„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bechyně

Nové produkty Bechyně

Dlažby a obrubníky Bechyně

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bechyně

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bechyně

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bechyně

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bechyně

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bechyně, Levná dlažba Bechyně, Dlažba Bechyně, Zámkové dlažby Bechyně, Zámkové dlažba Bechyně, Betonové dlažby Bechyně, Betonová dlažba Bechyně, Zdící prvky Bechyně, Dlažby II jakosti Bechyně, Dlažba II jakosti Bechyně, Plošné dlažby Bechyně, Plošná dlažba


Další města:

Praha 3 Česká Lípa Praha-Petrovice Sokolov Praha-Řeporyje Chrudim Praha-Velká Chuchle Praha 8 Praha 7 Praha-Dolní Měcholupy Jihlava Hradec Králové Hodonín Kutná Hora Praha 9 Praha-Kunratice Jablonec nad Nisou Kroměříž Brno-venkov Pardubice Liberec Hlavní město Praha Litoměřice Praha-Zbraslav Praha 2 Rakovník Praha-východ Kladno Praha 13 Praha-Lipence Rychnov nad Kněžnou Praha-Přední Kopanina Nymburk Klatovy Praha-Újezd Semily Praha-Štěrboholy Nový Jičín Karlovy Vary Strakonice Praha 16 Praha-Benice Praha-Ďáblice Trutnov Rokycany Praha-Šeberov Praha-Lysolaje Praha 4 Praha-Běchovice Jindřichův Hradec Praha-Křeslice Mělník Třebíč Olomouc Děčín Náchod Louny Jičín Praha-Klánovice Blansko Svitavy Tachov Frýdek-Místek Praha-Kolovraty Vsetín Praha-Troja Teplice Ostrava-město Praha-Dubeč Uherské Hradiště Kolín Praha-Slivenec Praha-Vinoř Praha-Březiněves Praha-Koloděje Havlíčkův Brod Mladá Boleslav Praha 11 Praha-Libuš Praha-Královice Opava Příbram Praha-Satalice Cheb České Budějovice Brno-město Praha-Zličín Praha 5 Břeclav Plzeň-sever Praha-Čakovice Prachatice Ústí nad Orlicí Praha 15 Bruntál Praha 22 Praha-Lochkov Plzeň-město Praha 21 Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bechyně

Levná dlažba Bechyně

Dlažba Bechyně

Zámkové dlažby Bechyně

Zámkové betonové dlažby Bechyně

Zámková dlažba Bechyně

Betonové dlažby Bechyně

Betonová dlažba Bechyně

Zdící prvky Bechyně

Dlažby II jakosti Bechyně

Dlažba II jakosti Bechyně

Plošné dlažby Bechyně