„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běhařov

Nové produkty Běhařov

Dlažby a obrubníky Běhařov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běhařov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běhařov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běhařov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běhařov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běhařov, Levná dlažba Běhařov, Dlažba Běhařov, Zámkové dlažby Běhařov, Zámkové dlažba Běhařov, Betonové dlažby Běhařov, Betonová dlažba Běhařov, Zdící prvky Běhařov, Dlažby II jakosti Běhařov, Dlažba II jakosti Běhařov, Plošné dlažby Běhařov, Plošná dlažba


Další města:

Litoměřice Praha-Újezd Náchod Sokolov Praha 7 Třebíč Louny Prachatice Jablonec nad Nisou Praha-Královice Svitavy Písek Chrudim Praha-Dolní Počernice Chomutov Praha 14 Praha-Benice Brno-město Tábor Praha-Troja Uherské Hradiště Cheb Ostrava-město Zlín Praha 6 Praha-Křeslice Žďár nad Sázavou Jihlava Praha-západ Praha-Zličín Praha-Suchdol Břeclav Praha-Dubeč Šumperk Hodonín Praha 17 Kroměříž Praha-Přední Kopanina Praha-Zbraslav Praha 9 Pardubice Ústí nad Orlicí Praha-Nedvězí Praha 15 Praha-Kolovraty Praha-Lysolaje Přerov Liberec Praha-Slivenec Plzeň-jih Praha 3 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lipence Příbram Kladno Frýdek-Místek Praha-Libuš Strakonice Rychnov nad Kněžnou Praha 16 Praha 22 Praha 2 Praha 20 Praha-Vinoř Rokycany Praha-Řeporyje Praha-Štěrboholy Jindřichův Hradec Děčín Brno-venkov Praha 4 Praha 5 Jeseník Praha-Kunratice Prostějov Blansko Praha-Satalice Praha-Koloděje Bruntál Jičín Benešov Vyškov Praha-Běchovice Praha 19 Praha-Dolní Chabry Trutnov Olomouc Praha-Březiněves Kolín Klatovy Praha-Petrovice Hlavní město Praha Praha 8 Praha-Nebušice Rakovník Karviná Vsetín Praha-Velká Chuchle Nymburk Praha-Lochkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běhařov

Levná dlažba Běhařov

Dlažba Běhařov

Zámkové dlažby Běhařov

Zámkové betonové dlažby Běhařov

Zámková dlažba Běhařov

Betonové dlažby Běhařov

Betonová dlažba Běhařov

Zdící prvky Běhařov

Dlažby II jakosti Běhařov

Dlažba II jakosti Běhařov

Plošné dlažby Běhařov