„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Benátky

Nové produkty Benátky

Dlažby a obrubníky Benátky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Benátky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Benátky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Benátky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Benátky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Benátky, Levná dlažba Benátky, Dlažba Benátky, Zámkové dlažby Benátky, Zámkové dlažba Benátky, Betonové dlažby Benátky, Betonová dlažba Benátky, Zdící prvky Benátky, Dlažby II jakosti Benátky, Dlažba II jakosti Benátky, Plošné dlažby Benátky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Satalice Praha-Křeslice Jeseník Kolín Cheb Plzeň-jih Opava Praha 15 Klatovy České Budějovice Praha-Ďáblice Tábor Brno-venkov Praha-Lysolaje Praha-Troja Praha 9 Praha 1 Kroměříž Praha 6 Vyškov Příbram Praha 21 Rokycany Semily Ústí nad Orlicí Praha 20 Chomutov Kutná Hora Český Krumlov Praha 8 Ústí nad Labem Beroun Praha-Suchdol Praha 22 Plzeň-sever Teplice Praha 11 Prachatice Praha-Dubeč Praha 2 Praha-Kunratice Praha-Nebušice Šumperk Nymburk Vsetín Břeclav Praha-Řeporyje Praha-Vinoř Hodonín Praha-Lochkov Karlovy Vary Praha 17 Plzeň-město Hlavní město Praha Trutnov Praha-Velká Chuchle Karviná Praha 4 Přerov Praha-Petrovice Praha 16 Písek Havlíčkův Brod Jindřichův Hradec Praha-Nedvězí Brno-město Praha-východ Praha-Klánovice Strakonice Praha-Štěrboholy Blansko Praha-Královice Chrudim Pelhřimov Svitavy Rychnov nad Kněžnou Náchod Praha-Zbraslav Děčín Praha 18 Jihlava Rakovník Znojmo Mělník Praha-Benice Most Nový Jičín Ostrava-město Frýdek-Místek Praha-Dolní Počernice Praha-Koloděje Praha 5 Olomouc Liberec Praha-Dolní Měcholupy Tachov Praha 12 Třebíč Praha 7 Praha-Zličín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Benátky

Levná dlažba Benátky

Dlažba Benátky

Zámkové dlažby Benátky

Zámkové betonové dlažby Benátky

Zámková dlažba Benátky

Betonové dlažby Benátky

Betonová dlažba Benátky

Zdící prvky Benátky

Dlažby II jakosti Benátky

Dlažba II jakosti Benátky

Plošné dlažby Benátky