„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Benetice

Nové produkty Benetice

Dlažby a obrubníky Benetice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Benetice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Benetice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Benetice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Benetice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Benetice, Levná dlažba Benetice, Dlažba Benetice, Zámkové dlažby Benetice, Zámkové dlažba Benetice, Betonové dlažby Benetice, Betonová dlažba Benetice, Zdící prvky Benetice, Dlažby II jakosti Benetice, Dlažba II jakosti Benetice, Plošné dlažby Benetice, Plošná dlažba


Další města:

Pelhřimov Svitavy Praha-západ Vsetín Praha-Satalice Praha-Lipence Litoměřice Semily Benešov Praha-Březiněves Praha-Dolní Chabry Jablonec nad Nisou Hradec Králové Praha-Řeporyje Nový Jičín Praha 2 Louny Most Praha 8 Praha-Dolní Měcholupy Praha 15 Uherské Hradiště Mělník Chomutov Praha-Nedvězí Náchod Rakovník Praha-Kunratice Domažlice Praha-Královice Praha 18 Plzeň-sever Trutnov Praha-Štěrboholy Praha-Lysolaje Praha-Vinoř Havlíčkův Brod Praha 16 Ostrava-město Praha 4 Chrudim Česká Lípa Praha-Lochkov Praha 7 Praha 1 Prostějov Třebíč Pardubice Cheb Beroun Praha-Libuš Děčín Praha 20 Opava Praha 10 Praha 21 Přerov Praha-Nebušice Brno-město Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Orlicí Praha-Suchdol Praha-Dolní Počernice Frýdek-Místek Sokolov Písek Jihlava Český Krumlov Praha 12 Praha 5 Kutná Hora Praha-Přední Kopanina Praha 14 Vyškov Praha-Šeberov Blansko Karviná Praha-Újezd Kroměříž Prachatice Praha-Křeslice Liberec Karlovy Vary Plzeň-jih Tachov Praha-Čakovice Jindřichův Hradec Tábor Praha-Troja Kladno Praha-Koloděje Mladá Boleslav Klatovy Žďár nad Sázavou Plzeň-město Ústí nad Labem Příbram Olomouc Jičín Znojmo ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Benetice

Levná dlažba Benetice

Dlažba Benetice

Zámkové dlažby Benetice

Zámkové betonové dlažby Benetice

Zámková dlažba Benetice

Betonové dlažby Benetice

Betonová dlažba Benetice

Zdící prvky Benetice

Dlažby II jakosti Benetice

Dlažba II jakosti Benetice

Plošné dlažby Benetice