„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běchary

Nové produkty Běchary

Dlažby a obrubníky Běchary

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běchary

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běchary

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běchary

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běchary

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běchary, Levná dlažba Běchary, Dlažba Běchary, Zámkové dlažby Běchary, Zámkové dlažba Běchary, Betonové dlažby Běchary, Betonová dlažba Běchary, Zdící prvky Běchary, Dlažby II jakosti Běchary, Dlažba II jakosti Běchary, Plošné dlažby Běchary, Plošná dlažba


Další města:

Tábor Vyškov Mělník Liberec Praha 17 Pelhřimov Frýdek-Místek Praha-Dolní Chabry Jičín Prachatice Praha-Lochkov Praha 22 Znojmo Trutnov Praha-Lysolaje Jeseník Rychnov nad Kněžnou Česká Lípa Semily Uherské Hradiště Praha-Dolní Počernice Hlavní město Praha Ústí nad Orlicí Olomouc Praha-Štěrboholy Praha-Vinoř Praha-Čakovice Kutná Hora Kroměříž Praha-Petrovice České Budějovice Praha-západ Strakonice Praha 6 Praha-Kunratice Praha 19 Praha-Nebušice Praha-Troja Přerov Praha 21 Praha-Libuš Rakovník Praha 10 Praha-východ Ostrava-město Zlín Havlíčkův Brod Příbram Karviná Praha 9 Svitavy Praha-Benice Chomutov Opava Louny Plzeň-město Blansko Praha 20 Hodonín Praha-Satalice Nymburk Praha-Řeporyje Praha 18 Praha-Koloděje Tachov Plzeň-sever Náchod Ústí nad Labem Děčín Šumperk Praha 7 Praha-Šeberov Mladá Boleslav Most Český Krumlov Karlovy Vary Nový Jičín Praha 1 Benešov Bruntál Praha 13 Praha-Přední Kopanina Domažlice Písek Praha 2 Praha-Březiněves Praha-Velká Chuchle Praha-Kolovraty Kladno Praha 3 Břeclav Praha-Běchovice Chrudim Praha-Újezd Praha-Dubeč Jablonec nad Nisou Plzeň-jih Praha-Dolní Měcholupy Beroun Brno-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běchary

Levná dlažba Běchary

Dlažba Běchary

Zámkové dlažby Běchary

Zámkové betonové dlažby Běchary

Zámková dlažba Běchary

Betonové dlažby Běchary

Betonová dlažba Běchary

Zdící prvky Běchary

Dlažby II jakosti Běchary

Dlažba II jakosti Běchary

Plošné dlažby Běchary