„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bečice

Nové produkty Bečice

Dlažby a obrubníky Bečice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bečice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bečice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bečice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bečice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bečice, Levná dlažba Bečice, Dlažba Bečice, Zámkové dlažby Bečice, Zámkové dlažba Bečice, Betonové dlažby Bečice, Betonová dlažba Bečice, Zdící prvky Bečice, Dlažby II jakosti Bečice, Dlažba II jakosti Bečice, Plošné dlažby Bečice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 9 Jičín Chrudim Praha 21 Praha 16 Most Hodonín Kutná Hora Praha-Zličín Blansko Praha-Klánovice Písek Praha-Březiněves Praha-Nebušice Praha 8 Liberec Kroměříž Ústí nad Orlicí Praha-Lipence Přerov Praha-Křeslice Jablonec nad Nisou Praha-Libuš Praha-Šeberov Chomutov Břeclav Karlovy Vary Bruntál Mladá Boleslav Praha 6 Praha-Lochkov Nymburk Tachov Sokolov Teplice Havlíčkův Brod Litoměřice Praha-Petrovice Ostrava-město Třebíč Praha-Újezd Plzeň-jih Praha 13 Brno-město Praha-Čakovice Praha-Ďáblice Kladno Praha-Nedvězí Žďár nad Sázavou Praha 19 Šumperk Pardubice Opava Praha-Kolovraty Karviná Praha-Dolní Měcholupy Rokycany Praha 4 Klatovy Rychnov nad Kněžnou Beroun Praha-západ Náchod Semily Praha-Přední Kopanina Zlín Praha 1 Praha-východ Praha 17 Praha-Běchovice Praha-Zbraslav Strakonice Praha-Slivenec Praha 7 Praha 18 Rakovník Plzeň-sever Praha-Dubeč Česká Lípa Znojmo Pelhřimov Prostějov Praha 12 Vyškov Nový Jičín Prachatice Praha-Řeporyje Praha-Královice České Budějovice Příbram Praha-Dolní Chabry Jeseník Olomouc Praha 10 Praha-Satalice Praha-Štěrboholy Vsetín Praha-Koloděje Praha 3 Mělník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bečice

Levná dlažba Bečice

Dlažba Bečice

Zámkové dlažby Bečice

Zámkové betonové dlažby Bečice

Zámková dlažba Bečice

Betonové dlažby Bečice

Betonová dlažba Bečice

Zdící prvky Bečice

Dlažby II jakosti Bečice

Dlažba II jakosti Bečice

Plošné dlažby Bečice