„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běhařov

Nové produkty Běhařov

Dlažby a obrubníky Běhařov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běhařov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běhařov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běhařov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běhařov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běhařov, Levná dlažba Běhařov, Dlažba Běhařov, Zámkové dlažby Běhařov, Zámkové dlažba Běhařov, Betonové dlažby Běhařov, Betonová dlažba Běhařov, Zdící prvky Běhařov, Dlažby II jakosti Běhařov, Dlažba II jakosti Běhařov, Plošné dlažby Běhařov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 17 Rychnov nad Kněžnou Praha-Lochkov Plzeň-město Praha 9 Praha-Kolovraty Praha-Zličín Blansko Náchod Karlovy Vary Sokolov Benešov Praha 15 Trutnov Praha-Klánovice Přerov Ústí nad Orlicí Kolín Kladno Praha-Čakovice Praha-Lipence Chrudim Praha-Královice Liberec Břeclav Praha 14 Kutná Hora Most Tachov Rokycany Praha 20 Zlín Praha 5 Bruntál Ústí nad Labem Cheb Brno-venkov Ostrava-město Praha 11 Praha-Nedvězí Praha-Benice Praha 12 Praha-Dubeč Jablonec nad Nisou Prachatice Praha-Šeberov Vyškov Praha 22 Praha-Slivenec Hradec Králové Praha-Zbraslav Prostějov Mělník Praha 21 Olomouc Kroměříž Nymburk Semily Plzeň-sever Praha-Dolní Počernice Praha 6 Nový Jičín Praha-Běchovice Chomutov Brno-město Pelhřimov Karviná Praha-Nebušice Svitavy Praha-Velká Chuchle Praha 3 Český Krumlov Litoměřice Praha 4 Praha 8 Praha 18 Mladá Boleslav Třebíč Praha-Vinoř Praha 7 Praha-Satalice Praha 13 Jihlava Děčín Příbram Praha-Křeslice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Újezd Znojmo Opava Šumperk Praha-Ďáblice Praha-Koloděje Písek Praha 10 Domažlice Strakonice Praha 19 Pardubice Praha-Lysolaje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běhařov

Levná dlažba Běhařov

Dlažba Běhařov

Zámkové dlažby Běhařov

Zámkové betonové dlažby Běhařov

Zámková dlažba Běhařov

Betonové dlažby Běhařov

Betonová dlažba Běhařov

Zdící prvky Běhařov

Dlažby II jakosti Běhařov

Dlažba II jakosti Běhařov

Plošné dlažby Běhařov