„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bělá

Nové produkty Bělá

Dlažby a obrubníky Bělá

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bělá

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bělá

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bělá

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bělá

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bělá, Levná dlažba Bělá, Dlažba Bělá, Zámkové dlažby Bělá, Zámkové dlažba Bělá, Betonové dlažby Bělá, Betonová dlažba Bělá, Zdící prvky Bělá, Dlažby II jakosti Bělá, Dlažba II jakosti Bělá, Plošné dlažby Bělá, Plošná dlažba


Další města:

Rokycany Brno-město Rakovník Praha 17 Praha 3 Trutnov Litoměřice Strakonice Plzeň-jih Praha-Koloděje Klatovy Cheb Praha-Řeporyje Vsetín Blansko Praha 14 Benešov České Budějovice Praha-východ Plzeň-sever Náchod Hradec Králové Jihlava Praha 4 Semily Nymburk Pelhřimov Plzeň-město Praha-Královice Praha-Petrovice Jindřichův Hradec Břeclav Teplice Písek Praha 6 Praha-Vinoř Karviná Praha-Nebušice Znojmo Uherské Hradiště Praha-Křeslice Praha-Kolovraty Příbram Kolín Opava Praha 22 Olomouc Praha 7 Děčín Praha 10 Praha-Suchdol Praha-Přední Kopanina Kladno Praha 18 Praha 13 Nový Jičín Jičín Jablonec nad Nisou Mělník Praha-Lochkov Praha-Satalice Praha 15 Praha-Březiněves Mladá Boleslav Prachatice Jeseník Ostrava-město Tábor Praha 21 Brno-venkov Praha-Velká Chuchle Karlovy Vary Kutná Hora Louny Liberec Ústí nad Orlicí Praha-Běchovice Žďár nad Sázavou Bruntál Praha 1 Praha-západ Šumperk Rychnov nad Kněžnou Praha-Nedvězí Hlavní město Praha Vyškov Havlíčkův Brod Praha 12 Chomutov Český Krumlov Praha 9 Kroměříž Praha-Ďáblice Pardubice Praha-Klánovice Praha-Zbraslav Praha-Kunratice Praha-Dolní Měcholupy Sokolov Praha-Štěrboholy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bělá

Levná dlažba Bělá

Dlažba Bělá

Zámkové dlažby Bělá

Zámkové betonové dlažby Bělá

Zámková dlažba Bělá

Betonové dlažby Bělá

Betonová dlažba Bělá

Zdící prvky Bělá

Dlažby II jakosti Bělá

Dlažba II jakosti Bělá

Plošné dlažby Bělá