„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bantice

Nové produkty Bantice

Dlažby a obrubníky Bantice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bantice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bantice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bantice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bantice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bantice, Levná dlažba Bantice, Dlažba Bantice, Zámkové dlažby Bantice, Zámkové dlažba Bantice, Betonové dlažby Bantice, Betonová dlažba Bantice, Zdící prvky Bantice, Dlažby II jakosti Bantice, Dlažba II jakosti Bantice, Plošné dlažby Bantice, Plošná dlažba


Další města:

Kolín Praha 19 Frýdek-Místek Klatovy Litoměřice Břeclav Rychnov nad Kněžnou Praha-Řeporyje Praha-Troja Hradec Králové Praha-Zličín Praha 1 Karlovy Vary Praha-Ďáblice Praha-Lysolaje Plzeň-město Praha-Kolovraty Praha-Královice Nymburk Praha-západ Trutnov Praha-Dolní Počernice Beroun Blansko Praha 8 Praha 5 Tábor Praha-Libuš Praha-Satalice Bruntál Praha 7 Praha-Suchdol Cheb Tachov Praha 9 Pelhřimov Havlíčkův Brod Praha-Křeslice Praha-Štěrboholy Jindřichův Hradec Hlavní město Praha Praha 22 Praha 4 Zlín Rokycany Brno-město Benešov Praha 15 Praha 21 Praha-Dolní Měcholupy Praha 17 Svitavy Náchod Nový Jičín Praha-Újezd Plzeň-jih Jeseník Praha 3 Vyškov Praha-Petrovice Praha-Vinoř Semily Česká Lípa Praha-Zbraslav Jihlava Praha-Dolní Chabry Kroměříž Karviná Ústí nad Orlicí Praha 13 Praha 2 Prostějov Rakovník Praha-Benice Chrudim Praha 12 Šumperk Hodonín Písek Pardubice Plzeň-sever Kutná Hora Vsetín Praha-Nebušice Praha-Běchovice Praha 16 Praha-Dubeč Praha-Přední Kopanina Praha-východ Strakonice Mělník Kladno Děčín Praha-Slivenec Ústí nad Labem Praha-Šeberov Praha 11 Praha 10 České Budějovice Praha-Koloděje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bantice

Levná dlažba Bantice

Dlažba Bantice

Zámkové dlažby Bantice

Zámkové betonové dlažby Bantice

Zámková dlažba Bantice

Betonové dlažby Bantice

Betonová dlažba Bantice

Zdící prvky Bantice

Dlažby II jakosti Bantice

Dlažba II jakosti Bantice

Plošné dlažby Bantice