„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Benátky

Nové produkty Benátky

Dlažby a obrubníky Benátky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Benátky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Benátky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Benátky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Benátky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Benátky, Levná dlažba Benátky, Dlažba Benátky, Zámkové dlažby Benátky, Zámkové dlažba Benátky, Betonové dlažby Benátky, Betonová dlažba Benátky, Zdící prvky Benátky, Dlažby II jakosti Benátky, Dlažba II jakosti Benátky, Plošné dlažby Benátky, Plošná dlažba


Další města:

Praha 7 Praha-Petrovice Praha-východ Ústí nad Orlicí Olomouc Prachatice Rokycany Praha 6 Jihlava Praha-Dolní Měcholupy Hradec Králové Praha 13 Pelhřimov Břeclav Semily Praha-Klánovice Domažlice Praha 21 Hodonín Mladá Boleslav Tábor Zlín Praha-Zbraslav Praha 20 Uherské Hradiště Děčín Praha 22 Praha-Dolní Počernice Praha-Štěrboholy Frýdek-Místek Praha-Přední Kopanina Praha 15 Hlavní město Praha Praha-Řeporyje Česká Lípa Tachov Praha 17 Kutná Hora Praha-Velká Chuchle Bruntál Praha 9 Brno-město Praha-Ďáblice Písek Pardubice Praha-Koloděje Praha-Vinoř Opava Jeseník Brno-venkov Praha-Kunratice Praha-Dolní Chabry Most Praha 4 Praha 11 Ústí nad Labem Přerov Praha-Troja Teplice Praha 5 Třebíč Praha-Čakovice Náchod Praha-západ Kladno Praha 1 Praha-Šeberov Prostějov Karlovy Vary Klatovy Praha-Slivenec Karviná Praha-Nebušice Vyškov Praha 3 Strakonice Jablonec nad Nisou Praha 16 Praha-Královice Znojmo Chomutov Praha-Zličín Trutnov Praha-Lysolaje Praha-Libuš Praha 8 Plzeň-sever Praha-Satalice Chrudim Benešov Plzeň-město Svitavy Havlíčkův Brod Praha-Benice Cheb Praha-Březiněves Žďár nad Sázavou Liberec Praha-Újezd Praha-Dubeč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Benátky

Levná dlažba Benátky

Dlažba Benátky

Zámkové dlažby Benátky

Zámkové betonové dlažby Benátky

Zámková dlažba Benátky

Betonové dlažby Benátky

Betonová dlažba Benátky

Zdící prvky Benátky

Dlažby II jakosti Benátky

Dlažba II jakosti Benátky

Plošné dlažby Benátky