„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bartoušov

Nové produkty Bartoušov

Dlažby a obrubníky Bartoušov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bartoušov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bartoušov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bartoušov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bartoušov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bartoušov, Levná dlažba Bartoušov, Dlažba Bartoušov, Zámkové dlažby Bartoušov, Zámkové dlažba Bartoušov, Betonové dlažby Bartoušov, Betonová dlažba Bartoušov, Zdící prvky Bartoušov, Dlažby II jakosti Bartoušov, Dlažba II jakosti Bartoušov, Plošné dlažby Bartoušov, Plošná dlažba


Další města:

Kutná Hora Praha-Přední Kopanina Hlavní město Praha Praha 18 Kroměříž Plzeň-sever Pardubice Praha-Lysolaje Ústí nad Orlicí Praha 1 Litoměřice Praha-Lipence Praha-Koloděje Praha-Dolní Chabry Náchod Praha-Čakovice Bruntál Plzeň-jih Příbram Havlíčkův Brod Praha 4 Karviná Domažlice Jeseník Prachatice Prostějov Zlín Hodonín Sokolov Praha 12 Beroun Praha 9 Praha 6 Praha-Kolovraty Jihlava Olomouc Praha 21 Uherské Hradiště Praha 3 Hradec Králové Praha 8 Česká Lípa Vyškov Frýdek-Místek Praha-Ďáblice Chrudim Praha-Libuš Kladno Liberec Praha-Běchovice Praha 2 Praha-Štěrboholy Opava Ústí nad Labem Praha-východ Praha 11 Praha-Petrovice Znojmo Louny Praha-Dolní Počernice Praha 7 Jindřichův Hradec Rokycany Praha 22 Strakonice Rychnov nad Kněžnou Praha-Nebušice Praha 16 Děčín Praha-Klánovice Praha 17 Praha-západ Praha-Vinoř Tábor Karlovy Vary České Budějovice Cheb Brno-venkov Praha-Slivenec Most Blansko Vsetín Praha 10 Praha-Velká Chuchle Plzeň-město Žďár nad Sázavou Rakovník Ostrava-město Nový Jičín Jablonec nad Nisou Kolín Praha 15 Český Krumlov Klatovy Třebíč Mělník Praha-Suchdol Praha-Šeberov Praha 20 Praha-Zličín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bartoušov

Levná dlažba Bartoušov

Dlažba Bartoušov

Zámkové dlažby Bartoušov

Zámkové betonové dlažby Bartoušov

Zámková dlažba Bartoušov

Betonové dlažby Bartoušov

Betonová dlažba Bartoušov

Zdící prvky Bartoušov

Dlažby II jakosti Bartoušov

Dlažba II jakosti Bartoušov

Plošné dlažby Bartoušov