„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bantice

Nové produkty Bantice

Dlažby a obrubníky Bantice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bantice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bantice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bantice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bantice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bantice, Levná dlažba Bantice, Dlažba Bantice, Zámkové dlažby Bantice, Zámkové dlažba Bantice, Betonové dlažby Bantice, Betonová dlažba Bantice, Zdící prvky Bantice, Dlažby II jakosti Bantice, Dlažba II jakosti Bantice, Plošné dlažby Bantice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 15 Karlovy Vary Český Krumlov Žďár nad Sázavou Praha 18 Blansko Sokolov Praha 5 Praha 10 Bruntál Praha 8 Děčín Praha-Zličín Hlavní město Praha Rakovník Jindřichův Hradec Louny Tábor Nový Jičín Praha-Kunratice Rokycany Trutnov Praha-Nedvězí Semily Rychnov nad Kněžnou Praha 12 Praha-Koloděje Cheb Praha-Slivenec Praha-Šeberov Praha-Petrovice Tachov České Budějovice Praha 1 Praha-Libuš Chomutov Zlín Prostějov Praha 22 Mělník Praha 4 Vyškov Brno-venkov Praha 6 Náchod Praha-Březiněves Jihlava Jeseník Plzeň-sever Litoměřice Kutná Hora Teplice Karviná Praha-Satalice Znojmo Praha-Běchovice Praha 11 Šumperk Benešov Třebíč Klatovy Praha 20 Přerov Plzeň-jih Plzeň-město Praha 16 Frýdek-Místek Praha 9 Praha-Křeslice Praha-Újezd Praha 21 Kroměříž Jičín Praha-Čakovice Most Vsetín Příbram Praha-Troja Praha 7 Česká Lípa Beroun Praha-západ Praha 2 Brno-město Praha-Vinoř Svitavy Praha-Dolní Chabry Praha-Přední Kopanina Praha 13 Písek Strakonice Praha-Lochkov Ústí nad Orlicí Praha-Řeporyje Praha 17 Praha-Klánovice Praha-Benice Praha-Dolní Měcholupy Liberec Praha-Suchdol ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bantice

Levná dlažba Bantice

Dlažba Bantice

Zámkové dlažby Bantice

Zámkové betonové dlažby Bantice

Zámková dlažba Bantice

Betonové dlažby Bantice

Betonová dlažba Bantice

Zdící prvky Bantice

Dlažby II jakosti Bantice

Dlažba II jakosti Bantice

Plošné dlažby Bantice