„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Benátky

Nové produkty Benátky

Dlažby a obrubníky Benátky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Benátky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Benátky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Benátky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Benátky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Benátky, Levná dlažba Benátky, Dlažba Benátky, Zámkové dlažby Benátky, Zámkové dlažba Benátky, Betonové dlažby Benátky, Betonová dlažba Benátky, Zdící prvky Benátky, Dlažby II jakosti Benátky, Dlažba II jakosti Benátky, Plošné dlažby Benátky, Plošná dlažba


Další města:

Kolín Praha-Satalice Ústí nad Labem Praha-Suchdol Strakonice Praha 14 Český Krumlov Praha-Koloděje Náchod Praha 8 České Budějovice Brno-město Praha-Kolovraty Břeclav Louny Nymburk Semily Praha-Petrovice Šumperk Praha-Ďáblice Kroměříž Nový Jičín Hodonín Znojmo Bruntál Rakovník Praha-Troja Praha 10 Praha-Velká Chuchle Praha 15 Žďár nad Sázavou Praha-Dubeč Praha-Královice Jihlava Kutná Hora Svitavy Praha 12 Beroun Praha-Zličín Přerov Praha-východ Vsetín Jeseník Kladno Brno-venkov Prachatice Praha 6 Praha-Újezd Ústí nad Orlicí Praha 13 Praha-Lysolaje Hlavní město Praha Teplice Karlovy Vary Trutnov Praha-Lochkov Příbram Prostějov Jablonec nad Nisou Praha-Slivenec Hradec Králové Praha-Běchovice Praha 3 Praha-Kunratice Olomouc Praha 17 Klatovy Děčín Benešov Rychnov nad Kněžnou Karviná Uherské Hradiště Most Pelhřimov Praha 9 Tachov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lipence Praha-Řeporyje Česká Lípa Praha-Přední Kopanina Liberec Praha 7 Praha-Benice Praha-Nebušice Rokycany Praha-západ Zlín Blansko Praha 5 Praha 20 Mladá Boleslav Jičín Praha-Klánovice Mělník Praha 22 Praha-Březiněves Cheb Plzeň-město Praha 21 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Benátky

Levná dlažba Benátky

Dlažba Benátky

Zámkové dlažby Benátky

Zámkové betonové dlažby Benátky

Zámková dlažba Benátky

Betonové dlažby Benátky

Betonová dlažba Benátky

Zdící prvky Benátky

Dlažby II jakosti Benátky

Dlažba II jakosti Benátky

Plošné dlažby Benátky