„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Banín

Nové produkty Banín

Dlažby a obrubníky Banín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Banín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Banín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Banín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Banín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Banín, Levná dlažba Banín, Dlažba Banín, Zámkové dlažby Banín, Zámkové dlažba Banín, Betonové dlažby Banín, Betonová dlažba Banín, Zdící prvky Banín, Dlažby II jakosti Banín, Dlažba II jakosti Banín, Plošné dlažby Banín, Plošná dlažba


Další města:

Rokycany Rychnov nad Kněžnou Vsetín Opava Praha 19 Havlíčkův Brod Praha-Přední Kopanina Třebíč Praha-Dolní Počernice Brno-město Děčín Praha-Troja Teplice Ústí nad Labem Praha-západ Mělník Praha-Štěrboholy Prostějov Znojmo Praha-východ Brno-venkov České Budějovice Liberec Praha-Dolní Měcholupy Louny Praha 9 Zlín Praha 7 Uherské Hradiště Domažlice Praha-Dolní Chabry Praha-Satalice Olomouc Jablonec nad Nisou Břeclav Frýdek-Místek Praha 10 Přerov Praha 4 Praha-Klánovice Praha 14 Semily Svitavy Chrudim Praha 16 Hodonín Praha-Ďáblice Praha-Kunratice Žďár nad Sázavou Pelhřimov Jeseník Mladá Boleslav Praha 20 Praha-Lipence Praha 6 Prachatice Kolín Praha-Křeslice Praha-Řeporyje Praha-Koloděje Litoměřice Praha-Kolovraty Praha-Velká Chuchle Praha 11 Praha-Benice Praha 2 Praha-Libuš Pardubice Benešov Kroměříž Rakovník Plzeň-město Praha 3 Praha-Běchovice Praha 12 Chomutov Praha 13 Praha 21 Praha-Vinoř Praha 1 Praha-Lochkov Příbram Praha 15 Praha 5 Praha-Březiněves Praha-Dubeč Nymburk Tábor Praha-Suchdol Cheb Praha-Nebušice Karviná Praha-Zbraslav Most Jindřichův Hradec Praha-Zličín Praha 8 Sokolov Ostrava-město Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Banín

Levná dlažba Banín

Dlažba Banín

Zámkové dlažby Banín

Zámkové betonové dlažby Banín

Zámková dlažba Banín

Betonové dlažby Banín

Betonová dlažba Banín

Zdící prvky Banín

Dlažby II jakosti Banín

Dlažba II jakosti Banín

Plošné dlažby Banín