„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Benátky

Nové produkty Benátky

Dlažby a obrubníky Benátky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Benátky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Benátky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Benátky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Benátky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Benátky, Levná dlažba Benátky, Dlažba Benátky, Zámkové dlažby Benátky, Zámkové dlažba Benátky, Betonové dlažby Benátky, Betonová dlažba Benátky, Zdící prvky Benátky, Dlažby II jakosti Benátky, Dlažba II jakosti Benátky, Plošné dlažby Benátky, Plošná dlažba


Další města:

Praha 17 Zlín Šumperk Praha-Ďáblice Uherské Hradiště Praha-Zbraslav Hlavní město Praha Praha 18 Praha-Nedvězí Nový Jičín Chrudim Tábor Praha 21 Praha 22 Opava Brno-venkov Praha 2 Praha 13 Teplice Plzeň-jih Praha-západ Praha-Dolní Počernice Praha-Suchdol Semily Praha-Štěrboholy Praha 11 Kladno Jičín Hradec Králové Nymburk Praha-Vinoř Praha-Benice Hodonín Chomutov Praha 14 Praha 16 Beroun Praha-Dubeč České Budějovice Praha-Kunratice Klatovy Karlovy Vary Pardubice Příbram Litoměřice Třebíč Mělník Benešov Havlíčkův Brod Česká Lípa Praha 8 Praha 3 Praha 4 Frýdek-Místek Jeseník Tachov Praha-Velká Chuchle Žďár nad Sázavou Jindřichův Hradec Strakonice Přerov Praha-Koloděje Prostějov Vyškov Plzeň-město Pelhřimov Děčín Ústí nad Labem Praha 19 Kolín Břeclav Kroměříž Praha-východ Písek Praha 20 Praha-Zličín Praha-Libuš Svitavy Jihlava Praha 12 Praha 9 Praha-Nebušice Praha-Újezd Praha-Kolovraty Praha-Dolní Měcholupy Vsetín Sokolov Rychnov nad Kněžnou Cheb Praha-Křeslice Český Krumlov Domažlice Praha-Královice Praha-Lochkov Praha 1 Louny Bruntál Praha-Čakovice Jablonec nad Nisou Rokycany ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Benátky

Levná dlažba Benátky

Dlažba Benátky

Zámkové dlažby Benátky

Zámkové betonové dlažby Benátky

Zámková dlažba Benátky

Betonové dlažby Benátky

Betonová dlažba Benátky

Zdící prvky Benátky

Dlažby II jakosti Benátky

Dlažba II jakosti Benátky

Plošné dlažby Benátky