„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Abertamy

Nové produkty Abertamy

Dlažby a obrubníky Abertamy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Abertamy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Abertamy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Abertamy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Abertamy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Abertamy, Levná dlažba Abertamy, Dlažba Abertamy, Zámkové dlažby Abertamy, Zámkové dlažba Abertamy, Betonové dlažby Abertamy, Betonová dlažba Abertamy, Zdící prvky Abertamy, Dlažby II jakosti Abertamy, Dlažba II jakosti Abertamy, Plošné dlažby Abertamy, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lipence Praha 12 Nymburk Ostrava-město Praha-Řeporyje Jindřichův Hradec Bruntál Znojmo Kolín Pelhřimov Praha-Nedvězí Praha-Velká Chuchle Karlovy Vary Praha 21 Kutná Hora Praha 20 Praha-Královice Uherské Hradiště Praha 1 Praha-Slivenec Praha 2 Rychnov nad Kněžnou Praha 13 Praha-Dolní Měcholupy Cheb Praha-Dolní Počernice Most Praha-Klánovice Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Chabry Praha 22 Šumperk České Budějovice Praha-Újezd Plzeň-jih Louny Teplice Jeseník Havlíčkův Brod Praha-Benice Plzeň-sever Sokolov Praha 16 Praha-Petrovice Domažlice Česká Lípa Praha-Běchovice Mladá Boleslav Praha 11 Praha-Dubeč Praha-východ Frýdek-Místek Praha 5 Praha-Březiněves Opava Břeclav Jihlava Olomouc Písek Chrudim Zlín Karviná Příbram Praha 9 Strakonice Hlavní město Praha Beroun Pardubice Rokycany Praha 19 Praha 10 Praha 17 Semily Klatovy Praha 7 Jablonec nad Nisou Praha-Ďáblice Třebíč Liberec Vyškov Praha 14 Praha 8 Praha 15 Přerov Trutnov Prostějov Jičín Praha 3 Praha-Satalice Děčín Praha 4 Praha-Křeslice Praha-Suchdol Praha-Troja Ústí nad Orlicí Nový Jičín Praha-Zličín Praha-Štěrboholy Praha-Nebušice Praha 6 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Abertamy

Levná dlažba Abertamy

Dlažba Abertamy

Zámkové dlažby Abertamy

Zámkové betonové dlažby Abertamy

Zámková dlažba Abertamy

Betonové dlažby Abertamy

Betonová dlažba Abertamy

Zdící prvky Abertamy

Dlažby II jakosti Abertamy

Dlažba II jakosti Abertamy

Plošné dlažby Abertamy