„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bělá

Nové produkty Bělá

Dlažby a obrubníky Bělá

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bělá

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bělá

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bělá

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bělá

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bělá, Levná dlažba Bělá, Dlažba Bělá, Zámkové dlažby Bělá, Zámkové dlažba Bělá, Betonové dlažby Bělá, Betonová dlažba Bělá, Zdící prvky Bělá, Dlažby II jakosti Bělá, Dlažba II jakosti Bělá, Plošné dlažby Bělá, Plošná dlažba


Další města:

Znojmo Písek Praha-Zličín Praha 14 Děčín Hradec Králové Praha 19 Kladno Mladá Boleslav Praha-Ďáblice Praha-Benice Rokycany Brno-město Praha-Suchdol Praha-Troja Praha-Šeberov Praha-Dubeč Vsetín Praha-Dolní Chabry Jihlava Karviná Praha-Lysolaje Praha 5 Vyškov Praha-Lochkov Praha-Velká Chuchle Jindřichův Hradec Semily Kroměříž Praha 9 Praha 20 Praha-Lipence Sokolov Ostrava-město Praha 21 Svitavy Praha-Nebušice Praha-Štěrboholy Šumperk Praha 7 Karlovy Vary Praha 4 Tachov Litoměřice Praha-Březiněves Praha-západ Opava Praha-Křeslice Praha-Koloděje Praha-Běchovice Plzeň-jih Frýdek-Místek Jičín Liberec Praha-Libuš Praha 17 Praha-Čakovice Nový Jičín Praha 11 Prostějov Rakovník Praha 3 Blansko Praha-Řeporyje Český Krumlov Uherské Hradiště Praha-Slivenec Louny České Budějovice Nymburk Plzeň-sever Příbram Bruntál Chrudim Cheb Praha-Dolní Počernice Hlavní město Praha Praha 12 Žďár nad Sázavou Pelhřimov Praha-Dolní Měcholupy Praha 8 Chomutov Hodonín Praha-Královice Benešov Mělník Jeseník Praha 22 Břeclav Brno-venkov Praha 2 Kutná Hora Rychnov nad Kněžnou Domažlice Beroun Praha-Újezd Praha-Zbraslav Klatovy Ústí nad Orlicí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bělá

Levná dlažba Bělá

Dlažba Bělá

Zámkové dlažby Bělá

Zámkové betonové dlažby Bělá

Zámková dlažba Bělá

Betonové dlažby Bělá

Betonová dlažba Bělá

Zdící prvky Bělá

Dlažby II jakosti Bělá

Dlažba II jakosti Bělá

Plošné dlažby Bělá