„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Benetice

Nové produkty Benetice

Dlažby a obrubníky Benetice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Benetice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Benetice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Benetice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Benetice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Benetice, Levná dlažba Benetice, Dlažba Benetice, Zámkové dlažby Benetice, Zámkové dlažba Benetice, Betonové dlažby Benetice, Betonová dlažba Benetice, Zdící prvky Benetice, Dlažby II jakosti Benetice, Dlažba II jakosti Benetice, Plošné dlažby Benetice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kolovraty Praha 22 Havlíčkův Brod Praha 4 Praha-Nedvězí Praha-Čakovice Plzeň-sever Praha-Dolní Počernice Praha-Koloděje Bruntál Mladá Boleslav Náchod Praha 19 Praha 9 Sokolov Kutná Hora Praha-Přední Kopanina Semily Praha-Šeberov Ostrava-město Břeclav Hodonín Ústí nad Orlicí Chrudim Nymburk Praha-Březiněves Praha 21 Opava Louny Jeseník Jindřichův Hradec Litoměřice Praha-Běchovice Tachov Jihlava Chomutov Tábor Mělník Žďár nad Sázavou Beroun Rokycany Kroměříž Písek Teplice Praha 11 Praha 7 Domažlice Jablonec nad Nisou České Budějovice Česká Lípa Vsetín Praha 20 Rakovník Praha-Lochkov Brno-venkov Praha-Lysolaje Zlín Vyškov Karlovy Vary Praha 6 Praha 3 Rychnov nad Kněžnou Praha 8 Blansko Praha-Klánovice Pardubice Svitavy Praha-Slivenec Plzeň-jih Praha 1 Strakonice Praha-Vinoř Šumperk Praha-Troja Hlavní město Praha Praha 2 Praha-Dolní Měcholupy Pelhřimov Most Kolín Praha-Kunratice Prostějov Karviná Kladno Znojmo Praha-Štěrboholy Cheb Praha-Velká Chuchle Praha-Ďáblice Benešov Praha-Zbraslav Praha-Petrovice Praha-Řeporyje Praha 18 Praha 16 Děčín Hradec Králové Praha-Suchdol Nový Jičín Praha 17 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Benetice

Levná dlažba Benetice

Dlažba Benetice

Zámkové dlažby Benetice

Zámkové betonové dlažby Benetice

Zámková dlažba Benetice

Betonové dlažby Benetice

Betonová dlažba Benetice

Zdící prvky Benetice

Dlažby II jakosti Benetice

Dlažba II jakosti Benetice

Plošné dlažby Benetice