„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Beřovice

Nové produkty Beřovice

Dlažby a obrubníky Beřovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Beřovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Beřovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Beřovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Beřovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Beřovice, Levná dlažba Beřovice, Dlažba Beřovice, Zámkové dlažby Beřovice, Zámkové dlažba Beřovice, Betonové dlažby Beřovice, Betonová dlažba Beřovice, Zdící prvky Beřovice, Dlažby II jakosti Beřovice, Dlažba II jakosti Beřovice, Plošné dlažby Beřovice, Plošná dlažba


Další města:

Tachov Chomutov Třebíč Kladno Praha 20 Praha-Dolní Chabry Nový Jičín Benešov Praha-Přední Kopanina Karlovy Vary Domažlice Praha-Řeporyje Praha-Újezd Praha-Běchovice Plzeň-sever Praha-Libuš Jablonec nad Nisou Pelhřimov Praha-Lochkov Děčín Šumperk Praha-Dolní Počernice Praha 21 Hradec Králové Břeclav Příbram Praha-Koloděje Karviná Praha 11 Praha-Vinoř Praha 10 Kolín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Slivenec Semily Praha 16 Sokolov Praha 7 Praha 6 Klatovy Praha-Satalice Hlavní město Praha Česká Lípa Tábor Praha-Nedvězí Praha 12 Praha-Benice Zlín Brno-venkov Praha 1 Praha-Suchdol Praha 2 Praha-Březiněves Trutnov Louny Plzeň-město Praha-Nebušice Praha-Petrovice Liberec Praha-Klánovice Praha-Zbraslav Praha-Zličín Praha-východ Prachatice Jindřichův Hradec Praha 8 Praha 17 Praha-Křeslice Praha-Lysolaje Přerov Hodonín Praha 19 Blansko Kutná Hora Jeseník Praha 15 Mělník Jičín Teplice Praha 22 Strakonice Znojmo Svitavy Praha-Ďáblice Chrudim Havlíčkův Brod České Budějovice Ústí nad Labem Pardubice Uherské Hradiště Praha-Lipence Rychnov nad Kněžnou Praha-Kolovraty Ostrava-město Praha-západ Most Praha 9 Praha 5 Kroměříž Praha-Čakovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Beřovice

Levná dlažba Beřovice

Dlažba Beřovice

Zámkové dlažby Beřovice

Zámkové betonové dlažby Beřovice

Zámková dlažba Beřovice

Betonové dlažby Beřovice

Betonová dlažba Beřovice

Zdící prvky Beřovice

Dlažby II jakosti Beřovice

Dlažba II jakosti Beřovice

Plošné dlažby Beřovice