„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Benátky

Nové produkty Benátky

Dlažby a obrubníky Benátky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Benátky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Benátky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Benátky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Benátky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Benátky, Levná dlažba Benátky, Dlažba Benátky, Zámkové dlažby Benátky, Zámkové dlažba Benátky, Betonové dlažby Benátky, Betonová dlažba Benátky, Zdící prvky Benátky, Dlažby II jakosti Benátky, Dlažba II jakosti Benátky, Plošné dlažby Benátky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Královice Praha 14 Louny Kutná Hora Mělník Tachov Prostějov Semily Náchod Praha 9 Praha-Lochkov Pardubice Česká Lípa Most Břeclav Praha-východ Zlín Brno-město Klatovy Hodonín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Klánovice Praha-Koloděje Praha 3 Praha-Troja Praha-Suchdol Praha-Křeslice Praha 13 Praha-Dubeč Praha-Nedvězí Znojmo Prachatice Praha 2 Praha 21 Děčín Bruntál Kladno Praha 10 Kroměříž Praha-Benice Brno-venkov Praha-Dolní Chabry Strakonice Praha 12 Rakovník Praha-Kolovraty Ústí nad Orlicí Tábor Písek Karviná Plzeň-město Mladá Boleslav Blansko Praha 22 Hradec Králové Jihlava Karlovy Vary Praha 11 Trutnov Praha-Vinoř Praha-Slivenec Kolín Praha-Libuš Litoměřice Sokolov Praha-Velká Chuchle Praha-Šeberov Praha-Petrovice Praha-Nebušice Praha 19 Praha-Běchovice Chomutov Plzeň-sever Benešov Praha 15 Jindřichův Hradec Svitavy Pelhřimov Praha 20 Jablonec nad Nisou Nymburk Vyškov Ústí nad Labem Praha 7 Přerov Praha-Zbraslav Opava Praha-Řeporyje Frýdek-Místek Havlíčkův Brod Praha 4 Jeseník Rychnov nad Kněžnou Žďár nad Sázavou Praha-Satalice Praha 16 Praha-Březiněves Plzeň-jih Rokycany Praha-Ďáblice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Benátky

Levná dlažba Benátky

Dlažba Benátky

Zámkové dlažby Benátky

Zámkové betonové dlažby Benátky

Zámková dlažba Benátky

Betonové dlažby Benátky

Betonová dlažba Benátky

Zdící prvky Benátky

Dlažby II jakosti Benátky

Dlažba II jakosti Benátky

Plošné dlažby Benátky