„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bavoryně

Nové produkty Bavoryně

Dlažby a obrubníky Bavoryně

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bavoryně

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bavoryně

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bavoryně

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bavoryně

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bavoryně, Levná dlažba Bavoryně, Dlažba Bavoryně, Zámkové dlažby Bavoryně, Zámkové dlažba Bavoryně, Betonové dlažby Bavoryně, Betonová dlažba Bavoryně, Zdící prvky Bavoryně, Dlažby II jakosti Bavoryně, Dlažba II jakosti Bavoryně, Plošné dlažby Bavoryně, Plošná dlažba


Další města:

Prostějov Praha-Klánovice Hodonín Jindřichův Hradec Jeseník Břeclav Mladá Boleslav Svitavy Praha 18 Praha-Zbraslav Příbram Praha-Nebušice Praha 6 Praha 21 Praha-Satalice Liberec Karlovy Vary Ústí nad Labem České Budějovice Praha-Vinoř Praha-Královice Praha 8 Přerov Praha-Petrovice Trutnov Třebíč Praha-Březiněves Praha 12 Praha-Libuš Blansko Cheb Praha 2 Děčín Pardubice Praha-Lochkov Olomouc Plzeň-sever Beroun Chrudim Praha 13 Plzeň-město Strakonice Praha-Troja Zlín Jihlava Tábor Brno-město Benešov Praha 4 Kroměříž Praha-Dubeč Znojmo Prachatice Most Vsetín Jablonec nad Nisou Pelhřimov Praha 9 Semily Praha 17 Praha 15 Praha 7 Karviná Praha 10 Kutná Hora Praha 1 Praha-východ Praha-Kunratice Havlíčkův Brod Teplice Šumperk Chomutov Praha 20 Rakovník Praha-Velká Chuchle Praha-Lysolaje Klatovy Praha-Lipence Sokolov Frýdek-Místek Domažlice Hlavní město Praha Praha 5 Vyškov Praha-Slivenec Louny Brno-venkov Uherské Hradiště Český Krumlov Praha-Kolovraty Rychnov nad Kněžnou Nový Jičín Praha-Nedvězí Plzeň-jih Praha-Ďáblice Litoměřice Kladno Praha-Dolní Počernice Náchod Praha-Dolní Měcholupy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bavoryně

Levná dlažba Bavoryně

Dlažba Bavoryně

Zámkové dlažby Bavoryně

Zámkové betonové dlažby Bavoryně

Zámková dlažba Bavoryně

Betonové dlažby Bavoryně

Betonová dlažba Bavoryně

Zdící prvky Bavoryně

Dlažby II jakosti Bavoryně

Dlažba II jakosti Bavoryně

Plošné dlažby Bavoryně