„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bačkovice

Nové produkty Bačkovice

Dlažby a obrubníky Bačkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bačkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bačkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bačkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bačkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bačkovice, Levná dlažba Bačkovice, Dlažba Bačkovice, Zámkové dlažby Bačkovice, Zámkové dlažba Bačkovice, Betonové dlažby Bačkovice, Betonová dlažba Bačkovice, Zdící prvky Bačkovice, Dlažby II jakosti Bačkovice, Dlažba II jakosti Bačkovice, Plošné dlažby Bačkovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 17 Praha-západ Hlavní město Praha Praha-Dolní Chabry Hradec Králové Chomutov Chrudim Praha-Královice Kroměříž Litoměřice Pardubice Hodonín Benešov Praha-Přední Kopanina Praha 14 Praha 13 Praha-Zbraslav Klatovy Praha 12 Pelhřimov Praha-Nedvězí Beroun Praha 21 Praha-Ďáblice Mělník Jindřichův Hradec Praha 15 Rakovník Praha 9 Nymburk Havlíčkův Brod Liberec Praha-Lipence Praha-východ Vsetín Praha-Kunratice Praha-Křeslice Praha 2 Praha 5 Praha-Petrovice Praha-Suchdol Kutná Hora Praha 8 Mladá Boleslav Třebíč Praha 10 Praha-Újezd Šumperk Jihlava Praha-Troja Praha-Libuš Náchod Praha-Satalice Tábor Strakonice Cheb Praha 7 Vyškov Ústí nad Labem Praha-Zličín Sokolov Praha 16 Česká Lípa Plzeň-sever Děčín Praha-Slivenec Louny Praha-Čakovice Praha-Řeporyje Uherské Hradiště České Budějovice Semily Písek Praha 18 Praha-Dolní Počernice Svitavy Praha-Klánovice Ústí nad Orlicí Frýdek-Místek Praha-Velká Chuchle Praha 22 Tachov Plzeň-město Praha-Dubeč Praha 6 Kladno Břeclav Nový Jičín Prachatice Brno-venkov Teplice Praha-Dolní Měcholupy Karviná Ostrava-město Praha 3 Domažlice Praha-Nebušice Zlín Jeseník Praha 19 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bačkovice

Levná dlažba Bačkovice

Dlažba Bačkovice

Zámkové dlažby Bačkovice

Zámkové betonové dlažby Bačkovice

Zámková dlažba Bačkovice

Betonové dlažby Bačkovice

Betonová dlažba Bačkovice

Zdící prvky Bačkovice

Dlažby II jakosti Bačkovice

Dlažba II jakosti Bačkovice

Plošné dlažby Bačkovice