„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Benátky

Nové produkty Benátky

Dlažby a obrubníky Benátky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Benátky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Benátky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Benátky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Benátky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Benátky, Levná dlažba Benátky, Dlažba Benátky, Zámkové dlažby Benátky, Zámkové dlažba Benátky, Betonové dlažby Benátky, Betonová dlažba Benátky, Zdící prvky Benátky, Dlažby II jakosti Benátky, Dlažba II jakosti Benátky, Plošné dlažby Benátky, Plošná dlažba


Další města:

Jeseník Trutnov Praha-Suchdol Karlovy Vary Praha-Petrovice Praha-Slivenec Prostějov Vyškov Strakonice Český Krumlov Praha-Ďáblice Praha-Přední Kopanina Praha-Zbraslav Praha-Dolní Měcholupy Praha-Libuš Praha-Benice Příbram Praha 7 Rokycany Praha-Čakovice Prachatice Břeclav Sokolov Praha-Nebušice Opava Praha-Řeporyje Mladá Boleslav Praha-Běchovice Třebíč Praha 14 Praha-Lochkov Svitavy Praha-Vinoř Uherské Hradiště Karviná Praha 19 Praha-Troja Praha 9 Praha 2 Praha 6 Nymburk Praha 4 Česká Lípa Praha 21 Pelhřimov Praha-Velká Chuchle Praha-Lysolaje Bruntál Tábor Most Kolín Havlíčkův Brod Šumperk Brno-město Olomouc Praha 5 Jičín Praha-Koloděje Přerov Praha 12 Jablonec nad Nisou Písek Louny Hlavní město Praha Praha-Kunratice Praha-Královice Litoměřice Ústí nad Orlicí Praha 11 Brno-venkov Praha-Klánovice Praha 17 Praha-Kolovraty Žďár nad Sázavou Znojmo Rakovník Praha 16 Beroun Jindřichův Hradec Praha-Zličín Praha 20 Chomutov Rychnov nad Kněžnou Cheb Domažlice Ústí nad Labem Mělník Děčín Praha-Nedvězí Frýdek-Místek Plzeň-sever Praha 1 Praha 3 Praha-Satalice Zlín Praha 13 Praha 10 Praha 8 Praha 22 České Budějovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Benátky

Levná dlažba Benátky

Dlažba Benátky

Zámkové dlažby Benátky

Zámkové betonové dlažby Benátky

Zámková dlažba Benátky

Betonové dlažby Benátky

Betonová dlažba Benátky

Zdící prvky Benátky

Dlažby II jakosti Benátky

Dlažba II jakosti Benátky

Plošné dlažby Benátky