„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běhařov

Nové produkty Běhařov

Dlažby a obrubníky Běhařov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běhařov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běhařov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běhařov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běhařov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běhařov, Levná dlažba Běhařov, Dlažba Běhařov, Zámkové dlažby Běhařov, Zámkové dlažba Běhařov, Betonové dlažby Běhařov, Betonová dlažba Běhařov, Zdící prvky Běhařov, Dlažby II jakosti Běhařov, Dlažba II jakosti Běhařov, Plošné dlažby Běhařov, Plošná dlažba


Další města:

Mladá Boleslav Strakonice Praha 9 Opava Hodonín Praha-Koloděje Praha 2 Praha 11 Rakovník Praha 12 Praha-Šeberov Praha 5 Praha-Satalice Praha 17 Chrudim Cheb Praha-Křeslice Brno-venkov Plzeň-sever Praha-Dolní Chabry Praha 13 Liberec Písek Pelhřimov Rychnov nad Kněžnou Nymburk Praha 4 Praha-Řeporyje Praha-Březiněves Olomouc Praha-východ Kutná Hora Náchod Ústí nad Labem Praha-Dubeč Plzeň-město Praha-Zbraslav Jablonec nad Nisou Praha-Ďáblice Prachatice Hlavní město Praha Praha 1 Vyškov Praha 3 Bruntál Praha-Velká Chuchle Praha-Újezd Praha-Petrovice Klatovy Praha 7 Praha 10 Český Krumlov Kladno Karlovy Vary Praha-Nebušice Praha-Zličín Hradec Králové Svitavy Chomutov Most Tábor Břeclav Vsetín Praha-Dolní Počernice Beroun Ústí nad Orlicí Praha 19 Blansko Praha-Běchovice Praha 18 Znojmo Česká Lípa Jindřichův Hradec Praha-Královice Ostrava-město Praha-Štěrboholy Kolín Praha 20 Třebíč Praha 14 Praha 16 Jičín Mělník Praha-Přední Kopanina Praha-Vinoř Šumperk Žďár nad Sázavou Praha 15 Praha 6 Prostějov Děčín Praha-Nedvězí Přerov Sokolov Praha-Klánovice Domažlice Pardubice Praha-Benice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Čakovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běhařov

Levná dlažba Běhařov

Dlažba Běhařov

Zámkové dlažby Běhařov

Zámkové betonové dlažby Běhařov

Zámková dlažba Běhařov

Betonové dlažby Běhařov

Betonová dlažba Běhařov

Zdící prvky Běhařov

Dlažby II jakosti Běhařov

Dlažba II jakosti Běhařov

Plošné dlažby Běhařov