„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Beřovice

Nové produkty Beřovice

Dlažby a obrubníky Beřovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Beřovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Beřovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Beřovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Beřovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Beřovice, Levná dlažba Beřovice, Dlažba Beřovice, Zámkové dlažby Beřovice, Zámkové dlažba Beřovice, Betonové dlažby Beřovice, Betonová dlažba Beřovice, Zdící prvky Beřovice, Dlažby II jakosti Beřovice, Dlažba II jakosti Beřovice, Plošné dlažby Beřovice, Plošná dlažba


Další města:

Kutná Hora Praha-Dolní Počernice Praha-Ďáblice Praha 7 Písek Strakonice Praha 3 Karviná Šumperk Hradec Králové Karlovy Vary Rakovník Praha-Zbraslav Plzeň-město Praha 6 Praha-Lipence Teplice Plzeň-jih Brno-venkov Přerov Tachov Pardubice Praha-Dolní Měcholupy Znojmo Náchod Prachatice Praha-Petrovice Vsetín Uherské Hradiště Praha 13 Blansko Praha-Suchdol Kroměříž Tábor Praha-Troja Prostějov Praha 17 Liberec Beroun Příbram Břeclav Třebíč Praha-Koloděje Hlavní město Praha Ústí nad Orlicí Praha-Klánovice Česká Lípa Praha-Nebušice Praha 4 Praha-Velká Chuchle Praha-Újezd Rychnov nad Kněžnou Děčín Praha-Dubeč Kolín Praha-Přední Kopanina Most Jeseník Praha-Kolovraty Praha-Šeberov Praha-Slivenec Praha 18 Domažlice Litoměřice Louny Rokycany Praha 11 Plzeň-sever Svitavy Jindřichův Hradec Ostrava-město Praha-Lochkov Praha 21 Praha 16 Praha-Lysolaje Semily Chomutov České Budějovice Praha-Dolní Chabry Hodonín Praha 1 Praha 2 Frýdek-Místek Praha-Královice Chrudim Praha-Březiněves Trutnov Praha-Libuš Praha 10 Praha 20 Cheb Praha 14 Mělník Mladá Boleslav Olomouc Praha-Křeslice Vyškov Praha-Kunratice Praha 12 Praha 8 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Beřovice

Levná dlažba Beřovice

Dlažba Beřovice

Zámkové dlažby Beřovice

Zámkové betonové dlažby Beřovice

Zámková dlažba Beřovice

Betonové dlažby Beřovice

Betonová dlažba Beřovice

Zdící prvky Beřovice

Dlažby II jakosti Beřovice

Dlažba II jakosti Beřovice

Plošné dlažby Beřovice