„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Barchov

Nové produkty Barchov

Dlažby a obrubníky Barchov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Barchov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Barchov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Barchov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Barchov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Barchov, Levná dlažba Barchov, Dlažba Barchov, Zámkové dlažby Barchov, Zámkové dlažba Barchov, Betonové dlažby Barchov, Betonová dlažba Barchov, Zdící prvky Barchov, Dlažby II jakosti Barchov, Dlažba II jakosti Barchov, Plošné dlažby Barchov, Plošná dlažba


Další města:

Hodonín Pelhřimov Trutnov Jihlava Vsetín Rakovník Praha-Křeslice Kladno Praha-Slivenec Náchod Praha-Dolní Počernice Písek Hlavní město Praha Děčín Bruntál Praha 18 Most Praha-Dolní Chabry Kutná Hora Praha 12 Jičín Tábor Prostějov Nový Jičín Benešov Praha 10 Žďár nad Sázavou Praha-Újezd Rychnov nad Kněžnou Praha-Královice Louny Praha 2 Prachatice Chrudim Kolín Praha-Koloděje Rokycany Břeclav Svitavy Sokolov Praha-Nebušice Praha-Libuš Znojmo Vyškov Domažlice Praha-Suchdol Praha-Šeberov Praha-Zličín Havlíčkův Brod Praha-Lipence Karlovy Vary Hradec Králové Praha-Ďáblice Praha-Klánovice Liberec Frýdek-Místek Praha-Petrovice Zlín Praha 3 Kroměříž Praha-Troja Brno-město Praha 15 Praha-Řeporyje Praha 8 Praha-Vinoř Jeseník Praha 14 Praha 6 Praha 20 Praha-Dolní Měcholupy Cheb Praha 19 Šumperk Praha-východ Praha-Běchovice Praha-Přední Kopanina Praha-Zbraslav Praha 5 Jindřichův Hradec Praha-Velká Chuchle Česká Lípa Karviná Litoměřice Ústí nad Labem Praha 1 České Budějovice Pardubice Praha-Benice Teplice Praha-Štěrboholy Praha-Kunratice Praha-Satalice Praha-západ Praha 17 Beroun Uherské Hradiště Brno-venkov Praha 4 Praha 7 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Barchov

Levná dlažba Barchov

Dlažba Barchov

Zámkové dlažby Barchov

Zámkové betonové dlažby Barchov

Zámková dlažba Barchov

Betonové dlažby Barchov

Betonová dlažba Barchov

Zdící prvky Barchov

Dlažby II jakosti Barchov

Dlažba II jakosti Barchov

Plošné dlažby Barchov