„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Benátky

Nové produkty Benátky

Dlažby a obrubníky Benátky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Benátky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Benátky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Benátky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Benátky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Benátky, Levná dlažba Benátky, Dlažba Benátky, Zámkové dlažby Benátky, Zámkové dlažba Benátky, Betonové dlažby Benátky, Betonová dlažba Benátky, Zdící prvky Benátky, Dlažby II jakosti Benátky, Dlažba II jakosti Benátky, Plošné dlažby Benátky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Královice Opava Jeseník Praha-Velká Chuchle Blansko Praha 10 Tábor Ústí nad Labem Brno-venkov Praha-Čakovice Karviná Plzeň-jih Praha-Újezd Teplice Praha 18 Praha 8 Jablonec nad Nisou Benešov Praha 11 Praha-Troja Praha-Petrovice Plzeň-město Hlavní město Praha Praha-Lysolaje Liberec Praha-Dolní Počernice Trutnov Praha-Štěrboholy Praha 7 Olomouc Kladno Litoměřice Praha-Křeslice Chomutov Praha 16 Rychnov nad Kněžnou Mladá Boleslav Karlovy Vary Praha-Koloděje Rokycany Chrudim Zlín Rakovník Vyškov Praha-Zbraslav Praha-Běchovice Ústí nad Orlicí Praha 17 Praha 21 Havlíčkův Brod Mělník Praha 19 Praha 12 Svitavy Jičín Praha-Satalice Bruntál Strakonice Domažlice Praha-Lipence Znojmo Vsetín Hodonín Praha-západ Český Krumlov Jihlava Klatovy Uherské Hradiště Praha 2 Prostějov Nový Jičín Sokolov Praha-Březiněves Praha-Šeberov Praha-Ďáblice Praha 5 Praha 6 Praha 15 Praha-Nedvězí Břeclav Pelhřimov Praha 20 Praha-Nebušice Praha 13 Praha-Slivenec Praha-Dolní Měcholupy Praha-východ Semily Praha-Dolní Chabry Plzeň-sever Šumperk Praha-Lochkov Děčín Beroun Ostrava-město Praha 1 Prachatice Tachov Nymburk Praha 3 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Benátky

Levná dlažba Benátky

Dlažba Benátky

Zámkové dlažby Benátky

Zámkové betonové dlažby Benátky

Zámková dlažba Benátky

Betonové dlažby Benátky

Betonová dlažba Benátky

Zdící prvky Benátky

Dlažby II jakosti Benátky

Dlažba II jakosti Benátky

Plošné dlažby Benátky