„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Banín

Nové produkty Banín

Dlažby a obrubníky Banín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Banín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Banín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Banín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Banín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Banín, Levná dlažba Banín, Dlažba Banín, Zámkové dlažby Banín, Zámkové dlažba Banín, Betonové dlažby Banín, Betonová dlažba Banín, Zdící prvky Banín, Dlažby II jakosti Banín, Dlažba II jakosti Banín, Plošné dlažby Banín, Plošná dlažba


Další města:

České Budějovice Praha-Nebušice Hodonín Praha-Březiněves Praha-Slivenec Kutná Hora Praha 17 Praha 15 Jeseník Karviná Rychnov nad Kněžnou Olomouc Praha-Štěrboholy Písek Kroměříž Chrudim Praha-Velká Chuchle Znojmo Břeclav Praha-Satalice Pelhřimov Cheb Praha-Vinoř Louny Vsetín Ostrava-město Praha-východ Kladno Praha-Klánovice Bruntál Třebíč Praha 14 Praha-Nedvězí Praha 8 Praha 7 Svitavy Teplice Most Uherské Hradiště Frýdek-Místek Přerov Praha 3 Praha-Zličín Nový Jičín Praha 18 Tábor Benešov Praha 19 Jablonec nad Nisou Strakonice Příbram Praha-Zbraslav Vyškov Praha-Kolovraty Praha-Lochkov Praha-Dubeč Praha-Přední Kopanina Semily Opava Praha-Královice Ústí nad Orlicí Žďár nad Sázavou Pardubice Jičín Praha-Libuš Praha 9 Praha-Běchovice Mělník Praha-Kunratice Česká Lípa Liberec Domažlice Hlavní město Praha Rakovník Praha-Újezd Prostějov Praha 1 Praha-západ Praha 4 Praha 21 Praha 20 Praha 11 Plzeň-jih Praha-Dolní Počernice Kolín Praha-Čakovice Zlín Mladá Boleslav Děčín Jihlava Beroun Praha 6 Praha-Lysolaje Praha 5 Praha 13 Klatovy Praha 16 Náchod Praha 12 Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Banín

Levná dlažba Banín

Dlažba Banín

Zámkové dlažby Banín

Zámkové betonové dlažby Banín

Zámková dlažba Banín

Betonové dlažby Banín

Betonová dlažba Banín

Zdící prvky Banín

Dlažby II jakosti Banín

Dlažba II jakosti Banín

Plošné dlažby Banín