„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běhařov

Nové produkty Běhařov

Dlažby a obrubníky Běhařov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běhařov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běhařov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běhařov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běhařov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běhařov, Levná dlažba Běhařov, Dlažba Běhařov, Zámkové dlažby Běhařov, Zámkové dlažba Běhařov, Betonové dlažby Běhařov, Betonová dlažba Běhařov, Zdící prvky Běhařov, Dlažby II jakosti Běhařov, Dlažba II jakosti Běhařov, Plošné dlažby Běhařov, Plošná dlažba


Další města:

Vyškov Zlín Praha-Benice Jablonec nad Nisou Praha-východ Beroun Praha-Kunratice Plzeň-město Praha 16 Praha-Kolovraty Semily Kladno Písek Praha 21 Ústí nad Orlicí Rokycany Náchod Karviná Hlavní město Praha Praha 14 Praha-Nebušice Žďár nad Sázavou Praha-Přední Kopanina Frýdek-Místek Praha-Petrovice Česká Lípa Blansko Jindřichův Hradec Praha 11 Sokolov Havlíčkův Brod Vsetín Pardubice Tachov Praha-Šeberov Praha-Březiněves Prachatice Praha-Klánovice Kroměříž Praha-Libuš Třebíč České Budějovice Praha-Lipence Praha 15 Praha 19 Chrudim Pelhřimov Jihlava Jeseník Praha-Čakovice Klatovy Brno-město Prostějov Plzeň-sever Praha-Vinoř Praha 22 Praha 18 Praha 9 Teplice Olomouc Plzeň-jih Praha-Slivenec Praha-Řeporyje Praha 10 Praha 8 Mladá Boleslav Hodonín Kutná Hora Cheb Opava Nymburk Šumperk Český Krumlov Praha-Suchdol Praha-Dolní Chabry Praha-Zličín Praha-Zbraslav Rychnov nad Kněžnou Praha 17 Praha 13 Praha-Satalice Praha-Újezd Praha 6 Praha 2 Chomutov Jičín Praha 3 Brno-venkov Praha-západ Praha-Koloděje Bruntál Praha 7 Praha-Dolní Počernice Praha-Dubeč Kolín Most Praha-Běchovice Praha-Troja Břeclav Praha 1 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běhařov

Levná dlažba Běhařov

Dlažba Běhařov

Zámkové dlažby Běhařov

Zámkové betonové dlažby Běhařov

Zámková dlažba Běhařov

Betonové dlažby Běhařov

Betonová dlažba Běhařov

Zdící prvky Běhařov

Dlažby II jakosti Běhařov

Dlažba II jakosti Běhařov

Plošné dlažby Běhařov