„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bechyně

Nové produkty Bechyně

Dlažby a obrubníky Bechyně

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bechyně

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bechyně

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bechyně

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bechyně

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bechyně, Levná dlažba Bechyně, Dlažba Bechyně, Zámkové dlažby Bechyně, Zámkové dlažba Bechyně, Betonové dlažby Bechyně, Betonová dlažba Bechyně, Zdící prvky Bechyně, Dlažby II jakosti Bechyně, Dlažba II jakosti Bechyně, Plošné dlažby Bechyně, Plošná dlažba


Další města:

Jihlava Svitavy Zlín Praha-Křeslice Praha 20 Jeseník Praha-Lochkov Praha-Březiněves Sokolov Karlovy Vary Praha-Dolní Počernice Teplice Mladá Boleslav Česká Lípa Praha 2 Znojmo Praha-Troja Most Praha-Štěrboholy Praha-východ Praha 5 Brno-venkov Praha 22 Plzeň-sever Praha-Ďáblice Praha 18 Tachov Praha-západ Hodonín Praha-Šeberov Chrudim Litoměřice Rychnov nad Kněžnou Příbram Praha-Újezd Prostějov Praha-Řeporyje Karviná Vyškov Praha 14 Praha-Satalice Praha-Nedvězí Praha 3 Praha-Běchovice Cheb České Budějovice Nymburk Hlavní město Praha Praha-Lipence Praha 1 Ústí nad Orlicí Praha 8 Praha 12 Brno-město Rakovník Žďár nad Sázavou Břeclav Jičín Jablonec nad Nisou Benešov Přerov Ostrava-město Olomouc Třebíč Tábor Písek Praha-Dubeč Praha-Lysolaje Praha 6 Praha-Dolní Chabry Praha 9 Kroměříž Praha 17 Náchod Domažlice Uherské Hradiště Praha-Čakovice Praha-Královice Praha-Libuš Kladno Semily Šumperk Plzeň-město Hradec Králové Praha 19 Praha-Slivenec Praha-Petrovice Praha-Zbraslav Plzeň-jih Pardubice Český Krumlov Trutnov Strakonice Klatovy Rokycany Blansko Nový Jičín Praha-Dolní Měcholupy Praha 15 Praha 16 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bechyně

Levná dlažba Bechyně

Dlažba Bechyně

Zámkové dlažby Bechyně

Zámkové betonové dlažby Bechyně

Zámková dlažba Bechyně

Betonové dlažby Bechyně

Betonová dlažba Bechyně

Zdící prvky Bechyně

Dlažby II jakosti Bechyně

Dlažba II jakosti Bechyně

Plošné dlažby Bechyně