„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Baška

Nové produkty Baška

Dlažby a obrubníky Baška

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Baška

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Baška

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Baška

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Baška

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Baška, Levná dlažba Baška, Dlažba Baška, Zámkové dlažby Baška, Zámkové dlažba Baška, Betonové dlažby Baška, Betonová dlažba Baška, Zdící prvky Baška, Dlažby II jakosti Baška, Dlažba II jakosti Baška, Plošné dlažby Baška, Plošná dlažba


Další města:

Praha 11 Praha 9 Praha 20 Praha-východ Strakonice Praha-Troja Praha 15 Praha-Nebušice Praha-Benice Havlíčkův Brod Karlovy Vary Benešov Praha 2 Praha 3 Brno-venkov Praha-Libuš Svitavy Beroun Nymburk Praha-Čakovice Praha-západ Tachov Praha 10 Hradec Králové Liberec Praha-Satalice Bruntál České Budějovice Jihlava Příbram Trutnov Náchod Jeseník Ústí nad Orlicí Chrudim Hlavní město Praha Vsetín Praha 1 Žďár nad Sázavou Praha-Lysolaje Praha 6 Plzeň-město Praha 7 Nový Jičín Praha-Suchdol Praha-Zbraslav Praha 18 Plzeň-jih Praha-Lipence Praha-Kolovraty Cheb Most Praha 13 Šumperk Praha-Nedvězí Praha 5 Louny Plzeň-sever Ostrava-město Přerov Praha-Kunratice Domažlice Praha-Ďáblice Třebíč Vyškov Prachatice Praha 14 Praha-Dolní Měcholupy Břeclav Český Krumlov Teplice Uherské Hradiště Praha-Březiněves Praha 12 Praha-Lochkov Chomutov Písek Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Chabry Hodonín Praha 4 Sokolov Rakovník Mladá Boleslav Litoměřice Praha-Slivenec Praha-Přední Kopanina Praha-Běchovice Praha-Dolní Počernice Frýdek-Místek Praha 17 Pardubice Brno-město Praha 22 Karviná Praha-Koloděje Semily Jindřichův Hradec Jičín Kutná Hora ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Baška

Levná dlažba Baška

Dlažba Baška

Zámkové dlažby Baška

Zámkové betonové dlažby Baška

Zámková dlažba Baška

Betonové dlažby Baška

Betonová dlažba Baška

Zdící prvky Baška

Dlažby II jakosti Baška

Dlažba II jakosti Baška

Plošné dlažby Baška