„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bechyně

Nové produkty Bechyně

Dlažby a obrubníky Bechyně

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bechyně

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bechyně

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bechyně

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bechyně

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bechyně, Levná dlažba Bechyně, Dlažba Bechyně, Zámkové dlažby Bechyně, Zámkové dlažba Bechyně, Betonové dlažby Bechyně, Betonová dlažba Bechyně, Zdící prvky Bechyně, Dlažby II jakosti Bechyně, Dlažba II jakosti Bechyně, Plošné dlažby Bechyně, Plošná dlažba


Další města:

Mladá Boleslav České Budějovice Vsetín Teplice Praha-Újezd Písek Blansko Praha-Čakovice Praha-Zbraslav Benešov Praha-východ Praha 15 Kroměříž Břeclav Semily Olomouc Praha-Suchdol Jičín Rychnov nad Kněžnou Litoměřice Karlovy Vary Praha-Satalice Praha-Ďáblice Nový Jičín Rokycany Chrudim Bruntál Praha 14 Zlín Praha 11 Praha-Klánovice Prostějov Jeseník Karviná Praha-Nedvězí Liberec Náchod Chomutov Praha-Štěrboholy Praha-Kunratice Šumperk Praha-Dolní Měcholupy Praha 17 Mělník Plzeň-město Děčín Český Krumlov Příbram Praha-Kolovraty Praha 7 Jihlava Praha 9 Praha-Březiněves Sokolov Praha-západ Praha 5 Hodonín Praha-Nebušice Trutnov Hradec Králové Praha 1 Praha 19 Plzeň-sever Praha 4 Praha 20 Klatovy Praha 10 Opava Praha 12 Most Pelhřimov Praha-Vinoř Praha-Velká Chuchle Cheb Praha-Dolní Chabry Praha 2 Beroun Tábor Rakovník Praha-Troja Praha-Koloděje Jindřichův Hradec Praha-Řeporyje Uherské Hradiště Praha-Lysolaje Praha 21 Praha-Přední Kopanina Ostrava-město Pardubice Domažlice Strakonice Svitavy Kutná Hora Frýdek-Místek Praha 8 Žďár nad Sázavou Louny Havlíčkův Brod Brno-venkov Praha 6 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bechyně

Levná dlažba Bechyně

Dlažba Bechyně

Zámkové dlažby Bechyně

Zámkové betonové dlažby Bechyně

Zámková dlažba Bechyně

Betonové dlažby Bechyně

Betonová dlažba Bechyně

Zdící prvky Bechyně

Dlažby II jakosti Bechyně

Dlažba II jakosti Bechyně

Plošné dlažby Bechyně