„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Barchov

Nové produkty Barchov

Dlažby a obrubníky Barchov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Barchov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Barchov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Barchov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Barchov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Barchov, Levná dlažba Barchov, Dlažba Barchov, Zámkové dlažby Barchov, Zámkové dlažba Barchov, Betonové dlažby Barchov, Betonová dlažba Barchov, Zdící prvky Barchov, Dlažby II jakosti Barchov, Dlažba II jakosti Barchov, Plošné dlažby Barchov, Plošná dlažba


Další města:

Jeseník Cheb Žďár nad Sázavou Praha-Libuš Strakonice Kladno Nymburk Jičín Hradec Králové Praha 11 Zlín Praha 22 Praha-Štěrboholy Praha-Troja Rakovník Opava Praha 10 Praha-Kunratice Havlíčkův Brod České Budějovice Trutnov Praha-Šeberov Praha-Nedvězí Uherské Hradiště Pelhřimov Praha-Vinoř Blansko Praha-Ďáblice Plzeň-sever Praha-Křeslice Olomouc Znojmo Praha-Lysolaje Praha-Újezd Sokolov Tachov Liberec Praha 5 Hlavní město Praha Klatovy Děčín Pardubice Chrudim Praha 15 Teplice Kroměříž Karviná Svitavy Ústí nad Labem Příbram Rychnov nad Kněžnou Praha-Dubeč Prachatice Litoměřice Praha-Čakovice Karlovy Vary Praha 4 Náchod Český Krumlov Ostrava-město Kutná Hora Praha 19 Semily Praha 8 Praha 1 Prostějov Praha-Zbraslav Česká Lípa Plzeň-město Praha 21 Praha-Řeporyje Praha 16 Kolín Vsetín Praha-Kolovraty Praha-Královice Praha-Přední Kopanina Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Počernice Přerov Praha-východ Třebíč Praha-Slivenec Brno-venkov Praha-Dolní Chabry Brno-město Praha-Benice Praha-Lochkov Benešov Písek Vyškov Ústí nad Orlicí Jihlava Mladá Boleslav Praha-Lipence Praha-Klánovice Bruntál Praha-Velká Chuchle Praha-Koloděje Šumperk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Barchov

Levná dlažba Barchov

Dlažba Barchov

Zámkové dlažby Barchov

Zámkové betonové dlažby Barchov

Zámková dlažba Barchov

Betonové dlažby Barchov

Betonová dlažba Barchov

Zdící prvky Barchov

Dlažby II jakosti Barchov

Dlažba II jakosti Barchov

Plošné dlažby Barchov