„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bělov

Nové produkty Bělov

Dlažby a obrubníky Bělov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bělov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bělov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bělov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bělov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bělov, Levná dlažba Bělov, Dlažba Bělov, Zámkové dlažby Bělov, Zámkové dlažba Bělov, Betonové dlažby Bělov, Betonová dlažba Bělov, Zdící prvky Bělov, Dlažby II jakosti Bělov, Dlažba II jakosti Bělov, Plošné dlažby Bělov, Plošná dlažba


Další města:

Zlín Chrudim Ústí nad Orlicí Liberec Rychnov nad Kněžnou Praha-Ďáblice Praha-Čakovice Praha 10 Ústí nad Labem Praha-Štěrboholy Praha 7 Praha-Dolní Chabry Hlavní město Praha Praha-Slivenec Praha-Suchdol České Budějovice Praha 1 Praha 22 Uherské Hradiště Jihlava Svitavy Příbram Jeseník Praha 15 Praha-Satalice Vyškov Český Krumlov Most Tábor Karviná Rakovník Litoměřice Karlovy Vary Prostějov Louny Praha-Zličín Praha-Kunratice Praha 9 Chomutov Praha 12 Praha 16 Praha-Kolovraty Praha-Šeberov Praha 21 Žďár nad Sázavou Praha 8 Teplice Plzeň-město Praha-Benice Pelhřimov Bruntál Znojmo Praha-Březiněves Blansko Praha-Lysolaje Praha-Dolní Měcholupy Prachatice Praha-Běchovice Kroměříž Plzeň-jih Praha-Lochkov Praha-východ Mladá Boleslav Strakonice Praha 20 Jičín Praha-Velká Chuchle Praha-Královice Ostrava-město Praha-Přední Kopanina Praha-Zbraslav Nymburk Hradec Králové Praha-Křeslice Sokolov Písek Cheb Plzeň-sever Praha-Dubeč Přerov Brno-venkov Jindřichův Hradec Mělník Brno-město Pardubice Tachov Praha-Troja Praha-Nedvězí Náchod Břeclav Šumperk Frýdek-Místek Klatovy Praha-Koloděje Praha 2 Praha-Klánovice Kolín Rokycany Opava Jablonec nad Nisou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bělov

Levná dlažba Bělov

Dlažba Bělov

Zámkové dlažby Bělov

Zámkové betonové dlažby Bělov

Zámková dlažba Bělov

Betonové dlažby Bělov

Betonová dlažba Bělov

Zdící prvky Bělov

Dlažby II jakosti Bělov

Dlažba II jakosti Bělov

Plošné dlažby Bělov