„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Batelov

Nové produkty Batelov

Dlažby a obrubníky Batelov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Batelov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Batelov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Batelov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Batelov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Batelov, Levná dlažba Batelov, Dlažba Batelov, Zámkové dlažby Batelov, Zámkové dlažba Batelov, Betonové dlažby Batelov, Betonová dlažba Batelov, Zdící prvky Batelov, Dlažby II jakosti Batelov, Dlažba II jakosti Batelov, Plošné dlažby Batelov, Plošná dlažba


Další města:

Český Krumlov Praha 7 Brno-venkov Znojmo Praha 15 Praha-Šeberov Praha-Dubeč Praha-Troja Praha-Újezd Praha 13 Praha 8 Frýdek-Místek Jičín Plzeň-sever Praha 10 Praha-Velká Chuchle Sokolov Hodonín Praha 19 Mělník Semily Litoměřice Praha-Slivenec Praha-Kolovraty Louny Praha-Petrovice Břeclav Praha 20 Most Kutná Hora Praha-Koloděje Tachov Praha 14 Praha-Královice Ústí nad Labem Šumperk Praha 1 Praha-východ Tábor Praha-Březiněves Opava Chrudim Kroměříž Praha-Lipence Praha-Satalice Nymburk Praha-Lysolaje Přerov Praha 18 Benešov Karviná Praha-Nebušice Praha 12 Praha 16 Praha-Libuš Praha-západ Praha-Přední Kopanina Příbram Praha-Štěrboholy Plzeň-jih Vyškov Jeseník Česká Lípa Praha-Lochkov Praha-Zbraslav Olomouc Praha-Dolní Měcholupy Praha-Čakovice Rokycany Praha-Dolní Počernice Rakovník Bruntál Praha-Řeporyje Děčín Trutnov Svitavy Ostrava-město Praha-Vinoř Praha 9 Chomutov Praha 4 Kladno Plzeň-město Teplice Pelhřimov Praha-Ďáblice Prachatice Cheb Praha 22 Praha-Klánovice Blansko Jablonec nad Nisou Praha-Benice Praha-Dolní Chabry Jihlava Hradec Králové Praha-Běchovice Kolín Praha-Zličín Pardubice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Batelov

Levná dlažba Batelov

Dlažba Batelov

Zámkové dlažby Batelov

Zámkové betonové dlažby Batelov

Zámková dlažba Batelov

Betonové dlažby Batelov

Betonová dlažba Batelov

Zdící prvky Batelov

Dlažby II jakosti Batelov

Dlažba II jakosti Batelov

Plošné dlažby Batelov