„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bečice

Nové produkty Bečice

Dlažby a obrubníky Bečice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bečice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bečice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bečice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bečice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bečice, Levná dlažba Bečice, Dlažba Bečice, Zámkové dlažby Bečice, Zámkové dlažba Bečice, Betonové dlažby Bečice, Betonová dlažba Bečice, Zdící prvky Bečice, Dlažby II jakosti Bečice, Dlažba II jakosti Bečice, Plošné dlažby Bečice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 9 Nový Jičín Praha-Přední Kopanina Domažlice Praha-Kolovraty Praha-Dolní Měcholupy Děčín Praha 15 Praha 20 Praha 10 Most Praha-Běchovice Tábor Chomutov Ústí nad Labem Praha-Nebušice Blansko Praha-Dolní Počernice Sokolov Žďár nad Sázavou Bruntál Praha 7 Uherské Hradiště Opava Praha 6 Klatovy Mělník Praha-Slivenec Strakonice Praha 22 Praha 16 Jičín Praha 17 Praha 19 Praha 14 Praha 8 Praha 1 Hlavní město Praha Nymburk Beroun Příbram Znojmo Praha-Lipence Pelhřimov Plzeň-město Kolín Praha-Šeberov Rokycany Praha-Čakovice Praha-Petrovice Praha-Zbraslav Tachov Praha 11 Praha-Benice Šumperk Písek Frýdek-Místek Kladno Praha-Suchdol Praha-Kunratice Plzeň-jih Jablonec nad Nisou Brno-venkov Semily Praha 21 Třebíč Litoměřice Přerov Praha 13 Praha 4 Chrudim Zlín Jeseník Rychnov nad Kněžnou Pardubice Ostrava-město Praha-Štěrboholy Mladá Boleslav Praha-Lysolaje Prachatice Praha 2 Vsetín Praha-Satalice Benešov Břeclav Náchod Praha 18 Česká Lípa Brno-město Praha-Dolní Chabry Liberec Praha-Dubeč Prostějov České Budějovice Praha-východ Praha-Březiněves Praha-Vinoř Ústí nad Orlicí Karlovy Vary Praha 12 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bečice

Levná dlažba Bečice

Dlažba Bečice

Zámkové dlažby Bečice

Zámkové betonové dlažby Bečice

Zámková dlažba Bečice

Betonové dlažby Bečice

Betonová dlažba Bečice

Zdící prvky Bečice

Dlažby II jakosti Bečice

Dlažba II jakosti Bečice

Plošné dlažby Bečice