„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bernartice

Nové produkty Bernartice

Dlažby a obrubníky Bernartice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bernartice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bernartice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bernartice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bernartice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bernartice, Levná dlažba Bernartice, Dlažba Bernartice, Zámkové dlažby Bernartice, Zámkové dlažba Bernartice, Betonové dlažby Bernartice, Betonová dlažba Bernartice, Zdící prvky Bernartice, Dlažby II jakosti Bernartice, Dlažba II jakosti Bernartice, Plošné dlažby Bernartice, Plošná dlažba


Další města:

Havlíčkův Brod Karviná Přerov Vyškov Blansko Mělník Rokycany Praha 18 Praha-Zličín Praha 1 Ústí nad Labem Hlavní město Praha Praha 8 Beroun Praha-Štěrboholy Praha-západ Jablonec nad Nisou Praha-Suchdol Šumperk Česká Lípa Praha 12 Praha 5 Praha 6 Kolín Chomutov Písek Praha 4 Praha-východ Praha-Slivenec Praha-Kunratice Liberec Žďár nad Sázavou Praha-Petrovice Praha 15 Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Počernice Litoměřice Tábor Praha 16 Praha-Ďáblice Praha-Libuš Frýdek-Místek Chrudim Praha-Koloděje Praha 7 Praha-Satalice Praha-Vinoř Jindřichův Hradec Uherské Hradiště Praha-Březiněves Náchod Praha-Klánovice Plzeň-sever Praha-Kolovraty Prachatice Trutnov Český Krumlov Praha 9 Zlín Praha-Řeporyje Praha 2 Praha-Lysolaje Praha-Čakovice Bruntál Hodonín Praha-Lochkov Most Sokolov Praha-Nedvězí Praha 19 Jeseník Kutná Hora Svitavy Praha 17 Rakovník Plzeň-jih Nymburk Karlovy Vary Praha 3 Klatovy Praha 11 Prostějov Ústí nad Orlicí Praha-Křeslice Tachov Strakonice Znojmo Praha-Přední Kopanina Hradec Králové Praha-Újezd Ostrava-město Třebíč Praha-Lipence Brno-město Praha 20 Semily Opava Jihlava Pardubice Brno-venkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bernartice

Levná dlažba Bernartice

Dlažba Bernartice

Zámkové dlažby Bernartice

Zámkové betonové dlažby Bernartice

Zámková dlažba Bernartice

Betonové dlažby Bernartice

Betonová dlažba Bernartice

Zdící prvky Bernartice

Dlažby II jakosti Bernartice

Dlažba II jakosti Bernartice

Plošné dlažby Bernartice