„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běhařov

Nové produkty Běhařov

Dlažby a obrubníky Běhařov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běhařov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běhařov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běhařov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běhařov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běhařov, Levná dlažba Běhařov, Dlažba Běhařov, Zámkové dlažby Běhařov, Zámkové dlažba Běhařov, Betonové dlažby Běhařov, Betonová dlažba Běhařov, Zdící prvky Běhařov, Dlažby II jakosti Běhařov, Dlažba II jakosti Běhařov, Plošné dlažby Běhařov, Plošná dlažba


Další města:

Svitavy Praha-Velká Chuchle Pelhřimov Most Kutná Hora Praha-Benice Praha-západ Praha-Nebušice Bruntál Domažlice Praha 13 Cheb České Budějovice Praha-Petrovice Třebíč Praha-Libuš Praha-Dolní Chabry Břeclav Praha 16 Prachatice Brno-město Praha-Řeporyje Kroměříž Praha-Křeslice Praha-Vinoř Kladno Ústí nad Orlicí Plzeň-sever Liberec Praha 14 Blansko Uherské Hradiště Rychnov nad Kněžnou Mladá Boleslav Klatovy Vyškov Praha-Satalice Nymburk Jihlava Zlín Sokolov Opava Písek Praha-Štěrboholy Praha 12 Karlovy Vary Praha-Šeberov Praha 18 Praha-Dolní Měcholupy Praha 20 Kolín Český Krumlov Praha-Ďáblice Praha-Zličín Děčín Praha 21 Hradec Králové Vsetín Praha-Lochkov Hlavní město Praha Praha-Koloděje Benešov Praha-Klánovice Praha-východ Praha-Přední Kopanina Jičín Praha 10 Příbram Rokycany Praha 6 Praha-Březiněves Česká Lípa Praha-Dolní Počernice Chomutov Trutnov Praha 11 Znojmo Praha 19 Jindřichův Hradec Praha-Troja Praha-Čakovice Praha 5 Praha-Dubeč Praha 1 Praha-Nedvězí Litoměřice Plzeň-jih Praha 8 Ústí nad Labem Frýdek-Místek Přerov Teplice Beroun Nový Jičín Praha-Lipence Praha 17 Semily Prostějov Šumperk Praha-Zbraslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běhařov

Levná dlažba Běhařov

Dlažba Běhařov

Zámkové dlažby Běhařov

Zámkové betonové dlažby Běhařov

Zámková dlažba Běhařov

Betonové dlažby Běhařov

Betonová dlažba Běhařov

Zdící prvky Běhařov

Dlažby II jakosti Běhařov

Dlažba II jakosti Běhařov

Plošné dlažby Běhařov