„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bělov

Nové produkty Bělov

Dlažby a obrubníky Bělov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bělov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bělov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bělov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bělov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bělov, Levná dlažba Bělov, Dlažba Bělov, Zámkové dlažby Bělov, Zámkové dlažba Bělov, Betonové dlažby Bělov, Betonová dlažba Bělov, Zdící prvky Bělov, Dlažby II jakosti Bělov, Dlažba II jakosti Bělov, Plošné dlažby Bělov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 2 Jeseník Kladno Břeclav Pelhřimov Žďár nad Sázavou Praha-Libuš Ústí nad Labem Havlíčkův Brod Chrudim Hodonín Tachov Litoměřice Louny Třebíč Plzeň-sever Tábor Nový Jičín Hradec Králové Prostějov Rychnov nad Kněžnou Praha 13 Praha 19 Trutnov Jindřichův Hradec Jablonec nad Nisou Praha-Křeslice Cheb Praha 8 Praha 16 Opava Přerov Hlavní město Praha Uherské Hradiště Praha 22 Praha-Dubeč České Budějovice Praha-Nebušice Bruntál Praha 14 Jičín Praha-Čakovice Praha-Běchovice Karviná Vsetín Rakovník Praha-Zbraslav Sokolov Nymburk Praha 7 Praha 10 Mladá Boleslav Plzeň-město Děčín Praha 11 Rokycany Praha-Vinoř Ostrava-město Praha-Lochkov Benešov Liberec Praha-Štěrboholy Beroun Praha-Zličín Příbram Praha 3 Praha 1 Praha-Benice Praha-Suchdol Praha-Lysolaje Most Karlovy Vary Teplice Blansko Praha 20 Praha-Lipence Šumperk Praha-Dolní Měcholupy Olomouc Praha-Březiněves Kutná Hora Praha 21 Svitavy Pardubice Praha-Velká Chuchle Praha 18 Praha 17 Praha-Koloděje Brno-město Praha-Řeporyje Mělník Praha 4 Praha-Královice Praha-Nedvězí Semily Frýdek-Místek Brno-venkov Praha-Kolovraty Praha-Ďáblice Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bělov

Levná dlažba Bělov

Dlažba Bělov

Zámkové dlažby Bělov

Zámkové betonové dlažby Bělov

Zámková dlažba Bělov

Betonové dlažby Bělov

Betonová dlažba Bělov

Zdící prvky Bělov

Dlažby II jakosti Bělov

Dlažba II jakosti Bělov

Plošné dlažby Bělov