„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Batelov

Nové produkty Batelov

Dlažby a obrubníky Batelov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Batelov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Batelov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Batelov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Batelov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Batelov, Levná dlažba Batelov, Dlažba Batelov, Zámkové dlažby Batelov, Zámkové dlažba Batelov, Betonové dlažby Batelov, Betonová dlažba Batelov, Zdící prvky Batelov, Dlažby II jakosti Batelov, Dlažba II jakosti Batelov, Plošné dlažby Batelov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 13 Praha-Nedvězí Praha 15 Rakovník Praha 7 Kladno Kutná Hora Praha-Královice Brno-venkov Svitavy Zlín Praha 2 Praha-Dolní Chabry Bruntál Uherské Hradiště Praha 18 Praha-Kolovraty Louny Beroun Praha-Vinoř Jindřichův Hradec Praha-západ Rychnov nad Kněžnou Prostějov Trutnov Kolín Praha-Koloděje Ústí nad Labem Opava Praha 6 Praha-Ďáblice Praha-Suchdol Chomutov Praha 4 Praha-Velká Chuchle Jeseník Most Praha-Březiněves Praha-Řeporyje Pardubice Semily Blansko Olomouc Praha-Lysolaje Plzeň-sever Znojmo Česká Lípa Praha-Libuš Hradec Králové Praha-Lipence Frýdek-Místek Vsetín Praha 17 Nový Jičín Praha-Nebušice Šumperk Sokolov Benešov Praha 3 Strakonice Hodonín Praha-Benice Praha 14 Praha-Kunratice Nymburk Rokycany Ústí nad Orlicí Klatovy Praha-Šeberov Tachov Břeclav České Budějovice Praha 21 Praha 19 Mělník Brno-město Jihlava Praha 12 Prachatice Praha 8 Praha 22 Žďár nad Sázavou Plzeň-město Praha-Klánovice Praha-Zličín Praha-Štěrboholy Praha-Lochkov Praha-Dolní Počernice Praha 1 Písek Praha-Újezd Děčín Jičín Havlíčkův Brod Karviná Praha-Troja Praha 9 Praha-Satalice Český Krumlov Plzeň-jih ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Batelov

Levná dlažba Batelov

Dlažba Batelov

Zámkové dlažby Batelov

Zámkové betonové dlažby Batelov

Zámková dlažba Batelov

Betonové dlažby Batelov

Betonová dlažba Batelov

Zdící prvky Batelov

Dlažby II jakosti Batelov

Dlažba II jakosti Batelov

Plošné dlažby Batelov