„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bantice

Nové produkty Bantice

Dlažby a obrubníky Bantice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bantice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bantice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bantice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bantice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bantice, Levná dlažba Bantice, Dlažba Bantice, Zámkové dlažby Bantice, Zámkové dlažba Bantice, Betonové dlažby Bantice, Betonová dlažba Bantice, Zdící prvky Bantice, Dlažby II jakosti Bantice, Dlažba II jakosti Bantice, Plošné dlažby Bantice, Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Praha 5 Rakovník Praha-Kunratice Žďár nad Sázavou Znojmo Praha-Benice Praha-Dubeč Most Nymburk Hradec Králové Jihlava Praha 13 Kladno Praha-Řeporyje Kolín Praha-Satalice Semily Cheb Sokolov Praha 22 Brno-město Tachov Jičín Praha-Dolní Počernice Praha 14 Prachatice Náchod Mladá Boleslav Praha-Libuš Pardubice Kutná Hora Praha-Šeberov Opava Praha-Nebušice Rokycany Praha 6 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lochkov Praha-Slivenec Vyškov Beroun Praha 3 Praha-Velká Chuchle Domažlice Hlavní město Praha Praha 11 Hodonín Jeseník Svitavy Šumperk Ústí nad Labem Brno-venkov Praha 20 Praha 10 Praha-východ Chomutov Klatovy Praha 12 Praha-Královice Uherské Hradiště Praha-Přední Kopanina Praha 2 Praha 21 Olomouc Břeclav Praha 15 Děčín Ústí nad Orlicí Přerov Chrudim Praha-Troja Praha-Ďáblice Praha 1 Praha-Běchovice Praha-Újezd Vsetín Zlín Praha-Zličín Praha-Březiněves Pelhřimov Praha 19 Praha-Štěrboholy Benešov Praha-západ Praha-Křeslice Praha-Nedvězí Strakonice Havlíčkův Brod Praha-Petrovice Tábor Liberec Příbram Plzeň-sever Praha-Lipence Plzeň-město Blansko Plzeň-jih Praha-Lysolaje Praha-Suchdol ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bantice

Levná dlažba Bantice

Dlažba Bantice

Zámkové dlažby Bantice

Zámkové betonové dlažby Bantice

Zámková dlažba Bantice

Betonové dlažby Bantice

Betonová dlažba Bantice

Zdící prvky Bantice

Dlažby II jakosti Bantice

Dlažba II jakosti Bantice

Plošné dlažby Bantice