plzeň-jih Liberec Břeclav Praha-Lipence Praha-Dubeč Praha 18 Praha 1 Olomouc Jihlava Praha 5 Vsetín Pardubice Chrudim Rokycany Písek Bruntál Děčín Praha-Klánovice Sokolov Praha-Kolovraty Praha-Královice Ostrava-město Praha-Lysolaje Praha-Nebušice Šumperk Mladá Boleslav Praha-Dolní Měcholupy Praha 11 Náchod Praha-Slivenec Nymburk Praha-Zličín Benešov Praha 21 Praha-Vinoř Havlíčkův Brod Trutnov Strakonice Plzeň-sever Domažlice Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Abertamy

Levná dlažba Abertamy

Dlažba Abertamy

Zámkové dlažby Abertamy

Zámkové betonové dlažby Abertamy

Zámková dlažba Abertamy

Betonové dlažby Abertamy

Betonová dlažba Abertamy

Zdící prvky Abertamy

Dlažby II jakosti Abertamy

Dlažba II jakosti Abertamy

Plošné dlažby Abertamy