„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bělov

Nové produkty Bělov

Dlažby a obrubníky Bělov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bělov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bělov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bělov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bělov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bělov, Levná dlažba Bělov, Dlažba Bělov, Zámkové dlažby Bělov, Zámkové dlažba Bělov, Betonové dlažby Bělov, Betonová dlažba Bělov, Zdící prvky Bělov, Dlažby II jakosti Bělov, Dlažba II jakosti Bělov, Plošné dlažby Bělov, Plošná dlažba


Další města:

Teplice Příbram Praha-Řeporyje Praha-Zbraslav Svitavy Pelhřimov Praha-Lochkov Přerov Strakonice Praha-Velká Chuchle Tábor Praha-Suchdol Praha 20 Jičín Praha 14 Praha-Čakovice Žďár nad Sázavou Praha-Satalice Praha 5 Olomouc Praha-Běchovice Praha-Klánovice Praha 7 Praha-východ Klatovy Cheb Mladá Boleslav Praha-Březiněves Praha-Koloděje Praha-Újezd Praha-Královice Praha 18 Praha-Zličín Praha-Dubeč Česká Lípa Hradec Králové Prostějov Frýdek-Místek Chrudim Ostrava-město Náchod Praha-Přední Kopanina Praha 13 Praha-Benice Rokycany Praha-Nedvězí Havlíčkův Brod Semily Děčín Litoměřice Praha 4 Praha-Dolní Počernice Kroměříž Praha-Šeberov Bruntál Praha 22 Znojmo Domažlice Opava Kutná Hora Hodonín Mělník Český Krumlov Praha 10 Beroun Praha-Křeslice Zlín Plzeň-jih Hlavní město Praha Praha-Dolní Chabry Ústí nad Labem Praha 9 Břeclav Plzeň-město Praha 19 Karviná Praha-Dolní Měcholupy Praha 1 Rakovník Praha-Kolovraty Vsetín Praha 17 Chomutov Trutnov Kolín Praha-Nebušice Nymburk Praha-Vinoř Praha 11 Praha 15 Jindřichův Hradec Praha-Kunratice Kladno Uherské Hradiště Tachov Nový Jičín Ústí nad Orlicí Brno-venkov Praha-Slivenec Praha-Troja ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bělov

Levná dlažba Bělov

Dlažba Bělov

Zámkové dlažby Bělov

Zámkové betonové dlažby Bělov

Zámková dlažba Bělov

Betonové dlažby Bělov

Betonová dlažba Bělov

Zdící prvky Bělov

Dlažby II jakosti Bělov

Dlažba II jakosti Bělov

Plošné dlažby Bělov