„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Baška

Nové produkty Baška

Dlažby a obrubníky Baška

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Baška

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Baška

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Baška

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Baška

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Baška, Levná dlažba Baška, Dlažba Baška, Zámkové dlažby Baška, Zámkové dlažba Baška, Betonové dlažby Baška, Betonová dlažba Baška, Zdící prvky Baška, Dlažby II jakosti Baška, Dlažba II jakosti Baška, Plošné dlažby Baška, Plošná dlažba


Další města:

Český Krumlov Rychnov nad Kněžnou Blansko Kolín Kladno Rokycany Praha-Velká Chuchle Pardubice Praha 4 Tábor Praha-Dubeč Domažlice Jihlava Most Břeclav Cheb Praha-Lipence Praha 8 Ostrava-město Praha 22 Praha-východ Praha 17 Hlavní město Praha Praha-Zbraslav České Budějovice Trutnov Praha-Libuš Zlín Olomouc Pelhřimov Praha-Troja Praha-Dolní Počernice Sokolov Žďár nad Sázavou Praha-Řeporyje Praha-Kunratice Praha 3 Praha-Lysolaje Praha-západ Praha 11 Kutná Hora Nymburk Plzeň-jih Praha-Šeberov Praha 19 Praha-Zličín Praha 5 Strakonice Šumperk Jičín Brno-město Praha-Běchovice Vyškov Písek Praha-Petrovice Svitavy Praha 13 Beroun Znojmo Praha-Křeslice Praha 14 Praha-Klánovice Karlovy Vary Mladá Boleslav Uherské Hradiště Třebíč Praha 1 Teplice Havlíčkův Brod Praha-Nedvězí Prachatice Ústí nad Orlicí Praha-Kolovraty Praha-Přední Kopanina Praha 6 Benešov Náchod Praha-Březiněves Praha-Dolní Chabry Praha 7 Praha 10 Rakovník Chomutov Praha-Královice Praha 20 Praha-Ďáblice Jeseník Hradec Králové Přerov Děčín Hodonín Praha-Nebušice Litoměřice Praha 2 Tachov Praha-Slivenec Plzeň-sever Chrudim Praha-Újezd Semily ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Baška

Levná dlažba Baška

Dlažba Baška

Zámkové dlažby Baška

Zámkové betonové dlažby Baška

Zámková dlažba Baška

Betonové dlažby Baška

Betonová dlažba Baška

Zdící prvky Baška

Dlažby II jakosti Baška

Dlažba II jakosti Baška

Plošné dlažby Baška