„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Banín

Nové produkty Banín

Dlažby a obrubníky Banín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Banín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Banín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Banín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Banín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Banín, Levná dlažba Banín, Dlažba Banín, Zámkové dlažby Banín, Zámkové dlažba Banín, Betonové dlažby Banín, Betonová dlažba Banín, Zdící prvky Banín, Dlažby II jakosti Banín, Dlažba II jakosti Banín, Plošné dlažby Banín, Plošná dlažba


Další města:

Bruntál Praha 14 Liberec Praha-Benice Praha-Koloděje Frýdek-Místek Praha 20 Jeseník Chrudim Praha-Křeslice Praha-Dolní Počernice Praha-Ďáblice Teplice Praha 18 Praha-Šeberov Praha-východ Znojmo Louny Praha-Kolovraty Praha 17 Strakonice Nový Jičín Jablonec nad Nisou Praha 6 Plzeň-sever Jičín Praha-Běchovice Praha-Kunratice Plzeň-město Rakovník Praha 3 Jihlava Mladá Boleslav Plzeň-jih Beroun Praha 8 Praha 12 Přerov Třebíč Brno-venkov Praha-Lochkov Nymburk Prostějov Český Krumlov Kutná Hora Hodonín Havlíčkův Brod Benešov Ústí nad Orlicí Most Praha-Satalice Břeclav Brno-město Příbram Praha-Nedvězí Mělník Karviná Pardubice Česká Lípa Praha 21 Uherské Hradiště Chomutov Vsetín Pelhřimov Náchod Svitavy Praha 4 Kladno Cheb Kroměříž Praha-Březiněves Praha-Čakovice Praha-Velká Chuchle Praha-Lipence Praha-Přední Kopanina Praha-Suchdol Praha 2 Praha-západ Praha-Troja Ústí nad Labem Praha-Řeporyje Karlovy Vary Tábor Praha-Dubeč Rokycany Praha 10 Tachov Klatovy Praha-Vinoř Praha-Zličín Praha-Újezd Ostrava-město Zlín Praha-Nebušice Praha-Lysolaje Praha-Královice Praha 5 Praha-Petrovice Praha-Zbraslav Praha 13 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Banín

Levná dlažba Banín

Dlažba Banín

Zámkové dlažby Banín

Zámkové betonové dlažby Banín

Zámková dlažba Banín

Betonové dlažby Banín

Betonová dlažba Banín

Zdící prvky Banín

Dlažby II jakosti Banín

Dlažba II jakosti Banín

Plošné dlažby Banín