„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bantice

Nové produkty Bantice

Dlažby a obrubníky Bantice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bantice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bantice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bantice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bantice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bantice, Levná dlažba Bantice, Dlažba Bantice, Zámkové dlažby Bantice, Zámkové dlažba Bantice, Betonové dlažby Bantice, Betonová dlažba Bantice, Zdící prvky Bantice, Dlažby II jakosti Bantice, Dlažba II jakosti Bantice, Plošné dlažby Bantice, Plošná dlažba


Další města:

Brno-venkov Praha-Zličín Praha-Řeporyje Praha-Dolní Měcholupy Praha 21 Náchod Praha-Křeslice Jeseník Praha 10 Praha-Kunratice Praha-Královice Praha 9 Praha 2 Rychnov nad Kněžnou Rokycany Mělník Semily Karviná Praha-Troja Olomouc Benešov Praha-Šeberov Písek Karlovy Vary Sokolov Praha-Benice Jindřichův Hradec Praha-Libuš Ústí nad Labem Jičín Tachov Třebíč Kutná Hora Praha-Přední Kopanina Teplice Litoměřice Praha-Suchdol Hodonín Praha 17 Praha 12 Praha 20 Praha-Klánovice Praha-Nebušice Vsetín Plzeň-jih Praha 11 Praha-Lochkov Tábor Praha-Slivenec Praha 13 Chrudim Praha-Petrovice Praha-západ Chomutov Louny Plzeň-město Jablonec nad Nisou Domažlice Beroun Plzeň-sever Praha 22 Kladno Ústí nad Orlicí Přerov Vyškov Praha-Satalice Praha 18 Most Prachatice Bruntál Praha-Lipence Nový Jičín Praha 5 Praha-Dolní Počernice Zlín Svitavy Blansko Opava Praha-Velká Chuchle Praha-Zbraslav Hlavní město Praha Děčín Prostějov Mladá Boleslav České Budějovice Žďár nad Sázavou Praha-Běchovice Ostrava-město Praha 1 Praha-Březiněves Trutnov Praha-Vinoř Pelhřimov Hradec Králové Praha 6 Kroměříž Praha 19 Praha 4 Jihlava Praha-Ďáblice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bantice

Levná dlažba Bantice

Dlažba Bantice

Zámkové dlažby Bantice

Zámkové betonové dlažby Bantice

Zámková dlažba Bantice

Betonové dlažby Bantice

Betonová dlažba Bantice

Zdící prvky Bantice

Dlažby II jakosti Bantice

Dlažba II jakosti Bantice

Plošné dlažby Bantice