„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Benetice

Nové produkty Benetice

Dlažby a obrubníky Benetice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Benetice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Benetice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Benetice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Benetice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Benetice, Levná dlažba Benetice, Dlažba Benetice, Zámkové dlažby Benetice, Zámkové dlažba Benetice, Betonové dlažby Benetice, Betonová dlažba Benetice, Zdící prvky Benetice, Dlažby II jakosti Benetice, Dlažba II jakosti Benetice, Plošné dlažby Benetice, Plošná dlažba


Další města:

Tachov Ostrava-město Hradec Králové Děčín Praha-Štěrboholy Most Praha 18 Jablonec nad Nisou Jičín Přerov Praha-Šeberov Kolín Český Krumlov Praha-Běchovice Rychnov nad Kněžnou Praha 5 Plzeň-město Žďár nad Sázavou Praha-Benice Bruntál Frýdek-Místek Praha-Kolovraty Praha 4 Praha-východ Strakonice Praha 10 Praha 20 Rokycany Jihlava Praha 13 Praha-Velká Chuchle Mělník Praha 11 Plzeň-sever Praha-Královice Praha-Čakovice Praha-Vinoř Kroměříž Česká Lípa Praha-Zličín Praha-Ďáblice Praha 21 Praha-Přední Kopanina České Budějovice Praha 14 Praha-Březiněves Prachatice Pelhřimov Praha 8 Jeseník Vyškov Domažlice Náchod Praha-Klánovice Třebíč Praha-Slivenec Praha-Dolní Měcholupy Tábor Ústí nad Orlicí Mladá Boleslav Šumperk Karlovy Vary Beroun Praha 19 Znojmo Hlavní město Praha Praha 9 Praha 7 Praha-Suchdol Havlíčkův Brod Trutnov Blansko Prostějov Cheb Hodonín Liberec Praha-Řeporyje Svitavy Praha 3 Praha 1 Chrudim Praha 12 Břeclav Praha-Zbraslav Praha-Újezd Brno-venkov Praha 17 Teplice Praha-Dolní Chabry Praha-Dubeč Praha-Lipence Semily Praha 16 Jindřichův Hradec Praha-Křeslice Kutná Hora Litoměřice Vsetín Nový Jičín Praha-Lysolaje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Benetice

Levná dlažba Benetice

Dlažba Benetice

Zámkové dlažby Benetice

Zámkové betonové dlažby Benetice

Zámková dlažba Benetice

Betonové dlažby Benetice

Betonová dlažba Benetice

Zdící prvky Benetice

Dlažby II jakosti Benetice

Dlažba II jakosti Benetice

Plošné dlažby Benetice