„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běchary

Nové produkty Běchary

Dlažby a obrubníky Běchary

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běchary

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běchary

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běchary

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běchary

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běchary, Levná dlažba Běchary, Dlažba Běchary, Zámkové dlažby Běchary, Zámkové dlažba Běchary, Betonové dlažby Běchary, Betonová dlažba Běchary, Zdící prvky Běchary, Dlažby II jakosti Běchary, Dlažba II jakosti Běchary, Plošné dlažby Běchary, Plošná dlažba


Další města:

Písek Praha-Koloděje Frýdek-Místek Nymburk Třebíč Karlovy Vary Opava Praha-Kunratice Praha 6 Kladno Praha 9 Praha 2 Praha-Dolní Počernice Jičín Mladá Boleslav Ostrava-město Chrudim Tachov Praha-Újezd Praha-Štěrboholy Plzeň-sever Ústí nad Orlicí Praha 18 Praha 8 Praha 14 Beroun Trutnov Hodonín Rakovník Most Šumperk Domažlice Praha-Velká Chuchle Havlíčkův Brod Praha-Řeporyje Praha-Nebušice Praha 7 Praha-Ďáblice Sokolov Hradec Králové Náchod Břeclav Praha-Nedvězí Uherské Hradiště Teplice Praha-Libuš Kutná Hora Louny Plzeň-jih Praha-Suchdol Pardubice Kolín Praha-západ Zlín Praha-Zbraslav Rychnov nad Kněžnou Praha 11 Žďár nad Sázavou Praha 22 Praha 5 Kroměříž Praha 20 Prachatice Česká Lípa Jindřichův Hradec Praha-Lochkov Praha-Šeberov Praha-Zličín Praha-Březiněves Praha-Benice Plzeň-město Praha-Slivenec Praha-Klánovice Hlavní město Praha Vyškov Znojmo Praha-Lipence Olomouc Nový Jičín Praha 16 Děčín Bruntál Praha-Troja Tábor Brno-venkov Vsetín Chomutov České Budějovice Svitavy Praha 12 Český Krumlov Praha 15 Praha-Dolní Měcholupy Jeseník Liberec Praha-Satalice Praha-Křeslice Praha-Dolní Chabry Praha-Lysolaje Praha 21 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běchary

Levná dlažba Běchary

Dlažba Běchary

Zámkové dlažby Běchary

Zámkové betonové dlažby Běchary

Zámková dlažba Běchary

Betonové dlažby Běchary

Betonová dlažba Běchary

Zdící prvky Běchary

Dlažby II jakosti Běchary

Dlažba II jakosti Běchary

Plošné dlažby Běchary