„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Beřovice

Nové produkty Beřovice

Dlažby a obrubníky Beřovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Beřovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Beřovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Beřovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Beřovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Beřovice, Levná dlažba Beřovice, Dlažba Beřovice, Zámkové dlažby Beřovice, Zámkové dlažba Beřovice, Betonové dlažby Beřovice, Betonová dlažba Beřovice, Zdící prvky Beřovice, Dlažby II jakosti Beřovice, Dlažba II jakosti Beřovice, Plošné dlažby Beřovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Přední Kopanina Kutná Hora Praha-Lysolaje Znojmo Praha-Troja Blansko Svitavy Praha-Dolní Chabry Domažlice Praha 7 Mělník Žďár nad Sázavou Plzeň-město Uherské Hradiště Praha-Štěrboholy Plzeň-sever Kroměříž Litoměřice Praha-Křeslice Praha-Dubeč Opava Praha-Dolní Měcholupy Praha-Řeporyje Praha-Šeberov Praha 22 Praha 8 Jindřichův Hradec Hlavní město Praha Ústí nad Labem Praha 14 Jeseník Třebíč Kladno Praha-Benice Tachov Praha 3 Prachatice Praha 1 Jihlava Chomutov Louny Most Praha-Březiněves Nymburk Praha-Zličín Děčín Česká Lípa Praha 12 Praha-Zbraslav Praha-Slivenec Praha-Běchovice Ostrava-město Přerov Pelhřimov Praha-Královice Praha-Lochkov Olomouc Praha-Ďáblice Náchod Praha 17 Praha-východ Zlín Sokolov Prostějov Praha 2 Jičín Rakovník Pardubice Praha 16 Praha-Koloděje Brno-město Karlovy Vary Hodonín Šumperk Praha 5 Praha 19 Praha-Kolovraty Karviná Mladá Boleslav Liberec Praha 20 Praha 21 Praha-Klánovice Český Krumlov České Budějovice Praha-Petrovice Cheb Praha 15 Praha-Suchdol Praha-Lipence Praha-Čakovice Havlíčkův Brod Praha 4 Nový Jičín Praha-Kunratice Hradec Králové Praha-Nedvězí Písek Beroun Praha 10 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Beřovice

Levná dlažba Beřovice

Dlažba Beřovice

Zámkové dlažby Beřovice

Zámkové betonové dlažby Beřovice

Zámková dlažba Beřovice

Betonové dlažby Beřovice

Betonová dlažba Beřovice

Zdící prvky Beřovice

Dlažby II jakosti Beřovice

Dlažba II jakosti Beřovice

Plošné dlažby Beřovice