„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Barchov

Nové produkty Barchov

Dlažby a obrubníky Barchov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Barchov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Barchov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Barchov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Barchov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Barchov, Levná dlažba Barchov, Dlažba Barchov, Zámkové dlažby Barchov, Zámkové dlažba Barchov, Betonové dlažby Barchov, Betonová dlažba Barchov, Zdící prvky Barchov, Dlažby II jakosti Barchov, Dlažba II jakosti Barchov, Plošné dlažby Barchov, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-město Praha-Dolní Měcholupy Mělník Praha-Běchovice Teplice Kutná Hora Plzeň-sever Ostrava-město Praha-Dubeč Jindřichův Hradec Bruntál Praha-Suchdol Plzeň-jih Praha-Lipence Praha-Štěrboholy Cheb Praha-Nedvězí Blansko Jihlava Nový Jičín Trutnov Praha 22 Znojmo Rakovník Zlín Praha 5 Jablonec nad Nisou Praha-Kolovraty Praha-Kunratice Praha-Dolní Počernice Brno-město Praha 20 Praha-Petrovice Náchod Tachov Svitavy Prostějov Olomouc Praha 8 Praha-Vinoř Opava Břeclav Domažlice Louny Jičín Šumperk Praha-Březiněves Praha-Satalice Děčín Jeseník Praha-západ Praha-Lochkov Přerov Strakonice Praha-Lysolaje Kladno Praha 2 Beroun Mladá Boleslav Litoměřice Praha 4 Praha-Újezd Praha-Zličín Příbram Tábor Třebíč Karviná Klatovy Praha-Velká Chuchle Praha 14 Vyškov Vsetín Most Ústí nad Labem Praha-Troja Česká Lípa Praha 17 Praha-Dolní Chabry Praha-Slivenec Písek Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Orlicí Prachatice Praha 15 Praha 11 Praha 13 Praha-Řeporyje Praha-Přední Kopanina Praha-Ďáblice Sokolov Chomutov Praha-Šeberov Hodonín Rokycany Praha 6 Praha 16 Praha-Koloděje Praha 18 Nymburk Kroměříž ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Barchov

Levná dlažba Barchov

Dlažba Barchov

Zámkové dlažby Barchov

Zámkové betonové dlažby Barchov

Zámková dlažba Barchov

Betonové dlažby Barchov

Betonová dlažba Barchov

Zdící prvky Barchov

Dlažby II jakosti Barchov

Dlažba II jakosti Barchov

Plošné dlažby Barchov