„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Benetice

Nové produkty Benetice

Dlažby a obrubníky Benetice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Benetice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Benetice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Benetice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Benetice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Benetice, Levná dlažba Benetice, Dlažba Benetice, Zámkové dlažby Benetice, Zámkové dlažba Benetice, Betonové dlažby Benetice, Betonová dlažba Benetice, Zdící prvky Benetice, Dlažby II jakosti Benetice, Dlažba II jakosti Benetice, Plošné dlažby Benetice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Přední Kopanina Hlavní město Praha Mladá Boleslav Havlíčkův Brod Praha-Kolovraty Břeclav Rychnov nad Kněžnou Praha-Lipence Rokycany Praha-Lochkov Vyškov Praha 17 Šumperk Praha-Suchdol Pardubice Náchod Ústí nad Orlicí Praha-Ďáblice Praha 9 Praha-Koloděje Praha-Nedvězí Olomouc Prostějov Děčín Blansko Ústí nad Labem Třebíč Praha 12 Plzeň-město Vsetín Praha 6 Praha-Březiněves Praha-Vinoř Prachatice Praha-Zbraslav Praha 2 Praha-Lysolaje Brno-venkov Brno-město Strakonice Jindřichův Hradec Znojmo Klatovy Praha 19 Karviná Kroměříž Domažlice Semily Žďár nad Sázavou Praha-Velká Chuchle Litoměřice Praha-Křeslice Nymburk Praha 21 Pelhřimov Česká Lípa Chomutov Hodonín Praha-východ Praha-Řeporyje Praha 20 Svitavy Praha 13 Praha 3 Praha-Dolní Počernice Karlovy Vary Chrudim Tábor Praha 22 Praha 5 Kladno Opava Jablonec nad Nisou Praha-Zličín Praha 11 Praha 1 Písek Praha-Dolní Měcholupy Praha-Klánovice Ostrava-město Beroun Praha-Dubeč Teplice České Budějovice Kutná Hora Praha-Slivenec Praha 14 Praha 8 Praha 16 Jihlava Praha 7 Jeseník Mělník Praha 15 Tachov Plzeň-sever Most Benešov Bruntál Rakovník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Benetice

Levná dlažba Benetice

Dlažba Benetice

Zámkové dlažby Benetice

Zámkové betonové dlažby Benetice

Zámková dlažba Benetice

Betonové dlažby Benetice

Betonová dlažba Benetice

Zdící prvky Benetice

Dlažby II jakosti Benetice

Dlažba II jakosti Benetice

Plošné dlažby Benetice