„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Banín

Nové produkty Banín

Dlažby a obrubníky Banín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Banín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Banín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Banín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Banín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Banín, Levná dlažba Banín, Dlažba Banín, Zámkové dlažby Banín, Zámkové dlažba Banín, Betonové dlažby Banín, Betonová dlažba Banín, Zdící prvky Banín, Dlažby II jakosti Banín, Dlažba II jakosti Banín, Plošné dlažby Banín, Plošná dlažba


Další města:

Děčín Chomutov Praha 19 Praha 16 Praha-Zbraslav Mladá Boleslav Kolín Havlíčkův Brod Plzeň-jih Praha 8 Nový Jičín Praha-Křeslice Praha 3 Most Strakonice Svitavy Rokycany Jihlava Praha-Přední Kopanina Praha 1 Hlavní město Praha Praha 15 Praha-Ďáblice Praha-Libuš Praha 18 Kladno Praha-Běchovice Pelhřimov Praha-Troja Praha-Benice Trutnov Praha-Lipence Hradec Králové Vyškov Domažlice Praha 10 Praha 9 Rakovník Nymburk Plzeň-sever Praha 5 Praha-Velká Chuchle Praha 7 Vsetín Louny Praha-Zličín Zlín Tábor Praha-Štěrboholy Prachatice Plzeň-město Praha-Dolní Počernice Praha-Koloděje Benešov Náchod Frýdek-Místek Uherské Hradiště Praha-Slivenec Blansko Třebíč Sokolov Praha-Nebušice Praha 20 Český Krumlov Praha-Lysolaje Praha 22 Praha-Březiněves Tachov Kutná Hora Praha 2 Teplice Příbram Praha-Šeberov Kroměříž České Budějovice Praha-Vinoř Praha-Dolní Chabry Praha-Lochkov Praha-Dolní Měcholupy Praha 17 Praha-Klánovice Karviná Jeseník Praha-západ Cheb Liberec Praha 12 Prostějov Praha-Čakovice Litoměřice Ústí nad Labem Písek Šumperk Beroun Praha-Suchdol Praha 21 Ústí nad Orlicí Praha-Satalice Ostrava-město Brno-venkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Banín

Levná dlažba Banín

Dlažba Banín

Zámkové dlažby Banín

Zámkové betonové dlažby Banín

Zámková dlažba Banín

Betonové dlažby Banín

Betonová dlažba Banín

Zdící prvky Banín

Dlažby II jakosti Banín

Dlažba II jakosti Banín

Plošné dlažby Banín