„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačkovice

Nové produkty Bačkovice

Dlažby a obrubníky Bačkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačkovice, Levná dlažba Bačkovice, Dlažba Bačkovice, Zámkové dlažby Bačkovice, Zámkové dlažba Bačkovice, Betonové dlažby Bačkovice, Betonová dlažba Bačkovice, Zdící prvky Bačkovice, Dlažby II jakosti Bačkovice, Dlažba II jakosti Bačkovice, Plošné dlažby Bačkovice, Plošná dlažba


Další města:

Domažlice Mladá Boleslav Praha-Satalice Praha-Petrovice Praha 21 Praha 14 Hlavní město Praha Vsetín Praha-Březiněves Děčín Praha-Suchdol Litoměřice Praha 11 Praha 12 Benešov Praha-Koloděje Praha-Dubeč Praha-Dolní Chabry Praha 22 Praha 10 Plzeň-město Frýdek-Místek Praha-Slivenec Blansko Praha 17 Prachatice Jičín Praha 1 Ústí nad Orlicí Liberec Praha-Řeporyje Praha-západ Hradec Králové Praha 13 Havlíčkův Brod Šumperk Strakonice Praha 15 Karviná Svitavy Jindřichův Hradec Pardubice Prostějov Praha 8 Praha 4 Beroun Ostrava-město Opava Mělník Kolín Praha-Lipence Česká Lípa Semily Praha 9 Vyškov Praha 16 Praha-Libuš Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Měcholupy Chrudim Břeclav Kutná Hora Praha-Přední Kopanina Praha-Troja Příbram Teplice Třebíč Jihlava Žďár nad Sázavou Sokolov Praha-Královice Bruntál Karlovy Vary Hodonín Nový Jičín Praha-Nedvězí Praha-východ Brno-venkov Praha-Velká Chuchle Praha-Kunratice Tábor Znojmo Praha-Kolovraty Plzeň-sever Praha-Benice Uherské Hradiště Praha-Čakovice Jeseník Praha 5 Plzeň-jih Ústí nad Labem Tachov Praha-Lysolaje Rokycany Trutnov Praha-Dolní Počernice Praha-Zbraslav České Budějovice Praha-Klánovice Kroměříž ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačkovice

Levná dlažba Bačkovice

Dlažba Bačkovice

Zámkové dlažby Bačkovice

Zámkové betonové dlažby Bačkovice

Zámková dlažba Bačkovice

Betonové dlažby Bačkovice

Betonová dlažba Bačkovice

Zdící prvky Bačkovice

Dlažby II jakosti Bačkovice

Dlažba II jakosti Bačkovice

Plošné dlažby Bačkovice