„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Beřovice

Nové produkty Beřovice

Dlažby a obrubníky Beřovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Beřovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Beřovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Beřovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Beřovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Beřovice, Levná dlažba Beřovice, Dlažba Beřovice, Zámkové dlažby Beřovice, Zámkové dlažba Beřovice, Betonové dlažby Beřovice, Betonová dlažba Beřovice, Zdící prvky Beřovice, Dlažby II jakosti Beřovice, Dlažba II jakosti Beřovice, Plošné dlažby Beřovice, Plošná dlažba


Další města:

Vsetín Karviná Prostějov Děčín Tábor Klatovy Nový Jičín Jablonec nad Nisou Praha-Petrovice Praha-Běchovice Praha-Dolní Měcholupy Praha 3 Olomouc Rokycany Třebíč Praha-Vinoř Most Kladno Benešov Semily Praha 18 Hodonín Kolín Praha 8 Praha-Zličín Praha-západ Náchod Praha-Dolní Počernice České Budějovice Praha 1 Kroměříž Opava Kutná Hora Trutnov Prachatice Pelhřimov Nymburk Mladá Boleslav Jindřichův Hradec Praha-Nebušice Český Krumlov Praha 10 Praha-Křeslice Svitavy Praha 12 Příbram Rychnov nad Kněžnou Česká Lípa Praha-Královice Chomutov Louny Praha-Kunratice Praha 15 Plzeň-sever Uherské Hradiště Blansko Praha-Březiněves Praha-Slivenec Praha 16 Písek Tachov Praha-Kolovraty Praha 21 Praha-Lysolaje Litoměřice Praha-Šeberov Praha 9 Praha-Řeporyje Sokolov Praha 13 Ostrava-město Praha-Suchdol Brno-město Praha 6 Praha-východ Praha 2 Praha 4 Plzeň-jih Frýdek-Místek Pardubice Praha-Koloděje Praha 11 Znojmo Brno-venkov Šumperk Praha 5 Hradec Králové Ústí nad Labem Mělník Praha-Ďáblice Praha-Újezd Chrudim Strakonice Jeseník Praha-Benice Praha-Lipence Jičín Praha-Lochkov Jihlava Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Beřovice

Levná dlažba Beřovice

Dlažba Beřovice

Zámkové dlažby Beřovice

Zámkové betonové dlažby Beřovice

Zámková dlažba Beřovice

Betonové dlažby Beřovice

Betonová dlažba Beřovice

Zdící prvky Beřovice

Dlažby II jakosti Beřovice

Dlažba II jakosti Beřovice

Plošné dlažby Beřovice