„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bartoušov

Nové produkty Bartoušov

Dlažby a obrubníky Bartoušov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bartoušov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bartoušov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bartoušov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bartoušov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bartoušov, Levná dlažba Bartoušov, Dlažba Bartoušov, Zámkové dlažby Bartoušov, Zámkové dlažba Bartoušov, Betonové dlažby Bartoušov, Betonová dlažba Bartoušov, Zdící prvky Bartoušov, Dlažby II jakosti Bartoušov, Dlažba II jakosti Bartoušov, Plošné dlažby Bartoušov, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-město Most Praha-Přední Kopanina Praha 15 Mladá Boleslav Benešov Praha 14 Hradec Králové Bruntál Jihlava Mělník Praha 5 Plzeň-sever Praha-Vinoř Prachatice Přerov Pelhřimov Ostrava-město Jičín Praha 4 Brno-venkov Praha 3 Praha-Újezd Domažlice Uherské Hradiště Zlín Semily Břeclav Praha-Libuš Praha 21 Kroměříž Blansko Česká Lípa Praha 19 Třebíč Tachov Praha-Benice Chrudim Rychnov nad Kněžnou Chomutov Hlavní město Praha Praha-Slivenec Praha 12 Kladno Praha-Troja Jindřichův Hradec Praha-Klánovice Karlovy Vary Sokolov Prostějov Příbram Strakonice Cheb Klatovy Žďár nad Sázavou Vyškov Nymburk Praha 13 Praha-východ Teplice Ústí nad Orlicí Litoměřice Praha-Královice Kolín Praha-Kolovraty Praha-Dolní Počernice Pardubice Praha 2 Praha-Lysolaje Karviná Hodonín Jeseník Český Krumlov Rakovník Praha 20 Rokycany Praha-Suchdol Kutná Hora Praha 22 Praha-Zbraslav Praha 18 Praha 8 Praha-Satalice Havlíčkův Brod Praha 1 Brno-město Olomouc Frýdek-Místek Znojmo Praha 11 Praha 10 Praha 7 Praha-Kunratice Praha-Petrovice Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zličín Vsetín Praha-Dolní Chabry Praha-Čakovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bartoušov

Levná dlažba Bartoušov

Dlažba Bartoušov

Zámkové dlažby Bartoušov

Zámkové betonové dlažby Bartoušov

Zámková dlažba Bartoušov

Betonové dlažby Bartoušov

Betonová dlažba Bartoušov

Zdící prvky Bartoušov

Dlažby II jakosti Bartoušov

Dlažba II jakosti Bartoušov

Plošné dlažby Bartoušov