„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bechyně

Nové produkty Bechyně

Dlažby a obrubníky Bechyně

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bechyně

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bechyně

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bechyně

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bechyně

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bechyně, Levná dlažba Bechyně, Dlažba Bechyně, Zámkové dlažby Bechyně, Zámkové dlažba Bechyně, Betonové dlažby Bechyně, Betonová dlažba Bechyně, Zdící prvky Bechyně, Dlažby II jakosti Bechyně, Dlažba II jakosti Bechyně, Plošné dlažby Bechyně, Plošná dlažba


Další města:

Mělník Ústí nad Orlicí Strakonice Praha 1 Praha-Velká Chuchle Praha-Petrovice Praha-Královice Praha-Šeberov Praha-Suchdol Praha 7 Kladno Praha 21 Praha-Štěrboholy Hradec Králové Praha-Čakovice Praha 6 Liberec Praha 12 Praha-Dolní Chabry České Budějovice Praha-Křeslice Praha-Lipence Praha-Libuš Karlovy Vary Teplice Tachov Nymburk Praha-západ Praha-Řeporyje Náchod Pelhřimov Plzeň-jih Chomutov Praha 11 Praha-Troja Praha 16 Praha-Dolní Počernice Kolín Brno-venkov Pardubice Praha-Lochkov Vsetín Praha 10 Praha-Přední Kopanina Most Praha 2 Praha-Nebušice Frýdek-Místek Břeclav Opava Šumperk Louny Praha-Dubeč Znojmo Praha-východ Praha 18 Prostějov Přerov Beroun Český Krumlov Praha-Běchovice Příbram Chrudim Praha-Slivenec Plzeň-město Rakovník Praha 9 Ostrava-město Děčín Praha 15 Praha-Koloděje Praha 3 Praha-Kunratice Tábor Praha-Benice Praha-Zličín Praha-Březiněves Třebíč Praha 17 Uherské Hradiště Karviná Ústí nad Labem Olomouc Bruntál Mladá Boleslav Hodonín Klatovy Praha 4 Česká Lípa Praha-Kolovraty Praha 14 Semily Havlíčkův Brod Praha-Újezd Zlín Benešov Hlavní město Praha Sokolov Praha 20 Jihlava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bechyně

Levná dlažba Bechyně

Dlažba Bechyně

Zámkové dlažby Bechyně

Zámkové betonové dlažby Bechyně

Zámková dlažba Bechyně

Betonové dlažby Bechyně

Betonová dlažba Bechyně

Zdící prvky Bechyně

Dlažby II jakosti Bechyně

Dlažba II jakosti Bechyně

Plošné dlažby Bechyně