„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bavoryně

Nové produkty Bavoryně

Dlažby a obrubníky Bavoryně

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bavoryně

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bavoryně

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bavoryně

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bavoryně

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bavoryně, Levná dlažba Bavoryně, Dlažba Bavoryně, Zámkové dlažby Bavoryně, Zámkové dlažba Bavoryně, Betonové dlažby Bavoryně, Betonová dlažba Bavoryně, Zdící prvky Bavoryně, Dlažby II jakosti Bavoryně, Dlažba II jakosti Bavoryně, Plošné dlažby Bavoryně, Plošná dlažba


Další města:

Praha 2 Vsetín Mělník Cheb Praha 15 Znojmo Praha-Štěrboholy Domažlice Praha-Kunratice Náchod Mladá Boleslav Praha 22 Hlavní město Praha Praha 20 Rokycany Praha 8 Ústí nad Labem Benešov Louny Hodonín Praha-Řeporyje Liberec Kladno Praha 14 Třebíč Praha-Libuš Ústí nad Orlicí Opava Praha-Šeberov Praha-Běchovice Praha-Nebušice Praha-Dolní Měcholupy Karlovy Vary Semily Zlín Praha-Dolní Počernice Praha-Královice Praha 12 Praha-Dolní Chabry Sokolov Bruntál Brno-venkov Praha-západ Praha 4 Praha 7 Praha 1 Praha 18 Praha-Klánovice České Budějovice Šumperk Praha-Ďáblice Břeclav Litoměřice Písek Prachatice Kroměříž Rychnov nad Kněžnou Hradec Králové Blansko Přerov Praha-Lochkov Příbram Český Krumlov Praha-Velká Chuchle Praha-Nedvězí Praha-Lysolaje Brno-město Jindřichův Hradec Praha 3 Praha-Újezd Jihlava Praha-Slivenec Tachov Pardubice Uherské Hradiště Kolín Karviná Praha 13 Nymburk Nový Jičín Praha-Lipence Pelhřimov Plzeň-město Praha-Satalice Praha 19 Praha-Dubeč Jeseník Ostrava-město Praha-Zbraslav Žďár nad Sázavou Plzeň-sever Olomouc Prostějov Praha-Březiněves Chomutov Praha 21 Klatovy Jičín Praha 9 Praha-Přední Kopanina ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bavoryně

Levná dlažba Bavoryně

Dlažba Bavoryně

Zámkové dlažby Bavoryně

Zámkové betonové dlažby Bavoryně

Zámková dlažba Bavoryně

Betonové dlažby Bavoryně

Betonová dlažba Bavoryně

Zdící prvky Bavoryně

Dlažby II jakosti Bavoryně

Dlažba II jakosti Bavoryně

Plošné dlažby Bavoryně