„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Barchov

Nové produkty Barchov

Dlažby a obrubníky Barchov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Barchov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Barchov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Barchov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Barchov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Barchov, Levná dlažba Barchov, Dlažba Barchov, Zámkové dlažby Barchov, Zámkové dlažba Barchov, Betonové dlažby Barchov, Betonová dlažba Barchov, Zdící prvky Barchov, Dlažby II jakosti Barchov, Dlažba II jakosti Barchov, Plošné dlažby Barchov, Plošná dlažba


Další města:

Benešov Havlíčkův Brod Trutnov Praha 1 Svitavy Praha 7 Semily Praha-Šeberov Praha-Běchovice Jeseník Praha-Libuš Kolín Praha-Křeslice Znojmo Tábor Praha 10 Hradec Králové Blansko Praha-Dolní Počernice Praha-západ Prostějov Vyškov Praha-Lochkov Kutná Hora Praha-Nedvězí Pardubice Praha-Přední Kopanina Praha-Nebušice Žďár nad Sázavou Praha 2 Praha-Královice Ústí nad Labem Rokycany Jablonec nad Nisou Louny Uherské Hradiště Praha-Satalice Praha-Klánovice Bruntál Mladá Boleslav Hodonín České Budějovice Kroměříž Šumperk Cheb Praha-Kolovraty Praha-Petrovice Vsetín Most Praha-Benice Litoměřice Nový Jičín Příbram Praha-Čakovice Praha-Štěrboholy Praha-Vinoř Praha-Zbraslav Praha-Dolní Měcholupy Jindřichův Hradec Praha-Újezd Praha 19 Plzeň-jih Jihlava Praha-východ Liberec Praha 6 Praha 15 Prachatice Rakovník Tachov Rychnov nad Kněžnou Český Krumlov Strakonice Praha 4 Domažlice Praha 22 Praha-Dubeč Praha-Slivenec Praha-Velká Chuchle Praha 8 Brno-venkov Praha 3 Frýdek-Místek Praha 16 Praha 11 Praha-Lipence Praha 20 Praha-Dolní Chabry Náchod Plzeň-sever Opava Chomutov Brno-město Praha-Březiněves Přerov Praha 21 Břeclav Praha 17 Praha 18 Teplice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Barchov

Levná dlažba Barchov

Dlažba Barchov

Zámkové dlažby Barchov

Zámkové betonové dlažby Barchov

Zámková dlažba Barchov

Betonové dlažby Barchov

Betonová dlažba Barchov

Zdící prvky Barchov

Dlažby II jakosti Barchov

Dlažba II jakosti Barchov

Plošné dlažby Barchov