„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běchary

Nové produkty Běchary

Dlažby a obrubníky Běchary

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běchary

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běchary

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běchary

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běchary

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běchary, Levná dlažba Běchary, Dlažba Běchary, Zámkové dlažby Běchary, Zámkové dlažba Běchary, Betonové dlažby Běchary, Betonová dlažba Běchary, Zdící prvky Běchary, Dlažby II jakosti Běchary, Dlažba II jakosti Běchary, Plošné dlažby Běchary, Plošná dlažba


Další města:

Svitavy Most Kroměříž Chrudim Praha-Troja Hlavní město Praha Rakovník Teplice Praha-Koloděje Praha 14 Ústí nad Orlicí Praha 8 Praha 20 Vsetín Třebíč Praha-Přední Kopanina Praha 18 Brno-venkov Liberec Praha 7 Praha-Dolní Počernice Praha-Štěrboholy Praha 1 Děčín Praha 12 Praha 6 Praha 15 Beroun Rokycany Cheb Vyškov Praha-Slivenec Praha-Řeporyje Benešov Praha-Zbraslav Praha 5 Louny Tachov Sokolov Trutnov Praha 22 Hodonín Kutná Hora Blansko Hradec Králové Praha 21 Praha 4 Karviná Praha-Lochkov Praha-Křeslice Jeseník Semily Rychnov nad Kněžnou Pelhřimov Praha-Březiněves Praha 10 Prostějov Praha-Kolovraty Chomutov Jindřichův Hradec Praha 3 Praha-Vinoř Uherské Hradiště Olomouc Karlovy Vary Praha-Lysolaje Praha-Nedvězí Praha-Dolní Měcholupy Prachatice Zlín Strakonice Jablonec nad Nisou Česká Lípa Praha 17 Znojmo Přerov Šumperk Praha-Klánovice Praha-Nebušice Nový Jičín Praha 16 Litoměřice Frýdek-Místek Mladá Boleslav Praha 19 Praha-Lipence Praha 11 Havlíčkův Brod Plzeň-město Mělník Praha-Suchdol Praha 13 Kolín Písek Příbram Praha-Zličín Plzeň-jih Praha-Petrovice Praha-Benice Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běchary

Levná dlažba Běchary

Dlažba Běchary

Zámkové dlažby Běchary

Zámkové betonové dlažby Běchary

Zámková dlažba Běchary

Betonové dlažby Běchary

Betonová dlažba Běchary

Zdící prvky Běchary

Dlažby II jakosti Běchary

Dlažba II jakosti Běchary

Plošné dlažby Běchary