„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bantice

Nové produkty Bantice

Dlažby a obrubníky Bantice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bantice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bantice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bantice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bantice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bantice, Levná dlažba Bantice, Dlažba Bantice, Zámkové dlažby Bantice, Zámkové dlažba Bantice, Betonové dlažby Bantice, Betonová dlažba Bantice, Zdící prvky Bantice, Dlažby II jakosti Bantice, Dlažba II jakosti Bantice, Plošné dlažby Bantice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 6 Hodonín České Budějovice Praha-Dubeč Břeclav Praha-Březiněves Semily Karviná Rychnov nad Kněžnou Praha 5 Benešov Klatovy Strakonice Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Měcholupy Sokolov Nymburk Praha 16 Praha 11 Písek Praha-Zbraslav Praha-Nebušice Praha-Lysolaje Praha 8 Praha-Klánovice Praha-Lipence Chomutov Přerov Praha 22 Ústí nad Labem Vyškov Praha-Újezd Praha-Kunratice Náchod Třebíč Karlovy Vary Praha 13 Praha 9 Prostějov Praha 14 Praha 3 Praha-Nedvězí Praha-Dolní Chabry Praha-Benice Pelhřimov Praha-Slivenec Chrudim Frýdek-Místek Praha-Čakovice Praha 12 Mělník Příbram Děčín Tachov Kolín Svitavy Rokycany Cheb Louny Praha-Řeporyje Praha-Křeslice Hlavní město Praha Praha-Ďáblice Ostrava-město Jihlava Blansko Jablonec nad Nisou Hradec Králové Praha-Troja Praha-Velká Chuchle Znojmo Praha 20 Pardubice Praha-Lochkov Zlín Kutná Hora Praha 21 Plzeň-město Praha 15 Mladá Boleslav Vsetín Brno-venkov Litoměřice Praha-západ Praha 19 Česká Lípa Praha-Královice Šumperk Uherské Hradiště Praha-Dolní Počernice Praha-Koloděje Praha 2 Teplice Jindřichův Hradec Plzeň-sever Praha-Suchdol Brno-město Kladno Ústí nad Orlicí Praha-východ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bantice

Levná dlažba Bantice

Dlažba Bantice

Zámkové dlažby Bantice

Zámkové betonové dlažby Bantice

Zámková dlažba Bantice

Betonové dlažby Bantice

Betonová dlažba Bantice

Zdící prvky Bantice

Dlažby II jakosti Bantice

Dlažba II jakosti Bantice

Plošné dlažby Bantice