„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bělá

Nové produkty Bělá

Dlažby a obrubníky Bělá

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bělá

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bělá

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bělá

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bělá

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bělá, Levná dlažba Bělá, Dlažba Bělá, Zámkové dlažby Bělá, Zámkové dlažba Bělá, Betonové dlažby Bělá, Betonová dlažba Bělá, Zdící prvky Bělá, Dlažby II jakosti Bělá, Dlažba II jakosti Bělá, Plošné dlažby Bělá, Plošná dlažba


Další města:

Vyškov Praha-Velká Chuchle Praha-východ Praha 7 Praha 12 Praha-Nedvězí Praha-Libuš Praha-Březiněves Trutnov Praha-Nebušice Prachatice Praha 6 Praha-Kolovraty Praha-Běchovice Praha-Petrovice Praha-Újezd Havlíčkův Brod Praha-Královice Praha-Štěrboholy Praha-Koloděje Znojmo Praha-Lipence Praha-Satalice Břeclav Praha 5 Praha-Klánovice Praha 4 Přerov Praha-Křeslice Most Litoměřice Bruntál Praha-Přední Kopanina Opava Hradec Králové Teplice Jeseník Kutná Hora České Budějovice Prostějov Praha-Šeberov Praha-Čakovice Praha-Lochkov Jindřichův Hradec Hodonín Rychnov nad Kněžnou Plzeň-město Děčín Benešov Praha-Dolní Chabry Praha-Lysolaje Praha 17 Praha 13 Brno-venkov Cheb Nový Jičín Praha-Troja Praha-Ďáblice Kolín Praha 16 Chrudim Žďár nad Sázavou Domažlice Náchod Plzeň-sever Jičín Praha 3 Praha 9 Pelhřimov Praha-Dolní Měcholupy Praha 18 Semily Praha 11 Mladá Boleslav Hlavní město Praha Praha-západ Praha-Slivenec Praha 20 Šumperk Praha-Benice Praha 10 Ústí nad Orlicí Karviná Český Krumlov Svitavy Praha 15 Blansko Praha 19 Brno-město Karlovy Vary Praha-Dolní Počernice Praha-Kunratice Vsetín Rokycany Třebíč Tachov Praha 2 Ostrava-město Ústí nad Labem Praha-Vinoř ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bělá

Levná dlažba Bělá

Dlažba Bělá

Zámkové dlažby Bělá

Zámkové betonové dlažby Bělá

Zámková dlažba Bělá

Betonové dlažby Bělá

Betonová dlažba Bělá

Zdící prvky Bělá

Dlažby II jakosti Bělá

Dlažba II jakosti Bělá

Plošné dlažby Bělá