„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Batelov

Nové produkty Batelov

Dlažby a obrubníky Batelov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Batelov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Batelov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Batelov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Batelov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Batelov, Levná dlažba Batelov, Dlažba Batelov, Zámkové dlažby Batelov, Zámkové dlažba Batelov, Betonové dlažby Batelov, Betonová dlažba Batelov, Zdící prvky Batelov, Dlažby II jakosti Batelov, Dlažba II jakosti Batelov, Plošné dlažby Batelov, Plošná dlažba


Další města:

Chrudim Praha-Vinoř Most Hradec Králové Frýdek-Místek Český Krumlov Šumperk Pardubice Praha 2 Karviná Strakonice Prachatice Vyškov Ústí nad Orlicí Praha-Libuš Rychnov nad Kněžnou Pelhřimov Domažlice Ústí nad Labem Nový Jičín Jihlava Sokolov Praha-Velká Chuchle Hlavní město Praha Plzeň-sever Náchod Brno-venkov Přerov Kroměříž Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Trutnov Praha-Troja Praha-Koloděje Praha-Klánovice Opava Praha-Kunratice Praha-západ Praha 10 Děčín Písek Praha 12 Uherské Hradiště Svitavy Praha 8 Praha-Lysolaje Praha 9 Teplice Praha 20 Praha-Křeslice Praha-Nebušice Vsetín Jeseník Česká Lípa Litoměřice Plzeň-město Praha-Březiněves Praha-Kolovraty Praha 18 Mělník Praha-Petrovice Třebíč Karlovy Vary Praha-Řeporyje Liberec Praha 6 Praha-Benice Nymburk Havlíčkův Brod Praha 3 Příbram Praha 21 Praha-Královice Olomouc Praha 1 Praha-Újezd Praha-východ Praha-Přední Kopanina Znojmo Jindřichův Hradec Praha-Šeberov Praha-Zbraslav Jičín Praha 14 Praha 11 Žďár nad Sázavou Praha 22 Kladno Tachov Kutná Hora Semily Praha-Dubeč Praha-Čakovice Ostrava-město Praha-Dolní Počernice Praha 19 Praha-Satalice Praha 4 Praha-Běchovice Praha 13 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Batelov

Levná dlažba Batelov

Dlažba Batelov

Zámkové dlažby Batelov

Zámkové betonové dlažby Batelov

Zámková dlažba Batelov

Betonové dlažby Batelov

Betonová dlažba Batelov

Zdící prvky Batelov

Dlažby II jakosti Batelov

Dlažba II jakosti Batelov

Plošné dlažby Batelov