„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bechyně

Nové produkty Bechyně

Dlažby a obrubníky Bechyně

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bechyně

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bechyně

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bechyně

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bechyně

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bechyně, Levná dlažba Bechyně, Dlažba Bechyně, Zámkové dlažby Bechyně, Zámkové dlažba Bechyně, Betonové dlažby Bechyně, Betonová dlažba Bechyně, Zdící prvky Bechyně, Dlažby II jakosti Bechyně, Dlažba II jakosti Bechyně, Plošné dlažby Bechyně, Plošná dlažba


Další města:

Rokycany Praha-Zbraslav Praha 18 Bruntál Nymburk Praha-Dolní Chabry Praha-Velká Chuchle Praha 12 Semily Praha-Běchovice Praha-Křeslice Kutná Hora Praha-východ Havlíčkův Brod Chomutov Jihlava Most Rychnov nad Kněžnou Náchod Hradec Králové Děčín Praha 22 Pelhřimov Praha-Březiněves Kolín České Budějovice Praha-Kunratice Jičín Břeclav Kroměříž Domažlice Praha 9 Praha-Řeporyje Tábor Žďár nad Sázavou Ostrava-město Jindřichův Hradec Sokolov Praha 17 Praha 20 Praha-Petrovice Benešov Šumperk Uherské Hradiště Plzeň-sever Liberec Praha 14 Mladá Boleslav Praha-Dubeč Česká Lípa Praha 19 Praha-Nebušice Třebíč Praha-Lysolaje Klatovy Karviná Praha-Lipence Jeseník Pardubice Praha 21 Praha-Dolní Měcholupy Praha 7 Praha-Přední Kopanina Praha-Šeberov Karlovy Vary Praha-Vinoř Cheb Svitavy Brno-venkov Praha 6 Český Krumlov Ústí nad Labem Olomouc Praha-Lochkov Mělník Vsetín Chrudim Praha 11 Tachov Praha-Kolovraty Vyškov Praha 15 Ústí nad Orlicí Praha-Štěrboholy Beroun Praha 1 Praha-Újezd Louny Praha 3 Kladno Praha 2 Praha-Koloděje Praha-Nedvězí Praha-Troja Příbram Praha-Benice Prachatice Písek Praha 8 Praha 13 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bechyně

Levná dlažba Bechyně

Dlažba Bechyně

Zámkové dlažby Bechyně

Zámkové betonové dlažby Bechyně

Zámková dlažba Bechyně

Betonové dlažby Bechyně

Betonová dlažba Bechyně

Zdící prvky Bechyně

Dlažby II jakosti Bechyně

Dlažba II jakosti Bechyně

Plošné dlažby Bechyně