„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běhařov

Nové produkty Běhařov

Dlažby a obrubníky Běhařov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běhařov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běhařov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běhařov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běhařov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běhařov, Levná dlažba Běhařov, Dlažba Běhařov, Zámkové dlažby Běhařov, Zámkové dlažba Běhařov, Betonové dlažby Běhařov, Betonová dlažba Běhařov, Zdící prvky Běhařov, Dlažby II jakosti Běhařov, Dlažba II jakosti Běhařov, Plošné dlažby Běhařov, Plošná dlažba


Další města:

Beroun Rychnov nad Kněžnou Praha-Troja České Budějovice Most Praha-Čakovice Praha 7 Uherské Hradiště Benešov Praha-Dubeč Jindřichův Hradec Karviná Kladno Jihlava Praha-Lysolaje Praha 17 Praha-Suchdol Český Krumlov Praha 18 Louny Brno-město Trutnov Děčín Praha-Přední Kopanina Rakovník Svitavy Havlíčkův Brod Česká Lípa Praha-Benice Rokycany Třebíč Zlín Praha-Štěrboholy Praha-Křeslice Praha 12 Strakonice Praha 19 Teplice Ústí nad Labem Znojmo Hradec Králové Přerov Praha-Dolní Chabry Praha-Petrovice Praha-Šeberov Praha-Běchovice Plzeň-jih Praha 4 Praha 8 Kroměříž Praha-Klánovice Jeseník Cheb Sokolov Semily Praha-Nedvězí Žďár nad Sázavou Karlovy Vary Hlavní město Praha Praha 9 Praha 21 Praha-východ Kutná Hora Klatovy Praha 22 Praha 13 Ústí nad Orlicí Praha-Vinoř Mladá Boleslav Praha-Ďáblice Příbram Jičín Praha-Lochkov Šumperk Prachatice Nový Jičín Domažlice Tachov Praha 11 Praha-Libuš Praha-Újezd Opava Chomutov Pardubice Praha-Koloděje Praha 20 Bruntál Praha-Kunratice Nymburk Praha 6 Prostějov Praha 14 Tábor Vyškov Praha-Zličín Praha 5 Praha-západ Olomouc Praha-Slivenec Břeclav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běhařov

Levná dlažba Běhařov

Dlažba Běhařov

Zámkové dlažby Běhařov

Zámkové betonové dlažby Běhařov

Zámková dlažba Běhařov

Betonové dlažby Běhařov

Betonová dlažba Běhařov

Zdící prvky Běhařov

Dlažby II jakosti Běhařov

Dlažba II jakosti Běhařov

Plošné dlažby Běhařov