„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bělá

Nové produkty Bělá

Dlažby a obrubníky Bělá

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bělá

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bělá

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bělá

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bělá

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bělá, Levná dlažba Bělá, Dlažba Bělá, Zámkové dlažby Bělá, Zámkové dlažba Bělá, Betonové dlažby Bělá, Betonová dlažba Bělá, Zdící prvky Bělá, Dlažby II jakosti Bělá, Dlažba II jakosti Bělá, Plošné dlažby Bělá, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nedvězí Bruntál Praha-Lipence Praha-Satalice Praha-Šeberov Jindřichův Hradec Praha 8 Blansko Svitavy Praha-Královice Praha-Klánovice Praha-Petrovice Chrudim Praha 13 Nový Jičín Praha 3 Plzeň-sever Jihlava Praha-Lochkov Příbram Praha 17 Tachov Brno-venkov Teplice Praha 18 Strakonice Žďár nad Sázavou Trutnov Praha-Dubeč Praha-Kunratice Hlavní město Praha Beroun Most Praha 11 Děčín Vyškov Praha-východ Praha-Běchovice Praha-Křeslice Hodonín Louny Praha-Ďáblice Praha-Přední Kopanina Praha 14 Praha-Nebušice Plzeň-město Pardubice Prostějov Praha-Libuš Praha 4 Praha-Čakovice Praha-Zbraslav Praha 15 Praha 12 Břeclav Přerov Havlíčkův Brod Kroměříž Uherské Hradiště Vsetín Praha-Řeporyje Frýdek-Místek Praha 5 Praha 19 Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Labem Klatovy Sokolov Kolín Praha-Dolní Chabry Benešov Nymburk Praha 9 Praha-Velká Chuchle Praha-Újezd Praha-západ Rychnov nad Kněžnou Kutná Hora Rokycany Náchod Jeseník Domažlice Jičín Kladno Praha-Lysolaje Praha 21 Karviná Litoměřice Opava Zlín Praha 2 Český Krumlov Praha 7 Třebíč Semily Plzeň-jih Praha-Koloděje Praha 20 Brno-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bělá

Levná dlažba Bělá

Dlažba Bělá

Zámkové dlažby Bělá

Zámkové betonové dlažby Bělá

Zámková dlažba Bělá

Betonové dlažby Bělá

Betonová dlažba Bělá

Zdící prvky Bělá

Dlažby II jakosti Bělá

Dlažba II jakosti Bělá

Plošné dlažby Bělá