„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bečice

Nové produkty Bečice

Dlažby a obrubníky Bečice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bečice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bečice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bečice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bečice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bečice, Levná dlažba Bečice, Dlažba Bečice, Zámkové dlažby Bečice, Zámkové dlažba Bečice, Betonové dlažby Bečice, Betonová dlažba Bečice, Zdící prvky Bečice, Dlažby II jakosti Bečice, Dlažba II jakosti Bečice, Plošné dlažby Bečice, Plošná dlažba


Další města:

Hradec Králové Uherské Hradiště Praha 18 Klatovy Kutná Hora Plzeň-sever Sokolov Praha 3 Praha 1 Tachov Znojmo Prostějov Český Krumlov Praha 9 Praha 20 Opava Šumperk Praha 13 Praha 17 Praha-východ Praha-Šeberov Praha-Čakovice Praha 8 Praha 4 Plzeň-jih Frýdek-Místek Hodonín Chomutov Mladá Boleslav Praha 12 Teplice Příbram Praha-Lipence Praha-Troja Náchod Praha-Zličín Praha-Zbraslav Pelhřimov Prachatice Praha-Řeporyje Domažlice Praha-Klánovice Strakonice Praha-Křeslice Praha-Lochkov Vyškov Semily Praha-Vinoř Česká Lípa Havlíčkův Brod Chrudim Praha-Koloděje Benešov Tábor Nymburk Ostrava-město České Budějovice Písek Rychnov nad Kněžnou Třebíč Ústí nad Orlicí Jindřichův Hradec Litoměřice Břeclav Kolín Praha-Petrovice Praha 15 Vsetín Kladno Beroun Svitavy Praha 16 Bruntál Praha-Přední Kopanina Karviná Rokycany Praha-Benice Praha-Libuš Karlovy Vary Most Praha-Slivenec Přerov Praha 11 Praha 5 Trutnov Praha-Satalice Nový Jičín Praha-Dubeč Praha 22 Praha-Dolní Chabry Jihlava Kroměříž Cheb Praha-Dolní Počernice Louny Praha-Štěrboholy Rakovník Praha-Nebušice Děčín Praha 6 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bečice

Levná dlažba Bečice

Dlažba Bečice

Zámkové dlažby Bečice

Zámkové betonové dlažby Bečice

Zámková dlažba Bečice

Betonové dlažby Bečice

Betonová dlažba Bečice

Zdící prvky Bečice

Dlažby II jakosti Bečice

Dlažba II jakosti Bečice

Plošné dlažby Bečice