„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Benátky

Nové produkty Benátky

Dlažby a obrubníky Benátky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Benátky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Benátky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Benátky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Benátky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Benátky, Levná dlažba Benátky, Dlažba Benátky, Zámkové dlažby Benátky, Zámkové dlažba Benátky, Betonové dlažby Benátky, Betonová dlažba Benátky, Zdící prvky Benátky, Dlažby II jakosti Benátky, Dlažba II jakosti Benátky, Plošné dlažby Benátky, Plošná dlažba


Další města:

Praha 16 Jeseník Ostrava-město Jablonec nad Nisou Pardubice Praha-Slivenec Praha 3 Praha 1 Praha-Petrovice Praha-Velká Chuchle Ústí nad Labem Praha-Dubeč Praha-Troja Kroměříž Plzeň-jih Nymburk Praha-Dolní Chabry Jihlava Praha-Dolní Počernice Pelhřimov Praha 7 Prachatice Příbram Náchod Brno-venkov Ústí nad Orlicí Mladá Boleslav Praha 12 Vyškov Kolín Praha 22 Blansko Přerov Děčín Chrudim Praha-Libuš Hradec Králové Nový Jičín Praha-Kunratice Opava Prostějov Praha-Březiněves Břeclav Vsetín Praha 6 Praha-Nedvězí Rakovník Praha 15 Praha-Přední Kopanina Rychnov nad Kněžnou Kutná Hora Praha 21 Jindřichův Hradec Karlovy Vary Karviná Sokolov Louny Plzeň-sever Praha-Šeberov Český Krumlov Chomutov Šumperk Semily Praha 2 Praha-Královice Kladno Teplice Plzeň-město Rokycany Praha-východ Praha-Lipence Praha-Řeporyje Třebíč Praha-Satalice Praha 20 Praha-Koloděje Česká Lípa Tachov Hodonín Frýdek-Místek Praha 14 Strakonice Praha-Zbraslav Bruntál Praha 4 Písek Znojmo Praha-Zličín Zlín Praha 9 České Budějovice Tábor Praha-Lochkov Praha 11 Praha-Suchdol Domažlice Praha-Křeslice Mělník Uherské Hradiště Praha-Vinoř ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Benátky

Levná dlažba Benátky

Dlažba Benátky

Zámkové dlažby Benátky

Zámkové betonové dlažby Benátky

Zámková dlažba Benátky

Betonové dlažby Benátky

Betonová dlažba Benátky

Zdící prvky Benátky

Dlažby II jakosti Benátky

Dlažba II jakosti Benátky

Plošné dlažby Benátky