„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běchary

Nové produkty Běchary

Dlažby a obrubníky Běchary

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běchary

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běchary

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běchary

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běchary

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běchary, Levná dlažba Běchary, Dlažba Běchary, Zámkové dlažby Běchary, Zámkové dlažba Běchary, Betonové dlažby Běchary, Betonová dlažba Běchary, Zdící prvky Běchary, Dlažby II jakosti Běchary, Dlažba II jakosti Běchary, Plošné dlažby Běchary, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lipence Praha 6 Bruntál Praha 2 Praha 15 Praha 14 Žďár nad Sázavou Karlovy Vary Praha 16 Karviná Praha-východ Praha 4 Tábor Tachov Kroměříž Náchod Praha-Kunratice Praha-Klánovice Děčín Ostrava-město Chrudim Praha-Zbraslav Plzeň-město Kutná Hora Praha 17 Přerov Praha-západ Kladno Vsetín Frýdek-Místek Praha-Březiněves Litoměřice Česká Lípa Šumperk Písek Brno-venkov Rychnov nad Kněžnou Vyškov Liberec Svitavy Hlavní město Praha Havlíčkův Brod Praha 10 Domažlice Praha-Vinoř Mladá Boleslav Praha-Královice Praha-Dolní Chabry Český Krumlov Praha 13 Praha-Petrovice Pardubice Olomouc Jičín Praha-Kolovraty Sokolov Cheb Břeclav Opava Jihlava Praha-Dolní Počernice Brno-město Praha-Nedvězí Praha-Ďáblice Příbram Plzeň-sever Jablonec nad Nisou Louny Rokycany Praha 22 Kolín Praha 3 Praha-Dolní Měcholupy Strakonice Praha 7 Praha-Štěrboholy Praha 9 Beroun Praha-Benice Praha-Koloděje Třebíč Praha-Přední Kopanina Ústí nad Labem Praha-Slivenec Klatovy Uherské Hradiště Benešov Praha 8 Praha 12 Praha-Nebušice Nový Jičín Praha-Křeslice Praha-Čakovice Hodonín Prachatice Praha 21 Praha-Libuš Zlín Znojmo Pelhřimov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běchary

Levná dlažba Běchary

Dlažba Běchary

Zámkové dlažby Běchary

Zámkové betonové dlažby Běchary

Zámková dlažba Běchary

Betonové dlažby Běchary

Betonová dlažba Běchary

Zdící prvky Běchary

Dlažby II jakosti Běchary

Dlažba II jakosti Běchary

Plošné dlažby Běchary