„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bavoryně

Nové produkty Bavoryně

Dlažby a obrubníky Bavoryně

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bavoryně

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bavoryně

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bavoryně

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bavoryně

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bavoryně, Levná dlažba Bavoryně, Dlažba Bavoryně, Zámkové dlažby Bavoryně, Zámkové dlažba Bavoryně, Betonové dlažby Bavoryně, Betonová dlažba Bavoryně, Zdící prvky Bavoryně, Dlažby II jakosti Bavoryně, Dlažba II jakosti Bavoryně, Plošné dlažby Bavoryně, Plošná dlažba


Další města:

Praha 22 Tachov Plzeň-jih Prachatice Praha-Štěrboholy Praha 14 Ústí nad Orlicí Vyškov Praha-Křeslice Blansko Praha-Kolovraty Znojmo Praha-Benice Chrudim Praha-Nedvězí Praha 17 Kolín Olomouc Praha 13 Sokolov Most Cheb Praha 10 Hodonín Praha-Nebušice Praha 20 Jeseník Praha-Slivenec Hlavní město Praha Rakovník Prostějov Praha-Troja Praha-Zbraslav Kroměříž Česká Lípa Praha-Královice Havlíčkův Brod Jičín Praha-Ďáblice Praha 19 Bruntál České Budějovice Praha-Čakovice Litoměřice Rychnov nad Kněžnou Benešov Nymburk Plzeň-město Praha 18 Praha-Suchdol Šumperk Brno-město Praha-Koloděje Mělník Jihlava Praha 16 Ústí nad Labem Praha-Zličín Praha-Libuš Praha 2 Praha-Lipence Domažlice Kutná Hora Náchod Tábor Praha-západ Praha-Dolní Chabry Nový Jičín Louny Zlín Praha 12 Praha-Dolní Počernice Strakonice Žďár nad Sázavou Liberec Praha-Kunratice Třebíč Praha 4 Praha-Satalice Praha 9 Praha-Běchovice Pardubice Praha-Vinoř Beroun Jindřichův Hradec Praha-Dolní Měcholupy Trutnov Břeclav Praha 1 Karlovy Vary Chomutov Semily Rokycany Uherské Hradiště Praha-Dubeč Praha 7 Vsetín Mladá Boleslav Praha-Březiněves Praha 8 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bavoryně

Levná dlažba Bavoryně

Dlažba Bavoryně

Zámkové dlažby Bavoryně

Zámkové betonové dlažby Bavoryně

Zámková dlažba Bavoryně

Betonové dlažby Bavoryně

Betonová dlažba Bavoryně

Zdící prvky Bavoryně

Dlažby II jakosti Bavoryně

Dlažba II jakosti Bavoryně

Plošné dlažby Bavoryně