„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běchary

Nové produkty Běchary

Dlažby a obrubníky Běchary

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běchary

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běchary

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běchary

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běchary

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běchary, Levná dlažba Běchary, Dlažba Běchary, Zámkové dlažby Běchary, Zámkové dlažba Běchary, Betonové dlažby Běchary, Betonová dlažba Běchary, Zdící prvky Běchary, Dlažby II jakosti Běchary, Dlažba II jakosti Běchary, Plošné dlažby Běchary, Plošná dlažba


Další města:

Praha 5 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Běchovice Brno-město Praha-Lochkov Vyškov Přerov Ústí nad Labem Strakonice Blansko Praha-Šeberov Litoměřice Praha 2 Plzeň-město Vsetín Příbram Praha-Zbraslav Praha-Benice Praha-Dolní Chabry Jičín Chrudim Ústí nad Orlicí Praha-Nebušice Praha 16 Havlíčkův Brod Praha-Nedvězí Mělník Písek Praha-východ Jindřichův Hradec Tábor Děčín Kutná Hora Svitavy Sokolov Praha-Lysolaje Třebíč Jablonec nad Nisou Praha-Velká Chuchle Nymburk Most Žďár nad Sázavou Klatovy Uherské Hradiště Domažlice Praha-Slivenec Hradec Králové Praha 22 Český Krumlov Znojmo Pardubice Praha-Libuš Praha 6 Mladá Boleslav Jihlava Praha-Kunratice Bruntál Beroun Praha-Řeporyje Praha-Újezd Plzeň-sever Trutnov Náchod Praha-Petrovice Karviná Tachov Benešov Praha-Královice Praha 13 Praha-Ďáblice Praha-Dolní Počernice Louny Plzeň-jih Liberec Semily Praha-Křeslice Praha 9 Pelhřimov Praha-Lipence Teplice Kolín Praha 21 Praha-Březiněves Zlín Praha-Zličín Frýdek-Místek Praha-Troja Opava Praha-Kolovraty Nový Jičín Praha 8 Praha 17 Praha-západ Česká Lípa Praha-Klánovice Prostějov Rokycany Praha 11 Karlovy Vary Brno-venkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běchary

Levná dlažba Běchary

Dlažba Běchary

Zámkové dlažby Běchary

Zámkové betonové dlažby Běchary

Zámková dlažba Běchary

Betonové dlažby Běchary

Betonová dlažba Běchary

Zdící prvky Běchary

Dlažby II jakosti Běchary

Dlažba II jakosti Běchary

Plošné dlažby Běchary