„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běchary

Nové produkty Běchary

Dlažby a obrubníky Běchary

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běchary

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běchary

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běchary

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běchary

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běchary, Levná dlažba Běchary, Dlažba Běchary, Zámkové dlažby Běchary, Zámkové dlažba Běchary, Betonové dlažby Běchary, Betonová dlažba Běchary, Zdící prvky Běchary, Dlažby II jakosti Běchary, Dlažba II jakosti Běchary, Plošné dlažby Běchary, Plošná dlažba


Další města:

Liberec Pelhřimov Bruntál Praha 20 Praha-Újezd Strakonice Jičín Praha-Koloděje Praha-Nedvězí Český Krumlov Nový Jičín Chrudim Praha-Lochkov Přerov Hodonín Ústí nad Orlicí Česká Lípa Praha-Březiněves Praha-Satalice Praha 7 Praha 5 Blansko Písek Sokolov Benešov Mělník Klatovy Ostrava-město Praha 1 Praha 10 Kolín Praha-Klánovice Plzeň-sever Olomouc Rakovník Praha-východ Praha 18 Náchod Praha 6 Praha 15 Rychnov nad Kněžnou Praha-Suchdol Domažlice Praha-Lysolaje Beroun Vsetín Praha 14 Praha-Dubeč Jindřichův Hradec Tábor Praha-Štěrboholy Plzeň-jih Praha-Kunratice Praha-Petrovice Havlíčkův Brod Teplice Praha-Křeslice Praha-Troja Praha 3 Praha-Běchovice Praha 11 Jeseník Praha 16 Praha 4 Karviná Znojmo Hradec Králové České Budějovice Hlavní město Praha Praha-Kolovraty Příbram Praha 13 Louny Praha 17 Praha 9 Praha-Dolní Chabry Prostějov Praha-Dolní Počernice Šumperk Svitavy Praha-Řeporyje Praha-Královice Zlín Praha-Čakovice Praha-Nebušice Chomutov Uherské Hradiště Praha-Zbraslav Litoměřice Plzeň-město Kroměříž Brno-venkov Praha-Lipence Praha-Ďáblice Rokycany Vyškov Praha-Benice Semily Pardubice Trutnov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běchary

Levná dlažba Běchary

Dlažba Běchary

Zámkové dlažby Běchary

Zámkové betonové dlažby Běchary

Zámková dlažba Běchary

Betonové dlažby Běchary

Betonová dlažba Běchary

Zdící prvky Běchary

Dlažby II jakosti Běchary

Dlažba II jakosti Běchary

Plošné dlažby Běchary