„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Baška

Nové produkty Baška

Dlažby a obrubníky Baška

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Baška

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Baška

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Baška

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Baška

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Baška, Levná dlažba Baška, Dlažba Baška, Zámkové dlažby Baška, Zámkové dlažba Baška, Betonové dlažby Baška, Betonová dlažba Baška, Zdící prvky Baška, Dlažby II jakosti Baška, Dlažba II jakosti Baška, Plošné dlažby Baška, Plošná dlažba


Další města:

Pardubice Česká Lípa Praha-Řeporyje Praha-Vinoř Jeseník Tábor Písek Pelhřimov Karlovy Vary Praha 15 Sokolov Praha 11 Praha-Čakovice Karviná Praha 1 Opava Vsetín Frýdek-Místek Praha-Slivenec Chomutov Praha-Šeberov Praha-Dolní Měcholupy Strakonice Praha-Ďáblice Prostějov Praha-Kolovraty Praha-Dolní Počernice Praha 3 Praha-Újezd České Budějovice Znojmo Liberec Praha 8 Praha 6 Jičín Vyškov Benešov Rakovník Náchod Praha 4 Praha-Zbraslav Brno-město Mělník Praha-Lochkov Uherské Hradiště Šumperk Praha-Koloděje Přerov Příbram Trutnov Praha-Zličín Praha-západ Praha-Troja Praha 16 Praha-Dubeč Praha-Březiněves Praha-Křeslice Zlín Hradec Králové Teplice Rychnov nad Kněžnou Louny Praha 10 Ostrava-město Kutná Hora Mladá Boleslav Ústí nad Labem Žďár nad Sázavou Prachatice Most Klatovy Praha-Klánovice Praha-Běchovice Praha-Dolní Chabry Kladno Třebíč Praha-Nedvězí Hodonín Praha-Lipence Kroměříž Praha-Štěrboholy Praha 13 Jihlava Havlíčkův Brod Domažlice Plzeň-sever Nymburk Praha-Satalice Svitavy Praha-Nebušice Břeclav Praha-východ Praha-Petrovice Praha-Suchdol Praha 2 Chrudim Děčín Bruntál Praha 21 Praha-Královice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Baška

Levná dlažba Baška

Dlažba Baška

Zámkové dlažby Baška

Zámkové betonové dlažby Baška

Zámková dlažba Baška

Betonové dlažby Baška

Betonová dlažba Baška

Zdící prvky Baška

Dlažby II jakosti Baška

Dlažba II jakosti Baška

Plošné dlažby Baška