„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bělá

Nové produkty Bělá

Dlažby a obrubníky Bělá

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bělá

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bělá

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bělá

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bělá

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bělá, Levná dlažba Bělá, Dlažba Bělá, Zámkové dlažby Bělá, Zámkové dlažba Bělá, Betonové dlažby Bělá, Betonová dlažba Bělá, Zdící prvky Bělá, Dlažby II jakosti Bělá, Dlažba II jakosti Bělá, Plošné dlažby Bělá, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Slivenec Chomutov Kolín Praha-Vinoř Trutnov Tábor Praha-Suchdol Uherské Hradiště Ústí nad Orlicí Sokolov Praha-Ďáblice Nový Jičín Praha-východ Náchod Praha-Troja Praha 8 Praha-Nedvězí Klatovy Blansko Strakonice Písek Zlín Chrudim Tachov Ústí nad Labem Přerov Praha-Šeberov Karlovy Vary Znojmo Třebíč Praha-Velká Chuchle Praha 15 Žďár nad Sázavou Louny Bruntál Mělník Hodonín Praha 7 Praha-Újezd Praha-západ Plzeň-město Litoměřice Praha 3 Hlavní město Praha Liberec Praha-Benice Praha 6 Praha 13 Praha-Kunratice Praha 16 Praha-Lipence Šumperk Praha 11 Praha 1 Vsetín Opava Praha 14 České Budějovice Svitavy Brno-město Beroun Praha-Kolovraty Praha-Čakovice Český Krumlov Praha-Dolní Chabry Praha 20 Praha-Dolní Počernice Praha 12 Praha-Březiněves Praha 4 Frýdek-Místek Praha 10 Praha-Zbraslav Břeclav Praha-Lysolaje Rychnov nad Kněžnou Česká Lípa Praha-Petrovice Most Domažlice Hradec Králové Praha 9 Praha 5 Brno-venkov Cheb Praha-Dolní Měcholupy Prostějov Praha 17 Praha-Satalice Nymburk Kladno Mladá Boleslav Kroměříž Benešov Vyškov Praha-Štěrboholy Praha-Klánovice Praha-Přední Kopanina Pelhřimov Teplice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bělá

Levná dlažba Bělá

Dlažba Bělá

Zámkové dlažby Bělá

Zámkové betonové dlažby Bělá

Zámková dlažba Bělá

Betonové dlažby Bělá

Betonová dlažba Bělá

Zdící prvky Bělá

Dlažby II jakosti Bělá

Dlažba II jakosti Bělá

Plošné dlažby Bělá