„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Barchov

Nové produkty Barchov

Dlažby a obrubníky Barchov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Barchov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Barchov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Barchov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Barchov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Barchov, Levná dlažba Barchov, Dlažba Barchov, Zámkové dlažby Barchov, Zámkové dlažba Barchov, Betonové dlažby Barchov, Betonová dlažba Barchov, Zdící prvky Barchov, Dlažby II jakosti Barchov, Dlažba II jakosti Barchov, Plošné dlažby Barchov, Plošná dlažba


Další města:

Břeclav Praha 1 Praha 14 Praha-Dolní Počernice Praha-Slivenec Praha-Nedvězí Praha 7 Praha 4 Přerov Praha-Libuš Písek Rokycany Praha-Řeporyje Praha 15 Jablonec nad Nisou Kroměříž Praha-Benice Rakovník Blansko Praha-Běchovice Strakonice Praha 3 Praha-Březiněves Český Krumlov Ústí nad Orlicí Bruntál Domažlice Praha 9 Třebíč Plzeň-město Praha 12 Praha-Kunratice Nový Jičín Havlíčkův Brod Praha 8 Chomutov Praha-západ Praha 2 Praha 13 Praha-Zbraslav Mělník Žďár nad Sázavou Jindřichův Hradec Praha 6 Litoměřice Praha-Královice Tachov Praha-Kolovraty Karviná Semily Brno-město Praha-Vinoř Karlovy Vary Most Praha 16 Praha-Čakovice Rychnov nad Kněžnou Praha-Satalice Praha-Zličín Uherské Hradiště Louny Liberec Praha 18 Praha-Nebušice Praha-východ Náchod Praha-Újezd Klatovy Praha-Koloděje Jičín Česká Lípa Praha 19 Děčín Praha 22 Hlavní město Praha Praha-Velká Chuchle Jeseník Příbram Beroun Praha-Štěrboholy Tábor Prachatice Vsetín Praha-Dolní Chabry Znojmo Chrudim Jihlava Pardubice Praha-Křeslice Praha-Troja Ústí nad Labem Olomouc Praha-Přední Kopanina Plzeň-jih České Budějovice Frýdek-Místek Mladá Boleslav Nymburk Šumperk Benešov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Barchov

Levná dlažba Barchov

Dlažba Barchov

Zámkové dlažby Barchov

Zámkové betonové dlažby Barchov

Zámková dlažba Barchov

Betonové dlažby Barchov

Betonová dlažba Barchov

Zdící prvky Barchov

Dlažby II jakosti Barchov

Dlažba II jakosti Barchov

Plošné dlažby Barchov