„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bělá

Nové produkty Bělá

Dlažby a obrubníky Bělá

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bělá

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bělá

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bělá

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bělá

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bělá, Levná dlažba Bělá, Dlažba Bělá, Zámkové dlažby Bělá, Zámkové dlažba Bělá, Betonové dlažby Bělá, Betonová dlažba Bělá, Zdící prvky Bělá, Dlažby II jakosti Bělá, Dlažba II jakosti Bělá, Plošné dlažby Bělá, Plošná dlažba


Další města:

Beroun Praha-Královice Praha 17 Louny Nový Jičín Praha-západ Kolín Praha-Suchdol Strakonice Praha-východ Praha 14 Ústí nad Orlicí Svitavy Praha-Benice Olomouc Přerov Praha-Kolovraty Sokolov Praha 2 Bruntál Jihlava Žďár nad Sázavou Vsetín Opava Hodonín Praha 4 Česká Lípa Praha-Satalice Ostrava-město Praha-Velká Chuchle Praha 22 Praha 16 Praha-Petrovice Praha 5 Praha-Březiněves Praha 1 Praha-Kunratice Liberec Brno-město Praha-Zbraslav Kutná Hora Praha-Libuš Klatovy Prostějov Praha 19 Most Karlovy Vary Cheb Pelhřimov Uherské Hradiště Náchod Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Chabry Prachatice Hradec Králové Mladá Boleslav Příbram Teplice Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Počernice Znojmo Karviná Vyškov Praha 18 České Budějovice Praha-Zličín Litoměřice Plzeň-sever Trutnov Český Krumlov Praha-Řeporyje Rakovník Pardubice Tábor Praha 11 Praha 21 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Slivenec Nymburk Blansko Praha-Koloděje Praha 3 Plzeň-město Praha 7 Praha-Nedvězí Písek Praha 13 Brno-venkov Plzeň-jih Jeseník Praha 12 Praha-Lysolaje Praha-Dubeč Praha 10 Praha-Křeslice Praha 6 Jindřichův Hradec Praha 15 Praha-Újezd Šumperk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bělá

Levná dlažba Bělá

Dlažba Bělá

Zámkové dlažby Bělá

Zámkové betonové dlažby Bělá

Zámková dlažba Bělá

Betonové dlažby Bělá

Betonová dlažba Bělá

Zdící prvky Bělá

Dlažby II jakosti Bělá

Dlažba II jakosti Bělá

Plošné dlažby Bělá