„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bečice

Nové produkty Bečice

Dlažby a obrubníky Bečice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bečice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bečice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bečice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bečice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bečice, Levná dlažba Bečice, Dlažba Bečice, Zámkové dlažby Bečice, Zámkové dlažba Bečice, Betonové dlažby Bečice, Betonová dlažba Bečice, Zdící prvky Bečice, Dlažby II jakosti Bečice, Dlažba II jakosti Bečice, Plošné dlažby Bečice, Plošná dlažba


Další města:

Rokycany Praha-Nedvězí Brno-venkov Praha-Lipence Praha-Klánovice Děčín Praha-Dolní Chabry Prachatice Praha-Lysolaje Kladno Kutná Hora Rakovník Klatovy Karlovy Vary Praha 13 Praha 2 Praha-Kolovraty Trutnov České Budějovice Uherské Hradiště Praha-Běchovice Praha 21 Sokolov Bruntál Praha-Řeporyje Praha 14 Praha 18 Plzeň-sever Strakonice Praha 11 Praha-Újezd Louny Praha 7 Praha-Ďáblice Šumperk Praha-Šeberov Vyškov Semily Beroun Praha-Březiněves Blansko Plzeň-jih Rychnov nad Kněžnou Náchod Praha-Kunratice Praha-Dolní Měcholupy Praha-východ Hradec Králové Přerov Praha-Zličín Praha-Dubeč Kolín Česká Lípa Praha-Nebušice Zlín Praha-Čakovice Praha 5 Havlíčkův Brod Praha 3 Praha-Velká Chuchle Jičín Praha 8 Opava Domažlice Praha-Suchdol Praha 22 Praha-Zbraslav Most Písek Praha-Lochkov Plzeň-město Cheb Vsetín Praha 15 Praha-Křeslice Praha 17 Brno-město Znojmo Praha-Přední Kopanina Praha 20 Nymburk Olomouc Praha-Dolní Počernice Ostrava-město Nový Jičín Karviná Praha 16 Hlavní město Praha Žďár nad Sázavou Praha-západ Praha-Benice Praha-Petrovice Pelhřimov Praha-Štěrboholy Ústí nad Orlicí Praha 12 Příbram Břeclav Praha 4 Praha 10 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bečice

Levná dlažba Bečice

Dlažba Bečice

Zámkové dlažby Bečice

Zámkové betonové dlažby Bečice

Zámková dlažba Bečice

Betonové dlažby Bečice

Betonová dlažba Bečice

Zdící prvky Bečice

Dlažby II jakosti Bečice

Dlažba II jakosti Bečice

Plošné dlažby Bečice