„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bělov

Nové produkty Bělov

Dlažby a obrubníky Bělov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bělov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bělov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bělov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bělov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bělov, Levná dlažba Bělov, Dlažba Bělov, Zámkové dlažby Bělov, Zámkové dlažba Bělov, Betonové dlažby Bělov, Betonová dlažba Bělov, Zdící prvky Bělov, Dlažby II jakosti Bělov, Dlažba II jakosti Bělov, Plošné dlažby Bělov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 1 Most Vsetín České Budějovice Praha-Běchovice Praha 9 Praha-Benice Praha-Zbraslav Písek Plzeň-jih Praha-Ďáblice Praha 8 Praha-východ Praha 3 Přerov Olomouc Pardubice Praha-Velká Chuchle Praha 17 Praha 12 Frýdek-Místek Český Krumlov Chomutov Bruntál Teplice Jičín Ústí nad Labem Příbram Louny Ústí nad Orlicí Praha-Březiněves Jeseník Praha-Kunratice Praha 2 Praha-Koloděje Praha 15 Praha-Újezd Praha-Petrovice Sokolov Žďár nad Sázavou Litoměřice Tábor Brno-město Česká Lípa Praha-Kolovraty Praha-Dubeč Hlavní město Praha Praha 22 Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Počernice Praha 18 Hradec Králové Praha-Suchdol Jindřichův Hradec Praha 4 Praha-Troja Liberec Plzeň-sever Karlovy Vary Děčín Benešov Uherské Hradiště Karviná Praha 19 Břeclav Praha 7 Nymburk Praha-západ Třebíč Praha 14 Trutnov Praha-Lochkov Blansko Praha-Přední Kopanina Klatovy Náchod Praha-Šeberov Beroun Kolín Rakovník Praha 21 Rokycany Strakonice Ostrava-město Nový Jičín Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Chabry Praha-Nebušice Praha-Nedvězí Cheb Praha 11 Praha-Klánovice Chrudim Vyškov Pelhřimov Rychnov nad Kněžnou Praha 10 Mladá Boleslav Praha-Libuš Svitavy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bělov

Levná dlažba Bělov

Dlažba Bělov

Zámkové dlažby Bělov

Zámkové betonové dlažby Bělov

Zámková dlažba Bělov

Betonové dlažby Bělov

Betonová dlažba Bělov

Zdící prvky Bělov

Dlažby II jakosti Bělov

Dlažba II jakosti Bělov

Plošné dlažby Bělov