„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Abertamy

Nové produkty Abertamy

Dlažby a obrubníky Abertamy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Abertamy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Abertamy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Abertamy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Abertamy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Abertamy, Levná dlažba Abertamy, Dlažba Abertamy, Zámkové dlažby Abertamy, Zámkové dlažba Abertamy, Betonové dlažby Abertamy, Betonová dlažba Abertamy, Zdící prvky Abertamy, Dlažby II jakosti Abertamy, Dlažba II jakosti Abertamy, Plošné dlažby Abertamy, Plošná dlažba


Další města:

Příbram Praha-Kolovraty Chomutov Hodonín Praha 7 Praha 14 Pelhřimov Praha-Křeslice Praha 18 Praha-Řeporyje Olomouc Praha-Běchovice Praha-Klánovice Praha-Lipence Chrudim Frýdek-Místek Ústí nad Orlicí Praha-Čakovice Praha-Zličín Klatovy Praha 3 Praha 13 Praha 17 Svitavy Praha-Zbraslav Most Písek Praha 20 Jihlava Praha 4 Praha-Suchdol Brno-město Hlavní město Praha Praha-západ Praha-východ Litoměřice Praha 11 Zlín Praha-Šeberov Náchod Praha-Újezd Brno-venkov Bruntál Břeclav Pardubice Tachov Rakovník Česká Lípa Jablonec nad Nisou Praha 2 Prachatice Plzeň-jih Jičín Plzeň-sever Nový Jičín Třebíč Mladá Boleslav Ostrava-město Praha-Koloděje Blansko Havlíčkův Brod Praha-Lysolaje Praha-Přední Kopanina Rychnov nad Kněžnou Plzeň-město Praha 22 Praha-Nedvězí Benešov Domažlice Vyškov Praha-Kunratice Praha-Libuš Kroměříž Praha 1 Rokycany Praha-Vinoř Cheb Karlovy Vary Praha 10 Trutnov Jeseník Praha 12 Louny Praha-Nebušice Praha-Královice Přerov Strakonice Nymburk Sokolov Praha-Slivenec Praha-Ďáblice Teplice Kutná Hora Praha 5 Praha-Březiněves České Budějovice Praha-Dubeč Znojmo Praha-Dolní Chabry Hradec Králové ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Abertamy

Levná dlažba Abertamy

Dlažba Abertamy

Zámkové dlažby Abertamy

Zámkové betonové dlažby Abertamy

Zámková dlažba Abertamy

Betonové dlažby Abertamy

Betonová dlažba Abertamy

Zdící prvky Abertamy

Dlažby II jakosti Abertamy

Dlažba II jakosti Abertamy

Plošné dlažby Abertamy