„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bantice

Nové produkty Bantice

Dlažby a obrubníky Bantice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bantice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bantice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bantice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bantice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bantice, Levná dlažba Bantice, Dlažba Bantice, Zámkové dlažby Bantice, Zámkové dlažba Bantice, Betonové dlažby Bantice, Betonová dlažba Bantice, Zdící prvky Bantice, Dlažby II jakosti Bantice, Dlažba II jakosti Bantice, Plošné dlažby Bantice, Plošná dlažba


Další města:

Kolín Nymburk Praha-Ďáblice Ústí nad Labem Šumperk Praha-Vinoř Praha-Březiněves Znojmo Děčín Praha-Nebušice Vyškov Mladá Boleslav Brno-město Praha-Lipence Teplice Praha 17 Praha-východ Praha-Kunratice Klatovy Hradec Králové Mělník Praha 20 Zlín Praha-Dubeč Jablonec nad Nisou Praha-Štěrboholy Karviná Beroun Jičín Praha 18 Žďár nad Sázavou Chomutov Cheb Česká Lípa Hodonín Jindřichův Hradec Nový Jičín Pardubice Praha-západ Brno-venkov Louny Tachov Strakonice Praha-Klánovice Sokolov Olomouc Praha 11 Havlíčkův Brod Ústí nad Orlicí Praha 7 Domažlice Český Krumlov Praha 1 Praha 15 Plzeň-město Praha 3 Jihlava Praha 2 Praha-Šeberov Praha-Zbraslav Most Plzeň-sever Praha 22 Praha 14 Praha 16 Praha-Petrovice Praha-Čakovice Litoměřice Hlavní město Praha Benešov Semily Praha-Libuš Praha-Dolní Počernice Ostrava-město Praha 12 Písek Praha-Řeporyje Uherské Hradiště Praha-Nedvězí Kroměříž Praha-Újezd Praha-Přední Kopanina Praha 4 Rakovník Jeseník Svitavy Praha 21 Vsetín Praha 19 Praha 13 Praha-Suchdol Prostějov Pelhřimov Praha-Lysolaje Frýdek-Místek Praha-Benice Praha-Troja Tábor Praha 10 Opava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bantice

Levná dlažba Bantice

Dlažba Bantice

Zámkové dlažby Bantice

Zámkové betonové dlažby Bantice

Zámková dlažba Bantice

Betonové dlažby Bantice

Betonová dlažba Bantice

Zdící prvky Bantice

Dlažby II jakosti Bantice

Dlažba II jakosti Bantice

Plošné dlažby Bantice