„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bantice

Nové produkty Bantice

Dlažby a obrubníky Bantice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bantice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bantice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bantice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bantice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bantice, Levná dlažba Bantice, Dlažba Bantice, Zámkové dlažby Bantice, Zámkové dlažba Bantice, Betonové dlažby Bantice, Betonová dlažba Bantice, Zdící prvky Bantice, Dlažby II jakosti Bantice, Dlažba II jakosti Bantice, Plošné dlažby Bantice, Plošná dlažba


Další města:

Svitavy Praha-Slivenec Praha-Koloděje Praha-Dubeč Nymburk Brno-venkov Praha-Vinoř Praha-východ Přerov Praha 2 Praha-Benice Karlovy Vary Blansko Žďár nad Sázavou Praha 18 Vyškov Znojmo Kroměříž Praha-Královice Plzeň-sever Šumperk Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zličín Praha 15 Praha 17 Praha-Kunratice Praha-Velká Chuchle Frýdek-Místek Praha 22 Praha-Klánovice Praha-Lysolaje Písek Tábor Praha 21 Praha 12 Praha-Nebušice Praha-Újezd Praha-Dolní Počernice Sokolov Praha 6 Praha-Lipence Praha 3 Praha-Křeslice Praha-Březiněves Náchod Jablonec nad Nisou Olomouc Praha-Petrovice Mělník Klatovy Uherské Hradiště Plzeň-město Příbram Plzeň-jih Praha-Satalice Ústí nad Orlicí Český Krumlov Praha-Čakovice Brno-město Ostrava-město Teplice Domažlice Praha-Troja Tachov Praha-Kolovraty Praha 10 Strakonice Hradec Králové Praha-západ Praha 13 Prostějov Zlín Třebíč Havlíčkův Brod Opava Kolín Semily Hlavní město Praha Cheb Beroun Praha 5 Trutnov Břeclav Praha 8 Rychnov nad Kněžnou Jindřichův Hradec Praha-Nedvězí Praha-Lochkov Pelhřimov Kladno Louny Praha-Zbraslav Děčín Praha 20 České Budějovice Jičín Benešov Praha 7 Česká Lípa Mladá Boleslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bantice

Levná dlažba Bantice

Dlažba Bantice

Zámkové dlažby Bantice

Zámkové betonové dlažby Bantice

Zámková dlažba Bantice

Betonové dlažby Bantice

Betonová dlažba Bantice

Zdící prvky Bantice

Dlažby II jakosti Bantice

Dlažba II jakosti Bantice

Plošné dlažby Bantice