„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Batelov

Nové produkty Batelov

Dlažby a obrubníky Batelov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Batelov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Batelov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Batelov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Batelov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Batelov, Levná dlažba Batelov, Dlažba Batelov, Zámkové dlažby Batelov, Zámkové dlažba Batelov, Betonové dlažby Batelov, Betonová dlažba Batelov, Zdící prvky Batelov, Dlažby II jakosti Batelov, Dlažba II jakosti Batelov, Plošné dlažby Batelov, Plošná dlažba


Další města:

Příbram Havlíčkův Brod Strakonice Rokycany Tachov Plzeň-sever Frýdek-Místek Litoměřice Praha 7 Praha-Královice Rakovník Praha-Suchdol Praha-Nedvězí Teplice Praha-západ Kladno Praha-Kunratice Praha 9 Mladá Boleslav Rychnov nad Kněžnou Praha-Zličín Praha-Slivenec Praha-Nebušice Hlavní město Praha Český Krumlov Česká Lípa Praha-východ Chrudim Sokolov Praha-Přední Kopanina Praha-Libuš Praha-Štěrboholy Klatovy Praha 17 Pardubice Praha-Běchovice Praha 19 Praha-Satalice Louny Mělník Jablonec nad Nisou Praha-Čakovice Břeclav Karlovy Vary Jičín Kutná Hora Přerov Praha 12 Semily Praha 14 Prachatice Liberec Hradec Králové Jihlava Pelhřimov Praha-Koloděje Ústí nad Labem Praha-Řeporyje Beroun Blansko Praha-Klánovice Praha 21 Brno-venkov Praha 1 Praha 16 Benešov Praha 8 Praha-Křeslice Praha-Troja Hodonín Chomutov Praha-Vinoř Cheb Tábor Ústí nad Orlicí Písek Brno-město Svitavy Praha 5 Praha-Březiněves Nymburk Praha 22 Praha-Lysolaje Trutnov Bruntál Praha-Kolovraty Znojmo Vyškov Praha-Újezd Praha 13 Praha-Dolní Počernice České Budějovice Kroměříž Praha 15 Opava Děčín Praha-Zbraslav Praha-Lipence Jeseník Karviná ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Batelov

Levná dlažba Batelov

Dlažba Batelov

Zámkové dlažby Batelov

Zámkové betonové dlažby Batelov

Zámková dlažba Batelov

Betonové dlažby Batelov

Betonová dlažba Batelov

Zdící prvky Batelov

Dlažby II jakosti Batelov

Dlažba II jakosti Batelov

Plošné dlažby Batelov