„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Batelov

Nové produkty Batelov

Dlažby a obrubníky Batelov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Batelov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Batelov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Batelov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Batelov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Batelov, Levná dlažba Batelov, Dlažba Batelov, Zámkové dlažby Batelov, Zámkové dlažba Batelov, Betonové dlažby Batelov, Betonová dlažba Batelov, Zdící prvky Batelov, Dlažby II jakosti Batelov, Dlažba II jakosti Batelov, Plošné dlažby Batelov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 17 Praha-Troja Kladno Praha-Vinoř Praha-Dolní Chabry Praha 10 Vyškov Nymburk Praha-východ Praha-Ďáblice Praha-Petrovice Praha-Zbraslav Praha-Čakovice Kolín Bruntál Vsetín Plzeň-sever Jablonec nad Nisou Praha 16 Praha-Dubeč Havlíčkův Brod Tábor Praha 21 Trutnov Hodonín Ostrava-město Praha 11 Liberec Prachatice Tachov Děčín Beroun Přerov Příbram Praha-Slivenec Karlovy Vary Rychnov nad Kněžnou Rokycany Praha-Libuš Praha-Velká Chuchle Brno-město Praha-Řeporyje Praha-Přední Kopanina Hlavní město Praha Praha-Běchovice Praha-Dolní Počernice Opava Pardubice Nový Jičín Praha-Benice Kutná Hora Praha-Koloděje Domažlice Prostějov Žďár nad Sázavou Brno-venkov Cheb Břeclav Praha 19 Praha 9 Praha 22 Praha 5 Praha 18 Klatovy Praha 20 Praha-Lochkov Uherské Hradiště Znojmo Sokolov Česká Lípa Praha-Zličín Praha-Suchdol Teplice Praha 4 Jeseník Olomouc Karviná Náchod Litoměřice Strakonice Praha-Kolovraty Mladá Boleslav Praha 15 Zlín Jihlava Praha 14 Plzeň-jih Praha 8 Pelhřimov Chomutov Praha-Satalice Praha 6 Jindřichův Hradec Mělník Hradec Králové Plzeň-město Semily Blansko Svitavy Praha 1 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Batelov

Levná dlažba Batelov

Dlažba Batelov

Zámkové dlažby Batelov

Zámkové betonové dlažby Batelov

Zámková dlažba Batelov

Betonové dlažby Batelov

Betonová dlažba Batelov

Zdící prvky Batelov

Dlažby II jakosti Batelov

Dlažba II jakosti Batelov

Plošné dlažby Batelov