„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běhařovice

Nové produkty Běhařovice

Dlažby a obrubníky Běhařovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běhařovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běhařovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běhařovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běhařovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běhařovice, Levná dlažba Běhařovice, Dlažba Běhařovice, Zámkové dlažby Běhařovice, Zámkové dlažba Běhařovice, Betonové dlažby Běhařovice, Betonová dlažba Běhařovice, Zdící prvky Běhařovice, Dlažby II jakosti Běhařovice, Dlažba II jakosti Běhařovice, Plošné dlažby Běhařovice, Plošná dlažba


Další města:

Vyškov Kutná Hora Tachov Semily Přerov Praha-Újezd Praha-východ Praha 7 Pardubice Praha 17 Praha-Přední Kopanina Rakovník Rokycany Český Krumlov Praha-Velká Chuchle Kroměříž Jihlava Olomouc Ústí nad Labem Česká Lípa Litoměřice Praha 19 Praha-Satalice Praha-Kolovraty Most Nymburk Brno-venkov Hodonín Praha-Křeslice Karlovy Vary Bruntál Praha-Zličín Praha-Dubeč Praha-Lipence Žďár nad Sázavou Kolín Praha 12 Jeseník Třebíč Chomutov Nový Jičín Praha-Benice Praha-Lysolaje Sokolov České Budějovice Brno-město Pelhřimov Liberec Šumperk Ostrava-město Havlíčkův Brod Praha-Vinoř Plzeň-sever Hlavní město Praha Praha-Ďáblice Praha-Šeberov Praha 9 Jindřichův Hradec Praha 2 Cheb Praha 18 Prostějov Praha 13 Praha-Klánovice Praha 1 Hradec Králové Praha-Běchovice Trutnov Znojmo Praha-Libuš Domažlice Děčín Praha-Dolní Počernice Vsetín Praha-Lochkov Praha 21 Praha 10 Praha 11 Náchod Praha 14 Benešov Praha 16 Břeclav Praha 4 Praha-Dolní Chabry Jablonec nad Nisou Beroun Písek Frýdek-Místek Praha-Zbraslav Praha-Troja Praha-Řeporyje Prachatice Praha 15 Svitavy Praha 22 Mělník Blansko Praha-Koloděje Praha-Nebušice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běhařovice

Levná dlažba Běhařovice

Dlažba Běhařovice

Zámkové dlažby Běhařovice

Zámkové betonové dlažby Běhařovice

Zámková dlažba Běhařovice

Betonové dlažby Běhařovice

Betonová dlažba Běhařovice

Zdící prvky Běhařovice

Dlažby II jakosti Běhařovice

Dlažba II jakosti Běhařovice

Plošné dlažby Běhařovice