„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bělá

Nové produkty Bělá

Dlažby a obrubníky Bělá

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bělá

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bělá

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bělá

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bělá

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bělá, Levná dlažba Bělá, Dlažba Bělá, Zámkové dlažby Bělá, Zámkové dlažba Bělá, Betonové dlažby Bělá, Betonová dlažba Bělá, Zdící prvky Bělá, Dlažby II jakosti Bělá, Dlažba II jakosti Bělá, Plošné dlažby Bělá, Plošná dlažba


Další města:

Rakovník Vsetín Praha-Zličín Praha-Petrovice Frýdek-Místek Praha-Královice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Koloděje Praha-Řeporyje Pardubice Trutnov Blansko Praha 7 Praha 5 Praha 2 Praha-Suchdol Kladno Prostějov Hodonín Uherské Hradiště Jičín Hlavní město Praha Kolín Praha-Troja Tábor Praha-Křeslice Praha 14 Kroměříž Žďár nad Sázavou Praha 1 Praha-Vinoř Nový Jičín Prachatice Praha 9 Praha-Březiněves Semily Praha 15 Praha 18 Plzeň-město Praha 3 Svitavy Praha-západ Teplice Jablonec nad Nisou Praha 21 Litoměřice Příbram Praha-Štěrboholy Šumperk Karviná Praha-Slivenec Jindřichův Hradec Praha-Dolní Počernice Jeseník Praha-Lysolaje Praha-Benice Praha 17 Brno-venkov Havlíčkův Brod Znojmo Strakonice Praha 22 Praha 12 Praha 11 Tachov Praha-východ Chrudim Praha 8 Praha-Velká Chuchle Praha-Zbraslav Sokolov Chomutov Praha-Šeberov Benešov Brno-město Ostrava-město České Budějovice Beroun Zlín Rychnov nad Kněžnou Praha-Nebušice Praha-Běchovice Praha 10 Česká Lípa Plzeň-jih Praha 16 Mladá Boleslav Praha-Kolovraty Liberec Olomouc Louny Karlovy Vary Pelhřimov Praha 6 Přerov Opava Klatovy Praha 20 Děčín Ústí nad Orlicí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bělá

Levná dlažba Bělá

Dlažba Bělá

Zámkové dlažby Bělá

Zámkové betonové dlažby Bělá

Zámková dlažba Bělá

Betonové dlažby Bělá

Betonová dlažba Bělá

Zdící prvky Bělá

Dlažby II jakosti Bělá

Dlažba II jakosti Bělá

Plošné dlažby Bělá