„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běhařov

Nové produkty Běhařov

Dlažby a obrubníky Běhařov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běhařov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běhařov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běhařov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běhařov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běhařov, Levná dlažba Běhařov, Dlažba Běhařov, Zámkové dlažby Běhařov, Zámkové dlažba Běhařov, Betonové dlažby Běhařov, Betonová dlažba Běhařov, Zdící prvky Běhařov, Dlažby II jakosti Běhařov, Dlažba II jakosti Běhařov, Plošné dlažby Běhařov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 8 Praha-Nebušice Trutnov Zlín Vyškov Beroun Praha-Řeporyje Klatovy Praha-Slivenec Praha-Zličín Znojmo Praha 5 Praha-Vinoř Praha 17 Havlíčkův Brod Cheb Teplice Praha 18 Karlovy Vary Praha-Dolní Chabry Česká Lípa Praha 3 Chrudim Hlavní město Praha Nymburk Frýdek-Místek Chomutov Sokolov Praha 7 Praha-Petrovice Praha 19 Olomouc Praha-Ďáblice Písek Praha-Benice Břeclav Praha-Královice Praha-Kolovraty Jihlava Praha 11 Praha-Zbraslav Praha 22 Pardubice Karviná Semily Praha 6 Most Hradec Králové Praha-Suchdol Benešov Plzeň-město Příbram Jindřichův Hradec Praha-Velká Chuchle Nový Jičín Prostějov Litoměřice Praha-Šeberov Vsetín Bruntál Mladá Boleslav Praha 21 Brno-město Rychnov nad Kněžnou Praha-Kunratice Prachatice Praha-Křeslice Rokycany Kolín Praha-Nedvězí Praha-Troja Praha 13 Ostrava-město Uherské Hradiště Praha-Přední Kopanina Šumperk Praha-Újezd Praha-Lysolaje Praha-Klánovice Plzeň-sever Praha 9 Praha-Dubeč Mělník Praha-Čakovice Praha-Satalice Ústí nad Orlicí Náchod Jičín Kroměříž Český Krumlov Praha-Březiněves Praha-Lipence Tábor Strakonice Praha 4 Tachov Praha 2 Rakovník Praha 16 Pelhřimov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běhařov

Levná dlažba Běhařov

Dlažba Běhařov

Zámkové dlažby Běhařov

Zámkové betonové dlažby Běhařov

Zámková dlažba Běhařov

Betonové dlažby Běhařov

Betonová dlažba Běhařov

Zdící prvky Běhařov

Dlažby II jakosti Běhařov

Dlažba II jakosti Běhařov

Plošné dlažby Běhařov