„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Beřovice

Nové produkty Beřovice

Dlažby a obrubníky Beřovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Beřovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Beřovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Beřovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Beřovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Beřovice, Levná dlažba Beřovice, Dlažba Beřovice, Zámkové dlažby Beřovice, Zámkové dlažba Beřovice, Betonové dlažby Beřovice, Betonová dlažba Beřovice, Zdící prvky Beřovice, Dlažby II jakosti Beřovice, Dlažba II jakosti Beřovice, Plošné dlažby Beřovice, Plošná dlažba


Další města:

Příbram Ostrava-město Praha-Březiněves Hradec Králové Praha-Klánovice Prachatice Praha 19 Praha 20 Frýdek-Místek Tachov Jičín Chrudim Praha-Královice Praha-Dolní Počernice Sokolov Praha-Vinoř Praha-Šeberov Praha-Petrovice Uherské Hradiště Praha-Čakovice Brno-venkov České Budějovice Písek Benešov Cheb Rychnov nad Kněžnou Domažlice Rakovník Praha-Satalice Havlíčkův Brod Praha-Štěrboholy Praha-Velká Chuchle Kroměříž Bruntál Praha 17 Praha-západ Ústí nad Orlicí Praha-Řeporyje Praha 3 Praha 2 Praha 16 Mladá Boleslav Praha-Libuš Jablonec nad Nisou Praha-Dubeč Praha-Slivenec Hodonín Prostějov Česká Lípa Praha-Lochkov Praha-Přední Kopanina Praha-Lysolaje Kutná Hora Praha 18 Český Krumlov Praha 8 Praha-Koloděje Praha-Dolní Měcholupy Kladno Praha-Lipence Jeseník Praha-Nedvězí Praha-Zličín Olomouc Ústí nad Labem Nymburk Praha 12 Praha 4 Praha 11 Teplice Pelhřimov Žďár nad Sázavou Kolín Náchod Praha 21 Rokycany Plzeň-jih Karviná Praha 22 Pardubice Děčín Praha-Ďáblice Plzeň-sever Jihlava Praha-Újezd Praha 5 Plzeň-město Praha-Troja Praha-Dolní Chabry Praha-Běchovice Praha 10 Praha-Nebušice Jindřichův Hradec Louny Zlín Praha 7 Vyškov Přerov Chomutov Praha-východ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Beřovice

Levná dlažba Beřovice

Dlažba Beřovice

Zámkové dlažby Beřovice

Zámkové betonové dlažby Beřovice

Zámková dlažba Beřovice

Betonové dlažby Beřovice

Betonová dlažba Beřovice

Zdící prvky Beřovice

Dlažby II jakosti Beřovice

Dlažba II jakosti Beřovice

Plošné dlažby Beřovice