„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Banín

Nové produkty Banín

Dlažby a obrubníky Banín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Banín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Banín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Banín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Banín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Banín, Levná dlažba Banín, Dlažba Banín, Zámkové dlažby Banín, Zámkové dlažba Banín, Betonové dlažby Banín, Betonová dlažba Banín, Zdící prvky Banín, Dlažby II jakosti Banín, Dlažba II jakosti Banín, Plošné dlažby Banín, Plošná dlažba


Další města:

Olomouc Jičín Tachov České Budějovice Praha-Řeporyje Praha-Satalice Jablonec nad Nisou Klatovy Praha-Libuš Opava Praha 21 Břeclav Praha-Slivenec Žďár nad Sázavou Praha-Klánovice Děčín Rokycany Praha-Březiněves Praha 16 Brno-venkov Praha-Čakovice Praha-Královice Rychnov nad Kněžnou Praha-východ Praha-Suchdol Trutnov Plzeň-sever Benešov Český Krumlov Nový Jičín Most Praha-Štěrboholy Praha 22 Liberec Praha 11 Zlín Praha-Petrovice Litoměřice Praha-Lysolaje Písek Praha 4 Praha-Nedvězí Praha-Zbraslav Chomutov Semily Ústí nad Orlicí Brno-město Praha-Lipence Praha-Přední Kopanina Pelhřimov Praha-Ďáblice Sokolov Praha 17 Plzeň-jih Praha-Dolní Chabry Třebíč Kutná Hora Praha-Nebušice Jeseník Praha-Dolní Počernice Praha 8 Praha-západ Praha-Velká Chuchle Hradec Králové Praha-Dubeč Strakonice Louny Svitavy Praha-Vinoř Tábor Ústí nad Labem Praha 5 Praha 13 Praha 18 Mladá Boleslav Praha-Újezd Vsetín Praha-Kolovraty Znojmo Prachatice Praha-Běchovice Vyškov Kolín Praha 20 Praha 12 Praha 1 Praha-Lochkov Beroun Kroměříž Uherské Hradiště Praha 19 Přerov Ostrava-město Karlovy Vary Mělník Příbram Šumperk Praha 2 Hlavní město Praha Praha-Šeberov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Banín

Levná dlažba Banín

Dlažba Banín

Zámkové dlažby Banín

Zámkové betonové dlažby Banín

Zámková dlažba Banín

Betonové dlažby Banín

Betonová dlažba Banín

Zdící prvky Banín

Dlažby II jakosti Banín

Dlažba II jakosti Banín

Plošné dlažby Banín