„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bantice

Nové produkty Bantice

Dlažby a obrubníky Bantice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bantice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bantice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bantice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bantice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bantice, Levná dlažba Bantice, Dlažba Bantice, Zámkové dlažby Bantice, Zámkové dlažba Bantice, Betonové dlažby Bantice, Betonová dlažba Bantice, Zdící prvky Bantice, Dlažby II jakosti Bantice, Dlažba II jakosti Bantice, Plošné dlažby Bantice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Vinoř Praha 8 Cheb Český Krumlov Ústí nad Orlicí Praha 18 Karlovy Vary Písek Teplice Přerov Praha-Klánovice Litoměřice Klatovy Praha-Dolní Chabry Kladno Ostrava-město Uherské Hradiště Pardubice Prachatice Praha-Běchovice Praha 7 Praha-Zbraslav Praha-Slivenec Mělník Jičín Praha 11 Znojmo Praha 14 Šumperk Praha-Čakovice Praha 6 Praha 2 Liberec Jindřichův Hradec Praha-Lipence Sokolov Praha 17 Příbram Nymburk Rakovník Praha 4 Praha-Suchdol Praha-Velká Chuchle Tachov Třebíč Rychnov nad Kněžnou Děčín Praha-Královice Kroměříž Břeclav Praha-Řeporyje Zlín Plzeň-jih Jablonec nad Nisou Domažlice Praha-Libuš Most Svitavy Hradec Králové Praha 19 Praha 15 České Budějovice Karviná Praha-Újezd Praha 22 Praha-Březiněves Jeseník Frýdek-Místek Praha-Ďáblice Praha 1 Náchod Praha-Koloděje Blansko Kolín Praha-Kolovraty Praha-východ Plzeň-sever Chomutov Strakonice Praha 9 Olomouc Praha-Přední Kopanina Praha-Štěrboholy Havlíčkův Brod Hodonín Mladá Boleslav Praha 12 Vyškov Praha-Troja Praha-Zličín Opava Praha 20 Plzeň-město Praha 16 Praha-západ Vsetín Brno-venkov Praha-Nedvězí Hlavní město Praha Praha 3 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bantice

Levná dlažba Bantice

Dlažba Bantice

Zámkové dlažby Bantice

Zámkové betonové dlažby Bantice

Zámková dlažba Bantice

Betonové dlažby Bantice

Betonová dlažba Bantice

Zdící prvky Bantice

Dlažby II jakosti Bantice

Dlažba II jakosti Bantice

Plošné dlažby Bantice