„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačkovice

Nové produkty Bačkovice

Dlažby a obrubníky Bačkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačkovice, Levná dlažba Bačkovice, Dlažba Bačkovice, Zámkové dlažby Bačkovice, Zámkové dlažba Bačkovice, Betonové dlažby Bačkovice, Betonová dlažba Bačkovice, Zdící prvky Bačkovice, Dlažby II jakosti Bačkovice, Dlažba II jakosti Bačkovice, Plošné dlažby Bačkovice, Plošná dlažba


Další města:

Hodonín Praha-Kunratice Jeseník Praha-Klánovice Plzeň-město Cheb Praha-Ďáblice Kutná Hora Praha 18 Olomouc Praha 8 Brno-venkov Prachatice Praha-Slivenec Pardubice Ústí nad Orlicí Praha 17 Praha 4 Praha-Benice Praha-Kolovraty Praha 16 Praha-Satalice Náchod Praha 7 Šumperk Břeclav Beroun Semily Praha 15 Kolín Mělník Vsetín Strakonice Praha 1 Praha-Nebušice Praha 6 Tachov Most Rokycany Praha-Koloděje Přerov Praha-Lochkov Praha-východ Praha-Nedvězí Jihlava Hlavní město Praha Praha-Dolní Počernice Ostrava-město Zlín Třebíč Praha 5 Tábor Rakovník Plzeň-sever Děčín Praha-Běchovice Frýdek-Místek Česká Lípa Praha-Libuš České Budějovice Teplice Praha-Březiněves Kroměříž Hradec Králové Praha-Přední Kopanina Praha 11 Havlíčkův Brod Praha 22 Praha-Řeporyje Praha-Zličín Praha 20 Český Krumlov Praha-Štěrboholy Praha-Velká Chuchle Nymburk Praha-Dolní Chabry Jičín Praha-Lysolaje Praha 14 Benešov Praha-západ Trutnov Praha 10 Písek Praha 21 Svitavy Litoměřice Praha-Petrovice Pelhřimov Žďár nad Sázavou Praha-Troja Mladá Boleslav Praha-Vinoř Praha 2 Chrudim Praha 12 Praha-Šeberov Praha-Zbraslav Rychnov nad Kněžnou Praha-Újezd ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačkovice

Levná dlažba Bačkovice

Dlažba Bačkovice

Zámkové dlažby Bačkovice

Zámkové betonové dlažby Bačkovice

Zámková dlažba Bačkovice

Betonové dlažby Bačkovice

Betonová dlažba Bačkovice

Zdící prvky Bačkovice

Dlažby II jakosti Bačkovice

Dlažba II jakosti Bačkovice

Plošné dlažby Bačkovice