„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běhařovice

Nové produkty Běhařovice

Dlažby a obrubníky Běhařovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běhařovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běhařovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běhařovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běhařovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běhařovice, Levná dlažba Běhařovice, Dlažba Běhařovice, Zámkové dlažby Běhařovice, Zámkové dlažba Běhařovice, Betonové dlažby Běhařovice, Betonová dlažba Běhařovice, Zdící prvky Běhařovice, Dlažby II jakosti Běhařovice, Dlažba II jakosti Běhařovice, Plošné dlažby Běhařovice, Plošná dlažba


Další města:

Hlavní město Praha Praha-západ Praha 2 Praha 8 Brno-venkov Praha-Slivenec Praha-Velká Chuchle Chrudim Šumperk Praha-Štěrboholy Pardubice Praha-Dubeč Jindřichův Hradec Nový Jičín Praha 21 Praha-Ďáblice Praha-Satalice Plzeň-sever Prostějov Rychnov nad Kněžnou Uherské Hradiště Cheb Praha-Zličín Prachatice Vyškov Zlín Jihlava Praha-Řeporyje Praha-Kunratice Louny Kutná Hora Praha-Libuš Břeclav Rokycany Praha-Křeslice Žďár nad Sázavou Praha-Přední Kopanina Praha 3 Liberec Praha-Klánovice České Budějovice Rakovník Praha 17 Praha-Šeberov Jeseník Praha 18 Praha-Lysolaje Praha-Troja Praha-Koloděje Praha 4 Praha-Dolní Počernice Praha-Královice Praha-Vinoř Plzeň-jih Tachov Litoměřice Praha-Petrovice Ústí nad Orlicí Přerov Praha-Dolní Chabry Praha-východ Havlíčkův Brod Frýdek-Místek Svitavy Praha-Březiněves Strakonice Kladno Praha 15 Plzeň-město Děčín Příbram Jičín Třebíč Praha 9 Hradec Králové Mělník Praha 12 Praha-Benice Praha 20 Praha-Újezd Hodonín Kolín Praha 14 Písek Bruntál Sokolov Tábor Semily Praha-Lochkov Praha-Lipence Karviná Praha 10 Kroměříž Vsetín Praha 22 Praha-Čakovice Brno-město Praha 11 Praha 6 Ústí nad Labem ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běhařovice

Levná dlažba Běhařovice

Dlažba Běhařovice

Zámkové dlažby Běhařovice

Zámkové betonové dlažby Běhařovice

Zámková dlažba Běhařovice

Betonové dlažby Běhařovice

Betonová dlažba Běhařovice

Zdící prvky Běhařovice

Dlažby II jakosti Běhařovice

Dlažba II jakosti Běhařovice

Plošné dlažby Běhařovice