„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bernartice

Nové produkty Bernartice

Dlažby a obrubníky Bernartice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bernartice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bernartice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bernartice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bernartice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bernartice, Levná dlažba Bernartice, Dlažba Bernartice, Zámkové dlažby Bernartice, Zámkové dlažba Bernartice, Betonové dlažby Bernartice, Betonová dlažba Bernartice, Zdící prvky Bernartice, Dlažby II jakosti Bernartice, Dlažba II jakosti Bernartice, Plošné dlažby Bernartice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 1 České Budějovice Kladno Příbram Praha-Satalice Rychnov nad Kněžnou Šumperk Česká Lípa Brno-město Kroměříž Most Jeseník Rokycany Praha-Šeberov Praha 7 Břeclav Blansko Sokolov Hlavní město Praha Domažlice Praha-Březiněves Praha 6 Praha 10 Praha-Lochkov Praha 8 Semily Praha 4 Praha-východ Český Krumlov Praha-Ďáblice Karviná Bruntál Pelhřimov Praha 20 Jindřichův Hradec Praha 21 Praha-Petrovice Liberec Litoměřice Praha-Čakovice Louny Prostějov Brno-venkov Praha-Dolní Měcholupy Beroun Praha-Troja Praha-Kolovraty Vyškov Praha 2 Přerov Ústí nad Orlicí Plzeň-sever Plzeň-jih Praha 9 Praha-Klánovice Praha 3 Klatovy Praha 14 Ústí nad Labem Znojmo Svitavy Vsetín Teplice Jičín Ostrava-město Jihlava Praha-Kunratice Praha 5 Trutnov Náchod Praha-Újezd Praha-Zličín Písek Nymburk Plzeň-město Praha-západ Praha-Suchdol Praha-Běchovice Hodonín Praha 15 Opava Žďár nad Sázavou Praha 18 Karlovy Vary Děčín Zlín Kolín Havlíčkův Brod Prachatice Praha-Nebušice Praha 22 Tábor Nový Jičín Jablonec nad Nisou Praha 11 Praha-Zbraslav Cheb Praha 16 Praha-Velká Chuchle Praha-Štěrboholy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bernartice

Levná dlažba Bernartice

Dlažba Bernartice

Zámkové dlažby Bernartice

Zámkové betonové dlažby Bernartice

Zámková dlažba Bernartice

Betonové dlažby Bernartice

Betonová dlažba Bernartice

Zdící prvky Bernartice

Dlažby II jakosti Bernartice

Dlažba II jakosti Bernartice

Plošné dlažby Bernartice