„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Baška

Nové produkty Baška

Dlažby a obrubníky Baška

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Baška

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Baška

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Baška

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Baška

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Baška, Levná dlažba Baška, Dlažba Baška, Zámkové dlažby Baška, Zámkové dlažba Baška, Betonové dlažby Baška, Betonová dlažba Baška, Zdící prvky Baška, Dlažby II jakosti Baška, Dlažba II jakosti Baška, Plošné dlažby Baška, Plošná dlažba


Další města:

Hradec Králové Praha-Dolní Počernice Praha-Běchovice Praha 15 Praha-Nedvězí Praha-Kunratice Most Opava Semily Nymburk Praha-Řeporyje Praha 16 Beroun Písek Uherské Hradiště Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Měcholupy Praha 9 Praha-Újezd Sokolov Hlavní město Praha Tábor Mělník Benešov Praha 10 Praha-Petrovice Frýdek-Místek Praha-Ďáblice Pelhřimov Praha-Vinoř Bruntál Karviná Praha 8 Praha 5 Hodonín Třebíč Praha-Lipence Havlíčkův Brod Jičín Praha 13 Plzeň-sever Zlín Kladno Nový Jičín Praha 2 Praha-Šeberov Jihlava Praha-Královice Šumperk Znojmo Praha-Satalice Praha-Slivenec Ústí nad Labem Klatovy Rychnov nad Kněžnou Praha-Nebušice Chrudim Praha 14 Praha 3 Plzeň-město České Budějovice Praha 1 Praha-Klánovice Praha 17 Náchod Domažlice Jeseník Kutná Hora Břeclav Mladá Boleslav Praha 22 Praha 4 Brno-město Český Krumlov Plzeň-jih Praha-Štěrboholy Praha-Libuš Vyškov Praha-Zličín Praha 19 Praha-Troja Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Chabry Praha-východ Vsetín Kolín Praha-Křeslice Tachov Praha-Březiněves Praha-Zbraslav Jindřichův Hradec Praha 12 Praha 11 Praha 21 Praha 7 Praha-Kolovraty Praha 6 Praha-Suchdol Teplice Liberec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Baška

Levná dlažba Baška

Dlažba Baška

Zámkové dlažby Baška

Zámkové betonové dlažby Baška

Zámková dlažba Baška

Betonové dlažby Baška

Betonová dlažba Baška

Zdící prvky Baška

Dlažby II jakosti Baška

Dlažba II jakosti Baška

Plošné dlažby Baška