„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bantice

Nové produkty Bantice

Dlažby a obrubníky Bantice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bantice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bantice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bantice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bantice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bantice, Levná dlažba Bantice, Dlažba Bantice, Zámkové dlažby Bantice, Zámkové dlažba Bantice, Betonové dlažby Bantice, Betonová dlažba Bantice, Zdící prvky Bantice, Dlažby II jakosti Bantice, Dlažba II jakosti Bantice, Plošné dlažby Bantice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 6 Hodonín Šumperk Písek Praha 9 Svitavy Mladá Boleslav Bruntál Praha-Březiněves Klatovy Praha-Běchovice Praha-Kolovraty Praha-Lipence Praha 22 Blansko Praha-Kunratice Český Krumlov Brno-město Praha 7 Frýdek-Místek Domažlice Rakovník Strakonice Ústí nad Orlicí Tachov Prostějov Žďár nad Sázavou Olomouc Karviná Vsetín Praha 1 Praha 3 Břeclav Praha-Královice Praha-Zličín Ústí nad Labem Litoměřice Praha-Benice Sokolov Praha-Troja Praha 17 Mělník Praha-Přední Kopanina Praha-Lochkov Rokycany Praha-Satalice Praha-Újezd Uherské Hradiště Nymburk Praha-Lysolaje Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Počernice Pelhřimov Praha-Slivenec Praha-Ďáblice Praha 13 Praha 12 Zlín Praha-Řeporyje Chomutov Hradec Králové Praha-západ Praha 2 Hlavní město Praha Trutnov Praha-Čakovice Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Chabry České Budějovice Rychnov nad Kněžnou Děčín Louny Praha-Vinoř Kroměříž Nový Jičín Liberec Česká Lípa Chrudim Brno-venkov Vyškov Benešov Teplice Jičín Praha 15 Plzeň-město Praha-Libuš Prachatice Praha 8 Praha-Petrovice Praha-Štěrboholy Praha-Koloděje Beroun Praha 21 Přerov Praha 10 Plzeň-jih Praha-Nedvězí Kladno Praha-Šeberov Semily ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bantice

Levná dlažba Bantice

Dlažba Bantice

Zámkové dlažby Bantice

Zámkové betonové dlažby Bantice

Zámková dlažba Bantice

Betonové dlažby Bantice

Betonová dlažba Bantice

Zdící prvky Bantice

Dlažby II jakosti Bantice

Dlažba II jakosti Bantice

Plošné dlažby Bantice