„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Banín

Nové produkty Banín

Dlažby a obrubníky Banín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Banín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Banín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Banín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Banín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Banín, Levná dlažba Banín, Dlažba Banín, Zámkové dlažby Banín, Zámkové dlažba Banín, Betonové dlažby Banín, Betonová dlažba Banín, Zdící prvky Banín, Dlažby II jakosti Banín, Dlažba II jakosti Banín, Plošné dlažby Banín, Plošná dlažba


Další města:

Praha 20 Plzeň-město Frýdek-Místek Praha-Újezd Praha-Ďáblice Praha-Šeberov Praha-Dolní Chabry Praha 9 Liberec Pelhřimov Praha-Troja Přerov Jičín Praha 21 Praha-Královice Jablonec nad Nisou Hradec Králové Praha-Řeporyje Semily Teplice Opava Praha-Slivenec Praha-Dolní Měcholupy Praha 13 Příbram Chomutov Praha-Kolovraty Praha 5 Praha-Libuš Plzeň-sever Praha 12 Nový Jičín Hodonín Rychnov nad Kněžnou Praha 3 Šumperk Praha 14 Praha-Satalice Ústí nad Labem Praha-Nebušice Cheb Sokolov Praha-Zbraslav Uherské Hradiště Náchod Most Mladá Boleslav Praha 19 Praha-Běchovice Kutná Hora Praha-západ Louny Praha-Kunratice České Budějovice Ostrava-město Praha-Štěrboholy Praha 18 Klatovy Brno-venkov Vyškov Beroun Litoměřice Praha-Lochkov Nymburk Karlovy Vary Praha 22 Plzeň-jih Praha-Klánovice Jihlava Praha-Petrovice Praha 7 Děčín Žďár nad Sázavou Mělník Trutnov Znojmo Olomouc Praha-Vinoř Praha 2 Rakovník Praha 11 Praha 6 Bruntál Rokycany Praha-Dolní Počernice Svitavy Praha-Čakovice Praha-Nedvězí Kolín Praha-Zličín Strakonice Benešov Česká Lípa Břeclav Třebíč Praha 16 Praha 1 Praha-Přední Kopanina Písek Pardubice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Banín

Levná dlažba Banín

Dlažba Banín

Zámkové dlažby Banín

Zámkové betonové dlažby Banín

Zámková dlažba Banín

Betonové dlažby Banín

Betonová dlažba Banín

Zdící prvky Banín

Dlažby II jakosti Banín

Dlažba II jakosti Banín

Plošné dlažby Banín