„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bečice

Nové produkty Bečice

Dlažby a obrubníky Bečice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bečice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bečice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bečice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bečice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bečice, Levná dlažba Bečice, Dlažba Bečice, Zámkové dlažby Bečice, Zámkové dlažba Bečice, Betonové dlažby Bečice, Betonová dlažba Bečice, Zdící prvky Bečice, Dlažby II jakosti Bečice, Dlažba II jakosti Bečice, Plošné dlažby Bečice, Plošná dlažba


Další města:

Jablonec nad Nisou Praha-Běchovice Beroun Prostějov Třebíč Znojmo Jičín Praha-západ Klatovy Praha 19 Praha-Šeberov Praha-východ Vyškov Rakovník Praha 21 Praha-Ďáblice Praha-Zličín Semily Ústí nad Orlicí Domažlice Havlíčkův Brod Praha 2 Hodonín Praha-Kunratice Louny Praha-Suchdol Praha-Klánovice Tábor Praha 1 Kroměříž Plzeň-sever Praha-Slivenec Liberec Karviná Kolín Praha-Troja Teplice Rokycany Tachov Jeseník Praha 4 Praha-Kolovraty Praha-Dolní Počernice Strakonice Praha-Velká Chuchle Uherské Hradiště Praha-Březiněves Hlavní město Praha Kutná Hora Vsetín Ostrava-město Trutnov Praha 18 Kladno Praha 8 Praha-Křeslice Karlovy Vary Frýdek-Místek Bruntál Mělník Praha 11 Pelhřimov Šumperk Praha-Libuš Praha 9 Český Krumlov Chrudim Most Praha 20 Praha 5 Plzeň-město Praha-Nedvězí Ústí nad Labem Česká Lípa Nymburk Praha-Zbraslav Hradec Králové Mladá Boleslav Příbram České Budějovice Břeclav Praha-Dubeč Praha-Újezd Praha-Přední Kopanina Praha 3 Jindřichův Hradec Praha 17 Praha-Dolní Měcholupy Cheb Praha-Královice Praha-Benice Praha-Satalice Praha 6 Zlín Praha-Lysolaje Sokolov Opava Praha 15 Praha-Řeporyje Písek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bečice

Levná dlažba Bečice

Dlažba Bečice

Zámkové dlažby Bečice

Zámkové betonové dlažby Bečice

Zámková dlažba Bečice

Betonové dlažby Bečice

Betonová dlažba Bečice

Zdící prvky Bečice

Dlažby II jakosti Bečice

Dlažba II jakosti Bečice

Plošné dlažby Bečice