„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bartoušov

Nové produkty Bartoušov

Dlažby a obrubníky Bartoušov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bartoušov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bartoušov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bartoušov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bartoušov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bartoušov, Levná dlažba Bartoušov, Dlažba Bartoušov, Zámkové dlažby Bartoušov, Zámkové dlažba Bartoušov, Betonové dlažby Bartoušov, Betonová dlažba Bartoušov, Zdící prvky Bartoušov, Dlažby II jakosti Bartoušov, Dlažba II jakosti Bartoušov, Plošné dlažby Bartoušov, Plošná dlažba


Další města:

Jeseník Bruntál Praha-Nebušice Rychnov nad Kněžnou Praha-Zličín Šumperk Praha-Lipence Plzeň-město Cheb Praha-Satalice Pardubice Praha-Dubeč Praha-Benice Domažlice Beroun České Budějovice Mělník Praha-západ Kroměříž Zlín Semily Kolín Benešov Karviná Praha-Běchovice Praha 12 Praha 16 Vsetín Praha-Ďáblice Praha-Troja Praha 11 Praha-Petrovice Praha 5 Ostrava-město Praha-Koloděje Teplice Jihlava Praha-Dolní Počernice Svitavy Praha-Újezd Kutná Hora Praha 14 Hlavní město Praha Rokycany Opava Žďár nad Sázavou Plzeň-sever Český Krumlov Sokolov Praha 13 Praha-Vinoř Praha 6 Praha 21 Praha 15 Plzeň-jih Brno-venkov Rakovník Praha-Zbraslav Praha 7 Praha-Nedvězí Jindřichův Hradec Praha-východ Praha-Klánovice Praha 1 Vyškov Nový Jičín Prachatice Kladno Písek Nymburk Jičín Děčín Praha-Štěrboholy Praha 2 Blansko Praha 22 Česká Lípa Jablonec nad Nisou Praha-Suchdol Klatovy Praha-Kunratice Praha 9 Ústí nad Orlicí Tábor Liberec Tachov Mladá Boleslav Náchod Praha-Přední Kopanina Most Praha-Kolovraty Třebíč Praha 19 Přerov Břeclav Praha 17 Praha-Čakovice Prostějov Praha 3 Praha-Slivenec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bartoušov

Levná dlažba Bartoušov

Dlažba Bartoušov

Zámkové dlažby Bartoušov

Zámkové betonové dlažby Bartoušov

Zámková dlažba Bartoušov

Betonové dlažby Bartoušov

Betonová dlažba Bartoušov

Zdící prvky Bartoušov

Dlažby II jakosti Bartoušov

Dlažba II jakosti Bartoušov

Plošné dlažby Bartoušov