„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běchary

Nové produkty Běchary

Dlažby a obrubníky Běchary

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běchary

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běchary

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běchary

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běchary

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běchary, Levná dlažba Běchary, Dlažba Běchary, Zámkové dlažby Běchary, Zámkové dlažba Běchary, Betonové dlažby Běchary, Betonová dlažba Běchary, Zdící prvky Běchary, Dlažby II jakosti Běchary, Dlažba II jakosti Běchary, Plošné dlažby Běchary, Plošná dlažba


Další města:

Tachov Břeclav Praha-Lochkov Praha 12 Tábor Praha-Klánovice Praha-Čakovice Praha 1 Praha-Újezd Praha 5 Brno-město Strakonice Praha 21 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Petrovice Kroměříž Plzeň-město Praha 14 Třebíč Praha-Lysolaje Brno-venkov Karlovy Vary Chomutov Praha-Troja Ústí nad Labem Český Krumlov Mladá Boleslav Praha-Kunratice Přerov Praha-Nedvězí Ostrava-město Příbram Svitavy Praha 9 Praha-Satalice Děčín Nový Jičín Uherské Hradiště Rokycany Praha-východ České Budějovice Praha-Štěrboholy Praha 15 Jihlava Vsetín Praha-Běchovice Praha 16 Česká Lípa Most Blansko Praha-Koloděje Frýdek-Místek Plzeň-jih Praha 13 Kolín Benešov Praha 2 Praha 19 Kladno Cheb Praha-Královice Praha-Řeporyje Vyškov Prachatice Karviná Hodonín Rakovník Opava Pardubice Hlavní město Praha Nymburk Teplice Praha-Velká Chuchle Praha 3 Praha-Zličín Jablonec nad Nisou Jeseník Liberec Prostějov Znojmo Šumperk Praha 8 Ústí nad Orlicí Litoměřice Praha 7 Rychnov nad Kněžnou Mělník Praha-Nebušice Louny Beroun Praha-Křeslice Plzeň-sever Praha-Přední Kopanina Kutná Hora Praha 22 Chrudim Zlín Praha 4 Klatovy Praha-Březiněves ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běchary

Levná dlažba Běchary

Dlažba Běchary

Zámkové dlažby Běchary

Zámkové betonové dlažby Běchary

Zámková dlažba Běchary

Betonové dlažby Běchary

Betonová dlažba Běchary

Zdící prvky Běchary

Dlažby II jakosti Běchary

Dlažba II jakosti Běchary

Plošné dlažby Běchary