„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Benátky

Nové produkty Benátky

Dlažby a obrubníky Benátky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Benátky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Benátky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Benátky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Benátky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Benátky, Levná dlažba Benátky, Dlažba Benátky, Zámkové dlažby Benátky, Zámkové dlažba Benátky, Betonové dlažby Benátky, Betonová dlažba Benátky, Zdící prvky Benátky, Dlažby II jakosti Benátky, Dlažba II jakosti Benátky, Plošné dlažby Benátky, Plošná dlažba


Další města:

Praha 8 Praha 21 Praha-Libuš Liberec Praha 22 Praha-Koloděje Praha-Kolovraty Zlín Praha-Klánovice Praha-Nebušice Semily Rokycany Český Krumlov Havlíčkův Brod Litoměřice Praha-východ Uherské Hradiště Praha 3 Praha-Královice Jindřichův Hradec Jeseník Praha-Slivenec Praha-Nedvězí Praha-Řeporyje Nový Jičín Praha-Ďáblice Hodonín Praha-Újezd Klatovy Praha-Štěrboholy Strakonice Mladá Boleslav Benešov Přerov Praha-Satalice Ústí nad Labem Praha-Zbraslav Pardubice Most Praha 20 Praha-Vinoř Praha-Lysolaje Kutná Hora Praha 13 Tachov Šumperk Náchod Praha 15 Blansko Praha-Křeslice Kolín Brno-město Praha 4 Praha 1 Praha 12 Praha 6 Praha 7 Plzeň-jih Vsetín Praha 14 Jihlava Praha 9 Chrudim Beroun Praha-Lipence Praha-Šeberov Rakovník Praha-Dolní Měcholupy Žďár nad Sázavou Sokolov Ostrava-město Třebíč Praha 18 Hradec Králové Louny Praha-Zličín Prachatice Praha-Březiněves Praha 2 Praha 16 Praha-Lochkov Domažlice Česká Lípa Teplice Praha 10 Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Chabry Plzeň-sever Mělník Pelhřimov Kladno Praha-Běchovice Jablonec nad Nisou Praha-Petrovice Praha 11 Praha 17 Břeclav Znojmo Opava Děčín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Benátky

Levná dlažba Benátky

Dlažba Benátky

Zámkové dlažby Benátky

Zámkové betonové dlažby Benátky

Zámková dlažba Benátky

Betonové dlažby Benátky

Betonová dlažba Benátky

Zdící prvky Benátky

Dlažby II jakosti Benátky

Dlažba II jakosti Benátky

Plošné dlažby Benátky