„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Beřovice

Nové produkty Beřovice

Dlažby a obrubníky Beřovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Beřovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Beřovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Beřovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Beřovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Beřovice, Levná dlažba Beřovice, Dlažba Beřovice, Zámkové dlažby Beřovice, Zámkové dlažba Beřovice, Betonové dlažby Beřovice, Betonová dlažba Beřovice, Zdící prvky Beřovice, Dlažby II jakosti Beřovice, Dlažba II jakosti Beřovice, Plošné dlažby Beřovice, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Labem Praha-Nebušice Žďár nad Sázavou Praha-Zbraslav Brno-město Teplice Tachov Děčín Uherské Hradiště Kutná Hora Praha-Koloděje Praha-Lipence Jičín Praha-Satalice Náchod Praha-Dolní Měcholupy Praha-Petrovice Praha-Kolovraty Chomutov Havlíčkův Brod Jihlava Liberec Beroun Praha-západ Ústí nad Orlicí Most Trutnov Karlovy Vary Kroměříž Praha 19 Kladno Praha-Slivenec Nový Jičín Pardubice Praha-Dubeč Praha-Vinoř Praha-Libuš Praha 1 Praha 13 Praha 16 Vsetín Praha-Dolní Chabry Praha-Zličín Praha-Přední Kopanina Přerov Praha-Čakovice Bruntál Praha 6 Plzeň-jih Praha 15 Praha-Královice Strakonice Svitavy Praha 20 Praha 7 Praha-Nedvězí Brno-venkov Praha-Řeporyje Praha-Běchovice Znojmo Praha 9 Rokycany Blansko Mělník Plzeň-sever Břeclav Frýdek-Místek Praha-Dolní Počernice Praha-Lysolaje Praha-Štěrboholy Semily Praha-Lochkov Praha 17 Louny Jeseník Písek Pelhřimov Praha-Křeslice Praha 12 Hodonín Ostrava-město Domažlice Praha-Šeberov Třebíč Olomouc Praha 21 Karviná Vyškov Tábor Šumperk Příbram Hradec Králové Rychnov nad Kněžnou Nymburk Klatovy České Budějovice Kolín Plzeň-město Hlavní město Praha Praha-Klánovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Beřovice

Levná dlažba Beřovice

Dlažba Beřovice

Zámkové dlažby Beřovice

Zámkové betonové dlažby Beřovice

Zámková dlažba Beřovice

Betonové dlažby Beřovice

Betonová dlažba Beřovice

Zdící prvky Beřovice

Dlažby II jakosti Beřovice

Dlažba II jakosti Beřovice

Plošné dlažby Beřovice