„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bernartice

Nové produkty Bernartice

Dlažby a obrubníky Bernartice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bernartice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bernartice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bernartice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bernartice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bernartice, Levná dlažba Bernartice, Dlažba Bernartice, Zámkové dlažby Bernartice, Zámkové dlažba Bernartice, Betonové dlažby Bernartice, Betonová dlažba Bernartice, Zdící prvky Bernartice, Dlažby II jakosti Bernartice, Dlažba II jakosti Bernartice, Plošné dlažby Bernartice, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Labem Praha-Běchovice Kladno Praha-Vinoř Praha 7 Most Cheb Nymburk Plzeň-sever Praha 4 Pelhřimov Plzeň-město Sokolov Prachatice Praha-Újezd Plzeň-jih Klatovy Louny Jihlava Praha-Klánovice Domažlice Havlíčkův Brod Praha-Zličín Praha-Březiněves Praha-Lochkov Opava Karlovy Vary Praha-Královice Bruntál Praha-Dolní Chabry Chrudim Praha-Lysolaje Uherské Hradiště Tachov Praha-Suchdol Praha 5 Litoměřice Praha-Čakovice Praha 1 Praha-východ Praha-Kolovraty Vsetín Příbram Praha-Lipence Praha 20 Kolín Olomouc Šumperk Praha-Slivenec Praha-Kunratice Praha 6 Rakovník Praha-Dubeč Nový Jičín Praha 18 Praha 22 Praha 17 Praha-Křeslice Frýdek-Místek Semily Praha-Zbraslav Praha-Štěrboholy Praha 13 Praha-Šeberov Praha-Libuš Praha 11 Praha 21 Praha 15 Praha-Nedvězí Strakonice Ostrava-město Praha 16 Praha-Řeporyje Jindřichův Hradec Vyškov Praha-Dolní Počernice Benešov Žďár nad Sázavou Praha-Benice Blansko Brno-venkov Praha-Petrovice Brno-město Praha 3 Přerov Praha-Nebušice Písek Jablonec nad Nisou Praha-Přední Kopanina Děčín Kutná Hora Hodonín Teplice Chomutov Česká Lípa Praha 2 Kroměříž Rokycany Tábor České Budějovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bernartice

Levná dlažba Bernartice

Dlažba Bernartice

Zámkové dlažby Bernartice

Zámkové betonové dlažby Bernartice

Zámková dlažba Bernartice

Betonové dlažby Bernartice

Betonová dlažba Bernartice

Zdící prvky Bernartice

Dlažby II jakosti Bernartice

Dlažba II jakosti Bernartice

Plošné dlažby Bernartice