„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Batelov

Nové produkty Batelov

Dlažby a obrubníky Batelov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Batelov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Batelov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Batelov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Batelov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Batelov, Levná dlažba Batelov, Dlažba Batelov, Zámkové dlažby Batelov, Zámkové dlažba Batelov, Betonové dlažby Batelov, Betonová dlažba Batelov, Zdící prvky Batelov, Dlažby II jakosti Batelov, Dlažba II jakosti Batelov, Plošné dlažby Batelov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 4 Praha-Ďáblice Praha-Kolovraty Praha-Troja Děčín Praha-Březiněves Praha 21 Praha-Suchdol Praha-Běchovice Jablonec nad Nisou Teplice Benešov Praha 15 Praha 14 Praha-Šeberov Havlíčkův Brod Plzeň-město Bruntál Ústí nad Orlicí Most Praha 19 Plzeň-jih Praha 16 Mladá Boleslav Kolín Praha-Zličín Praha 20 Praha-Dolní Chabry Karlovy Vary Domažlice Praha-Štěrboholy Litoměřice Praha-Koloděje Praha-Královice Praha-Dolní Počernice Praha-Křeslice Beroun Praha-Újezd Karviná Hlavní město Praha Praha-Přední Kopanina Semily Praha-Lipence Česká Lípa Praha 12 Praha-západ Rychnov nad Kněžnou Praha-Nebušice Chomutov Praha-Slivenec Zlín Jindřichův Hradec Praha-východ Praha 3 Praha 13 Chrudim Louny Praha 17 Kroměříž Plzeň-sever Blansko Praha-Dubeč Klatovy Svitavy Jičín Český Krumlov Ústí nad Labem Cheb Praha-Velká Chuchle Rakovník Rokycany Olomouc Brno-město Mělník Praha-Čakovice České Budějovice Uherské Hradiště Příbram Praha-Lysolaje Praha-Petrovice Trutnov Praha 8 Pardubice Žďár nad Sázavou Praha 22 Břeclav Hradec Králové Přerov Pelhřimov Strakonice Náchod Ostrava-město Třebíč Frýdek-Místek Praha 5 Praha-Klánovice Praha-Kunratice Sokolov Praha 11 Praha-Řeporyje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Batelov

Levná dlažba Batelov

Dlažba Batelov

Zámkové dlažby Batelov

Zámkové betonové dlažby Batelov

Zámková dlažba Batelov

Betonové dlažby Batelov

Betonová dlažba Batelov

Zdící prvky Batelov

Dlažby II jakosti Batelov

Dlažba II jakosti Batelov

Plošné dlažby Batelov