„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Baška

Nové produkty Baška

Dlažby a obrubníky Baška

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Baška

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Baška

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Baška

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Baška

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Baška, Levná dlažba Baška, Dlažba Baška, Zámkové dlažby Baška, Zámkové dlažba Baška, Betonové dlažby Baška, Betonová dlažba Baška, Zdící prvky Baška, Dlažby II jakosti Baška, Dlažba II jakosti Baška, Plošné dlažby Baška, Plošná dlažba


Další města:

Praha 12 Chrudim Praha-Slivenec Teplice Beroun Trutnov Praha-Satalice Havlíčkův Brod Rychnov nad Kněžnou Mladá Boleslav Jihlava Praha-Zličín Praha-Čakovice Mělník Znojmo Bruntál Praha 2 Vsetín Jindřichův Hradec České Budějovice Louny Ústí nad Labem Praha 3 Karviná Žďár nad Sázavou Praha 5 Praha 11 Plzeň-jih Prostějov Ostrava-město Nový Jičín Praha-Benice Praha-Lysolaje Praha 9 Praha-Klánovice Praha-Kunratice Benešov Hodonín Praha-Dubeč Praha-Koloděje Šumperk Strakonice Liberec Sokolov Praha 4 Praha-Březiněves Praha-Ďáblice Praha-Troja Břeclav Nymburk Praha-západ Praha-Křeslice Semily Praha-Nebušice Pardubice Náchod Praha-Dolní Měcholupy Svitavy Praha-Nedvězí Česká Lípa Praha-Dolní Chabry Třebíč Praha-Vinoř Příbram Praha-Přední Kopanina Praha-Velká Chuchle Praha 13 Brno-město Praha-Lochkov Praha-Běchovice Tábor Tachov Praha 10 Prachatice Kutná Hora Přerov Praha 20 Praha 7 Vyškov Praha-Štěrboholy Kolín Cheb Praha-Šeberov Rokycany Praha-Dolní Počernice Praha-Řeporyje Praha 14 Praha-Újezd Praha-Kolovraty Praha 16 Chomutov Hlavní město Praha Blansko Jičín Pelhřimov Klatovy Český Krumlov Praha 22 Frýdek-Místek Písek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Baška

Levná dlažba Baška

Dlažba Baška

Zámkové dlažby Baška

Zámkové betonové dlažby Baška

Zámková dlažba Baška

Betonové dlažby Baška

Betonová dlažba Baška

Zdící prvky Baška

Dlažby II jakosti Baška

Dlažba II jakosti Baška

Plošné dlažby Baška