„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bečice

Nové produkty Bečice

Dlažby a obrubníky Bečice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bečice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bečice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bečice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bečice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bečice, Levná dlažba Bečice, Dlažba Bečice, Zámkové dlažby Bečice, Zámkové dlažba Bečice, Betonové dlažby Bečice, Betonová dlažba Bečice, Zdící prvky Bečice, Dlažby II jakosti Bečice, Dlažba II jakosti Bečice, Plošné dlažby Bečice, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Praha-Benice Praha 2 Praha-Zličín Rokycany Praha-Slivenec Praha 20 Praha 7 Cheb Praha 3 Frýdek-Místek Písek Praha 18 Tachov Kladno Klatovy Domažlice Hlavní město Praha Praha-Dolní Chabry Praha 8 Prostějov Náchod Nový Jičín Louny Bruntál Praha 4 Blansko Trutnov Jindřichův Hradec Praha-Lipence Praha-Čakovice Praha-Kolovraty Praha-Nebušice Praha 17 Jablonec nad Nisou Praha 12 Plzeň-jih Praha-Lysolaje Karviná Praha-Velká Chuchle Nymburk Praha 21 Praha-Dubeč Kutná Hora Praha-Královice Praha-Šeberov Děčín Most Praha 10 Karlovy Vary Chrudim Prachatice Praha-západ Ústí nad Orlicí Praha-Troja Praha-Ďáblice Příbram Rychnov nad Kněžnou Praha 22 Beroun Praha-Lochkov Vyškov Český Krumlov Praha 16 Chomutov Sokolov Praha 13 Plzeň-město Praha-Satalice Ústí nad Labem Brno-venkov Ostrava-město Praha-Zbraslav Praha-Kunratice Praha-Nedvězí Teplice Hodonín Praha-východ Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Počernice Praha 14 Přerov České Budějovice Mělník Praha-Březiněves Praha 9 Praha 19 Praha 15 Praha 11 Třebíč Strakonice Praha-Štěrboholy Břeclav Žďár nad Sázavou Praha-Koloděje Praha-Suchdol Praha 1 Uherské Hradiště Pelhřimov Praha-Klánovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bečice

Levná dlažba Bečice

Dlažba Bečice

Zámkové dlažby Bečice

Zámkové betonové dlažby Bečice

Zámková dlažba Bečice

Betonové dlažby Bečice

Betonová dlažba Bečice

Zdící prvky Bečice

Dlažby II jakosti Bečice

Dlažba II jakosti Bečice

Plošné dlažby Bečice