„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bečice

Nové produkty Bečice

Dlažby a obrubníky Bečice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bečice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bečice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bečice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bečice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bečice, Levná dlažba Bečice, Dlažba Bečice, Zámkové dlažby Bečice, Zámkové dlažba Bečice, Betonové dlažby Bečice, Betonová dlažba Bečice, Zdící prvky Bečice, Dlažby II jakosti Bečice, Dlažba II jakosti Bečice, Plošné dlažby Bečice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 6 Praha-Dolní Počernice Český Krumlov Praha-Zličín Jindřichův Hradec Vsetín Semily Náchod Děčín Tachov Praha 21 Praha-Zbraslav Praha 13 Praha 12 Trutnov Ústí nad Orlicí Rychnov nad Kněžnou Praha-Slivenec Teplice Kolín Rokycany Pardubice Praha 17 Třebíč Praha-Březiněves Plzeň-sever Beroun Kroměříž Písek Praha-Křeslice Praha 14 Jičín Benešov Sokolov Louny Domažlice Zlín Klatovy Praha 18 Praha-Královice Pelhřimov Hodonín Prachatice Jeseník Praha-Újezd Praha-Kunratice Praha-Petrovice Přerov Praha-východ Praha-Přední Kopanina Příbram Chomutov Vyškov Hradec Králové Ostrava-město Praha 22 Praha 20 Chrudim Praha-Troja Tábor Praha-Benice Mělník Havlíčkův Brod Rakovník Praha-Ďáblice Litoměřice Praha-Nedvězí Praha-Koloděje Praha 10 Nymburk Praha-Velká Chuchle Praha 11 Karviná Kladno Praha-Vinoř Praha 7 Praha 16 Frýdek-Místek Praha 3 Brno-město Jihlava Praha 2 Prostějov Česká Lípa Praha 8 Most Brno-venkov Praha-Šeberov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Satalice Praha 4 Plzeň-město Cheb Hlavní město Praha Blansko Žďár nad Sázavou Praha-Lochkov Jablonec nad Nisou Praha-Kolovraty Praha-západ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bečice

Levná dlažba Bečice

Dlažba Bečice

Zámkové dlažby Bečice

Zámkové betonové dlažby Bečice

Zámková dlažba Bečice

Betonové dlažby Bečice

Betonová dlažba Bečice

Zdící prvky Bečice

Dlažby II jakosti Bečice

Dlažba II jakosti Bečice

Plošné dlažby Bečice