„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bernartice

Nové produkty Bernartice

Dlažby a obrubníky Bernartice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bernartice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bernartice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bernartice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bernartice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bernartice, Levná dlažba Bernartice, Dlažba Bernartice, Zámkové dlažby Bernartice, Zámkové dlažba Bernartice, Betonové dlažby Bernartice, Betonová dlažba Bernartice, Zdící prvky Bernartice, Dlažby II jakosti Bernartice, Dlažba II jakosti Bernartice, Plošné dlažby Bernartice, Plošná dlažba


Další města:

Olomouc Praha-Dolní Počernice Praha-Satalice Praha-Slivenec Praha-Řeporyje Praha-Suchdol Praha-Koloděje Vyškov Bruntál Praha-Klánovice Ústí nad Labem Praha 5 Praha-Velká Chuchle Kladno Vsetín Litoměřice Praha 10 Praha-Šeberov Brno-město Praha 19 Most Praha 17 Praha 6 Praha-Petrovice Praha 11 Plzeň-jih Praha-Zličín Praha 3 Jindřichův Hradec Ostrava-město Rakovník Praha-Dolní Chabry Hlavní město Praha Havlíčkův Brod Prachatice Jičín Praha 15 Praha 21 Rychnov nad Kněžnou Karviná Svitavy Praha-východ Liberec Praha-Kunratice Přerov Praha-Štěrboholy Chomutov Tachov Blansko Prostějov Frýdek-Místek Praha 16 Nymburk Praha 22 Ústí nad Orlicí Klatovy Praha-Dubeč Nový Jičín Praha 1 Karlovy Vary Znojmo Břeclav Beroun Praha 12 Žďár nad Sázavou Praha-Zbraslav Rokycany Praha 7 Písek Zlín Mělník Praha 18 Teplice Děčín Šumperk Praha-Troja Praha-Újezd Praha 9 Brno-venkov Praha-Lochkov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Březiněves Jablonec nad Nisou Strakonice Praha-západ Hodonín Česká Lípa Praha 20 Sokolov Kolín Praha-Běchovice Uherské Hradiště Chrudim Praha-Nedvězí Praha-Lysolaje Praha-Lipence Domažlice Praha-Přední Kopanina Pardubice Benešov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bernartice

Levná dlažba Bernartice

Dlažba Bernartice

Zámkové dlažby Bernartice

Zámkové betonové dlažby Bernartice

Zámková dlažba Bernartice

Betonové dlažby Bernartice

Betonová dlažba Bernartice

Zdící prvky Bernartice

Dlažby II jakosti Bernartice

Dlažba II jakosti Bernartice

Plošné dlažby Bernartice