„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačkovice

Nové produkty Bačkovice

Dlažby a obrubníky Bačkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačkovice, Levná dlažba Bačkovice, Dlažba Bačkovice, Zámkové dlažby Bačkovice, Zámkové dlažba Bačkovice, Betonové dlažby Bačkovice, Betonová dlažba Bačkovice, Zdící prvky Bačkovice, Dlažby II jakosti Bačkovice, Dlažba II jakosti Bačkovice, Plošné dlažby Bačkovice, Plošná dlažba


Další města:

Olomouc Jablonec nad Nisou Strakonice Praha-Dolní Chabry Praha-Dubeč Praha-Újezd Prachatice Praha-Křeslice Jindřichův Hradec Praha 8 Praha 13 Vyškov Pardubice Praha 17 Praha-Šeberov Vsetín Rakovník Domažlice Kroměříž Znojmo Cheb Praha-Nebušice Praha-Ďáblice Havlíčkův Brod Praha-Lochkov Praha-Dolní Počernice Praha 12 Praha-západ Trutnov Beroun Praha-Řeporyje Šumperk Praha-Přední Kopanina Praha-Královice Nymburk Praha 5 Praha 7 Český Krumlov Sokolov Praha-Štěrboholy Přerov Praha 9 Praha-Lipence Praha-Petrovice Bruntál Teplice Praha-Troja Praha-Kunratice Liberec Písek České Budějovice Kladno Náchod Karlovy Vary Břeclav Žďár nad Sázavou Benešov Praha-Březiněves Jičín Hradec Králové Praha-Satalice Praha-Benice Tachov Plzeň-jih Brno-venkov Praha 16 Děčín Blansko Kutná Hora Praha 15 Frýdek-Místek Praha-Nedvězí Praha-Zbraslav Mladá Boleslav Praha 4 Praha 22 Hlavní město Praha Praha-Klánovice Tábor Ústí nad Orlicí Praha 1 Svitavy Praha 20 Praha-Dolní Měcholupy Praha 11 Praha-Vinoř Praha 10 Praha 21 Karviná Rychnov nad Kněžnou Třebíč Praha-Lysolaje Zlín Praha-Běchovice Praha-Suchdol Mělník Praha 14 Plzeň-sever Chomutov Brno-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačkovice

Levná dlažba Bačkovice

Dlažba Bačkovice

Zámkové dlažby Bačkovice

Zámkové betonové dlažby Bačkovice

Zámková dlažba Bačkovice

Betonové dlažby Bačkovice

Betonová dlažba Bačkovice

Zdící prvky Bačkovice

Dlažby II jakosti Bačkovice

Dlažba II jakosti Bačkovice

Plošné dlažby Bačkovice