„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Barchov

Nové produkty Barchov

Dlažby a obrubníky Barchov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Barchov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Barchov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Barchov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Barchov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Barchov, Levná dlažba Barchov, Dlažba Barchov, Zámkové dlažby Barchov, Zámkové dlažba Barchov, Betonové dlažby Barchov, Betonová dlažba Barchov, Zdící prvky Barchov, Dlažby II jakosti Barchov, Dlažba II jakosti Barchov, Plošné dlažby Barchov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-východ Praha-Petrovice Praha-Lysolaje Karviná Bruntál Šumperk Praha-Březiněves Louny Most Náchod Kutná Hora Hradec Králové Český Krumlov Žďár nad Sázavou Praha 14 České Budějovice Opava Kladno Praha-Benice Praha-Kolovraty Praha-Štěrboholy Praha-Dubeč Prostějov Praha-Nebušice Třebíč Havlíčkův Brod Praha 22 Praha 21 Hodonín Rokycany Praha 19 Praha 15 Praha-Kunratice Brno-venkov Písek Domažlice Praha-Lochkov Nymburk Praha-Šeberov Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Počernice Přerov Praha-Přední Kopanina Praha 1 Mladá Boleslav Litoměřice Frýdek-Místek Trutnov Praha 7 Česká Lípa Praha 8 Plzeň-jih Olomouc Praha 5 Karlovy Vary Praha 3 Praha 13 Kolín Tábor Praha-Libuš Znojmo Chomutov Sokolov Blansko Vsetín Jeseník Praha-Vinoř Praha 2 Praha 6 Tachov Jablonec nad Nisou Praha-Lipence Praha 4 Praha-západ Příbram Praha 18 Prachatice Praha-Zličín Jindřichův Hradec Beroun Praha-Velká Chuchle Vyškov Teplice Chrudim Praha-Královice Praha-Křeslice Kroměříž Praha-Slivenec Pardubice Plzeň-město Rychnov nad Kněžnou Břeclav Děčín Praha 12 Praha 11 Semily Praha-Koloděje Nový Jičín Brno-město Praha-Řeporyje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Barchov

Levná dlažba Barchov

Dlažba Barchov

Zámkové dlažby Barchov

Zámkové betonové dlažby Barchov

Zámková dlažba Barchov

Betonové dlažby Barchov

Betonová dlažba Barchov

Zdící prvky Barchov

Dlažby II jakosti Barchov

Dlažba II jakosti Barchov

Plošné dlažby Barchov