„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bartoušov

Nové produkty Bartoušov

Dlažby a obrubníky Bartoušov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bartoušov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bartoušov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bartoušov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bartoušov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bartoušov, Levná dlažba Bartoušov, Dlažba Bartoušov, Zámkové dlažby Bartoušov, Zámkové dlažba Bartoušov, Betonové dlažby Bartoušov, Betonová dlažba Bartoušov, Zdící prvky Bartoušov, Dlažby II jakosti Bartoušov, Dlažba II jakosti Bartoušov, Plošné dlažby Bartoušov, Plošná dlažba


Další města:

Nymburk Ústí nad Labem Plzeň-jih Praha-Troja Klatovy Karlovy Vary Praha-Kolovraty Praha-Ďáblice Praha-Vinoř Kladno Praha 22 Cheb Praha 6 Karviná Frýdek-Místek Svitavy Děčín Jindřichův Hradec Praha 10 Praha-Přední Kopanina Zlín Prostějov Praha-Libuš Hlavní město Praha Mělník Praha-Zbraslav Praha-Řeporyje Praha-Petrovice Jihlava Trutnov Benešov Liberec Přerov Praha-Újezd Praha 11 Rakovník Jablonec nad Nisou Uherské Hradiště Praha-Slivenec Znojmo Praha 5 Louny Praha-Běchovice Most Praha-Nebušice Český Krumlov Praha 15 Praha 14 Pelhřimov Praha-Velká Chuchle Tábor Praha-Kunratice Chomutov Sokolov Příbram Praha-Čakovice Náchod Blansko Praha-východ Rokycany Chrudim Teplice Praha 4 Kolín Praha 1 Praha 8 Hodonín Pardubice Praha 7 Praha-západ Praha-Štěrboholy Praha-Satalice Praha-Dolní Počernice Žďár nad Sázavou Domažlice Nový Jičín Praha 17 Olomouc Praha-Lipence Praha-Nedvězí České Budějovice Vsetín Praha-Klánovice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lysolaje Praha 2 Beroun Plzeň-město Praha-Lochkov Praha-Březiněves Praha 16 Praha-Benice Praha 3 Hradec Králové Jičín Brno-venkov Praha-Suchdol Opava Bruntál Praha 20 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bartoušov

Levná dlažba Bartoušov

Dlažba Bartoušov

Zámkové dlažby Bartoušov

Zámkové betonové dlažby Bartoušov

Zámková dlažba Bartoušov

Betonové dlažby Bartoušov

Betonová dlažba Bartoušov

Zdící prvky Bartoušov

Dlažby II jakosti Bartoušov

Dlažba II jakosti Bartoušov

Plošné dlažby Bartoušov