„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bečice

Nové produkty Bečice

Dlažby a obrubníky Bečice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bečice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bečice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bečice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bečice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bečice, Levná dlažba Bečice, Dlažba Bečice, Zámkové dlažby Bečice, Zámkové dlažba Bečice, Betonové dlažby Bečice, Betonová dlažba Bečice, Zdící prvky Bečice, Dlažby II jakosti Bečice, Dlažba II jakosti Bečice, Plošné dlažby Bečice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 8 Praha 11 Ostrava-město Pelhřimov Praha 18 Vsetín Sokolov Praha 17 Praha-Suchdol Praha-Nedvězí Brno-město Praha-Dubeč Praha-Šeberov Plzeň-město Jihlava Klatovy Kladno Litoměřice Praha-Klánovice Vyškov Jeseník Hradec Králové Hlavní město Praha Praha-Velká Chuchle Zlín Žďár nad Sázavou Semily Jindřichův Hradec Svitavy Příbram Cheb Praha-Nebušice Praha-Troja Prostějov Rychnov nad Kněžnou Jičín Praha-Královice Mělník Praha 9 Opava Praha-Křeslice Praha-Štěrboholy Praha-Přední Kopanina Liberec Rokycany Nymburk Šumperk Česká Lípa Praha-Satalice Praha-Újezd Praha-Dolní Chabry Most Trutnov Blansko Praha-Koloděje Domažlice Praha-Slivenec Praha 1 Praha-Lochkov Praha-Březiněves Praha-Dolní Počernice Praha-Řeporyje Chomutov Přerov Praha-Zličín Děčín Kolín Praha 2 Pardubice Praha 3 Praha-Běchovice Tábor Praha 7 Kutná Hora Praha-Libuš Strakonice Praha-východ Praha 22 Tachov Praha-Vinoř Náchod Český Krumlov Uherské Hradiště Prachatice Praha 10 Kroměříž Chrudim Karlovy Vary Louny Praha-Zbraslav Praha 5 Praha-Kunratice Břeclav Praha-Kolovraty Praha-Lysolaje Praha-Petrovice Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Měcholupy Bruntál Brno-venkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bečice

Levná dlažba Bečice

Dlažba Bečice

Zámkové dlažby Bečice

Zámkové betonové dlažby Bečice

Zámková dlažba Bečice

Betonové dlažby Bečice

Betonová dlažba Bečice

Zdící prvky Bečice

Dlažby II jakosti Bečice

Dlažba II jakosti Bečice

Plošné dlažby Bečice