„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bartoušov

Nové produkty Bartoušov

Dlažby a obrubníky Bartoušov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bartoušov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bartoušov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bartoušov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bartoušov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bartoušov, Levná dlažba Bartoušov, Dlažba Bartoušov, Zámkové dlažby Bartoušov, Zámkové dlažba Bartoušov, Betonové dlažby Bartoušov, Betonová dlažba Bartoušov, Zdící prvky Bartoušov, Dlažby II jakosti Bartoušov, Dlažba II jakosti Bartoušov, Plošné dlažby Bartoušov, Plošná dlažba


Další města:

Břeclav Svitavy Třebíč Praha-Satalice Jihlava Strakonice Frýdek-Místek Praha 11 Plzeň-jih Praha-Benice Ústí nad Labem Nymburk Trutnov Bruntál Praha-Štěrboholy Praha 1 Tábor Prostějov Praha-Zličín Praha-Řeporyje Praha 20 Sokolov Praha-západ Pelhřimov Cheb Praha-Dolní Počernice Prachatice Praha-Lysolaje Praha-Lochkov Praha-Nedvězí Praha-Přední Kopanina Most Praha 9 Louny Praha-Libuš Praha-Březiněves Plzeň-město Jablonec nad Nisou Plzeň-sever Tachov Praha 10 Praha-Klánovice Litoměřice Praha-Újezd Semily Přerov Praha-Troja Klatovy Praha-Nebušice Vyškov Ostrava-město Mělník Vsetín Havlíčkův Brod Praha-Šeberov Praha 3 Praha-východ Jičín Karlovy Vary Praha 22 České Budějovice Znojmo Blansko Benešov Praha-Velká Chuchle Ústí nad Orlicí Rychnov nad Kněžnou Jindřichův Hradec Praha 14 Hradec Králové Praha 7 Český Krumlov Praha-Koloděje Olomouc Praha 17 Uherské Hradiště Praha-Lipence Praha 12 Praha-Zbraslav Chomutov Jeseník Liberec Karviná Praha-Vinoř Praha 4 Praha-Dolní Měcholupy Česká Lípa Chrudim Praha 6 Praha 13 Praha 15 Praha-Dolní Chabry Pardubice Šumperk Zlín Praha 18 Praha 16 Praha-Křeslice Příbram Mladá Boleslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bartoušov

Levná dlažba Bartoušov

Dlažba Bartoušov

Zámkové dlažby Bartoušov

Zámkové betonové dlažby Bartoušov

Zámková dlažba Bartoušov

Betonové dlažby Bartoušov

Betonová dlažba Bartoušov

Zdící prvky Bartoušov

Dlažby II jakosti Bartoušov

Dlažba II jakosti Bartoušov

Plošné dlažby Bartoušov