„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běhařov

Nové produkty Běhařov

Dlažby a obrubníky Běhařov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běhařov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běhařov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běhařov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běhařov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běhařov, Levná dlažba Běhařov, Dlažba Běhařov, Zámkové dlažby Běhařov, Zámkové dlažba Běhařov, Betonové dlažby Běhařov, Betonová dlažba Běhařov, Zdící prvky Běhařov, Dlažby II jakosti Běhařov, Dlažba II jakosti Běhařov, Plošné dlažby Běhařov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Přední Kopanina Louny Praha-Újezd Praha 15 Třebíč Praha-Ďáblice Pardubice Praha 17 Jihlava Praha 7 Praha-Březiněves Praha 13 Karlovy Vary Praha 1 Kutná Hora Praha-Koloděje Náchod Karviná Praha-Lysolaje Hlavní město Praha Praha-východ Praha-Zbraslav Příbram Nymburk Tábor Rokycany Praha-Vinoř Olomouc Jeseník Praha-Zličín České Budějovice Vsetín Ústí nad Labem Praha-Běchovice Kladno Jičín Praha-Šeberov Trutnov Litoměřice Praha 3 Most Praha-Velká Chuchle Plzeň-město Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Orlicí Benešov Praha-Slivenec Děčín Praha 22 Tachov Zlín Rakovník Brno-město Praha-Satalice Praha 4 Písek Cheb Břeclav Praha 11 Praha-Nebušice Praha 9 Praha-Křeslice Praha-Kunratice Praha-západ Kolín Strakonice Praha-Lochkov Praha 21 Praha-Suchdol Domažlice Znojmo Praha-Čakovice Praha 14 Nový Jičín Praha-Řeporyje Vyškov Jablonec nad Nisou Liberec Hradec Králové Sokolov Praha-Petrovice Beroun Praha-Nedvězí Chrudim Plzeň-sever Praha 19 Praha-Klánovice Plzeň-jih Uherské Hradiště Mělník Praha-Kolovraty Hodonín Praha 12 Bruntál Frýdek-Místek Ostrava-město Svitavy Opava Semily Klatovy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běhařov

Levná dlažba Běhařov

Dlažba Běhařov

Zámkové dlažby Běhařov

Zámkové betonové dlažby Běhařov

Zámková dlažba Běhařov

Betonové dlažby Běhařov

Betonová dlažba Běhařov

Zdící prvky Běhařov

Dlažby II jakosti Běhařov

Dlažba II jakosti Běhařov

Plošné dlažby Běhařov