„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Benetice

Nové produkty Benetice

Dlažby a obrubníky Benetice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Benetice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Benetice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Benetice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Benetice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Benetice, Levná dlažba Benetice, Dlažba Benetice, Zámkové dlažby Benetice, Zámkové dlažba Benetice, Betonové dlažby Benetice, Betonová dlažba Benetice, Zdící prvky Benetice, Dlažby II jakosti Benetice, Dlažba II jakosti Benetice, Plošné dlažby Benetice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 17 Praha-Klánovice Rakovník Ústí nad Labem Mladá Boleslav Praha-Kunratice Domažlice Hlavní město Praha Praha 22 Karlovy Vary Zlín Praha 4 Praha-Suchdol Praha-západ Praha-Satalice Praha-Troja Jičín Praha 1 Praha 21 Ústí nad Orlicí Kolín Jihlava Karviná Pelhřimov Náchod Prachatice Benešov Praha-Nedvězí Most Praha 12 Sokolov Praha-Ďáblice Praha-Lochkov Děčín Jeseník Nový Jičín Praha 6 Trutnov Praha-Královice Praha-Řeporyje Praha 18 Kutná Hora České Budějovice Rokycany Brno-venkov Plzeň-jih Chrudim Uherské Hradiště Příbram Český Krumlov Praha-Dubeč Česká Lípa Vyškov Teplice Brno-město Praha 9 Přerov Praha 11 Praha-Šeberov Kladno Beroun Praha-Zbraslav Praha 2 Praha 14 Rychnov nad Kněžnou Praha 19 Praha 8 Praha-Lysolaje Praha-Velká Chuchle Litoměřice Jablonec nad Nisou Strakonice Praha-Zličín Praha-Libuš Pardubice Louny Praha-Lipence Praha-Křeslice Praha-Vinoř Hradec Králové Žďár nad Sázavou Praha-Kolovraty Hodonín Jindřichův Hradec Blansko Kroměříž Praha-Běchovice Praha 7 Vsetín Praha-východ Nymburk Liberec Praha-Slivenec Praha-Dolní Chabry Olomouc Bruntál Frýdek-Místek Praha-Nebušice Písek Šumperk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Benetice

Levná dlažba Benetice

Dlažba Benetice

Zámkové dlažby Benetice

Zámkové betonové dlažby Benetice

Zámková dlažba Benetice

Betonové dlažby Benetice

Betonová dlažba Benetice

Zdící prvky Benetice

Dlažby II jakosti Benetice

Dlažba II jakosti Benetice

Plošné dlažby Benetice