„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Banín

Nové produkty Banín

Dlažby a obrubníky Banín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Banín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Banín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Banín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Banín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Banín, Levná dlažba Banín, Dlažba Banín, Zámkové dlažby Banín, Zámkové dlažba Banín, Betonové dlažby Banín, Betonová dlažba Banín, Zdící prvky Banín, Dlažby II jakosti Banín, Dlažba II jakosti Banín, Plošné dlažby Banín, Plošná dlažba


Další města:

Jindřichův Hradec Praha 6 Praha 19 Praha-Štěrboholy Kutná Hora Praha-Koloděje Praha-Lysolaje Praha-Újezd Ostrava-město Tachov Praha-Královice Vsetín Praha-Kunratice Praha 11 Praha 3 Praha-Řeporyje Praha 12 Praha-Čakovice Praha 18 Praha-Lochkov Praha-západ Praha 16 Kolín Opava Přerov Praha-Kolovraty Praha-Zličín Praha 13 Chomutov Ústí nad Labem Frýdek-Místek Brno-město Karlovy Vary Mělník Praha-Benice Praha 1 Jablonec nad Nisou Semily České Budějovice Domažlice Praha-Běchovice Praha-Dolní Měcholupy Louny Cheb Praha 5 Praha-Suchdol Hodonín Praha-Velká Chuchle Karviná Praha-Březiněves Teplice Praha-Ďáblice Praha-Libuš Náchod Zlín Praha 9 Plzeň-sever Benešov Blansko Znojmo Písek Strakonice Praha-Přední Kopanina Česká Lípa Havlíčkův Brod Praha 17 Kroměříž Plzeň-jih Jičín Plzeň-město Rakovník Sokolov Chrudim Praha 20 Beroun Bruntál Jeseník Most Praha-Dolní Počernice Praha-Troja Praha 8 Český Krumlov Klatovy Praha-Křeslice Mladá Boleslav Praha-Slivenec Hlavní město Praha Olomouc Pardubice Liberec Příbram Litoměřice Praha-Zbraslav Praha 21 Praha-Dolní Chabry Praha 2 Svitavy Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Orlicí Prostějov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Banín

Levná dlažba Banín

Dlažba Banín

Zámkové dlažby Banín

Zámkové betonové dlažby Banín

Zámková dlažba Banín

Betonové dlažby Banín

Betonová dlažba Banín

Zdící prvky Banín

Dlažby II jakosti Banín

Dlažba II jakosti Banín

Plošné dlažby Banín