„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Batelov

Nové produkty Batelov

Dlažby a obrubníky Batelov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Batelov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Batelov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Batelov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Batelov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Batelov, Levná dlažba Batelov, Dlažba Batelov, Zámkové dlažby Batelov, Zámkové dlažba Batelov, Betonové dlažby Batelov, Betonová dlažba Batelov, Zdící prvky Batelov, Dlažby II jakosti Batelov, Dlažba II jakosti Batelov, Plošné dlažby Batelov, Plošná dlažba


Další města:

Sokolov Hlavní město Praha Praha-Šeberov Trutnov Praha 4 Praha-Petrovice Karviná Praha-Křeslice Tábor Rokycany Praha-Přední Kopanina Uherské Hradiště Praha-Slivenec Plzeň-sever Benešov Liberec Žďár nad Sázavou Praha 13 Teplice Tachov Karlovy Vary Hradec Králové Nový Jičín Praha-Běchovice Semily Ostrava-město Praha-Satalice Praha 18 Domažlice Praha 2 Chrudim Kroměříž Cheb Brno-venkov Jeseník Praha-Březiněves Vsetín Praha-Lipence Praha 14 Praha-Řeporyje Kutná Hora Praha 10 Jihlava Praha 21 Jablonec nad Nisou Praha 5 Praha-Velká Chuchle Beroun Opava Bruntál Praha 11 Česká Lípa Praha 19 Praha-Nedvězí Praha-Ďáblice Olomouc Hodonín Chomutov Plzeň-město Rakovník Ústí nad Labem Praha-Klánovice Nymburk Plzeň-jih Praha 9 Frýdek-Místek Louny Šumperk Most Praha 6 Mladá Boleslav Ústí nad Orlicí Brno-město Praha-Královice Praha-Štěrboholy Praha-Benice Praha 22 Praha-Dolní Počernice Praha-Kunratice Rychnov nad Kněžnou Litoměřice Praha-Zličín Jindřichův Hradec Přerov Praha-Nebušice Praha-Čakovice Praha-Koloděje Praha 7 Havlíčkův Brod Praha 8 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Troja Praha 1 Kolín Praha 16 Třebíč Prachatice Kladno Příbram Praha-Libuš ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Batelov

Levná dlažba Batelov

Dlažba Batelov

Zámkové dlažby Batelov

Zámkové betonové dlažby Batelov

Zámková dlažba Batelov

Betonové dlažby Batelov

Betonová dlažba Batelov

Zdící prvky Batelov

Dlažby II jakosti Batelov

Dlažba II jakosti Batelov

Plošné dlažby Batelov