„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Benetice

Nové produkty Benetice

Dlažby a obrubníky Benetice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Benetice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Benetice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Benetice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Benetice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Benetice, Levná dlažba Benetice, Dlažba Benetice, Zámkové dlažby Benetice, Zámkové dlažba Benetice, Betonové dlažby Benetice, Betonová dlažba Benetice, Zdící prvky Benetice, Dlažby II jakosti Benetice, Dlažba II jakosti Benetice, Plošné dlažby Benetice, Plošná dlažba


Další města:

Jindřichův Hradec Trutnov Plzeň-jih Příbram Praha 17 Praha-Dolní Chabry Praha-Přední Kopanina Hlavní město Praha Havlíčkův Brod Karlovy Vary Prachatice Praha-západ Písek Praha-Zbraslav Semily Jičín Praha-Klánovice Praha 15 Praha-Satalice Znojmo Pelhřimov Praha 11 Šumperk Praha 20 Nový Jičín Praha 21 Praha-Suchdol Ústí nad Labem Praha-Dolní Počernice Nymburk Praha 8 Praha-východ Praha-Křeslice Plzeň-sever Olomouc Vsetín Litoměřice Kolín Mladá Boleslav Cheb Praha-Nebušice Praha 2 Praha-Velká Chuchle Beroun Praha-Štěrboholy Tachov Brno-město Praha-Újezd Chrudim Praha-Nedvězí Jeseník Praha 13 Blansko Sokolov Teplice Domažlice Praha-Koloděje Praha-Ďáblice Uherské Hradiště Most Praha-Šeberov Opava Praha-Lysolaje Jihlava Zlín Praha 14 Pardubice Frýdek-Místek Praha-Troja Třebíč Rakovník Jablonec nad Nisou Praha 16 Praha 22 Děčín Benešov Praha 1 Strakonice Praha-Kolovraty Klatovy Praha 18 Praha-Běchovice Praha-Libuš Praha-Královice Praha-Lochkov Karviná Brno-venkov Praha-Vinoř Chomutov České Budějovice Praha-Řeporyje Přerov Praha-Březiněves Praha-Čakovice Hradec Králové Praha 9 Praha-Kunratice Mělník Ústí nad Orlicí Praha 4 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Benetice

Levná dlažba Benetice

Dlažba Benetice

Zámkové dlažby Benetice

Zámkové betonové dlažby Benetice

Zámková dlažba Benetice

Betonové dlažby Benetice

Betonová dlažba Benetice

Zdící prvky Benetice

Dlažby II jakosti Benetice

Dlažba II jakosti Benetice

Plošné dlažby Benetice