„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Baška

Nové produkty Baška

Dlažby a obrubníky Baška

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Baška

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Baška

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Baška

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Baška

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Baška, Levná dlažba Baška, Dlažba Baška, Zámkové dlažby Baška, Zámkové dlažba Baška, Betonové dlažby Baška, Betonová dlažba Baška, Zdící prvky Baška, Dlažby II jakosti Baška, Dlažba II jakosti Baška, Plošné dlažby Baška, Plošná dlažba


Další města:

Příbram Opava Mělník Hradec Králové Děčín Praha-Vinoř Praha-Újezd Třebíč Rokycany Teplice Praha 10 Mladá Boleslav Pelhřimov Praha 1 Písek Praha 11 Praha 22 Karlovy Vary Praha 3 Praha-Dolní Měcholupy Louny Pardubice Praha-Dolní Počernice Praha-Lochkov Uherské Hradiště Chrudim Ústí nad Labem Hodonín Sokolov Praha-Březiněves Praha 16 Přerov Náchod Praha-Petrovice České Budějovice Praha-Lysolaje Praha 14 Jeseník Tábor Rychnov nad Kněžnou Olomouc Praha-Řeporyje Bruntál Rakovník Praha 4 Jindřichův Hradec Havlíčkův Brod Praha 5 Beroun Liberec Praha 12 Brno-město Praha 8 Praha 15 Praha-Štěrboholy Nový Jičín Tachov Praha 7 Nymburk Klatovy Litoměřice Ústí nad Orlicí Praha-Troja Praha-západ Praha-Zličín Praha-Dubeč Praha-Slivenec Praha-Dolní Chabry Prostějov Chomutov Karviná Česká Lípa Jablonec nad Nisou Praha-Lipence Praha-Šeberov Praha-Nedvězí Plzeň-jih Praha-východ Cheb Ostrava-město Blansko Praha-Přední Kopanina Trutnov Kroměříž Domažlice Zlín Most Praha 13 Praha 20 Břeclav Praha-Zbraslav Strakonice Hlavní město Praha Praha-Benice Znojmo Frýdek-Místek Praha-Suchdol Praha 9 Praha-Velká Chuchle Praha-Běchovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Baška

Levná dlažba Baška

Dlažba Baška

Zámkové dlažby Baška

Zámkové betonové dlažby Baška

Zámková dlažba Baška

Betonové dlažby Baška

Betonová dlažba Baška

Zdící prvky Baška

Dlažby II jakosti Baška

Dlažba II jakosti Baška

Plošné dlažby Baška