„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bavoryně

Nové produkty Bavoryně

Dlažby a obrubníky Bavoryně

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bavoryně

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bavoryně

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bavoryně

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bavoryně

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bavoryně, Levná dlažba Bavoryně, Dlažba Bavoryně, Zámkové dlažby Bavoryně, Zámkové dlažba Bavoryně, Betonové dlažby Bavoryně, Betonová dlažba Bavoryně, Zdící prvky Bavoryně, Dlažby II jakosti Bavoryně, Dlažba II jakosti Bavoryně, Plošné dlažby Bavoryně, Plošná dlažba


Další města:

Praha-východ Ústí nad Orlicí Praha-Zbraslav Praha-Koloděje Blansko Kroměříž Praha 17 Praha-Lipence Praha-Běchovice Jablonec nad Nisou Praha 10 Žďár nad Sázavou Praha-Štěrboholy Zlín Jičín Prachatice Kutná Hora Praha 5 Třebíč Pardubice Praha-Dolní Měcholupy Vyškov Brno-venkov Pelhřimov Praha 13 Praha-Březiněves Chrudim Jindřichův Hradec Jeseník Praha-Kunratice Praha 7 Opava Praha 4 Hlavní město Praha Praha 8 Náchod Praha 1 Praha-Šeberov Praha 22 Teplice Klatovy Kolín Hodonín Praha 16 Břeclav Praha-Křeslice Litoměřice Praha-Ďáblice Plzeň-sever Praha 18 Rakovník Havlíčkův Brod Strakonice Znojmo Praha 14 Praha-Dolní Počernice Benešov Mělník Karviná Praha 21 Praha-Dolní Chabry Česká Lípa Tachov Praha-Slivenec Beroun Praha-Nedvězí Praha-Lysolaje Ústí nad Labem Šumperk Praha 15 Prostějov Sokolov Nymburk Trutnov Mladá Boleslav Ostrava-město Praha-Lochkov Praha-Klánovice Nový Jičín Rokycany Praha-Dubeč Praha 9 Praha-západ Praha-Přední Kopanina Praha 19 Praha-Kolovraty Písek Praha 11 Praha 20 Přerov Svitavy Praha-Troja Praha-Zličín Most Domažlice Děčín Praha-Benice České Budějovice Liberec Frýdek-Místek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bavoryně

Levná dlažba Bavoryně

Dlažba Bavoryně

Zámkové dlažby Bavoryně

Zámkové betonové dlažby Bavoryně

Zámková dlažba Bavoryně

Betonové dlažby Bavoryně

Betonová dlažba Bavoryně

Zdící prvky Bavoryně

Dlažby II jakosti Bavoryně

Dlažba II jakosti Bavoryně

Plošné dlažby Bavoryně