„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Abertamy

Nové produkty Abertamy

Dlažby a obrubníky Abertamy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Abertamy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Abertamy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Abertamy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Abertamy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Abertamy, Levná dlažba Abertamy, Dlažba Abertamy, Zámkové dlažby Abertamy, Zámkové dlažba Abertamy, Betonové dlažby Abertamy, Betonová dlažba Abertamy, Zdící prvky Abertamy, Dlažby II jakosti Abertamy, Dlažba II jakosti Abertamy, Plošné dlažby Abertamy, Plošná dlažba


Další města:

Nový Jičín Cheb Praha 10 Praha-Libuš Písek Zlín Praha-Štěrboholy Karlovy Vary Liberec Praha-Troja Kroměříž Sokolov Hlavní město Praha Praha 12 Praha-západ Louny Vsetín Havlíčkův Brod Ústí nad Labem Praha-Újezd Praha-Křeslice Plzeň-město Praha 17 Hodonín Jihlava Domažlice Frýdek-Místek Litoměřice Strakonice Praha-Zbraslav Beroun Praha 11 Rakovník Chrudim Praha-Zličín Český Krumlov Praha-Běchovice Kladno Náchod Ostrava-město Praha-Klánovice Kutná Hora Praha 4 Prachatice Nymburk Hradec Králové Praha 8 Olomouc Bruntál Pelhřimov České Budějovice Praha-Šeberov Praha-Dolní Chabry Praha-Satalice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Slivenec Jablonec nad Nisou Praha 18 Praha-Lysolaje Praha 22 Praha-východ Rokycany Semily Praha-Ďáblice Pardubice Praha-Řeporyje Šumperk Praha-Kunratice Příbram Praha 6 Vyškov Praha-Koloděje Kolín Svitavy Mladá Boleslav Praha-Lipence Třebíč Praha 7 Jeseník Klatovy Praha 19 Brno-město Praha-Nebušice Praha-Vinoř Praha-Velká Chuchle Praha 13 Tábor Praha 5 Chomutov Praha 2 Praha-Benice Ústí nad Orlicí Znojmo Praha-Nedvězí Benešov Opava Trutnov Praha 21 Praha-Královice Břeclav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Abertamy

Levná dlažba Abertamy

Dlažba Abertamy

Zámkové dlažby Abertamy

Zámkové betonové dlažby Abertamy

Zámková dlažba Abertamy

Betonové dlažby Abertamy

Betonová dlažba Abertamy

Zdící prvky Abertamy

Dlažby II jakosti Abertamy

Dlažba II jakosti Abertamy

Plošné dlažby Abertamy