„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bělá

Nové produkty Bělá

Dlažby a obrubníky Bělá

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bělá

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bělá

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bělá

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bělá

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bělá, Levná dlažba Bělá, Dlažba Bělá, Zámkové dlažby Bělá, Zámkové dlažba Bělá, Betonové dlažby Bělá, Betonová dlažba Bělá, Zdící prvky Bělá, Dlažby II jakosti Bělá, Dlažba II jakosti Bělá, Plošné dlažby Bělá, Plošná dlažba


Další města:

Most Praha-Benice Plzeň-jih Praha-západ Praha-Nebušice Praha 15 Praha 19 Praha 11 Jindřichův Hradec Česká Lípa Prachatice Litoměřice Hodonín Opava Praha-Libuš Praha-Nedvězí Rokycany Praha 2 Praha-Přední Kopanina Rychnov nad Kněžnou Praha-Velká Chuchle Písek Náchod Vyškov Karviná Praha-Koloděje Praha-Dolní Chabry Praha-Slivenec Praha-Újezd Semily Strakonice Tachov Praha-Řeporyje Chrudim Praha 7 Praha 21 Svitavy Šumperk Rakovník Praha-Vinoř Uherské Hradiště Praha-Březiněves Trutnov Benešov Břeclav Ústí nad Labem Mělník Praha-východ Praha-Dubeč Praha 16 Praha-Zličín Praha 10 Praha 4 Olomouc Praha 12 Plzeň-sever Louny Praha-Lysolaje Tábor Havlíčkův Brod Frýdek-Místek Přerov Praha-Klánovice Praha-Lipence Praha 6 Jablonec nad Nisou Mladá Boleslav Praha-Dolní Měcholupy Příbram Praha-Čakovice Praha-Křeslice Jeseník Praha-Petrovice Jihlava Chomutov Zlín Praha-Ďáblice Praha 20 Praha 17 Praha-Štěrboholy Kroměříž Žďár nad Sázavou Pelhřimov Praha-Běchovice Kolín Český Krumlov Praha 13 Praha 9 Kutná Hora Nymburk Plzeň-město Blansko Praha 3 Prostějov Praha 22 Brno-venkov Jičín Praha 5 Praha-Kolovraty Praha-Suchdol ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bělá

Levná dlažba Bělá

Dlažba Bělá

Zámkové dlažby Bělá

Zámkové betonové dlažby Bělá

Zámková dlažba Bělá

Betonové dlažby Bělá

Betonová dlažba Bělá

Zdící prvky Bělá

Dlažby II jakosti Bělá

Dlažba II jakosti Bělá

Plošné dlažby Bělá