„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Abertamy

Nové produkty Abertamy

Dlažby a obrubníky Abertamy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Abertamy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Abertamy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Abertamy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Abertamy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Abertamy, Levná dlažba Abertamy, Dlažba Abertamy, Zámkové dlažby Abertamy, Zámkové dlažba Abertamy, Betonové dlažby Abertamy, Betonová dlažba Abertamy, Zdící prvky Abertamy, Dlažby II jakosti Abertamy, Dlažba II jakosti Abertamy, Plošné dlažby Abertamy, Plošná dlažba


Další města:

Praha 5 Nymburk Praha-Nebušice Mladá Boleslav Praha 22 Ústí nad Orlicí Chomutov Pelhřimov Jeseník Žďár nad Sázavou Louny Praha-Nedvězí Praha-Dolní Měcholupy Česká Lípa Praha 8 Šumperk Karviná Praha 15 Praha-Ďáblice Praha-Lipence Kolín Semily Jihlava Mělník Tachov Přerov Bruntál Praha-Benice Chrudim Nový Jičín Praha 16 Ostrava-město Jablonec nad Nisou Praha-Klánovice Praha 3 Kutná Hora Jičín Brno-venkov Praha-Řeporyje Teplice Vyškov Praha 7 Praha-Slivenec Náchod Kroměříž Uherské Hradiště Domažlice Praha 4 Praha 20 Sokolov Písek Praha-Přední Kopanina Pardubice Praha-východ Praha-Suchdol Prachatice Praha 2 Praha-Lochkov Praha 10 Ústí nad Labem Rokycany Praha-Královice Tábor Klatovy Plzeň-sever Havlíčkův Brod Praha-Satalice Praha 12 Litoměřice Praha 14 Prostějov Praha-západ Praha-Koloděje Praha 1 Český Krumlov Praha-Zbraslav Praha-Petrovice Praha 11 Rychnov nad Kněžnou Liberec Praha-Troja Most Kladno Plzeň-jih Hradec Králové Praha-Čakovice Brno-město Praha 21 Praha-Kunratice Vsetín Praha 9 Praha-Březiněves Praha-Lysolaje Praha-Zličín Zlín Děčín Praha-Vinoř Praha-Štěrboholy Opava Praha 18 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Abertamy

Levná dlažba Abertamy

Dlažba Abertamy

Zámkové dlažby Abertamy

Zámkové betonové dlažby Abertamy

Zámková dlažba Abertamy

Betonové dlažby Abertamy

Betonová dlažba Abertamy

Zdící prvky Abertamy

Dlažby II jakosti Abertamy

Dlažba II jakosti Abertamy

Plošné dlažby Abertamy