„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bernartice

Nové produkty Bernartice

Dlažby a obrubníky Bernartice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bernartice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bernartice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bernartice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bernartice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bernartice, Levná dlažba Bernartice, Dlažba Bernartice, Zámkové dlažby Bernartice, Zámkové dlažba Bernartice, Betonové dlažby Bernartice, Betonová dlažba Bernartice, Zdící prvky Bernartice, Dlažby II jakosti Bernartice, Dlažba II jakosti Bernartice, Plošné dlažby Bernartice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Klánovice Praha 11 Praha 19 Praha 9 Semily Rychnov nad Kněžnou Praha 14 Praha-Nedvězí Žďár nad Sázavou Praha-Přední Kopanina Praha 3 Praha-Troja České Budějovice Plzeň-sever Praha 5 Praha 12 Prachatice Chomutov Písek Zlín Jičín Brno-město Praha-Březiněves Přerov Olomouc Jindřichův Hradec Teplice Břeclav Pelhřimov Praha 7 Domažlice Praha-Nebušice Karlovy Vary Česká Lípa Šumperk Benešov Ostrava-město Praha-Dolní Měcholupy Praha 16 Hlavní město Praha Uherské Hradiště Praha 2 Rakovník Ústí nad Orlicí Praha-východ Svitavy Jeseník Ústí nad Labem Praha-Lipence Praha-Zličín Plzeň-město Kutná Hora Praha 20 Kolín Karviná Blansko Strakonice Praha-Řeporyje Praha-Čakovice Plzeň-jih Příbram Praha-Křeslice Prostějov Brno-venkov Kladno Praha-Kolovraty Jablonec nad Nisou Praha 13 Most Praha-Vinoř Praha-Koloděje Praha 6 Praha-Dubeč Praha 8 Praha-Štěrboholy Praha-Velká Chuchle Pardubice Rokycany Praha 22 Praha-Běchovice Znojmo Český Krumlov Kroměříž Praha-Ďáblice Litoměřice Praha 18 Vsetín Mělník Praha-Petrovice Praha-Slivenec Praha 10 Praha 4 Tachov Sokolov Praha-Lysolaje Praha 17 Náchod Hodonín Tábor Beroun ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bernartice

Levná dlažba Bernartice

Dlažba Bernartice

Zámkové dlažby Bernartice

Zámkové betonové dlažby Bernartice

Zámková dlažba Bernartice

Betonové dlažby Bernartice

Betonová dlažba Bernartice

Zdící prvky Bernartice

Dlažby II jakosti Bernartice

Dlažba II jakosti Bernartice

Plošné dlažby Bernartice