„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Banín

Nové produkty Banín

Dlažby a obrubníky Banín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Banín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Banín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Banín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Banín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Banín, Levná dlažba Banín, Dlažba Banín, Zámkové dlažby Banín, Zámkové dlažba Banín, Betonové dlažby Banín, Betonová dlažba Banín, Zdící prvky Banín, Dlažby II jakosti Banín, Dlažba II jakosti Banín, Plošné dlažby Banín, Plošná dlažba


Další města:

Jičín Praha 2 Plzeň-jih Praha 19 Praha-Lysolaje Domažlice Praha-Dolní Počernice Praha-Dubeč Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lipence Praha-Běchovice Hlavní město Praha Uherské Hradiště Praha-Klánovice Rokycany Praha 7 Praha 4 Chrudim Praha 12 Nový Jičín Praha-Vinoř Semily Olomouc Karlovy Vary Praha 11 Praha-Suchdol Praha-Lochkov Tábor Praha-Kunratice Praha-Slivenec Praha-Březiněves Praha-Kolovraty Plzeň-město Plzeň-sever Rakovník Praha-Benice Praha 14 Žďár nad Sázavou Praha-Křeslice Praha-Koloděje Šumperk Jindřichův Hradec Praha 3 Sokolov Trutnov Praha-Ďáblice Strakonice Praha 18 Praha-Satalice Praha-Štěrboholy Praha-Nebušice Praha-Libuš Frýdek-Místek Svitavy Jablonec nad Nisou Přerov Znojmo Praha 1 Praha-východ Praha-Dolní Chabry Praha-Šeberov Praha-Královice Praha-Čakovice Liberec Mělník Pardubice Vyškov Zlín Praha 16 Praha-Troja Kolín Havlíčkův Brod Opava Benešov Praha 6 Prostějov Ústí nad Labem Praha 5 Praha 17 Ústí nad Orlicí Český Krumlov Praha-Velká Chuchle Praha-západ Tachov Bruntál Praha-Petrovice Kroměříž Nymburk Praha-Újezd Most Děčín Hradec Králové Praha 10 Praha 15 Kladno Praha 9 Náchod Beroun Příbram České Budějovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Banín

Levná dlažba Banín

Dlažba Banín

Zámkové dlažby Banín

Zámkové betonové dlažby Banín

Zámková dlažba Banín

Betonové dlažby Banín

Betonová dlažba Banín

Zdící prvky Banín

Dlažby II jakosti Banín

Dlažba II jakosti Banín

Plošné dlažby Banín