„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačkovice

Nové produkty Bačkovice

Dlažby a obrubníky Bačkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačkovice, Levná dlažba Bačkovice, Dlažba Bačkovice, Zámkové dlažby Bačkovice, Zámkové dlažba Bačkovice, Betonové dlažby Bačkovice, Betonová dlažba Bačkovice, Zdící prvky Bačkovice, Dlažby II jakosti Bačkovice, Dlažba II jakosti Bačkovice, Plošné dlažby Bačkovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zbraslav Česká Lípa Jablonec nad Nisou Chomutov Praha-Březiněves Praha-Dolní Počernice Jindřichův Hradec Český Krumlov Blansko Praha 9 Pardubice Praha 2 Praha-východ Přerov Olomouc Praha 14 Tábor Beroun Pelhřimov Písek Prostějov Praha 18 Ostrava-město Mělník Praha-Křeslice Chrudim Praha 6 Praha-Nedvězí Karviná Praha-Petrovice Hradec Králové Praha 12 Louny Praha 22 Hlavní město Praha Tachov Praha-Lysolaje Praha-Kunratice Domažlice Praha-Klánovice Jičín Rokycany Plzeň-sever Rakovník Benešov Praha-Šeberov Praha 5 Jeseník Praha-Štěrboholy Opava Brno-venkov Znojmo Vsetín Praha-Běchovice České Budějovice Praha 17 Praha 11 Frýdek-Místek Praha 3 Vyškov Praha 19 Plzeň-jih Teplice Praha-Přední Kopanina Most Žďár nad Sázavou Strakonice Praha-Královice Rychnov nad Kněžnou Praha 4 Praha-Koloděje Děčín Praha 15 Praha-Lochkov Praha-Čakovice Praha-Nebušice Nymburk Příbram Praha 10 Nový Jičín Praha 16 Praha-Velká Chuchle Bruntál Kutná Hora Ústí nad Labem Praha-Zličín Praha-Dubeč Praha-Dolní Chabry Semily Kladno Prachatice Břeclav Kolín Sokolov Plzeň-město Praha-Vinoř Praha-Troja Praha-Újezd Uherské Hradiště Praha-Suchdol ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačkovice

Levná dlažba Bačkovice

Dlažba Bačkovice

Zámkové dlažby Bačkovice

Zámkové betonové dlažby Bačkovice

Zámková dlažba Bačkovice

Betonové dlažby Bačkovice

Betonová dlažba Bačkovice

Zdící prvky Bačkovice

Dlažby II jakosti Bačkovice

Dlažba II jakosti Bačkovice

Plošné dlažby Bačkovice