„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Benátky

Nové produkty Benátky

Dlažby a obrubníky Benátky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Benátky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Benátky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Benátky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Benátky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Benátky, Levná dlažba Benátky, Dlažba Benátky, Zámkové dlažby Benátky, Zámkové dlažba Benátky, Betonové dlažby Benátky, Betonová dlažba Benátky, Zdící prvky Benátky, Dlažby II jakosti Benátky, Dlažba II jakosti Benátky, Plošné dlažby Benátky, Plošná dlažba


Další města:

Tachov Praha-západ Praha 4 Vsetín Praha 10 Most Teplice Praha 9 Prachatice Praha-Benice Náchod Šumperk Český Krumlov Strakonice Praha-Lipence Hradec Králové Jihlava Plzeň-sever Praha 11 Praha-Přední Kopanina Louny Ústí nad Labem Zlín Praha 15 Liberec Praha-východ Kutná Hora Praha-Nedvězí Ústí nad Orlicí Přerov Praha-Libuš Benešov Klatovy Praha 13 Praha-Dolní Počernice Znojmo Tábor Praha-Újezd Praha 21 Uherské Hradiště Třebíč Praha-Šeberov Havlíčkův Brod Praha 2 Praha-Nebušice Trutnov Cheb Ostrava-město Břeclav Rokycany Rychnov nad Kněžnou Praha-Zbraslav Praha-Křeslice Praha-Běchovice Prostějov Praha 16 Kladno Brno-město Česká Lípa Praha-Vinoř Nymburk Praha 12 Pelhřimov Praha-Lysolaje Praha-Kolovraty Opava Praha-Suchdol Žďár nad Sázavou Praha-Zličín Chomutov Domažlice Písek Příbram Brno-venkov Rakovník Kolín Praha 18 Praha-Troja Frýdek-Místek Pardubice Praha-Dolní Chabry Praha 19 Kroměříž Sokolov Beroun Jindřichův Hradec Praha 1 Praha-Velká Chuchle Semily Praha-Kunratice Karlovy Vary Chrudim Jičín Plzeň-jih Olomouc Blansko Jablonec nad Nisou Praha-Klánovice Praha-Čakovice Praha-Lochkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Benátky

Levná dlažba Benátky

Dlažba Benátky

Zámkové dlažby Benátky

Zámkové betonové dlažby Benátky

Zámková dlažba Benátky

Betonové dlažby Benátky

Betonová dlažba Benátky

Zdící prvky Benátky

Dlažby II jakosti Benátky

Dlažba II jakosti Benátky

Plošné dlažby Benátky