„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běhařov

Nové produkty Běhařov

Dlažby a obrubníky Běhařov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běhařov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běhařov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běhařov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běhařov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běhařov, Levná dlažba Běhařov, Dlažba Běhařov, Zámkové dlažby Běhařov, Zámkové dlažba Běhařov, Betonové dlažby Běhařov, Betonová dlažba Běhařov, Zdící prvky Běhařov, Dlažby II jakosti Běhařov, Dlažba II jakosti Běhařov, Plošné dlažby Běhařov, Plošná dlažba


Další města:

Příbram Písek Vyškov Praha-Přední Kopanina Strakonice Praha-Kolovraty Praha-Zličín Břeclav Praha-Petrovice Mělník Most České Budějovice Přerov Opava Kladno Pardubice Praha-Libuš Beroun Karlovy Vary Rokycany Praha 7 Brno-venkov Praha 8 Praha-Křeslice Praha-Dolní Měcholupy Cheb Uherské Hradiště Praha 13 Praha-Lochkov Praha-Štěrboholy Praha-Koloděje Jindřichův Hradec Ostrava-město Praha 15 Tachov Bruntál Domažlice Litoměřice Kolín Šumperk Hodonín Semily Praha-Nebušice Praha-východ Blansko Praha 3 Praha 16 Trutnov Praha 12 Jihlava Praha 9 Praha-Běchovice Plzeň-sever Hlavní město Praha Praha-Lysolaje Praha-Nedvězí Praha 22 Rychnov nad Kněžnou Praha-Dubeč Praha 1 Praha-Královice Děčín Pelhřimov Praha-Ďáblice Plzeň-město Praha-Suchdol Praha-Troja Praha 19 Zlín Tábor Praha-Kunratice Havlíčkův Brod Praha-Šeberov Praha 11 Hradec Králové Náchod Svitavy Praha 4 Prostějov Jeseník Praha-Zbraslav Prachatice Kroměříž Rakovník Znojmo Praha-Březiněves Chrudim Ústí nad Orlicí Nymburk Louny Frýdek-Místek Chomutov Kutná Hora Karviná Žďár nad Sázavou Praha 20 Sokolov Praha-Velká Chuchle Vsetín Praha-Klánovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běhařov

Levná dlažba Běhařov

Dlažba Běhařov

Zámkové dlažby Běhařov

Zámkové betonové dlažby Běhařov

Zámková dlažba Běhařov

Betonové dlažby Běhařov

Betonová dlažba Běhařov

Zdící prvky Běhařov

Dlažby II jakosti Běhařov

Dlažba II jakosti Běhařov

Plošné dlažby Běhařov