„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Baška

Nové produkty Baška

Dlažby a obrubníky Baška

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Baška

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Baška

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Baška

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Baška

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Baška, Levná dlažba Baška, Dlažba Baška, Zámkové dlažby Baška, Zámkové dlažba Baška, Betonové dlažby Baška, Betonová dlažba Baška, Zdící prvky Baška, Dlažby II jakosti Baška, Dlažba II jakosti Baška, Plošné dlažby Baška, Plošná dlažba


Další města:

Brno-město Praha-Zličín Praha-Libuš Praha 17 Jablonec nad Nisou Praha-Slivenec Beroun Praha-Křeslice Frýdek-Místek Praha 1 Praha-Šeberov Praha 16 Plzeň-sever Hodonín Žďár nad Sázavou Chomutov Kutná Hora Praha-Štěrboholy Plzeň-jih Pelhřimov České Budějovice Benešov Vyškov Praha-Nedvězí Praha-Dubeč Praha 5 Karlovy Vary Přerov Praha-Nebušice Praha-Dolní Měcholupy Praha 11 Praha 12 Hlavní město Praha Rokycany Praha 6 Praha-Vinoř Praha-Březiněves Praha-Petrovice Uherské Hradiště Praha 10 Cheb Praha 19 Mladá Boleslav Ústí nad Labem Praha-Zbraslav Třebíč Praha-Kolovraty Opava Rakovník Jičín Břeclav Brno-venkov Znojmo Pardubice Bruntál Prostějov Tachov Blansko Sokolov Praha-Suchdol Praha-západ Praha-Troja Český Krumlov Jihlava Praha 13 Praha 15 Litoměřice Rychnov nad Kněžnou Nový Jičín Domažlice Praha 21 Praha 8 Praha-Lipence Praha-Čakovice Česká Lípa Zlín Praha-Satalice Praha-východ Plzeň-město Liberec Havlíčkův Brod Praha-Benice Praha-Lysolaje Semily Jeseník Strakonice Praha-Klánovice Praha-Lochkov Tábor Praha 7 Náchod Praha 20 Praha-Koloděje Kroměříž Praha-Řeporyje Praha 22 Kladno Nymburk Praha 9 Prachatice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Baška

Levná dlažba Baška

Dlažba Baška

Zámkové dlažby Baška

Zámkové betonové dlažby Baška

Zámková dlažba Baška

Betonové dlažby Baška

Betonová dlažba Baška

Zdící prvky Baška

Dlažby II jakosti Baška

Dlažba II jakosti Baška

Plošné dlažby Baška