„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bělov

Nové produkty Bělov

Dlažby a obrubníky Bělov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bělov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bělov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bělov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bělov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bělov, Levná dlažba Bělov, Dlažba Bělov, Zámkové dlažby Bělov, Zámkové dlažba Bělov, Betonové dlažby Bělov, Betonová dlažba Bělov, Zdící prvky Bělov, Dlažby II jakosti Bělov, Dlažba II jakosti Bělov, Plošné dlažby Bělov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Chabry Praha-Lysolaje Praha 2 Brno-venkov Šumperk Klatovy Ostrava-město Most Opava Blansko Praha 9 Praha-Libuš Karviná Praha-Nebušice Chomutov Louny Písek Olomouc Jablonec nad Nisou Praha 4 Český Krumlov Praha 1 Hlavní město Praha Plzeň-jih Kladno Praha 21 Kroměříž Mělník Domažlice Ústí nad Labem Kolín Ústí nad Orlicí Frýdek-Místek Praha 7 Praha-Slivenec Praha-Koloděje Praha 6 Benešov Praha-Velká Chuchle Jičín Břeclav Praha-Královice Znojmo Tábor Hodonín Praha-Nedvězí Pardubice Praha 3 Praha 12 Děčín Praha-Štěrboholy Prostějov Praha-Újezd Praha 14 Jihlava Praha 11 Praha-Zbraslav Praha-Dolní Počernice Hradec Králové Chrudim Rychnov nad Kněžnou Žďár nad Sázavou Plzeň-město Bruntál Přerov Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-sever Praha-Ďáblice Náchod Praha-Vinoř Praha-Březiněves Praha 16 Svitavy Teplice Praha-Běchovice Praha-Kunratice Semily Nový Jičín Vsetín Praha-Řeporyje Praha 8 Praha 10 Praha-západ Brno-město Praha 22 Prachatice Praha-Satalice Praha-Lipence Praha-Benice Vyškov Rokycany Mladá Boleslav Praha-Kolovraty Jindřichův Hradec Jeseník Uherské Hradiště Litoměřice Rakovník Praha-Šeberov Zlín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bělov

Levná dlažba Bělov

Dlažba Bělov

Zámkové dlažby Bělov

Zámkové betonové dlažby Bělov

Zámková dlažba Bělov

Betonové dlažby Bělov

Betonová dlažba Bělov

Zdící prvky Bělov

Dlažby II jakosti Bělov

Dlažba II jakosti Bělov

Plošné dlažby Bělov