„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běchary

Nové produkty Běchary

Dlažby a obrubníky Běchary

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běchary

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běchary

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běchary

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běchary

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běchary, Levná dlažba Běchary, Dlažba Běchary, Zámkové dlažby Běchary, Zámkové dlažba Běchary, Betonové dlažby Běchary, Betonová dlažba Běchary, Zdící prvky Běchary, Dlažby II jakosti Běchary, Dlažba II jakosti Běchary, Plošné dlažby Běchary, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Klánovice Praha-Újezd Praha 6 Klatovy Hradec Králové Havlíčkův Brod Jablonec nad Nisou Kroměříž Chomutov Mělník Praha 15 Praha-Dubeč Strakonice Vyškov Opava Brno-město Praha-Nedvězí Praha-Křeslice Praha-Dolní Měcholupy Praha 13 Praha-Troja Praha-Slivenec Praha-Nebušice Cheb Praha-Zličín Příbram Blansko Bruntál Karviná Jeseník Hodonín Praha-Ďáblice Ústí nad Orlicí Praha-Březiněves Praha-Kunratice Praha-Lochkov Přerov Praha 5 Praha 20 Praha-Petrovice Frýdek-Místek Vsetín Beroun Praha 2 Jihlava Praha 14 Zlín Praha 21 Chrudim Břeclav Teplice Praha 9 Praha 7 Louny Šumperk Ústí nad Labem Praha-Kolovraty Brno-venkov Praha-Řeporyje Žďár nad Sázavou Benešov Kutná Hora Prachatice Rychnov nad Kněžnou Český Krumlov Praha-Vinoř Plzeň-město Sokolov Písek Praha 11 Karlovy Vary Praha-Benice Praha-Satalice Praha-Suchdol Praha 3 Tachov Praha-Velká Chuchle Litoměřice Kolín Praha 17 Praha 12 Praha-Dolní Počernice Třebíč Olomouc Plzeň-sever Praha-východ Praha 16 Rokycany Praha-Lysolaje Hlavní město Praha Nymburk Pelhřimov Uherské Hradiště Praha 10 Tábor Domažlice Praha 8 Praha-Koloděje České Budějovice Praha-Běchovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běchary

Levná dlažba Běchary

Dlažba Běchary

Zámkové dlažby Běchary

Zámkové betonové dlažby Běchary

Zámková dlažba Běchary

Betonové dlažby Běchary

Betonová dlažba Běchary

Zdící prvky Běchary

Dlažby II jakosti Běchary

Dlažba II jakosti Běchary

Plošné dlažby Běchary