„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bavoryně

Nové produkty Bavoryně

Dlažby a obrubníky Bavoryně

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bavoryně

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bavoryně

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bavoryně

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bavoryně

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bavoryně, Levná dlažba Bavoryně, Dlažba Bavoryně, Zámkové dlažby Bavoryně, Zámkové dlažba Bavoryně, Betonové dlažby Bavoryně, Betonová dlažba Bavoryně, Zdící prvky Bavoryně, Dlažby II jakosti Bavoryně, Dlažba II jakosti Bavoryně, Plošné dlažby Bavoryně, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dubeč Praha 11 Nymburk Praha 3 Praha-Šeberov Ústí nad Labem Hlavní město Praha Pelhřimov Praha-Královice Praha 6 Kladno Písek Plzeň-město Praha 20 Šumperk Praha-Dolní Počernice Praha 8 Praha 4 Praha 1 Trutnov Praha-Benice Praha-Nedvězí Praha-Kunratice Havlíčkův Brod Praha-Troja Praha-Velká Chuchle Praha-Petrovice Domažlice Mladá Boleslav Praha 13 Louny Chrudim Opava Prostějov Praha-Křeslice Hodonín Karviná Praha-Lysolaje Praha-Vinoř Praha-Ďáblice Mělník Česká Lípa Semily Kroměříž Praha-Dolní Chabry Karlovy Vary Teplice Jablonec nad Nisou Kolín Hradec Králové Tachov Praha-Běchovice Klatovy Příbram Pardubice Svitavy Praha-Březiněves České Budějovice Jihlava Jindřichův Hradec Přerov Prachatice Praha 12 Praha-Štěrboholy Cheb Ústí nad Orlicí Praha-Slivenec Praha 5 Žďár nad Sázavou Vyškov Plzeň-sever Praha-Zličín Rokycany Praha-Řeporyje Ostrava-město Praha-Lochkov Praha-Újezd Praha 2 Jeseník Praha 19 Třebíč Praha-západ Praha-Přední Kopanina Praha-Koloděje Praha 21 Břeclav Nový Jičín Zlín Náchod Kutná Hora Liberec Praha-Čakovice Chomutov Praha 14 Praha-Klánovice Frýdek-Místek Plzeň-jih Jičín Praha 16 Olomouc ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bavoryně

Levná dlažba Bavoryně

Dlažba Bavoryně

Zámkové dlažby Bavoryně

Zámkové betonové dlažby Bavoryně

Zámková dlažba Bavoryně

Betonové dlažby Bavoryně

Betonová dlažba Bavoryně

Zdící prvky Bavoryně

Dlažby II jakosti Bavoryně

Dlažba II jakosti Bavoryně

Plošné dlažby Bavoryně