„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bantice

Nové produkty Bantice

Dlažby a obrubníky Bantice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bantice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bantice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bantice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bantice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bantice, Levná dlažba Bantice, Dlažba Bantice, Zámkové dlažby Bantice, Zámkové dlažba Bantice, Betonové dlažby Bantice, Betonová dlažba Bantice, Zdící prvky Bantice, Dlažby II jakosti Bantice, Dlažba II jakosti Bantice, Plošné dlažby Bantice, Plošná dlažba


Další města:

Zlín Praha-Dubeč Mladá Boleslav Semily Praha-Lysolaje Strakonice Prachatice Teplice Kolín Nový Jičín Hradec Králové Pardubice Jeseník Rakovník Tachov Praha-Řeporyje Sokolov Havlíčkův Brod Bruntál Praha 8 Praha-Vinoř Benešov Praha 21 Beroun Plzeň-město Trutnov Praha-Slivenec Karlovy Vary Vsetín Praha 9 Chomutov Domažlice Jihlava Ústí nad Orlicí Praha 22 Praha 4 Praha-Kolovraty Louny Příbram Cheb Praha-Klánovice Rokycany Karviná Praha-Dolní Měcholupy Hodonín Praha 6 Jindřichův Hradec Praha 15 Plzeň-jih Kutná Hora Praha-východ České Budějovice Praha 18 Praha 2 Písek Praha 12 Praha-Koloděje Přerov Pelhřimov Praha 14 Praha 7 Praha-Lipence Praha-Libuš Jablonec nad Nisou Praha 20 Praha-Čakovice Klatovy Praha-Březiněves Liberec Praha 19 Vyškov Žďár nad Sázavou Praha-Nebušice Brno-město Praha-Dolní Počernice Praha-Újezd Praha-Přední Kopanina Opava Praha 16 Brno-venkov Praha-Kunratice Praha 1 Most Praha-Zbraslav Ústí nad Labem Chrudim Hlavní město Praha Praha-Běchovice Břeclav Praha-Šeberov Tábor Jičín Praha-Satalice Praha-Benice Praha 11 Praha 10 Znojmo Praha-Nedvězí Praha-západ Šumperk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bantice

Levná dlažba Bantice

Dlažba Bantice

Zámkové dlažby Bantice

Zámkové betonové dlažby Bantice

Zámková dlažba Bantice

Betonové dlažby Bantice

Betonová dlažba Bantice

Zdící prvky Bantice

Dlažby II jakosti Bantice

Dlažba II jakosti Bantice

Plošné dlažby Bantice