„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Batelov

Nové produkty Batelov

Dlažby a obrubníky Batelov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Batelov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Batelov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Batelov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Batelov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Batelov, Levná dlažba Batelov, Dlažba Batelov, Zámkové dlažby Batelov, Zámkové dlažba Batelov, Betonové dlažby Batelov, Betonová dlažba Batelov, Zdící prvky Batelov, Dlažby II jakosti Batelov, Dlažba II jakosti Batelov, Plošné dlažby Batelov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Vinoř Praha 10 Hradec Králové Náchod Brno-venkov Rokycany Kladno Jindřichův Hradec Kroměříž Ostrava-město Praha 13 Olomouc Praha 4 Praha-Benice Písek Jablonec nad Nisou Praha-Královice Teplice Praha-Koloděje Praha 20 Rychnov nad Kněžnou Hodonín Praha-Lipence Karviná Praha-Dolní Měcholupy Česká Lípa Sokolov Mladá Boleslav Praha-Šeberov Jičín Šumperk Kolín Litoměřice Praha-Štěrboholy Praha 1 Most Nymburk Praha-Nebušice Nový Jičín Ústí nad Orlicí Brno-město Plzeň-jih České Budějovice Pardubice Praha-Nedvězí Praha-Klánovice Tábor Jihlava Uherské Hradiště Klatovy Praha-Řeporyje Praha 11 Plzeň-město Vsetín Praha 7 Praha-Libuš Rakovník Český Krumlov Praha-Čakovice Příbram Praha-východ Benešov Praha-Křeslice Praha-Dubeč Praha-Troja Frýdek-Místek Strakonice Bruntál Tachov Beroun Karlovy Vary Praha-Zličín Opava Pelhřimov Chrudim Liberec Žďár nad Sázavou Praha-Suchdol Havlíčkův Brod Praha-západ Břeclav Praha-Lysolaje Praha-Lochkov Praha-Dolní Chabry Praha 2 Trutnov Praha 6 Praha 21 Praha-Kolovraty Cheb Praha-Velká Chuchle Praha 17 Domažlice Prachatice Praha 19 Praha-Březiněves Praha-Petrovice Praha 9 Přerov Kutná Hora ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Batelov

Levná dlažba Batelov

Dlažba Batelov

Zámkové dlažby Batelov

Zámkové betonové dlažby Batelov

Zámková dlažba Batelov

Betonové dlažby Batelov

Betonová dlažba Batelov

Zdící prvky Batelov

Dlažby II jakosti Batelov

Dlažba II jakosti Batelov

Plošné dlažby Batelov