„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bečice

Nové produkty Bečice

Dlažby a obrubníky Bečice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bečice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bečice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bečice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bečice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bečice, Levná dlažba Bečice, Dlažba Bečice, Zámkové dlažby Bečice, Zámkové dlažba Bečice, Betonové dlažby Bečice, Betonová dlažba Bečice, Zdící prvky Bečice, Dlažby II jakosti Bečice, Dlažba II jakosti Bečice, Plošné dlažby Bečice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Vinoř Kutná Hora Praha-Dolní Počernice Praha-Běchovice Praha-Benice Praha-Slivenec Semily Praha-Dolní Chabry Praha-Velká Chuchle Praha 21 Praha-Březiněves Praha-Lochkov Ústí nad Labem Benešov Sokolov Praha-Šeberov Litoměřice Opava Ústí nad Orlicí Břeclav Praha-Štěrboholy Praha 13 Hradec Králové Praha-Křeslice Jindřichův Hradec Český Krumlov Domažlice Svitavy Praha-Přední Kopanina Praha-Lipence Hlavní město Praha Pardubice Třebíč Praha 10 Prostějov Praha 17 Praha-Čakovice Jičín Praha-Zličín Mělník Praha-Satalice Kolín Nový Jičín Praha 6 Praha-Libuš Česká Lípa Praha 20 Znojmo Praha-Petrovice Praha-Troja Praha 9 Nymburk Jablonec nad Nisou Praha 19 Praha 22 Praha-západ Vsetín Brno-venkov Praha-Újezd Blansko Jeseník Ostrava-město Praha-Dolní Měcholupy Praha-Suchdol Rychnov nad Kněžnou Teplice Praha 2 České Budějovice Prachatice Praha 11 Praha 1 Kroměříž Most Písek Praha-Nedvězí Žďár nad Sázavou Frýdek-Místek Karviná Tábor Příbram Kladno Strakonice Praha 8 Louny Uherské Hradiště Trutnov Praha 4 Zlín Rokycany Plzeň-jih Hodonín Chomutov Šumperk Praha-východ Náchod Přerov Bruntál Mladá Boleslav Praha-Kunratice Praha-Řeporyje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bečice

Levná dlažba Bečice

Dlažba Bečice

Zámkové dlažby Bečice

Zámkové betonové dlažby Bečice

Zámková dlažba Bečice

Betonové dlažby Bečice

Betonová dlažba Bečice

Zdící prvky Bečice

Dlažby II jakosti Bečice

Dlažba II jakosti Bečice

Plošné dlažby Bečice