„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Abertamy

Nové produkty Abertamy

Dlažby a obrubníky Abertamy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Abertamy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Abertamy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Abertamy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Abertamy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Abertamy, Levná dlažba Abertamy, Dlažba Abertamy, Zámkové dlažby Abertamy, Zámkové dlažba Abertamy, Betonové dlažby Abertamy, Betonová dlažba Abertamy, Zdící prvky Abertamy, Dlažby II jakosti Abertamy, Dlažba II jakosti Abertamy, Plošné dlažby Abertamy, Plošná dlažba


Další města:

Sokolov Prachatice Praha-Křeslice Litoměřice Praha 20 Semily Praha 17 Vyškov Praha-Zličín Praha 14 Jihlava Nymburk Tábor Děčín Praha-Libuš Domažlice Praha-Dubeč Opava Praha 19 Příbram Praha-Dolní Chabry Most Česká Lípa Praha-Šeberov Praha 9 Prostějov Rakovník Šumperk Jablonec nad Nisou Brno-město Praha-Březiněves Strakonice Benešov Olomouc Uherské Hradiště Praha-Velká Chuchle Třebíč Praha-Zbraslav Chomutov Praha-Slivenec Břeclav Zlín Plzeň-sever Karlovy Vary Praha 15 Havlíčkův Brod Praha-Lysolaje Svitavy Praha-Klánovice Přerov Praha-Dolní Měcholupy Louny Praha 10 Hradec Králové Praha 3 Praha 1 Praha-Lipence Vsetín Praha-Kunratice Karviná Ústí nad Labem Pardubice Praha-Řeporyje Praha-Dolní Počernice Praha 18 Praha-Troja Cheb Praha 8 Kolín Blansko Brno-venkov Praha 2 Praha 22 Ostrava-město Praha-Újezd Kutná Hora Praha-Koloděje Bruntál Praha 4 Praha-Královice Plzeň-město Praha-Štěrboholy České Budějovice Rychnov nad Kněžnou Praha 16 Rokycany Jičín Praha-Kolovraty Klatovy Praha-východ Teplice Náchod Trutnov Praha 5 Praha 13 Praha-Běchovice Kroměříž Praha 21 Praha-Čakovice Praha-Lochkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Abertamy

Levná dlažba Abertamy

Dlažba Abertamy

Zámkové dlažby Abertamy

Zámkové betonové dlažby Abertamy

Zámková dlažba Abertamy

Betonové dlažby Abertamy

Betonová dlažba Abertamy

Zdící prvky Abertamy

Dlažby II jakosti Abertamy

Dlažba II jakosti Abertamy

Plošné dlažby Abertamy