„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bavoryně

Nové produkty Bavoryně

Dlažby a obrubníky Bavoryně

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bavoryně

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bavoryně

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bavoryně

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bavoryně

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bavoryně, Levná dlažba Bavoryně, Dlažba Bavoryně, Zámkové dlažby Bavoryně, Zámkové dlažba Bavoryně, Betonové dlažby Bavoryně, Betonová dlažba Bavoryně, Zdící prvky Bavoryně, Dlažby II jakosti Bavoryně, Dlažba II jakosti Bavoryně, Plošné dlažby Bavoryně, Plošná dlažba


Další města:

Praha 7 Rokycany Břeclav Sokolov Praha 8 Blansko Praha-Dolní Chabry Praha-Satalice Praha-Lysolaje Hlavní město Praha Jihlava Mělník České Budějovice Most Klatovy Zlín Vsetín Opava Litoměřice Šumperk Olomouc Praha-Královice Strakonice Havlíčkův Brod Třebíč Uherské Hradiště Praha-Dolní Počernice Praha 9 Praha-Vinoř Praha-Kolovraty Praha-Křeslice Český Krumlov Jeseník Tachov Praha-Dubeč Domažlice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Benice Plzeň-město Přerov Benešov Rakovník Karviná Praha-Nebušice Trutnov Praha 18 Praha-východ Ústí nad Labem Praha 6 Rychnov nad Kněžnou Chrudim Pardubice Praha-Nedvězí Praha-Ďáblice Znojmo Praha 4 Praha-Lochkov Svitavy Jindřichův Hradec Jičín Ústí nad Orlicí Chomutov Brno-venkov Praha 1 Hodonín Tábor Kladno Praha-Zbraslav Frýdek-Místek Praha 13 Bruntál Prachatice Pelhřimov Praha 12 Praha-Březiněves Prostějov Praha-Zličín Praha-Štěrboholy Praha-Libuš Praha-západ Beroun Kutná Hora Mladá Boleslav Jablonec nad Nisou Praha-Čakovice Příbram Praha-Lipence Vyškov Plzeň-sever Praha 10 Praha-Slivenec Praha 20 Žďár nad Sázavou Praha 17 Nový Jičín Praha-Kunratice Louny Praha 11 Praha-Troja Nymburk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bavoryně

Levná dlažba Bavoryně

Dlažba Bavoryně

Zámkové dlažby Bavoryně

Zámkové betonové dlažby Bavoryně

Zámková dlažba Bavoryně

Betonové dlažby Bavoryně

Betonová dlažba Bavoryně

Zdící prvky Bavoryně

Dlažby II jakosti Bavoryně

Dlažba II jakosti Bavoryně

Plošné dlažby Bavoryně