„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bělov

Nové produkty Bělov

Dlažby a obrubníky Bělov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bělov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bělov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bělov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bělov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bělov, Levná dlažba Bělov, Dlažba Bělov, Zámkové dlažby Bělov, Zámkové dlažba Bělov, Betonové dlažby Bělov, Betonová dlažba Bělov, Zdící prvky Bělov, Dlažby II jakosti Bělov, Dlažba II jakosti Bělov, Plošné dlažby Bělov, Plošná dlažba


Další města:

Uherské Hradiště Praha-Dolní Chabry Chrudim Praha-východ Ostrava-město Praha 1 Praha-Nebušice Tachov Praha-Lipence Teplice Praha 14 Praha 10 Kutná Hora Praha-Lochkov Praha 3 Praha-Šeberov Praha-Petrovice Mladá Boleslav Praha-Troja Nymburk Jablonec nad Nisou Vyškov Kroměříž Praha-Újezd Karlovy Vary Šumperk Mělník Praha-Vinoř Plzeň-jih Hradec Králové Praha-Přední Kopanina Praha-Benice Pelhřimov Kladno Břeclav Praha-Březiněves Praha 7 Praha-Dolní Počernice Praha 2 Praha-Dubeč Praha 8 Praha-západ Praha-Běchovice Brno-město Přerov Plzeň-sever Praha 22 Most Písek Trutnov Praha 11 Svitavy Děčín Rakovník Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Orlicí Vsetín Opava Praha-Zbraslav Frýdek-Místek Praha-Lysolaje Blansko Praha 5 Louny Liberec Pardubice Plzeň-město Prostějov Hodonín Havlíčkův Brod Jeseník Jindřichův Hradec Praha-Slivenec Praha-Velká Chuchle Náchod Praha 4 Znojmo Praha 19 Karviná Cheb Jičín Semily Praha-Koloděje Praha 21 Domažlice Rychnov nad Kněžnou Praha-Satalice Bruntál Litoměřice Klatovy Praha 16 Chomutov Ústí nad Labem Sokolov Praha-Klánovice Praha-Zličín Příbram Brno-venkov Třebíč Praha-Čakovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bělov

Levná dlažba Bělov

Dlažba Bělov

Zámkové dlažby Bělov

Zámkové betonové dlažby Bělov

Zámková dlažba Bělov

Betonové dlažby Bělov

Betonová dlažba Bělov

Zdící prvky Bělov

Dlažby II jakosti Bělov

Dlažba II jakosti Bělov

Plošné dlažby Bělov