„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bartoušov

Nové produkty Bartoušov

Dlažby a obrubníky Bartoušov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bartoušov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bartoušov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bartoušov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bartoušov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bartoušov, Levná dlažba Bartoušov, Dlažba Bartoušov, Zámkové dlažby Bartoušov, Zámkové dlažba Bartoušov, Betonové dlažby Bartoušov, Betonová dlažba Bartoušov, Zdící prvky Bartoušov, Dlažby II jakosti Bartoušov, Dlažba II jakosti Bartoušov, Plošné dlažby Bartoušov, Plošná dlažba


Další města:

Uherské Hradiště Praha-východ Praha-Suchdol Strakonice Praha 2 Brno-venkov Ústí nad Orlicí Šumperk Chrudim Frýdek-Místek Jeseník Hlavní město Praha Praha 9 Praha-Křeslice Praha-Satalice Praha 21 Praha-Šeberov Praha 7 Plzeň-jih Tábor Praha 1 Náchod Jihlava Praha 18 Opava Český Krumlov Praha-Kolovraty Praha 12 Praha 22 Rokycany Hradec Králové Praha 5 Praha-Troja Praha 16 Olomouc Mladá Boleslav Praha-západ Praha-Březiněves Brno-město Břeclav Třebíč Cheb Plzeň-město Kutná Hora Přerov Děčín Praha-Velká Chuchle Semily Praha-Klánovice Rakovník Karlovy Vary Praha-Nedvězí Praha-Dubeč Praha 20 Ostrava-město Sokolov Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Měcholupy Praha 13 Písek Znojmo Liberec Praha-Benice Beroun České Budějovice Praha-Štěrboholy Praha-Přední Kopanina Blansko Praha-Petrovice Klatovy Česká Lípa Mělník Praha 6 Havlíčkův Brod Praha-Dolní Počernice Praha-Lochkov Plzeň-sever Žďár nad Sázavou Jindřichův Hradec Prachatice Praha-Újezd Trutnov Louny Praha-Kunratice Praha 10 Most Praha-Slivenec Litoměřice Praha-Lipence Praha-Koloděje Ústí nad Labem Praha 3 Domažlice Příbram Teplice Bruntál Praha-Ďáblice Kladno Praha-Běchovice Praha 15 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bartoušov

Levná dlažba Bartoušov

Dlažba Bartoušov

Zámkové dlažby Bartoušov

Zámkové betonové dlažby Bartoušov

Zámková dlažba Bartoušov

Betonové dlažby Bartoušov

Betonová dlažba Bartoušov

Zdící prvky Bartoušov

Dlažby II jakosti Bartoušov

Dlažba II jakosti Bartoušov

Plošné dlažby Bartoušov