„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bartoušov

Nové produkty Bartoušov

Dlažby a obrubníky Bartoušov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bartoušov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bartoušov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bartoušov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bartoušov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bartoušov, Levná dlažba Bartoušov, Dlažba Bartoušov, Zámkové dlažby Bartoušov, Zámkové dlažba Bartoušov, Betonové dlažby Bartoušov, Betonová dlažba Bartoušov, Zdící prvky Bartoušov, Dlažby II jakosti Bartoušov, Dlažba II jakosti Bartoušov, Plošné dlažby Bartoušov, Plošná dlažba


Další města:

Bruntál Praha 12 Prachatice Praha 13 Pardubice Praha-Dolní Měcholupy Praha 2 Semily Praha-Lipence Kolín Praha 6 Praha-Kolovraty Praha-Nebušice Praha 16 Náchod Praha 14 Cheb Frýdek-Místek Benešov Žďár nad Sázavou Praha 7 Jeseník Praha-Ďáblice Zlín Most Praha 19 Ústí nad Orlicí Praha-Zbraslav Praha-Klánovice Uherské Hradiště Vsetín Nymburk Třebíč Praha-Vinoř Ústí nad Labem Plzeň-město Praha-Šeberov Prostějov Vyškov Olomouc Praha-Zličín Praha-Velká Chuchle Praha 15 Znojmo Přerov Praha-Dolní Chabry Brno-město Praha-Štěrboholy Praha-západ Jindřichův Hradec Litoměřice Brno-venkov Praha 8 Pelhřimov Praha-Kunratice Praha-Dolní Počernice Praha-Lochkov Kladno Praha-Újezd Tachov Louny Praha 9 Plzeň-sever Praha-Křeslice Písek Praha-Řeporyje Břeclav Praha-Slivenec Praha-Nedvězí Rychnov nad Kněžnou Praha-Přední Kopanina Strakonice Kroměříž Nový Jičín Praha 3 Praha-Královice Domažlice Chrudim České Budějovice Rokycany Příbram Praha 17 Praha-Březiněves Praha 18 Hradec Králové Karviná Hodonín Praha-Libuš Praha-Lysolaje Trutnov Praha 21 Rakovník Praha-Dubeč Jičín Český Krumlov Praha 11 Opava Plzeň-jih Praha 5 Blansko ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bartoušov

Levná dlažba Bartoušov

Dlažba Bartoušov

Zámkové dlažby Bartoušov

Zámkové betonové dlažby Bartoušov

Zámková dlažba Bartoušov

Betonové dlažby Bartoušov

Betonová dlažba Bartoušov

Zdící prvky Bartoušov

Dlažby II jakosti Bartoušov

Dlažba II jakosti Bartoušov

Plošné dlažby Bartoušov