„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bernartice

Nové produkty Bernartice

Dlažby a obrubníky Bernartice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bernartice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bernartice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bernartice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bernartice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bernartice, Levná dlažba Bernartice, Dlažba Bernartice, Zámkové dlažby Bernartice, Zámkové dlažba Bernartice, Betonové dlažby Bernartice, Betonová dlažba Bernartice, Zdící prvky Bernartice, Dlažby II jakosti Bernartice, Dlažba II jakosti Bernartice, Plošné dlažby Bernartice, Plošná dlažba


Další města:

Jeseník Praha 3 Praha-Křeslice Praha-Ďáblice Uherské Hradiště Blansko Praha-Slivenec Náchod Praha-Klánovice Prachatice Praha-Dolní Měcholupy Přerov Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Počernice Ústí nad Orlicí Most Rokycany Zlín Praha 20 Frýdek-Místek Sokolov Praha 16 Svitavy Praha-Štěrboholy Praha-Kolovraty Mladá Boleslav Praha-Benice Praha-Čakovice Vsetín Beroun Praha 22 Praha-Petrovice Třebíč Praha-Dubeč Kutná Hora Plzeň-město Nymburk Praha-Suchdol Prostějov Hodonín Praha 1 Praha 18 Brno-venkov Pelhřimov Praha 4 Praha-Březiněves Česká Lípa České Budějovice Příbram Praha 6 Karviná Praha-Zličín Kladno Louny Praha-Šeberov Jindřichův Hradec Praha-Dolní Chabry Hradec Králové Litoměřice Mělník Praha-Koloděje Vyškov Plzeň-jih Praha 9 Praha-Královice Praha 14 Plzeň-sever Praha-Přední Kopanina Znojmo Praha-Běchovice Praha-Kunratice Ústí nad Labem Praha-východ Jičín Trutnov Praha-Nedvězí Nový Jičín Pardubice Rychnov nad Kněžnou Tachov Olomouc Praha-Lochkov Praha-západ Kolín Praha-Troja Praha 2 Karlovy Vary Praha-Libuš Praha 5 Český Krumlov Strakonice Praha 19 Praha-Lipence Praha 21 Havlíčkův Brod Praha-Újezd Brno-město Jihlava Praha-Zbraslav Bruntál ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bernartice

Levná dlažba Bernartice

Dlažba Bernartice

Zámkové dlažby Bernartice

Zámkové betonové dlažby Bernartice

Zámková dlažba Bernartice

Betonové dlažby Bernartice

Betonová dlažba Bernartice

Zdící prvky Bernartice

Dlažby II jakosti Bernartice

Dlažba II jakosti Bernartice

Plošné dlažby Bernartice