„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bělov

Nové produkty Bělov

Dlažby a obrubníky Bělov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bělov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bělov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bělov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bělov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bělov, Levná dlažba Bělov, Dlažba Bělov, Zámkové dlažby Bělov, Zámkové dlažba Bělov, Betonové dlažby Bělov, Betonová dlažba Bělov, Zdící prvky Bělov, Dlažby II jakosti Bělov, Dlažba II jakosti Bělov, Plošné dlažby Bělov, Plošná dlažba


Další města:

Jindřichův Hradec Šumperk Pardubice Praha-Zbraslav Praha-Šeberov Třebíč Praha 9 Rychnov nad Kněžnou Brno-venkov Louny Praha-Nebušice Žďár nad Sázavou Nový Jičín Praha-Suchdol Praha-Ďáblice Kroměříž Olomouc Praha-Zličín Tachov Praha 7 Plzeň-město Kolín Praha-Kolovraty Praha 22 Nymburk Praha-Klánovice Brno-město Pelhřimov Rokycany Český Krumlov Praha-Křeslice Cheb Domažlice České Budějovice Jeseník Praha-Kunratice Přerov Mladá Boleslav Praha-Vinoř Praha-Březiněves Praha-Koloděje Litoměřice Praha-západ Blansko Beroun Kladno Teplice Klatovy Praha 16 Hodonín Praha-Troja Praha 10 Praha-Újezd Havlíčkův Brod Jičín Praha-Petrovice Zlín Břeclav Karlovy Vary Praha 12 Praha 3 Semily Praha 14 Benešov Sokolov Praha 8 Praha 21 Praha-Nedvězí Děčín Plzeň-sever Praha 2 Praha-Slivenec Liberec Praha 18 Praha-Dubeč Praha 13 Tábor Most Ústí nad Labem Svitavy Česká Lípa Praha-východ Rakovník Ostrava-město Praha-Čakovice Plzeň-jih Praha 5 Uherské Hradiště Praha 19 Strakonice Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lysolaje Prachatice Mělník Praha-Lipence Vsetín Chrudim Praha-Benice Kutná Hora ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bělov

Levná dlažba Bělov

Dlažba Bělov

Zámkové dlažby Bělov

Zámkové betonové dlažby Bělov

Zámková dlažba Bělov

Betonové dlažby Bělov

Betonová dlažba Bělov

Zdící prvky Bělov

Dlažby II jakosti Bělov

Dlažba II jakosti Bělov

Plošné dlažby Bělov