„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běhařovice

Nové produkty Běhařovice

Dlažby a obrubníky Běhařovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běhařovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běhařovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běhařovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běhařovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běhařovice, Levná dlažba Běhařovice, Dlažba Běhařovice, Zámkové dlažby Běhařovice, Zámkové dlažba Běhařovice, Betonové dlažby Běhařovice, Betonová dlažba Běhařovice, Zdící prvky Běhařovice, Dlažby II jakosti Běhařovice, Dlažba II jakosti Běhařovice, Plošné dlažby Běhařovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 7 Jindřichův Hradec Praha-Dolní Chabry Praha-Slivenec Praha 18 Kolín Kroměříž Nový Jičín Praha 14 Havlíčkův Brod Praha-Klánovice Příbram Brno-venkov Žďár nad Sázavou Praha-Nebušice Praha 8 České Budějovice Praha-Satalice Praha-Vinoř Třebíč Strakonice Praha-Lipence Prostějov Český Krumlov Chomutov Vsetín Znojmo Praha-Řeporyje Praha 11 Praha 2 Praha-Petrovice Tachov Praha-Kunratice Frýdek-Místek Pelhřimov Praha-Královice Ústí nad Orlicí Domažlice Trutnov Děčín Karlovy Vary Praha-Lysolaje Vyškov Opava Beroun Mělník Bruntál Praha-Libuš Louny Praha 16 Benešov Brno-město Praha-Zličín Pardubice Praha-Čakovice Zlín Olomouc Rychnov nad Kněžnou Hlavní město Praha Praha 17 Karviná Praha-Ďáblice Praha-Běchovice Rakovník Chrudim Praha 20 Praha 15 Rokycany Praha 12 Jičín Praha-Troja Praha 10 Liberec Most Cheb Semily Praha-Koloděje Praha 9 Praha-Štěrboholy Praha-západ Hodonín Praha-Kolovraty Kutná Hora Tábor Praha 5 Praha-Křeslice Jihlava Nymburk Šumperk Mladá Boleslav Praha-Benice Svitavy Plzeň-jih Klatovy Jablonec nad Nisou Hradec Králové Praha 22 Praha 4 Uherské Hradiště Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běhařovice

Levná dlažba Běhařovice

Dlažba Běhařovice

Zámkové dlažby Běhařovice

Zámkové betonové dlažby Běhařovice

Zámková dlažba Běhařovice

Betonové dlažby Běhařovice

Betonová dlažba Běhařovice

Zdící prvky Běhařovice

Dlažby II jakosti Běhařovice

Dlažba II jakosti Běhařovice

Plošné dlažby Běhařovice