„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bernartice

Nové produkty Bernartice

Dlažby a obrubníky Bernartice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bernartice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bernartice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bernartice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bernartice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bernartice, Levná dlažba Bernartice, Dlažba Bernartice, Zámkové dlažby Bernartice, Zámkové dlažba Bernartice, Betonové dlažby Bernartice, Betonová dlažba Bernartice, Zdící prvky Bernartice, Dlažby II jakosti Bernartice, Dlažba II jakosti Bernartice, Plošné dlažby Bernartice, Plošná dlažba


Další města:

Jeseník Praha 21 Praha-Dubeč Plzeň-sever Praha-Slivenec Praha 9 Praha 6 Brno-město Louny Praha-Zbraslav Přerov Praha-Dolní Počernice Ústí nad Labem Rakovník Opava Praha-Přední Kopanina Trutnov Praha 13 Praha 20 Domažlice Praha 14 Praha-východ Znojmo Praha-Vinoř Prachatice Havlíčkův Brod Uherské Hradiště Strakonice Litoměřice Praha 5 Praha-západ Semily Praha 8 Brno-venkov Cheb Hlavní město Praha Zlín Náchod Olomouc Vsetín Teplice Písek Děčín Praha 3 Praha-Březiněves Praha-Nebušice Beroun Praha-Suchdol Praha 15 Praha-Kolovraty Plzeň-jih Praha 16 Praha-Nedvězí Karlovy Vary Praha-Koloděje Žďár nad Sázavou Blansko Praha-Libuš Praha 19 Benešov Praha-Dolní Měcholupy Bruntál Praha-Lysolaje Nymburk Liberec Praha 1 Praha-Běchovice Pelhřimov Třebíč Kutná Hora Rychnov nad Kněžnou Praha-Lipence Břeclav Praha-Štěrboholy Praha-Benice Praha-Satalice Sokolov Praha-Královice Jičín České Budějovice Šumperk Vyškov Praha 4 Praha-Lochkov Klatovy Praha 7 Praha 22 Praha 11 Most Chomutov Praha-Troja Praha-Ďáblice Praha-Dolní Chabry Svitavy Praha-Šeberov Jablonec nad Nisou Praha 18 Mladá Boleslav Kroměříž Praha 17 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bernartice

Levná dlažba Bernartice

Dlažba Bernartice

Zámkové dlažby Bernartice

Zámkové betonové dlažby Bernartice

Zámková dlažba Bernartice

Betonové dlažby Bernartice

Betonová dlažba Bernartice

Zdící prvky Bernartice

Dlažby II jakosti Bernartice

Dlažba II jakosti Bernartice

Plošné dlažby Bernartice