„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bavoryně

Nové produkty Bavoryně

Dlažby a obrubníky Bavoryně

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bavoryně

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bavoryně

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bavoryně

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bavoryně

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bavoryně, Levná dlažba Bavoryně, Dlažba Bavoryně, Zámkové dlažby Bavoryně, Zámkové dlažba Bavoryně, Betonové dlažby Bavoryně, Betonová dlažba Bavoryně, Zdící prvky Bavoryně, Dlažby II jakosti Bavoryně, Dlažba II jakosti Bavoryně, Plošné dlažby Bavoryně, Plošná dlažba


Další města:

Olomouc Nový Jičín Uherské Hradiště Praha 1 Ústí nad Orlicí Klatovy Opava Praha 10 Tachov Pelhřimov Praha-východ Semily Ústí nad Labem Praha-západ Karviná Praha-Nebušice Mladá Boleslav Praha-Ďáblice České Budějovice Praha-Přední Kopanina Teplice Praha 4 Praha 15 Praha 18 Praha 11 Praha-Křeslice Nymburk Praha-Dolní Chabry Žďár nad Sázavou Praha-Řeporyje Děčín Praha 8 Chomutov Liberec Sokolov Zlín Plzeň-město Ostrava-město Praha 5 Praha-Lochkov Hlavní město Praha Praha-Suchdol Česká Lípa Chrudim Kladno Mělník Rychnov nad Kněžnou Náchod Praha 16 Praha-Zbraslav Praha-Královice Praha-Klánovice Cheb Příbram Jeseník Praha 19 Praha-Čakovice Prachatice Praha 17 Praha-Petrovice Most Praha-Dubeč Praha 21 Havlíčkův Brod Praha 3 Kolín Bruntál Praha-Velká Chuchle Plzeň-jih Břeclav Kutná Hora Přerov Brno-venkov Praha-Šeberov Litoměřice Praha-Koloděje Písek Praha 20 Praha-Zličín Praha-Lysolaje Brno-město Strakonice Frýdek-Místek Praha-Lipence Praha-Kolovraty Praha-Újezd Znojmo Pardubice Kroměříž Praha-Slivenec Praha-Satalice Praha-Dolní Měcholupy Tábor Český Krumlov Praha-Dolní Počernice Praha-Kunratice Praha 12 Praha 9 Praha-Březiněves Praha-Benice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bavoryně

Levná dlažba Bavoryně

Dlažba Bavoryně

Zámkové dlažby Bavoryně

Zámkové betonové dlažby Bavoryně

Zámková dlažba Bavoryně

Betonové dlažby Bavoryně

Betonová dlažba Bavoryně

Zdící prvky Bavoryně

Dlažby II jakosti Bavoryně

Dlažba II jakosti Bavoryně

Plošné dlažby Bavoryně