„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bělov

Nové produkty Bělov

Dlažby a obrubníky Bělov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bělov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bělov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bělov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bělov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bělov, Levná dlažba Bělov, Dlažba Bělov, Zámkové dlažby Bělov, Zámkové dlažba Bělov, Betonové dlažby Bělov, Betonová dlažba Bělov, Zdící prvky Bělov, Dlažby II jakosti Bělov, Dlažba II jakosti Bělov, Plošné dlažby Bělov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Libuš Praha-Zličín Praha 9 Svitavy Havlíčkův Brod Břeclav Praha 20 Karlovy Vary Žďár nad Sázavou Brno-venkov Vsetín Praha 11 Kladno Semily Český Krumlov Jablonec nad Nisou Praha 14 Praha-Suchdol Blansko Písek Kolín Praha 10 Litoměřice Česká Lípa Znojmo Nový Jičín Rokycany Praha-Kunratice Ústí nad Orlicí Jihlava Jindřichův Hradec Příbram Praha-Satalice Mělník Praha 3 Praha 22 Praha-Lysolaje Praha-Dolní Měcholupy Přerov Praha-Dolní Chabry Klatovy Uherské Hradiště Vyškov Praha-Řeporyje Hradec Králové Plzeň-jih Praha-Benice Pardubice Zlín Jeseník Frýdek-Místek Praha-Ďáblice Praha 13 Praha-Slivenec Praha-Lipence Praha-východ Praha-Klánovice Praha 6 Šumperk Praha-Přední Kopanina Opava Praha 15 Praha-Velká Chuchle Praha-Vinoř Praha-Šeberov Chomutov Třebíč Karviná Domažlice Cheb Nymburk Plzeň-město Rychnov nad Kněžnou Mladá Boleslav Praha 4 Praha-Nedvězí Praha-Dolní Počernice Kutná Hora České Budějovice Plzeň-sever Praha 1 Praha-Újezd Praha-Koloděje Praha 7 Praha-Petrovice Trutnov Prostějov Most Brno-město Praha-Nebušice Praha 17 Praha 21 Ostrava-město Olomouc Praha-Kolovraty Praha-Křeslice Teplice Praha 19 Prachatice Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bělov

Levná dlažba Bělov

Dlažba Bělov

Zámkové dlažby Bělov

Zámkové betonové dlažby Bělov

Zámková dlažba Bělov

Betonové dlažby Bělov

Betonová dlažba Bělov

Zdící prvky Bělov

Dlažby II jakosti Bělov

Dlažba II jakosti Bělov

Plošné dlažby Bělov