„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Banín

Nové produkty Banín

Dlažby a obrubníky Banín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Banín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Banín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Banín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Banín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Banín, Levná dlažba Banín, Dlažba Banín, Zámkové dlažby Banín, Zámkové dlažba Banín, Betonové dlažby Banín, Betonová dlažba Banín, Zdící prvky Banín, Dlažby II jakosti Banín, Dlažba II jakosti Banín, Plošné dlažby Banín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Suchdol Blansko Praha-Satalice Ostrava-město Praha 21 Praha 16 Břeclav Praha-Benice Sokolov Uherské Hradiště Svitavy Beroun Kladno Praha-Dubeč Praha-Nebušice Pelhřimov Havlíčkův Brod Hlavní město Praha Praha-Koloděje Praha-Zbraslav Náchod Jablonec nad Nisou Praha 17 Brno-město Benešov Třebíč Praha 20 Tábor Praha 11 Plzeň-sever Praha-Petrovice Šumperk Kutná Hora Praha-Štěrboholy Teplice Tachov Praha 5 Hradec Králové Praha 9 Praha 14 Praha 2 Praha-Dolní Počernice Praha-západ Praha-Dolní Chabry Žďár nad Sázavou Praha-Újezd Praha 6 Příbram Jeseník Praha 13 Rokycany Semily Znojmo České Budějovice Praha 3 Plzeň-jih Praha 15 Zlín Praha 19 Vyškov Liberec Praha-Lochkov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Slivenec Praha-východ Mladá Boleslav Nový Jičín Praha-Královice Praha-Lipence Prachatice Praha 1 Praha-Přední Kopanina Praha-Nedvězí Chomutov Jindřichův Hradec Přerov Karviná Vsetín Praha 18 Praha-Březiněves Domažlice Praha-Běchovice Praha-Kolovraty Karlovy Vary Ústí nad Orlicí Hodonín Kroměříž Děčín Praha-Troja Jičín Praha-Vinoř Praha-Libuš Cheb Praha-Ďáblice Praha 4 Praha-Zličín Praha-Čakovice Praha-Křeslice Praha-Lysolaje Pardubice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Banín

Levná dlažba Banín

Dlažba Banín

Zámkové dlažby Banín

Zámkové betonové dlažby Banín

Zámková dlažba Banín

Betonové dlažby Banín

Betonová dlažba Banín

Zdící prvky Banín

Dlažby II jakosti Banín

Dlažba II jakosti Banín

Plošné dlažby Banín