„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Baška

Nové produkty Baška

Dlažby a obrubníky Baška

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Baška

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Baška

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Baška

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Baška

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Baška, Levná dlažba Baška, Dlažba Baška, Zámkové dlažby Baška, Zámkové dlažba Baška, Betonové dlažby Baška, Betonová dlažba Baška, Zdící prvky Baška, Dlažby II jakosti Baška, Dlažba II jakosti Baška, Plošné dlažby Baška, Plošná dlažba


Další města:

Praha 14 Ostrava-město Praha-Běchovice Praha-Štěrboholy Praha 13 Opava Blansko Praha 18 Olomouc Praha-Slivenec Praha-Troja Brno-město Rokycany Praha-Přední Kopanina Frýdek-Místek Brno-venkov Praha-Nedvězí Havlíčkův Brod Praha-Březiněves Praha 17 Klatovy Praha-Zličín Praha-Zbraslav Vyškov Praha-Dubeč Praha-Čakovice České Budějovice Most Trutnov Pardubice Praha-Vinoř Praha-Libuš Rychnov nad Kněžnou Děčín Praha-Koloděje Plzeň-jih Praha 11 Praha-Nebušice Praha 5 Praha 6 Mělník Jičín Jablonec nad Nisou Kolín Praha-Královice Praha 12 Praha-Újezd Praha-Lochkov Louny Svitavy Tábor Praha-Dolní Měcholupy Hradec Králové Kroměříž Šumperk Jeseník Litoměřice Praha-Kolovraty Praha-Řeporyje Praha-Dolní Chabry Praha 21 Chomutov Praha 4 Hlavní město Praha Strakonice Praha-Lysolaje Praha-západ Rakovník Pelhřimov Vsetín Praha 20 Náchod Praha 16 Praha 8 Praha-Křeslice Zlín Znojmo Příbram Praha 22 Praha-Ďáblice Ústí nad Labem Písek Nymburk Hodonín Praha 3 Benešov Český Krumlov Praha-Šeberov Kutná Hora Praha-Velká Chuchle Beroun Praha-Dolní Počernice Praha-Petrovice Praha 10 Ústí nad Orlicí Bruntál Karlovy Vary Praha 7 Přerov Praha 1 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Baška

Levná dlažba Baška

Dlažba Baška

Zámkové dlažby Baška

Zámkové betonové dlažby Baška

Zámková dlažba Baška

Betonové dlažby Baška

Betonová dlažba Baška

Zdící prvky Baška

Dlažby II jakosti Baška

Dlažba II jakosti Baška

Plošné dlažby Baška