„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bartoušov

Nové produkty Bartoušov

Dlažby a obrubníky Bartoušov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bartoušov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bartoušov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bartoušov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bartoušov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bartoušov, Levná dlažba Bartoušov, Dlažba Bartoušov, Zámkové dlažby Bartoušov, Zámkové dlažba Bartoušov, Betonové dlažby Bartoušov, Betonová dlažba Bartoušov, Zdící prvky Bartoušov, Dlažby II jakosti Bartoušov, Dlažba II jakosti Bartoušov, Plošné dlažby Bartoušov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 17 Jeseník Praha-Satalice Praha 9 Hlavní město Praha Karlovy Vary Praha-Petrovice Praha-Štěrboholy Praha-Královice Louny Praha 3 Praha-Koloděje Semily Praha-Kunratice Praha-Zličín Chrudim Kolín Opava Kutná Hora Praha 4 Mělník Nový Jičín Plzeň-jih Praha-Lysolaje Praha 11 Praha 18 Vyškov Prachatice Brno-město Bruntál Praha-Přední Kopanina Karviná Česká Lípa Třebíč Jihlava Pelhřimov Jindřichův Hradec Praha-Benice Praha-Slivenec Mladá Boleslav Příbram Rokycany Praha 16 Tachov Rakovník Praha-Suchdol Most Plzeň-město Vsetín Praha 12 Praha 13 Praha 22 Praha 2 Šumperk Praha-Dolní Chabry Přerov Prostějov Chomutov Praha-Nebušice Praha-Velká Chuchle Praha 5 Praha-Lochkov Teplice České Budějovice Praha-Dolní Měcholupy Praha 10 Plzeň-sever Praha-Kolovraty Břeclav Praha-Běchovice Liberec Uherské Hradiště Praha 15 Žďár nad Sázavou Rychnov nad Kněžnou Děčín Ústí nad Orlicí Pardubice Praha 20 Domažlice Praha 8 Praha 7 Frýdek-Místek Praha-Dubeč Benešov Praha 21 Klatovy Brno-venkov Havlíčkův Brod Nymburk Ostrava-město Tábor Český Krumlov Praha-Nedvězí Praha-východ Svitavy Kladno Praha 1 Ústí nad Labem Praha 14 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bartoušov

Levná dlažba Bartoušov

Dlažba Bartoušov

Zámkové dlažby Bartoušov

Zámkové betonové dlažby Bartoušov

Zámková dlažba Bartoušov

Betonové dlažby Bartoušov

Betonová dlažba Bartoušov

Zdící prvky Bartoušov

Dlažby II jakosti Bartoušov

Dlažba II jakosti Bartoušov

Plošné dlažby Bartoušov