„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Batelov

Nové produkty Batelov

Dlažby a obrubníky Batelov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Batelov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Batelov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Batelov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Batelov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Batelov, Levná dlažba Batelov, Dlažba Batelov, Zámkové dlažby Batelov, Zámkové dlažba Batelov, Betonové dlažby Batelov, Betonová dlažba Batelov, Zdící prvky Batelov, Dlažby II jakosti Batelov, Dlažba II jakosti Batelov, Plošné dlažby Batelov, Plošná dlažba


Další města:

Cheb Benešov Praha-Suchdol Teplice Hodonín Vyškov Karviná Chomutov Most Semily Rychnov nad Kněžnou Louny Nymburk Praha-Dolní Chabry Plzeň-sever Domažlice Olomouc Příbram Kolín Praha-Lysolaje Děčín Praha-Kolovraty Náchod Rokycany Praha 20 Tachov Strakonice Praha 15 Praha-Křeslice Praha-Kunratice Praha 10 Praha-východ Praha 7 Písek Praha-Vinoř Uherské Hradiště Praha 21 Praha 5 Praha 12 Frýdek-Místek Chrudim Praha-Klánovice Kladno Brno-venkov Mělník Praha-Benice Plzeň-město Praha 18 Praha-Běchovice Praha-Lipence Praha 19 Praha-Řeporyje Šumperk Praha 6 Praha-Libuš České Budějovice Zlín Praha 1 Praha 17 Liberec Praha-západ Ústí nad Labem Vsetín Klatovy Trutnov Ostrava-město Praha-Petrovice Břeclav Praha-Březiněves Pardubice Pelhřimov Bruntál Znojmo Jihlava Praha-Satalice Praha-Koloděje Praha-Troja Praha-Ďáblice Praha-Dolní Měcholupy Praha 16 Jindřichův Hradec Praha-Čakovice Litoměřice Praha-Lochkov Prachatice Praha-Nebušice Mladá Boleslav Blansko Jeseník Prostějov Rakovník Ústí nad Orlicí Praha 22 Plzeň-jih Praha-Zbraslav Praha-Dolní Počernice Praha-Slivenec Žďár nad Sázavou Sokolov Kutná Hora ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Batelov

Levná dlažba Batelov

Dlažba Batelov

Zámkové dlažby Batelov

Zámkové betonové dlažby Batelov

Zámková dlažba Batelov

Betonové dlažby Batelov

Betonová dlažba Batelov

Zdící prvky Batelov

Dlažby II jakosti Batelov

Dlažba II jakosti Batelov

Plošné dlažby Batelov