„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Beřovice

Nové produkty Beřovice

Dlažby a obrubníky Beřovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Beřovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Beřovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Beřovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Beřovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Beřovice, Levná dlažba Beřovice, Dlažba Beřovice, Zámkové dlažby Beřovice, Zámkové dlažba Beřovice, Betonové dlažby Beřovice, Betonová dlažba Beřovice, Zdící prvky Beřovice, Dlažby II jakosti Beřovice, Dlažba II jakosti Beřovice, Plošné dlažby Beřovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kunratice Hradec Králové Louny Plzeň-jih Praha-Slivenec Praha 18 Mělník Kroměříž Cheb Jindřichův Hradec Kutná Hora Praha-Šeberov Praha-Zličín Praha-Újezd Praha-Dolní Počernice Frýdek-Místek Praha 5 Praha-Křeslice Šumperk Praha 22 Karlovy Vary Praha-Přední Kopanina Praha-Lipence Praha-Nedvězí Žďár nad Sázavou Praha 13 Prostějov Chrudim Praha-Dubeč Jeseník Brno-venkov Plzeň-sever Jablonec nad Nisou Kladno Zlín Strakonice Nymburk Písek Praha-Lysolaje Třebíč Benešov Praha 7 Kolín Praha 16 Přerov Znojmo Praha-Dolní Chabry Praha-Benice Nový Jičín Domažlice Praha-Nebušice Hlavní město Praha Jičín Praha 17 Uherské Hradiště Praha 3 Praha 15 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Suchdol Česká Lípa Jihlava Rakovník Rokycany Děčín Trutnov Praha-Čakovice Opava Praha-Vinoř Praha 6 Praha 11 Praha-západ Praha 20 Praha-Satalice Pelhřimov Praha 14 Bruntál Praha-Běchovice Praha-Řeporyje Vyškov Vsetín Český Krumlov Praha-Libuš Liberec Rychnov nad Kněžnou Semily Mladá Boleslav Náchod Praha 4 Praha 10 Praha 2 Karviná Most Břeclav Praha-Klánovice Praha-Zbraslav Praha-Petrovice Tachov Ústí nad Labem Klatovy Praha-Kolovraty ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Beřovice

Levná dlažba Beřovice

Dlažba Beřovice

Zámkové dlažby Beřovice

Zámkové betonové dlažby Beřovice

Zámková dlažba Beřovice

Betonové dlažby Beřovice

Betonová dlažba Beřovice

Zdící prvky Beřovice

Dlažby II jakosti Beřovice

Dlažba II jakosti Beřovice

Plošné dlažby Beřovice