„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bantice

Nové produkty Bantice

Dlažby a obrubníky Bantice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bantice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bantice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bantice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bantice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bantice, Levná dlažba Bantice, Dlažba Bantice, Zámkové dlažby Bantice, Zámkové dlažba Bantice, Betonové dlažby Bantice, Betonová dlažba Bantice, Zdící prvky Bantice, Dlažby II jakosti Bantice, Dlažba II jakosti Bantice, Plošné dlažby Bantice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zličín Praha-Lipence Praha-Dolní Chabry Vyškov Přerov Plzeň-jih Svitavy Jeseník Litoměřice Břeclav Blansko Brno-město Praha 3 Semily Domažlice Jičín Brno-venkov Šumperk Praha 16 Zlín Kolín Ústí nad Orlicí Praha-východ Praha-Benice Nový Jičín Rakovník Praha-Ďáblice Tachov Jablonec nad Nisou Pardubice Pelhřimov Hradec Králové Frýdek-Místek Praha-Velká Chuchle Hodonín Prostějov Praha 18 Znojmo Karlovy Vary České Budějovice Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-sever Ostrava-město Písek Praha-Slivenec Opava Klatovy Děčín Příbram Tábor Praha 10 Praha-Kolovraty Karviná Praha 6 Jihlava Praha-Satalice Praha 7 Praha-Koloděje Kladno Praha-Šeberov Praha-Březiněves Bruntál Vsetín Praha 9 Náchod Česká Lípa Benešov Praha-Suchdol Beroun Rychnov nad Kněžnou Praha 20 Teplice Praha-Běchovice Praha 14 Mělník Praha 5 Praha-Dubeč Praha 17 Trutnov Olomouc Cheb Plzeň-město Mladá Boleslav Chrudim Praha 22 Praha 11 Praha-Klánovice Žďár nad Sázavou Praha-Královice Praha 21 Praha 13 Praha-západ Havlíčkův Brod Praha-Troja Praha 2 Praha-Nebušice Louny Český Krumlov Sokolov Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bantice

Levná dlažba Bantice

Dlažba Bantice

Zámkové dlažby Bantice

Zámkové betonové dlažby Bantice

Zámková dlažba Bantice

Betonové dlažby Bantice

Betonová dlažba Bantice

Zdící prvky Bantice

Dlažby II jakosti Bantice

Dlažba II jakosti Bantice

Plošné dlažby Bantice