„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bečice

Nové produkty Bečice

Dlažby a obrubníky Bečice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bečice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bečice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bečice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bečice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bečice, Levná dlažba Bečice, Dlažba Bečice, Zámkové dlažby Bečice, Zámkové dlažba Bečice, Betonové dlažby Bečice, Betonová dlažba Bečice, Zdící prvky Bečice, Dlažby II jakosti Bečice, Dlažba II jakosti Bečice, Plošné dlažby Bečice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lochkov Tachov Praha 6 Most Znojmo Praha-Kolovraty Praha-Zličín Praha-Čakovice Děčín Tábor Mělník Klatovy Praha 18 Prostějov Louny Praha-Dolní Počernice Praha-Lipence Semily Chrudim Praha-Dolní Chabry Praha 14 Rakovník Nymburk Brno-město Praha 15 Liberec Praha 20 Strakonice Praha-Libuš Teplice Praha 11 Karlovy Vary Prachatice České Budějovice Praha 21 Praha 1 Kolín Jihlava Praha-Březiněves Kladno Hradec Králové Jablonec nad Nisou Benešov Opava Pardubice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Šeberov Praha-Satalice Praha-Nebušice Český Krumlov Praha-Petrovice Rychnov nad Kněžnou Brno-venkov Mladá Boleslav Břeclav Praha 5 Beroun Praha 19 Praha 16 Pelhřimov Praha-Benice Bruntál Litoměřice Praha-Ďáblice Praha 8 Domažlice Hlavní město Praha Písek Vyškov Cheb Praha-Troja Zlín Praha-Slivenec Frýdek-Místek Trutnov Ústí nad Orlicí Praha-Koloděje Praha-Královice Sokolov Jičín Praha-Suchdol Kroměříž Havlíčkův Brod Přerov Praha 9 Ostrava-město Plzeň-jih Náchod Chomutov Praha-Kunratice Praha-Dubeč Hodonín Plzeň-město Praha-Běchovice Praha-Křeslice Praha-Lysolaje Praha-Nedvězí Praha 4 Praha-Vinoř Praha 17 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bečice

Levná dlažba Bečice

Dlažba Bečice

Zámkové dlažby Bečice

Zámkové betonové dlažby Bečice

Zámková dlažba Bečice

Betonové dlažby Bečice

Betonová dlažba Bečice

Zdící prvky Bečice

Dlažby II jakosti Bečice

Dlažba II jakosti Bečice

Plošné dlažby Bečice