„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bantice

Nové produkty Bantice

Dlažby a obrubníky Bantice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bantice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bantice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bantice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bantice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bantice, Levná dlažba Bantice, Dlažba Bantice, Zámkové dlažby Bantice, Zámkové dlažba Bantice, Betonové dlažby Bantice, Betonová dlažba Bantice, Zdící prvky Bantice, Dlažby II jakosti Bantice, Dlažba II jakosti Bantice, Plošné dlažby Bantice, Plošná dlažba


Další města:

Pelhřimov Louny Praha 2 Děčín Praha 12 Praha-Dolní Chabry Tachov Žďár nad Sázavou Praha-Řeporyje Pardubice Praha-Nebušice Chomutov Liberec Karlovy Vary Benešov Praha 11 Praha 8 Praha 16 Plzeň-město Bruntál Frýdek-Místek Třebíč Praha 9 Praha 7 Jihlava Blansko Praha-Štěrboholy Vyškov Nový Jičín Praha-Čakovice Znojmo Praha-západ Semily Mladá Boleslav Jindřichův Hradec Přerov Praha-Přední Kopanina Kolín Brno-město Hradec Králové Písek Ústí nad Labem Praha-Újezd Praha-Klánovice Praha-Satalice Praha-východ Praha-Křeslice Mělník Most Praha-Dolní Měcholupy Rychnov nad Kněžnou Praha-Dubeč Praha-Kolovraty Jablonec nad Nisou Svitavy Praha-Zličín Český Krumlov Břeclav Praha-Běchovice Praha-Koloděje Olomouc Praha-Šeberov Plzeň-jih Praha 4 Tábor Rokycany Praha 20 Praha 1 Praha 10 Klatovy Cheb Karviná Praha-Troja Havlíčkův Brod Praha 6 Praha-Lysolaje Praha-Nedvězí Litoměřice Praha 5 Kladno Praha-Libuš Opava Praha 17 Jičín Rakovník Beroun Praha-Lochkov Trutnov Praha 21 Šumperk Teplice Praha 15 Jeseník České Budějovice Praha-Březiněves Praha-Královice Praha 18 Praha-Vinoř Praha-Kunratice Praha-Suchdol ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bantice

Levná dlažba Bantice

Dlažba Bantice

Zámkové dlažby Bantice

Zámkové betonové dlažby Bantice

Zámková dlažba Bantice

Betonové dlažby Bantice

Betonová dlažba Bantice

Zdící prvky Bantice

Dlažby II jakosti Bantice

Dlažba II jakosti Bantice

Plošné dlažby Bantice