„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běhařovice

Nové produkty Běhařovice

Dlažby a obrubníky Běhařovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běhařovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běhařovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běhařovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běhařovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běhařovice, Levná dlažba Běhařovice, Dlažba Běhařovice, Zámkové dlažby Běhařovice, Zámkové dlažba Běhařovice, Betonové dlažby Běhařovice, Betonová dlažba Běhařovice, Zdící prvky Běhařovice, Dlažby II jakosti Běhařovice, Dlažba II jakosti Běhařovice, Plošné dlažby Běhařovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 15 Beroun Pardubice Praha 18 Kolín Praha 20 Praha 9 Chrudim Praha 4 Praha 16 Kladno Benešov Třebíč Jihlava Cheb Hlavní město Praha Praha-západ Louny Karlovy Vary Jindřichův Hradec Plzeň-město Žďár nad Sázavou Praha 10 Mladá Boleslav Sokolov Praha 3 Tachov Tábor Praha-Kolovraty Prostějov Praha-Štěrboholy Liberec Klatovy Olomouc Praha-Šeberov Praha 22 Praha 17 Praha 11 Brno-venkov Zlín Praha-Královice Plzeň-sever Praha-Troja Praha-Přední Kopanina Praha-Ďáblice Praha-Běchovice Kroměříž Kutná Hora Praha-Dolní Chabry Česká Lípa České Budějovice Rokycany Havlíčkův Brod Semily Praha 19 Praha-Dubeč Chomutov Praha-Klánovice Náchod Praha-Čakovice Praha-Zbraslav Praha 13 Bruntál Brno-město Svitavy Praha-Lysolaje Písek Uherské Hradiště Praha-Dolní Počernice Plzeň-jih Rychnov nad Kněžnou Praha-Benice Rakovník Praha-Libuš Praha-Zličín Praha-Řeporyje Praha-Nedvězí Břeclav Praha-Březiněves Praha-Nebušice Praha-Lochkov Vyškov Praha-Suchdol Praha-Slivenec Praha 14 Šumperk Praha 21 Blansko Přerov Hodonín Karviná Jeseník Praha-Dolní Měcholupy Praha-východ Český Krumlov Vsetín Trutnov Praha-Křeslice Mělník Praha 1 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běhařovice

Levná dlažba Běhařovice

Dlažba Běhařovice

Zámkové dlažby Běhařovice

Zámkové betonové dlažby Běhařovice

Zámková dlažba Běhařovice

Betonové dlažby Běhařovice

Betonová dlažba Běhařovice

Zdící prvky Běhařovice

Dlažby II jakosti Běhařovice

Dlažba II jakosti Běhařovice

Plošné dlažby Běhařovice