„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Banín

Nové produkty Banín

Dlažby a obrubníky Banín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Banín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Banín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Banín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Banín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Banín, Levná dlažba Banín, Dlažba Banín, Zámkové dlažby Banín, Zámkové dlažba Banín, Betonové dlažby Banín, Betonová dlažba Banín, Zdící prvky Banín, Dlažby II jakosti Banín, Dlažba II jakosti Banín, Plošné dlažby Banín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Čakovice Prachatice Praha-Štěrboholy Nymburk Mladá Boleslav Praha 13 Plzeň-jih Rychnov nad Kněžnou Uherské Hradiště Praha-Libuš Klatovy Praha-Velká Chuchle Plzeň-město Kladno Hodonín Praha 7 Praha 21 Břeclav Praha-Řeporyje Praha 10 Znojmo Semily Karlovy Vary Praha 12 Kroměříž Praha 22 Sokolov Jihlava Praha-Újezd Ostrava-město Bruntál Prostějov Plzeň-sever Cheb Šumperk Praha 15 Praha-východ Praha-západ Praha 9 Pardubice Svitavy Žďár nad Sázavou Praha 16 Praha 5 Praha 8 Praha-Klánovice Frýdek-Místek Praha 19 Olomouc Brno-město Náchod Praha-Ďáblice Rakovník Blansko Praha 6 Vsetín Litoměřice Chrudim Tábor Praha 3 Praha-Kolovraty Karviná Praha-Benice Praha-Běchovice Ústí nad Labem Praha-Petrovice Praha-Křeslice Rokycany Louny Praha-Dolní Počernice Teplice Strakonice Praha-Královice Praha-Zličín Vyškov Praha-Dubeč Praha-Lipence Liberec Chomutov Kolín Praha-Nebušice Český Krumlov Česká Lípa Praha-Troja Praha-Suchdol Kutná Hora Praha 14 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lochkov Pelhřimov Ústí nad Orlicí Praha 4 Praha-Lysolaje Děčín Jičín Benešov Praha 17 Jablonec nad Nisou Hlavní město Praha Příbram ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Banín

Levná dlažba Banín

Dlažba Banín

Zámkové dlažby Banín

Zámkové betonové dlažby Banín

Zámková dlažba Banín

Betonové dlažby Banín

Betonová dlažba Banín

Zdící prvky Banín

Dlažby II jakosti Banín

Dlažba II jakosti Banín

Plošné dlažby Banín