„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Barchov

Nové produkty Barchov

Dlažby a obrubníky Barchov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Barchov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Barchov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Barchov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Barchov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Barchov, Levná dlažba Barchov, Dlažba Barchov, Zámkové dlažby Barchov, Zámkové dlažba Barchov, Betonové dlažby Barchov, Betonová dlažba Barchov, Zdící prvky Barchov, Dlažby II jakosti Barchov, Dlažba II jakosti Barchov, Plošné dlažby Barchov, Plošná dlažba


Další města:

České Budějovice Prachatice Tachov Rokycany Litoměřice Mělník Rychnov nad Kněžnou Praha-Královice Praha 18 Rakovník Praha-Lochkov Praha-Březiněves Praha 14 Praha-Nedvězí Praha 2 Zlín Praha-Klánovice Praha-Kolovraty Praha-Běchovice Jičín Chrudim Plzeň-sever Louny Plzeň-jih Kutná Hora Hodonín Plzeň-město Praha 9 Beroun Opava Jihlava Trutnov Olomouc Kolín Karlovy Vary Hlavní město Praha Praha 6 Praha 21 Praha-Přední Kopanina Praha 8 Praha 16 Jeseník Klatovy Praha-Slivenec Bruntál Praha-Dubeč Brno-město Liberec Praha 4 Praha-Řeporyje Česká Lípa Jablonec nad Nisou Havlíčkův Brod Chomutov Frýdek-Místek Vsetín Praha-Újezd Jindřichův Hradec Tábor Sokolov Praha-Štěrboholy Vyškov Praha 7 Praha 10 Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Chabry Ústí nad Orlicí Praha-Koloděje Praha 12 Karviná Český Krumlov Praha-Lipence Praha 13 Kroměříž Praha-Kunratice Blansko Svitavy Praha-Troja Praha-Ďáblice Strakonice Praha-Zbraslav Most Náchod Mladá Boleslav Praha-Dolní Měcholupy Uherské Hradiště Praha 5 Nymburk Praha-západ Pardubice Písek Šumperk Ústí nad Labem Praha 3 Hradec Králové Teplice Praha-Petrovice Praha 22 Cheb Semily ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Barchov

Levná dlažba Barchov

Dlažba Barchov

Zámkové dlažby Barchov

Zámkové betonové dlažby Barchov

Zámková dlažba Barchov

Betonové dlažby Barchov

Betonová dlažba Barchov

Zdící prvky Barchov

Dlažby II jakosti Barchov

Dlažba II jakosti Barchov

Plošné dlažby Barchov