„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bavoryně

Nové produkty Bavoryně

Dlažby a obrubníky Bavoryně

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bavoryně

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bavoryně

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bavoryně

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bavoryně

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bavoryně, Levná dlažba Bavoryně, Dlažba Bavoryně, Zámkové dlažby Bavoryně, Zámkové dlažba Bavoryně, Betonové dlažby Bavoryně, Betonová dlažba Bavoryně, Zdící prvky Bavoryně, Dlažby II jakosti Bavoryně, Dlažba II jakosti Bavoryně, Plošné dlažby Bavoryně, Plošná dlažba


Další města:

České Budějovice Praha-Dolní Počernice Hradec Králové Praha 1 Pardubice Břeclav Český Krumlov Praha 7 Praha 14 Cheb Praha-Lipence Nový Jičín Praha-Nebušice Praha 21 Praha-Újezd Karlovy Vary Rokycany Pelhřimov Chomutov Jihlava Svitavy Praha-Suchdol Jindřichův Hradec Praha 5 Praha-Šeberov Třebíč Trutnov Praha-Slivenec Rakovník Vsetín Semily Praha-Koloděje Benešov Praha-západ Praha-Královice Rychnov nad Kněžnou Praha-Libuš Ústí nad Orlicí Přerov Praha 2 Praha-Troja Praha-Běchovice Litoměřice Náchod Brno-město Ostrava-město Praha-Benice Děčín Plzeň-město Praha-východ Tachov Praha-Štěrboholy Praha 18 Praha-Kolovraty Plzeň-jih Karviná Praha-Dubeč Praha-Nedvězí Praha-Ďáblice Hlavní město Praha Domažlice Opava Šumperk Ústí nad Labem Teplice Kutná Hora Praha 12 Praha 6 Prachatice Nymburk Kladno Beroun Prostějov Praha 20 Mělník Plzeň-sever Praha-Satalice Jičín Praha 10 Mladá Boleslav Praha 17 Praha-Petrovice Most Příbram Praha 15 Praha-Zbraslav Louny Blansko Uherské Hradiště Bruntál Chrudim Praha-Lysolaje Praha-Zličín Praha-Čakovice Klatovy Česká Lípa Praha-Březiněves Praha 4 Kolín Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bavoryně

Levná dlažba Bavoryně

Dlažba Bavoryně

Zámkové dlažby Bavoryně

Zámkové betonové dlažby Bavoryně

Zámková dlažba Bavoryně

Betonové dlažby Bavoryně

Betonová dlažba Bavoryně

Zdící prvky Bavoryně

Dlažby II jakosti Bavoryně

Dlažba II jakosti Bavoryně

Plošné dlažby Bavoryně