„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běchary

Nové produkty Běchary

Dlažby a obrubníky Běchary

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běchary

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běchary

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běchary

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běchary

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běchary, Levná dlažba Běchary, Dlažba Běchary, Zámkové dlažby Běchary, Zámkové dlažba Běchary, Betonové dlažby Běchary, Betonová dlažba Běchary, Zdící prvky Běchary, Dlažby II jakosti Běchary, Dlažba II jakosti Běchary, Plošné dlažby Běchary, Plošná dlažba


Další města:

Jindřichův Hradec Hlavní město Praha Praha-Dolní Počernice Prostějov Česká Lípa Litoměřice Praha-Běchovice Praha 15 Rakovník Most Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Chabry Blansko Praha-Troja Mladá Boleslav Nymburk Chrudim Vsetín Jihlava Znojmo Praha-Nedvězí Praha 3 Příbram Karviná Praha-Řeporyje Semily Olomouc Praha 21 Rokycany Praha 18 Třebíč Praha 11 Praha-Lochkov Nový Jičín Praha 17 Prachatice Praha-Velká Chuchle Praha-Březiněves Uherské Hradiště Praha 10 Praha-Benice Louny Kladno Strakonice Mělník Cheb České Budějovice Praha-Vinoř Brno-město Praha-Újezd Tábor Klatovy Karlovy Vary Pelhřimov Teplice Bruntál Chomutov Břeclav Praha 22 Plzeň-jih Praha-východ Praha 8 Praha 13 Praha 12 Praha-Přední Kopanina Liberec Svitavy Praha-Suchdol Kutná Hora Praha 19 Praha-Dolní Měcholupy Rychnov nad Kněžnou Praha-západ Praha-Šeberov Praha-Čakovice Havlíčkův Brod Ústí nad Orlicí Český Krumlov Praha 6 Praha-Lysolaje Praha-Libuš Praha-Královice Praha-Dubeč Praha-Lipence Opava Praha 2 Praha 5 Praha 20 Praha-Slivenec Brno-venkov Vyškov Kroměříž Jeseník Praha 9 Praha-Koloděje Praha-Křeslice Praha 16 Pardubice Praha 1 Trutnov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běchary

Levná dlažba Běchary

Dlažba Běchary

Zámkové dlažby Běchary

Zámkové betonové dlažby Běchary

Zámková dlažba Běchary

Betonové dlažby Běchary

Betonová dlažba Běchary

Zdící prvky Běchary

Dlažby II jakosti Běchary

Dlažba II jakosti Běchary

Plošné dlažby Běchary