„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běchary

Nové produkty Běchary

Dlažby a obrubníky Běchary

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běchary

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běchary

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běchary

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běchary

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běchary, Levná dlažba Běchary, Dlažba Běchary, Zámkové dlažby Běchary, Zámkové dlažba Běchary, Betonové dlažby Běchary, Betonová dlažba Běchary, Zdící prvky Běchary, Dlažby II jakosti Běchary, Dlažba II jakosti Běchary, Plošné dlažby Běchary, Plošná dlažba


Další města:

Praha 5 Frýdek-Místek Litoměřice Plzeň-jih Bruntál Praha-Lochkov Praha 3 Praha-Královice Praha 1 Praha 11 Praha 21 Rakovník Praha-Troja Kutná Hora Chomutov Příbram Ostrava-město Jeseník Praha-Štěrboholy Praha 16 Praha-Lysolaje Praha-Újezd Praha 17 Louny Jihlava Třebíč Praha 4 Olomouc Benešov Praha 14 Ústí nad Orlicí Praha 6 Havlíčkův Brod Písek Karlovy Vary Praha-Suchdol Praha-Satalice Jičín Praha-Přední Kopanina Klatovy Praha-Petrovice Praha-Vinoř Blansko Semily Praha 20 Praha-Kolovraty Sokolov Domažlice Prachatice Jindřichův Hradec Teplice Praha-Křeslice Vyškov Pelhřimov Hlavní město Praha Brno-venkov Mladá Boleslav Česká Lípa Praha-východ Praha-západ Praha-Čakovice Šumperk Praha 18 Břeclav Praha-Běchovice Praha 7 Kolín Strakonice Praha 2 Praha-Březiněves Praha-Dubeč Vsetín Rychnov nad Kněžnou Praha-Velká Chuchle Praha 12 Liberec Praha 15 Praha 13 Praha-Šeberov Kroměříž Praha-Slivenec Chrudim Praha-Řeporyje Zlín Praha-Ďáblice Opava Praha 8 Plzeň-město Praha 22 Praha 10 Praha-Lipence Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zličín Přerov Tachov Praha-Klánovice Plzeň-sever Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Počernice Trutnov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běchary

Levná dlažba Běchary

Dlažba Běchary

Zámkové dlažby Běchary

Zámkové betonové dlažby Běchary

Zámková dlažba Běchary

Betonové dlažby Běchary

Betonová dlažba Běchary

Zdící prvky Běchary

Dlažby II jakosti Běchary

Dlažba II jakosti Běchary

Plošné dlažby Běchary