„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Benátky

Nové produkty Benátky

Dlažby a obrubníky Benátky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Benátky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Benátky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Benátky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Benátky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Benátky, Levná dlažba Benátky, Dlažba Benátky, Zámkové dlažby Benátky, Zámkové dlažba Benátky, Betonové dlažby Benátky, Betonová dlažba Benátky, Zdící prvky Benátky, Dlažby II jakosti Benátky, Dlažba II jakosti Benátky, Plošné dlažby Benátky, Plošná dlažba


Další města:

Nymburk Bruntál Most Rychnov nad Kněžnou Přerov Praha-Petrovice Praha-Velká Chuchle Praha 21 Praha 17 Praha-Štěrboholy Písek Olomouc Praha 8 Praha 22 Mělník Rakovník Praha 9 Praha 5 Znojmo Praha 13 Praha-Benice Praha-Satalice Šumperk Praha 19 Praha-Lysolaje Plzeň-město Ústí nad Labem Plzeň-sever Trutnov Kolín Praha-Koloděje Litoměřice Tábor Praha-Libuš Beroun Jindřichův Hradec Praha-Běchovice Praha-Dolní Měcholupy Vsetín Praha-Řeporyje Cheb Třebíč Praha-Vinoř Praha 11 Praha-Šeberov Havlíčkův Brod Chrudim Karviná Hodonín Jablonec nad Nisou Rokycany Praha-Troja Vyškov Děčín Praha 14 Praha 3 Praha-Kolovraty Chomutov Praha-Královice Náchod Praha 10 Praha 12 Ostrava-město Strakonice Zlín Praha-Přední Kopanina Liberec Prachatice Pardubice Tachov Svitavy Praha-Lipence Plzeň-jih Praha-východ Praha-Dubeč Praha 16 Praha 15 Nový Jičín Praha-Suchdol Praha-Klánovice Brno-venkov Praha-Zbraslav Praha-Nedvězí Mladá Boleslav Příbram Žďár nad Sázavou Praha-Nebušice Praha-Dolní Chabry Frýdek-Místek Praha 6 Praha-Újezd Benešov Prostějov Praha 4 Praha 18 Kutná Hora Louny Klatovy Praha-Čakovice Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Benátky

Levná dlažba Benátky

Dlažba Benátky

Zámkové dlažby Benátky

Zámkové betonové dlažby Benátky

Zámková dlažba Benátky

Betonové dlažby Benátky

Betonová dlažba Benátky

Zdící prvky Benátky

Dlažby II jakosti Benátky

Dlažba II jakosti Benátky

Plošné dlažby Benátky