„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bavoryně

Nové produkty Bavoryně

Dlažby a obrubníky Bavoryně

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bavoryně

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bavoryně

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bavoryně

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bavoryně

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bavoryně, Levná dlažba Bavoryně, Dlažba Bavoryně, Zámkové dlažby Bavoryně, Zámkové dlažba Bavoryně, Betonové dlažby Bavoryně, Betonová dlažba Bavoryně, Zdící prvky Bavoryně, Dlažby II jakosti Bavoryně, Dlažba II jakosti Bavoryně, Plošné dlažby Bavoryně, Plošná dlažba


Další města:

Praha-východ Praha-Vinoř Praha 17 Praha 6 Praha 13 Praha 8 Praha-Královice Praha 3 Blansko Zlín Prachatice Klatovy Rakovník Praha 22 Břeclav Jihlava Tachov Praha 2 Frýdek-Místek Praha-Dolní Měcholupy Kladno Praha 11 Karlovy Vary Praha 15 Jindřichův Hradec Trutnov Příbram Jičín Brno-venkov Praha-Slivenec Liberec Rokycany Praha-Kunratice Benešov Louny Nymburk Svitavy Náchod Domažlice Praha 18 Praha 1 Vsetín Praha-Ďáblice Praha-Šeberov Ústí nad Orlicí Praha-Koloděje Praha-západ Most Beroun Praha-Dolní Počernice Praha-Zličín Třebíč Praha-Újezd Praha 7 Kutná Hora Praha 10 Praha-Dolní Chabry Prostějov Praha-Kolovraty Praha-Velká Chuchle Nový Jičín Praha-Běchovice Cheb Praha 21 Tábor Litoměřice Praha-Lysolaje Praha-Březiněves Praha 12 Sokolov Český Krumlov Plzeň-město Šumperk Praha-Lipence Písek Přerov Praha 5 Praha-Benice Brno-město Ostrava-město Chrudim Praha-Suchdol Praha-Lochkov Jablonec nad Nisou Praha-Dubeč Praha 19 Vyškov Praha-Nebušice Praha 14 Praha-Libuš Praha-Řeporyje Plzeň-sever České Budějovice Rychnov nad Kněžnou Praha-Zbraslav Mladá Boleslav Jeseník Žďár nad Sázavou Hradec Králové Strakonice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bavoryně

Levná dlažba Bavoryně

Dlažba Bavoryně

Zámkové dlažby Bavoryně

Zámkové betonové dlažby Bavoryně

Zámková dlažba Bavoryně

Betonové dlažby Bavoryně

Betonová dlažba Bavoryně

Zdící prvky Bavoryně

Dlažby II jakosti Bavoryně

Dlažba II jakosti Bavoryně

Plošné dlažby Bavoryně