„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běhařov

Nové produkty Běhařov

Dlažby a obrubníky Běhařov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běhařov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běhařov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běhařov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běhařov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běhařov, Levná dlažba Běhařov, Dlažba Běhařov, Zámkové dlažby Běhařov, Zámkové dlažba Běhařov, Betonové dlažby Běhařov, Betonová dlažba Běhařov, Zdící prvky Běhařov, Dlažby II jakosti Běhařov, Dlažba II jakosti Běhařov, Plošné dlažby Běhařov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Koloděje Praha-Štěrboholy Děčín Hodonín Praha-Lysolaje Benešov Praha-Dolní Počernice Klatovy Praha-Kunratice Praha-Nebušice Karlovy Vary Pelhřimov Praha-Benice Nový Jičín Havlíčkův Brod Hlavní město Praha Praha-Čakovice Zlín Uherské Hradiště Praha-Dubeč Praha 8 Praha 10 Praha 9 Praha-Královice Praha-západ Praha-Ďáblice Olomouc Praha-Nedvězí Rokycany Litoměřice Blansko Frýdek-Místek Plzeň-jih Rakovník Praha-Přední Kopanina Jihlava Praha 11 Ústí nad Orlicí Jindřichův Hradec Třebíč Praha-Běchovice Žďár nad Sázavou Praha 19 Praha 3 Pardubice Šumperk Břeclav Plzeň-sever Praha 6 Domažlice Praha-Zbraslav Prostějov Tachov Česká Lípa Přerov Vyškov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lochkov Praha-Troja Praha-východ Kroměříž Louny Cheb Teplice Praha 15 Písek Praha 17 Mělník Praha 14 Beroun Praha-Březiněves Liberec Praha-Klánovice České Budějovice Rychnov nad Kněžnou Praha 22 Praha-Libuš Praha-Šeberov Náchod Praha-Dolní Chabry Bruntál Plzeň-město Praha 5 Praha-Lipence Praha 13 Znojmo Ústí nad Labem Praha-Kolovraty Vsetín Karviná Jablonec nad Nisou Svitavy Tábor Chrudim Strakonice Jeseník Praha-Zličín Kutná Hora Brno-venkov Praha-Slivenec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běhařov

Levná dlažba Běhařov

Dlažba Běhařov

Zámkové dlažby Běhařov

Zámkové betonové dlažby Běhařov

Zámková dlažba Běhařov

Betonové dlažby Běhařov

Betonová dlažba Běhařov

Zdící prvky Běhařov

Dlažby II jakosti Běhařov

Dlažba II jakosti Běhařov

Plošné dlažby Běhařov