„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bechyně

Nové produkty Bechyně

Dlažby a obrubníky Bechyně

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bechyně

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bechyně

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bechyně

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bechyně

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bechyně, Levná dlažba Bechyně, Dlažba Bechyně, Zámkové dlažby Bechyně, Zámkové dlažba Bechyně, Betonové dlažby Bechyně, Betonová dlažba Bechyně, Zdící prvky Bechyně, Dlažby II jakosti Bechyně, Dlažba II jakosti Bechyně, Plošné dlažby Bechyně, Plošná dlažba


Další města:

Praha 2 Praha-Nebušice Praha 3 Praha-Březiněves Ostrava-město Teplice Cheb Praha-Benice Benešov Zlín Praha-Kolovraty Praha 17 Chrudim Brno-město Frýdek-Místek Praha-Běchovice Praha 5 Praha-Slivenec Jičín Praha-východ Praha 7 Svitavy Praha-Vinoř Jihlava Praha-Dubeč Příbram Písek Praha-Klánovice Praha 16 Praha 10 Znojmo Český Krumlov Praha-Petrovice Česká Lípa Praha-Zličín Sokolov Jablonec nad Nisou Praha-Lochkov Nymburk Praha 21 Prostějov Rakovník Žďár nad Sázavou Praha-Troja Semily Praha-Zbraslav Praha-Lysolaje Praha 12 Bruntál Klatovy Vyškov Praha-Lipence České Budějovice Plzeň-jih Praha 19 Praha-Ďáblice Praha 14 Plzeň-město Praha 1 Praha 9 Praha-Řeporyje Havlíčkův Brod Beroun Brno-venkov Praha 13 Děčín Chomutov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Újezd Praha-Velká Chuchle Praha-Koloděje Kroměříž Domažlice Vsetín Praha-Dolní Chabry Blansko Břeclav Praha-Křeslice Kolín Praha 4 Louny Most Prachatice Tachov Tábor Uherské Hradiště Praha 20 Hodonín Hradec Králové Jindřichův Hradec Pardubice Praha 6 Mělník Náchod Praha 15 Rokycany Přerov Praha 18 Mladá Boleslav Praha-Kunratice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bechyně

Levná dlažba Bechyně

Dlažba Bechyně

Zámkové dlažby Bechyně

Zámkové betonové dlažby Bechyně

Zámková dlažba Bechyně

Betonové dlažby Bechyně

Betonová dlažba Bechyně

Zdící prvky Bechyně

Dlažby II jakosti Bechyně

Dlažba II jakosti Bechyně

Plošné dlažby Bechyně