„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bechyně

Nové produkty Bechyně

Dlažby a obrubníky Bechyně

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bechyně

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bechyně

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bechyně

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bechyně

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bechyně, Levná dlažba Bechyně, Dlažba Bechyně, Zámkové dlažby Bechyně, Zámkové dlažba Bechyně, Betonové dlažby Bechyně, Betonová dlažba Bechyně, Zdící prvky Bechyně, Dlažby II jakosti Bechyně, Dlažba II jakosti Bechyně, Plošné dlažby Bechyně, Plošná dlažba


Další města:

Praha 8 Kroměříž Ústí nad Orlicí Cheb Praha 19 Praha-Petrovice Praha 6 Praha 18 Benešov Brno-venkov Písek Praha-Královice Praha-Klánovice Jeseník Hlavní město Praha Praha 4 Praha 9 Praha-Lipence Praha-Zličín Děčín Praha-Dolní Chabry Karviná Opava Praha-Libuš Praha-Ďáblice Praha-Lochkov Praha 1 Zlín Brno-město Praha-Kunratice Louny Příbram Praha 3 Jihlava Praha-Dolní Měcholupy Praha 12 Nový Jičín Kutná Hora Rakovník Praha-východ Praha-Slivenec Olomouc Praha-Šeberov Znojmo Uherské Hradiště Prostějov Kolín Praha-Štěrboholy Praha-Křeslice Jablonec nad Nisou Tachov Vyškov Havlíčkův Brod Plzeň-sever Praha 13 Semily Rokycany Praha-Kolovraty Blansko Svitavy Žďár nad Sázavou Chomutov Klatovy Praha-Benice Praha-Zbraslav České Budějovice Praha-Březiněves Praha 17 Praha-Lysolaje Praha-Nedvězí Frýdek-Místek Jičín Praha 10 Hradec Králové Praha-Velká Chuchle Praha-Újezd Mělník Bruntál Břeclav Praha 20 Trutnov Praha-Běchovice Teplice Nymburk Sokolov Hodonín Český Krumlov Plzeň-jih Náchod Praha 7 Strakonice Kladno Česká Lípa Prachatice Praha-západ Praha-Troja Domažlice Rychnov nad Kněžnou Praha 15 Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bechyně

Levná dlažba Bechyně

Dlažba Bechyně

Zámkové dlažby Bechyně

Zámkové betonové dlažby Bechyně

Zámková dlažba Bechyně

Betonové dlažby Bechyně

Betonová dlažba Bechyně

Zdící prvky Bechyně

Dlažby II jakosti Bechyně

Dlažba II jakosti Bechyně

Plošné dlažby Bechyně