„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bartoušov

Nové produkty Bartoušov

Dlažby a obrubníky Bartoušov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bartoušov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bartoušov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bartoušov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bartoušov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bartoušov, Levná dlažba Bartoušov, Dlažba Bartoušov, Zámkové dlažby Bartoušov, Zámkové dlažba Bartoušov, Betonové dlažby Bartoušov, Betonová dlažba Bartoušov, Zdící prvky Bartoušov, Dlažby II jakosti Bartoušov, Dlažba II jakosti Bartoušov, Plošné dlažby Bartoušov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lysolaje Cheb Břeclav Kutná Hora Praha-Dolní Chabry Praha-Březiněves Praha 20 Jindřichův Hradec Náchod Praha-Petrovice Praha-Čakovice Praha-Dolní Počernice Znojmo Praha 9 Praha 8 Teplice Praha-Kunratice Praha 15 Semily Strakonice Praha 2 Děčín Litoměřice Praha 22 Český Krumlov Praha-Dubeč Praha-Nebušice Praha-Královice Přerov Praha-Běchovice Plzeň-jih Hlavní město Praha Praha 3 Praha 13 Plzeň-město Frýdek-Místek Bruntál Praha-Ďáblice Pardubice Ústí nad Labem Karlovy Vary Jablonec nad Nisou Most Praha 17 Praha-Koloděje Jičín Havlíčkův Brod České Budějovice Chomutov Kolín Praha 14 Praha-Slivenec Praha-Satalice Ostrava-město Karviná Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Měcholupy Příbram Praha 7 Olomouc Domažlice Praha-Vinoř Praha 10 Pelhřimov Mělník Ústí nad Orlicí Zlín Praha-západ Praha 16 Žďár nad Sázavou Praha-Křeslice Brno-město Kladno Trutnov Rokycany Praha-Klánovice Praha 19 Prostějov Prachatice Praha-Lipence Plzeň-sever Sokolov Praha-Přední Kopanina Louny Praha 1 Praha 11 Praha 12 Blansko Šumperk Tachov Praha-Šeberov Česká Lípa Jeseník Nový Jičín Opava Liberec Praha 4 Benešov Praha-Zličín Praha-Benice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bartoušov

Levná dlažba Bartoušov

Dlažba Bartoušov

Zámkové dlažby Bartoušov

Zámkové betonové dlažby Bartoušov

Zámková dlažba Bartoušov

Betonové dlažby Bartoušov

Betonová dlažba Bartoušov

Zdící prvky Bartoušov

Dlažby II jakosti Bartoušov

Dlažba II jakosti Bartoušov

Plošné dlažby Bartoušov