„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Batelov

Nové produkty Batelov

Dlažby a obrubníky Batelov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Batelov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Batelov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Batelov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Batelov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Batelov, Levná dlažba Batelov, Dlažba Batelov, Zámkové dlažby Batelov, Zámkové dlažba Batelov, Betonové dlažby Batelov, Betonová dlažba Batelov, Zdící prvky Batelov, Dlažby II jakosti Batelov, Dlažba II jakosti Batelov, Plošné dlažby Batelov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Ďáblice Žďár nad Sázavou Praha 1 Praha-východ Teplice Rychnov nad Kněžnou Mladá Boleslav Náchod Praha-Dolní Počernice Praha-Slivenec Hradec Králové Praha-Dolní Chabry Ostrava-město Jeseník Praha-Královice Praha 2 Nymburk Opava Znojmo Karviná Praha 11 Nový Jičín Český Krumlov Chrudim Sokolov Praha-západ Plzeň-sever Jihlava Ústí nad Orlicí Tachov Ústí nad Labem Praha-Šeberov Praha-Lochkov Praha-Řeporyje Praha-Přední Kopanina Praha-Štěrboholy Strakonice Domažlice Karlovy Vary Mělník Praha-Lysolaje Litoměřice Blansko Příbram Praha 13 Praha-Lipence Praha-Velká Chuchle Praha 5 Frýdek-Místek Praha 8 Semily Jičín Praha 3 Cheb Děčín Praha-Křeslice Kroměříž Praha-Březiněves Praha 15 Praha 22 Hodonín Havlíčkův Brod Praha 20 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nedvězí Plzeň-město Břeclav Kolín Praha 17 Kutná Hora Most Praha-Libuš Praha-Klánovice Beroun Šumperk Rakovník Česká Lípa Praha 16 České Budějovice Klatovy Praha-Satalice Třebíč Benešov Praha-Běchovice Vyškov Plzeň-jih Praha-Zličín Olomouc Praha 10 Praha-Čakovice Brno-město Jablonec nad Nisou Trutnov Praha-Újezd Uherské Hradiště Praha-Suchdol Pardubice Louny Praha 4 Praha-Troja ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Batelov

Levná dlažba Batelov

Dlažba Batelov

Zámkové dlažby Batelov

Zámkové betonové dlažby Batelov

Zámková dlažba Batelov

Betonové dlažby Batelov

Betonová dlažba Batelov

Zdící prvky Batelov

Dlažby II jakosti Batelov

Dlažba II jakosti Batelov

Plošné dlažby Batelov