„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bernartice

Nové produkty Bernartice

Dlažby a obrubníky Bernartice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bernartice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bernartice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bernartice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bernartice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bernartice, Levná dlažba Bernartice, Dlažba Bernartice, Zámkové dlažby Bernartice, Zámkové dlažba Bernartice, Betonové dlažby Bernartice, Betonová dlažba Bernartice, Zdící prvky Bernartice, Dlažby II jakosti Bernartice, Dlažba II jakosti Bernartice, Plošné dlažby Bernartice, Plošná dlažba


Další města:

Brno-venkov Praha 16 Ostrava-město Semily Domažlice Praha-Benice Praha-Klánovice Olomouc Karlovy Vary Praha-západ Praha 20 Praha-Zbraslav Praha-Dolní Měcholupy Klatovy Frýdek-Místek Praha-Ďáblice Praha 10 Přerov Praha-Troja Praha-Nedvězí Strakonice Praha-Kunratice Nový Jičín Chrudim České Budějovice Příbram Plzeň-město Břeclav Praha-Újezd Havlíčkův Brod Praha-Libuš Pardubice Kolín Kutná Hora Chomutov Hradec Králové Mladá Boleslav Kladno Blansko Hlavní město Praha Plzeň-sever Praha-východ Praha 17 Třebíč Opava Tábor Praha 19 Svitavy Praha-Satalice Znojmo Hodonín Ústí nad Orlicí Jindřichův Hradec Praha-Šeberov Karviná Praha-Dolní Počernice Žďár nad Sázavou Děčín Praha 8 Praha-Běchovice Rokycany Český Krumlov Praha-Královice Praha 22 Vyškov Kroměříž Písek Jihlava Jičín Praha 15 Sokolov Plzeň-jih Praha 6 Praha-Lochkov Praha-Koloděje Litoměřice Beroun Most Cheb Praha 1 Bruntál Louny Praha-Petrovice Praha 18 Praha-Lipence Vsetín Praha-Čakovice Praha 5 Benešov Česká Lípa Praha 3 Jeseník Praha 13 Praha-Dolní Chabry Šumperk Praha-Velká Chuchle Praha-Řeporyje Pelhřimov Praha-Přední Kopanina Teplice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bernartice

Levná dlažba Bernartice

Dlažba Bernartice

Zámkové dlažby Bernartice

Zámkové betonové dlažby Bernartice

Zámková dlažba Bernartice

Betonové dlažby Bernartice

Betonová dlažba Bernartice

Zdící prvky Bernartice

Dlažby II jakosti Bernartice

Dlažba II jakosti Bernartice

Plošné dlažby Bernartice