„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bernartice

Nové produkty Bernartice

Dlažby a obrubníky Bernartice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bernartice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bernartice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bernartice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bernartice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bernartice, Levná dlažba Bernartice, Dlažba Bernartice, Zámkové dlažby Bernartice, Zámkové dlažba Bernartice, Betonové dlažby Bernartice, Betonová dlažba Bernartice, Zdící prvky Bernartice, Dlažby II jakosti Bernartice, Dlažba II jakosti Bernartice, Plošné dlažby Bernartice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dubeč Plzeň-sever Praha-Čakovice Náchod Praha 14 Tábor Praha-Lipence Cheb Přerov Klatovy Praha 7 Praha 10 Třebíč Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Chabry Karlovy Vary Praha-Nebušice Plzeň-jih Kroměříž Praha 13 Praha 19 Prachatice Blansko Praha-Kolovraty Praha-Libuš Praha-Dolní Počernice Louny Plzeň-město Vyškov Praha-Slivenec Hradec Králové Zlín Praha-Satalice Praha-Újezd Hodonín Praha 6 Havlíčkův Brod Bruntál Praha-Křeslice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Šeberov Praha-Štěrboholy Praha-Koloděje Praha 1 Praha 16 Šumperk Praha 4 Chrudim Ústí nad Labem Praha-Řeporyje Jeseník Žďár nad Sázavou Praha 3 Olomouc Praha-Suchdol Teplice Praha-Ďáblice Praha-Běchovice Praha-Petrovice Praha 21 Sokolov Praha 5 Příbram Praha-Klánovice Kladno Praha-západ Nymburk Praha-Velká Chuchle Tachov Rakovník Domažlice Praha-Zličín Praha-Březiněves Praha-Přední Kopanina Pardubice Pelhřimov Praha 22 Ústí nad Orlicí Brno-venkov Praha-Nedvězí Praha-Benice Praha 20 Ostrava-město Praha-východ Praha 12 Praha 11 Český Krumlov Písek Praha 17 Prostějov Litoměřice Praha-Kunratice Praha 8 Praha-Vinoř Praha-Troja Semily Opava Praha 15 Praha-Zbraslav Praha-Lysolaje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bernartice

Levná dlažba Bernartice

Dlažba Bernartice

Zámkové dlažby Bernartice

Zámkové betonové dlažby Bernartice

Zámková dlažba Bernartice

Betonové dlažby Bernartice

Betonová dlažba Bernartice

Zdící prvky Bernartice

Dlažby II jakosti Bernartice

Dlažba II jakosti Bernartice

Plošné dlažby Bernartice