„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bantice

Nové produkty Bantice

Dlažby a obrubníky Bantice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bantice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bantice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bantice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bantice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bantice, Levná dlažba Bantice, Dlažba Bantice, Zámkové dlažby Bantice, Zámkové dlažba Bantice, Betonové dlažby Bantice, Betonová dlažba Bantice, Zdící prvky Bantice, Dlažby II jakosti Bantice, Dlažba II jakosti Bantice, Plošné dlažby Bantice, Plošná dlažba


Další města:

Jičín Praha-Běchovice Bruntál Praha 22 Šumperk Svitavy Most Příbram Semily Praha 2 Praha-Libuš Kroměříž Praha 21 Praha 9 Praha-Nedvězí Praha-Suchdol Benešov Cheb Praha 8 Chrudim Prachatice Praha-Zličín Praha 6 Třebíč Praha-Kunratice Praha-Újezd Rakovník Praha-Klánovice Praha-Nebušice Chomutov Vyškov Praha-Slivenec Znojmo Praha-Březiněves Strakonice Mladá Boleslav Praha-východ České Budějovice Brno-město Rychnov nad Kněžnou Kutná Hora Hlavní město Praha Tábor Praha-Ďáblice Písek Praha-západ Praha 18 Ústí nad Labem Kladno Praha-Troja Karlovy Vary Ostrava-město Pelhřimov Praha-Řeporyje Praha-Koloděje Praha-Kolovraty Jindřichův Hradec Plzeň-město Praha 20 Teplice Litoměřice Uherské Hradiště Praha 10 Praha 13 Jeseník Blansko Praha 4 Kolín Praha 7 Česká Lípa Praha 1 Trutnov Přerov Liberec Praha-Štěrboholy Praha-Zbraslav Vsetín Domažlice Praha 16 Beroun Klatovy Praha-Dolní Měcholupy Nový Jičín Praha 12 Praha 19 Praha-Čakovice Pardubice Náchod Hodonín Břeclav Praha 14 Praha-Satalice Karviná Praha-Dolní Chabry Jablonec nad Nisou Opava Praha-Dolní Počernice Ústí nad Orlicí Frýdek-Místek Praha 5 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bantice

Levná dlažba Bantice

Dlažba Bantice

Zámkové dlažby Bantice

Zámkové betonové dlažby Bantice

Zámková dlažba Bantice

Betonové dlažby Bantice

Betonová dlažba Bantice

Zdící prvky Bantice

Dlažby II jakosti Bantice

Dlažba II jakosti Bantice

Plošné dlažby Bantice