„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Barchov

Nové produkty Barchov

Dlažby a obrubníky Barchov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Barchov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Barchov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Barchov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Barchov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Barchov, Levná dlažba Barchov, Dlažba Barchov, Zámkové dlažby Barchov, Zámkové dlažba Barchov, Betonové dlažby Barchov, Betonová dlažba Barchov, Zdící prvky Barchov, Dlažby II jakosti Barchov, Dlažba II jakosti Barchov, Plošné dlažby Barchov, Plošná dlažba


Další města:

Vsetín Bruntál Praha-Lysolaje Karviná Praha-Libuš Ostrava-město Praha-západ Praha 14 Praha 13 Praha-Přední Kopanina Náchod Plzeň-jih Mělník Chomutov Praha 12 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Vinoř Praha-Zličín Praha 11 Praha 15 Teplice Praha-Dubeč Praha-Královice Praha 3 Praha 6 Praha-Petrovice Česká Lípa Praha-Křeslice Praha-Nebušice Praha-Kolovraty Brno-venkov Tachov Tábor Havlíčkův Brod Svitavy Most Ústí nad Orlicí Trutnov České Budějovice Chrudim Praha 2 Kolín Praha-Štěrboholy Praha-Zbraslav Klatovy Praha-Koloděje Praha-Ďáblice Děčín Prostějov Praha-Troja Jablonec nad Nisou Břeclav Vyškov Kutná Hora Hlavní město Praha Cheb Praha 9 Blansko Praha-Šeberov Rychnov nad Kněžnou Uherské Hradiště Pelhřimov Kladno Hradec Králové Praha-Velká Chuchle Louny Praha 5 Praha 8 Nymburk Jeseník Ústí nad Labem Praha 16 Rakovník Praha 18 Brno-město Praha-Březiněves Český Krumlov Praha 10 Příbram Pardubice Praha-Kunratice Přerov Mladá Boleslav Praha 19 Znojmo Praha 7 Praha-Dolní Chabry Praha-Běchovice Praha-Lipence Praha 22 Strakonice Frýdek-Místek Praha-Slivenec Rokycany Praha-Újezd Praha-Dolní Počernice Jihlava Olomouc Praha-východ Beroun ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Barchov

Levná dlažba Barchov

Dlažba Barchov

Zámkové dlažby Barchov

Zámkové betonové dlažby Barchov

Zámková dlažba Barchov

Betonové dlažby Barchov

Betonová dlažba Barchov

Zdící prvky Barchov

Dlažby II jakosti Barchov

Dlažba II jakosti Barchov

Plošné dlažby Barchov