„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bavoryně

Nové produkty Bavoryně

Dlažby a obrubníky Bavoryně

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bavoryně

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bavoryně

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bavoryně

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bavoryně

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bavoryně, Levná dlažba Bavoryně, Dlažba Bavoryně, Zámkové dlažby Bavoryně, Zámkové dlažba Bavoryně, Betonové dlažby Bavoryně, Betonová dlažba Bavoryně, Zdící prvky Bavoryně, Dlažby II jakosti Bavoryně, Dlažba II jakosti Bavoryně, Plošné dlažby Bavoryně, Plošná dlažba


Další města:

Břeclav Praha-Běchovice Praha-Královice Jičín Vyškov Praha-Benice Blansko Praha-Petrovice Nymburk Praha 12 Praha 19 Ústí nad Orlicí Chrudim Písek Mladá Boleslav Praha-Dolní Chabry Praha-Březiněves Most Praha 8 Praha-Kolovraty Karlovy Vary Teplice Trutnov Příbram Kolín Brno-venkov Hodonín Beroun Nový Jičín Praha-Lipence Kladno Praha-Nedvězí Praha 15 Sokolov Praha-východ Praha-Dolní Počernice České Budějovice Jindřichův Hradec Praha-Lochkov Strakonice Praha 7 Prostějov Praha 16 Brno-město Žďár nad Sázavou Plzeň-město Hradec Králové Tábor Prachatice Chomutov Praha-Zbraslav Praha-Čakovice Vsetín Praha-Vinoř Louny Náchod Praha 6 Tachov Uherské Hradiště Česká Lípa Praha-západ Praha-Újezd Praha 4 Praha-Klánovice Praha 21 Praha-Suchdol Praha-Dolní Měcholupy Praha-Koloděje Přerov Cheb Praha-Slivenec Praha 13 Zlín Havlíčkův Brod Klatovy Praha 18 Praha-Kunratice Jeseník Praha 11 Litoměřice Praha-Přední Kopanina Kroměříž Praha 14 Praha-Libuš Praha-Velká Chuchle Praha-Troja Praha 2 Pardubice Bruntál Praha-Dubeč Praha-Zličín Praha-Nebušice Praha-Ďáblice Hlavní město Praha Pelhřimov Mělník Praha 9 Praha-Řeporyje Praha-Lysolaje Ústí nad Labem ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bavoryně

Levná dlažba Bavoryně

Dlažba Bavoryně

Zámkové dlažby Bavoryně

Zámkové betonové dlažby Bavoryně

Zámková dlažba Bavoryně

Betonové dlažby Bavoryně

Betonová dlažba Bavoryně

Zdící prvky Bavoryně

Dlažby II jakosti Bavoryně

Dlažba II jakosti Bavoryně

Plošné dlažby Bavoryně