„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Benetice

Nové produkty Benetice

Dlažby a obrubníky Benetice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Benetice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Benetice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Benetice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Benetice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Benetice, Levná dlažba Benetice, Dlažba Benetice, Zámkové dlažby Benetice, Zámkové dlažba Benetice, Betonové dlažby Benetice, Betonová dlažba Benetice, Zdící prvky Benetice, Dlažby II jakosti Benetice, Dlažba II jakosti Benetice, Plošné dlažby Benetice, Plošná dlažba


Další města:

Klatovy Karviná Praha-Křeslice Opava Praha-Kunratice Praha-Újezd Praha 5 Jindřichův Hradec Svitavy Praha 18 Kutná Hora Praha 8 Praha-Libuš Česká Lípa Ústí nad Labem Sokolov Praha-Benice Praha-Březiněves Praha-západ Šumperk Kolín Vyškov Tachov Praha-Kolovraty Brno-venkov Prachatice Prostějov Praha 10 Žďár nad Sázavou Praha-Čakovice Děčín Praha-Lipence Třebíč Zlín Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Chabry Plzeň-jih Praha 7 Karlovy Vary Znojmo Liberec Písek Semily Praha 14 Praha 15 Praha 22 Praha-Koloděje Praha 19 Praha-Velká Chuchle Praha-Šeberov Praha 3 Praha-Dolní Počernice Chrudim Praha-Slivenec Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Orlicí Příbram Kroměříž Bruntál Český Krumlov Benešov Praha-Petrovice Praha 20 Hodonín Přerov Strakonice Praha 2 Trutnov Tábor Praha-Suchdol Blansko České Budějovice Praha-Ďáblice Praha-Řeporyje Chomutov Praha 16 Praha-Dubeč Praha 9 Praha-Vinoř Litoměřice Most Ostrava-město Jihlava Praha 11 Nový Jičín Praha 6 Jičín Nymburk Domažlice Praha-Královice Jablonec nad Nisou Praha 13 Praha-Lochkov Praha 1 Praha 12 Praha 21 Praha-Nedvězí Praha-Nebušice Mladá Boleslav Praha-Běchovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Benetice

Levná dlažba Benetice

Dlažba Benetice

Zámkové dlažby Benetice

Zámkové betonové dlažby Benetice

Zámková dlažba Benetice

Betonové dlažby Benetice

Betonová dlažba Benetice

Zdící prvky Benetice

Dlažby II jakosti Benetice

Dlažba II jakosti Benetice

Plošné dlažby Benetice