„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Baška

Nové produkty Baška

Dlažby a obrubníky Baška

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Baška

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Baška

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Baška

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Baška

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Baška, Levná dlažba Baška, Dlažba Baška, Zámkové dlažby Baška, Zámkové dlažba Baška, Betonové dlažby Baška, Betonová dlažba Baška, Zdící prvky Baška, Dlažby II jakosti Baška, Dlažba II jakosti Baška, Plošné dlažby Baška, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Petrovice Praha-západ Most Praha 17 Žďár nad Sázavou Blansko Teplice Hodonín Kladno Frýdek-Místek Prostějov Praha-Dubeč Praha-Slivenec Rokycany Praha 3 Tábor Praha-Lipence Nový Jičín Brno-město Praha-Běchovice Praha-Nedvězí Přerov Praha-Dolní Počernice Plzeň-město Praha-Křeslice Praha 12 Břeclav Praha 16 Prachatice Trutnov Havlíčkův Brod Praha 20 Praha 2 Praha-Řeporyje Praha-Koloděje Jihlava Příbram Praha-Vinoř Zlín Beroun Praha-Březiněves Pardubice Praha-Zbraslav Ostrava-město Praha-Benice Praha 19 Praha 8 Praha-Suchdol Šumperk Praha-Štěrboholy Praha 4 Praha-Troja Plzeň-jih Praha-Satalice Jindřichův Hradec Praha 11 Svitavy Kolín Praha 14 Praha-Královice Praha-Lysolaje Hradec Králové Chrudim Praha 9 Praha 1 Praha 7 Mělník Český Krumlov Hlavní město Praha Rakovník Česká Lípa Praha-Šeberov Praha 18 Praha 21 Praha-východ Rychnov nad Kněžnou Jablonec nad Nisou Sokolov Praha-Čakovice Nymburk Praha 5 Karviná Vsetín Strakonice Liberec Praha-Libuš Praha-Dolní Měcholupy Domažlice Praha 6 Klatovy Praha-Kunratice Chomutov Uherské Hradiště Praha-Kolovraty Praha-Přední Kopanina Kutná Hora Praha 15 Mladá Boleslav Praha-Ďáblice Opava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Baška

Levná dlažba Baška

Dlažba Baška

Zámkové dlažby Baška

Zámkové betonové dlažby Baška

Zámková dlažba Baška

Betonové dlažby Baška

Betonová dlažba Baška

Zdící prvky Baška

Dlažby II jakosti Baška

Dlažba II jakosti Baška

Plošné dlažby Baška