„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Beřovice

Nové produkty Beřovice

Dlažby a obrubníky Beřovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Beřovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Beřovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Beřovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Beřovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Beřovice, Levná dlažba Beřovice, Dlažba Beřovice, Zámkové dlažby Beřovice, Zámkové dlažba Beřovice, Betonové dlažby Beřovice, Betonová dlažba Beřovice, Zdící prvky Beřovice, Dlažby II jakosti Beřovice, Dlažba II jakosti Beřovice, Plošné dlažby Beřovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 21 Praha 15 Ostrava-město Písek Praha-Dolní Chabry Praha-Satalice Ústí nad Orlicí Plzeň-jih Mladá Boleslav Praha-Královice Kroměříž Praha-Šeberov Tachov Kutná Hora Praha 9 Žďár nad Sázavou Praha-Lysolaje Louny Blansko Strakonice Příbram Hradec Králové Benešov Rychnov nad Kněžnou Praha 17 Jindřichův Hradec Rakovník Praha 16 Cheb Chrudim Brno-město Praha 14 Zlín Praha 10 Havlíčkův Brod Praha-Vinoř Nymburk Praha-Klánovice Praha-Slivenec Liberec České Budějovice Most Praha-Řeporyje Praha 4 Praha-Křeslice Pelhřimov Praha 19 Rokycany Praha-Kunratice Praha-Petrovice Praha-Velká Chuchle Jičín Teplice Praha-Zbraslav Jihlava Praha-Dolní Měcholupy Praha-Štěrboholy Praha 18 Praha-Suchdol Praha-Kolovraty Semily Třebíč Česká Lípa Přerov Sokolov Praha 7 Vsetín Kolín Tábor Brno-venkov Praha-Nebušice Praha-východ Praha 20 Mělník Praha 2 Domažlice Praha 22 Ústí nad Labem Praha 11 Olomouc Chomutov Uherské Hradiště Jablonec nad Nisou Praha 3 Praha-Čakovice Praha-Lipence Praha-Troja Hlavní město Praha Praha 1 Plzeň-město Plzeň-sever Beroun Praha-Běchovice Prachatice Praha-Koloděje Litoměřice Praha-západ Jeseník Pardubice Nový Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Beřovice

Levná dlažba Beřovice

Dlažba Beřovice

Zámkové dlažby Beřovice

Zámkové betonové dlažby Beřovice

Zámková dlažba Beřovice

Betonové dlažby Beřovice

Betonová dlažba Beřovice

Zdící prvky Beřovice

Dlažby II jakosti Beřovice

Dlažba II jakosti Beřovice

Plošné dlažby Beřovice