„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Benetice

Nové produkty Benetice

Dlažby a obrubníky Benetice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Benetice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Benetice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Benetice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Benetice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Benetice, Levná dlažba Benetice, Dlažba Benetice, Zámkové dlažby Benetice, Zámkové dlažba Benetice, Betonové dlažby Benetice, Betonová dlažba Benetice, Zdící prvky Benetice, Dlažby II jakosti Benetice, Dlažba II jakosti Benetice, Plošné dlažby Benetice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 8 Chrudim Praha 7 Kolín Písek Praha 6 Praha 5 Hradec Králové Ústí nad Orlicí Rychnov nad Kněžnou Vsetín Rokycany Domažlice Karlovy Vary Praha-Řeporyje Sokolov Litoměřice Praha-Slivenec Praha-Březiněves Praha-Klánovice Praha-Lipence Jeseník Praha-Suchdol Plzeň-jih Praha 22 Prostějov Olomouc Zlín Praha-Velká Chuchle Praha 1 Praha 10 Mělník Děčín Praha-východ Praha-Štěrboholy Blansko Plzeň-sever Louny Jičín Znojmo Praha-Benice Příbram Praha-Šeberov Praha-Přední Kopanina Praha-Lochkov Praha-Kolovraty Hodonín Nový Jičín Praha 19 Hlavní město Praha Praha-Lysolaje Karviná Most Praha-Nedvězí Bruntál Plzeň-město Praha 15 Praha-Satalice Praha-Troja Semily Praha-Vinoř Praha 11 Cheb Břeclav Opava Frýdek-Místek Praha-Újezd Strakonice Kladno Praha-Petrovice Praha-Dubeč Praha-Kunratice Třebíč Náchod Brno-venkov Benešov Praha-Čakovice Jihlava Vyškov Praha 18 Teplice Praha-Dolní Měcholupy Šumperk Rakovník České Budějovice Praha 21 Kroměříž Nymburk Praha 16 Mladá Boleslav Ostrava-město Praha-Křeslice Praha 13 Praha 4 Praha 20 Praha-Ďáblice Trutnov Praha-Dolní Chabry Praha-Libuš Chomutov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Benetice

Levná dlažba Benetice

Dlažba Benetice

Zámkové dlažby Benetice

Zámkové betonové dlažby Benetice

Zámková dlažba Benetice

Betonové dlažby Benetice

Betonová dlažba Benetice

Zdící prvky Benetice

Dlažby II jakosti Benetice

Dlažba II jakosti Benetice

Plošné dlažby Benetice