„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Banín

Nové produkty Banín

Dlažby a obrubníky Banín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Banín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Banín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Banín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Banín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Banín, Levná dlažba Banín, Dlažba Banín, Zámkové dlažby Banín, Zámkové dlažba Banín, Betonové dlažby Banín, Betonová dlažba Banín, Zdící prvky Banín, Dlažby II jakosti Banín, Dlažba II jakosti Banín, Plošné dlažby Banín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Troja Děčín Hradec Králové Praha 21 Ústí nad Orlicí Česká Lípa Jindřichův Hradec Praha 15 Přerov Praha 13 Praha 2 Praha-Dubeč Praha-Štěrboholy Praha 1 Zlín Nový Jičín Uherské Hradiště Bruntál Praha-Zličín Brno-venkov Klatovy Jihlava Praha-Lysolaje Rokycany Kolín Praha 10 Kladno Plzeň-jih Frýdek-Místek Praha-Čakovice Vsetín Jablonec nad Nisou Plzeň-sever Liberec Praha-Královice Pardubice Žďár nad Sázavou Náchod Beroun Praha-Dolní Počernice České Budějovice Praha-Benice Nymburk Praha 16 Praha-Křeslice Plzeň-město Karviná Praha-východ Praha-Dolní Chabry Kutná Hora Rakovník Praha-Vinoř Hlavní město Praha Břeclav Ostrava-město Praha 18 Olomouc Praha-Březiněves Praha 9 Ústí nad Labem Blansko Benešov Praha 20 Praha-Zbraslav Praha 17 Mladá Boleslav Trutnov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Velká Chuchle Most Praha-Přední Kopanina Praha-Libuš Praha 5 Praha-Šeberov Semily Praha-Satalice Opava Praha 4 Jeseník Praha-západ Strakonice Cheb Příbram Praha 12 Praha-Klánovice Brno-město Praha-Řeporyje Pelhřimov Domažlice Praha 11 Teplice Hodonín Litoměřice Praha-Nebušice Praha 14 Praha-Kolovraty Praha 19 Praha-Koloděje Chrudim Praha-Újezd ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Banín

Levná dlažba Banín

Dlažba Banín

Zámkové dlažby Banín

Zámkové betonové dlažby Banín

Zámková dlažba Banín

Betonové dlažby Banín

Betonová dlažba Banín

Zdící prvky Banín

Dlažby II jakosti Banín

Dlažba II jakosti Banín

Plošné dlažby Banín