„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačkovice

Nové produkty Bačkovice

Dlažby a obrubníky Bačkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačkovice, Levná dlažba Bačkovice, Dlažba Bačkovice, Zámkové dlažby Bačkovice, Zámkové dlažba Bačkovice, Betonové dlažby Bačkovice, Betonová dlažba Bačkovice, Zdící prvky Bačkovice, Dlažby II jakosti Bačkovice, Dlažba II jakosti Bačkovice, Plošné dlažby Bačkovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Štěrboholy Hodonín Praha 6 Děčín Ústí nad Labem Plzeň-jih Kutná Hora Žďár nad Sázavou Benešov Praha-Suchdol Praha-Kunratice Praha-Křeslice Brno-město Teplice Karviná Praha-Libuš Liberec Pardubice Frýdek-Místek Přerov Jindřichův Hradec Praha-Dolní Chabry Sokolov Plzeň-město Praha 17 Praha-Ďáblice Pelhřimov Praha-Dubeč Praha-Vinoř Praha-Dolní Měcholupy Rakovník Semily Strakonice Náchod Praha-Kolovraty Praha-Čakovice Praha-západ Domažlice Praha-Slivenec Praha-Klánovice Louny Praha 19 Hradec Králové Havlíčkův Brod Praha-východ Cheb Tachov Praha 2 Ústí nad Orlicí Praha 18 Praha-Lipence Český Krumlov Karlovy Vary Trutnov Rychnov nad Kněžnou Praha-Šeberov Příbram Svitavy Praha 21 Praha 3 Rokycany Praha 1 Mělník Znojmo Jeseník Nymburk Praha-Velká Chuchle Třebíč Most Šumperk Praha-Zbraslav Jičín Praha-Řeporyje Praha 14 Hlavní město Praha Praha-Petrovice Chrudim Praha-Dolní Počernice Praha 22 Litoměřice Opava Praha-Lochkov Blansko Brno-venkov Praha 8 Uherské Hradiště Praha-Přední Kopanina Praha 4 Olomouc Jablonec nad Nisou Praha 13 Prachatice Praha 10 Kladno Praha 15 Beroun Praha-Běchovice Praha-Nedvězí Tábor Praha-Březiněves ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačkovice

Levná dlažba Bačkovice

Dlažba Bačkovice

Zámkové dlažby Bačkovice

Zámkové betonové dlažby Bačkovice

Zámková dlažba Bačkovice

Betonové dlažby Bačkovice

Betonová dlažba Bačkovice

Zdící prvky Bačkovice

Dlažby II jakosti Bačkovice

Dlažba II jakosti Bačkovice

Plošné dlažby Bačkovice