„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačkovice

Nové produkty Bačkovice

Dlažby a obrubníky Bačkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačkovice, Levná dlažba Bačkovice, Dlažba Bačkovice, Zámkové dlažby Bačkovice, Zámkové dlažba Bačkovice, Betonové dlažby Bačkovice, Betonová dlažba Bačkovice, Zdící prvky Bačkovice, Dlažby II jakosti Bačkovice, Dlažba II jakosti Bačkovice, Plošné dlažby Bačkovice, Plošná dlažba


Další města:

Frýdek-Místek Mladá Boleslav Praha-Koloděje Semily Praha 4 Blansko Jindřichův Hradec Hradec Králové Plzeň-město Praha-Nebušice Praha 20 Žďár nad Sázavou Kroměříž Praha-Kolovraty Kolín Praha-Suchdol Praha 3 Praha-Ďáblice Praha-Zbraslav Praha-Vinoř Praha 13 Praha-Lipence Přerov Praha-Dubeč Břeclav Praha-Lochkov Brno-město Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Měcholupy Prachatice Rychnov nad Kněžnou Praha 22 Praha 1 Praha-východ Trutnov Praha-Kunratice Praha-Satalice Praha-Zličín Beroun Šumperk Kladno Domažlice Praha-Klánovice Klatovy Nymburk Český Krumlov Příbram Praha-Troja Praha 12 Plzeň-jih Praha-Slivenec Brno-venkov Pardubice Praha-západ Praha 6 Praha-Štěrboholy České Budějovice Tábor Litoměřice Praha-Královice Hodonín Ústí nad Orlicí Teplice Prostějov Sokolov Bruntál Louny Karviná Praha 17 Nový Jičín Havlíčkův Brod Praha 9 Praha-Dolní Chabry Praha-Lysolaje Praha-Benice Olomouc Most Praha-Šeberov Praha 2 Praha-Dolní Počernice Praha-Petrovice Strakonice Praha-Libuš Třebíč Vsetín Benešov Liberec Praha 19 Chomutov Praha-Běchovice Pelhřimov Cheb Praha-Řeporyje Praha-Újezd Děčín Jičín Písek Praha-Přední Kopanina Karlovy Vary Kutná Hora ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačkovice

Levná dlažba Bačkovice

Dlažba Bačkovice

Zámkové dlažby Bačkovice

Zámkové betonové dlažby Bačkovice

Zámková dlažba Bačkovice

Betonové dlažby Bačkovice

Betonová dlažba Bačkovice

Zdící prvky Bačkovice

Dlažby II jakosti Bačkovice

Dlažba II jakosti Bačkovice

Plošné dlažby Bačkovice