„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bechyně

Nové produkty Bechyně

Dlažby a obrubníky Bechyně

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bechyně

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bechyně

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bechyně

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bechyně

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bechyně, Levná dlažba Bechyně, Dlažba Bechyně, Zámkové dlažby Bechyně, Zámkové dlažba Bechyně, Betonové dlažby Bechyně, Betonová dlažba Bechyně, Zdící prvky Bechyně, Dlažby II jakosti Bechyně, Dlažba II jakosti Bechyně, Plošné dlažby Bechyně, Plošná dlažba


Další města:

Sokolov Prachatice Ústí nad Labem Písek Praha 9 Svitavy Praha-Zbraslav Přerov Prostějov Frýdek-Místek Jablonec nad Nisou Praha-Velká Chuchle Blansko Kroměříž Praha-Štěrboholy Jeseník Mladá Boleslav Uherské Hradiště Praha 5 Praha-Satalice Praha-Čakovice Znojmo Rakovník Mělník Jindřichův Hradec Brno-město Praha-Šeberov Praha 15 Hlavní město Praha Karviná Praha 7 Šumperk Ostrava-město Praha-Březiněves Tachov Nový Jičín Praha-Vinoř Praha-Lochkov Žďár nad Sázavou Olomouc Praha 21 Bruntál Praha 2 Chomutov Příbram Český Krumlov Praha-Lipence Praha 17 Praha-Lysolaje Zlín Rychnov nad Kněžnou Praha-Benice Praha-Petrovice Praha 4 Praha-západ Praha-Nedvězí Litoměřice Most Praha-Zličín Praha 22 Praha-Běchovice Praha 14 Praha-Kunratice Pardubice Teplice Praha-Přední Kopanina Vyškov Praha 6 Louny Plzeň-město Kutná Hora Praha-Řeporyje Praha 8 Praha-Dolní Chabry Jihlava Plzeň-sever Praha 3 Náchod Ústí nad Orlicí Praha 16 Břeclav Praha 20 Třebíč Kladno Nymburk Havlíčkův Brod Praha-Suchdol Trutnov Chrudim Brno-venkov Praha-Koloděje Vsetín Hradec Králové Praha 10 Praha-Újezd Liberec Strakonice Praha 12 Praha-Dolní Měcholupy Cheb ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bechyně

Levná dlažba Bechyně

Dlažba Bechyně

Zámkové dlažby Bechyně

Zámkové betonové dlažby Bechyně

Zámková dlažba Bechyně

Betonové dlažby Bechyně

Betonová dlažba Bechyně

Zdící prvky Bechyně

Dlažby II jakosti Bechyně

Dlažba II jakosti Bechyně

Plošné dlažby Bechyně