„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běhařovice

Nové produkty Běhařovice

Dlažby a obrubníky Běhařovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běhařovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běhařovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běhařovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běhařovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běhařovice, Levná dlažba Běhařovice, Dlažba Běhařovice, Zámkové dlažby Běhařovice, Zámkové dlažba Běhařovice, Betonové dlažby Běhařovice, Betonová dlažba Běhařovice, Zdící prvky Běhařovice, Dlažby II jakosti Běhařovice, Dlažba II jakosti Běhařovice, Plošné dlažby Běhařovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zličín Litoměřice Kladno Praha-západ Prostějov Mladá Boleslav Praha-Lysolaje Brno-venkov Praha-Královice Praha-Suchdol Jičín Kolín Praha 9 Praha-Vinoř Plzeň-město Praha 6 Domažlice Praha-Ďáblice Příbram Praha-Satalice Praha-Lipence Praha 12 Praha-Libuš Havlíčkův Brod Hradec Králové Praha-Dolní Chabry Znojmo Praha-Klánovice Vsetín Praha-Velká Chuchle Nymburk Praha-Nebušice Náchod Praha-Nedvězí Praha-Lochkov Vyškov Praha 8 Písek Praha 5 Trutnov Ústí nad Labem Jihlava Brno-město Praha-Běchovice Karviná Břeclav Praha-Újezd Liberec Praha-Koloděje Ústí nad Orlicí Hlavní město Praha Cheb Praha-Kolovraty Praha 22 Opava Praha-Čakovice Praha-východ Strakonice Praha 1 Praha-Slivenec Praha 15 Tachov Praha 7 Sokolov Jablonec nad Nisou Praha 2 Praha-Štěrboholy Praha-Přední Kopanina Prachatice Přerov Žďár nad Sázavou Česká Lípa Plzeň-jih Praha-Troja Chrudim Praha-Dubeč Svitavy Beroun Hodonín Praha-Zbraslav Karlovy Vary Praha 3 Pelhřimov Blansko Bruntál Praha 19 Louny Praha 13 České Budějovice Praha-Petrovice Praha 17 Šumperk Praha 20 Rychnov nad Kněžnou Teplice Praha-Dolní Měcholupy Nový Jičín Uherské Hradiště Olomouc Praha-Šeberov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běhařovice

Levná dlažba Běhařovice

Dlažba Běhařovice

Zámkové dlažby Běhařovice

Zámkové betonové dlažby Běhařovice

Zámková dlažba Běhařovice

Betonové dlažby Běhařovice

Betonová dlažba Běhařovice

Zdící prvky Běhařovice

Dlažby II jakosti Běhařovice

Dlažba II jakosti Běhařovice

Plošné dlažby Běhařovice