„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běhařovice

Nové produkty Běhařovice

Dlažby a obrubníky Běhařovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běhařovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běhařovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běhařovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běhařovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běhařovice, Levná dlažba Běhařovice, Dlažba Běhařovice, Zámkové dlažby Běhařovice, Zámkové dlažba Běhařovice, Betonové dlažby Běhařovice, Betonová dlažba Běhařovice, Zdící prvky Běhařovice, Dlažby II jakosti Běhařovice, Dlažba II jakosti Běhařovice, Plošné dlažby Běhařovice, Plošná dlažba


Další města:

Mělník Praha 11 Prachatice Znojmo Pardubice Plzeň-město Liberec Praha-Slivenec Praha 3 Praha 15 Praha 14 Praha-Březiněves Praha-Lysolaje Praha-Benice Jihlava Praha 13 Praha-Velká Chuchle Praha-Klánovice Brno-venkov Šumperk Praha 6 Strakonice Praha-Čakovice Praha-Křeslice Plzeň-jih Praha-Lochkov Zlín Praha-Zličín Praha 16 Praha 20 Rokycany Jeseník Praha-Újezd Olomouc Karviná České Budějovice Tábor Praha 21 Sokolov Praha 2 Kroměříž Nový Jičín Louny Ústí nad Labem Ostrava-město Vsetín Vyškov Praha-Řeporyje Praha-Štěrboholy Beroun Klatovy Svitavy Praha-Královice Pelhřimov Litoměřice Plzeň-sever Domažlice Praha-Koloděje Chomutov Ústí nad Orlicí Nymburk Tachov Uherské Hradiště Praha-Libuš Praha-východ Praha-Ďáblice Praha 8 Praha-Kolovraty Hodonín Hlavní město Praha Český Krumlov Praha-Petrovice Semily Praha 22 Opava Cheb Jablonec nad Nisou Praha 18 Mladá Boleslav Praha 7 Děčín Žďár nad Sázavou Praha-Přední Kopanina Praha 1 Praha 17 Prostějov Frýdek-Místek Praha-Troja Praha-Zbraslav Praha 9 Praha-Šeberov Trutnov Hradec Králové Kolín Třebíč Praha 5 Blansko Praha-Nedvězí Teplice Bruntál ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běhařovice

Levná dlažba Běhařovice

Dlažba Běhařovice

Zámkové dlažby Běhařovice

Zámkové betonové dlažby Běhařovice

Zámková dlažba Běhařovice

Betonové dlažby Běhařovice

Betonová dlažba Běhařovice

Zdící prvky Běhařovice

Dlažby II jakosti Běhařovice

Dlažba II jakosti Běhařovice

Plošné dlažby Běhařovice