„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bečice

Nové produkty Bečice

Dlažby a obrubníky Bečice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bečice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bečice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bečice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bečice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bečice, Levná dlažba Bečice, Dlažba Bečice, Zámkové dlažby Bečice, Zámkové dlažba Bečice, Betonové dlažby Bečice, Betonová dlažba Bečice, Zdící prvky Bečice, Dlažby II jakosti Bečice, Dlažba II jakosti Bečice, Plošné dlažby Bečice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nebušice Praha-Nedvězí Hradec Králové Praha-Klánovice Prostějov Ústí nad Orlicí Praha-Běchovice Louny Liberec Brno-město Kutná Hora Chomutov Uherské Hradiště Svitavy Praha-Dubeč Praha-Satalice Vsetín Praha-Petrovice Praha-Lipence Přerov Praha-Březiněves Hodonín Praha 7 Břeclav Praha-Ďáblice Olomouc Strakonice Náchod Nymburk Hlavní město Praha Praha 10 Domažlice Žďár nad Sázavou Rakovník Beroun Praha-Vinoř Praha-Slivenec Praha 9 Litoměřice Tachov Praha-východ Praha 15 Praha-Zbraslav Kolín Most Praha 16 Praha 12 Praha-Velká Chuchle Praha-Lysolaje Opava Praha 21 Plzeň-jih Praha 6 Pardubice Mělník Praha 14 Vyškov Česká Lípa Jeseník Nový Jičín Praha 20 Praha-Libuš Prachatice Jičín Klatovy Praha 3 Praha-Křeslice Havlíčkův Brod Chrudim Praha 22 Příbram Mladá Boleslav Praha 5 Tábor Praha 2 Praha-Lochkov Praha-západ Praha-Štěrboholy Bruntál Sokolov Praha 11 Písek Znojmo Praha-Šeberov Teplice Jablonec nad Nisou Třebíč Zlín Praha-Dolní Chabry Praha-Přední Kopanina Pelhřimov Praha-Benice Praha-Zličín Frýdek-Místek Praha-Čakovice Brno-venkov Jindřichův Hradec Semily Praha 8 Praha 17 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bečice

Levná dlažba Bečice

Dlažba Bečice

Zámkové dlažby Bečice

Zámkové betonové dlažby Bečice

Zámková dlažba Bečice

Betonové dlažby Bečice

Betonová dlažba Bečice

Zdící prvky Bečice

Dlažby II jakosti Bečice

Dlažba II jakosti Bečice

Plošné dlažby Bečice