„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Benetice

Nové produkty Benetice

Dlažby a obrubníky Benetice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Benetice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Benetice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Benetice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Benetice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Benetice, Levná dlažba Benetice, Dlažba Benetice, Zámkové dlažby Benetice, Zámkové dlažba Benetice, Betonové dlažby Benetice, Betonová dlažba Benetice, Zdící prvky Benetice, Dlažby II jakosti Benetice, Dlažba II jakosti Benetice, Plošné dlažby Benetice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lysolaje Havlíčkův Brod Vsetín Litoměřice Tábor Praha-Dolní Počernice Praha-Březiněves Praha-Troja Praha-Velká Chuchle Bruntál Praha-Královice Karviná Praha 2 Cheb Přerov Praha 15 Praha 19 Domažlice Hlavní město Praha Plzeň-jih Prostějov Plzeň-město Praha 20 Jičín Praha-Křeslice Kroměříž Náchod Jindřichův Hradec Praha-Koloděje Praha-Benice Prachatice Pelhřimov Sokolov Praha-Řeporyje Praha-Lipence Trutnov Praha-Zličín Kutná Hora Ústí nad Labem Příbram Praha-Dolní Měcholupy Praha 14 Praha-Dubeč Rokycany Praha 10 Praha 11 Praha-Lochkov Olomouc Louny Hodonín Hradec Králové Praha 17 Praha-Petrovice Praha-Klánovice Pardubice Praha 5 Praha 21 Praha 1 Praha 7 Jablonec nad Nisou Praha 18 Kolín Praha 13 Žďár nad Sázavou Teplice Praha-Přední Kopanina Brno-venkov Praha-Slivenec Český Krumlov Praha 16 Praha 6 Kladno Opava Znojmo Beroun Chrudim Česká Lípa Praha 8 Praha-Čakovice Rychnov nad Kněžnou Praha-Libuš Praha-Kunratice Praha-Satalice Břeclav Praha 3 Šumperk Blansko Praha-Běchovice Tachov Semily Nový Jičín Uherské Hradiště Praha 9 Praha 12 České Budějovice Svitavy Praha-Suchdol Praha-Zbraslav Praha-Kolovraty Děčín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Benetice

Levná dlažba Benetice

Dlažba Benetice

Zámkové dlažby Benetice

Zámkové betonové dlažby Benetice

Zámková dlažba Benetice

Betonové dlažby Benetice

Betonová dlažba Benetice

Zdící prvky Benetice

Dlažby II jakosti Benetice

Dlažba II jakosti Benetice

Plošné dlažby Benetice