„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Benetice

Nové produkty Benetice

Dlažby a obrubníky Benetice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Benetice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Benetice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Benetice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Benetice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Benetice, Levná dlažba Benetice, Dlažba Benetice, Zámkové dlažby Benetice, Zámkové dlažba Benetice, Betonové dlažby Benetice, Betonová dlažba Benetice, Zdící prvky Benetice, Dlažby II jakosti Benetice, Dlažba II jakosti Benetice, Plošné dlažby Benetice, Plošná dlažba


Další města:

Jeseník Rokycany Trutnov Klatovy Kolín Tachov Praha-Nedvězí Karviná Pelhřimov Praha 8 Náchod Praha 17 Praha-Šeberov Praha-Křeslice Beroun Praha-Suchdol Praha-Dolní Měcholupy Praha-Březiněves Praha-východ Česká Lípa Písek Praha-Velká Chuchle Praha 4 Praha 1 Praha-Ďáblice Praha-Slivenec Praha 10 Jablonec nad Nisou Liberec Praha-Kunratice Sokolov Děčín Praha 2 Mladá Boleslav Praha-Štěrboholy Prachatice Domažlice Zlín Praha 13 Strakonice Praha-Újezd Praha-Petrovice Praha-Benice Praha-Lochkov Pardubice Plzeň-město Benešov Příbram Blansko Brno-venkov Cheb Břeclav Most Praha 11 Praha 19 Praha 3 Třebíč Praha-Koloděje Český Krumlov Plzeň-sever Louny Praha-Klánovice Nový Jičín Hradec Králové Praha-Dolní Počernice Praha-Královice Ústí nad Orlicí Praha-Řeporyje Praha 21 Semily Praha-Přední Kopanina Praha 12 Šumperk Přerov Ústí nad Labem Jindřichův Hradec Praha 16 Praha 6 Praha-západ České Budějovice Praha-Zličín Frýdek-Místek Jičín Hlavní město Praha Praha 5 Praha 9 Praha-Nebušice Vsetín Praha-Libuš Praha-Lipence Nymburk Žďár nad Sázavou Znojmo Svitavy Havlíčkův Brod Praha-Čakovice Vyškov Kroměříž Uherské Hradiště Praha-Dolní Chabry ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Benetice

Levná dlažba Benetice

Dlažba Benetice

Zámkové dlažby Benetice

Zámkové betonové dlažby Benetice

Zámková dlažba Benetice

Betonové dlažby Benetice

Betonová dlažba Benetice

Zdící prvky Benetice

Dlažby II jakosti Benetice

Dlažba II jakosti Benetice

Plošné dlažby Benetice