„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Benátky

Nové produkty Benátky

Dlažby a obrubníky Benátky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Benátky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Benátky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Benátky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Benátky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Benátky, Levná dlažba Benátky, Dlažba Benátky, Zámkové dlažby Benátky, Zámkové dlažba Benátky, Betonové dlažby Benátky, Betonová dlažba Benátky, Zdící prvky Benátky, Dlažby II jakosti Benátky, Dlažba II jakosti Benátky, Plošné dlažby Benátky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-východ Praha-Suchdol Vyškov Praha-Koloděje Litoměřice Praha 21 Praha-Nebušice Frýdek-Místek Děčín Praha-Nedvězí Praha 3 Rychnov nad Kněžnou Hradec Králové Praha 10 Prachatice Praha 9 Uherské Hradiště Praha 20 Chomutov Praha-Satalice Tachov Praha-Libuš Praha-Březiněves Most Praha-Královice Praha-Troja Tábor Praha-Přední Kopanina Praha 13 Plzeň-jih Praha-Dolní Chabry Praha 12 Zlín Rokycany Praha-Lochkov Kutná Hora Praha-Petrovice Česká Lípa Benešov Semily Jablonec nad Nisou Hodonín Příbram Praha-Běchovice Praha 18 Praha-Lipence Pelhřimov Náchod Praha-Lysolaje Praha-Řeporyje Ústí nad Orlicí Praha 8 Svitavy Praha-Vinoř Praha-Dolní Počernice Nymburk Praha-Dolní Měcholupy Praha-Benice Praha-Velká Chuchle Liberec Brno-město Praha-Kolovraty Praha 14 Chrudim Praha 5 Praha 16 Strakonice Karlovy Vary Praha 19 Vsetín Beroun Praha 2 Plzeň-město Brno-venkov Praha 15 Kladno Klatovy Praha 1 Břeclav Olomouc Přerov Praha-Újezd Jeseník Sokolov Praha 6 Kroměříž Praha-Ďáblice Trutnov Praha-Čakovice Praha 7 Teplice Hlavní město Praha Opava Třebíč Rakovník Praha-Zličín Mělník Praha-Křeslice Praha-Slivenec Praha 11 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Benátky

Levná dlažba Benátky

Dlažba Benátky

Zámkové dlažby Benátky

Zámkové betonové dlažby Benátky

Zámková dlažba Benátky

Betonové dlažby Benátky

Betonová dlažba Benátky

Zdící prvky Benátky

Dlažby II jakosti Benátky

Dlažba II jakosti Benátky

Plošné dlažby Benátky