„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačkovice

Nové produkty Bačkovice

Dlažby a obrubníky Bačkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačkovice, Levná dlažba Bačkovice, Dlažba Bačkovice, Zámkové dlažby Bačkovice, Zámkové dlažba Bačkovice, Betonové dlažby Bačkovice, Betonová dlažba Bačkovice, Zdící prvky Bačkovice, Dlažby II jakosti Bačkovice, Dlažba II jakosti Bačkovice, Plošné dlažby Bačkovice, Plošná dlažba


Další města:

Hradec Králové Beroun Praha 6 Benešov Praha-Čakovice Blansko Praha 9 Praha-Koloděje Ostrava-město Praha-Dubeč Klatovy Trutnov Praha 1 Hodonín Česká Lípa Teplice Brno-venkov Jablonec nad Nisou Praha-východ Pelhřimov Praha-Lipence Tábor Pardubice České Budějovice Jindřichův Hradec Praha-Nebušice Most Praha-Dolní Měcholupy Jičín Praha-Štěrboholy Praha-Šeberov Praha-Ďáblice Opava Praha-Křeslice Chrudim Praha-Troja Praha 18 Bruntál Praha-Lysolaje Praha-Petrovice Praha 3 Praha-Libuš Uherské Hradiště Praha 21 Žďár nad Sázavou Praha-Kolovraty Praha 11 Praha 15 Praha-Vinoř Praha-Řeporyje Praha 7 Jihlava Praha-Zbraslav Plzeň-jih Děčín Praha-Běchovice Příbram Plzeň-sever Rychnov nad Kněžnou Šumperk Prostějov Praha-Královice Praha-Velká Chuchle Vsetín Kladno Praha 17 Třebíč Karviná Semily Praha 2 Praha-západ Praha 13 Nový Jičín Praha 4 Zlín Plzeň-město Břeclav Znojmo Praha 8 Frýdek-Místek Praha-Újezd Ústí nad Labem Praha 22 Praha-Přední Kopanina Praha-Klánovice Praha-Březiněves Přerov Písek Svitavy Praha 16 Chomutov Havlíčkův Brod Český Krumlov Praha-Lochkov Liberec Karlovy Vary Praha-Zličín Praha-Benice Nymburk Praha-Satalice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačkovice

Levná dlažba Bačkovice

Dlažba Bačkovice

Zámkové dlažby Bačkovice

Zámkové betonové dlažby Bačkovice

Zámková dlažba Bačkovice

Betonové dlažby Bačkovice

Betonová dlažba Bačkovice

Zdící prvky Bačkovice

Dlažby II jakosti Bačkovice

Dlažba II jakosti Bačkovice

Plošné dlažby Bačkovice