„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běhařov

Nové produkty Běhařov

Dlažby a obrubníky Běhařov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běhařov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běhařov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běhařov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běhařov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běhařov, Levná dlažba Běhařov, Dlažba Běhařov, Zámkové dlažby Běhařov, Zámkové dlažba Běhařov, Betonové dlažby Běhařov, Betonová dlažba Běhařov, Zdící prvky Běhařov, Dlažby II jakosti Běhařov, Dlažba II jakosti Běhařov, Plošné dlažby Běhařov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 1 Chrudim Praha-Újezd Zlín Praha-Libuš Praha-Petrovice Jindřichův Hradec Mělník Praha-Čakovice Příbram Praha 15 Praha-Lochkov Praha 17 Praha-západ Hodonín Uherské Hradiště Praha-Šeberov Praha 19 Plzeň-sever Pelhřimov Praha-Dolní Měcholupy Prachatice Praha 7 Domažlice Praha-Koloděje Břeclav Praha-Dolní Počernice Trutnov Praha 10 Praha 11 Tábor Sokolov Praha 16 Praha 9 Praha-Křeslice Hlavní město Praha Praha-Zbraslav Praha 5 Frýdek-Místek Louny Semily Přerov Praha-Přední Kopanina Kladno Jihlava Praha-Troja Litoměřice Praha-Satalice Most Mladá Boleslav Jablonec nad Nisou Tachov Třebíč Vyškov Nymburk Děčín Praha-východ Plzeň-jih Ústí nad Labem Praha-Klánovice Praha-Ďáblice České Budějovice Olomouc Náchod Havlíčkův Brod Teplice Kutná Hora Bruntál Rakovník Jeseník Žďár nad Sázavou Vsetín Karviná Brno-venkov Praha 12 Kolín Jičín Praha-Královice Praha-Nebušice Praha 8 Český Krumlov Praha 22 Praha-Benice Praha-Vinoř Praha-Dubeč Prostějov Praha 2 Rychnov nad Kněžnou Písek Praha-Zličín Klatovy Praha 18 Praha-Řeporyje Praha-Běchovice Kroměříž Praha 20 Praha 14 Brno-město Blansko Praha 3 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běhařov

Levná dlažba Běhařov

Dlažba Běhařov

Zámkové dlažby Běhařov

Zámkové betonové dlažby Běhařov

Zámková dlažba Běhařov

Betonové dlažby Běhařov

Betonová dlažba Běhařov

Zdící prvky Běhařov

Dlažby II jakosti Běhařov

Dlažba II jakosti Běhařov

Plošné dlažby Běhařov