„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bělov

Nové produkty Bělov

Dlažby a obrubníky Bělov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bělov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bělov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bělov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bělov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bělov, Levná dlažba Bělov, Dlažba Bělov, Zámkové dlažby Bělov, Zámkové dlažba Bělov, Betonové dlažby Bělov, Betonová dlažba Bělov, Zdící prvky Bělov, Dlažby II jakosti Bělov, Dlažba II jakosti Bělov, Plošné dlažby Bělov, Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Prachatice Nymburk Nový Jičín Praha 10 Karlovy Vary Praha-Ďáblice Praha-Dolní Chabry Praha 2 Frýdek-Místek Praha-Čakovice Praha 13 Náchod Praha-Březiněves Písek Zlín Praha-Dolní Měcholupy Praha 4 Pardubice Olomouc Praha 19 Trutnov Klatovy Sokolov Přerov Louny Rakovník Vsetín Praha 12 Praha 18 Praha 21 Praha-Klánovice Prostějov Mělník Benešov Praha 9 Pelhřimov Rychnov nad Kněžnou Žďár nad Sázavou Hradec Králové Hodonín Praha-Dolní Počernice Praha-Nedvězí Praha 17 Praha 11 Jeseník Ústí nad Labem Tábor Jihlava Praha-Zbraslav Praha-Šeberov Praha 22 Semily Praha 8 Praha-Lysolaje Karviná Praha-Kolovraty Kolín Praha 16 Praha 5 Plzeň-město Strakonice Plzeň-sever Praha-Lochkov Praha-Benice Praha-východ Uherské Hradiště Liberec Jindřichův Hradec Praha-Nebušice Havlíčkův Brod Šumperk Plzeň-jih České Budějovice Ústí nad Orlicí Praha-Štěrboholy Opava Praha 15 Jičín Kutná Hora Tachov Praha-Újezd Cheb Břeclav Teplice Praha-Vinoř Rokycany Český Krumlov Praha-Satalice Praha 6 Hlavní město Praha Mladá Boleslav Praha-Troja Beroun Domažlice Kladno Kroměříž Praha 1 Jablonec nad Nisou Praha-Suchdol ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bělov

Levná dlažba Bělov

Dlažba Bělov

Zámkové dlažby Bělov

Zámkové betonové dlažby Bělov

Zámková dlažba Bělov

Betonové dlažby Bělov

Betonová dlažba Bělov

Zdící prvky Bělov

Dlažby II jakosti Bělov

Dlažba II jakosti Bělov

Plošné dlažby Bělov