„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bernartice

Nové produkty Bernartice

Dlažby a obrubníky Bernartice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bernartice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bernartice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bernartice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bernartice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bernartice, Levná dlažba Bernartice, Dlažba Bernartice, Zámkové dlažby Bernartice, Zámkové dlažba Bernartice, Betonové dlažby Bernartice, Betonová dlažba Bernartice, Zdící prvky Bernartice, Dlažby II jakosti Bernartice, Dlažba II jakosti Bernartice, Plošné dlažby Bernartice, Plošná dlažba


Další města:

Uherské Hradiště Domažlice Frýdek-Místek Plzeň-město Břeclav Strakonice Vsetín Teplice Praha 16 Český Krumlov Praha-východ Hodonín Praha 14 Praha-Dubeč Praha 19 Praha 6 Klatovy Tachov Praha-Královice Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Počernice Praha-Křeslice Písek Ústí nad Labem Praha-Kolovraty Praha 9 Praha 21 Praha 3 Žďár nad Sázavou Pelhřimov Kolín Praha 13 Olomouc Praha-Běchovice Jihlava Praha-Dolní Měcholupy Nymburk Znojmo Praha 7 Praha-Petrovice Praha 5 Brno-venkov Litoměřice Chrudim Praha 15 Chomutov Příbram Jablonec nad Nisou Cheb Praha 10 Třebíč Praha-Slivenec Hradec Králové Semily Praha-Libuš Šumperk Praha 12 Praha-Vinoř Praha 18 Karviná Rychnov nad Kněžnou Jindřichův Hradec Praha-Řeporyje Kutná Hora Praha 22 Praha-Kunratice Praha-Lipence Praha-Újezd Nový Jičín Jeseník Praha 4 Opava Plzeň-sever Praha 8 Praha-Velká Chuchle Prachatice Vyškov Praha-Zbraslav Rakovník Sokolov Trutnov Kladno Rokycany Praha-Koloděje Praha-Březiněves Tábor České Budějovice Svitavy Praha-Lochkov Most Praha-Přední Kopanina Pardubice Praha-Nedvězí Louny Praha 11 Praha-Klánovice Blansko Liberec Praha-Lysolaje Brno-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bernartice

Levná dlažba Bernartice

Dlažba Bernartice

Zámkové dlažby Bernartice

Zámkové betonové dlažby Bernartice

Zámková dlažba Bernartice

Betonové dlažby Bernartice

Betonová dlažba Bernartice

Zdící prvky Bernartice

Dlažby II jakosti Bernartice

Dlažba II jakosti Bernartice

Plošné dlažby Bernartice