„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Batelov

Nové produkty Batelov

Dlažby a obrubníky Batelov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Batelov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Batelov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Batelov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Batelov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Batelov, Levná dlažba Batelov, Dlažba Batelov, Zámkové dlažby Batelov, Zámkové dlažba Batelov, Betonové dlažby Batelov, Betonová dlažba Batelov, Zdící prvky Batelov, Dlažby II jakosti Batelov, Dlažba II jakosti Batelov, Plošné dlažby Batelov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Velká Chuchle Praha 21 Praha 10 Praha-Lipence Praha-Zbraslav Praha 8 Ústí nad Labem Hlavní město Praha Chrudim Cheb Trutnov Rakovník Blansko Sokolov Jihlava Bruntál Mladá Boleslav Praha-Lysolaje Praha-Ďáblice České Budějovice Kroměříž Mělník Třebíč Hodonín Nový Jičín Brno-venkov Kutná Hora Praha-Běchovice Plzeň-město Praha-Březiněves Brno-město Rokycany Praha-Dolní Měcholupy Praha-Libuš Chomutov Praha-Nebušice Pardubice Praha-Řeporyje Praha 18 Praha-východ Karlovy Vary Praha-Klánovice Hradec Králové Prachatice Praha-Zličín Praha 14 Litoměřice Praha-Kolovraty Vyškov Tachov Praha-Čakovice Praha-Královice Praha 22 Český Krumlov Plzeň-jih Semily Praha-Petrovice Olomouc Žďár nad Sázavou Praha-Koloděje Praha-Lochkov Břeclav Praha 9 Praha-Troja Příbram Kladno Praha-Újezd Praha-Přední Kopanina Praha 2 Nymburk Praha-Dolní Chabry Ostrava-město Praha-Dolní Počernice Strakonice Teplice Most Praha-Suchdol Praha-Benice Karviná Praha 4 Praha 16 Písek Praha-Štěrboholy Kolín Praha-Vinoř Praha 13 Beroun Klatovy Rychnov nad Kněžnou Louny Děčín Frýdek-Místek Praha-Kunratice Praha 1 Ústí nad Orlicí Praha 15 Liberec Praha-západ Praha 5 Opava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Batelov

Levná dlažba Batelov

Dlažba Batelov

Zámkové dlažby Batelov

Zámkové betonové dlažby Batelov

Zámková dlažba Batelov

Betonové dlažby Batelov

Betonová dlažba Batelov

Zdící prvky Batelov

Dlažby II jakosti Batelov

Dlažba II jakosti Batelov

Plošné dlažby Batelov